Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
Bugün
World: Friendly International
13:0020.02.2020North Macedonia U18 - Bosnia & Herzegovina U19
17:3020.02.2020Belgium U19 - Luxembourg U19
17:3020.02.2020Congo - Cameroon
21:0020.02.2020Czech Republic U19 - Scotland U19
World: Club Friendly
02:0020.02.2020Chicago Fire2 - 0Toronto FC[2-0]
02:0020.02.2020DC United1 - 1Nashville SC[1-1]
04:0020.02.2020New England Revolution0 - 2Vancouver Whitecaps[0-0]
06:3020.02.2020Portland Timbers2 - 4Minnesota United[1-1]
11:0020.02.2020Legnica1 - 1Inhulets[0-1]
11:3020.02.2020Long An3 - 1Fico Tay Ninh[2-0]
11:3020.02.2020Persebaya4 - 1Persija Jakarta[1-1]
13:0020.02.2020Krasnodar 20 - 2Marbella[0-1]
13:0020.02.2020Malaga1 - 0Krasnodar[1-0]
14:0020.02.2020Ararat-Armenia2 - 1FK Liepaja[-]
15:0020.02.2020Al Ahli0 - 1Maan[0-0]
15:0020.02.2020Podbeskidzie2 - 2Dordoi Bishkek[1-1]
16:3020.02.2020Legnica0 - 0L. Mikulas[0-0]
17:0020.02.2020Akhmat Grozny - Zhetysu Taldykorgan
17:0020.02.2020Arsenal Tula0 - 0Ordabasy[0-0]
17:0020.02.2020Kolding IF0 - 0Rukh Lviv[0-0]
17:0020.02.2020Sochi0 - 0FC Astana[0-0]
18:1520.02.2020Strommen - Kjelsas
19:0020.02.2020Hammarby - SC Farense
21:3020.02.2020FC Trofaiach - Stadtwerke Bruck/Mur
22:0020.02.2020Hinna - Vidar
World: Visit Tucson Sun Cup
02:0020.02.2020Houston Dynamo4 - 0Real Salt Lake[0-0]
04:3020.02.2020New York Red Bulls1 - 1Columbus Crew[0-1]
05:0020.02.2020Phoenix Rising2 - 1Sporting Kansas City[0-0]
World: Friendly International Women
15:0020.02.2020Tunisia W1 - 1Algeria W[1-1]
Gelecek Maçlar
World: Visit Tucson Sun Cup
00:0023.02.2020New York Red Bulls - Sporting Kansas City
03:0023.02.2020Houston Dynamo - Columbus Crew
05:0023.02.2020Phoenix Rising - Real Salt Lake
World: Club Friendly
11:0021.02.2020Dynamo Moscow - Din. Minsk
14:0021.02.2020Brann - Aalesund
15:0021.02.2020Halmstad - Landskrona
16:0021.02.2020Baltika - Vitebsk
16:0021.02.2020GKS Belchatow - Radomiak Radom
16:0021.02.2020Shakhtyor Soligorsk - Sagadam
17:0021.02.2020Brest - Tobol
17:0021.02.2020Lillestrom - Bodo/Glimt
17:0021.02.2020Notodden - Arendal
18:0021.02.2020Baltika - Zhejiang Greentown
18:0021.02.2020Ch. Odessa - Stal Mielec
18:0021.02.2020Orenburg - Sarpsborg 08
18:0021.02.2020Rosenborg - Ranheim
19:0021.02.2020Start - Jerv
19:3021.02.2020Kromeriz - Skastice
19:3021.02.2020Norrby - Degerfors
20:0021.02.2020Sarasota - FC Cincinnati
21:0021.02.2020Hard - Riefensberg
21:3021.02.2020Kaiserslautern II - Karbach
22:0021.02.2020KR Reykjavik - FC Cincinnati
00:0022.02.2020Orlando City - San Antonio
11:0022.02.2020Zenit - Isloch Minsk
12:0022.02.2020Lisen - I. Bratislava
12:0022.02.2020Rubin Kazan - Sheriff Tiraspol
12:0022.02.2020Vitkovice - Trinec
12:3022.02.2020FK Pardubice - Zizkov
13:0022.02.2020Blansko - Znojmo
13:0022.02.2020Chomutov - Sokolov
13:0022.02.2020Hvidovre - Avarta
13:0022.02.2020Olsztyn - Ostroda
13:0022.02.2020Otrokovice - Prostejov
13:0022.02.2020Skeid - Asker
13:0022.02.2020Tychy - Leczna
13:0022.02.2020Usti nad Labem - Brozany
13:0022.02.2020Varnsdorf - Prepere
13:0022.02.2020Vyskov - Brno
13:0022.02.2020Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole
13:3022.02.2020SC Weiz - SV Union Gnas
14:0022.02.2020Chrobry Glogow - Sleza Wroclaw
14:0022.02.2020Chrudim - Dukla Prague
14:0022.02.2020Hradec Kralove - Pisek
