Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• Futbol Anketleri
• MobilBahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Czech Republic: 1. Liga
20:0013.12.2019Mlada Boleslav - Jablonec
16:3014.12.2019Liberec - Karvina
16:3014.12.2019Pribram - Slovacko
16:3014.12.2019Sigma Olomouc - Bohemians 1905
16:3014.12.2019Zlin - Opava
19:0014.12.2019Ostrava - Sparta Prague
16:3015.12.2019Plzen - Teplice
19:0015.12.2019Slavia Prague - Ceske Budejovice
Son Skorlar
Czech Republic: 1. Liga
19:0008.12.2019Sparta Prague5 - 2Mlada Boleslav[2-1]
16:3008.12.2019Ceske Budejovice2 - 0Pribram[1-0]
16:3008.12.2019Karvina1 - 1Sigma Olomouc[0-1]
19:0007.12.2019Slovacko2 - 1Plzen[1-1]
16:3007.12.2019Opava1 - 2Jablonec[0-0]
16:3007.12.2019Teplice2 - 1Zlin[0-0]
21:3006.12.2019Liberec0 - 3Slavia Prague[0-2]
19:3006.12.2019Bohemians 19050 - 2Ostrava[0-0]
19:0001.12.2019Slavia Prague2 - 0Karvina[0-0]
16:3001.12.2019Jablonec0 - 1Ceske Budejovice[0-0]
16:3001.12.2019Mlada Boleslav3 - 1Teplice[0-0]
16:3001.12.2019Plzen1 - 0Bohemians 1905[1-0]
19:0030.11.2019Pribram0 - 1Sparta Prague[0-1]
16:3030.11.2019Sigma Olomouc1 - 0Liberec[1-0]
16:3030.11.2019Zlin2 - 1Slovacko[1-0]
20:0029.11.2019Ostrava0 - 0Opava[0-0]
20:0025.11.2019Slovacko1 - 1Jablonec[1-1]
19:0024.11.2019Karvina1 - 1Plzen[1-0]
16:3024.11.2019Teplice1 - 1Ostrava[0-0]
19:0023.11.2019Sigma Olomouc0 - 0Slavia Prague[0-0]
Czech Republic: Division 2
15:3024.11.2019Vlasim2 - 0Prostejov[1-0]
12:1523.11.2019Dukla Prague1 - 2Hradec Kralove[0-1]
12:1523.11.2019FK Pardubice1 - 2Brno[1-2]
12:1523.11.2019Sokolov1 - 2Zizkov[0-0]
12:1523.11.2019Trinec1 - 1Varnsdorf[0-1]
20:0022.11.2019Usti nad Labem1 - 2Vysehrad[0-1]
19:0022.11.2019Vitkovice1 - 1Jihlava[1-1]
15:3016.11.2019Lisen2 - 0Chrudim[1-0]
Czech Republic: Cfl - Group A
12:3017.11.2019Karlovy Vary2 - 3Plzen B[1-2]
12:1517.11.2019Slavia Prague B4 - 2Rakovnik[2-1]
12:1517.11.2019Sparta Prague B4 - 1Vltavin[1-1]
15:3016.11.2019Mas Taborsko3 - 2Kraluv Dvur[1-1]
12:1516.11.2019Motorlet Prague2 - 3Benesov[0-1]
12:1516.11.2019Pisek2 - 1Admira Prague[0-1]
12:1516.11.2019Stechovice0 - 3Domazlice[0-0]
12:0016.11.2019Pribram B0 - 1Hostoun[0-0]
12:1517.11.2019Bohemians 1905 B1 - 0Pardubice B[1-0]
12:1517.11.2019Dukla Prague B1 - 2Zivanice[1-2]
12:1517.11.2019Liberec B3 - 4Usti nad Orlici[2-1]
15:3016.11.2019Velvary4 - 2Zbuzany[1-1]
12:3016.11.2019Prepere1 - 2Zapy[0-0]
12:1516.11.2019Jablonec B2 - 0Hradec Kralove B[0-0]
12:1516.11.2019Mlada Boleslav B7 - 0Brozany[4-0]
19:0015.11.2019Teplice B2 - 3Chlumec nad Cidlinou[1-1]
15:3016.11.2019Hlucin1 - 0Sigma Olomouc B[0-0]
15:3016.11.2019Odra Petrkovice3 - 2Kromeriz[1-0]
15:3016.11.2019Uhersky Brod1 - 4Ostrava B[1-1]
15:3016.11.2019Vrchovina2 - 1Blansko[2-1]
15:3016.11.2019Znojmo2 - 1Zlin B[1-1]
12:1516.11.2019Frydek-Mistek3 - 0Velke Mezirici[2-0]
12:1516.11.2019Otrokovice1 - 0Rosice[1-0]
12:1516.11.2019Slovacko B1 - 0Dolni Benesov[1-0]
12:1516.11.2019Unicov2 - 2Vyskov[1-1]
Czech Republic: Division A
19:0016.11.2019Hvezda Cheb4 - 2Horovicko[3-1]
15:3016.11.2019Cizova3 - 1Marianske Lazne[1-0]
