Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Czech Republic: 1. Liga
16:0031.08.2019Bohemians 1905 - Liberec
18:0031.08.2019Slovacko - Mlada Boleslav
20:3031.08.2019Pribram - Plzen
17:3001.09.2019Ceske Budejovice - Zlin
17:3001.09.2019Jablonec - Ostrava
17:3001.09.2019Opava - Slavia Prague
17:3001.09.2019Teplice - Karvina
20:0001.09.2019Sparta Prague - Sigma Olomouc
Czech Republic: Mol Cup
18:0027.08.2019Dolni Benesov - Prostejov
18:0027.08.2019Rosice - Sigma Olomouc
18:0027.08.2019Valasske Mezirici - Trinec
18:0027.08.2019Vrchovina - Slovacko
18:0028.08.2019Chlumec nad Cidlinou - Pribram
18:0028.08.2019Domazlice - Usti nad Labem
18:0028.08.2019Kraluv Dvur - Dukla Prague
18:0028.08.2019Lanzhot - Ostrava
18:0028.08.2019Marianske Lazne - Liberec
18:0028.08.2019Mas Taborsko - Varnsdorf
18:0028.08.2019Motorlet Prague - Vysehrad
18:0028.08.2019Odra Petrkovice - Brno
18:0028.08.2019Olesnice - Opava
18:0028.08.2019Pisek - Teplice
18:0028.08.2019Unicov - Zlin
18:0028.08.2019Usti nad Orlici - Ceske Budejovice
18:0028.08.2019Velvary - Zizkov
18:0028.08.2019Vltavin - Vlasim
18:0028.08.2019Zapy - Bohemians 1905
18:0028.08.2019Zdirec n. D. - Lisen
Czech Republic: Division 2
18:0030.08.2019Vitkovice - FK Pardubice
19:0030.08.2019Hradec Kralove - Jihlava
11:1531.08.2019Chrudim - Vysehrad
11:1531.08.2019Dukla Prague - Vlasim
11:1531.08.2019Sokolov - Prostejov
11:1531.08.2019Trinec - Brno
18:0031.08.2019Lisen - Zizkov
18:0001.09.2019Varnsdorf - Usti nad Labem
Czech Republic: Cfl - Group A
11:1531.08.2019Pisek - Benesov
11:1501.09.2019Admira Prague - Vltavin
11:1501.09.2019Slavia Prague B - Kraluv Dvur
11:1501.09.2019Sparta Prague B - Hostoun
11:3001.09.2019Plzen B - Motorlet Prague
18:0001.09.2019Mas Taborsko - Pribram B
18:0001.09.2019Rakovnik - Domazlice
18:0001.09.2019Stechovice - Karlovy Vary
11:1531.08.2019Jablonec B - Liberec B
11:1531.08.2019Zbuzany - Teplice B
11:3031.08.2019Mlada Boleslav B - Velvary
11:3031.08.2019Prepere - Chlumec nad Cidlinou
15:0031.08.2019Zivanice - Brozany
11:1501.09.2019Bohemians 1905 B - Usti nad Orlici
11:1501.09.2019Dukla Prague B - Hradec Kralove B
18:0001.09.2019Zapy - Pardubice B
18:0030.08.2019Frydek-Mistek - Otrokovice
19:0030.08.2019Znojmo - Hlucin
17:0031.08.2019Uhersky Brod - Rosice
17:0031.08.2019Vrchovina - Kromeriz
17:0031.08.2019Vyskov - Dolni Benesov
11:1501.09.2019Blansko - Velke Mezirici
11:1501.09.2019Ostrava B - Zlin B
11:1501.09.2019Slovacko B - Odra Petrkovice
11:1501.09.2019Unicov - Sigma Olomouc B
Czech Republic: Division A
11:1531.08.2019Ceske Budejovice B - Doubravka
11:3031.08.2019Jindrichuv Hradec - Petrin Plzen
14:3031.08.2019Cizova - Horovicko
18:0031.08.2019Katovice - Beroun
18:0031.08.2019Klatovy - Rokycany
18:0031.08.2019Prestice - Sobeslav
18:0001.09.2019Myto - Marianske Lazne
18:0001.09.2019Sedlcany - Hvezda Cheb
18:3030.08.2019Chomutov - Louny
11:1531.08.2019Aritma Prague - Sous
11:1531.08.2019Brandys n. Labem - Kladno
11:1531.08.2019Neratovice - Tatran Rakovnik
11:1531.08.2019Steti - Ostrov
16:0031.08.2019Brezova - Cesky Brod
18:0031.08.2019Ceska Lipa - MFK Dobris
18:0031.08.2019Slany - Meteor Prague
11:1531.08.2019Kolin - Kutna Hora
11:1531.08.2019Velke Hamry - Benatky
18:0031.08.2019Horky nad Jizerou - Poricany
18:0031.08.2019Letohrad - Ostra
18:0031.08.2019Trutnov - Nachod
18:0001.09.2019Caslav - Dvur Kralove
18:0001.09.2019Hlinsko - Libis
18:0001.09.2019Nymburk - Vysoke Myto
11:1531.08.2019Havlickuv Brod - Start Brno
17:0031.08.2019Breclav - Slavoj Polna
17:0031.08.2019Bystrice n. Pern. - Jihlava B
11:1501.09.2019Brno B - Velka Bites
17:0001.09.2019Stara Rise - Humpolec
17:0001.09.2019Tasovice - Lanzhot
17:0001.09.2019Zdirec n. D. - Zdar na Sazavou
15:0031.08.2019Vsetin - Slavicin
17:0031.08.2019Hodonin - HFK Olomouc
17:0031.08.2019Nove Sady - Kozlovice
17:0031.08.2019Prerov - Brumov
17:0031.08.2019Skastice - Bzenec
17:0001.09.2019Strani - Sumperk
17:0001.09.2019Vsechovice - Hranice
11:1531.08.2019Novy Jicin - Bruntal
17:0031.08.2019Detmarovice - Havirov
17:0031.08.2019Hermanice - Bohumin
17:0031.08.2019Rymarov - Frydlant n. O.
17:0031.08.2019Valasske Mezirici - Frenstat p. R.
