Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
Bugün
Netherlands: Eredivisie
22:0028.02.2020Willem II - Groningen
Netherlands: Eerste Divisie
22:0028.02.2020Almere City - Helmond
22:0028.02.2020Cambuur - Jong PSV
22:0028.02.2020Eindhoven FC - Excelsior
22:0028.02.2020FC Volendam - G.A. Eagles
22:0028.02.2020Graafschap - Jong AZ
22:0028.02.2020Jong Ajax - Telstar
22:0028.02.2020Maastricht - Den Bosch
22:0028.02.2020Nijmegen - Breda
22:0028.02.2020Oss - Jong Utrecht
22:0028.02.2020Roda - Dordrecht
Gelecek Maçlar
Netherlands: Eredivisie
20:3029.02.2020Den Haag - Heracles
21:4529.02.2020Venlo - Sittard
21:4529.02.2020Zwolle - Vitesse
22:4529.02.2020Twente - Heerenveen
14:1501.03.2020Waalwijk - Utrecht
16:3001.03.2020PSV - Feyenoord
18:4501.03.2020Sparta Rotterdam - FC Emmen
22:0001.03.2020Ajax - AZ Alkmaar
Netherlands: Eerste Divisie
22:0002.03.2020Jong AZ - Almere City
Netherlands: Tweede Divisie
16:3029.02.2020Noordwijk - GVVV
17:0029.02.2020ASWH - Excelsior Maassluis
17:0029.02.2020Kozakken Boys - Quick Boys
17:0029.02.2020Spakenburg - Jong Volendam
17:3029.02.2020AFC - IJsselmeervogels
17:3029.02.2020HFC - Scheveningen
17:3029.02.2020Katwijk - HHC
20:0029.02.2020De Treffers - Rijnsburgse Boys
16:3001.03.2020TEC - Jong Sparta Rotterdam
Netherlands: Derde Divisie
16:3029.02.2020Ajax - Harkemase Boys
16:3029.02.2020DVS '33 Ermelo - Sparta Nijkerk
16:3029.02.2020Hoek - Ter Leede
16:3029.02.2020Lisse - Barendrecht
16:3029.02.2020ODIN '59 - Excelsior 31
16:3029.02.2020VV DOVO - Jong Almere City
17:0029.02.2020ONS Sneek - GOES
20:0029.02.2020VVSB - SteDoCo
16:0001.03.2020DEM - UNA
16:0001.03.2020Dongen - Hoogland
16:0001.03.2020HV & CV Quick - Gemert
16:0001.03.2020USV Hercules - ADO 20 Heemskerk
16:0001.03.2020Westlandia - EVV
16:3001.03.2020Blauw Geel - Jong Den Haag
16:3001.03.2020Groene Ster - Lienden
16:3001.03.2020HSC '21 - OSS '20
Netherlands: Reserve League - Losers Stage
16:0002.03.2020Jong Dordrecht - Jong Cambuur
16:0002.03.2020Jong FC Eindhoven - Jong FC Emmen
16:0002.03.2020Jong G.A. Eagles - Jong Nijmegen
16:3002.03.2020Jong Roda - Jong Groningen
20:3002.03.2020Jong Den Bosch - Jong FC Twente
20:3002.03.2020Jong Excelsior - Jong Sittard
20:3002.03.2020Jong Vitesse - Jong De Graafschap
20:3002.03.2020Jong Feyenoord - Jong Venlo
20:3002.03.2020Jong Heerenveen - Jong Willem II
20:3002.03.2020Jong Heracles - Jong Waalwijk
