Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• Futbol Anketleri
• MobilBahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Slovakia: Fortuna Liga
17:3028.09.2019Sered - Trencin
20:0028.09.2019Michalovce - Ruzomberok
20:0028.09.2019Senica - Pohronie
20:0028.09.2019Slovan Bratislava - Nitra
19:0029.09.2019Dun. Streda - Zilina
19:0029.09.2019Z. Moravce - Trnava
Slovakia: 2. Liga
17:0027.09.2019Dubnica - Komarno
16:3028.09.2019Banska Bystrica - FC Kosice
16:3028.09.2019Bardejov - Poprad
11:3029.09.2019Petrzalka - L. Mikulas
11:3029.09.2019Ruzomberok B - Puchov
11:3029.09.2019Samorin - Slovan Bratislava B
11:3029.09.2019Zilina B - Podbrezova
16:3029.09.2019Trebisov - Skalica
Slovakia: Divison C West
20:0027.09.2019Myjava - Velke Ludince
16:3028.09.2019AFC Nove Mesto - Povazska Bystrica
16:3028.09.2019Kalna n. Hronom - Crystal
16:3028.09.2019Marcelova - Gabcikovo
16:3028.09.2019Sala - FK Nove Zamky
16:3029.09.2019Belusa - Trnava B
16:3029.09.2019Galanta - Malzenice
16:0029.09.20191.FK Svidnik - Poprad B
16:0029.09.2019B. Nova Ves - Mladost Kalsa
16:0029.09.2019Giraltovce - FK Humenne
16:0029.09.2019Krompachy - Lipany
16:0029.09.2019Plavnica - Šarišské Michalany
16:0029.09.2019Snina - Spisska Nova Ves
16:0029.09.2019Stropkov - Presov
16:0029.09.2019V. Revistia - Vranov
16:0028.09.2019Lip. Stiavnica - L. Hradok
16:0028.09.2019MSK Martin - Rimavska Sobota
16:0028.09.2019Novohrad Lucenec - Cadca
16:0029.09.2019Filakovo - Zvolen
16:0029.09.2019Kalinovo - Jednota Banova
16:0029.09.2019Krasno - Kovacova
16:0029.09.2019Namestovo - Rakytovce
16:0029.09.2019Zarnovica - Oravske Vesele
17:3025.09.2019Rusovce - Raca
19:3027.09.2019MSK Senec - Bahon
11:0028.09.2019Pezinok - Malacky
17:0028.09.2019Devinska N. Ves - Raca
17:0028.09.2019I. Bratislava - Kalinkovo
17:0029.09.2019D. Luzna - Rohoznik
17:0029.09.2019Ivanka pri Dunaji - Rusovce
17:0029.09.2019Slovan Most - Bernolakovo
17:0029.09.2019Tomasov - Rovinka
Slovakia: Slovak Cup
17:0024.09.2019Jacovce - Trnava
17:0024.09.2019Rakytovce - Pohronie
16:3025.09.2019AFC Nove Mesto - Zilina
16:3025.09.2019Besenov - L. Mikulas
16:3025.09.2019D. Luzna - Petrzalka
16:3025.09.2019Domaniza - Malzenice
16:3025.09.2019FC Kosice - Trencin
16:3025.09.2019Komarno - Nitra
16:3025.09.2019Medzilaborce - Banska Bystrica
16:3025.09.2019Mladost Kalsa - Ruzomberok
16:3025.09.2019Spartak Vysoka - Sered
16:3025.09.2019Spisske Podhradie - Poprad
16:3025.09.2019Trebisov - Z. Moravce
