Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• Futbol Anketleri
• MobilBahis
Bugün
Norway: Eliteserien
20:0016.09.2019Sarpsborg 08 - Valerenga
Norway: Division 2 - Group 2
18:0016.09.2019Asane - Odd 2
Norway: Division 3 - Group 1
18:4516.09.2019Spjelkavik - Molde 2
20:0016.09.2019Eidsvold - Stabaek 2
20:0016.09.2019Frigg - Mjondalen 2
18:3016.09.2019Vindbjart - Donn
20:0016.09.2019Vardeneset - Bryne 2
19:0016.09.2019Brann 2 - Sogndal 2
19:0016.09.2019Valdres - Stromsgodset 2
19:0016.09.2019Kolstad - Rosenborg 2
19:0016.09.2019Nybergsund - Ranheim 2
18:0016.09.2019Harstad - Tromso 2
20:0016.09.2019Lillestrom 2 - Skjetten
Gelecek Maçlar
Norway: Eliteserien
19:0021.09.2019Brann - Haugesund
19:0022.09.2019Lillestrom - Kristiansund
19:0022.09.2019Odd - Sarpsborg 08
19:0022.09.2019Ranheim - Bodo/Glimt
19:0022.09.2019Tromso - Stromsgodset
19:0022.09.2019Valerenga - Viking
21:0022.09.2019Mjondalen - Rosenborg
Norway: Obos-Ligaen
16:0018.09.2019Tromsdalen - Sandnes
19:0018.09.2019Aalesund - KFUM Oslo
19:0018.09.2019Notodden - Kongsvinger
19:0018.09.2019Sandefjord - Strommen
19:0018.09.2019Skeid - Sogndal
19:0018.09.2019Start - Nest-Sotra
19:0018.09.2019Ull/Kisa - Jerv
20:0018.09.2019Raufoss - Ham-Kam
16:3021.09.2019Kongsvinger - Ull/Kisa
16:0022.09.2019Ham-Kam - Start
16:0022.09.2019Jerv - Tromsdalen
16:0022.09.2019KFUM Oslo - Sandefjord
16:0022.09.2019Nest-Sotra - Skeid
16:0022.09.2019Strommen - Sogndal
19:0022.09.2019Aalesund - Notodden
19:0022.09.2019Sandnes - Raufoss
Norway: Division 2 - Group 1
15:0021.09.2019Vidar - Halden
17:0021.09.2019Levanger - Nardo
16:0022.09.2019Byasen - Egersunds
16:0022.09.2019Sola - Hodd
16:0022.09.2019Stjordals Blink - Arendal
18:0022.09.2019Fredrikstad - Brattvag
19:0022.09.2019Bryne - Moss
17:0021.09.2019Baerum Sportsklubb - Elverum
17:0021.09.2019Fram - Oppsal
15:0022.09.2019Senja - Asane
16:0022.09.2019Alta - Kjelsas
17:0022.09.2019Asker - Sotra
17:0022.09.2019Grorud - Mjolner
Norway: Division 3 - Group 1
19:3017.09.2019Lorenskog - Sarpsborg 08 2
13:0018.09.2019Sunndal - Krakeroy
14:0021.09.2019Nordstrand - Herd
15:0021.09.2019Arvoll - Spjelkavik
15:0021.09.2019Rommen SK - Sunndal
16:3021.09.2019Aalesund 2 - Lorenskog
18:3022.09.2019Traeff - Eidsvold
20:0017.09.2019Ullern - Valerenga 2
15:0021.09.2019Frigg - Drobak-Frogn
15:0021.09.2019Grei - Ready