20:3002.03.2020Jong NAC Breda - Jong Zwolle
Netherlands: Knvb Beker
22:4504.03.2020Utrecht - Ajax
22:4505.03.2020Feyenoord - Breda
Netherlands: Eredivisie U19 - Relegation Group
14:0029.02.2020Almere City U19 - Vitesse U19
14:3029.02.2020Zwolle U19 - Den Haag U19
16:0029.02.2020PSV U19 - Twente U19
16:3029.02.2020Feyenoord U19 - Groningen U19
16:3029.02.2020Heerenveen U19 - AZ Alkmaar U19
16:3029.02.2020Utrecht U19 - Ajax U19
16:4529.02.2020NEC/Oss U19 - Breda U19
17:0029.02.2020Willem II U19 - Alphense Boys U19
18:0029.02.2020Sparta Rotterdam U19 - FC Emmen U19
Son Skorlar
Netherlands: Eredivisie
18:4523.02.2020Heracles1 - 0Ajax[0-0]
16:3023.02.2020AZ Alkmaar2 - 0Zwolle[0-0]
16:3023.02.2020Vitesse1 - 2PSV[0-0]
14:1523.02.2020Utrecht2 - 1Twente[0-0]
22:4522.02.2020Groningen0 - 1Venlo[0-0]
21:4522.02.2020Feyenoord2 - 1Sittard[0-0]
21:4522.02.2020Heerenveen2 - 2Den Haag[1-2]
20:3022.02.2020FC Emmen4 - 2Willem II[1-0]
22:0021.02.2020Waalwijk0 - 1Sparta Rotterdam[0-1]
18:4516.02.2020Willem II1 - 1Utrecht[0-1]
18:4516.02.2020Zwolle3 - 4Feyenoord[2-1]
16:3016.02.2020Ajax3 - 0Waalwijk[1-0]
16:3016.02.2020Sparta Rotterdam1 - 2Groningen[0-2]
14:1516.02.2020Vitesse4 - 2Heerenveen[2-2]
22:4515.02.2020Sittard0 - 0FC Emmen[0-0]
21:4515.02.2020Den Haag0 - 3PSV[0-1]
20:3015.02.2020Twente2 - 0AZ Alkmaar[2-0]
22:0014.02.2020Venlo1 - 0Heracles[1-0]
22:4511.02.2020Sparta Rotterdam4 - 2Den Haag[3-1]
20:3011.02.2020FC Emmen2 - 0Twente[1-0]
Netherlands: Eerste Divisie
22:0024.02.2020Jong AZ2 - 4Eindhoven FC[1-4]
22:0024.02.2020Jong Utrecht2 - 1FC Volendam[1-1]
22:0021.02.2020Breda1 - 0Almere City[0-0]
22:0021.02.2020Cambuur2 - 0Roda[1-0]
22:0021.02.2020Dordrecht1 - 2Graafschap[1-2]
22:0021.02.2020Excelsior6 - 4Den Bosch[2-0]
22:0021.02.2020G.A. Eagles2 - 1Nijmegen[0-0]
22:0021.02.2020Helmond0 - 2Jong Ajax[0-0]
22:0021.02.2020Jong PSV1 - 1Oss[1-0]
22:0021.02.2020Telstar2 - 1Maastricht[0-1]
22:0017.02.2020Jong Ajax2 - 4Breda[2-1]
16:3016.02.2020Maastricht3 - 0G.A. Eagles[1-0]
22:0014.02.2020Almere City0 - 1Cambuur[0-0]
22:0014.02.2020Den Bosch3 - 2Jong Utrecht[1-2]
22:0014.02.2020Eindhoven FC1 - 1Jong PSV[0-1]
22:0014.02.2020Excelsior3 - 3Jong AZ[0-1]
22:0014.02.2020FC Volendam1 - 1Telstar[1-1]
22:0014.02.2020Graafschap2 - 0Roda[0-0]
22:0014.02.2020Nijmegen2 - 0Helmond[1-0]
22:0014.02.2020Oss1 - 3Dordrecht[1-3]
Netherlands: Tweede Divisie