15:3016.11.2019Doubravka2 - 1Sobeslav[0-0]
15:3016.11.2019Katovice1 - 2Klatovy[0-0]
15:3016.11.2019Prestice1 - 0Myto[0-0]
15:3016.11.2019Sedlcany0 - 1Beroun[0-0]
12:3016.11.2019Jindrichuv Hradec3 - 1Rokycany[1-1]
12:1516.11.2019Petrin Plzen1 - 5Ceske Budejovice B[0-2]
12:0017.11.2019Meteor Prague0 - 1Cesky Brod[0-0]
15:3016.11.2019Louny1 - 2Tatran Rakovnik[1-2]
15:3016.11.2019Ostrov1 - 2Chomutov[1-0]
15:3016.11.2019Slany1 - 2Sous[1-1]
12:1516.11.2019Aritma Prague1 - 3Brandys n. Labem[1-0]
12:1516.11.2019Brezova6 - 2MFK Dobris[2-1]
12:1516.11.2019Neratovice4 - 3Ceska Lipa[0-1]
12:1516.11.2019Steti3 - 0Kladno[2-0]
15:3017.11.2019Nymburk2 - 5Dvur Kralove[1-0]
12:1517.11.2019Caslav4 - 2Velke Hamry[1-2]
15:3016.11.2019Horky nad Jizerou0 - 1Benatky[0-0]
15:3016.11.2019Letohrad0 - 1Hlinsko[0-0]
15:3016.11.2019Poricany0 - 1Kolin[0-0]
15:3016.11.2019Trutnov3 - 0Libis[0-0]
15:3016.11.2019Vysoke Myto2 - 3Nachod[2-1]
12:1516.11.2019Kutna Hora3 - 2Ostra[3-0]
Czech Republic: Prazsky Prebor
17:0016.11.2019Admira Prague B3 - 1Motorlet Prague B[1-0]
15:3016.11.2019Olympia Radotin3 - 2Vysehrad B[2-1]
12:3016.11.2019Dukla JM3 - 1Hostivar[2-0]
12:3016.11.2019Treboradice1 - 2Ujezd nad Lesy[0-1]
12:3016.11.2019US Prague2 - 0Predni Kopanina[0-0]
12:3016.11.2019Zlicin1 - 4Kralovice[0-1]
12:1516.11.2019Ujezd Prague3 - 1Podoli[0-0]
12:1516.11.2019Zizkov B3 - 1Kolovraty[2-1]
Czech Republic: Stredocesky Kp
15:3016.11.2019Kosmonosy2 - 0Dobrovice[1-0]
15:3016.11.2019Nove Straseci0 - 6Klicany[0-4]
15:3016.11.2019SK Lhota3 - 0Hvozdnice[1-0]
15:3016.11.2019Velim4 - 0Bohemia Podebrady[1-0]
15:3016.11.2019Vlasim B5 - 1Kosor[3-1]
12:3016.11.2019FK Komarov2 - 0Hrebec[0-0]
12:1516.11.2019Lysa n. L.4 - 1Tuchlovice[2-0]
12:1516.11.2019Porici n. S.1 - 0Nespeky[1-0]
Czech Republic: Jihocesky Kp
12:3017.11.2019Trebon0 - 2Olesnik[0-2]
15:3016.11.2019Blatna2 - 9Sokol Lom[0-6]
15:3016.11.2019Cimelice2 - 4Jankov[1-2]
15:3016.11.2019Laziste0 - 1Drazice[0-0]
15:3016.11.2019Protivin1 - 1Rudolfov[0-1]
15:3016.11.2019Sezimovo Usti2 - 1Osek[0-1]
12:3016.11.2019Junior Strakonice0 - 2Cesky Krumlov[0-2]
12:1516.11.2019Mas Taborsko B1 - 2Milevsko[0-0]
Czech Republic: Plzensky Kp
15:3017.11.2019Meclov2 - 1Rapid Plzen[1-1]
15:3016.11.2019Bolevec1 - 2Holysov[0-0]
15:3016.11.2019Domazlice B2 - 1Vejprnice[0-0]
15:3016.11.2019Horni Briza0 - 1Zruc[0-1]
15:3016.11.2019Nyrsko0 - 1Start Tlumacov[0-0]
15:3016.11.2019Plzen-Cernice3 - 1Nepomuk[1-1]
15:3016.11.2019Stankov1 - 4Chotikov[0-0]
15:3016.11.2019Stribro1 - 2Sokol Lhota[1-0]
Czech Republic: Ustecky Kp
13:0023.11.2019Mostecky FK1 - 3Horni Jiretin[1-3]
15:3016.11.2019FK Jilove4 - 1Horni Jiretin[3-0]
15:3016.11.2019Krupka6 - 2Perstejn[0-2]
15:3016.11.2019Litomericko5 - 2Vilemov[2-1]
15:3016.11.2019Lovosice2 - 3Brna[2-1]
15:3016.11.2019Modra/Hrobce3 - 0Modlany[1-0]
15:3016.11.2019Srbice5 - 4Domousice[3-3]
15:3016.11.2019Zatec2 - 1Kadan[0-1]
12:3016.11.2019Oldrichov2 - 1Mostecky FK[1-1]
Czech Republic: Kralovehradecky Kp
15:3017.11.2019Cernilov2 - 3Novy Bydzov[1-1]
15:3017.11.2019Rychnov n. Kneznou0 - 1Kostelec n. O.[0-1]
