Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• Futbol Anketleri
• MobilBahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Czech Republic: 1. Liga
15:3019.10.2019Liberec - Jablonec
17:3019.10.2019Sigma Olomouc - Ceske Budejovice
17:3019.10.2019Zlin - Mlada Boleslav
20:0019.10.2019Slavia Prague - Pribram
16:3020.10.2019Bohemians 1905 - Opava
16:3020.10.2019Karvina - Slovacko
16:3020.10.2019Plzen - Ostrava
19:0020.10.2019Teplice - Sparta Prague
Czech Republic: Division 2
18:0018.10.2019Vitkovice - Dukla Prague
19:0018.10.2019Usti nad Labem - Chrudim
20:0018.10.2019Brno - Varnsdorf
11:1519.10.2019FK Pardubice - Trinec
11:1519.10.2019Sokolov - Lisen
11:1519.10.2019Vysehrad - Jihlava
15:3019.10.2019Prostejov - Zizkov
16:3020.10.2019Vlasim - Hradec Kralove
Czech Republic: Cfl - Group A
11:0019.10.2019Pribram B - Vltavin
11:1519.10.2019Benesov - Plzen B
11:1519.10.2019Motorlet Prague - Admira Prague
12:0019.10.2019Stechovice - Slavia Prague B
11:1520.10.2019Sparta Prague B - Pisek
11:3020.10.2019Karlovy Vary - Domazlice
16:3020.10.2019Hostoun - Kraluv Dvur
16:3020.10.2019Mas Taborsko - Rakovnik
11:1519.10.2019Jablonec B - Zivanice
16:3019.10.2019Usti nad Orlici - Hradec Kralove B
16:3019.10.2019Velvary - Brozany
11:1520.10.2019Bohemians 1905 B - Prepere
11:1520.10.2019Chlumec nad Cidlinou - Zbuzany
11:1520.10.2019Liberec B - Pardubice B
11:3020.10.2019Teplice B - Zapy
14:0021.10.2019Mlada Boleslav B - Dukla Prague B
19:0018.10.2019Znojmo - Vrchovina
11:1519.10.2019Frydek-Mistek - Vyskov
11:1519.10.2019Odra Petrkovice - Ostrava B
15:3019.10.2019Hlucin - Zlin B
15:3019.10.2019Rosice - Dolni Benesov
15:3019.10.2019Uhersky Brod - Unicov
11:1520.10.2019Otrokovice - Kromeriz
11:1520.10.2019Sigma Olomouc B - Velke Mezirici
11:1520.10.2019Slovacko B - Blansko
Czech Republic: Division A
11:1519.10.2019Petrin Plzen - Rokycany
11:3019.10.2019Jindrichuv Hradec - Katovice
14:3019.10.2019Cizova - Prestice
16:3019.10.2019Doubravka - Myto
16:3019.10.2019Horovicko - Beroun
16:3019.10.2019Sobeslav - Ceske Budejovice B
18:0019.10.2019Hvezda Cheb - Marianske Lazne
16:3020.10.2019Sedlcany - Klatovy
11:1519.10.2019Steti - Aritma Prague
11:1519.10.2019Tatran Rakovnik - Chomutov
16:0019.10.2019Brezova - Neratovice
16:3019.10.2019Cesky Brod - Sous
16:3019.10.2019Ostrov - Kladno
16:3019.10.2019Slany - Brandys n. Labem
11:1520.10.2019Meteor Prague - MFK Dobris
16:3020.10.2019Louny - Ceska Lipa
11:1519.10.2019Kutna Hora - Hlinsko
16:3019.10.2019Horky nad Jizerou - Caslav
16:3019.10.2019Nachod - Dvur Kralove
16:3019.10.2019Ostra - Kolin
16:3019.10.2019Trutnov - Letohrad
16:3019.10.2019Vysoke Myto - Libis
16:3020.10.2019Nymburk - Velke Hamry
16:3020.10.2019Poricany - Benatky
11:1519.10.2019Havlickuv Brod - Zbrojovka Brno B
15:3019.10.2019Breclav - Tasovice
15:3019.10.2019Bystrice n. Pern. - Stara Rise
11:1520.10.2019Jihlava B - Velka Bites
15:3020.10.2019Slavoj Polna - Humpolec
15:3020.10.2019Zdar na Sazavou - Start Brno
15:3020.10.2019Zdirec n. D. - Lanzhot
15:3019.10.2019Bzenec - Brumov
15:3019.10.2019Hranice - Sumperk
15:3019.10.2019Nove Sady - Prerov
15:3019.10.2019Skastice - Vsetin
15:3020.10.2019Kozlovice - HFK Olomouc
15:3020.10.2019Strani - Hodonin
15:3020.10.2019Vsechovice - Slavicin
15:3019.10.2019Hermanice - Novy Jicin
11:1520.10.2019Karvina B - Havirov
11:1520.10.2019Opava B - Frydlant n. O.