17:0025.09.2019Marcelova - Skalica
19:0025.09.2019Druzstevnik Radimov - Dun. Streda
Son Skorlar
Slovakia: Fortuna Liga
19:0022.09.2019Trencin2 - 4Slovan Bratislava[1-2]
20:0021.09.2019Nitra0 - 2Michalovce[0-0]
20:0021.09.2019Sered0 - 0Z. Moravce[0-0]
20:0021.09.2019Zilina2 - 1Pohronie[1-0]
18:0021.09.2019Dun. Streda0 - 1Ruzomberok[0-1]
19:0018.09.2019Trnava0 - 0Senica[0-0]
19:0015.09.2019Slovan Bratislava2 - 0Trnava[1-0]
20:0014.09.2019Michalovce2 - 1Trencin[2-0]
20:0014.09.2019Ruzomberok1 - 1Sered[1-0]
20:0014.09.2019Senica0 - 1Dun. Streda[0-0]
20:0014.09.2019Z. Moravce0 - 0Zilina[0-0]
15:0014.09.2019Pohronie0 - 3Nitra[0-2]
20:0001.09.2019Trencin2 - 2Nitra[2-0]
19:0001.09.2019Dun. Streda5 - 2Slovan Bratislava[2-1]
20:0031.08.2019Sered3 - 3Pohronie[1-2]
20:0031.08.2019Zilina5 - 0Senica[1-0]
20:0031.08.2019Z. Moravce4 - 2Ruzomberok[3-0]
19:0031.08.2019Trnava2 - 1Michalovce[0-1]
20:1525.08.2019Nitra1 - 2Dun. Streda[1-1]
18:3025.08.2019Slovan Bratislava1 - 1Zilina[1-0]
Slovakia: 2. Liga
16:3021.09.2019Komarno1 - 3Banska Bystrica[1-0]
16:3021.09.2019L. Mikulas1 - 3Dubnica[1-1]
16:3021.09.2019Puchov5 - 3Samorin[2-0]
16:3021.09.2019Slovan Bratislava B2 - 5Zilina B[1-2]
20:0020.09.2019Skalica2 - 0Petrzalka[0-0]
19:0020.09.2019Poprad2 - 0Trebisov[0-0]
18:0020.09.2019Podbrezova2 - 1Bardejov[1-1]
17:0020.09.2019FC Kosice5 - 0Ruzomberok B[1-0]
11:3015.09.2019Petrzalka1 - 3Poprad[1-0]
11:3015.09.2019Samorin0 - 1Ruzomberok B[0-0]
11:3015.09.2019Zilina B1 - 2Puchov[1-1]
18:0014.09.2019Podbrezova3 - 0Trebisov[1-0]
17:0014.09.2019Banska Bystrica2 - 1L. Mikulas[1-0]
17:0014.09.2019Bardejov2 - 0Slovan Bratislava B[2-0]
17:0014.09.2019Dubnica2 - 1Skalica[1-0]
17:0014.09.2019Komarno0 - 0FC Kosice[0-0]
15:3008.09.2019Slovan Bratislava B2 - 1Trebisov[1-1]
20:0007.09.2019Skalica3 - 1Banska Bystrica[2-0]
19:0007.09.2019Poprad3 - 2Dubnica[1-0]
17:0007.09.2019FC Kosice1 - 1Samorin[1-1]
Slovakia: Divison C West
16:3022.09.2019Crystal4 - 1Marcelova[-]
16:3022.09.2019Gabcikovo3 - 0AFC Nove Mesto[0-0]
16:3022.09.2019Malzenice1 - 1Sala[1-0]
16:3022.09.2019Velke Ludince3 - 1Kalna n. Hronom[1-0]
11:3022.09.2019Nitra B0 - 2Galanta[0-1]
11:3022.09.2019Trnava B3 - 2FC Zlate Moravce B[2-2]
16:3021.09.2019FK Nove Zamky0 - 2Myjava[0-0]
16:3021.09.2019Povazska Bystrica1 - 2Belusa[0-1]
17:0016.09.2019Kalna n. Hronom4 - 0FK Nove Zamky[3-0]
17:0015.09.2019Crystal1 - 3Gabcikovo[0-0]
17:0015.09.2019FC Zlate Moravce B0 - 3Povazska Bystrica[0-1]
