Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
  • 26/09 Cts
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
13:30Kayserispor - Erzurum BB2
16:00Goztepe - Gaziantep4
16:00Hatayspor - Kasimpasa3
19:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor4
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
14:00Umraniyespor - Istanbulspor AS1
19:00Akhisarspor - Balikesirspor2
19:00Bursaspor - Giresunspor2
ENGLAND: Premier League
14:30Brighton - Manchester Utd4
17:00Crystal Palace - Everton3
19:30West Brom - Chelsea1
22:00Burnley - Southampton
ALMANYA: Bundesliga
16:30Arminia Bielefeld - FC Koln1
16:30Augsburg - Dortmund2
16:30Bayer Leverkusen - RB Leipzig1
16:30B. Monchengladbach - Union Berlin2
16:30Mainz - Stuttgart
19:30Schalke - Werder Bremen1
İSPANYA: Primera Division
14:00Alaves - Getafe1
17:00Valencia - Huesca3
19:30Elche - Real Sociedad
22:00Betis - Real Madrid2
İTALYA: Serie A
16:00Torino - Atalanta
19:00Cagliari - Lazio
19:00Sampdoria - Benevento
21:45Inter - Fiorentina
FRANSA: Lig 1
18:00St Etienne - Rennes2
22:00Marseille - Metz3
HOLLANDA: Eredivisie
17:30Zwolle - Sparta Rotterdam2
19:45Sittard - AZ Alkmaar1
21:00Heerenveen - Venlo1
22:00Ajax - Vitesse1
PORTEKIZ: Portuguese Liga
17:30Maritimo - Tondela1
20:30Benfica - Moreirense3
23:00Boavista - FC Porto2
İNGILTERE: Şampiyona
14:30Watford - Luton1
14:30Wycombe - Swansea
17:00Barnsley - Coventry2
17:00Birmingham - Rotherham1
17:00Cardiff - Reading
17:00Derby - Blackburn1
17:00Millwall - Brentford1
17:00Preston - Stoke
17:00QPR - Middlesbrough
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:00Braunschweig - Holstein Kiel
14:00Darmstadt - Regensburg1
14:00Dusseldorf - Wurzburger Kickers
İSPANYA: Segunda Division
17:00Zaragoza - Las Palmas2
19:15Gijon - Girona1
19:15Logrones - Castellon1
19:15Malaga - Alcorcon2
21:30Fuenlabrada - Albacete2
İTALYA: Serie B
15:00Brescia - Ascoli1
15:00Cosenza - Entella1
15:00Frosinone - Empoli1
15:00Lecce - Pordenone2
15:00Pescara - Chievo1
15:00Salernitana - Reggina
17:00Venezia - L.R. Vicenza
FRANSA: Lig 2
16:00Toulouse - Auxerre1
20:00AC Ajaccio - Sochaux1
20:00Amiens - Pau FC
20:00Chambly - Chateauroux
20:00Guingamp - Grenoble
20:00Nancy - Le Havre
20:00Niort - Paris FC
20:00Rodez - Dunkerque
20:00Valenciennes - Caen
RUSYA: Premier Ligi
14:00Tambov - Spartak Moscow1
16:30Zenit - Ufa3
20:00Sochi - Krasnodar2
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:15BittiBotafogo SP1 - 2CRB[1-1]1
01:15BittiChapecoense-SC0 - 0America MG[0-0]
03:30DACruzeiro0 - 0Avai[0-0]
17:00Figueirense - Guarani
22:00CSA - Juventude
22:30Vitoria - Oeste
BREZİLYA: Serie C
02:00BittiCriciuma2 - 0EC Sao Jose[0-0]
22:00Sao Bento - Boa
23:00Imperatriz - Ferroviario
ŞILI: Primera División - Clasura
00:30BittiHuachipato1 - 1La Serena[1-1]
17:00Colo Colo - Antofagasta
22:00Everton - U. Catolica
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
02:00BittiJaguares de Cordoba2 - 0La Equidad[2-0]
04:0525'Once Caldas0 - 0Atl. Nacional[0-0]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
00:30BittiEL Nacional2 - 2Orense[1-2]
22:45Mushuc Runa - Guayaquil City
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:30DAPuebla1 - 2Queretaro[1-2]
05:30Juarez - Atlas
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00BittiPioneros3 - 0Zitacuaro[-]
01:00BittiMazorqueros1 - 1Saltillo[-]
20:00Atl. San Luis 2 - Cimarrones de Sonora 2
23:00Canoneros Marina - Inter Playa Del Carmen
MEXICO: Liga Mx Women - Apertura
00:00BittiNecaxa W0 - 1Monterrey W[0-0]
20:00Club America W - Mazatlan FC W
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
01:00BittiGuairena FC3 - 312 de Octubre[1-0]
PERU: Primera División - İkinci etap
02:00BittiSport Boys1 - 1Dep. Municipal[1-0]
21:00Cajamarca - Cienciano
23:00Carlos Stein - Alianza Lima
23:30Binacional - Carlos Mannucci
USA: Usl League One
02:00BittiGreenville1 - 0North Texas[0-0]
02:00İptalGreenville - New England II
18:00Orlando City B - New England II
21:00Forward Madison - Chattanooga Red Wolves
USA: Nisa - Fall Season
00:00Chattanooga - New York Cosmos
03:00California Utd. - LA Force
USA: Nwsl Women
02:00İptalOrlando Pride W - Chicago W
04:30İptalUtah Royals W - Washington Spirit W
ARNAVUTLUK: Super League
20:00ErtelendiBylis - Skenderbeu
20:00ErtelendiKastrioti - Apolonia Fier
20:00ErtelendiPartizani - Laci
20:00ErtelendiTeuta - Kukesi
20:00ErtelendiVllaznia - KF Tirana
ERMENISTAN: Premier Lig
15:15Shirak Gyumri - Ararat Yerevan
ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
16:40Al Ahli SC - Shabab Al-Ahli Dubai
20:45Pakhtakor - Esteghlal F.C.
ULUSLARARASI: AFC kupası
15:00İptalHo Chi Minh - Yangon Utd
15:00İptalHougang - Lao Toyota
15:00İptalKaya - Shan Utd
15:00İptalPSM Makassar - Tampines
15:00İptalSvay Rieng - United City
15:00İptalThan Quang Ninh - Bali United
AVUSTRALYA: Capital Territory
11:00Canberra FC - Gungahlin
AVUSTRALYA: Kuzey NSW
07:30Lambton J. - Lake Macquarie
08:30Maitland - Edgeworth E.
09:30Adamstown Rosebud - Valentine
AVUSTRALYA: NSW Premier Ligi
09:00Marconi Stallions - Manly Utd
12:00Druitt Town Rangers - Sydney FC U21
12:00Sydney Olympic - North Shore Mariners
AVUSTRALYA: Queensland
10:15Capalaba FC - Redlands
10:30Brisbane City - Brisbane Strikers
AVUSTURALYA: South Australian Super League - Playofflar
08:30Adelaide City - Modbury Jets
08:30Adelaide Comets - Adelaide Raiders
08:30Adelaide U21 - Blue Eagles
08:30Cumberland Utd. - Adelaide Olympic
08:30NE Metrostars - Croydon Kings
08:30Para - Campbelltown City
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
23:00Grecia - Santos DG
KOSTARİKA: Liga de Ascenso
20:00Cofutpa - Cariari Pococi
23:00Guanacasteca - Municipal Garabito
HIRVATISTAN: 1. HNL
18:00Istra 1961 - Sibenik
20:00ErtelendiD. Zagreb - Rijeka
20:00ErtelendiSlaven Belupo - Lok. Zagreb
20:05Osijek - Gorica
HIRVATİSTAN: 2. HNL
17:00Kustosija - Dragovoljac
17:00Sesvete - Solin
20:00Medjimurje Cakovec - Junak Sinj
20:00Zapresic - Osijek 2
GÜNEY KIBRIS: First Division
16:00ErtelendiApollon - Omonia
18:30ErtelendiNea Salamis - Ermis
20:30AEK Larnaca - AEL Limassol
KIBRIS: 2. Küme
16:30Anagennisi Derynia - Xylotympou
16:30Ayia Napa - Thoi Lakatamias
16:30Chloraka - Achyronas Liopetriou
16:30Dighenis - Kouris Erimi
16:30Sotiras - Othellos Athienou
16:30Ypsonas - Aris
16:30Zakakiou - Omonoia Psevda
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
17:30Karvina - Mlada Boleslav
17:30Teplice - Ostrava
17:30Zlin - Sigma Olomouc
20:00Slavia Prague - Slovacko
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
17:30Lisen - Vlasim
17:30Prostejov - Mas Taborsko
17:30Trinec - Jihlava
19:00Usti nad Labem - Chrudim
FINLAND: Kansallinen Liiga Women
16:00TiPS W - PK-35 Vantaa W
16:00TPS W - HJK W
16:30KuPS W - Ilves W
17:00Aland Utd W - PK-35 Helsinki W
FRANSA: CFA
17:00Caen II - Chateaubriant
19:00Chartres - Rouen
19:00Fleury-Merogis - Lorient II
19:00Poissy - Vannes
19:00Saint-Malo - Versailles
19:00Saint-Pryve - Granville
19:30Plabennec - Sainte-Genevieve
20:00Guingamp II - Blois
17:00Auxerre II - Reims II
18:00Paris 13 Atl. - GFC Ajaccio
19:00FC 93 - ASM Belfort
19:00Lusitanos - Sannois
19:00Metz II - Lens II
19:00Sedan - Beauvais
19:00St Quentin - Haguenau
19:00Frejus Saint Raphael - Louhans Cuiseaux
19:00GOAL FC - Monaco II
19:00Hyeres - Grasse
19:00Lyon II - Aubagne
19:00Marseille II - GFA74
19:00Martigues - Toulon
19:00Saint Priest - Marignane
19:00Angers II - Beziers
19:00Bergerac - Bourges 18
19:00Bourges - Moulins-Yzeure
19:00Colomiers - Le Puy
19:00Nantes II - Les Herbiers
19:00Romorantin - Canet Roussillon
20:00Stade Montois - Trelissac
FRANCE: Division 1 Women
15:30Guingamp W - Dijon W
15:30Issy W - Fleury 91 W
15:30Paris FC W - Le Havre W
15:30Soyaux W - Montpellier W
FRANCE: Division 2 Women
16:30Nimes W - Thonon Evian W
21:00Brest W - Vendenheim W
16:00Shelbourne W - Peamount W
20:00Galway WFC W - Treaty Utd W
20:30Wexford Youths Football Club W - Cork City W
21:00Athlone WFC W - Dublin Waves W
16:00Pomigliano W - Bari W
17:00Lady Granata W - Verona W
LITVANYA: Division 2
17:00BFA Vilnius - Zalgiris 2
13:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai
15:00FK Panevezys 2 - Dainava Alytus
16:00Vilniaus Vytis - Nevezis Kedainiai
17:00Jonava - Siauliai FA
MACAO: Elite League
14:00Tak Chun Ka I - Casa de Portugal
16:00Policia - Benfica
MALEZYA: Süper Lig
16:00Pahang - Kedah
16:00Selangor - UiTM
MALEZYA: Premier League
11:45UKM - Penang
16:00Johor DT II - Perak 2
MALTA: Premier Lig
18:00Birkirkara - Mosta
18:00Gudja - Lija Athletic
22:15Balzan - Valletta
22:15Gzira - Tarxien
MALTA: Birinci Küme
18:00Zebbug - Mqabba FC
22:15Swieqi - St. George's FC
MAURITANIA: Ligue 1
20:00Tevragh-Zeina - JAHE
22:55Nouakchott King's - ASAC Concorde
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
20:00Tlaxcala - Atlante
SLOVAKYA: 3. lig
16:00FK Humenne - Plavnica
16:00Lipany - 1.FK Svidnik
16:00Presov - Krompachy
16:00Vranov - Giraltovce
16:00MSK Martin - Rimavska Sobota
16:00Namestovo - Rakytovce
17:00Pezinok - Rusovce
16:00AFC Nove Mesto - Sala
19:00Myjava - Kalna n. Hronom
SLOVENYA: Prva Liga
16:30Tabor Sezana - Maribor
18:30ND Gorica - Aluminij
SLOVENYA: 2.SNL
17:00Bilje - Beltinci
17:00Dob - Nafta
17:00Jadran Dekani - Drava
17:00Radomlje - Brda
19:00NK Krka - Krsko
20:00Brezice - Primorje
21:30Rudar - Triglav
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
08:00Suwon Bluewings - Seoul
SOUTH KOREA: K League 2
10:00Anyang - Bucheon FC 1995
12:30Suwon City - Seoul E.