15:3017.11.2019Trebes4 - 1Dobruska[2-1]
15:3016.11.2019Chlumec nad Cidlinou B0 - 1Cerveny Kostelec[0-0]
15:3016.11.2019Libcany2 - 0Vysoka n. Labem[1-0]
15:3016.11.2019Vrchlabi1 - 2Police nad Metuji[0-2]
12:3016.11.2019Jicin3 - 1Olympia HK - Kratonohy[2-0]
12:1516.11.2019Slavia Hradec2 - 0Horice[0-0]
Czech Republic: Pardubicky Kp
15:0017.11.2019Policka3 - 1Rohovladova Bela[1-1]
15:0016.11.2019Ceska Trebova0 - 4Lanskroun[0-2]
15:0016.11.2019Chocen3 - 2Horni Redice[0-2]
15:0016.11.2019Luze1 - 2Moravany[0-0]
15:0016.11.2019SK Pardubicky1 - 0Moravska Trebova[0-0]
15:0016.11.2019Svitavy2 - 0Tremosnice[1-0]
12:1516.11.2019Chrudim B2 - 0Hermanuv Mestec[0-0]
12:1516.11.2019Litomysl2 - 3Holice[2-2]
Czech Republic: U19 League
15:3023.11.2019Karvina U191 - 2Sparta Prague U19[1-1]
15:0023.11.2019Slavia Prague U192 - 0Slovacko U19[1-0]
12:3023.11.2019Ostrava U193 - 1Opava U19[2-1]
16:0016.11.2019Mlada Boleslav U192 - 3FC Fastav Zlin U19[1-0]
13:4516.11.2019Brno U192 - 3Meteor Prague U19[1-3]
13:0016.11.2019Slavia Prague U19 - FK Pardubice U19
12:3016.11.2019Ceske Budejovice U191 - 2Opava U19[0-0]
12:3016.11.2019Plzen U191 - 0Pribram U19[1-0]
Czech Republic: First League Women
17:0017.11.2019Slovacko W1 - 4Sparta Prague W[0-3]
19:0016.11.2019Dukla Prague W3 - 2FK Pardubice W[1-1]
13:0016.11.2019Liberec W0 - 6Slavia Prague W[0-3]
13:0016.11.2019Lok. Brno W1 - 2Plzen W[0-0]
Czech Republic: Czech Cup Women
18:3024.11.2019Ostrava W1 - 2Lok. Brno W[0-2]
18:0024.11.2019Hradec Kralove W2 - 1FK Pardubice W[0-0]
16:0024.11.2019FC Praha W0 - 11Sparta Prague W[0-4]
15:3024.11.2019Trebon W0 - 8Liberec W[0-3]
14:0024.11.2019Jihlava W1 - 14Plzen W[1-7]
12:1524.11.2019Vedomice W3 - 4Dukla Prague W[0-1]
15:0023.11.2019Nove Sady W0 - 16Slovacko W[0-4]
14:3023.11.2019Havirov W0 - 13Slavia Prague W[0-4]
15:3017.11.2019Trebon W4 - 3Branik W[1-1]
13:0017.11.2019Nove Sady W6 - 2Lisen W[2-1]
12:3017.11.2019Havirov W3 - 0Olomouc W[1-0]
18:0016.11.2019Zlin W1 - 2Hradec Kralove W[1-1]
15:3016.11.2019Vedomice W3 - 1Teplice W[2-0]
15:0016.11.2019SK Lodenice W0 - 2Ostrava W[0-1]
12:3016.11.2019Jihlava W5 - 2Caslav W[2-0]
Üye Yorumları
06ankara :  8 saat önce
Sayın bahisdoktoru, Kasım bonuslarını yatırsanızda...devamı
negative :  1 gün önce
merhaba. maç tahminlerinizi maç başlamadan oynamak amaçlı...devamı
Naletgelsin :  1 gün önce
Herkese selam. Bonus alan var mı? Bana hala yatmadı. ...devamı
playsoccer :  2 gün önce
Admin Bey merhaba, USFA - Sonabel Ouagadougou maçına bahis...devamı
bynbnsr1 :  3 gün önce
Admin tahminleri hangi ara girecegiz ne eski tahminlerim...devamı
bayar33 :  3 gün önce
aralık 1 ile 15 de best10 para yatırım yapsam bonus kazanma...devamı
bynbnsr1 :  4 gün önce
Sn bahisdoktoru onceki 2 gun toplamda 6 7 tahmin yapmis olmam...devamı
playsoccer :  5 gün önce
admin kanka bahis alamıyorum sistemde bir sorun mu var....devamı
bahis doktoru :  5 gün önce
Mirliva doğru söylüyorsun, kurallara koyalım bunu....devamı
Mirliva :  5 gün önce
Bu bilgi ile belirtilsin ki, üyeler bilgisi olsun.
...devamı