17:0015.09.2019Galanta2 - 0Trnava B[1-0]
17:0015.09.2019Marcelova3 - 0Velke Ludince[2-0]
11:3015.09.2019Sala2 - 2Nitra B[0-1]
17:0014.09.2019AFC Nove Mesto0 - 0Belusa[0-0]
20:0013.09.2019Myjava2 - 1Malzenice[0-1]
17:0008.09.2019FK Nove Zamky2 - 1Marcelova[0-0]
17:0008.09.2019Gabcikovo1 - 1Belusa[0-0]
17:0008.09.2019Malzenice4 - 0Kalna n. Hronom[2-0]
17:0008.09.2019Velke Ludince4 - 1Crystal[3-1]
16:0022.09.2019Mladost Kalsa2 - 0V. Revistia[0-0]
16:0022.09.2019?ari?ské Michalany2 - 0Snina[1-0]
11:3022.09.2019Poprad B5 - 1B. Nova Ves[1-1]
16:0021.09.2019FK Humenne2 - 0Plavnica[1-0]
16:0021.09.2019Lipany1 - 01.FK Svidnik[1-0]
16:0021.09.2019Presov2 - 0Krompachy[0-0]
16:0021.09.2019Spisska Nova Ves1 - 2Stropkov[1-1]
16:0021.09.2019Vranov3 - 1Giraltovce[0-1]
16:3015.09.20191.FK Svidnik2 - 1Krompachy[2-0]
16:3015.09.2019B. Nova Ves1 - 3Lipany[0-2]
16:3015.09.2019Giraltovce0 - 3Mladost Kalsa[0-2]
16:3015.09.2019Plavnica0 - 2Vranov[0-1]
16:3015.09.2019Snina1 - 1FK Humenne[1-1]
16:3015.09.2019Stropkov1 - 3?ari?ské Michalany[1-2]
16:3015.09.2019V. Revistia0 - 4Poprad B[0-2]
16:3014.09.2019Spisska Nova Ves0 - 1Presov[0-1]
16:3008.09.2019Krompachy1 - 1B. Nova Ves[0-1]
16:3008.09.2019Mladost Kalsa4 - 0Plavnica[3-0]
16:3008.09.2019?ari?ské Michalany0 - 0Spisska Nova Ves[0-0]
11:3008.09.2019Poprad B1 - 0Giraltovce[0-0]
16:0022.09.2019Kovacova2 - 0Novohrad Lucenec[-]
16:0022.09.2019L. Hradok1 - 1Filakovo[1-0]
16:0022.09.2019Oravske Vesele1 - 1Krasno[0-0]
11:3022.09.2019Jednota Banova1 - 0Namestovo[0-0]
16:0021.09.2019Rakytovce1 - 1Zarnovica[0-0]
16:0021.09.2019Rimavska Sobota0 - 1Kalinovo[0-1]
16:0021.09.2019Zvolen0 - 0MSK Martin[0-0]
17:3020.09.2019Cadca1 - 2Lip. Stiavnica[1-1]
16:3015.09.2019Kalinovo1 - 2Zvolen[0-2]
16:3015.09.2019Krasno1 - 1Zarnovica[1-1]
16:3015.09.2019Lip. Stiavnica1 - 0Kovacova[1-0]
16:3015.09.2019Namestovo2 - 1Rimavska Sobota[0-1]
11:3015.09.2019Jednota Banova3 - 0Rakytovce[1-0]
16:3014.09.2019Filakovo4 - 0Cadca[3-0]
16:3014.09.2019MSK Martin2 - 1L. Hradok[1-1]
11:3014.09.2019Novohrad Lucenec0 - 1Oravske Vesele[0-0]
16:3008.09.2019Kovacova3 - 2Filakovo[1-0]
16:3008.09.2019L. Hradok1 - 2Kalinovo[1-2]
16:3008.09.2019Oravske Vesele3 - 0Lip. Stiavnica[2-0]
16:3008.09.2019Zarnovica1 - 3Novohrad Lucenec[0-0]
17:0022.09.2019Bernolakovo1 - 0Tomasov[1-0]
17:0022.09.2019Kalinkovo2 - 3Ivanka pri Dunaji[1-1]
17:0022.09.2019Malacky2 - 2MSK Senec[0-1]
17:0022.09.2019Rohoznik3 - 1Pezinok[1-1]
