Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• Futbol Anketleri
• MobilBahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Netherlands: Eredivisie
19:3019.10.2019AZ Alkmaar - Heerenveen
19:3019.10.2019Waalwijk - Ajax
20:4519.10.2019Twente - Willem II
21:4519.10.2019Utrecht - PSV
21:4519.10.2019Venlo - Vitesse
13:1520.10.2019Zwolle - Den Haag
15:3020.10.2019FC Emmen - Sittard
15:3020.10.2019Groningen - Sparta Rotterdam
17:4520.10.2019Feyenoord - Heracles
Netherlands: Eerste Divisie
21:0018.10.2019Cambuur - Oss
21:0018.10.2019Den Bosch - Roda
21:0018.10.2019Dordrecht - Helmond
21:0018.10.2019Eindhoven FC - Breda
21:0018.10.2019G.A. Eagles - FC Volendam
21:0018.10.2019Jong AZ - Jong Ajax
21:0018.10.2019Jong Utrecht - Graafschap
21:0018.10.2019Maastricht - Excelsior
21:0018.10.2019Nijmegen - Jong PSV
21:0018.10.2019Telstar - Almere City
21:0021.10.2019Breda - Graafschap
21:0021.10.2019Jong Ajax - Jong Utrecht
21:0021.10.2019Jong AZ - Nijmegen
21:0021.10.2019Jong PSV - Eindhoven FC
Netherlands: Tweede Divisie
16:3019.10.2019GVVV - AFC
Netherlands: Derde Divisie
15:3019.10.2019Excelsior 31 - Hoek
Netherlands: Reserve League
15:0021.10.2019Jong Feyenoord - Jong FC Twente
19:3021.10.2019Jong Cambuur - Jong Vitesse
19:3021.10.2019Jong Excelsior - Jong Roda
19:3021.10.2019Jong Heracles - Jong Groningen
19:3021.10.2019Jong Venlo - Jong Dordrecht
19:3021.10.2019Jong Waalwijk - Jong Den Bosch
19:3021.10.2019Jong Zwolle - Jong FC Emmen
Netherlands: Knvb Beker
15:3019.10.2019FC 's-Gravenzande - SteDoCo
Netherlands: Eredivisie U19
15:0019.10.2019PSV U19 - Twente U19
15:3019.10.2019Ajax U19 - Den Haag U19
15:3019.10.2019Heerenveen U19 - Utrecht U19
15:3019.10.2019Vitesse U19 - Feyenoord U19
15:4519.10.2019NEC/Oss U19 - Groningen U19
16:0019.10.2019AZ Alkmaar U19 - Almere City U19
17:0019.10.2019Sparta Rotterdam U19 - Breda U19
Son Skorlar
Netherlands: Eredivisie
17:4506.10.2019PSV4 - 1Venlo[0-0]
17:4506.10.2019Willem II1 - 1AZ Alkmaar[1-1]
15:3006.10.2019Sittard4 - 2Feyenoord[3-1]
13:1506.10.2019Den Haag0 - 2Ajax[0-1]
21:4505.10.2019Heerenveen1 - 0Zwolle[1-0]
20:4505.10.2019Sparta Rotterdam2 - 1Twente[0-0]
20:4505.10.2019Vitesse2 - 1Utrecht[1-1]
19:3005.10.2019Heracles2 - 0FC Emmen[1-0]
21:0004.10.2019Groningen3 - 0Waalwijk[2-0]
17:4529.09.2019AZ Alkmaar2 - 0Heracles[0-0]
17:4529.09.2019Feyenoord5 - 1Twente[2-1]
15:3029.09.2019Utrecht2 - 0Willem II[0-0]
15:3029.09.2019Zwolle0 - 4PSV[0-1]