11:1501.09.2019Opava B - Polanka
11:1501.09.2019Trinec B - Karvina B
Czech Republic: U19 League
11:1527.08.2019Ostrava U19 - Plzen U19
12:0028.08.2019Meteor Prague U19 - Sparta Prague U19
13:0028.08.2019Hradec Kralove U19 - Brno U19
12:0031.08.2019Meteor Prague U19 - Pribram U19
12:0031.08.2019Plzen U19 - Opava U19
12:0031.08.2019Slavia Prague U19 - Hradec Kralove U19
13:0031.08.2019Brno U19 - Ostrava U19
14:0031.08.2019FK Pardubice U19 - FC Fastav Zlin U19
14:0031.08.2019Slovacko U19 - Ceske Budejovice U19
14:0031.08.2019Sparta Prague U19 - Sigma Olomouc U19
15:0031.08.2019Mlada Boleslav U19 - Karvina U19
Son Skorlar
Czech Republic: 1. Liga
20:0025.08.2019Liberec3 - 1Sparta Prague[1-0]
17:3025.08.2019Mlada Boleslav4 - 2Ceske Budejovice[2-2]
17:3025.08.2019Plzen4 - 0Opava[2-0]
20:3024.08.2019Slavia Prague4 - 0Bohemians 1905[1-0]
18:0024.08.2019Pribram4 - 0Jablonec[2-0]
18:0024.08.2019Zlin1 - 4Karvina[0-1]
19:0023.08.2019Ostrava3 - 0Slovacko[2-0]
19:0023.08.2019Sigma Olomouc2 - 0Teplice[1-0]
20:0018.08.2019Teplice1 - 1Plzen[0-1]
18:0018.08.2019Jablonec2 - 1Mlada Boleslav[1-0]
18:0018.08.2019Karvina0 - 1Liberec[0-1]
16:0018.08.2019Sparta Prague2 - 0Ostrava[2-0]
20:3017.08.2019Bohemians 19053 - 2Sigma Olomouc[0-1]
18:0017.08.2019Opava0 - 3Zlin[0-1]
18:0017.08.2019Slovacko2 - 0Pribram[0-0]
19:0016.08.2019Ceske Budejovice0 - 3Slavia Prague[0-0]
20:0011.08.2019Mlada Boleslav4 - 3Sparta Prague[2-1]
17:3011.08.2019Jablonec2 - 1Opava[0-0]
17:3011.08.2019Plzen0 - 2Slovacko[0-1]
20:3010.08.2019Slavia Prague1 - 0Liberec[1-0]
Czech Republic: Division 2
18:0025.08.2019Vlasim0 - 1Usti nad Labem[0-0]
11:1525.08.2019Zizkov3 - 0Varnsdorf[2-0]
18:0024.08.2019Prostejov2 - 2Trinec[0-1]
11:1524.08.2019FK Pardubice4 - 0Sokolov[2-0]
11:1524.08.2019Vysehrad1 - 3Dukla Prague[0-2]
20:0023.08.2019Brno1 - 0Vitkovice[1-0]
19:0023.08.2019Hradec Kralove2 - 0Chrudim[2-0]
19:0023.08.2019Jihlava3 - 2Lisen[1-0]
Czech Republic: Mol Cup
18:0020.08.2019Tasovice0 - 1Vrchovina[0-1]
18:0020.08.2019Vysoke Myto0 - 2FK Pardubice[0-1]
Czech Republic: Division 2
18:0018.08.2019Varnsdorf2 - 1Jihlava[0-0]
18:0017.08.2019Lisen0 - 0Vysehrad[0-0]
18:0017.08.2019Vitkovice2 - 2Prostejov[0-1]
11:1517.08.2019Chrudim0 - 3Zizkov[0-2]
11:1517.08.2019Dukla Prague2 - 1Brno[0-0]
11:1517.08.2019Sokolov2 - 1Vlasim[1-0]
11:1517.08.2019Trinec1 - 1Hradec Kralove[0-0]
19:0016.08.2019Usti nad Labem0 - 1FK Pardubice[0-0]
Czech Republic: Mol Cup
19:0014.08.2019MFK Dobris0 - 2Pisek[0-1]
18:3014.08.2019Libcany0 - 3Chlumec nad Cidlinou[0-2]
18:3014.08.2019Ostra1 - 3Vlasim[1-2]
18:3014.08.2019Slany0 - 4Vysehrad[0-2]
18:0014.08.2019Cesky Brod1 - 3Velvary[0-1]
18:0014.08.2019FK Komarov0 - 1Vltavin[0-0]
18:0014.08.2019HFK Olomouc0 - 3Brno[0-2]
18:0014.08.2019Hlubina1 - 2Dolni Benesov[0-1]
18:0014.08.2019Hostoun2 - 1Karlovy Vary[1-1]
18:0014.08.2019Kromeriz2 - 3Vitkovice[1-1]
18:0014.08.2019Lanzhot2 - 1Znojmo[0-0]
18:0014.08.2019Libis0 - 2Zapy[0-1]
18:0014.08.2019Olesnice2 - 1Otrokovice[1-1]
18:0014.08.2019Rymarov2 - 3Unicov[2-1]
18:0014.08.2019Strani1 - 3Prostejov[0-1]
18:0014.08.2019Velke Hamry0 - 4Varnsdorf[0-1]
18:0014.08.2019Zbuzany1 - 3Domazlice[0-1]
18:0014.08.2019Zdirec n. D.3 - 1Stara Rise[0-1]
Czech Republic: Division 2
18:0011.08.2019Vlasim1 - 2Lisen[1-1]
11:1511.08.2019Zizkov2 - 0Vitkovice[0-0]
18:0010.08.2019Prostejov0 - 0FK Pardubice[0-0]
11:1510.08.2019Chrudim1 - 0Trinec[0-0]
Czech Republic: Cfl - Group A
16:3025.08.2019Hostoun1 - 2Stechovice[0-0]
11:3025.08.2019Karlovy Vary0 - 3Mas Taborsko[0-2]
11:1525.08.2019Admira Prague1 - 0Plzen B[0-0]
11:0025.08.2019Pribram B3 - 0Motorlet Prague[1-0]
18:0024.08.2019Domazlice4 - 3Slavia Prague B[3-2]
11:1524.08.2019Benesov0 - 0Sparta Prague B[0-0]
11:1524.08.2019Vltavin4 - 0Rakovnik[1-0]
19:0023.08.2019Kraluv Dvur3 - 2Pisek[2-0]
18:0018.08.2019Mas Taborsko4 - 1Hostoun[4-0]
