Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Norway: Eliteserien
19:0021.07.2019Brann - Stabaek
21:0021.07.2019Molde - Sarpsborg 08
Norway: Obos-Ligaen
19:0021.07.2019KFUM Oslo - Aalesund
19:0021.07.2019Nest-Sotra - Notodden
19:0021.07.2019Raufoss - Jerv
19:0021.07.2019Sandnes - Ull/Kisa
19:0021.07.2019Sogndal - Tromsdalen
19:0021.07.2019Start - Ham-Kam
19:0021.07.2019Strommen - Skeid
21:0021.07.2019Sandefjord - Kongsvinger
Norway: Division 2 - Group 2
17:0020.07.2019Alta - Floro
17:0020.07.2019Grorud - Odd 2
17:0020.07.2019Kjelsas - Elverum
17:0020.07.2019Oppsal - Senja
17:0020.07.2019Sotra - Asane
19:0021.07.2019Asker - Mjolner
19:0021.07.2019Fram - Baerum Sportsklubb
Norway: Division 3 - Group 4
14:0020.07.2019Valdres - V. Haugesund
14:0020.07.2019Vestfossen - Bergen Nord
16:0020.07.2019Sogndal 2 - Lysekloster
17:0020.07.2019Fyllingsdalen - Fana
17:0020.07.2019Stord - Fjora
15:0021.07.2019Stromsgodset 2 - Brann 2
19:0021.07.2019OS TF - Djerv 1919
15:0020.07.2019Raufoss 2 - Steinkjer
17:0020.07.2019Melhus - Brumunddal
17:0020.07.2019Orkla - Nybergsund
17:0020.07.2019Verdal - Strindheim
15:0021.07.2019Rosenborg 2 - Gjovik-Lyn
17:0020.07.2019Honefoss - Melbo
17:0020.07.2019Leknes - Gjellerasen
17:0020.07.2019Skjervoy - Harstad
18:0021.07.2019Finnsnes - Tromso 2
18:0021.07.2019Lillestrom 2 - Floya
19:0021.07.2019Skjetten - Junkeren
18:3022.07.2019Bodo/Glimt 2 - Ull/Kisa 2
Son Skorlar
Norway: Eliteserien
20:0015.07.2019Stabaek3 - 3Sarpsborg 08[1-2]
21:0014.07.2019Lillestrom2 - 1Stromsgodset[2-0]
19:0014.07.2019Haugesund5 - 1Tromso[3-1]
19:0014.07.2019Mjondalen2 - 0Odd[0-0]
22:0013.07.2019Bodo/Glimt5 - 1Ranheim[1-0]
16:3013.07.2019Rosenborg5 - 1Viking[2-1]
20:0010.07.2019Odd2 - 1Stabaek[1-1]
22:0005.07.2019Viking0 - 0Haugesund[0-0]
20:0005.07.2019Brann0 - 0Mjondalen[0-0]
20:0005.07.2019Kristiansund5 - 2Lillestrom[3-1]
20:0005.07.2019Odd2 - 2Molde[0-2]
20:0005.07.2019Stromsgodset0 - 2Stabaek[0-1]
20:0005.07.2019Tromso2 - 0Sarpsborg 08[1-0]
20:0005.07.2019Valerenga6 - 0Bodo/Glimt[4-0]
21:0004.07.2019Ranheim2 - 3Rosenborg[1-1]
20:0001.07.2019Sarpsborg 082 - 2Stromsgodset[0-1]
21:0030.06.2019Molde1 - 1Brann[0-0]
19:0030.06.2019Lillestrom4 - 0Tromso[2-0]
19:0030.06.2019Mjondalen1 - 1Viking[0-1]
19:0030.06.2019Stabaek0 - 0Ranheim[0-0]
Norway: Obos-Ligaen
19:0030.06.2019Aalesund3 - 1Sandnes[1-0]
19:0030.06.2019Jerv0 - 2Sandefjord[0-2]