KORE: Ulusal Lig
08:00Jeonju Citizen - Cheongju
08:00Yangju - Pyeongtaek Citizen
09:00Changwon - Gyeongju Citizen
09:00Cheonan City - Chuncheon
09:00Busan Kyotong - Daejeon Korail
09:00Mokpo City - Hwaseong
13:00Gangneung - Gimpo C.
13:00Gimhae - Gyeongju KHNP
AUSTRALIA: Npl Tasmania
07:00South Hobart - Olympia Warriors
07:15Devonport - Kingborough Lions
07:30Clarence Zebras - Riverside Olympic
09:30Launceston - Glenorchy Knights
AVUSTRALYA: Batı Avustralya
10:00Armadale - Sorrento
10:00Cockburn City - ECU Joondalup
10:00Gwelup Croatia SC - Floreat Athena
10:00Balcatta - Perth Glory U21
10:00Bayswater - Perth SC
10:00Rockingham City - Inglewood Utd
POLONYA: Super Kupası
10:00Taringa - Bayside
10:00The Gap - St. George Willawong
11:00Centenary Stormers - North Star
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
18:00Altach - Tirol
18:00Ried - Salzburg
18:00St. Polten - Rapid Vienna
AVUSTURYA: Erste liga
15:00A. Lustenau - FC Juniors
21:00Amstetten - Dornbirn
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
18:00Marchfeld - Neusiedl
17:00Union Gurten - Weindorf St. Anna
20:00Sturm Graz (Am) - Allerheiligen
18:00A. Salzburg - Saalfelden
17:00Bregenz - Rotenberg
18:00Lauterach - Hohenems
AZERBAYCAN: Premier Lig
17:00Sabail - Sabah Baku
19:15Keshla - Zira
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
14:00Energetik-BGU - Isloch
16:00Gorodeja - Slavia Mozyr
18:00Zhodino - Neman
20:00BATE - Dynamo Brest
BELARUS: 1. Küme
14:00Chimik Svetlogorsk - Orsha
14:30ErtelendiSmorgon - Naftan
15:00FC Slonim - Oshmyany
15:30Sputnik - Lokomotiv Gomel
16:00Lida - Mikashevichi
16:30Volna Pinsk - FC Gomel
17:00Arsenal Dzyarzhynsk - Krumkachy
BELARUS: 2. Küme
14:00Stanles Pinsk - Ivatsevichi
15:00Ostrovets - Baranovici
16:00Pershiy Region - Brest Malorita
17:00Chayka Zelva - BGU Minsk
12:00Polotsk - Gorki
13:00Dnepr Rogachev - Osipovichi
16:00BumProm Gomel - Viktoria Mar. Gorka
16:00Petrikov - Dnepr Mogilev
16:00Zhlobin - SMIavtotrans
BELARUS: Vysshaya Liga Reserve
14:00Din. Minsk 2 - Vitebsk 2
17:30Belshina 2 - Sachter Soligorsk 2
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:00Bobruichanka W - Dnepr Mogilev W
16:00Minsk FK W - Zorka-BDU W
17:00Din. Minsk W - Botsor Brest W
BELÇIKA: Jupiler Ligi
17:15Beerschot VA - Waasland-Beveren
19:30KV Mechelen - St. Truiden
21:45Gent - Leuven
BELÇIKA: İkinci Küme
21:45RWDM - St. Gilloise
BELGIUM: First Amateur Division
20:30Dessel - Mandel United
20:30Thes Sport - Saint Eloois
21:00KSV Roeselare - Dender
21:00La Louviere - Vise
21:00Patro Eisden - Heist
BELÇIKA: Üçüncü Küme
21:00Tubize - Entente Durbuy
21:00Virton - RAAL La Louviere
20:30Dikkelvenne - Ronse
20:30KRC Harelbeke - Westhoek
20:30Ninove - Gullegem
20:30Oudenaarde - Menen
21:00KRC Gent - Wetteren
21:00Hoogstraten - Wijgmaal
21:00Lyra-Lierse Berlaar - Spouwen-Mopertingen
BELGIUM: Belgian Cup Women
16:00Bredene W - RFC Liege W
16:00Chastre W - Sibret W
16:00Club Brugge W - SG-Tertre Hautrage W
16:00Femina Woluwe W - Egem W
16:00GBA Kontich W - RSC Anderlecht II W
16:00Leuven II W - Gent W
16:00Melsele W - Zwevezele W
16:00St. Liege 2 W - Mazenzele W
16:00St. Liege W - Wuustwezel W
16:00Tienen W - Gent II W
16:00Zulte Waregem W - Genk II W
16:30Genk W - Aalst W
17:45KV Mechelen 2 W - Mechelen W
18:00Aalst II W - Leuven W
18:30Zulte Waregem II W - RSC Anderlecht W
20:00Charleroi W - Moldavo W
BOSNA HERSEK: Premier Lig
17:00Olimpic Sarajevo - Borac Banja Luka
19:00Velez Mostar - Radnik Bijeljina
BOSNA: 1ci Ligi
16:30Banovici - TOSK Tesanj
16:30Bratstvo Gracanica - Zivinice
16:30Gorazde - Hadzici
16:30Gradacac - Travnik
16:30HNK Orasje - Capljina
16:30Jedinstvo Bihac - Kakanj
17:00Kozara - Ljubic Prnjavor
17:00Novi Grad - Leotar
17:00Prijedor - Kozarska Dubica
17:00Slavija - Podrinje Janja
17:00Sloga Doboj - Jedinstvo Brcko
17:00Sutjeska Foca - Drina Zvornik
17:00Zeljeznicar Banja Luka - Tekstilac
17:00Zvijezda 09 - Modrica
BREZİLYA: Serie D
21:00Bangu - Cascavel
21:00Cabofriense - Mirassol
21:00Globo - Guarany
21:00Vitoria ES - Aparecidense
21:30Floresta EC - America RN
22:00Campinense - Afogados da Ingazeira
22:00Coruripe - Potiguar
22:00Goiania - Uniao Rondonopolis
22:00Marcilio Dias - Joinville
22:00Novorizontino - Pelotas
22:00Operario VG - Goianesia
22:00Palmas - Tupynambas
22:00River-PI - Bare
22:00Santos AP - AE Altos
22:00Vilhenense - Ji-Parana
23:00Aguia Negra - Real Noroeste
23:00Bahia De Feira - Villa Nova MG
23:00Gama - Brasiliense
23:00Sao Luiz - Sao Caetano
BREZİLYA: Carioca 2
21:00Campos AA - Bonsucesso
21:00Duque de Caxias - Goncalense
21:00Olaria - Serrano FC
21:00Rio Sao Paulo - Marica
21:00Sampaio Correa FE - Nova Iguacu
BRAZIL: Brasileiro U20
21:00Gremio U20 - Botafogo U20
21:00Palmeiras U20 - Sport Recife U20
21:00Vasco U20 - Vitoria U20
BULGARISTAN: A PFG
18:45Ludogorets - Beroe
21:00Botev Plovdiv - Levski Sofia
BULGARISTAN: B PFG
16:30Yantra Gabrovo - Septemvri Simitli
17:00Septemvri Sofia - Dobrudzha
17:00Strumska Slava - Svoge
18:00Vitosha Bistritsa - Lok. Gorna
BULGARİSTAN: V AFG
17:00Chernomorets 1919 - Vereya
17:00Dimitrovgrad - Rozova Dolina
17:00Gigant Saedinenie - Haskovo 1957
17:00Gorski Izvor - Yambol 1915
17:00Karnobat - Maritsa Plovdiv
17:00Sokol Markovo - Borislav Parvomay
17:00Zagorets - Spartak Plovdiv
17:00Bansko - Nadezhda Dobroslavci
17:00Belasitsa - Botev Ihtiman
17:00Chavdar Etropole - Perun
17:00Chepintsi - Balkan Botevgrad
17:00Gotse Delchev - Velbazhd
17:00Kyustendil - Slivnishki Geroy
17:00Marek - Rilski Sportist
17:00Oborishte - Razlog
17:00Vladaya - Vihren
17:00Chernomorets Balchik - Dunav Ruse
17:00Dorostol - Kubrat
17:00Septemvri Tervel - Svetkavitsa
17:00Shumen 2007 - Botev Novi Pazar
17:00Sportist Toshevo - Topolite
BURKINA FASO: Premier League
18:30Kozaf - ASF Dioulasso
18:30Majestic - Salitas
18:30Rahimo - Etoile Filante
18:30Sonabel Ouagadougou - ASEC Koudougou
20:45Kadiogo - Bobo-Dioulasso
BURUNDI: Primus League
14:30Atletico Olympic - Inter Star
16:00Aigle Noir - Muzinga
16:00Kayanza - Dynamik
16:00Royal de Muramvya - Bujumbura C.