18:0018.08.2019Rakovnik2 - 1Admira Prague[0-1]
18:0018.08.2019Stechovice2 - 0Benesov[0-0]
11:3018.08.2019Plzen B1 - 0Pribram B[0-0]
11:1518.08.2019Slavia Prague B4 - 1Vltavin[3-0]
11:1518.08.2019Sparta Prague B4 - 1Kraluv Dvur[2-0]
11:1517.08.2019Motorlet Prague2 - 0Karlovy Vary[1-0]
11:1517.08.2019Pisek0 - 1Domazlice[0-1]
18:0011.08.2019Hostoun0 - 2Motorlet Prague[0-0]
18:0011.08.2019Rakovnik0 - 3Plzen B[0-0]
11:3011.08.2019Karlovy Vary3 - 2Pribram B[1-1]
11:1511.08.2019Admira Prague2 - 7Slavia Prague B[1-3]
18:0025.08.2019Brozany2 - 3Dukla Prague B[2-3]
18:0025.08.2019Zapy2 - 1Zbuzany[1-1]
11:1525.08.2019Chlumec nad Cidlinou0 - 2Bohemians 1905 B[0-2]
11:1525.08.2019Hradec Kralove B3 - 2Prepere[1-2]
11:1525.08.2019Liberec B2 - 1Teplice B[2-1]
11:1525.08.2019Pardubice B1 - 3Zivanice[0-2]
18:0024.08.2019Usti nad Orlici2 - 1Mlada Boleslav B[1-0]
18:0024.08.2019Velvary1 - 1Jablonec B[0-1]
11:3018.08.2019Mlada Boleslav B7 - 0Chlumec nad Cidlinou[3-0]
11:3018.08.2019Teplice B1 - 2Velvary[0-0]
11:1518.08.2019Bohemians 1905 B1 - 2Hradec Kralove B[1-0]
11:1518.08.2019Dukla Prague B5 - 1Pardubice B[2-0]
18:0017.08.2019Zivanice2 - 1Zapy[0-1]
11:3017.08.2019Prepere2 - 0Brozany[0-0]
11:1517.08.2019Jablonec B4 - 1Usti nad Orlici[1-0]
11:1517.08.2019Zbuzany3 - 0Liberec B[1-0]
18:0011.08.2019Brozany2 - 0Bohemians 1905 B[0-0]
18:0011.08.2019Zapy5 - 2Dukla Prague B[3-0]
17:0011.08.2019Pardubice B4 - 2Prepere[2-0]
11:1511.08.2019Hradec Kralove B0 - 1Mlada Boleslav B[0-0]
11:3025.08.2019Zlin B1 - 1Vyskov[1-1]
11:1525.08.2019Sigma Olomouc B2 - 1Uhersky Brod[1-0]
17:3024.08.2019Dolni Benesov1 - 1Blansko[1-0]
17:3024.08.2019Hlucin1 - 0Slovacko B[1-0]
17:3024.08.2019Rosice1 - 1Znojmo[1-0]
11:1524.08.2019Odra Petrkovice1 - 3Frydek-Mistek[1-1]
18:3023.08.2019Kromeriz1 - 2Unicov[0-1]
18:0023.08.2019Velke Mezirici3 - 3Vrchovina[3-0]
17:3023.08.2019Otrokovice3 - 2Ostrava B[1-0]
11:1518.08.2019Blansko1 - 0Zlin B[1-0]
11:1518.08.2019Slovacko B3 - 1Rosice[1-0]
11:1518.08.2019Unicov1 - 1Velke Mezirici[1-0]
17:3017.08.2019Frydek-Mistek2 - 0Hlucin[1-0]
17:3017.08.2019Uhersky Brod1 - 0Kromeriz[0-0]
17:3017.08.2019Vyskov1 - 1Ostrava B[0-1]
17:3017.08.2019Znojmo0 - 2Sigma Olomouc B[0-1]
11:1517.08.2019Odra Petrkovice1 - 1Otrokovice[1-0]
18:3016.08.2019Vrchovina3 - 1Dolni Benesov[1-1]
18:0011.08.2019Rosice0 - 0Frydek-Mistek[0-0]
11:3011.08.2019Zlin B0 - 1Vrchovina[0-1]
Czech Republic: Division A
18:0025.08.2019Myto0 - 2Ceske Budejovice B[0-0]
18:0025.08.2019Sobeslav2 - 1Cizova[1-0]
11:1525.08.2019Petrin Plzen1 - 4Sedlcany[0-2]
18:0024.08.2019Beroun0 - 1Prestice[0-0]
18:0024.08.2019Hvezda Cheb1 - 2Doubravka[1-1]
16:0024.08.2019Marianske Lazne1 - 0Klatovy[0-0]
11:3024.08.2019Horovicko4 - 2Jindrichuv Hradec[0-1]
19:0023.08.2019Rokycany1 - 0Katovice[0-0]
18:0018.08.2019Sedlcany3 - 1Horovicko[2-1]
18:0017.08.2019Doubravka2 - 1Petrin Plzen[1-0]
18:0017.08.2019Klatovy0 - 1Myto[0-1]
18:0017.08.2019Prestice3 - 0Rokycany[1-0]
16:0017.08.2019Ceske Budejovice B6 - 3Hvezda Cheb[2-3]
14:3017.08.2019Cizova7 - 1Beroun[3-0]
11:3017.08.2019Jindrichuv Hradec1 - 5Sobeslav[0-3]
19:0016.08.2019Katovice1 - 3Marianske Lazne[1-2]
18:0011.08.2019Myto1 - 2Katovice[0-1]
11:1511.08.2019Beroun4 - 1Jindrichuv Hradec[1-0]
18:0010.08.2019Klatovy3 - 1Ceske Budejovice B[1-0]
18:0010.08.2019Sobeslav4 - 0Sedlcany[1-0]
11:1525.08.2019Meteor Prague1 - 0Louny[0-0]
18:0024.08.2019Ceska Lipa2 - 1Chomutov[1-0]
18:0024.08.2019Cesky Brod3 - 2Steti[3-2]
18:0024.08.2019MFK Dobris0 - 2Brandys n. Labem[0-1]
18:0024.08.2019Ostrov3 - 4Slany[3-3]
16:0024.08.2019Sous1 - 0Neratovice[1-0]
11:1524.08.2019Kladno0 - 1Aritma Prague[0-1]
11:1524.08.2019Tatran Rakovnik2 - 3Brezova[1-2]
18:0018.08.2019Louny2 - 1Ostrov[1-1]
18:0017.08.2019Slany0 - 1Cesky Brod[0-1]
16:0017.08.2019Brezova2 - 1Sous[1-1]
11:1517.08.2019Aritma Prague2 - 0MFK Dobris[1-0]
