Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün
Netherlands: Eerste Divisie
21:0026.08.2019Jong PSV - Maastricht
Netherlands: Reserve League
15:0026.08.2019Jong FC Emmen - Jong Groningen
15:0026.08.2019Jong Feyenoord - Jong De Graafschap
16:0026.08.2019Jong Sittard - Jong Waalwijk
19:3026.08.2019Jong Cambuur - Jong G.A. Eagles
19:3026.08.2019Jong Dordrecht - Jong NAC Breda
19:3026.08.2019Jong FC Eindhoven - Jong Den Bosch
19:3026.08.2019Jong Nijmegen - Jong Roda
19:3026.08.2019Jong Venlo - Jong Willem II
19:3026.08.2019Jong Vitesse - Jong FC Twente
19:3026.08.2019Jong Zwolle - Jong Heerenveen
Gelecek Maçlar
Netherlands: Eredivisie
21:0030.08.2019FC Emmen - Zwolle
19:3031.08.2019Heerenveen - Sittard
20:4531.08.2019Groningen - Heracles
21:4531.08.2019Den Haag - Venlo
13:1501.09.2019Twente - Utrecht
15:3001.09.2019Sparta Rotterdam - Ajax
17:4501.09.2019Vitesse - AZ Alkmaar
17:4501.09.2019Willem II - Feyenoord
21:0001.09.2019Waalwijk - PSV
Netherlands: Eerste Divisie
21:0030.08.2019Cambuur - Den Bosch
21:0030.08.2019Eindhoven FC - G.A. Eagles
21:0030.08.2019Excelsior - Helmond
21:0030.08.2019FC Volendam - Breda
21:0030.08.2019Jong Ajax - Almere City
21:0030.08.2019Jong AZ - Dordrecht
21:0030.08.2019Jong Utrecht - Jong PSV
21:0030.08.2019Nijmegen - Telstar
21:0030.08.2019Oss - Graafschap
15:3001.09.2019Maastricht - Roda
Netherlands: Tweede Divisie
15:3031.08.2019Excelsior Maassluis - IJsselmeervogels
15:3031.08.2019GVVV - Rijnsburgse Boys
15:3031.08.2019Noordwijk - HFC
16:3031.08.2019HHC - Scheveningen
16:3031.08.2019Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
16:3031.08.2019Katwijk - ASWH
16:3031.08.2019Spakenburg - AFC
19:0031.08.2019De Treffers - Kozakken Boys
19:0031.08.2019TEC - Jong Volendam
Netherlands: Derde Divisie
15:3031.08.2019Ajax - DVS '33 Ermelo
15:3031.08.2019Barendrecht - Ter Leede
15:3031.08.2019Lisse - Harkemase Boys
15:3031.08.2019ODIN '59 - Hoek
15:3031.08.2019SteDoCo - Excelsior 31
15:3031.08.2019VVOG - Sparta Nijkerk
19:0031.08.2019GOES - Jong Almere City
19:0031.08.2019VVSB - VV DOVO
15:0001.09.2019DEM - Dongen
15:0001.09.2019HV & CV Quick - Blauw Geel
15:0001.09.2019USV Hercules - Groene Ster
15:0001.09.2019Westlandia - HSC '21
15:3001.09.2019EVV - Hoogland
15:3001.09.2019Oostzaan - Gemert
15:3001.09.2019OSS '20 - Jong Den Haag
15:3001.09.2019UNA - ADO 20 Heemskerk
Netherlands: Knvb Beker
21:0028.08.2019ADO 20 Heemskerk - ONS Sneek
Netherlands: Eredivisie U19
17:0028.08.2019Twente U19 - Groningen U19
Son Skorlar
Netherlands: Eredivisie
17:4525.08.2019Zwolle2 - 2Sparta Rotterdam[1-1]
15:3025.08.2019Utrecht1 - 2Venlo[0-2]