17:0022.09.2019Rovinka1 - 0Devinska N. Ves[0-0]
17:0022.09.2019Rusovce1 - 1Slovan Most[1-0]
11:3022.09.2019Raca0 - 6D. Luzna[0-3]
17:0021.09.2019Bahon0 - 3I. Bratislava[0-3]
17:3018.09.2019Devinska N. Ves2 - 2Bernolakovo[2-0]
17:3018.09.2019I. Bratislava4 - 1Malacky[0-1]
17:3018.09.2019Ivanka pri Dunaji1 - 1Bahon[1-1]
17:3018.09.2019MSK Senec2 - 2Rohoznik[1-1]
17:3018.09.2019Pezinok1 - 5D. Luzna[0-2]
17:3018.09.2019Rovinka2 - 5Raca[0-3]
17:3018.09.2019Slovan Most3 - 0Kalinkovo[2-0]
17:3018.09.2019Tomasov1 - 2Rusovce[0-1]
17:3015.09.2019D. Luzna5 - 1MSK Senec[3-0]
17:3015.09.2019Kalinkovo1 - 1Tomasov[0-0]
17:3015.09.2019Malacky1 - 0Ivanka pri Dunaji[0-0]
17:3015.09.2019Rohoznik2 - 1I. Bratislava[0-1]
Slovakia: Slovak Cup
17:3018.09.2019Lubovna2 - 3Zilina[0-2]
17:0018.09.2019Novohrad Lucenec0 - 1Komarno[0-1]
17:0018.09.2019Stankovce0 - 2AFC Nove Mesto[0-1]
17:0017.09.2019Filakovo0 - 1Dun. Streda[0-0]
17:3011.09.2019FK Strecno1 - 10Banska Bystrica[0-5]
17:3011.09.2019Horna Krupa2 - 4Skalica[0-0]
17:3011.09.2019Pata1 - 2Petrzalka[1-1]
17:0011.09.2019Besenov2 - 0Levice[1-0]
17:0011.09.2019D. Luzna7 - 0Devinska N. Ves[5-0]
17:0011.09.2019Druzstevnik Radimov1 - 0Boleraz[0-0]
17:0011.09.2019Jacovce2 - 0MFK Aleksince[1-0]
17:0011.09.2019Kechnec1 - 2Mladost Kalsa[0-0]
17:0011.09.2019Kolarovo0 - 1Marcelova[0-0]
17:0011.09.2019Krasno0 - 4Trnava[0-3]
17:0011.09.2019Presov0 - 2Poprad[0-1]
17:0011.09.2019?ari?ské Michalany0 - 2FC Kosice[0-1]
17:0011.09.2019Spartak Vysoka1 - 0Puchov[0-0]
17:0011.09.2019Spisske Podhradie1 - 0Podbrezova[1-0]
17:0011.09.2019Stakcin2 - 5Medzilaborce[2-2]
17:0011.09.2019Vranov1 - 2Bardejov[0-0]
Üye Yorumları
bahis doktoru :  1 saat önce
güncellemeler daha hızlı gerçekleşmesi için ek...devamı
myfate :  10 saat önce
Şu an saat 13.54 günlerden pazar maçlar yoğun sistem...devamı
trend28 :  1 gün önce
Ayın 13 ü 14 ü günlerin maçları hala aktif hale gelmemiş...devamı
35gultepe :  1 gün önce
Bir haftadir sonuclanmayan maclar var sebebiNi ogrenebilirmiyim...devamı
serdar06 :  2 gün önce
sayın admin benim 12 tane sonuçlanmamış maçım var bunlar ne...devamı
akhenaton78 :  2 gün önce
Benimde 6-7 gündür sonuçlandırılmayan maçlar var listemde...devamı
myfate :  3 gün önce
Tespitler...
...devamı
SecurityXxX :  3 gün önce
Sayın Admin, sonuçlanmamış maç epey cogalmış. Ben aylik...devamı
erkan2245 :  5 gün önce
Sonuçlanmamış maçlar var.......devamı
oridevo :  5 gün önce
Sonuçlanmayan bahisler çok oldu admin ne zaman...devamı