11:1520.10.2019Valasske Mezirici - Detmarovice
15:0020.10.2019Trinec B - Rymarov
15:3020.10.2019Frenstat p. R. - Bruntal
15:3020.10.2019Polanka - Bohumin
Czech Republic: U19 League
13:0018.10.2019Sigma Olomouc U19 - Meteor Prague U19
14:0018.10.2019Karvina U19 - FC Fastav Zlin U19
14:3018.10.2019Ostrava U19 - Sparta Prague U19
12:0019.10.2019Ceske Budejovice U19 - Pribram U19
12:0019.10.2019Mlada Boleslav U19 - Slavia Prague U19
13:0019.10.2019Opava U19 - Hradec Kralove U19
13:3019.10.2019Plzen U19 - Brno U19
14:0019.10.2019Slovacko U19 - FK Pardubice U19
Czech Republic: First League Women
12:0019.10.2019Lok. Brno W - Slovacko W
12:0019.10.2019Plzen W - Slavia Prague W
11:3020.10.2019Dukla Prague W - Liberec W
15:3020.10.2019FK Pardubice W - Sparta Prague W
Son Skorlar
Czech Republic: 1. Liga
19:0006.10.2019Jablonec0 - 2Slavia Prague[0-0]
16:3006.10.2019Ceske Budejovice3 - 2Bohemians 1905[1-0]
16:3006.10.2019Mlada Boleslav2 - 1Plzen[0-1]
20:0005.10.2019Sparta Prague4 - 0Karvina[1-0]
17:3005.10.2019Opava0 - 1Teplice[0-0]
17:3005.10.2019Ostrava4 - 0Zlin[4-0]
17:3005.10.2019Pribram0 - 0Sigma Olomouc[0-0]
19:0004.10.2019Slovacko3 - 1Liberec[2-1]
19:0030.09.2019Liberec4 - 2Ceske Budejovice[2-2]
19:0030.09.2019Ostrava3 - 0Pribram[3-0]
19:0029.09.2019Plzen1 - 0Sparta Prague[0-0]
16:3029.09.2019Karvina1 - 1Opava[1-0]
20:0028.09.2019Slavia Prague1 - 0Mlada Boleslav[1-0]
17:3028.09.2019Sigma Olomouc2 - 2Slovacko[0-1]
17:3028.09.2019Zlin0 - 1Jablonec[0-1]
19:0027.09.2019Teplice1 - 0Bohemians 1905[0-0]
19:0023.09.2019Jablonec2 - 2Sigma Olomouc[1-1]
19:0022.09.2019Sparta Prague0 - 3Slavia Prague[0-1]
16:3022.09.2019Mlada Boleslav2 - 0Ostrava[1-0]
20:0021.09.2019Ceske Budejovice0 - 3Plzen[0-2]
Czech Republic: Division 2
17:0006.10.2019Varnsdorf2 - 1Vlasim[0-1]
11:1506.10.2019Zizkov1 - 0Vysehrad[1-0]
17:0005.10.2019Lisen1 - 3Usti nad Labem[0-2]
14:1005.10.2019Hradec Kralove1 - 0FK Pardubice[1-0]
11:1505.10.2019Chrudim1 - 4Brno[1-1]
11:1505.10.2019Dukla Prague1 - 0Prostejov[1-0]
11:1505.10.2019Trinec3 - 2Vitkovice[2-1]
19:0004.10.2019Jihlava3 - 1Sokolov[1-1]
17:3029.09.2019Vlasim0 - 2Trinec[0-1]
11:1529.09.2019Zizkov1 - 1Jihlava[0-0]
19:3028.09.2019Brno2 - 1Hradec Kralove[1-0]
17:3028.09.2019Prostejov1 - 1Chrudim[1-0]
11:1528.09.2019FK Pardubice2 - 0Lisen[1-0]
11:1528.09.2019Sokolov2 - 3Dukla Prague[0-1]
11:1528.09.2019Vysehrad3 - 1Varnsdorf[2-1]
19:0027.09.2019Usti nad Labem1 - 1Vitkovice[0-1]
18:0021.09.2019Hradec Kralove1 - 0Vysehrad[1-0]
17:3021.09.2019Lisen3 - 0Prostejov[1-0]
17:3021.09.2019Varnsdorf1 - 2FK Pardubice[1-1]
11:1521.09.2019Chrudim1 - 1Vlasim[1-0]
Czech Republic: Cfl - Group A
11:1513.10.2019Admira Prague2 - 1Pribram B[0-1]
11:1513.10.2019Slavia Prague B2 - 1Mas Taborsko[1-0]
16:3012.10.2019Domazlice3 - 2Hostoun[2-1]