15:0021.09.2019Halsen - Lokomotiv Oslo
15:0021.09.2019Tonsberg - Follo
13:0022.09.2019Norild - Orn
19:0019.09.2019Vardeneset - Madla IL
15:0021.09.2019Donn - Brodd
15:0021.09.2019Flekkeroy - Storm BK
15:0021.09.2019Pors Grenland - Flint
16:0021.09.2019Bryne 2 - Mandalskameratene
17:0021.09.2019Staal Jorpeland - Vindbjart
14:0021.09.2019Stromsgodset 2 - Fjora
14:0021.09.2019Vestfossen - Stord
16:0021.09.2019OS TF - Bergen Nord
17:0021.09.2019Fana - Lysekloster
17:0021.09.2019V. Haugesund - Fyllingsdalen
17:0022.09.2019Brann 2 - Djerv 1919
17:0021.09.2019Gjovik-Lyn - Nybergsund
17:0021.09.2019Ranheim 2 - Brumunddal
17:0021.09.2019Strindheim - Orkla
17:0021.09.2019Verdal - Tiller
18:0022.09.2019Melhus - Kolstad
15:0021.09.2019Skjervoy - Leknes
15:0022.09.2019Finnsnes - Gjellerasen
16:3022.09.2019Floya - Junkeren
17:0022.09.2019Honefoss - Harstad
17:0022.09.2019Melbo - Lillestrom 2
18:0022.09.2019Skjetten - Bodo/Glimt 2
Norway: Junior U19
13:3021.09.2019Mjondalen U19 - Start U19
Norway: Toppserien Women
18:1518.09.2019Lyn W - Avaldsnes W
18:3018.09.2019Trondheims-Orn W - LSK Kvinner W
20:0018.09.2019Stabaek W - Kolbotn W
16:0021.09.2019Arna-Bjornar W - Avaldsnes W
16:0021.09.2019Fart W - Roa W
16:0021.09.2019Kolbotn W - Stabaek W
16:0021.09.2019Lyn W - Klepp W
16:0021.09.2019Valerenga W - Trondheims-Orn W
18:0021.09.2019LSK Kvinner W - Sandviken W
Son Skorlar
Norway: Eliteserien
21:0015.09.2019Kristiansund1 - 0Brann[1-0]
19:0015.09.2019Bodo/Glimt3 - 3Stabaek[1-2]
19:0015.09.2019Haugesund0 - 0Mjondalen[0-0]
19:0015.09.2019Molde3 - 0Tromso[1-0]
19:0015.09.2019Stromsgodset1 - 0Ranheim[0-0]
19:0015.09.2019Viking2 - 0Odd[1-0]
19:0014.09.2019Rosenborg3 - 1Lillestrom[1-0]
21:0001.09.2019Valerenga1 - 1Rosenborg[0-0]
19:0001.09.2019Lillestrom1 - 3Brann[1-2]
19:0001.09.2019Mjondalen1 - 3Molde[0-1]
19:0001.09.2019Ranheim1 - 2Kristiansund[0-0]
19:0001.09.2019Sarpsborg 082 - 2Viking[1-0]
19:0001.09.2019Tromso2 - 2Haugesund[1-0]
19:0031.08.2019Stabaek2 - 1Stromsgodset[1-0]
20:0030.08.2019Odd3 - 1Bodo/Glimt[2-0]
20:0026.08.2019Bodo/Glimt4 - 0Valerenga[1-0]
21:0025.08.2019Stromsgodset2 - 1Sarpsborg 08[0-0]
19:0025.08.2019Haugesund0 - 2Lillestrom[0-0]
19:0025.08.2019Kristiansund4 - 0Mjondalen[2-0]
Norway: Obos-Ligaen
19:0015.09.2019Ham-Kam2 - 0Ull/Kisa[0-0]
19:0015.09.2019Sandnes1 - 0Notodden[0-0]