17:00Rukinzo - Le Messager Ngozi
NORVEÇ: Junior Elite Tournament - Playofflar
11:30İptalAngkor Tiger - Visakha
11:30Police Commissary - Electricite Du Cambodge
11:30Sports Academy - Asia Euro United
14:00National Defense - Phnom Penh Crown
14:00İptalPhnom Penh Crown - Kirivong Sok Sen Chey
14:00İptalSvay Rieng - NagaWorld
23:30Boeung Ket - Svay Rieng
CANADA: Canadian Premier League
21:00İptalValour - York 9
ŞILI: Primer B - Clasura-Playofflar
19:30Deportes Temuco - Barnechea
ÇIN: Jia Ligi
11:00Taizhou Yuanda - Beijing Renhe
14:35Jiangxi Liansheng - Guizhou Zhicheng
15:00Sichuan Jiuniu - Changchun Yatai
KOLOMBİYA: Primera B
22:00Llaneros - Leones
23:00Barranquilla - Cortulua
23:00Boca Juniors - Cartagena
23:00İptalAtletico F.C. - Valledupar
23:00İptalBarranquilla - Tigres
23:00İptalBogota - Boca Juniors
23:00İptalCortulua - Llaneros
23:00İptalFortaleza - Orsomarso
23:00İptalHuila - U. Magdalena
23:00İptalLeones - Quindio
23:00İptalReal San Andres - Cartagena
ÇEK CUMHURİYETİ: 3. lig
11:15ErtelendiPisek - Karlovy Vary
11:15SK Rakovnik - Benesov
11:15Vltavin - Domazlice
11:30Povltavska FA - Motorlet Prague
11:15Zbuzany - Jablonec B
11:30Prepere - Velvary
16:30Zivanice - Chlumec nad Cidlinou
11:15Frydek-Mistek - Rosice
11:15Odra Petrkovice - Zlin B
11:15Otrokovice - Nove Mesto na M.
19:00Kromeriz - Slovacko B
ÇEK CUMHURIYETI: Division A
11:15Prestice - Petrin Plzen
11:30Ceske Budejovice B - Sedlcany
11:30Marianske Lazne - Rokycany
16:30Katovice - Horovicko
16:30Myto - Union Beroun
11:15Aritma Prague - Cesky Brod
11:15Brandys n. Labem - Tatran Rakovnik
11:15Neratovice - Ostrov
11:15Steti - Louny
16:30Dobris - SK Kladno
16:30ErtelendiOlympie Brezova - Meteor Prague
11:15Libis - Horky nad Jizerou
16:30Letohrad - Poricany
16:30Trutnov - Vysoke Myto
16:30Velke Hamry - Kosmonosy
11:30Breclav - Lanzhot
15:00Vsetin - Bzenec
16:30HFK Olomouc - Slavicin
16:30Nove Sady - FK Kozlovice
16:30SK Hranice - Strani
16:30Rymarov - Trinec B
CZECH REPUBLIC: U19 League
12:00ErtelendiBrno U19 - Karvina U19
12:00Meteor Prague U19 - Hradec Kralove U19
12:00Mlada Boleslav U19 - Sigma Olomouc U19
12:00Plzen U19 - Ceske Budejovice U19
12:15Slavia Prague U19 - Opava U19
14:00FK Pardubice U19 - Ostrava U19
14:00Sparta Prague U19 - Slovacko U19
14:30Pribram U19 - FC Fastav Zlin U19
CZECH REPUBLIC: 1. Liga Women
11:30Liberec W - Lok. Brno W
DANIMARKA: Süper Ligi
18:00Midtjylland - Randers FC
DANIMARKA: 1. Division
15:00Skive IK - F. Amager
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
14:00Sydvest - Jammerbugt
14:30VSK Aarhus - Holbaek
15:00Dalum IF - BK Frem
15:00Middelfart - Naesby
16:00B.93 - Brabrand
14:00Vanlose - Avarta
14:30FA 2000 - Slagelse
16:00Nykobing - Bronshoj
16:00Skovshoved - Tarnby
DENMARK: Elitedivisionen Women
16:00Brondby W - Thisted FC W
ECUADOR: Serie B
23:00Fuerza A. - Santo Domingo
23:00Gualaceo - America de Quito
23:00Santa Rita - Nueve de Octubre
MISIR: Premier Lig
21:00Tanta - Al Ahly
İNGILTERE: League One
17:00Accrington - Oxford Utd
17:00Crewe - MK Dons
17:00Doncaster - Bristol Rovers
17:00Fleetwood - AFC Wimbledon
17:00Gillingham - Blackpool
17:00Ipswich - Rochdale
17:00Northampton - Hull
17:00Plymouth - Shrewsbury
17:00Portsmouth - Wigan
17:00Sunderland - Peterborough
17:00Swindon - Burton
İNGILTERE: League Two
17:00Barrow - Colchester
17:00Bolton - Newport
17:00Bradford City - Stevenage
17:00Cambridge Utd - Tranmere
17:00ErtelendiCheltenham - Grimsby
17:00Mansfield - Exeter
17:00Oldham - Crawley
17:00Port Vale - Harrogate
17:00Salford - Forest Green
17:00Scunthorpe - Carlisle
17:00Southend - Morecambe
17:00ErtelendiWalsall - Leyton Orient
İNGİLTERE: Non League Premier
17:00Buxton - Whitby
17:00FC United - Scarborough
17:00Grantham - Atherton
17:00Hyde - South Shields
17:00Lancaster - Basford
17:00Matlock - Stafford
17:00Mickleover - Morpeth
17:00Nantwich - Stalybridge
17:00Radcliffe - Witton
17:00Warrington - Gainsborough
17:00AFC Rushden & Diamonds - Barwell
17:00Alvechurch - Royston
17:00Banbury - Redditch
17:00Biggleswade Town - Bromsgrove
17:00Coalville - Leiston
17:00Kings Langley - Nuneaton
17:00Lowestoft - Hednesford
17:00Needham Market - Stratford
17:00Rushall - Peterborough Sports
17:00Stourbridge - Hitchin
17:00Tamworth - St. Ives
17:00Gosport - Farnborough
17:00Harrow - Salisbury
17:00Hendon - Truro
17:00İptalMerthyr Town - Beaconsfield Town
17:00Poole - Hayes & Yeading
17:00Swindon S - Tiverton
17:00Taunton - Walton Casuals
17:00Weston-super-Mare - Met. Police
17:00Wimborne - Chesham
17:00Yate Town - Dorchester
17:00Bishop's Stortford - Hornchurch
17:00Bowers & Pitsea - Leatherhead
17:00East Thurrock - Cray
17:00Folkestone - Wingate & Finchley
17:00Haringey - Bognor Regis
17:00Horsham FC - Cheshunt
17:00Kingstonian - Worthing
17:00Lewes - Brightlingsea
17:00Margate - Carshalton
17:00Merstham - Enfield Town
17:00Potters Bar - Corinthian-Casuals
İNGILTERE: FA Trophy - Elemeler
17:00Cambridge City - Kidsgrove
17:00Cirencester - Paulton Rovers
17:00Dunstable - Tooting & Mitcham
17:00Evesham - Biggleswade FC
17:00Felixstowe & Walton - Great Wakering
17:00Hullbridge - Ashford Town
17:00Hythe - Chalfont St Peter
17:00Market Drayton - Bury Town
17:00Melksham - North Leigh
17:00Northwood - Basildon
17:00Ossett United - Ramsbottom
17:00Soham - Corby
17:00South Park - Three Bridges
17:00Sudbury - Barking
17:00Tadcaster - Marine
17:00Waltham Abbey - Staines
17:00Witham - Hanwell Town
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
15:00Arsenal U23 - Tottenham U23
18:30Southampton U23 - West Ham U23
ENGLAND: Premier League U18
12:30Chelsea U18 - Southampton U18
13:00Arsenal U18 - Crystal Palace U18
13:00Everton U18 - Stoke City U18
13:00Liverpool U18 - Manchester City U18
13:00Middlesbrough U18 - Sunderland U18
13:00West Ham U18 - Fulham U18
13:30Brighton U18 - Tottenham U18
13:30Manchester Utd U18 - Burnley U18
14:00Aston Villa U18 - Reading U18
14:00Blackburn U18 - Wolverhampton U18
14:00Norwich U18 - Leicester U18
15:00Derby U18 - Newcastle Utd U18
ENGLAND: Women’S Fa Cup
19:15Arsenal W - Tottenham W
ESTONYA: Meistr ligi
13:00İptalPaide - Tallinna Kalev
13:00Tulevik - Kuressaare
16:00İptalKalju - Levadia
16:00Paide - Tallinna Kalev
ESTONYA: Esiliiga A
13:00İptalFlora U21 - Parnu
13:00İptalNomme Utd - JK Jarve
13:00İptalVandra Vaprus - Maardu
19:00Levadia U21 - Nomme Utd
19:00Parnu JK Vaprus - Maardu
19:00Tammeka U21 - Parnu
EUROPE: Premier League (Crimea)
16:00SKCHF Sevastopol - Ocean Kerch
16:00Yevpatoriya - TSK Simferopol
FINLANDIYA: Ykkonen
15:00KPV Kokkola - VPS
17:00AC Kajaani - MyPa
17:00MuSa - Mikkelin
18:30Gnistan - SJK Akatemia
FİNLANDİYA: Kakkonen
15:00İptalEPS - JaPS
15:00JaPS - EPS
15:00PK-35 - Keski-Uusimaa
15:00Viikingit - MiPK
16:00NJS - Kultsu
17:00PEPO - Kiffen
15:00Atlantis - Jazz Pori
15:00Espoo - KaaPo
15:00P-Iirot Rauma - GrIFK
15:00SalPa - PIF Pargas
15:00İptalTPV - Espoo
15:00İptalJJK Jyvaskyla - OLS Oulu
15:00Kiisto - Kemi City
15:00İptalRovaniemi 2 - JIPPO
15:00Vaajakoski - JIPPO
GEORGİA: Umaglesi Ligi
14:00İptalChikhura - Saburtalo Tbilisi
14:00İptalDila Gori - Torpedo Kutaisi
14:00İptalMerani Tbilisi - Dinamo Batumi
14:00İptalSamtredia - Loco. Tbilisi
14:00İptalTelavi - Dinamo Tbilisi
GÜRCISTAN: Kupası
14:00Samgurali - Telavi
14:00Tbilisi City - Chikhura
ALMANYA: 3. Liga
15:00Duisburg - Zwickau
15:00Hallescher - Ingolstadt
15:00Munich 1860 - Magdeburg
15:00Saarbrucken - Hansa Rostock
15:00Verl - Bayern II
15:00Viktoria Koln - Wehen