11:1517.08.2019Brandys n. Labem2 - 0Ceska Lipa[1-0]
11:1517.08.2019Chomutov3 - 0Meteor Prague[1-0]
11:1517.08.2019Neratovice2 - 1Kladno[1-0]
11:1517.08.2019Steti2 - 3Tatran Rakovnik[0-2]
18:0010.08.2019Ceska Lipa0 - 2Aritma Prague[0-2]
18:0010.08.2019Cesky Brod5 - 1Louny[1-1]
18:0010.08.2019MFK Dobris1 - 0Neratovice[0-0]
18:0010.08.2019Ostrov4 - 3Meteor Prague[1-1]
18:0025.08.2019Benatky2 - 1Caslav[2-1]
18:0025.08.2019Dvur Kralove1 - 2Letohrad[1-1]
18:0025.08.2019Hlinsko2 - 1Kolin[2-0]
18:0025.08.2019Poricany3 - 0Nymburk[1-0]
18:0024.08.2019Nachod3 - 0Horky nad Jizerou[2-0]
18:0024.08.2019Ostra4 - 0Trutnov[2-0]
18:0024.08.2019Vysoke Myto2 - 0Kutna Hora[2-0]
11:1524.08.2019Libis1 - 2Velke Hamry[0-0]
18:0018.08.2019Caslav3 - 1Libis[2-0]
18:0018.08.2019Nymburk0 - 4Nachod[0-2]
18:0017.08.2019Horky nad Jizerou1 - 0Ostra[0-0]
18:0017.08.2019Letohrad0 - 3Benatky[0-1]
18:0017.08.2019Trutnov1 - 0Dvur Kralove[0-0]
11:1517.08.2019Kolin0 - 2Vysoke Myto[0-1]
11:1517.08.2019Kutna Hora2 - 1Poricany[2-0]
11:1517.08.2019Velke Hamry3 - 2Hlinsko[0-1]
18:0011.08.2019Dvur Kralove5 - 0Horky nad Jizerou[3-0]
18:0011.08.2019Hlinsko5 - 1Caslav[3-0]
18:0011.08.2019Poricany2 - 6Vysoke Myto[1-2]
16:3011.08.2019Benatky1 - 0Trutnov[0-0]
17:3025.08.2019Humpolec0 - 3Brno B[0-0]
17:3025.08.2019Lanzhot4 - 0Stara Rise[0-0]
17:3025.08.2019Slavoj Polna0 - 5Zdirec n. D.[0-2]
17:3025.08.2019Velka Bites0 - 1Havlickuv Brod[0-0]
17:3025.08.2019Zdar na Sazavou3 - 4Tasovice[0-1]
17:3024.08.2019Start Brno0 - 4Bystrice n. Pern.[0-1]
11:1524.08.2019Jihlava B2 - 0Breclav[1-0]
17:3018.08.2019Slavoj Polna0 - 2Zdar na Sazavou[0-0]
17:3018.08.2019Zdirec n. D.1 - 2Jihlava B[0-0]
11:1518.08.2019Brno B1 - 3Lanzhot[0-0]
17:3017.08.2019Breclav0 - 6Start Brno[0-4]
17:3017.08.2019Bystrice n. Pern.1 - 3Velka Bites[0-1]
17:3017.08.2019Stara Rise7 - 1Tasovice[5-0]
11:1517.08.2019Havlickuv Brod3 - 4Humpolec[2-1]
18:0011.08.2019Humpolec1 - 2Bystrice n. Pern.[0-1]
18:0011.08.2019Lanzhot9 - 0Havlickuv Brod[3-0]
18:0011.08.2019Tasovice1 - 5Brno B[1-2]
18:0011.08.2019Velka Bites3 - 1Breclav[2-1]
18:0011.08.2019Zdar na Sazavou0 - 3Stara Rise[0-2]
18:0010.08.2019Start Brno3 - 1Zdirec n. D.[1-1]
17:3025.08.2019Kozlovice4 - 2Skastice[0-1]
11:1525.08.2019Brumov0 - 4Hodonin[0-2]
11:1525.08.2019Slavicin6 - 0Prerov[3-0]
11:1525.08.2019Sumperk1 - 1Nove Sady[1-1]
17:3024.08.2019Bzenec3 - 1Vsechovice[0-1]
17:3024.08.2019Hranice4 - 2Vsetin[0-2]
15:0024.08.2019HFK Olomouc3 - 0Strani[1-0]
17:3018.08.2019Nove Sady1 - 3HFK Olomouc[0-3]
17:3018.08.2019Strani0 - 0Brumov[0-0]
17:3018.08.2019Vsechovice0 - 1Kozlovice[0-0]
17:3017.08.2019Hodonin2 - 2Slavicin[1-1]
17:3017.08.2019Prerov0 - 1Vsetin[0-1]
17:3017.08.2019Skastice4 - 1Sumperk[1-0]
17:0017.08.2019Bzenec1 - 3Hranice[0-3]
18:0011.08.2019Kozlovice3 - 2Bzenec[0-2]
18:0011.08.2019Sumperk4 - 3Vsechovice[1-1]
11:1511.08.2019Brumov1 - 1Nove Sady[1-0]
11:1511.08.2019Slavicin3 - 0Strani[1-0]
17:0010.08.2019Hranice3 - 0Prerov[1-0]
15:0010.08.2019Vsetin1 - 4Hodonin[0-4]
17:3025.08.2019Bruntal0 - 1Hermanice[0-1]
17:3025.08.2019Frenstat p. R.2 - 1Trinec B[1-0]
17:3025.08.2019Polanka0 - 4Rymarov[0-1]
11:1525.08.2019Havirov1 - 0Novy Jicin[1-0]
11:1525.08.2019Karvina B7 - 0Opava B[5-0]
17:3024.08.2019Bohumin1 - 2Valasske Mezirici[1-1]
17:3024.08.2019Frydlant n. O.1 - 1Detmarovice[0-1]
17:3018.08.2019Frenstat p. R.4 - 2Opava B[2-0]
11:1518.08.2019Karvina B3 - 1Polanka[3-1]
11:1518.08.2019Trinec B2 - 0Bohumin[2-0]
17:3017.08.2019Rymarov3 - 0Detmarovice[0-0]
17:0017.08.2019Valasske Mezirici4 - 0Bruntal[3-0]
11:1517.08.2019Novy Jicin0 - 1Frydlant n. O.[0-0]
18:3016.08.2019Hermanice3 - 2Havirov[2-1]
18:0011.08.2019Bruntal1 - 4Trinec B[1-3]
18:0011.08.2019Frenstat p. R.1 - 5Karvina B[0-1]
18:0011.08.2019Polanka0 - 1Detmarovice[0-1]
11:1511.08.2019Havirov1 - 1Valasske Mezirici[1-1]