17:3022.02.2020IJsselmeervogels3 - 0GVVV[0-0]
20:0015.02.2020De Treffers3 - 1ASWH[1-1]
17:3015.02.2020HHC0 - 2AFC[0-0]
17:3015.02.2020IJsselmeervogels0 - 0Kozakken Boys[0-0]
17:3015.02.2020Jong Sparta Rotterdam2 - 4Spakenburg[1-2]
17:0015.02.2020Jong Volendam1 - 2Scheveningen[1-1]
17:0015.02.2020Quick Boys1 - 0TEC[0-0]
17:0015.02.2020Rijnsburgse Boys2 - 1HFC[1-1]
16:3015.02.2020Excelsior Maassluis0 - 1Noordwijk[0-0]
16:3015.02.2020GVVV0 - 3Katwijk[0-0]
20:0008.02.2020TEC0 - 3IJsselmeervogels[0-1]
17:3008.02.2020HFC4 - 0Jong Volendam[1-0]
17:3008.02.2020Katwijk1 - 2Excelsior Maassluis[0-1]
17:3008.02.2020Spakenburg1 - 3HHC[1-2]
17:0008.02.2020ASWH2 - 1GVVV[0-0]
17:0008.02.2020Kozakken Boys2 - 1Jong Sparta Rotterdam[2-0]
16:3008.02.2020AFC6 - 3Rijnsburgse Boys[2-2]
16:3008.02.2020Noordwijk1 - 1Quick Boys[0-1]
16:3008.02.2020Scheveningen1 - 1De Treffers[1-0]
16:3002.02.2020Jong Sparta Rotterdam3 - 1HFC[1-1]
Netherlands: Derde Divisie
16:3023.02.2020Oostzaan0 - 1Jong Den Haag[0-1]
16:3022.02.2020GOES3 - 0Ter Leede[2-0]
16:3016.02.2020EVV2 - 0Blauw Geel[0-0]
16:3016.02.2020Jong Den Haag3 - 1Groene Ster[1-0]
16:3016.02.2020Lienden0 - 3Oostzaan[0-0]
16:3016.02.2020OSS '200 - 2DEM[0-1]
16:3016.02.2020UNA0 - 0Westlandia[0-0]
16:0016.02.2020ADO 20 Heemskerk - Dongen
16:0016.02.2020Gemert1 - 1Hoogland[1-1]
16:0016.02.2020USV Hercules2 - 1HSC '21[1-1]
17:3015.02.2020Harkemase Boys3 - 2Jong Almere City[1-0]
17:0015.02.2020Sparta Nijkerk2 - 5Hoek[1-2]
16:3015.02.2020Barendrecht1 - 1Ajax (Am)[0-0]
16:3015.02.2020Excelsior 311 - 2VV DOVO[1-1]
16:3015.02.2020GOES3 - 1DVS '33 Ermelo[0-0]
16:3015.02.2020SteDoCo1 - 1ONS Sneek[0-1]
16:3015.02.2020Ter Leede1 - 1Lisse[0-1]
16:3015.02.2020VVOG1 - 3VVSB[1-2]
20:0008.02.2020VVSB3 - 4Ter Leede[0-3]
17:0008.02.2020Jong Almere City3 - 3ODIN '59[1-1]
Netherlands: Reserve League - Winners Stage
20:3025.02.2020Jong G.A. Eagles0 - 2Jong Feyenoord[0-1]
16:3024.02.2020Jong Groningen1 - 2Jong Heracles[0-0]
16:0024.02.2020Jong Zwolle2 - 3Jong Heerenveen[0-1]
20:3018.02.2020Jong NAC Breda3 - 0Jong G.A. Eagles[0-0]
16:0018.02.2020Jong Feyenoord0 - 1Jong Nijmegen[0-1]
20:3017.02.2020Jong Cambuur3 - 1Jong Vitesse[3-0]
20:3017.02.2020Jong Den Bosch4 - 1Jong FC Eindhoven[1-1]
20:3017.02.2020Jong FC Twente0 - 2Jong De Graafschap[0-0]
20:3017.02.2020Jong Sittard2 - 0Jong Dordrecht[1-0]
20:3017.02.2020Jong Heerenveen2 - 0Jong Venlo[1-0]