19:0030.06.2019Notodden3 - 0Strommen[1-0]
19:0030.06.2019Skeid1 - 2Nest-Sotra[1-2]
19:0030.06.2019Tromsdalen1 - 3Start[0-1]
19:0030.06.2019Ull/Kisa4 - 2KFUM Oslo[3-1]
16:0030.06.2019Kongsvinger3 - 0Sogndal[1-0]
16:3029.06.2019Ham-Kam1 - 2Raufoss[0-1]
19:0023.06.2019KFUM Oslo2 - 0Ham-Kam[2-0]
19:0023.06.2019Nest-Sotra4 - 1Jerv[1-1]
19:0023.06.2019Raufoss2 - 1Aalesund[1-1]
19:0023.06.2019Sandnes3 - 2Tromsdalen[1-0]
19:0023.06.2019Sogndal4 - 2Skeid[1-1]
19:0023.06.2019Strommen2 - 0Kongsvinger[0-0]
16:3022.06.2019Sandefjord3 - 2Ull/Kisa[1-1]
16:3022.06.2019Start0 - 3Notodden[0-2]
Norway: Division 2 - Group 1
19:0014.07.2019Bryne1 - 1Stjordals Blink[1-1]
15:0014.07.2019Byasen2 - 2Vidar[1-1]
17:0013.07.2019Egersunds5 - 0Brattvag[3-0]
17:0013.07.2019Halden7 - 1Hodd[1-0]
17:0013.07.2019Nardo4 - 0Moss[3-0]
17:0013.07.2019Sola1 - 2Fredrikstad[0-0]
20:0012.07.2019Levanger4 - 3Arendal[0-1]
19:0007.07.2019Moss2 - 3Bryne[1-1]
19:0007.07.2019Vidar1 - 2Sola[1-1]
18:0007.07.2019Fredrikstad1 - 1Egersunds[1-0]
17:0007.07.2019Hodd0 - 2Levanger[0-2]
16:0007.07.2019Arendal2 - 0Byasen[1-0]
17:0006.07.2019Brattvag1 - 0Nardo[0-0]
17:0006.07.2019Stjordals Blink3 - 1Halden[1-0]
16:0030.06.2019Bryne1 - 1Hodd[1-0]
16:0030.06.2019Levanger2 - 1Vidar[1-1]
17:0029.06.2019Moss1 - 3Stjordals Blink[0-1]
17:0029.06.2019Nardo0 - 1Fredrikstad[0-0]
17:0029.06.2019Sola0 - 2Arendal[0-1]
15:3029.06.2019Egersunds5 - 0Byasen[1-0]
14:0024.06.2019Odd 25 - 0Alta[2-0]
19:0022.06.2019Mjolner2 - 2Fram[1-2]
17:0022.06.2019Asane1 - 1Asker[0-0]
17:0022.06.2019Elverum4 - 0Oppsal[2-0]
17:0022.06.2019Floro1 - 2Grorud[1-0]
17:0022.06.2019Senja2 - 2Kjelsas[1-0]
16:0022.06.2019Baerum Sportsklubb2 - 2Sotra[0-1]
Norway: Division 3 - Group 1
20:0016.07.2019Arvoll0 - 5Sarpsborg 08 2[0-2]
19:0014.07.2019Nordstrand0 - 1Lorenskog[0-0]
17:0013.07.2019Herd4 - 0Eidsvold[1-0]
17:0013.07.2019Traeff3 - 3Sunndal[3-1]
15:0013.07.2019Aalesund 21 - 2Molde 2[1-1]
13:3013.07.2019Spjelkavik2 - 0Krakeroy[0-0]
21:0011.07.2019Rommen SK3 - 4Stabaek 2[1-2]
19:0007.07.2019Eidsvold1 - 0Traeff[1-0]
18:0007.07.2019Molde 27 - 1Rommen SK[3-0]
17:0006.07.2019Krakeroy2 - 1Nordstrand[0-0]
17:0006.07.2019Lorenskog4 - 1Arvoll[1-0]
16:3006.07.2019Sunndal2 - 0Aalesund 2[1-0]
16:0006.07.2019Sarpsborg 08 23 - 0Herd[0-0]
15:0006.07.2019Stabaek 22 - 0Spjelkavik[0-0]
19:0002.07.2019Spjelkavik0 - 1Sarpsborg 08 2[0-0]
19:3001.07.2019Herd2 - 1Stabaek 2[1-1]