13:1529.09.2019Waalwijk1 - 2Vitesse[0-1]
21:4528.09.2019Sittard0 - 0Sparta Rotterdam[0-0]
20:4528.09.2019Ajax2 - 0Groningen[0-0]
19:3028.09.2019Venlo0 - 3Heerenveen[0-2]
21:0027.09.2019FC Emmen3 - 0Den Haag[1-0]
21:0026.09.2019Feyenoord0 - 3AZ Alkmaar[0-1]
21:4525.09.2019Ajax5 - 0Sittard[0-0]
Netherlands: Eerste Divisie
15:3013.10.2019Almere City1 - 1G.A. Eagles[0-0]
15:3013.10.2019Excelsior3 - 2Dordrecht[0-1]
13:1513.10.2019FC Volendam1 - 1Den Bosch[1-0]
21:4512.10.2019Roda4 - 0Helmond[1-0]
19:3012.10.2019Oss2 - 2Telstar[2-1]
21:4511.10.2019Maastricht0 - 0Cambuur[0-0]
21:0004.10.2019Breda1 - 0Nijmegen[0-0]
21:0004.10.2019Cambuur4 - 0Excelsior[3-0]
21:0004.10.2019Den Bosch4 - 0Oss[1-0]
21:0004.10.2019Dordrecht2 - 5Jong Utrecht[0-2]
21:0004.10.2019G.A. Eagles1 - 1Jong AZ[1-0]
21:0004.10.2019Graafschap0 - 0Almere City[0-0]
21:0004.10.2019Helmond3 - 1Maastricht[0-1]
21:0004.10.2019Jong Ajax6 - 0Eindhoven FC[3-0]
21:0004.10.2019Jong PSV3 - 1FC Volendam[1-1]
21:0004.10.2019Telstar1 - 2Roda[0-0]
21:0030.09.2019Jong AZ2 - 2Den Bosch[1-1]
21:0030.09.2019Jong Utrecht1 - 1Helmond[0-1]
21:0027.09.2019Excelsior5 - 2Jong PSV[4-0]
21:0027.09.2019Nijmegen3 - 3G.A. Eagles[1-2]
Netherlands: Tweede Divisie
16:3012.10.2019HFC1 - 0Quick Boys[1-0]
16:3012.10.2019HHC3 - 3Rijnsburgse Boys[3-2]
16:3012.10.2019Jong Sparta Rotterdam1 - 0Kozakken Boys[1-0]
16:3012.10.2019TEC1 - 0Katwijk[1-0]
16:0012.10.2019IJsselmeervogels2 - 2Spakenburg[1-0]
16:0012.10.2019Jong Volendam0 - 1De Treffers[0-1]
15:3012.10.2019AFC4 - 0ASWH[1-0]
15:3012.10.2019Noordwijk1 - 3Excelsior Maassluis[0-1]
15:3012.10.2019Scheveningen0 - 1GVVV[0-0]
19:0005.10.2019De Treffers1 - 1HHC[0-1]
19:0005.10.2019TEC1 - 1Scheveningen[0-0]
16:3005.10.2019Katwijk1 - 2AFC[1-1]
16:3005.10.2019Rijnsburgse Boys3 - 1Quick Boys[1-1]
16:0005.10.2019ASWH5 - 2Jong Volendam[2-2]
16:0005.10.2019Kozakken Boys0 - 2HFC[0-0]
16:0005.10.2019Spakenburg2 - 1Noordwijk[0-0]
15:3005.10.2019Excelsior Maassluis1 - 2Jong Sparta Rotterdam[0-1]
15:3005.10.2019GVVV0 - 3IJsselmeervogels[0-2]
16:3028.09.2019HFC4 - 1ASWH[2-0]
16:3028.09.2019Jong Sparta Rotterdam0 - 1GVVV[0-1]
Netherlands: Derde Divisie
15:3013.10.2019Blauw Geel3 - 2HSC '21[0-2]
15:3013.10.2019Dongen4 - 1Lienden[2-0]
15:3013.10.2019EVV1 - 0ADO 20 Heemskerk[0-0]
15:3013.10.2019Oostzaan3 - 1Westlandia[2-0]
15:0013.10.2019DEM1 - 3OSS '20[0-2]
15:0013.10.2019Gemert2 - 1USV Hercules[0-1]
15:0013.10.2019Hoogland3 - 3UNA[2-1]
20:0012.10.2019Jong Den Haag2 - 1HV & CV Quick[1-0]