18:0010.08.2019Bohumin1 - 6Opava B[0-4]
18:0010.08.2019Frydlant n. O.3 - 0Hermanice[1-0]
Czech Republic: Prazsky Prebor
15:0025.08.2019Admira Prague B4 - 1Vysehrad B[1-0]
11:3025.08.2019Kralovice2 - 4Zizkov B[0-2]
18:0024.08.2019Olympia Radotin1 - 3US Prague[0-1]
18:0024.08.2019Predni Kopanina5 - 0Motorlet Prague B[3-0]
11:3024.08.2019Dukla JM5 - 0Zlicin[3-0]
11:3024.08.2019Hostivar3 - 4Ujezd Prague[1-3]
11:1524.08.2019Kolovraty5 - 3Ujezd nad Lesy[3-1]
11:1524.08.2019Podoli4 - 2Treboradice[0-1]
18:0018.08.2019Motorlet Prague B4 - 0Podoli[1-0]
18:0018.08.2019Ujezd nad Lesy2 - 2Admira Prague B[2-1]
16:0018.08.2019Vysehrad B2 - 1Dukla JM[1-0]
11:1518.08.2019Zizkov B5 - 1Predni Kopanina[2-1]
11:3017.08.2019Treboradice2 - 1Kolovraty[1-0]
11:3017.08.2019Zlicin1 - 4Olympia Radotin[1-2]
11:1517.08.2019Ujezd Prague2 - 0Kralovice[0-0]
19:0016.08.2019US Prague3 - 1Hostivar[1-0]
18:0011.08.2019Ujezd nad Lesy2 - 0Vysehrad B[1-0]
15:0011.08.2019Admira Prague B3 - 4Treboradice[1-3]
18:0010.08.2019Kralovice5 - 2US Prague[1-1]
18:0010.08.2019Olympia Radotin4 - 2Dukla JM[0-0]
Czech Republic: Stredocesky Kp
18:0025.08.2019SK Lhota3 - 1Nove Straseci[2-0]
18:0024.08.2019Dobrovice2 - 1Porici n. S.[0-1]
18:0024.08.2019Kosmonosy9 - 2Lysa n. L.[4-0]
18:0024.08.2019Kosor1 - 0Hvozdnice[1-0]
18:0024.08.2019Tuchlovice0 - 3FK Komarov[0-0]
17:0024.08.2019Nespeky5 - 1Velim[2-0]
11:1524.08.2019Hrebec1 - 3Bohemia Podebrady[0-0]
11:1524.08.2019Klicany5 - 1Vlasim B[2-0]
18:0018.08.2019Lysa n. L.0 - 2SK Lhota[0-0]
18:0018.08.2019Velim3 - 1Hrebec[2-0]
18:0017.08.2019Bohemia Podebrady5 - 0Kosor[4-0]
18:0017.08.2019Hvozdnice0 - 1Kosmonosy[0-1]
18:0017.08.2019Nove Straseci0 - 2Dobrovice[0-2]
18:0017.08.2019Porici n. S.4 - 1Tuchlovice[1-1]
18:0017.08.2019Vlasim B1 - 0Nespeky[0-0]
11:3017.08.2019FK Komarov0 - 2Klicany[0-0]
18:0011.08.2019SK Lhota0 - 3Kosmonosy[0-1]
18:0010.08.2019Bohemia Podebrady4 - 1Hvozdnice[4-1]
18:0010.08.2019Dobrovice3 - 0Lysa n. L.[1-0]
18:0010.08.2019Tuchlovice2 - 0Nove Straseci[0-0]
Czech Republic: Jihocesky Kp
18:0025.08.2019Drazice4 - 1Cimelice[2-1]
18:0025.08.2019Milevsko3 - 0Junior Strakonice[0-0]
18:0025.08.2019Osek1 - 2Blatna[0-2]
18:0025.08.2019Sokol Lom0 - 1Jankov[0-0]
18:0025.08.2019Trebon4 - 2Mas Taborsko B[2-1]
11:0025.08.2019Rudolfov1 - 3Laziste[1-1]
18:0024.08.2019Cesky Krumlov0 - 2Olesnik[0-1]
16:0024.08.2019Protivin7 - 1Sezimovo Usti[2-0]
18:0018.08.2019Jankov1 - 1Cesky Krumlov[0-1]
18:0018.08.2019Junior Strakonice1 - 2Drazice[1-0]
16:0018.08.2019Laziste1 - 4Osek[0-1]
18:0017.08.2019Blatna1 - 1Milevsko[0-0]
18:0017.08.2019Cimelice0 - 2Sokol Lom[0-0]
18:0017.08.2019Olesnik3 - 2Protivin[2-2]
18:0017.08.2019Sezimovo Usti1 - 3Trebon[1-0]
11:1517.08.2019Mas Taborsko B2 - 1Rudolfov[2-1]
18:0011.08.2019Jankov1 - 2Olesnik[1-1]
18:0011.08.2019Milevsko2 - 2Laziste[0-2]
18:0011.08.2019Sokol Lom6 - 0Junior Strakonice[1-0]
11:3011.08.2019Trebon1 - 2Protivin[0-0]
Czech Republic: Plzensky Kp
18:0025.08.2019Holysov2 - 1Start Tlumacov[1-1]
18:0024.08.2019Horni Briza3 - 0Stankov[1-0]
18:0024.08.2019Nepomuk3 - 1Meclov[0-1]
18:0024.08.2019Rapid Plzen1 - 0Sokol Lhota[0-0]
18:0024.08.2019Stribro4 - 0Plzen-Cernice[0-0]
18:0024.08.2019Zruc1 - 2Domazlice B[0-1]
15:0024.08.2019Vejprnice1 - 2Nyrsko[1-0]
19:0022.08.2019Chotikov4 - 3Bolevec[1-1]
18:0018.08.2019Domazlice B2 - 1Chotikov[1-0]
17:0018.08.2019Stankov0 - 7Stribro[0-2]
16:0018.08.2019Meclov4 - 3Vejprnice[2-0]
11:3018.08.2019Plzen-Cernice4 - 2Zruc[3-0]
18:0017.08.2019Bolevec0 - 6Nepomuk[0-2]
18:0017.08.2019Nyrsko2 - 0Holysov[0-0]
18:0017.08.2019Sokol Lhota0 - 1Horni Briza[0-0]
18:0017.08.2019Start Tlumacov0 - 4Rapid Plzen[0-1]
18:0011.08.2019Holysov2 - 4Meclov[1-1]
18:0010.08.2019Start Tlumacov0 - 2Sokol Lhota[0-1]
18:0010.08.2019Vejprnice0 - 1Bolevec[0-0]
18:0010.08.2019Zruc7 - 0Stankov[1-0]
Czech Republic: Karlovarsky Kp