14:0022.02.2020Lindome - Qviding
14:0022.02.2020Sturm Graz - Eltendorf
14:1522.02.2020B 1908 - BK Frem
15:0022.02.2020Aschaffenburg - Stadtallendorf
15:0022.02.2020Bregalnica Stip - Sasa
15:0022.02.2020Helsingor - Koge
15:0022.02.2020Otterup - Dalum IF
15:0022.02.2020Trelleborgs - Landskrona
15:0022.02.2020Trollhattan - Ljungskile
15:3022.02.2020Hadamar - Engers
16:0022.02.2020Chojniczanka - Stezyca
16:0022.02.2020Egersunds - V. Haugesund
16:0022.02.2020GKS Jastrzebie - Puszcza
16:0022.02.2020Hirnyk Kryvyi Rih - Nikopol
16:0022.02.2020Jihlava - Vlasim
16:0022.02.2020Kit Go Pehchevo - Pelister
16:0022.02.2020Levadia - Dinamo Batumi
16:0022.02.2020OFK Beograd - Bask
16:0022.02.2020Ohrid - Pitu Guli
16:0022.02.2020Petrzalka - Myjava
16:0022.02.2020Ranheim - Nardo
16:0022.02.2020Schweinfurt - Grossbardorf
16:0022.02.2020Sloga Vinica - Osogovo
16:0022.02.2020SpVgg Bayreuth - Bamberg
16:0022.02.2020Strindheim - Tynset
16:0022.02.2020Termalica B-B. - S. Rzeszow
16:0022.02.2020Trayal Krusevac - Din. Vranje
16:0022.02.2020Ull/Kisa - Halden
16:0022.02.2020Wisla Pulawy - Lublin
16:0022.02.2020Zaglebie Sosnowiec - Ruch Chorzow
16:3022.02.2020Augsburg II - Pipinsried
16:3022.02.2020Ravensburg - Memmingen
17:0022.02.2020Fredrikstad - Mjondalen
17:0022.02.2020Zenit - Din. Minsk
18:0022.02.2020Haugesund - Asane
18:0022.02.2020Kirchanschoring - Schalding
18:0022.02.2020VFB Dillingen - SV Hasborn
21:0022.02.2020North Carolina - Loudoun
21:3022.02.2020Colorado Springs - Union Omaha
22:0022.02.2020New England II - Hartford Athletic
01:3023.02.2020Minnesota United - Vancouver Whitecaps
02:0023.02.2020Los Angeles Galaxy - Chicago Fire
03:0023.02.2020Philadelphia Union - DC United
03:0023.02.2020Tampa Bay - Inter Miami CF
04:0023.02.2020Portland Timbers - New England Revolution
14:0023.02.2020Legia - Skra
14:0023.02.2020Zenit 2 - K. Almaty 2
15:0023.02.2020Nykobing - AB Copenhagen
15:0023.02.2020Umea FC - Team TG FF
15:0023.02.2020Vendsyssel - Brabrand
16:0023.02.2020Krasnodar - FK Rostov
16:0023.02.2020Phonix Lubeck - GW Siebenbaumen
17:0023.02.2020Arsenal Tula - FC Astana
17:0023.02.2020Valerenga - Krasnodar 2
20:0023.02.2020Viking - Stabaek
23:0023.02.2020Oklahoma City Energy - New Mexico
00:0024.02.2020Tampa Bay - Tormenta
18:0024.02.2020Valerenga - Sandefjord
20:0024.02.2020Kongsvinger - Moss
World: Friendly International
16:0023.02.2020Belarus - Uzbekistan
18:0024.02.2020Cameroon - Rwanda
16:0025.02.2020North Macedonia U19 - Georgia U19
04:0026.02.2020Nicaragua - Panama
18:0026.02.2020Bulgaria - Belarus
Son Skorlar
South America: Olympic Games - Qualification
04:3001.02.2020Brazil U232 - 1Paraguay U23[0-0]
02:0001.02.2020Bolivia U232 - 1Peru U23[0-0]
04:3031.01.2020Colombia U230 - 0Chile U23[0-0]
02:0031.01.2020Venezuela U231 - 4Argentina U23[1-0]
04:3029.01.2020Brazil U235 - 3Bolivia U23[3-1]
02:0029.01.2020Peru U230 - 1Uruguay U23[0-1]
04:3028.01.2020Colombia U232 - 1Venezuela U23[1-1]
02:0028.01.2020Argentina U231 - 0Ecuador U23[1-0]
04:3026.01.2020Paraguay U232 - 3Peru U23[2-0]
02:0026.01.2020Bolivia U233 - 2Uruguay U23[1-0]
04:3025.01.2020Chile U230 - 2Argentina U23[0-1]
02:0025.01.2020Venezuela U231 - 0Ecuador U23[1-0]
04:3023.01.2020Brazil U233 - 1Uruguay U23[2-0]
02:0023.01.2020Paraguay U232 - 0Bolivia U23[1-0]