ALMANYA: Regionalliga North
14:00Hannover II - Oberneuland
14:00Phonix Lubeck - SC Weiche-08
14:00Wolfsburg II - Oldenburg
15:00Werder Bremen II - Hildesheim
17:00Delmenhorst - BSV Rehden
14:30Auerbach - Meuselwitz
14:30Babelsberg - TB Berlin
14:30Halberstadt - Lichtenberg
14:30Jena - Luckenwalde
14:30Viktoria Berlin - Chemie Leipzig
15:00Ahlen - Wiedenbruck
15:00B. Monchengladbach II - Wuppertaler
15:00Dusseldorf II - Lotte
15:00Fortuna Koln - Koln II
15:00Lippstadt - RW Essen
15:00Oberhausen - Homberg
15:00Rodinghausen - Bergisch Gladbach
15:00Schalke II - Straelen
15:00Alzenau - Mainz II
15:00ErtelendiGiessen - Walldorf
15:00Kassel - FC 08 Homburg
15:00Stadtallendorf - Elversberg
15:00Stuttgart II - FSV Frankfurt
15:00ErtelendiAubstadt - Garching
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
14:00Blau Weiss Berlin - RSV Eintracht
15:00Staaken - Torgelower Greif
13:00Eilenburg - Martinroda
14:00Blau-Weiss Zorbau - Inter Leipzig
15:00Grimma - Sandersdorf
15:00Krieschow - Oberlausitz
15:00Ludwigsfelder - Einheit Rudolstadt
14:30SC Weiche-08 II - Kronshagen
15:00Flensburg - Husumer
15:00Pansdorf - Preussen Reinfeld
16:00Dornbreite Lubeck - Neumunster
17:30Oldenburger - Lubeck II
15:00Meiendorfer SV - TuS Osdorf
16:30Curslack-Neuengamme - Hamm United
14:00Werder Bremen III - Leher
14:15Blumenthaler - Borgfeld
15:00Aumund-Vegesack - BTS Neustadt
15:00Brinkumer - Habenhauser
16:00OSC Bremerhaven - Bremer
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Egestorf-Langreder
17:00Hagen/Uthlede - Rotenburger
17:00Tundern - Arminia Hannover
18:00Wolfenbuttel - Eintracht Northeim
16:00Fulda-Lehnerz - Ginsheim
16:00Hadamar - Hunfelder
16:00Hessen Dreieich - Eddersheim
16:00Viktoria Griesheim - Erlensee
18:00Flieden - TUS Dietkirchen
15:00Eintracht Trier - Hassia Bingen
16:30Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen
16:30Jagersburg - Mechtersheim
16:30Waldalgesheim - TuS Koblenz
16:30Worms - Diefflen
17:30Dudenhofen - Eppelborn
18:30Emmelshausen - Engers
15:00Dorfmerkingen - Villingen
15:00Freiberg - Linx
15:00Freiburger - Walldorf II
15:00Ravensburg - Pforzheim
15:00Sandhausen II - Nottingen
15:00Stutt. Kickers - Neckarsulmer
15:00TSV Ilshofen - Bruchsal
16:30Oberachern - Bissingen
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
12:00Magdeburg U19 - Holstein Kiel U19
12:30Eimsbutteler U19 - St. Pauli U19
14:00Bremen U19 - Hamburger SV U19
14:00Chemnitzer FC U19 - Hertha U19
14:00RB Leipzig U19 - Wolfsburg U19
16:00Dresden U19 - Hallescher U19
12:00Eintracht Frankfurt U19 - Mainz U19
12:00Kaiserslautern U19 - Ingolstadt U19
12:00Nurnberg U19 - Freiburg U19
12:00Offenbach U19 - Heidenheim U19
14:00Bayern U19 - Augsburg U19
15:00Furth U19 - Ulm U19
17:30Saarbrucken U19 - Stuttgart U19
16:00Bielefeld U19 - Leverkusen U19
GERMANY: Bundesliga Women
19:00Bayern Munich W - Freiburg W
YUNANISTAN: Super Ligi
18:30Volos - PAOK
20:30Olympiacos Piraeus - Panetolikos
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
20:00Malacateco - Comunicaciones
22:00Santa Lucia - Iztapa
MACARISTAN: NB I
15:45Paks - MTK Budapest
20:30Zalaegerszegi - DVTK
İZLANDA: 2. Küme
17:00Leiknir - Afturelding
17:00Leiknir F. - Olafsvik
17:00Thor Akureyri - Fram
17:00Throttur - Vestmannaeyjar
18:00Grindavik - Magni
ICELAND: Urvalsdeild Women
17:00Breidablik W - IBV Vestmannaeyjar W
17:00Selfoss W - Throttur W
18:00Hafnarfjordur W - Thor/KA W
20:00Fylkir W - Valur W
İRLANDA: Premier Lig
19:00Waterford - Sligo Rovers
21:30St. Patricks - Shelbourne
İRLANDA: Division 1
17:00Shamrock 2 - UC Dublin
İSRAIL: Ligat ha\'Al
18:00ErtelendiHapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv
20:15ErtelendiBeitar Jerusalem - Kiryat Shmona
20:30ErtelendiBeitar Jerusalem - Hapoel Hadera
21:00ErtelendiMaccabi Tel Aviv - Netanya
İTALYA: Lega Pro C1/A
21:45Lecco - Giana Erminio
21:45Vis Pesaro - Legnago Salus
21:45Cavese - Vibonese
ITALY: Primavera 1
11:00Bologna U19 - Cagliari U19
12:00AC Milan U19 - Atalanta U19
14:00Spal U19 - Inter U19
18:00Ascoli U19 - Fiorentina U19
ITALY: Coppa Italia Primavera
16:00Udinese U19 - Vicenza U19
JAPONYA: J-League
08:00Nagoya - Shimizu
12:00Urawa - Yokohama
13:00Kobe - Sapporo
JAPONYA: J-Ligi Division 2
08:00Albirex Niigata - Kofu
12:30Kyoto - Omiya Ardija
13:00Ehime - Kanazawa
13:00Tokushima - Yamaga
JAPAN: J3 League
08:00Fukushima Utd - Blaublitz
ÜRDÜN: Premier Lig
17:00ErtelendiAl Sareeh - Maan
19:30ErtelendiSahab - Al Ramtha
KAZAKİSTAN: Premier League
13:00Taraz - Tobol
16:00İptalFC Astana - Kaisar Kyzylorda
16:00İptalK. Almaty - Zhetysu Taldykorgan
16:00İptalKaspij Aktau - Shakhtar Karagandy
16:00ErtelendiKaspij Aktau - Kyzylzhar
16:00İptalKyzylzhar - Okzhetpes
16:00İptalOrdabasy - Tobol
16:00ErtelendiShakhtar Karagandy - Okzhetpes
16:00ErtelendiTaraz - FC Astana
KOSOVO: Superliga
17:00Feronikeli - Drenica
17:00Trepca 89 - KF Llapi
KYRGYZSTAN: Premier Liga
08:00Alga - Abdish-Ata
08:00Dordoi Bishkek - Alay Osh
13:00Kaganat - Kara Balta
13:00Neftchi Kochkor-Ata - Ilbirs
LAOS: Lao League
11:00Ezra - Master 7
11:00Young Elephant - Lao Police
LETONYA: 1, Lig
15:00Dinamo Riga - Rezekne
16:00Lokomotiv Daugavpils - FK Smiltene
16:00Super Nova - Auda
MOLDOVA: Ulusal Lig
16:00CSCA Buiucani - Dinamo-Auto
19:00Speranta Nisporeni - Milsami
KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi
16:30Jezero - Titograd
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
21:15Hassania Agadir - FUS Rabat
HOLLANDA: Eerste Divisie
17:30Breda - Jong PSV
NETHERLANDS: Tweede Divisie
15:00GVVV - Spakenburg
15:30HHC - AFC
16:00ASWH - De Treffers
16:00IJsselmeervogels - Jong Volendam
16:00Rijnsburgse Boys - Scheveningen
16:30HFC - Noordwijk
16:30Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
16:30Katwijk - Kozakken Boys
16:30TEC - Excelsior Maassluis
HOLLAND: Topklasse
15:30ACV Assen - Hoek
15:30DVS '33 Ermelo - VVSB
15:30GOES - Excelsior 31
15:30Harkemase Boys - ODIN '59
15:30Staphorst - Barendrecht
16:00Ter Leede - SteDoCo
18:00Sportlust - VV DOVO
19:00Ajax (Am) - VVOG
19:00Lisse - Sparta Nijkerk
NETHERLANDS: Divisie 1 U21 - Fall Season
15:30Jong Feyenoord - Jong Nijmegen
15:45Jong Heerenveen - Jong Den Haag
15:45Jong NAC Breda - Jong Groningen
16:00Jong FC Twente/Heracles - Jong Almere City
NETHERLANDS: Divisie 1 U18 - Fall Season
15:30PSV U18 - Feyenoord U18
15:30ErtelendiUtrecht U18 - AZ Alkmaar U18
MAKEDONYA CUMHURIYETI: Prva Ligi
16:00Borec - Rabotnicki
MAKEDONYA: İkinci Ligi
16:30Drita - KF Gostivar
16:30FK Skopje - Labunishta
16:30Kozuv Gevgelija - Pobeda
16:30Osogovo - Sloga Vinica
16:30Plackovica - Rosoman 83
16:30Sasa - Kit Go Pehchevo
16:30Tikves - Bregalnica Stip
16:30Vardari Forino - Kadino Skopje
16:30Veleshta - FK Korab
16:30Vellazerimi - Ohrid
NORVEÇ: Tippeligaen
19:00Molde - Sandefjord
21:30Stromsgodset - Sarpsborg 08
NORVEÇ: Division 2, avd 1
17:00Eidsvold - Alta
17:00Floro - Kjelsas
17:00Floya - Hodd
17:00İptalHalden - Kjelsas
16:00İptalSotra - Bryne
17:00Asker - Fram
17:00Baerum Sportsklubb - Bryne
17:00İptalEgersunds - Flekkeroy
17:00Flekkeroy - Egersunds
17:00Notodden - Nardo
NORWAY: Division 3 - Group 1
15:00İptalGjellerasen - Lorenskog
17:00ErtelendiElverum - Gjovik-Lyn
17:00ErtelendiFunnefoss/Vormsund - Nybergsund
17:00ErtelendiGjellerasen - Kongsvinger 2
17:00ErtelendiLillestrom 2 - Lorenskog
17:00İptalNybergsund - Gjovik-Lyn
17:00ErtelendiRaufoss 2 - Brumunddal
17:00ErtelendiRommen SK - Grorud 2
17:00İptalToten - Lillestrom 2
17:00ErtelendiUll/Kisa 2 - Toten