20:3017.02.2020Jong Heracles3 - 1Jong Willem II[2-0]
20:3017.02.2020Jong Roda1 - 4Jong Zwolle[0-1]
17:0017.02.2020Jong Waalwijk2 - 4Jong Groningen[2-1]
16:3017.02.2020Jong FC Emmen4 - 1Jong Excelsior[2-1]
16:0011.02.2020Jong Feyenoord1 - 0Jong NAC Breda[0-0]
15:3011.02.2020Jong Nijmegen0 - 2Jong Groningen[0-2]
20:3010.02.2020Jong Dordrecht2 - 3Jong FC Eindhoven[0-0]
20:3010.02.2020Jong Vitesse3 - 1Jong Den Bosch[2-1]
20:3010.02.2020Jong Venlo3 - 1Jong Roda[2-0]
16:3010.02.2020Jong Willem II - Jong Waalwijk
16:0010.02.2020Jong G.A. Eagles0 - 1Jong Heerenveen[0-1]
16:0010.02.2020Jong Zwolle1 - 0Jong Heracles[0-0]
20:3004.02.2020Jong Dordrecht2 - 2Jong FC Emmen[1-1]
20:3004.02.2020Jong Heerenveen4 - 1Jong Feyenoord[2-1]
20:3004.02.2020Jong Roda3 - 0Jong G.A. Eagles[1-0]
20:3003.02.2020Jong De Graafschap1 - 4Jong Cambuur[0-3]
20:3003.02.2020Jong Excelsior3 - 2Jong Den Bosch[1-0]
20:3003.02.2020Jong FC Eindhoven1 - 3Jong FC Twente[1-1]
20:3003.02.2020Jong Vitesse6 - 2Jong Sittard[3-1]
20:3003.02.2020Jong Heracles4 - 0Jong Venlo[2-0]
20:3003.02.2020Jong NAC Breda3 - 0Jong Nijmegen[0-0]
16:3003.02.2020Jong Waalwijk1 - 1Jong Zwolle[0-0]
Netherlands: Knvb Beker
22:4513.02.2020Heerenveen0 - 1Feyenoord[0-1]
20:3013.02.2020G.A. Eagles1 - 4Utrecht[0-2]
22:4512.02.2020Vitesse0 - 3Ajax[0-1]
20:3012.02.2020AZ Alkmaar1 - 3Breda[0-1]
Netherlands: Eredivisie U19 - Relegation Group
17:1522.02.2020Alphense Boys U191 - 1Breda U19[-]
17:0022.02.2020Groningen U191 - 0PSV U19[0-0]
16:3022.02.2020FC Emmen U192 - 1NEC/Oss U19[1-0]
16:3022.02.2020Vitesse U194 - 0Sparta Rotterdam U19[1-0]
14:0022.02.2020Den Haag U193 - 0Almere City U19[-]
18:3018.02.2020Willem II U193 - 1Zwolle U19[2-0]
17:0015.02.2020Groningen U192 - 1Heerenveen U19[0-1]
17:0015.02.2020Twente U190 - 3AZ Alkmaar U19[-]
16:4515.02.2020Breda U193 - 1FC Emmen U19[-]
16:4515.02.2020NEC/Oss U191 - 1Vitesse U19[-]
16:3015.02.2020Zwolle U193 - 0Alphense Boys U19[-]
16:3015.02.2020Ajax U191 - 1Feyenoord U19[0-0]
16:0015.02.2020PSV U190 - 0Utrecht U19[0-0]
14:0015.02.2020Almere City U192 - 3Willem II U19[1-1]
21:0014.02.2020Sparta Rotterdam U191 - 3Den Haag U19[0-0]
17:0008.02.2020AZ Alkmaar U195 - 2Groningen U19[2-1]
16:4508.02.2020Breda U195 - 2Den Haag U19[-]
16:4508.02.2020FC Emmen U191 - 3Vitesse U19[-]
16:4508.02.2020NEC/Oss U192 - 0Willem II U19[-]
16:3008.02.2020Feyenoord U190 - 1PSV U19[-]