19:0012.10.2019VVSB2 - 2VVOG[1-1]
16:0012.10.2019GOES0 - 4Excelsior 31[0-2]
16:0012.10.2019Jong Almere City5 - 1SteDoCo[3-0]
16:0012.10.2019Sparta Nijkerk4 - 2Ajax (Am)[2-1]
15:3012.10.2019Barendrecht0 - 4Hoek[0-3]
15:3012.10.2019Harkemase Boys0 - 6ODIN '59[0-2]
15:3012.10.2019Lisse4 - 1ONS Sneek[1-0]
15:3012.10.2019VV DOVO1 - 1Ter Leede[1-0]
15:3006.10.2019Groene Ster1 - 1Dongen[1-0]
15:3006.10.2019HSC '213 - 0Gemert[0-0]
15:3006.10.2019Oostzaan2 - 1Hoogland[0-0]
15:3006.10.2019UNA3 - 2Jong Den Haag[0-2]
Netherlands: Reserve League
16:0014.10.2019Jong Sittard1 - 3Jong Den Bosch[0-2]
19:3007.10.2019Jong Cambuur0 - 2Jong Groningen[0-2]
19:3007.10.2019Jong G.A. Eagles4 - 1Jong De Graafschap[0-0]
19:3007.10.2019Jong Nijmegen2 - 3Jong Willem II[1-3]
19:3007.10.2019Jong Zwolle3 - 1Jong FC Twente[3-1]
19:3001.10.2019Jong Den Bosch4 - 2Jong Excelsior[3-0]
19:3030.09.2019Jong Dordrecht1 - 4Jong FC Eindhoven[1-2]
19:3030.09.2019Jong FC Twente1 - 4Jong Cambuur[0-2]
19:3030.09.2019Jong Heerenveen1 - 1Jong Heracles[1-0]
19:3030.09.2019Jong NAC Breda1 - 0Jong Venlo[0-0]
19:3030.09.2019Jong Roda4 - 0Jong Sittard[3-0]
19:3030.09.2019Jong Vitesse0 - 2Jong Zwolle[0-2]
19:3030.09.2019Jong Willem II2 - 1Jong Waalwijk[1-1]
19:3023.09.2019Jong Excelsior0 - 2Jong Willem II[0-1]
19:3023.09.2019Jong FC Eindhoven1 - 3Jong NAC Breda[0-1]
19:3023.09.2019Jong Heracles1 - 1Jong G.A. Eagles[0-1]
19:3023.09.2019Jong Nijmegen4 - 4Jong Dordrecht[2-2]
19:3023.09.2019Jong Venlo5 - 2Jong Roda[3-1]
15:0023.09.2019Jong FC Emmen2 - 4Jong Vitesse[0-3]
15:0023.09.2019Jong Feyenoord3 - 3Jong Heerenveen[1-1]
Netherlands: Knvb Beker
21:0025.09.2019ADO 20 Heemskerk0 - 2Fortuna[0-1]
21:0025.09.2019Blauw Geel0 - 1De Treffers[0-1]
21:0025.09.2019Dongen1 - 2Excelsior 31[1-1]
21:0025.09.2019DUNO2 - 3HV & CV Quick[1-2]
21:0025.09.2019EVV0 - 1Flevo Boys[0-0]
21:0025.09.2019Groene Ster2 - 0Kloetinge[0-0]
21:0025.09.2019OSS '205 - 1Jodan Boys[1-0]
21:0025.09.2019Silvolde2 - 3GOES[1-0]
21:0025.09.2019Spakenburg2 - 0RKVV SDO Bussum[0-0]
21:0025.09.2019Westlandia2 - 3Oostzaan[0-1]
21:0024.09.2019Achilles Veen2 - 1HHC[1-0]
21:0024.09.2019ASWH5 - 1TEC[1-1]
21:0024.09.2019GVVV2 - 1Kozakken Boys[1-0]
21:0024.09.2019Noordwijk1 - 3Rijnsburgse Boys[1-0]
21:0024.09.2019ODIN '594 - 3Barendrecht[2-2]
21:0024.09.2019Scheveningen0 - 1Harkemase Boys[0-0]
21:0024.09.2019VVOG0 - 2Ajax (Am)[0-1]
19:4524.09.2019Quick Boys2 - 3Katwijk[0-0]