19:0015.09.2019Sogndal1 - 1Sandefjord[1-0]
16:0015.09.2019Jerv1 - 0Raufoss[1-0]
16:0015.09.2019KFUM Oslo2 - 1Skeid[1-1]
16:0015.09.2019Nest-Sotra2 - 0Tromsdalen[1-0]
16:0015.09.2019Strommen0 - 0Start[0-0]
16:3014.09.2019Kongsvinger1 - 1Aalesund[0-0]
19:0001.09.2019Aalesund4 - 0Jerv[0-0]
19:0001.09.2019Notodden1 - 1KFUM Oslo[1-0]
19:0001.09.2019Raufoss2 - 1Nest-Sotra[0-1]
19:0001.09.2019Ull/Kisa2 - 2Strommen[1-1]
18:0001.09.2019Tromsdalen2 - 5Ham-Kam[0-1]
16:0001.09.2019Sandefjord3 - 1Sandnes[2-0]
16:3031.08.2019Skeid0 - 2Kongsvinger[0-1]
16:3031.08.2019Start1 - 0Sogndal[0-0]
19:0028.08.2019Aalesund5 - 2Ham-Kam[3-1]
19:0025.08.2019Raufoss1 - 2Start[1-0]
19:0025.08.2019Sogndal2 - 1Kongsvinger[1-0]
19:0025.08.2019Strommen0 - 4Tromsdalen[0-2]
Norway: Division 2 - Group 1
19:0015.09.2019Arendal2 - 1Fredrikstad[1-1]
18:0015.09.2019Moss2 - 1Vidar[1-0]
16:0015.09.2019Brattvag0 - 3Stjordals Blink[0-2]
16:0015.09.2019Egersunds1 - 3Levanger[0-2]
16:0015.09.2019Halden4 - 0Sola[2-0]
16:0015.09.2019Hodd2 - 1Bryne[2-0]
17:0014.09.2019Nardo2 - 1Byasen[2-1]
19:0008.09.2019Bryne3 - 4Halden[2-1]
18:0008.09.2019Fredrikstad3 - 0Nardo[0-0]
17:0008.09.2019Levanger1 - 2Hodd[1-1]
16:0008.09.2019Byasen2 - 7Arendal[1-4]
17:0007.09.2019Stjordals Blink3 - 1Moss[2-0]
14:0007.09.2019Vidar2 - 2Brattvag[1-1]
19:0005.09.2019Sola2 - 5Egersunds[1-0]
19:0001.09.2019Bryne2 - 1Arendal[1-1]
17:0001.09.2019Hodd3 - 1Vidar[3-0]
17:0001.09.2019Nardo1 - 4Sola[1-2]
16:3001.09.2019Halden1 - 1Stjordals Blink[0-1]
18:0031.08.2019Egersunds1 - 0Fredrikstad[0-0]
17:0031.08.2019Byasen1 - 3Levanger[0-1]
17:3015.09.2019Elverum1 - 0Senja[1-0]
17:0015.09.2019Sotra0 - 2Fram[0-1]
14:0015.09.2019Mjolner0 - 0Alta[0-0]
17:0014.09.2019Floro3 - 3Baerum Sportsklubb[1-1]
17:0014.09.2019Kjelsas1 - 2Asker[0-0]
17:0014.09.2019Oppsal1 - 1Grorud[0-0]
18:0011.09.2019Sotra1 - 1Elverum[0-1]
17:0008.09.2019Asker2 - 1Oppsal[0-0]
15:0008.09.2019Alta2 - 2Asane[0-1]
14:0008.09.2019Fram4 - 2Mjolner[1-2]
14:0008.09.2019Senja2 - 3Floro[1-2]
17:0007.09.2019Baerum Sportsklubb1 - 4Kjelsas[0-1]
17:0007.09.2019Grorud1 - 1Sotra[0-0]
17:0007.09.2019Odd 22 - 1Elverum[1-1]
20:0002.09.2019Kjelsas1 - 1Odd 2[1-1]
17:0001.09.2019Asker0 - 2Fram[0-0]
16:0001.09.2019Mjolner0 - 1Senja[0-0]
14:0001.09.2019Sotra2 - 3Alta[0-1]
17:0031.08.2019Oppsal2 - 2Baerum Sportsklubb[1-2]