15:00İptalAssiden - Pors Grenland
15:00ErtelendiFlint - Assiden
15:00ErtelendiOrn - Pors Grenland
17:00İptalHonefoss - Halsen
17:00ErtelendiHonefoss - Mjondalen 2
17:00ErtelendiOppsal - Krakeroy
17:00ErtelendiSarpsborg 08 2 - Halsen
17:00İptalTonsberg - Flint
17:00ErtelendiTonsberg - Stromsgodset 2
15:00İptalDjerv 1919 - Viking 2
15:00ErtelendiDjerv 1919 - Staal Jorpeland
15:00İptalStaal Jorpeland - Madla IL
16:00İptalIL Express - Brodd
16:00ErtelendiSola - Mandalskameratene
16:00İptalVindbjart - Vidar
17:00ErtelendiMadla IL - Brodd
17:00ErtelendiVidar - Start 2
17:00ErtelendiVindbjart - Akra
14:00İptalBjarg - Frigg
14:00ErtelendiLysekloster - Ready
14:00İptalSogndal 2 - Ready
15:00İptalLyn - Fjora
16:00İptalFyllingsdalen - Fana
16:00İptalOS TF - Lysekloster
16:00İptalSandviken - Stord
17:00ErtelendiArdal - Sandviken
17:00ErtelendiBrann 2 - Fana
17:00ErtelendiFrigg - Stord
17:00ErtelendiFyllingsdalen - Fjora
17:00ErtelendiLyn - OS TF
17:00ErtelendiSogndal 2 - Bjarg
15:00İptalMelhus - Volda TI
15:00İptalTiller - Spjelkavik
17:00İptalAalesund 2 - Kolstad
17:00İptalByasen - Strindheim
17:00ErtelendiKolstad - Tiller
17:00ErtelendiMelhus - Byasen
17:00ErtelendiMolde 2 - Aalesund 2
17:00İptalNtnui - Tynset
17:00ErtelendiOrkla - Strindheim
17:00ErtelendiRanheim 2 - Spjelkavik
17:00ErtelendiTraeff - Tynset
17:00ErtelendiVolda TI - Ntnui
14:00İptalLokomotiv Oslo - Nordstrand
15:30ErtelendiFinnsnes - Lokomotiv Oslo
17:00İptalFinnsnes - Skanland
17:00ErtelendiJunkeren - Ullern
17:00ErtelendiMelbo - Tromso 2
17:00ErtelendiMjolner - Skeid 2
17:00ErtelendiNordstrand - Skanland
17:00ErtelendiRana - Stabaek 2
POLONYA: Ekstraklasa
16:00Cracovia - Rakow
18:30Lechia Gdansk - Podbeskidzie
21:00Jagiellonia - Zaglebie
POLONYA: Division 1
13:40Legnica - Korona Kielce
17:00Leczna - Radomiak Radom
POLONYA: II Ligi
14:00Lech Poznan 2 - Polkowice
18:00Chojniczanka - Blekitni Stargard
19:00Bytovia Bytow - Skra
19:00GKS Katowice - Pogon Siedlce
19:00Ostroda - Pruszkow
POLAND: Iii Liga - Group I
15:00Huragan Morag - Grodzisk M.
16:00Wasilkow - Ursus Warszawa
16:00Zambrow - Wikielec
17:00Biala Piska - Concordia Elblag
17:00Skierniewice - Blonianka Blonie
17:00Sokol Aleksandrow L. - Legionowo
19:00Polonia Warszawa - Bron Radom
16:00Nielba Wagrowiec - Unia Swarzedz
16:00Unia Janikowo - Jarocin
17:00Gryf Wejherowo - Baltyk Koszalin
17:00Kleczew - Elana Torun
17:00Kotwica Kolobrzeg - Gwardia Koszalin
17:00Pomorzanin Torun - Stezyca
17:00Starogard Gdanski - Swit Skolwin
17:00Swinoujscie - Przodkowo
20:30B. Gdynia - Gornik Konin
14:00Zaglebie 2 - Piast Zmigrod
16:00Brzeg - Goczalkowice Zdroj
16:00Polonia Bytom - Kluczbork
17:00Foto-Higiena Gac - Sleza Wroclaw
17:00Nysa - Polonia Swidnica
17:00ROW Rybnik - Gornik Z. 2
17:00Zielona Gora - Warta Gorzow
19:00Bielsko-Biala - Ruch Chorzow
13:00Hetman Zamosc - Ostrowiec Swietokrzyski
16:00Stal Krasnik - Sokol Sieniawa
17:00Chelmianka Chelm - Biala Podlaska
17:00Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebultow
17:00Siarka Tarnobrzeg - S. Wola
17:00Wisloka Debica - Avia Swidnik
POLAND: Central Youth League
12:15UKS SMS Lodz U18 - Gornik Z. U18
13:00Arka Gdynia U18 - Zaglebie U18
13:00Slask U18 - Wisla U18
PORTEKIZ: Liga de Honra
13:00Covilha - Varzim
PORTEKIZ: Taça de Portugal
17:00FC Amares - SC Vianense
17:00Porto da Cruz - Camacha
18:00Berco - Vilaverdense
21:00Beira Mar - Oliveira Hospital
21:00GD Braganca - AD Limianos
PORTUGAL: Liga Bpi Women
17:00CF Benfica W - Damaiense W
QATAR: Qsl Cup
18:00ErtelendiAl-Sadd - Al-Duhail
18:00Al Sailiya - Al Khor
20:15Al Wakra - Qatar SC
ROMANYA: Divizia A
14:45Academica Clinceni - Gaz Metan Medias
21:30Viitorul Constanta - Astra
ROMANYA: Division 2/Serie A
11:00Aerostar - Csikszereda M. Ciuc
11:00ASU Poli Timisoara - Ripensia Timisoara
11:00Gloria Buzau - CSM Resita
11:00Pandurii - Mioveni
11:00Turnu Magurele - Concordia
11:00Unirea Slobozia - F. Constanta
12:30Comuna Recea - FC Rapid Bucuresti
18:45Petrolul - Calarasi
ROMANIA: Superliga Women
11:00Banat W - Heniu Prundu Bargaului W
11:00SN Constanta W - Fortuna Becicherecu Mic W
RUSYA: 2nci Küme Güney
18:00Murom - Rodina Moscow
17:00Krasnyy SGAFKST - Ryazan
13:00Orenburg 2 - Ulyanovsk
SAN MARİNO: Campionato
16:00Faetano - Cosmos
16:00Juvenes/Dogana - Virtus
16:00La Fiorita - Cailungo
16:00Pennarossa - Tre Penne
İSKOÇYA: Premier League
17:00Hamilton - Dundee Utd
17:00Livingston - St Johnstone
17:00St. Mirren - Kilmarnock
SIRBISTAN: Super Liga
17:00Cukaricki - Macva
17:00Javor - Zlatibor Cajetina
17:00Radnik - Rad Beograd
17:00TSC Backa Topola - Sp. Subotica
19:00Mladost - FK Crvena zvezda
SLOVAKYA: Corgon Liga
19:00Senica - Trnava
20:00Michalovce - Pohronie
20:00Nitra - Sered
20:00Slovan Bratislava - Ruzomberok
20:00Z. Moravce - Vrable - Zilina
SLOVAKYA: 2.Lig
16:30Dubnica - FC Kosice
16:30Trebisov - Komarno
19:00Podbrezova - L. Mikulas
20:00Skalica - Puchov
İSVEÇ: Allsvenskan
16:00Orebro - Sirius
İSVEÇ: Superettan
14:00Norrby - Degerfors
16:00Dalkurd - Akropolis
18:30Brage - Osters
18:30Halmstad - Ljungskile
18:30Vasteras SK - Jonkopings
İSVEÇ: Division 1, Norra
14:00Orebro Syr. - Vasalunds
16:00Karlskrona - Qviding
16:00Torns - Motala
SWEDEN: Division 2 - Norrland
15:00Friska Viljor - Sandviks
15:00Skelleftea - IFK Ostersund
16:00Notvikens IK - Gottne IF
16:00Stode - Moron
17:00Taftea IK - Ytterhogdals
15:00Enskede - Fanna
15:00Karlbergs - Stockholm Internazionale
15:00Kungsangens - Lidingo IFK
16:00Kvarnsvedens - Upsala
16:00Skiljebo - Hudiksvalls
17:00Fagersta Sodra - IFK Stocksund
18:00Enkopings SK - Osteraker IFK
14:00Rosengard - Prespa Birlik
14:00Vinbergs - Halmia
15:00Eslovs - Frolunda
15:00IFK Malmo - Assyriska BK
15:00Olympic - Angelholms
15:00Ullareds IK - Bunkeflo IF
15:00Forward - Assyriska IF
15:00Kumla - Trosa-Vagnharads
15:00Newroz - Huddinge
16:00Atvidabergs - Rynninge
17:00Varmbols - Tyreso
18:00Gute - Arameisk-Syrianska
14:00Ahlafors IF - Amal
14:30Savedalens - Stenungsunds
15:00Grebbestads - Oddevold
15:00Tidaholm IFK - Gauthiod
15:00Vargarda IK - Lidkopings FK
16:00Vanersborgs IF - Nordvarmland
15:00Almeboda/Linneryd - Husqvarna
15:00IFK Karlshamn - Dalstorps
15:00Nosaby IF - Tord
16:00Osterlen FF - Rappe GOIF
18:00Syrianska - Bromolla
SWEDEN: Allsvenskan Women
15:00Vaxjo DFF W - Kristianstads W
SWEDEN: Elitettan Women
14:00AIK W - Hammarby W
16:00Bollstanas W - Kalmar W
16:00Sandvikens W - Jitex W
17:00Alingsas FC W - Kvarnsvedens W
İSVIÇRE: Super Ligi
20:00Sion - Young Boys
20:00Zurich - Lugano
İSVIÇRE: Challenge Ligi
18:30Wil - Thun
19:00Lausanne Ouchy - Kriens
SWITZERLAND: Promotion League
16:00Black Stars - Cham
17:00Bruhl - Sion II
17:00Koniz - Rapperswil
17:00YF Juventus - Basel II
17:00Zurich II - Bavois
19:00Etoile-Carouge - Breitenrain
19:00Stade Nyonnais - Bellinzona
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1
18:00Azzurri Lausanne - Lausanne II
18:00Meyrin - Martigny
18:00Oberwallis Naters - Vevey
18:00Terre Sainte - La Chaux-De-Fonds
19:00Young Boys II - Olympique de Geneve
20:00Chenois - Lancy
17:00Grasshopper II - Baden
17:00Wohlen - Solothurn
17:00Zug - Goldau
18:00Muttenz - Buochs
17:00Eschen - Tuggen
17:00Gossau - Red Star Zurich
17:00Hongg - Thalwil
17:00Linth - Balzers
18:00Paradiso - Dietikon
18:00St. Gallen II - Wettswil-Bonstetten
İSVIÇRE: Swiss Kupası
18:00Balerna - Monthey
SWITZERLAND: Nationalliga A Women
17:00Luzern W - Zurich W
19:00Servette Geneve FC W - Grasshoppers W
TAJIKISTAN: Vysshaya Liga
