Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Denmark: Superliga - Championship Group
18:0025.05.2019Odense - Brondby
18:0026.05.2019FC Copenhagen - Nordsjaelland
18:0026.05.2019Midtjylland - Esbjerg
19:0026.05.2019Aarhus - Randers FC
Denmark: 1st Division
14:4525.05.2019Fredericia - Hvidovre
14:4525.05.2019Helsingor - Lyngby
14:4525.05.2019Koge - Roskilde
14:4525.05.2019Naestved - Thisted FC
14:4525.05.2019Silkeborg - Nykobing
14:4525.05.2019Viborg - F. Amager
Denmark: 2nd Division - Promotion Group
20:0022.05.2019B.93 - AB Copenhagen
20:0022.05.2019Brabrand - Vanlose
20:0022.05.2019Hellerup - Bronshoj
20:0022.05.2019Middelfart - Aarhus Fremad
20:0022.05.2019Ringkobing - Jammerbugt
20:0022.05.2019Skive - Kolding IF
14:0025.05.2019Aarhus Fremad - Ringkobing
14:0025.05.2019Vanlose - Middelfart
15:0025.05.2019Jammerbugt - Hellerup
16:0025.05.2019Bronshoj - B.93
16:0025.05.2019Kolding IF - Brabrand
16:0026.05.2019AB Copenhagen - Skive
20:0022.05.2019Dalum IF - Slagelse B&I
20:0022.05.2019Hillerod - Avarta
20:0022.05.2019Kjellerup - Vejgaard
20:0022.05.2019Marienlyst - Tarup-Paarup
20:0022.05.2019Odder - Sydvest
20:0024.05.2019Avarta - Skovshoved
14:0025.05.2019Hillerod - Dalum IF
14:0025.05.2019Tarup-Paarup - Odder
14:0025.05.2019Vejgaard - Slagelse B&I
15:0025.05.2019BK Frem - Marienlyst
15:0025.05.2019Sydvest - Kjellerup
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
14:0025.05.2019Odense Q W - Naesby W
16:0025.05.2019Vildbjerg W - Farum BK W
14:0026.05.2019Aalborg W - B93 W
Son Skorlar
Denmark: Superliga - Championship Group
20:0020.05.2019Brondby4 - 1Midtjylland[2-1]
19:0019.05.2019Esbjerg4 - 3FC Copenhagen[2-0]
17:0019.05.2019Vejle0 - 2Hobro[0-1]
15:0019.05.2019Horsens1 - 1Vendsyssel[1-0]
13:0019.05.2019Nordsjaelland2 - 2Odense[1-2]
17:0018.05.2019Randers FC2 - 1Aarhus[2-1]
20:0013.05.2019Brondby2 - 0Nordsjaelland[2-0]
21:0012.05.2019Midtjylland4 - 0FC Copenhagen[1-0]
19:0012.05.2019Aarhus2 - 0Aalborg[1-0]
17:0012.05.2019Randers FC4 - 3Sonderjyske[2-1]
15:0012.05.2019Hobro0 - 1Vejle[0-1]
13:0012.05.2019Vendsyssel0 - 1Horsens[0-0]
20:0010.05.2019Odense4 - 1Esbjerg[2-0]
20:0006.05.2019Esbjerg0 - 0Nordsjaelland[0-0]
19:0005.05.2019Odense3 - 1Midtjylland[1-0]
17:0005.05.2019FC Copenhagen3 - 2Brondby[2-1]
15:0005.05.2019Sonderjyske1 - 1Randers FC[1-0]
13:0005.05.2019Aalborg0 - 1Aarhus[0-1]
20:0029.04.2019Nordsjaelland1 - 2Midtjylland[1-0]
19:0028.04.2019FC Copenhagen4 - 0Odense[1-0]
17:0028.04.2019Brondby0 - 1Esbjerg[0-0]
15:0028.04.2019Aarhus3 - 1Horsens[3-0]
15:0028.04.2019Sonderjyske4 - 1Vejle[1-1]