Norway: Division 3 - Group 1
17:0015.09.2019Sunndal2 - 4Nordstrand[0-2]
16:3015.09.2019Aalesund 22 - 2Rommen SK[1-1]
17:0014.09.2019Herd1 - 0Arvoll[1-0]
14:3014.09.2019Krakeroy1 - 0Traeff[1-0]
20:0011.09.2019Stabaek 21 - 4Lorenskog[1-3]
19:3009.09.2019Sarpsborg 08 22 - 1Krakeroy[0-1]
18:3008.09.2019Molde 20 - 2Eidsvold[0-2]
16:0008.09.2019Rommen SK2 - 1Herd[0-0]
19:0007.09.2019Traeff2 - 2Spjelkavik[0-1]
15:0007.09.2019Arvoll2 - 2Sunndal[1-2]
15:0007.09.2019Nordstrand3 - 2Aalesund 2[2-0]
19:0002.09.2019Herd2 - 2Sarpsborg 08 2[2-0]
18:0002.09.2019Krakeroy2 - 1Molde 2[1-1]
18:3001.09.2019Traeff1 - 2Rommen SK[-]
17:0001.09.2019Spjelkavik3 - 2Stabaek 2[1-1]
17:0031.08.2019Nordstrand8 - 1Arvoll[4-1]
16:3031.08.2019Aalesund 22 - 1Sunndal[2-0]
16:0031.08.2019Lorenskog1 - 3Eidsvold[0-1]
14:0015.09.2019Lyn4 - 2Norild[2-1]
17:0014.09.2019Drobak-Frogn0 - 3Grei[0-1]
17:0014.09.2019Follo5 - 0Halsen[4-0]
16:0014.09.2019Orn3 - 1Lokomotiv Oslo[1-0]
15:0014.09.2019Ready2 - 1Tonsberg[0-1]
16:0008.09.2019Valerenga 22 - 0Mjondalen 2[0-0]
13:0008.09.2019Norild1 - 2Drobak-Frogn[0-2]
17:0007.09.2019Grei1 - 3Ullern[1-0]
17:0007.09.2019Orn2 - 1Lyn[1-1]
15:0007.09.2019Halsen1 - 3Ready[0-1]
15:0007.09.2019Tonsberg2 - 0Frigg[1-0]
14:0007.09.2019Lokomotiv Oslo1 - 0Follo[0-0]
21:0002.09.2019Mjondalen 22 - 1Grei[0-1]
20:0002.09.2019Frigg3 - 2Valerenga 2[1-1]
19:0001.09.2019Lyn4 - 1Lokomotiv Oslo[3-0]
19:0031.08.2019Follo4 - 1Norild[1-1]
17:0031.08.2019Drobak-Frogn1 - 5Tonsberg[1-2]
15:0031.08.2019Ullern6 - 3Halsen[1-0]
20:0030.08.2019Ready0 - 0Orn[0-0]
14:0015.09.2019Madla IL4 - 0Pors Grenland[0-0]
20:0014.09.2019Flint1 - 3Flekkeroy[1-1]
17:0014.09.2019Start 22 - 2Staal Jorpeland[1-1]
16:0014.09.2019Mandalskameratene3 - 2Viking 2[1-1]
14:0014.09.2019Storm BK1 - 4Brodd[0-2]
18:0007.09.2019Viking 25 - 2Vindbjart[3-2]
16:0007.09.2019Donn2 - 0Vardeneset[2-0]
16:0007.09.2019Flekkeroy2 - 0Madla IL[1-0]
16:0007.09.2019Staal Jorpeland2 - 0Mandalskameratene[0-0]
15:0007.09.2019Brodd3 - 2Start 2[-]
14:0007.09.2019Bryne 24 - 2Flint[1-1]
20:0005.09.2019Pors Grenland0 - 2Storm BK[0-1]
19:0002.09.2019Vindbjart0 - 1Start 2[0-1]
16:0001.09.2019Storm BK1 - 2Madla IL[0-2]
14:0001.09.2019Flint1 - 1Staal Jorpeland[0-0]
17:0031.08.2019Vardeneset0 - 1Flekkeroy[0-1]
16:0031.08.2019Bryne 23 - 2Donn[1-1]
16:0031.08.2019Mandalskameratene4 - 1Brodd[1-0]