14:00Kuktosh - Istaravshan
14:00Regar-TadAZ - Faizkand
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Polisi Tanzania - Dodoma Jiji
16:00Tanzania Prisons - Azam
19:00Simba - Gwambina
TAYLAND: Thai Premier Lig
13:45Muang Thong Utd - Ratchaburi
14:00Police Tero - Chonburi
15:00Trat FC - Port MTI FC
16:00Buriram - Suphanburi
THAILAND: Thai League 2
13:45ErtelendiKhonkaen Utd. - Nong Bua Pitchaya
13:45Lampang - Khonkaen FC
13:45ErtelendiSisaket - Chiangmai FC
14:00ErtelendiChiangmai Utd - Thai Navy
14:00Samut Sakhon - Nong Bua Pitchaya
14:00ErtelendiSamut Sakhon - Lampang
15:00ErtelendiAyutthaya Utd - Khonkaen FC
15:00ErtelendiCustoms Utd - Ranong
15:00Khonkaen Utd. - Customs Utd
15:00Uthai Thani - Chiangmai Utd
15:00ErtelendiUthai Thani - Phrae
16:00ErtelendiChainat - Kasetsart
16:00Kasetsart - Thai Navy
16:00ErtelendiUdon Thani - Nakhon Pathom
TÜRKIYE: Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup
15:0024 Erzincanspor - Kahramanmarasspor
15:00Gumushanespor - Inegolspor
15:00Sanliurfaspor - Sancaktepe
15:30Hacettepe - Ergene Velimese
15:30Zonguldak - Nigde Anadolu
16:00Manisa FK - Kocaelispor
16:00Sariyer - Afjet Afyonspor
16:00Utas Usakspor - Ankara Demirspor
15:00Elazigspor - Serik Belediyespor
15:00FK Vanspor - Kirklarelispor
15:00Pazarspor - Tarsus
15:00Sivas Belediyespor - Bayburt
15:30Kirsehir Belediyespor - Etimesgut
15:30Mamak - Turgutluspor
16:00Bodrumspor - Kastamonuspor
16:00Karacabey Belediyespor - 1922 Konyaspor
16:00Pendikspor - Kardemir Karabuk
16:00Sakaryaspor - Eyupspor
TÜRKIYE: Spor Toto 3. Lig 1. Grup
13:30Fatsa Belediyespor - Kizilcaboluk Spor Kulubu
15:00Ofspor - Alemdag
15:30Kemerspor 2003 - Hopaspor
15:30Payasspor - Arnavutkoy Bl.
16:00Belediye Derince - Manisaspor
16:00Edirnespor - Nevsehirspor
19:00Diyarbekirspor - 1928 Bucaspor
15:00Agri 1970 - Mardin BB
15:00Tokatspor - Iskenderun
15:30Yozgatspor 1959 FK - Yomraspor
16:00Cengelkoy SK - Kahta
16:00Darica Genclerbirligi - Fethiyespor
16:00Halide E. - Kutahyaspor
16:00Nazillispor - Ceyhanspor
16:00Tekirdagspor - Tepecik
15:00Arhavispor - Yalovaspor
15:00Batman Petrolspor - Isparta 32 Spor
15:00Carsambaspor - Elazig Karakocan
16:00Catalca - Cizrespor
16:00Sile Yildizspor - Osmaniyespor
16:00Soma Spor - Golcukspor
19:00Icel - Erbaaspor
15:00Adiyamanspor - Kestel
15:00Siirt Ozel - Karakopru
15:30Kozan - Duzcespor
15:30Turk Metal - Sultanbeyli
16:00Bergama Bld. - Aksaray Bld.
16:00Modafenspor - Kelkit
16:00Muglaspor - 52 Orduspor
16:00Silivrispor - Bursa
UKRAYNA: Premier League
14:00Minaj - Dyn. Kyiv
17:00Vorskla Poltava - Mariupol
19:30Oleksandriya - Dnipro-1
UKRAYNA: 2. Lig
15:00Krystal - Metalist 1925
15:00Zhytomyr - Prykarpattya
16:00Ahrobiznes Volochysk - Alliance
16:00VPK-Agro - Hirnyk-Sport
17:00Ch. Odessa - Veres-Rivne
17:00Kremin - Obolon
17:00Nyva Ternopil - Kramatorsk
17:30ErtelendiMykolaiv - Volyn Lutsk
UKRAYNA: Druha Ligi
15:00Cherkashchyna - Nikopol
16:00Balkany - Yarud Mariupol
16:00Nyva Vinnytsya - Bukovyna
17:00Chernihiv - Volyn Lutsk 2
17:00MFC Metalurh - Tavriya
17:00Rubikon Kyiv - Dunaivtsi
UKRAINE: Youth League
11:00Desna U21 - Rukh Lviv U21
11:00Lviv U21 - Zorya U21
12:00Shakhtar Donetsk U21 - Olimpik Donetsk U21
13:00Kolos Kovalivka U21 - Inhulets U21
URUGUAY: Primera Division - Apertura
21:00Liverpool M. - Nacional
ABD: Major League Soccer
22:30Nashville SC - Houston Dynamo
USA: Nwsl Women - Fall Season
20:00Chicago W - Washington Spirit W
22:30Utah Royals W - Reign W
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
16:00AGMK - Qizilqum
16:00Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi
VIETNAM: V-Ligi
13:00BHTS Quang Nam - Hanoi FC
13:00Da Nang - Hai Phong
13:00Ho Chi Minh - Nam Dinh
13:00Song Lam Nghe An - Gia Lai
13:00Thanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh
13:00Than Quang Ninh - Binh Duong
13:00The Cong - Sai Gon FC
GALLER: Premier
16:30Druids - Cardiff Metropolitan
16:30Penybont - Bala
19:45Flint - Barry
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
11:30Ibiza - UCAM Murcia
13:00Algeciras - Melilla
13:00Burlades - Pena
13:00Cornella - Sant Andreu
13:00G. Segoviana - Las Rozas
14:00Chesterfield - Guiseley
15:00Dungannon - Banbridge
15:00Schweinfurt - Nurnberg II
15:30Stockport - Kidderminster
16:00Arbroath - Forfar Athletic
16:00Coleraine - Annagh
16:00Knockbreda - Larne
16:00Montrose - Brechin
16:00St. Albans - King’s Lynn
17:00AFC Telford - Macclesfield
17:00Airdrieonians - Queen of South
17:00Altrincham - AFC Fylde
17:00Barnoldswick - Farsley
17:00Bath - Torquay
17:00Chippenham - Hereford
17:00Cliftonville - Newry City
17:00Crusaders - Ballinamallard
17:00Curzon Ashton - FC Halifax
17:00Dag & Red - Chelmsford
17:00Dartford - Barnet
17:00Dorking - Sutton
17:00Dungannon - Loughgall
17:00Eastleigh - Hemel Hempstead
17:00Gateshead - Hartlepool
17:00Hampton & Richmond - Woking
17:00Hearts - Partick Thistle
17:00Maidstone - Dover
17:00Notts Co - York
17:00Portadown - Dundela
17:00Solihull Moors - Leamington
17:00Tonbridge - Aldershot
17:00Wealdstone - Slough
17:00Weymouth - Ebbsfleet
17:00Yeovil - Bournemouth U23
17:30Smyrnis - Ionikos
18:00Leioa - Arenas Club
19:00Arenteiro - Compostela
19:00Cristo Atletico - Leonesa
19:00FC L'escala - Barcelona B
19:00Torrelavega - Llanera
20:00Extremadura UD - Don Benito
20:00Guijuelo - Penaranda
20:00Vilassar de Mar - Santfeliuenc
20:30Horta - San Cristobal CP
21:00Alzira - Valencia B
CZECH REPUBLIC: Moravskoslezsky Kp
17:00Brusperk - Koberice
17:00Celadna - Krnov
17:00Cesky Tesin - TJ Bystrice
17:00Dolni Datyne - Lok.Petrovice
17:00Fulnek - Haj ve Slezsku
17:00Hlubina - Pusta Polom
17:00Petrvald na Morave - Bridlicna
CZECH REPUBLIC: Zlinsky Kp
16:30Bystrice pod Hostynem - Holesov
16:30Kvasice - Napajedla
16:30Slusovice - Borsice
16:30Valasska Polanka - Morkovice
16:30Velke Karlovice - Nedasov
CZECH REPUBLIC: Jihomoravsky Kp
11:15Bohunice - Bystrc
11:15Kurim - Svratka Brno
16:30Boskovice - Rousinov
16:30Bosonohy - Mutenice
16:30Ivancice - Sparta Brno
16:30Ratiskovice - Moravska Slavia
16:30SK Krumvir - Moravsky Krumlov
CZECH REPUBLIC: Vysocina Kp
16:30Bedrichov - Sapeli Polna
16:30HFK Trebic - Sperice
16:30Namest n. Oslavou - Ledec nad Sazavou
16:30Zirovnice - Pribyslav
CZECH REPUBLIC: Kralovehradecky Kp
13:30Jicin - Vysoka n. Labem
15:00Kostelec n. O. - Olympia HK 1901
16:30Cernilov - Libcany
16:30Dobruska - Cerveny Kostelec
CZECH REPUBLIC: Liberecky Kp
11:30Frydlant - Desna
17:00Chrastava - TJ Doksy
17:00Hradek nad Nisou - Sedmihorky
17:00Rovensko p. Tr. - Straz p. Ralskem
17:00Zelezny Brod - Novy Bor
CZECH REPUBLIC: Ustecky Kp
11:15Kadan - Modlany
11:30Horni Jiretin - Srbice
14:15Lovosice - Perstejn
15:00Litomericko - Brna
17:30Domousice - Banik Most - Sous B
17:30Krupka - Oldrichov
17:30Vilemov - Modra
17:30Zatec - FK Jilove
CZECH REPUBLIC: Plzensky Kp
11:30Tlumacov - Chotikov
16:30Bolevec - Horni Briza
16:30Holysov - Vejprnice
16:30Rapid Plzen - Nepomuk
16:30Sokol Lhota - Plzen-Cernice
CZECH REPUBLIC: Jihocesky Kp
16:00Protivin - Drazice
17:30Blatna - Cesky Krumlov
17:30Cimelice - Rudolfov
17:30Laziste - Sezimovo Usti
17:30Olesnik - Mas Taborsko B
17:30Tyn nad Vltavou - Milevsko
CZECH REPUBLIC: Prazsky Prebor
11:15Kolovraty - Podoli Praha
11:15Motorlet Prague B - Olympia Radotin
11:15Ujezd Prague - Zlicin
15:00Vysehrad B - US Prague
CZECH REPUBLIC: Stredocesky Kp
11:15FK Komarov - Kosor
11:15Hrebec - Vlasim B
11:15Klicany - Dobrovice
17:30Bohemia Podebrady - SK Lhota
17:30Porici n. S. - Lysa n. L.