19:0001.07.2019Eidsvold6 - 0Molde 2[2-0]
18:0001.07.2019Arvoll1 - 1Aalesund 2[0-0]
19:0030.06.2019Nordstrand1 - 1Sunndal[0-0]
17:3030.06.2019Traeff2 - 1Krakeroy[1-0]
20:0015.07.2019Mjondalen 24 - 3Drobak-Frogn[1-2]
19:0014.07.2019Halsen2 - 4Orn[1-4]
19:0014.07.2019Ready1 - 2Follo[1-1]
19:0014.07.2019Tonsberg3 - 0Grei[2-0]
19:0014.07.2019Ullern6 - 3Lyn[3-2]
19:0013.07.2019Valerenga 25 - 0Norild[1-0]
20:0011.07.2019Frigg0 - 0Lokomotiv Oslo[0-0]
20:0008.07.2019Grei2 - 0Mjondalen 2[1-0]
19:0007.07.2019Drobak-Frogn0 - 2Frigg[0-2]
19:0007.07.2019Follo0 - 2Ullern[0-1]
19:0007.07.2019Lokomotiv Oslo2 - 3Halsen[1-1]
19:0007.07.2019Lyn1 - 3Valerenga 2[0-2]
19:0007.07.2019Orn3 - 0Ready[1-0]
17:0006.07.2019Norild0 - 3Tonsberg[0-1]
20:0001.07.2019Mjondalen 21 - 2Follo[0-2]
20:0001.07.2019Valerenga 24 - 0Frigg[1-0]
19:0030.06.2019Lokomotiv Oslo2 - 2Lyn[1-1]
19:0029.06.2019Ready5 - 2Norild[2-1]
17:0029.06.2019Tonsberg2 - 2Orn[0-1]
17:0029.06.2019Ullern3 - 1Grei[1-1]
17:0013.07.2019Donn2 - 2Staal Jorpeland[1-2]
17:0013.07.2019Flekkeroy1 - 0Pors Grenland[0-0]
17:0013.07.2019Vardeneset2 - 2Mandalskameratene[2-0]
17:0013.07.2019Vindbjart3 - 1Storm BK[2-1]
16:0013.07.2019Flint2 - 1Start 2[0-1]
19:3012.07.2019Viking 22 - 3Brodd[1-2]
20:0011.07.2019Bryne 22 - 2Madla IL[2-0]
20:0008.07.2019Mandalskameratene2 - 1Bryne 2[1-0]
19:0007.07.2019Madla IL3 - 0Vardeneset[1-0]
19:0007.07.2019Pors Grenland0 - 2Vindbjart[0-0]
17:0006.07.2019Brodd2 - 2Flekkeroy[1-1]
17:0006.07.2019Staal Jorpeland4 - 1Flint[2-1]
17:0006.07.2019Storm BK0 - 2Donn[0-1]
16:0006.07.2019Start 20 - 9Viking 2[0-2]
20:0001.07.2019Bryne 23 - 2Brodd[2-1]
17:0029.06.2019Donn5 - 3Madla IL[2-0]
17:0029.06.2019Flint4 - 0Storm BK[2-0]
17:0029.06.2019Start 22 - 3Pors Grenland[1-1]
17:0029.06.2019Vindbjart1 - 1Staal Jorpeland[0-0]
16:0029.06.2019Viking 22 - 3Mandalskameratene[2-1]
15:0023.06.2019Djerv 19193 - 1Stromsgodset 2[2-0]
17:0022.06.2019Bergen Nord1 - 3Fyllingsdalen[0-1]
17:0022.06.2019Brann 27 - 1Valdres[4-1]
17:0022.06.2019Fana3 - 3Sogndal 2[2-1]
15:0022.06.2019Lysekloster4 - 1Vestfossen[0-1]
15:0022.06.2019V. Haugesund3 - 0Stord[0-0]
20:0021.06.2019Fjora0 - 4OS TF[-]
17:0029.06.2019Kongsvinger 21 - 1Kolstad[1-0]
20:0028.06.2019Tiller0 - 1Ranheim 2[0-1]
19:0024.06.2019Ranheim 22 - 2Orkla[1-0]
18:0024.06.2019Raufoss 21 - 4Rosenborg 2[1-2]
19:0022.06.2019Strindheim1 - 1Kongsvinger 2[0-1]
17:0022.06.2019Gjovik-Lyn2 - 0Melhus[2-0]