13:1525.08.2019Waalwijk0 - 3Den Haag[0-1]
21:4524.08.2019Heerenveen0 - 0Twente[0-0]
20:4524.08.2019Heracles1 - 1Vitesse[0-0]
19:3024.08.2019Willem II2 - 1FC Emmen[1-0]
21:0018.08.2019Heracles0 - 2PSV[0-1]
17:4518.08.2019AZ Alkmaar0 - 0Groningen[0-0]
17:4518.08.2019Feyenoord1 - 1Utrecht[0-1]
15:3018.08.2019Twente3 - 3Waalwijk[0-1]
13:1518.08.2019Sittard2 - 3Willem II[1-3]
21:4517.08.2019FC Emmen2 - 0Heerenveen[2-0]
19:3017.08.2019Den Haag1 - 2Sparta Rotterdam[0-2]
19:3017.08.2019Venlo1 - 4Ajax[0-1]
21:0016.08.2019Vitesse3 - 0Zwolle[0-0]
21:0011.08.2019PSV3 - 1Den Haag[1-1]
17:4511.08.2019Utrecht3 - 1Zwolle[0-1]
15:3011.08.2019Heerenveen1 - 1Feyenoord[0-1]
15:3011.08.2019Waalwijk0 - 2AZ Alkmaar[0-2]
13:1511.08.2019Sittard1 - 1Heracles[0-0]
Netherlands: Eerste Divisie
21:0023.08.2019Breda1 - 0Cambuur[0-0]
21:0023.08.2019Den Bosch1 - 1Eindhoven FC[0-0]
21:0023.08.2019Dordrecht2 - 5Jong Ajax[2-3]
21:0023.08.2019G.A. Eagles4 - 0Jong Utrecht[2-0]
21:0023.08.2019Graafschap3 - 0FC Volendam[1-0]
21:0023.08.2019Helmond1 - 1Almere City[0-1]
21:0023.08.2019Oss1 - 2Jong AZ[0-2]
21:0023.08.2019Roda1 - 2Nijmegen[0-1]
21:0023.08.2019Telstar3 - 0Excelsior[1-0]
21:0019.08.2019Jong Ajax3 - 3Nijmegen[1-2]
21:0019.08.2019Jong AZ1 - 2Excelsior[0-1]
21:0019.08.2019Jong Utrecht2 - 1Oss[2-0]
21:0016.08.2019Almere City3 - 2Jong PSV[2-0]
21:0016.08.2019Breda5 - 1Helmond[4-0]
21:0016.08.2019Cambuur5 - 0G.A. Eagles[2-0]
21:0016.08.2019Den Bosch0 - 1Telstar[0-0]
21:0016.08.2019Eindhoven FC5 - 1Dordrecht[1-0]
21:0016.08.2019FC Volendam4 - 0Roda[3-0]
21:0016.08.2019Maastricht0 - 3Graafschap[0-2]
Netherlands: Tweede Divisie
16:3024.08.2019Quick Boys1 - 1Noordwijk[1-0]
16:0024.08.2019ASWH1 - 1Spakenburg[0-0]
16:0024.08.2019IJsselmeervogels4 - 2Jong Sparta Rotterdam[2-2]
16:0024.08.2019Kozakken Boys0 - 1TEC[0-0]
16:0024.08.2019Rijnsburgse Boys2 - 1De Treffers[1-0]
15:3024.08.2019AFC1 - 1GVVV[1-0]
15:3024.08.2019HFC3 - 1HHC[0-0]
15:3024.08.2019Jong Volendam4 - 1Excelsior Maassluis[2-1]
15:3024.08.2019Scheveningen0 - 2Katwijk[0-1]
Netherlands: Derde Divisie
15:3025.08.2019Dongen1 - 1EVV[0-1]
15:3025.08.2019Groene Ster2 - 1Oostzaan[1-1]
15:3025.08.2019HSC '214 - 1HV & CV Quick[3-0]
15:3025.08.2019Lienden0 - 0DEM[0-0]
15:0025.08.2019ADO 20 Heemskerk0 - 3USV Hercules[0-1]
15:0025.08.2019Hoogland1 - 0Westlandia[-]
20:3024.08.2019Blauw Geel3 - 0UNA[1-0]
19:0024.08.2019Gemert2 - 4OSS '20[1-0]
16:0024.08.2019Jong Almere City6 - 0ONS Sneek[2-0]
16:0024.08.2019Sparta Nijkerk3 - 2Barendrecht[2-0]
15:3024.08.2019DVS '33 Ermelo1 - 0SteDoCo[1-0]
15:3024.08.2019Excelsior 310 - 1ODIN '59[0-1]
15:3024.08.2019Harkemase Boys2 - 0VVOG[0-0]