20:0026.04.2019Aalborg1 - 1Hobro[0-0]
20:0026.04.2019Vendsyssel0 - 0Randers FC[0-0]
20:0023.04.2019Esbjerg0 - 0Odense[0-0]
19:0022.04.2019Midtjylland1 - 2Brondby[1-1]
17:0022.04.2019Nordsjaelland0 - 3FC Copenhagen[0-2]
15:0022.04.2019Randers FC0 - 2Aalborg[0-1]
13:0022.04.2019Hobro3 - 2Vendsyssel[2-0]
Denmark: 1st Division
14:4519.05.2019F. Amager3 - 4Silkeborg[2-1]
14:4519.05.2019Hvidovre0 - 1Viborg[0-0]
14:4519.05.2019Lyngby2 - 0Naestved[0-0]
14:4519.05.2019Nykobing3 - 3Helsingor[1-1]
14:4519.05.2019Roskilde3 - 2Fredericia[1-0]
14:4519.05.2019Thisted FC2 - 3Koge[1-1]
20:0014.05.2019Silkeborg2 - 2Viborg[1-2]
14:4512.05.2019Fredericia2 - 1Thisted FC[1-0]
14:4512.05.2019Helsingor1 - 1Naestved[0-1]
14:4512.05.2019Hvidovre1 - 2F. Amager[0-1]
14:4512.05.2019Koge1 - 3Nykobing[0-1]
14:4512.05.2019Roskilde1 - 2Lyngby[1-0]
19:0009.05.2019Viborg2 - 1Fredericia[0-1]
19:3008.05.2019F. Amager4 - 3Lyngby[1-3]
19:3008.05.2019Koge0 - 0Helsingor[0-0]
19:3008.05.2019Nykobing2 - 0Hvidovre[0-0]
19:3008.05.2019Silkeborg5 - 0Thisted FC[1-0]
18:3008.05.2019Naestved4 - 1Roskilde[1-0]
14:4505.05.2019Helsingor1 - 2F. Amager[0-1]
14:4505.05.2019Hvidovre3 - 1Naestved[1-0]
Denmark: 2nd Division - Promotion Group
16:0019.05.2019AB Copenhagen1 - 2Brabrand[0-1]
18:0018.05.2019B.931 - 2Jammerbugt[1-1]
16:0018.05.2019Bronshoj2 - 1Middelfart[2-0]
16:0018.05.2019Skive0 - 1Ringkobing[0-1]
14:0018.05.2019Aarhus Fremad0 - 2Kolding IF[0-2]
14:0018.05.2019Vanlose1 - 1Hellerup[0-0]
16:0012.05.2019AB Copenhagen2 - 0Vanlose[1-0]
16:0011.05.2019Bronshoj4 - 2Ringkobing[3-2]
16:0011.05.2019Kolding IF2 - 1B.93[0-0]
15:0011.05.2019Brabrand1 - 1Skive[1-0]
15:0011.05.2019Jammerbugt1 - 2Aarhus Fremad[1-1]
15:0011.05.2019Middelfart3 - 0Hellerup[1-0]
15:0005.05.2019Ringkobing0 - 3AB Copenhagen[0-2]
16:0004.05.2019Kolding IF5 - 0Bronshoj[3-0]
15:0004.05.2019Brabrand3 - 2Middelfart[1-0]
15:0004.05.2019Vanlose0 - 2Jammerbugt[0-2]
14:3004.05.2019Skive1 - 0B.93[1-0]
14:0004.05.2019Hellerup2 - 2Aarhus Fremad[2-0]
15:0028.04.2019Ringkobing1 - 2Brabrand[0-0]
16:0027.04.2019B.930 - 2Middelfart[0-0]
16:0019.05.2019Slagelse B&I1 - 1Avarta[0-1]
15:0019.05.2019Sydvest5 - 0Marienlyst[3-0]
16:0018.05.2019Skovshoved1 - 1Odder[1-0]
15:0018.05.2019Dalum IF3 - 1BK Frem[2-0]
14:0018.05.2019Tarup-Paarup2 - 0Kjellerup[1-0]
14:0018.05.2019Vejgaard2 - 2Hillerod[2-2]
14:0012.05.2019Avarta2 - 0Vejgaard[0-0]
15:0011.05.2019BK Frem2 - 0Slagelse B&I[1-0]
15:0011.05.2019Hillerod2 - 3Sydvest[0-2]
15:0011.05.2019Marienlyst0 - 5Skovshoved[0-1]
14:3011.05.2019Kjellerup2 - 2Odder[1-0]