18:0025.08.2019Touzim0 - 5Hroznetin[0-4]
18:0024.08.2019Lomnice1 - 3Zlutice[1-0]
18:0024.08.2019Nejdek4 - 2Chodov[2-2]
18:0024.08.2019Nova Role3 - 2FC Cheb[2-1]
11:1524.08.2019Horni Slavkov2 - 3Frantiskovy Lazne[0-0]
19:1523.08.2019Nove Sedlo1 - 3Kralovske Porici[0-2]
19:0023.08.2019Loko K. Vary1 - 2Karlovy Vary B[1-0]
18:0017.08.2019Frantiskovy Lazne5 - 1Nejdek[1-0]
18:0017.08.2019Hroznetin3 - 0Lomnice[2-0]
18:0017.08.2019Kralovske Porici12 - 0Touzim[6-0]
18:0017.08.2019Zlutice3 - 4Horni Slavkov[1-2]
11:1517.08.2019Loko K. Vary1 - 0Nova Role[0-0]
19:3016.08.2019Karlovy Vary B4 - 1Chodov[3-1]
19:0016.08.2019FC Cheb1 - 3Nove Sedlo[1-1]
Czech Republic: Ustecky Kp
11:1525.08.2019Mostecky FK2 - 0Kadan[1-0]
18:0024.08.2019Domousice1 - 2Krupka[1-1]
18:0024.08.2019FK Jilove2 - 1Srbice[0-1]
18:0024.08.2019Modlany2 - 1Oldrichov[1-0]
18:0024.08.2019Vilemov6 - 1Brna[3-1]
18:0024.08.2019Zatec5 - 3Modra/Hrobce[3-1]
11:3024.08.2019Horni Jiretin1 - 4Litomericko[1-1]
18:0018.08.2019Lovosice0 - 2Vilemov[0-1]
18:0018.08.2019Modra/Hrobce4 - 0Domousice[1-0]
18:0017.08.2019Brna3 - 4Mostecky FK[0-2]
18:0017.08.2019FK Jilove2 - 5Zatec[1-4]
18:0017.08.2019Krupka3 - 1Horni Jiretin[3-0]
18:0017.08.2019Litomericko3 - 4Modlany[2-0]
11:3017.08.2019Oldrichov2 - 3Perstejn[2-2]
11:1517.08.2019Kadan4 - 3Srbice[3-0]
18:0011.08.2019Zatec0 - 1Srbice[0-0]
18:0010.08.2019Brna6 - 2Kadan[1-0]
18:0010.08.2019Modlany4 - 3Krupka[1-2]
18:0010.08.2019Perstejn1 - 2Litomericko[0-1]
18:0010.08.2019Vilemov0 - 1Oldrichov[0-0]
Czech Republic: Liberecky Kp
11:3025.08.2019Skalice3 - 1Hradek nad Nisou[1-1]
18:0024.08.2019Chrastava5 - 2Zelezny Brod[3-1]
18:0024.08.2019Doksy0 - 2Mseno[0-2]
18:0024.08.2019Novy Bor2 - 0Rovensko p. Tr.[2-0]
18:0024.08.2019Sedmihorky2 - 3Desna[1-2]
18:0024.08.2019Straz3 - 3Turnov[2-1]
11:3024.08.2019Frydlant0 - 0Visnova[0-0]
18:0018.08.2019Turnov7 - 0Novy Bor[6-0]
18:0018.08.2019Visnova5 - 3Sedmihorky[3-1]
15:0018.08.2019Zelezny Brod0 - 3Skalice[0-1]
18:0017.08.2019Desna3 - 5Doksy[0-4]
18:0017.08.2019Hradek nad Nisou2 - 3Straz[1-1]
18:0017.08.2019Mseno3 - 2Chrastava[0-2]
18:0017.08.2019Rovensko p. Tr.0 - 4Frydlant[0-2]
11:3011.08.2019Skalice0 - 1Mseno[0-1]
18:0010.08.2019Chrastava8 - 1Desna[3-0]
18:0010.08.2019Doksy3 - 1Sedmihorky[2-0]
18:0010.08.2019Novy Bor6 - 0Hradek nad Nisou[3-0]
18:0010.08.2019Straz7 - 3Zelezny Brod[5-1]
15:0010.08.2019Rovensko p. Tr.0 - 4Visnova[0-2]
Czech Republic: Kralovehradecky Kp
18:0025.08.2019Cerveny Kostelec4 - 1Dobruska[1-1]
18:0025.08.2019Novy Bydzov1 - 2Chlumec nad Cidlinou B[1-1]
18:0025.08.2019Trebes3 - 1Cernilov[0-1]
18:0024.08.2019Kostelec n. O.0 - 3Vrchlabi[0-2]
18:0024.08.2019Libcany4 - 1Horice[1-1]
18:0024.08.2019Vysoka n. Labem3 - 1Jicin[3-1]
15:0024.08.2019Olympia HK - Kratonohy1 - 2Police nad Metuji[1-0]
11:1524.08.2019Slavia Hradec3 - 4Rychnov n. Kneznou[2-2]
18:0018.08.2019Cernilov3 - 1Vysoka n. Labem[2-1]
18:0018.08.2019Police nad Metuji3 - 1Kostelec n. O.[1-1]
18:0018.08.2019Rychnov n. Kneznou1 - 3Novy Bydzov[1-2]
18:0018.08.2019Vrchlabi2 - 1Cerveny Kostelec[2-1]
18:0017.08.2019Chlumec nad Cidlinou B3 - 5Olympia HK - Kratonohy[1-4]
18:0017.08.2019Dobruska0 - 3Libcany[0-1]
15:0017.08.2019Jicin4 - 5Slavia Hradec[1-4]
11:0017.08.2019Horice1 - 2Trebes[0-1]
18:0011.08.2019Cerveny Kostelec0 - 2Police nad Metuji[0-1]
18:0011.08.2019Novy Bydzov3 - 0Jicin[1-0]
18:0011.08.2019Trebes3 - 2Libcany[1-0]
18:0011.08.2019Vrchlabi0 - 1Dobruska[0-1]
Czech Republic: Pardubicky Kp
18:0025.08.2019Hermanuv Mestec2 - 1Lanskroun[1-1]
18:0025.08.2019Horni Redice1 - 2Moravska Trebova[0-1]
18:0025.08.2019Moravany1 - 2Litomysl[0-1]
18:0025.08.2019Rohovladova Bela4 - 1Chocen[1-1]
18:0025.08.2019SK Pardubicky4 - 0Policka[1-0]
15:3025.08.2019Luze3 - 1Svitavy[0-1]
18:0024.08.2019Holice4 - 0Ceska Trebova[1-0]
18:0024.08.2019Tremosnice0 - 5Chrudim B[0-3]