17:30Tuchlovice - Nespeky
CZECH REPUBLIC: Karlovarsky Kp
16:00Frantiskovy Lazne - Loko K. Vary
16:00Lomnice - Zlutice
17:30Hroznetin - Karlovy Vary B
17:30Nejdek - Kralovske Porici
17:30Nova Role - Chodov
17:30Union Nove Sedlo - FC Cheb
17:30Vintirov - Touzim
CZECH REPUBLIC: Olomoucky Kp
16:30Jesenik - Lutin
16:30Litovel - Mohelnice
16:30Rapotin - Velke Losiny
16:30Sternberk - Dolany
16:30Zelatovice - Sokol Usti
CZECH REPUBLIC: Pardubicky Kp
11:15Litomysl - Chocen
16:30Ceska Trebova - Hermanuv Mestec
16:30Rohovladova Bela - Chrudim B
GERMANY: Dfb Pokal Women
14:30Weinberg W - Holzbach W
15:00Holstein Kiel W - Berghofen W
15:00Ingolstadt W - Wurzburger Kickers W
16:00Gottenheim W - Saarbrucken W
17:00Alberweiler W - Andernach W
19:00Gutersloh W - Arminia Bielefeld W
19:00Rhade W - Borussia Bocholt W
NORWAY: Toppserien Women
16:00Kolbotn W - Rosenborg W
16:00LSK Kvinner W - Roa W
POLAND: Ekstraliga Women
12:00Medyk Konin W - Leczna W
13:00Slask Wroclaw W - Olimpia Szczecin W
13:00UJ Krakow W - Biedrzychowice W
16:00UKS SMS Lodz W - Czarni Sosnowiec W
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
03:30DACruzeiro0 - 0Avai[0-0]
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:30DAPuebla1 - 2Queretaro[1-2]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
04:0525'Once Caldas0 - 0Atl. Nacional[0-0]

Bu tarih için oran açılmış karşılaşma bulunamadı

BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:15BittiBotafogo SP1 - 2CRB[1-1]1
01:15BittiChapecoense-SC0 - 0America MG[0-0]
BREZİLYA: Serie C
02:00BittiCriciuma2 - 0EC Sao Jose[0-0]
ŞILI: Primera División - Clasura
00:30BittiHuachipato1 - 1La Serena[1-1]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
02:00BittiJaguares de Cordoba2 - 0La Equidad[2-0]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
00:30BittiEL Nacional2 - 2Orense[1-2]
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00BittiPioneros3 - 0Zitacuaro[-]
01:00BittiMazorqueros1 - 1Saltillo[-]
MEXICO: Liga Mx Women - Apertura
00:00BittiNecaxa W0 - 1Monterrey W[0-0]
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
01:00BittiGuairena FC3 - 312 de Octubre[1-0]
PERU: Primera División - İkinci etap
02:00BittiSport Boys1 - 1Dep. Municipal[1-0]
USA: Usl League One
02:00BittiGreenville1 - 0North Texas[0-0]
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
13:30Kayserispor - Erzurum BB2
16:00Goztepe - Gaziantep4
16:00Hatayspor - Kasimpasa3
19:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor4
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
14:00Umraniyespor - Istanbulspor AS1
19:00Akhisarspor - Balikesirspor2
19:00Bursaspor - Giresunspor2
ENGLAND: Premier League
14:30Brighton - Manchester Utd4
17:00Crystal Palace - Everton3
19:30West Brom - Chelsea1
22:00Burnley - Southampton
ALMANYA: Bundesliga
16:30Arminia Bielefeld - FC Koln1
16:30Augsburg - Dortmund2
16:30Bayer Leverkusen - RB Leipzig1
16:30B. Monchengladbach - Union Berlin2
16:30Mainz - Stuttgart
19:30Schalke - Werder Bremen1
İSPANYA: Primera Division
14:00Alaves - Getafe1
17:00Valencia - Huesca3
19:30Elche - Real Sociedad
22:00Betis - Real Madrid2
İTALYA: Serie A
16:00Torino - Atalanta
19:00Cagliari - Lazio
19:00Sampdoria - Benevento
21:45Inter - Fiorentina
FRANSA: Lig 1
18:00St Etienne - Rennes2
22:00Marseille - Metz3
HOLLANDA: Eredivisie
17:30Zwolle - Sparta Rotterdam2
19:45Sittard - AZ Alkmaar1
21:00Heerenveen - Venlo1
22:00Ajax - Vitesse1
PORTEKIZ: Portuguese Liga
17:30Maritimo - Tondela1
20:30Benfica - Moreirense3
23:00Boavista - FC Porto2
İNGILTERE: Şampiyona
14:30Watford - Luton1
14:30Wycombe - Swansea
17:00Barnsley - Coventry2
17:00Birmingham - Rotherham1
17:00Cardiff - Reading
17:00Derby - Blackburn1
17:00Millwall - Brentford1
17:00Preston - Stoke
17:00QPR - Middlesbrough
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:00Braunschweig - Holstein Kiel
14:00Darmstadt - Regensburg1
14:00Dusseldorf - Wurzburger Kickers
İSPANYA: Segunda Division
17:00Zaragoza - Las Palmas2
19:15Gijon - Girona1
19:15Logrones - Castellon1
19:15Malaga - Alcorcon2
21:30Fuenlabrada - Albacete2
İTALYA: Serie B
15:00Brescia - Ascoli1
15:00Cosenza - Entella1
15:00Frosinone - Empoli1
15:00Lecce - Pordenone2
15:00Pescara - Chievo1
15:00Salernitana - Reggina
17:00Venezia - L.R. Vicenza
FRANSA: Lig 2
16:00Toulouse - Auxerre1
20:00AC Ajaccio - Sochaux1
20:00Amiens - Pau FC
20:00Chambly - Chateauroux
20:00Guingamp - Grenoble
20:00Nancy - Le Havre
20:00Niort - Paris FC
20:00Rodez - Dunkerque
20:00Valenciennes - Caen
RUSYA: Premier Ligi
14:00Tambov - Spartak Moscow1
16:30Zenit - Ufa3
20:00Sochi - Krasnodar2
USA: Nisa - Fall Season
00:00Chattanooga - New York Cosmos
03:00California Utd. - LA Force
ERMENISTAN: Premier Lig
15:15Shirak Gyumri - Ararat Yerevan
ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
16:40Al Ahli SC - Shabab Al-Ahli Dubai
20:45Pakhtakor - Esteghlal F.C.
AVUSTRALYA: Capital Territory
11:00Canberra FC - Gungahlin
AVUSTRALYA: Kuzey NSW
07:30Lambton J. - Lake Macquarie
08:30Maitland - Edgeworth E.