15:3024.08.2019Hoek1 - 0Lisse[0-0]
15:3024.08.2019Ter Leede2 - 0VVSB[0-0]
15:3024.08.2019VV DOVO2 - 3GOES[0-2]
Netherlands: Reserve League
19:3020.08.2019Jong Den Bosch0 - 3Jong Nijmegen[0-1]
15:3020.08.2019Jong Excelsior0 - 4Jong Sittard[0-2]
19:3019.08.2019Jong De Graafschap2 - 1Jong Cambuur[0-1]
19:3019.08.2019Jong G.A. Eagles2 - 1Jong Zwolle[1-0]
19:3019.08.2019Jong Heerenveen2 - 1Jong FC Emmen[1-0]
19:3019.08.2019Jong Roda1 - 1Jong Dordrecht[1-0]
19:3019.08.2019Jong Waalwijk3 - 1Jong Venlo[2-1]
19:3019.08.2019Jong Willem II3 - 0Jong FC Eindhoven[2-0]
14:0019.08.2019Jong Groningen1 - 5Jong Vitesse[1-3]
19:3013.08.2019Jong FC Twente0 - 3Jong Groningen[0-0]
Netherlands: Knvb Beker
20:0017.08.2019Blauw Geel2 - 1Sliedrecht[0-1]
19:0017.08.2019FC Oss (Am)2 - 6Hoek[1-1]
19:0017.08.2019Groene Ster5 - 0Winsum[2-0]
19:0017.08.2019HSC '212 - 4SteDoCo[1-3]
19:0017.08.2019Mierlo-Hout2 - 3Flevo Boys[1-1]
18:0017.08.2019Drachtster Boys0 - 4Dongen[0-0]
18:0017.08.2019Kloetinge1 - 0Lienden[0-0]
18:0017.08.2019Westlandia2 - 0Zuidvogels[0-0]
17:0017.08.2019Raalte1 - 2DUNO[1-1]
17:0017.08.2019RKVV SDO Bussum1 - 0ARC[1-0]
16:0017.08.2019Excelsior 312 - 1DEM[1-0]
16:0017.08.2019Sparta Nijkerk3 - 2UNA[0-1]
16:0017.08.2019VEV 670 - 3Silvolde[0-0]
15:3017.08.2019Barendrecht6 - 0Wittenhorst[2-0]
15:3017.08.2019DVS '33 Ermelo1 - 2HV & CV Quick[0-0]
15:3017.08.2019Huizen2 - 3GOES[0-3]
15:3017.08.2019Ter Leede1 - 4Fortuna[1-2]
15:3017.08.2019Vroomshoopse Boys0 - 4EVV[0-1]
15:3017.08.2019VVOG3 - 0Minor[1-0]
15:3017.08.2019VVSB2 - 4Harkemase Boys[1-1]
Netherlands: Eredivisie U19
16:0024.08.2019Twente U192 - 3AZ Alkmaar U19[0-2]
Netherlands: Eredivisie Women
15:3025.08.2019VV Alkmaar W1 - 2Ajax W[1-1]
20:3023.08.2019Heerenveen W1 - 4PSV W[1-2]
20:3023.08.2019PEC Zwolle W2 - 4Den Haag W[0-1]
20:3023.08.2019Twente W4 - 0Excelsior/Barendrecht W[1-0]
Üye Yorumları
magic :  4 gün önce
Merhaba admin, bahiskampüs için hiç bir etkinliğe yorum...devamı
myfate :  4 gün önce
sayın admin merhaba 17.08.2019 tarihine ait 4 adet...devamı
06ankara :  5 gün önce
Valencia-real sociedad maçıda sonuçlanmadı...devamı
trend28 :  6 gün önce
17.8 tarihindeki porto setubal maçını rica etsem...devamı
bahis doktoru :  12 gün önce
bol şans...devamı
lowbet :  12 gün önce
Youtube'da banko master kanalı...devamı
yakupy :  13 gün önce
bonuslar bölümündeymiş , hal oldu teşekkürler ...devamı
bahis doktoru :  13 gün önce
bonuslarım bölümüne bakıp aktif edilecek bonuslar sekmesini...devamı
yakupy :  13 gün önce
Sayın admin benim bonusum yatmamış, ona da bakabilir...devamı
SecurityXxX :  13 gün önce
Teşekkürler Admin,
...devamı