19:0021.08.2019Tremosnice0 - 1Policka[0-1]
18:0018.08.2019Lanskroun6 - 1Horni Redice[4-1]
18:0018.08.2019Moravska Trebova0 - 3Luze[0-2]
18:0018.08.2019Policka3 - 4Moravany[1-1]
18:0018.08.2019Svitavy6 - 2SK Pardubicky[2-0]
11:1518.08.2019Chrudim B10 - 1Rohovladova Bela[5-1]
18:0017.08.2019Ceska Trebova2 - 1Hermanuv Mestec[1-0]
18:0017.08.2019Chocen2 - 5Holice[0-2]
11:1517.08.2019Litomysl1 - 2Tremosnice[1-0]
18:0011.08.2019Horni Redice1 - 3Ceska Trebova[0-3]
18:0011.08.2019Moravany2 - 1Svitavy[0-1]
18:0011.08.2019Rohovladova Bela1 - 4Litomysl[1-0]
Czech Republic: Vysocina Kp
18:0025.08.2019Chotebor3 - 1Nova Ves[1-1]
17:3025.08.2019Namest n. Oslavou3 - 4Sperice[1-2]
17:3025.08.2019Pribyslav1 - 1Ledec nad Sazavou[0-1]
17:3025.08.2019Velke Mezirici B2 - 0Sapeli Polna[1-0]
17:3024.08.2019Bedrichov3 - 3HFK Trebic[3-1]
17:3024.08.2019Okrisky2 - 0Sebkovice[1-0]
17:3024.08.2019Zirovnice0 - 4Pelhrimov[0-1]
17:3018.08.2019HFK Trebic0 - 4Pelhrimov[0-1]
17:3018.08.2019Ledec nad Sazavou1 - 0Namest n. Oslavou[0-0]
17:3018.08.2019Nova Ves0 - 0Velke Mezirici B[0-0]
17:3018.08.2019Pribyslav1 - 1Zirovnice[1-1]
17:3018.08.2019Sebkovice0 - 0Bedrichov[0-0]
17:3018.08.2019Sperice2 - 1Chotebor[0-1]
11:3018.08.2019Sapeli Polna5 - 1Okrisky[2-0]
17:3011.08.2019Bedrichov2 - 2Sapeli Polna[1-1]
17:3011.08.2019Pelhrimov2 - 0Sebkovice[1-0]
17:3011.08.2019Velke Mezirici B3 - 1Sperice[0-1]
17:3010.08.2019Chotebor2 - 1Ledec nad Sazavou[0-1]
17:3010.08.2019Namest n. Oslavou1 - 1Pribyslav[1-1]
17:3010.08.2019Zirovnice5 - 1HFK Trebic[3-0]
Czech Republic: Jihomoravsky Kp
18:0025.08.2019Bosonohy2 - 0Boskovice[1-0]
18:0025.08.2019Moravsky Krumlov3 - 1Rajecko[2-1]
18:0024.08.2019Bystrc3 - 1Lisen B[2-1]
18:0024.08.2019Mutenice2 - 0Kurim[2-0]
18:0024.08.2019Rousinov1 - 0Ratiskovice[0-0]
13:1524.08.2019SK Krumvir5 - 3Svratka Brno[1-3]
11:3024.08.2019Ivancice0 - 0Moravska Slavia[0-0]
11:1524.08.2019Bohunice1 - 1Sparta Brno[1-1]
18:0021.08.2019Boskovice0 - 0Mutenice[0-0]
18:0021.08.2019Bystrc2 - 3Bohunice[1-1]
18:0021.08.2019Lisen B3 - 1Moravsky Krumlov[0-1]
18:0021.08.2019Moravska Slavia2 - 3Svratka Brno[2-1]
18:0021.08.2019Ratiskovice2 - 0Kurim[0-0]
18:0021.08.2019SK Krumvir1 - 2Ivancice[1-0]
18:0021.08.2019Sparta Brno3 - 0Rajecko[2-0]
15:3018.08.2019Lisen B2 - 1Bosonohy[2-1]
18:0017.08.2019Bystrc1 - 2SK Krumvir[0-2]
18:0017.08.2019Kurim1 - 3Svratka Brno[0-2]
18:0017.08.2019Moravska Slavia1 - 1Rousinov[1-0]
11:3017.08.2019Sparta Brno6 - 2Moravsky Krumlov[2-1]
Czech Republic: Olomoucky Kp
17:3025.08.2019Bohunovice5 - 1Usti[1-0]
17:3025.08.2019Medlov3 - 4Lutin[1-0]
17:3025.08.2019Zabreh5 - 1Litovel[1-1]
11:0025.08.2019Sokol Opatovice1 - 2Dolany[0-0]
17:3024.08.2019Jesenik4 - 0Cernovir[3-0]
17:3024.08.2019Kralice na Hane1 - 1SK Lipova[0-1]
17:3024.08.2019Sternberk1 - 0Velke Losiny[1-0]
17:3024.08.2019Zelatovice2 - 1Mohelnice[1-1]
17:3018.08.2019Lutin0 - 1Bohunovice[0-1]
17:3018.08.2019SK Lipova4 - 0Dolany[1-0]
17:3018.08.2019Velke Losiny0 - 2Medlov[0-0]
11:0018.08.2019Cernovir2 - 3Zelatovice[1-1]
17:3017.08.2019Jesenik5 - 1Sokol Opatovice[3-1]
17:3017.08.2019Litovel1 - 3Sternberk[0-0]
17:3017.08.2019Mohelnice0 - 1Zabreh[0-1]
17:3017.08.2019Usti2 - 0Kralice na Hane[1-0]
18:0011.08.2019Bohunovice3 - 0Velke Losiny[1-0]
18:0011.08.2019Dolany0 - 4Usti[0-3]
18:0011.08.2019Medlov2 - 1Litovel[0-0]
18:0011.08.2019Zabreh3 - 1Cernovir[2-0]
Czech Republic: Zlinsky Kp
17:3025.08.2019Nedasov4 - 2Batov[1-1]
17:3025.08.2019Nevsova3 - 2Slusovice[1-1]
17:3024.08.2019Bystrice pod Hostynem0 - 3Kvasice[0-1]
17:3024.08.2019Morkovice4 - 0Velke Karlovice[3-0]
17:3024.08.2019Napajedla3 - 0Borsice[1-0]
17:3024.08.2019Provodov1 - 2Holesov[0-0]
11:1524.08.2019Luhacovice7 - 1Stitna nad Vlari[3-1]
17:3018.08.2019Batov4 - 2Provodov[1-0]
17:3018.08.2019Nedasov2 - 0Napajedla[1-0]
11:1518.08.2019Kvasice2 - 1Borsice[1-1]