Netherlands: Eredivisie U19
16:0012.10.2019Twente U192 - 2Vitesse U19[-]
16:0005.10.2019Groningen U192 - 1Breda U19[-]
15:4505.10.2019Den Haag U192 - 1Heerenveen U19[-]
15:3005.10.2019Feyenoord U192 - 1AZ Alkmaar U19[-]
15:3005.10.2019Utrecht U191 - 1Ajax U19[-]
15:0005.10.2019PSV U193 - 0NEC/Oss U19[-]
13:0005.10.2019Almere City U190 - 0Sparta Rotterdam U19[0-0]
20:0001.10.2019Feyenoord U192 - 2NEC/Oss U19[2-1]
20:0001.10.2019Vitesse U191 - 4Groningen U19[1-2]
16:0028.09.2019AZ Alkmaar U191 - 1Groningen U19[1-1]
15:4528.09.2019NEC/Oss U193 - 0Twente U19[-]
15:3028.09.2019Ajax U193 - 4PSV U19[1-2]
15:3028.09.2019Breda U192 - 0Den Haag U19[-]
15:3028.09.2019Heerenveen U193 - 0Almere City U19[2-0]
15:3028.09.2019Vitesse U190 - 2Utrecht U19[-]
12:3028.09.2019Sparta Rotterdam U194 - 1Feyenoord U19[1-0]
20:0025.09.2019Groningen U195 - 1Heerenveen U19[-]
20:0025.09.2019Twente U194 - 2Breda U19[-]
20:0025.09.2019Utrecht U193 - 1Den Haag U19[-]
19:3025.09.2019Feyenoord U194 - 2Almere City U19[-]
Netherlands: Eredivisie Women
15:3013.10.2019Ajax W1 - 4PSV W[0-2]
15:3013.10.2019PEC Zwolle W2 - 2Excelsior/Barendrecht W[0-1]
20:3011.10.2019Heerenveen W1 - 3Twente W[1-1]
20:3011.10.2019VV Alkmaar W1 - 1Den Haag W[0-1]
15:3029.09.2019Twente W3 - 3VV Alkmaar W[3-1]
20:3027.09.2019Den Haag W1 - 0Ajax W[0-0]
20:3027.09.2019PEC Zwolle W3 - 3Heerenveen W[0-3]
20:3027.09.2019PSV W9 - 1Excelsior/Barendrecht W[3-0]
15:3022.09.2019Excelsior/Barendrecht W0 - 2Heerenveen W[0-1]
20:3020.09.2019Ajax W2 - 1Twente W[1-0]
20:3020.09.2019PSV W1 - 1Den Haag W[1-0]
20:3020.09.2019VV Alkmaar W2 - 2PEC Zwolle W[0-2]
Üye Yorumları
Zlatan498 :  10 saat önce
Admin ,ben de yeni üye oldum ama sponsor ismi kaydet olmuyor....devamı
bahis doktoru :  16 saat önce
merhaba, bonusların gönderimi için gerekli işlem...devamı
oridevo :  19 saat önce
Admin Eylül ayı bonusları ne zaman yüklenecek acaba Ekim'in...devamı
C4GR1 :  1 gün önce
Gmail degil hotmail olacak admin. ...devamı
Tiger35 :  1 gün önce
sorma valla sıfır cektim maçlar hep ters geldi...devamı
trend28 :  2 gün önce
Tiger35 dün seni fena ters köşeye yatırmış lar şans senden...devamı
oridevo :  2 gün önce
Bonuslar yüklenmeyecek galiba admin...devamı
yakupy :  3 gün önce
Sayın admin eylül bonusları ne zaman yatar acaba. bugün yatsa...devamı
trend28 :  5 gün önce
Teşekkürler ödüller belli olmuş ...devamı
trend28 :  5 gün önce
Sayın bahis doktoru Ekim ayı ödülleri ile ilgili neden bilgi...devamı