17:0014.09.2019Fjora4 - 2Vestfossen[1-2]
17:0014.09.2019Stord1 - 4V. Haugesund[0-0]
16:0014.09.2019Djerv 19193 - 1OS TF[2-0]
16:0014.09.2019Lysekloster3 - 4Fyllingsdalen[2-0]
20:0013.09.2019Bergen Nord0 - 6Fana[0-2]
17:0008.09.2019Fana2 - 1Brann 2[0-0]
16:0008.09.2019Vestfossen3 - 2Lysekloster[0-1]
17:0007.09.2019OS TF10 - 0Valdres[8-0]
16:0007.09.2019Fyllingsdalen5 - 1Fjora[3-0]
16:0007.09.2019V. Haugesund5 - 0Bergen Nord[0-0]
14:0007.09.2019Sogndal 22 - 2Stord[1-1]
14:0007.09.2019Stromsgodset 22 - 3Djerv 1919[0-1]
19:3002.09.2019Sogndal 22 - 0OS TF[1-0]
18:3002.09.2019Brann 25 - 1Stromsgodset 2[3-1]
15:0001.09.2019Vestfossen0 - 4Fyllingsdalen[0-2]
17:0031.08.2019Stord2 - 1Djerv 1919[1-0]
16:0031.08.2019Bergen Nord3 - 0Fjora[2-0]
16:0031.08.2019Lysekloster0 - 0V. Haugesund[0-0]
15:0015.09.2019Kongsvinger 22 - 2Verdal[2-1]
14:0015.09.2019Steinkjer3 - 1Raufoss 2[0-0]
17:0014.09.2019Brumunddal3 - 1Melhus[1-1]
15:0014.09.2019Orkla1 - 2Gjovik-Lyn[0-1]
15:0014.09.2019Tiller1 - 3Strindheim[0-0]
20:0009.09.2019Nybergsund3 - 2Kongsvinger 2[1-1]
19:0009.09.2019Ranheim 21 - 4Kolstad[0-1]
18:0008.09.2019Melhus5 - 1Orkla[2-0]
17:0007.09.2019Gjovik-Lyn0 - 1Brumunddal[0-0]
17:0007.09.2019Raufoss 25 - 1Tiller[2-1]
17:0007.09.2019Strindheim3 - 2Steinkjer[2-0]
20:3005.09.2019Rosenborg 24 - 0Verdal[3-0]
19:0002.09.2019Orkla1 - 1Ranheim 2[1-1]
13:0001.09.2019Kongsvinger 21 - 4Strindheim[1-3]
17:0031.08.2019Brumunddal2 - 1Nybergsund[1-1]
17:0031.08.2019Steinkjer0 - 5Melhus[0-1]
15:0031.08.2019Verdal1 - 1Raufoss 2[0-1]
20:0030.08.2019Tiller1 - 0Rosenborg 2[1-0]
17:0015.09.2019Melbo3 - 3Honefoss[2-2]
16:3015.09.2019Gjellerasen1 - 1Skjervoy[0-1]
18:0014.09.2019Ull/Kisa 24 - 1Leknes[3-1]
18:0013.09.2019Bodo/Glimt 21 - 2Floya[1-0]
18:0013.09.2019Junkeren2 - 1Finnsnes[0-1]
19:0008.09.2019Leknes0 - 1Harstad[0-0]
17:0008.09.2019Finnsnes5 - 0Ull/Kisa 2[4-0]
16:3008.09.2019Tromso 22 - 1Junkeren[1-0]
16:0008.09.2019Floya3 - 1Lillestrom 2[0-1]
16:0008.09.2019Skjetten0 - 4Melbo[0-0]
14:0008.09.2019Skjervoy3 - 6Bodo/Glimt 2[2-4]
17:0007.09.2019Honefoss1 - 1Gjellerasen[0-1]
20:0002.09.2019Bodo/Glimt 28 - 2Tromso 2[5-0]
19:0002.09.2019Harstad1 - 4Ull/Kisa 2[0-1]
18:0001.09.2019Honefoss3 - 1Floya[1-1]
16:3001.09.2019Melbo2 - 0Junkeren[1-0]
16:0001.09.2019Lillestrom 21 - 2Finnsnes[1-0]