09:30Adamstown Rosebud - Valentine
AVUSTRALYA: NSW Premier Ligi
09:00Marconi Stallions - Manly Utd
12:00Druitt Town Rangers - Sydney FC U21
12:00Sydney Olympic - North Shore Mariners
AVUSTRALYA: Queensland
10:15Capalaba FC - Redlands
10:30Brisbane City - Brisbane Strikers
AVUSTURALYA: South Australian Super League - Playofflar
08:30Adelaide City - Modbury Jets
08:30Adelaide Comets - Adelaide Raiders
08:30Adelaide U21 - Blue Eagles
08:30Cumberland Utd. - Adelaide Olympic
08:30NE Metrostars - Croydon Kings
08:30Para - Campbelltown City
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
23:00Grecia - Santos DG
KOSTARİKA: Liga de Ascenso
20:00Cofutpa - Cariari Pococi
23:00Guanacasteca - Municipal Garabito
HIRVATISTAN: 1. HNL
18:00Istra 1961 - Sibenik
20:05Osijek - Gorica
HIRVATİSTAN: 2. HNL
17:00Kustosija - Dragovoljac
17:00Sesvete - Solin
20:00Medjimurje Cakovec - Junak Sinj
20:00Zapresic - Osijek 2
GÜNEY KIBRIS: First Division
20:30AEK Larnaca - AEL Limassol
KIBRIS: 2. Küme
16:30Anagennisi Derynia - Xylotympou
16:30Ayia Napa - Thoi Lakatamias
16:30Chloraka - Achyronas Liopetriou
16:30Dighenis - Kouris Erimi
16:30Sotiras - Othellos Athienou
16:30Ypsonas - Aris
16:30Zakakiou - Omonoia Psevda
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
17:30Karvina - Mlada Boleslav
17:30Teplice - Ostrava
17:30Zlin - Sigma Olomouc
20:00Slavia Prague - Slovacko
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
17:30Lisen - Vlasim
17:30Prostejov - Mas Taborsko
17:30Trinec - Jihlava
19:00Usti nad Labem - Chrudim
FINLAND: Kansallinen Liiga Women
16:00TiPS W - PK-35 Vantaa W
16:00TPS W - HJK W
16:30KuPS W - Ilves W
17:00Aland Utd W - PK-35 Helsinki W
FRANSA: CFA
17:00Caen II - Chateaubriant
19:00Chartres - Rouen
19:00Fleury-Merogis - Lorient II
19:00Poissy - Vannes
19:00Saint-Malo - Versailles
19:00Saint-Pryve - Granville
19:30Plabennec - Sainte-Genevieve
20:00Guingamp II - Blois
17:00Auxerre II - Reims II
18:00Paris 13 Atl. - GFC Ajaccio
19:00FC 93 - ASM Belfort
19:00Lusitanos - Sannois
19:00Metz II - Lens II
19:00Sedan - Beauvais
19:00St Quentin - Haguenau
19:00Frejus Saint Raphael - Louhans Cuiseaux
19:00GOAL FC - Monaco II
19:00Hyeres - Grasse
19:00Lyon II - Aubagne
19:00Marseille II - GFA74
19:00Martigues - Toulon
19:00Saint Priest - Marignane
19:00Angers II - Beziers
19:00Bergerac - Bourges 18
19:00Bourges - Moulins-Yzeure
19:00Colomiers - Le Puy
19:00Nantes II - Les Herbiers
19:00Romorantin - Canet Roussillon
20:00Stade Montois - Trelissac
FRANCE: Division 1 Women
15:30Guingamp W - Dijon W
15:30Issy W - Fleury 91 W
15:30Paris FC W - Le Havre W
15:30Soyaux W - Montpellier W
FRANCE: Division 2 Women
16:30Nimes W - Thonon Evian W
21:00Brest W - Vendenheim W
16:00Shelbourne W - Peamount W
20:00Galway WFC W - Treaty Utd W
20:30Wexford Youths Football Club W - Cork City W
21:00Athlone WFC W - Dublin Waves W
16:00Pomigliano W - Bari W
17:00Lady Granata W - Verona W
LITVANYA: Division 2
17:00BFA Vilnius - Zalgiris 2
13:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai
15:00FK Panevezys 2 - Dainava Alytus
16:00Vilniaus Vytis - Nevezis Kedainiai
17:00Jonava - Siauliai FA
MACAO: Elite League
14:00Tak Chun Ka I - Casa de Portugal
16:00Policia - Benfica
MALEZYA: Süper Lig
16:00Pahang - Kedah
16:00Selangor - UiTM
MALEZYA: Premier League
11:45UKM - Penang
16:00Johor DT II - Perak 2
MALTA: Premier Lig
18:00Birkirkara - Mosta
18:00Gudja - Lija Athletic
22:15Balzan - Valletta
22:15Gzira - Tarxien
MALTA: Birinci Küme
18:00Zebbug - Mqabba FC
22:15Swieqi - St. George's FC
MAURITANIA: Ligue 1
20:00Tevragh-Zeina - JAHE
22:55Nouakchott King's - ASAC Concorde
MEKSIKA: Primera División - Apertura
05:30Juarez - Atlas
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
20:00Tlaxcala - Atlante
SLOVAKYA: 3. lig
16:00FK Humenne - Plavnica
16:00Lipany - 1.FK Svidnik
16:00Presov - Krompachy
16:00Vranov - Giraltovce
16:00MSK Martin - Rimavska Sobota
16:00Namestovo - Rakytovce
17:00Pezinok - Rusovce
16:00AFC Nove Mesto - Sala
19:00Myjava - Kalna n. Hronom
SLOVENYA: Prva Liga
16:30Tabor Sezana - Maribor
18:30ND Gorica - Aluminij
SLOVENYA: 2.SNL
17:00Bilje - Beltinci
17:00Dob - Nafta
17:00Jadran Dekani - Drava
17:00Radomlje - Brda
19:00NK Krka - Krsko
20:00Brezice - Primorje
21:30Rudar - Triglav
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
08:00Suwon Bluewings - Seoul
SOUTH KOREA: K League 2
10:00Anyang - Bucheon FC 1995
12:30Suwon City - Seoul E.
KORE: Ulusal Lig
08:00Jeonju Citizen - Cheongju
08:00Yangju - Pyeongtaek Citizen
09:00Changwon - Gyeongju Citizen
09:00Cheonan City - Chuncheon
09:00Busan Kyotong - Daejeon Korail
09:00Mokpo City - Hwaseong
13:00Gangneung - Gimpo C.
13:00Gimhae - Gyeongju KHNP
AUSTRALIA: Npl Tasmania
07:00South Hobart - Olympia Warriors
07:15Devonport - Kingborough Lions
07:30Clarence Zebras - Riverside Olympic
09:30Launceston - Glenorchy Knights
AVUSTRALYA: Batı Avustralya
10:00Armadale - Sorrento
10:00Cockburn City - ECU Joondalup
10:00Gwelup Croatia SC - Floreat Athena
10:00Balcatta - Perth Glory U21
10:00Bayswater - Perth SC
10:00Rockingham City - Inglewood Utd
POLONYA: Super Kupası
10:00Taringa - Bayside
10:00The Gap - St. George Willawong
11:00Centenary Stormers - North Star
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
18:00Altach - Tirol
18:00Ried - Salzburg
18:00St. Polten - Rapid Vienna
AVUSTURYA: Erste liga
15:00A. Lustenau - FC Juniors
21:00Amstetten - Dornbirn
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
18:00Marchfeld - Neusiedl
17:00Union Gurten - Weindorf St. Anna
20:00Sturm Graz (Am) - Allerheiligen
18:00A. Salzburg - Saalfelden
17:00Bregenz - Rotenberg
18:00Lauterach - Hohenems
AZERBAYCAN: Premier Lig
17:00Sabail - Sabah Baku
19:15Keshla - Zira
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
14:00Energetik-BGU - Isloch
16:00Gorodeja - Slavia Mozyr
18:00Zhodino - Neman
20:00BATE - Dynamo Brest
BELARUS: 1. Küme
14:00Chimik Svetlogorsk - Orsha
15:00FC Slonim - Oshmyany
15:30Sputnik - Lokomotiv Gomel
16:00Lida - Mikashevichi
16:30Volna Pinsk - FC Gomel
17:00Arsenal Dzyarzhynsk - Krumkachy
BELARUS: 2. Küme
14:00Stanles Pinsk - Ivatsevichi
15:00Ostrovets - Baranovici
16:00Pershiy Region - Brest Malorita
17:00Chayka Zelva - BGU Minsk
12:00Polotsk - Gorki
13:00Dnepr Rogachev - Osipovichi
16:00BumProm Gomel - Viktoria Mar. Gorka
16:00Petrikov - Dnepr Mogilev
16:00Zhlobin - SMIavtotrans
BELARUS: Vysshaya Liga Reserve
14:00Din. Minsk 2 - Vitebsk 2
17:30Belshina 2 - Sachter Soligorsk 2
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:00Bobruichanka W - Dnepr Mogilev W
16:00Minsk FK W - Zorka-BDU W
17:00Din. Minsk W - Botsor Brest W
BELÇIKA: Jupiler Ligi
17:15Beerschot VA - Waasland-Beveren
19:30KV Mechelen - St. Truiden
21:45Gent - Leuven
BELÇIKA: İkinci Küme
21:45RWDM - St. Gilloise
BELGIUM: First Amateur Division
20:30Dessel - Mandel United
20:30Thes Sport - Saint Eloois
21:00KSV Roeselare - Dender
21:00La Louviere - Vise
21:00Patro Eisden - Heist
BELÇIKA: Üçüncü Küme
21:00Tubize - Entente Durbuy
21:00Virton - RAAL La Louviere
20:30Dikkelvenne - Ronse
20:30KRC Harelbeke - Westhoek
20:30Ninove - Gullegem
20:30Oudenaarde - Menen
21:00KRC Gent - Wetteren
21:00Hoogstraten - Wijgmaal
21:00Lyra-Lierse Berlaar - Spouwen-Mopertingen
BELGIUM: Belgian Cup Women
16:00Bredene W - RFC Liege W
16:00Chastre W - Sibret W
16:00Club Brugge W - SG-Tertre Hautrage W
16:00Femina Woluwe W - Egem W
16:00GBA Kontich W - RSC Anderlecht II W
16:00Leuven II W - Gent W
16:00Melsele W - Zwevezele W
16:00St. Liege 2 W - Mazenzele W
16:00St. Liege W - Wuustwezel W
16:00Tienen W - Gent II W
16:00Zulte Waregem W - Genk II W
16:30Genk W - Aalst W
17:45KV Mechelen 2 W - Mechelen W
18:00Aalst II W - Leuven W
18:30Zulte Waregem II W - RSC Anderlecht W
20:00Charleroi W - Moldavo W
BOSNA HERSEK: Premier Lig
17:00Olimpic Sarajevo - Borac Banja Luka
19:00Velez Mostar - Radnik Bijeljina
BOSNA: 1ci Ligi
16:30Banovici - TOSK Tesanj
16:30Bratstvo Gracanica - Zivinice
16:30Gorazde - Hadzici
16:30Gradacac - Travnik
16:30HNK Orasje - Capljina
16:30Jedinstvo Bihac - Kakanj
17:00Kozara - Ljubic Prnjavor
17:00Novi Grad - Leotar
17:00Prijedor - Kozarska Dubica
17:00Slavija - Podrinje Janja
17:00Sloga Doboj - Jedinstvo Brcko
17:00Sutjeska Foca - Drina Zvornik
17:00Zeljeznicar Banja Luka - Tekstilac
17:00Zvijezda 09 - Modrica
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
17:00Figueirense - Guarani
22:00CSA - Juventude
22:30Vitoria - Oeste
BREZİLYA: Serie C
22:00Sao Bento - Boa
23:00Imperatriz - Ferroviario
BREZİLYA: Serie D
21:00Bangu - Cascavel
21:00Cabofriense - Mirassol
21:00Globo - Guarany
21:00Vitoria ES - Aparecidense
21:30Floresta EC - America RN
22:00Campinense - Afogados da Ingazeira
22:00Coruripe - Potiguar
22:00Goiania - Uniao Rondonopolis
22:00Marcilio Dias - Joinville
22:00Novorizontino - Pelotas
22:00Operario VG - Goianesia
22:00Palmas - Tupynambas
22:00River-PI - Bare
22:00Santos AP - AE Altos
22:00Vilhenense - Ji-Parana
23:00Aguia Negra - Real Noroeste
23:00Bahia De Feira - Villa Nova MG
23:00Gama - Brasiliense
23:00Sao Luiz - Sao Caetano
BREZİLYA: Carioca 2
21:00Campos AA - Bonsucesso
21:00Duque de Caxias - Goncalense
21:00