04:3022.01.2020Colombia U234 - 0Ecuador U23[3-0]
02:0022.01.2020Chile U231 - 0Venezuela U23[0-0]
17:0027.01.2020North Macedonia U191 - 2Azerbaijan U19[1-0]
17:0025.01.2020North Macedonia U190 - 2Azerbaijan U19[0-2]
16:4525.01.2020Belarus U173 - 2Tajikistan U17[0-2]
14:3025.01.2020Belgium U175 - 0Israel U17[4-0]
12:1525.01.2020Finland U171 - 0Georgia U17[0-0]
10:0025.01.2020Uzbekistan U171 - 2Iceland U17[0-0]
18:3023.01.2020Belarus U171 - 1Belgium U17[1-1]
16:2023.01.2020Uzbekistan U171 - 2Finland U17[0-1]
14:1023.01.2020Iceland U172 - 0Israel U17[0-0]
12:0023.01.2020Tajikistan U172 - 1Georgia U17[1-1]
18:0026.01.2020El Ismaily0 - 0Al Ittihad[0-0]
13:0025.01.2020Palestine3 - 1Burundi[3-0]
14:0023.01.2020Burundi3 - 0Bangladesh[2-0]
14:0022.01.2020Palestine1 - 0Seychelles[0-0]
04:3001.02.2020Panama W0 - 8USA W[0-4]
02:0001.02.2020Haiti W0 - 2Costa Rica W[0-0]
04:0030.01.2020Mexico W1 - 0Jamaica W[1-0]
01:3030.01.2020Canada W11 - 0Saint Kitts and Nevis W[7-0]
04:3029.01.2020USA W4 - 0Haiti W[1-0]
02:0029.01.2020Costa Rica W6 - 1Panama W[2-1]
13:0031.01.2020Morocco W6 - 3Tunisia W[3-1]
16:0030.01.2020Italy U19 W1 - 0Sweden U19 W[0-0]
13:0029.01.2020Georgia U19 W0 - 1Azerbaijan U19 W[0-1]
17:0028.01.2020Morocco W2 - 1Tunisia W[1-0]
16:3028.01.2020Italy U19 W4 - 1Sweden U19 W[2-1]
12:3028.01.2020Myanmar W1 - 1Thailand W[1-0]
21:0027.01.2020Brazil U20 W7 - 0Peru U20 W[3-0]
13:0022.01.2020Montenegro W2 - 3Bosnia & Herzegovina W[1-2]
16:0001.02.2020Bayer Leverkusen W (Ger) - SGS Essen W (Ger)
16:0001.02.2020Vittsjo W (Swe) - Bunkeflo W (Swe)
15:3001.02.2020Eskilstuna United W (Swe) - Orebro W (Swe)
15:0001.02.2020Sand W (Ger) - Basel W (Sui)
13:1001.02.2020Flora W1 - 0Hammarby W[1-0]
21:1531.01.2020Koln W1 - 2B. Monchengladbach W[1-0]
21:0031.01.2020Sarpsborg 08 W0 - 11Kolbotn W[-]
20:3031.01.2020Vaxjo DFF W1 - 2Linkopings W[1-1]
20:0031.01.2020Stabaek W0 - 2Roa W[0-2]
19:0031.01.2020Frankfurt W0 - 5Wolfsburg W[0-2]
15:0031.01.2020Valerenga W0 - 2Goteborg W[0-0]
12:4531.01.2020Adelaide Comets W1 - 0Salisbury Inter W[1-0]
11:1531.01.2020Fulham United W0 - 1West Adelaide W[0-1]
11:0031.01.2020Adelaide City W1 - 0Metro United W[-]
12:0027.01.2020Virginia United W0 - 1Annerley W[0-0]
19:0026.01.2020Valerenga W0 - 0Kolbotn W[0-0]
16:0026.01.2020Duisburg W1 - 1Borussia Bocholt W[1-0]
16:0026.01.2020Koln W6 - 0Andernach W[3-0]
16:0026.01.2020Roa W2 - 0Ovrevoll Hosle W[-]
17:0025.01.2020Sand W5 - 0Grasshoppers W[2-0]
Üye Yorumları
ayhan2 :  8 saat önce
en güncel macları yayınları kacırmadan izlemek isteyenler...devamı
Tiger35 :  2 gün önce
Sayın Doktor, benim 2 bahis eksiğim vardı 1 eklenmiş 1 i hala...devamı
SecurityXxX :  2 gün önce
Bonus Hesabıma tanımlanmış.
...devamı
bynbnsr1 :  2 gün önce
Bonus eklemesi olmus. Oncelikle sponsor buromuz ve sn...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Saat 5 oldu bonuslar yalan oldu...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Adminle iki muhabbet edemiyoruz ki ateşiniz var mı beyler diyip...devamı
bynbnsr1 :  3 gün önce
Sn adminimiz pazartesi demiş ama tarih belirtmemiş ben pek emin...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Bugün inşallah:))...devamı
bynbnsr1 :  3 gün önce
eXuzmAn eklemeler bugün müydü :) ...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Bonusları yatan var mı beyler?...devamı