17:0022.06.2019Kolstad1 - 1Verdal[0-0]
17:0022.06.2019Nybergsund1 - 2Brumunddal[1-0]
19:3021.06.2019Steinkjer0 - 0Tiller[-]
16:0024.06.2019Tromso 21 - 1Bodo/Glimt 2[0-1]
17:0023.06.2019Floya2 - 2Honefoss[1-2]
17:0023.06.2019Gjellerasen0 - 3Finnsnes[0-1]
16:0023.06.2019Junkeren0 - 0Lillestrom 2[0-0]
16:0023.06.2019Ull/Kisa 23 - 4Skjervoy[2-3]
17:0022.06.2019Harstad2 - 1Leknes[0-0]
17:0022.06.2019Melbo0 - 1Skjetten[0-1]
Norway: Nm Cup
21:0026.06.2019Rosenborg1 - 2Aalesund[0-1]
19:0026.06.2019Fram3 - 1Baerum Sportsklubb[2-0]
19:0026.06.2019Haugesund2 - 0Strommen[0-0]
19:0026.06.2019KFUM Oslo2 - 1Tromsdalen[1-1]
19:0026.06.2019Kongsvinger0 - 3Mjondalen[0-0]
19:0026.06.2019Kristiansund1 - 2Odd[0-0]
19:0026.06.2019Ranheim4 - 0Brann[1-0]
19:0026.06.2019Viking5 - 2Stabaek[3-2]
19:0020.06.2019Alta1 - 4Stabaek[0-1]
19:0020.06.2019Kongsvinger1 - 0Tromso[0-0]
21:0019.06.2019Aalesund4 - 0Molde[2-0]
20:0019.06.2019Bryne2 - 6Haugesund[0-4]
19:0019.06.2019Baerum Sportsklubb5 - 3Valerenga[1-2]
19:0019.06.2019Grorud0 - 1Mjondalen[0-1]
19:0019.06.2019Levanger1 - 3Kristiansund[0-0]
19:0019.06.2019Nest-Sotra0 - 4KFUM Oslo[0-4]
19:0019.06.2019Sandnes1 - 2Viking[0-0]
19:0019.06.2019Skeid0 - 3Ranheim[0-1]
19:0019.06.2019Sogndal1 - 2Brann[1-2]
19:0019.06.2019Strommen1 - 0Lillestrom[0-0]
Norway: Junior U19
16:0003.07.2019Mjondalen U190 - 2Viking U19[0-2]
17:0022.06.2019Viking U194 - 7Stromsgodset U19[2-4]
15:0022.06.2019Mjondalen U192 - 2Rosenborg U19[0-1]
Üye Yorumları
woncu :  11 saat önce
admin nasayamı gönderdiniz inceleme için ödül belli yatan...devamı
bahis doktoru :  2 gün önce
Sistemsel hatalar düzeltildi, puanlar düzeltildi. 4 x 30...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Sayın bahisdoktoru müsait olduğunu zaman bu sorulara cevap...devamı
woncu :  3 gün önce
yok bu aralar çok msj atan war konu altta kalıyor.admindende...devamı
myfate :  3 gün önce
Woncu sık sık yazdığına göre hepimiz gibi sen de bakiyeni...devamı
kralmami :  3 gün önce
Haziran ayında kazanmış olduğum bonus hesabıma...devamı
woncu :  3 gün önce
benim eksik yatan bonuslada ilgilenebilirmisin...devamı
bahis doktoru :  3 gün önce
merhaba arkadaşla, sistemsel hataları inceliyoruz, data...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Gremio üst tahminim vardı tutmustu sabah puanim 110 du fakat...devamı
myfate :  3 gün önce
Sistem karışmış eski haline nasıl gelecek 10 maç üst üste...devamı