20:3031.08.2019Skjervoy1 - 3Skjetten[1-1]
Norway: Junior U19
18:0008.09.2019Stromsgodset U199 - 1Bodo/Glimt U19[-]
15:0004.09.2019Rosenborg U191 - 1Viking U19[1-1]
16:0024.08.2019Mjondalen U193 - 2Stromsgodset U19[2-2]
20:0023.08.2019Start U190 - 3Rosenborg U19[0-1]
Norway: Toppserien Women
18:0015.09.2019Klepp W1 - 1LSK Kvinner W[0-1]
16:0014.09.2019Avaldsnes W2 - 1Kolbotn W[2-1]
16:0014.09.2019Stabaek W3 - 0Fart W[0-0]
16:0014.09.2019Trondheims-Orn W1 - 1Lyn W[1-1]
15:0014.09.2019Roa W6 - 1Arna-Bjornar W[3-0]
15:0014.09.2019Sandviken W3 - 4Valerenga W[1-0]
19:0009.09.2019Kolbotn W4 - 4Roa W[3-4]
17:0007.09.2019Lyn W1 - 1Sandviken W[0-0]
16:0007.09.2019Arna-Bjornar W2 - 2Stabaek W[1-1]
16:0007.09.2019Fart W0 - 3Avaldsnes W[0-2]
16:0007.09.2019Valerenga W4 - 0Klepp W[3-0]
15:0007.09.2019LSK Kvinner W2 - 0Trondheims-Orn W[1-0]
16:0025.08.2019Arna-Bjornar W1 - 3LSK Kvinner W[1-1]
14:0025.08.2019Lyn W1 - 2Valerenga W[0-2]
16:0024.08.2019Stabaek W0 - 2Sandviken W[0-2]
15:0024.08.2019Avaldsnes W1 - 0Roa W[0-0]
15:0024.08.2019Trondheims-Orn W3 - 0Fart W[2-0]
14:0024.08.2019Klepp W3 - 0Kolbotn W[0-0]
16:0018.08.2019Sandviken W1 - 0Trondheims-Orn W[0-0]
Norway: Norway Cup Women
19:0021.08.2019Kolbotn W1 - 3LSK Kvinner W[0-2]
19:0021.08.2019Trondheims-Orn W4 - 2Sandviken W[4-1]
19:0021.08.2019Valerenga W3 - 0Avaldsnes W[2-0]
18:0021.08.2019Roa W0 - 1Arna-Bjornar W[0-1]
Üye Yorumları
WhyAlwaysMe :  3 saat önce
Şimdi bu siteye üye olduğumdan farklı e maili sponsor site...devamı
WhyAlwaysMe :  3 saat önce
Sponsor site mail adresini yazıp profilde kaydete bastığımda...devamı
ka10ya20 :  5 saat önce
sayın bahis doktoru instagram hesapınızı kullanıyormusunuz 1...devamı
bahis doktoru :  4 gün önce
fb3466, bilgi verdigin için tesekkurler, ilgileniyoruz....devamı
fb3466 :  4 gün önce
Sayin Bahis doktoru 2 maçım halen eklenmemis sonucu bilginize...devamı
bynbnsr1 :  9 gün önce
Agustos ayi bonusum eklenmis. Sponsor sitemiz ve bahisdoktoru...devamı
playsoccer :  9 gün önce
Bonusumu aldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. ...devamı
WhyAlwaysMe :  9 gün önce
merhaba sponsor site mail adresimi yazıp siteye kayıt etmeye...devamı
bahis doktoru :  9 gün önce
bol şanslar, kralmami bu bonuslar bahisdoktoru bonusları,...devamı
kralmami :  9 gün önce
admin bey bana 200 tl para yatırma bonusu tanımlanması...devamı