16:3008.02.2020Heerenveen U191 - 2Ajax U19[-]
16:3008.02.2020Utrecht U193 - 1Twente U19[-]
14:0008.02.2020Almere City U192 - 1Alphense Boys U19[-]
14:0008.02.2020Sparta Rotterdam U191 - 0Zwolle U19[0-0]
17:1501.02.2020Alphense Boys U192 - 1FC Emmen U19[-]
17:1501.02.2020Willem II U193 - 3Sparta Rotterdam U19[-]
16:4501.02.2020Den Haag U190 - 1NEC/Oss U19[-]
16:3001.02.2020Vitesse U191 - 0Breda U19[-]
16:0001.02.2020Zwolle U192 - 1Almere City U19[-]
Netherlands: Eredivisie Women
21:3025.02.2020Twente W2 - 1Ajax W[1-0]
21:3018.02.2020VV Alkmaar W0 - 2Twente W[0-1]
21:3014.02.2020Ajax W1 - 0Den Haag W[0-0]
21:3014.02.2020Excelsior/Barendrecht W1 - 5PSV W[0-1]
21:3014.02.2020Heerenveen W1 - 0PEC Zwolle W[0-0]
21:3007.02.2020Den Haag W0 - 1PSV W[0-0]
21:3007.02.2020Heerenveen W2 - 0Excelsior/Barendrecht W[0-0]
21:3007.02.2020PEC Zwolle W2 - 1VV Alkmaar W[2-0]
Netherlands: Knvb Beker Women
16:0002.02.2020Berghuizen W0 - 9Den Haag W[0-5]
19:3001.02.2020Barendrecht W0 - 7PEC Zwolle W[0-4]
18:0001.02.2020VV Nooit Gedacht W0 - 12Twente W[0-7]
17:0001.02.2020DTS Ede W2 - 3VV Alkmaar W[0-1]
17:0001.02.2020Oranje Nassau W0 - 8Heerenveen W[0-3]
16:0001.02.2020Eindhoven FC W1 - 6PSV W[1-3]
14:4501.02.2020Ter Leede W4 - 1Excelsior/Barendrecht W[-]
21:0031.01.2020Be Quick 28 W1 - 3Ajax W[1-3]
Netherlands: Eredivisie Cup Women
21:3021.02.2020Ajax W0 - 1Den Haag W[0-0]
21:3021.02.2020Excelsior/Barendrecht W1 - 3PEC Zwolle W[0-1]
21:3021.02.2020Twente W4 - 2PSV W[2-0]
21:3021.02.2020VV Alkmaar W0 - 2Heerenveen W[0-1]
Üye Yorumları
tmac95 :  4 gün önce
Admin inter ve atalanta maçları iptal oldu o maclarin tahmin...devamı
SecurityXxX :  5 gün önce
Evet bende baktım. Son Tahmininde başarılı olsaymış Lider...devamı
Naletgelsin :  5 gün önce
Kötü şans Trend28. 1. Olursun diye düşünüyordum. ...devamı
Tiger35 :  10 gün önce
Sayın Doktor, benim 2 bahis eksiğim vardı 1 eklenmiş 1 i hala...devamı
SecurityXxX :  11 gün önce
Bonus Hesabıma tanımlanmış.
...devamı
bynbnsr1 :  11 gün önce
Bonus eklemesi olmus. Oncelikle sponsor buromuz ve sn...devamı
eXuzMan :  11 gün önce
Saat 5 oldu bonuslar yalan oldu...devamı
eXuzMan :  11 gün önce
Adminle iki muhabbet edemiyoruz ki ateşiniz var mı beyler diyip...devamı
bynbnsr1 :  11 gün önce
Sn adminimiz pazartesi demiş ama tarih belirtmemiş ben pek emin...devamı
eXuzMan :  11 gün önce
Bugün inşallah:))...devamı