17:3017.08.2019Holesov3 - 1Nevsova[2-0]
17:3017.08.2019Stitna nad Vlari2 - 3Bystrice pod Hostynem[1-1]
17:3017.08.2019Velke Karlovice2 - 6Luhacovice[1-4]
15:3017.08.2019Slusovice2 - 3Morkovice[2-1]
18:0011.08.2019Borsice4 - 3Stitna nad Vlari[2-1]
18:0011.08.2019Nevsova0 - 1Batov[0-1]
18:0011.08.2019Provodov2 - 1Nedasov[1-1]
18:0010.08.2019Bystrice pod Hostynem3 - 0Velke Karlovice[2-0]
18:0010.08.2019Morkovice0 - 3Holesov[0-2]
18:0010.08.2019Napajedla0 - 3Kvasice[0-2]
Czech Republic: Moravskoslezsky Kp
18:0025.08.2019Bilovec - Cesky Tesin
18:0025.08.2019Bystrice3 - 4Brusperk[0-2]
18:0025.08.2019Koberice1 - 1Krnov[1-1]
18:0025.08.2019Moravan Oldrisov2 - 1Dolni Datyne[0-1]
18:0025.08.2019Pusta Polom - Hlubina
18:0024.08.2019Bridlicna7 - 1Senov[5-0]
18:0024.08.2019Celadna1 - 4Haj ve Slezsku[1-2]
18:0024.08.2019Fulnek4 - 2Petrovice[2-0]
18:0018.08.2019Krnov4 - 0Bystrice[2-0]
18:0017.08.2019Bridlicna5 - 0Moravan Oldrisov[3-0]
18:0017.08.2019Brusperk2 - 3Dolni Datyne[1-1]
18:0017.08.2019Cesky Tesin1 - 3Pusta Polom[1-1]
18:0017.08.2019Haj ve Slezsku2 - 3Fulnek[1-2]
18:0017.08.2019Hlubina3 - 0Celadna[2-0]
18:0017.08.2019Petrovice1 - 1Koberice[1-1]
18:0017.08.2019Senov0 - 9Bilovec[0-2]
18:0011.08.2019Bilovec3 - 2Bridlicna[2-1]
18:0011.08.2019Bystrice0 - 0Petrovice[0-0]
18:0011.08.2019Koberice2 - 2Haj ve Slezsku[1-2]
18:0011.08.2019Moravan Oldrisov3 - 2Brusperk[1-1]
Czech Republic: U19 League
12:0024.08.2019Karvina U191 - 0Slovacko U19[1-0]
11:3024.08.2019Ceske Budejovice U191 - 4Sigma Olomouc U19[1-1]
13:0023.08.2019Pribram U192 - 3FK Pardubice U19[0-2]
11:3023.08.2019Opava U192 - 0Mlada Boleslav U19[0-0]
13:0021.08.2019Karvina U191 - 0Ceske Budejovice U19[0-0]
13:0017.08.2019Brno U191 - 3FC Fastav Zlin U19[0-3]
12:0017.08.2019Plzen U192 - 3Hradec Kralove U19[1-0]
12:0017.08.2019Sigma Olomouc U195 - 0Karvina U19[2-0]
12:0017.08.2019Slavia Prague U194 - 0Pribram U19[1-0]
12:0017.08.2019Slovacko U192 - 1Opava U19[1-1]
12:0017.08.2019Sparta Prague U198 - 0Ceske Budejovice U19[5-0]
11:1517.08.2019FK Pardubice U195 - 0Meteor Prague U19[2-0]
15:0016.08.2019Mlada Boleslav U190 - 6Ostrava U19[0-3]
15:3010.08.2019FC Fastav Zlin U191 - 3Plzen U19[0-1]
12:0010.08.2019Hradec Kralove U194 - 2Mlada Boleslav U19[3-1]
12:0010.08.2019Meteor Prague U190 - 9Slavia Prague U19[0-4]
12:0010.08.2019Ostrava U195 - 0Slovacko U19[2-0]
11:1510.08.2019FK Pardubice U194 - 3Sparta Prague U19[2-1]
14:0009.08.2019Pribram U193 - 2Brno U19[1-2]
Czech Republic: First League Women
17:0024.08.2019Sparta Prague W1 - 2Slavia Prague W[0-0]
16:3024.08.2019FK Pardubice W0 - 1Lok. Brno W[0-1]
14:3024.08.2019Slovacko W3 - 0Dukla Prague W[2-0]
12:0024.08.2019Plzen W2 - 0Liberec W[1-0]
17:3018.08.2019Sparta Prague W7 - 0FK Pardubice W[3-0]
13:3018.08.2019Slovacko W1 - 2Lok. Brno W[1-1]
17:0017.08.2019Slavia Prague W8 - 0Plzen W[5-0]
12:0017.08.2019Liberec W1 - 1Dukla Prague W[0-0]
Czech Republic: Czech Cup Women
14:3025.08.2019Vedomice W7 - 2Hradiste W[1-1]
11:0025.08.2019Rakovec W3 - 0Klobouky W[2-0]
19:0015.08.2019Ajax Bezmerov W2 - 5Brusperk W[1-2]
Üye Yorumları
SecurityXxX :  13 dakika önce
Ustat Bu Adamı Tanır misin ?
...devamı
magic :  4 gün önce
Merhaba admin, bahiskampüs için hiç bir etkinliğe yorum...devamı
myfate :  4 gün önce
sayın admin merhaba 17.08.2019 tarihine ait 4 adet...devamı
06ankara :  5 gün önce
Valencia-real sociedad maçıda sonuçlanmadı...devamı
trend28 :  6 gün önce
17.8 tarihindeki porto setubal maçını rica etsem...devamı
bahis doktoru :  12 gün önce
bol şans...devamı
lowbet :  13 gün önce
Youtube'da banko master kanalı...devamı
yakupy :  13 gün önce
bonuslar bölümündeymiş , hal oldu teşekkürler ...devamı
bahis doktoru :  13 gün önce
bonuslarım bölümüne bakıp aktif edilecek bonuslar sekmesini...devamı
yakupy :  13 gün önce
Sayın admin benim bonusum yatmamış, ona da bakabilir...devamı