14:0011.05.2019Tarup-Paarup1 - 0Dalum IF[0-0]
16:0005.05.2019Slagelse B&I4 - 0Marienlyst[0-0]
15:0004.05.2019BK Frem0 - 2Hillerod[0-0]
15:0004.05.2019Dalum IF3 - 2Kjellerup[2-1]
15:0004.05.2019Odder4 - 1Avarta[1-1]
15:0004.05.2019Sydvest0 - 4Tarup-Paarup[0-2]
15:0004.05.2019Vejgaard1 - 2Skovshoved[1-1]
14:0028.04.2019Avarta1 - 3BK Frem[0-2]
16:0027.04.2019Skovshoved1 - 2Sydvest[0-1]
Denmark: Landspokal Cup
18:0017.05.2019Brondby1 - 2Midtjylland[1-1]
Denmark: 3f Ligaen Women - Relegation
15:3019.05.2019Farum BK W6 - 0Vildbjerg W[3-0]
20:0015.05.2019Odense Q W2 - 3Vildbjerg W[1-2]
14:0012.05.2019Farum BK W3 - 3Odense Q W[2-1]
16:0011.05.2019Brondby W1 - 2Fortuna Hjorring W[1-2]
16:0011.05.2019KoldingQ W1 - 1BSF W[0-0]
16:0011.05.2019Thisted FC W0 - 3VSK Aarhus W[0-2]
13:3011.05.2019B93 W1 - 2Vildbjerg W[0-1]
13:0011.05.2019Naesby W2 - 0Aalborg W[2-0]
20:0008.05.2019Fortuna Hjorring W4 - 0Thisted FC W[0-0]
20:0008.05.2019VSK Aarhus W3 - 0KoldingQ W[1-0]
19:0008.05.2019BSF W0 - 3Brondby W[0-0]
14:0005.05.2019Aalborg W5 - 0Vildbjerg W[3-0]
14:0005.05.2019Naesby W1 - 0Farum BK W[1-0]
16:0004.05.2019Fortuna Hjorring W2 - 2VSK Aarhus W[1-0]
16:0004.05.2019Thisted FC W2 - 4BSF W[-]
14:0004.05.2019Brondby W7 - 0KoldingQ W[1-0]
13:3004.05.2019B93 W0 - 2Odense Q W[0-1]
16:0027.04.2019Vildbjerg W1 - 2Naesby W[-]
14:3027.04.2019BSF W0 - 4Fortuna Hjorring W[0-1]
14:0027.04.2019KoldingQ W1 - 4Thisted FC W[1-2]
14:0027.04.2019VSK Aarhus W2 - 5Brondby W[1-5]
14:0027.04.2019Farum BK W1 - 4B93 W[1-2]
12:0027.04.2019Odense Q W4 - 0Aalborg W[3-0]
16:0022.04.2019Thisted FC W1 - 3Brondby W[1-3]
14:3022.04.2019Fortuna Hjorring W2 - 1KoldingQ W[1-1]
14:0022.04.2019VSK Aarhus W3 - 2BSF W[3-2]
Üye Yorumları
umutislek :  5 gün önce
myfate hackleme zaten şifreyi ele geçirmektir ve bu olmuş....devamı
bahis doktoru :  5 gün önce
düzeltildi, oynayanalrında oraları düzeltildi. ...devamı
woncu :  5 gün önce
Gs orani 7.40 hala duzeltilmemis 5 kiside bahis almis...devamı
fb3466 :  5 gün önce
Merhba sayin doktr 2 mac sonucum.eklenmemiş bilginize ...devamı
myfate :  5 gün önce
ben 15 yıldır üyeyim böyle bir şey olacağına ithimal...devamı
umutislek :  5 gün önce
merhaba hesabımı incelediğimde bonus yatmış ancak hesabı...devamı
umutislek :  5 gün önce
Bence doğru benim de bu maçtaki favorim Akhisar :)...devamı
woncu :  6 gün önce
akhisar 1.49 gs 7.40 oran açılmış hata war bu maçta.....devamı
erkan2245 :  6 gün önce
Sonuçlanmamış maçlar var.......devamı
iksenitli34 :  7 gün önce
evet doktor tam olarak aynen öyle. Umarım düzeltirsiniz bu...devamı