14:0012.10.2019Rakovnik0 - 4Motorlet Prague[0-3]
11:3012.10.2019Kraluv Dvur4 - 1Benesov[1-1]
11:1512.10.2019Vltavin3 - 0Karlovy Vary[2-0]
18:3011.10.2019Pisek1 - 0Stechovice[0-0]
17:0006.10.2019Hostoun0 - 2Vltavin[0-1]
17:0006.10.2019Mas Taborsko4 - 0Pisek[2-0]
17:0006.10.2019Stechovice0 - 3Sparta Prague B[0-1]
11:3006.10.2019Karlovy Vary4 - 3Admira Prague[2-2]
11:0006.10.2019Pribram B4 - 0Rakovnik[2-0]
11:3005.10.2019Kraluv Dvur1 - 0Plzen B[0-0]
11:1505.10.2019Benesov2 - 1Domazlice[0-0]
11:1505.10.2019Motorlet Prague2 - 1Slavia Prague B[1-1]
17:0029.09.2019Rakovnik2 - 3Karlovy Vary[0-0]
11:3029.09.2019Plzen B0 - 2Stechovice[0-1]
11:1529.09.2019Admira Prague2 - 0Hostoun[1-0]
11:1529.09.2019Sparta Prague B0 - 1Mas Taborsko[0-1]
17:0028.09.2019Slavia Prague B2 - 1Pribram B[2-1]
16:3013.10.2019Brozany0 - 1Usti nad Orlici[0-1]
16:3013.10.2019Zapy2 - 0Liberec B[0-0]
11:1513.10.2019Dukla Prague B0 - 1Jablonec B[0-1]
11:1513.10.2019Hradec Kralove B2 - 1Chlumec nad Cidlinou[1-0]
16:3012.10.2019Zivanice1 - 2Teplice B[0-1]
11:3012.10.2019Prepere3 - 1Mlada Boleslav B[1-0]
11:1512.10.2019Pardubice B3 - 1Velvary[0-0]
11:1512.10.2019Zbuzany3 - 4Bohemians 1905 B[2-3]
14:0007.10.2019Mlada Boleslav B8 - 3Bohemians 1905 B[1-1]
11:3006.10.2019Teplice B1 - 5Dukla Prague B[0-3]
11:1506.10.2019Chlumec nad Cidlinou5 - 1Brozany[2-0]
11:1506.10.2019Hradec Kralove B3 - 4Zbuzany[3-1]
11:1506.10.2019Liberec B1 - 4Zivanice[1-2]
17:0005.10.2019Usti nad Orlici1 - 0Pardubice B[1-0]
17:0005.10.2019Velvary2 - 0Zapy[0-0]
11:1505.10.2019Jablonec B1 - 0Prepere[1-0]
17:0029.09.2019Brozany0 - 4Hradec Kralove B[0-3]
17:0029.09.2019Zapy4 - 2Usti nad Orlici[2-2]
11:1529.09.2019Bohemians 1905 B2 - 3Jablonec B[2-0]
11:1529.09.2019Dukla Prague B3 - 4Liberec B[2-1]
11:3013.10.2019Zlin B0 - 2Rosice[0-1]
11:1513.10.2019Ostrava B0 - 1Hlucin[0-0]
11:1513.10.2019Unicov3 - 1Znojmo[1-0]
11:1513.10.2019Velke Mezirici3 - 1Kromeriz[1-1]
16:0012.10.2019Dolni Benesov3 - 4Sigma Olomouc B[0-4]
16:0012.10.2019Uhersky Brod5 - 0Otrokovice[0-0]
16:0012.10.2019Vrchovina2 - 0Slovacko B[2-0]
16:0012.10.2019Vyskov2 - 2Odra Petrkovice[1-1]
11:1512.10.2019Blansko1 - 0Frydek-Mistek[1-0]
11:1506.10.2019Otrokovice3 - 1Velke Mezirici[2-1]
11:1506.10.2019Sigma Olomouc B3 - 1Zlin B[2-1]
16:0005.10.2019Frydek-Mistek2 - 0Vrchovina[1-0]
16:0005.10.2019Hlucin1 - 3Vyskov[1-0]
16:0005.10.2019Rosice1 - 0Ostrava B[0-0]
16:0005.10.2019Uhersky Brod3 - 3Znojmo[1-0]
11:1505.10.2019Odra Petrkovice1 - 0Blansko[1-0]
11:1505.10.2019Slovacko B2 - 2Unicov[1-0]
19:0004.10.2019Kromeriz3 - 2Dolni Benesov[3-2]
11:3029.09.2019Zlin B1 - 2Kromeriz[1-1]
11:1529.09.2019Ostrava B1 - 2Sigma Olomouc B[0-0]
Czech Republic: Division A
16:3013.10.2019Myto6 - 2Hvezda Cheb[2-1]
16:3012.10.2019Beroun1 - 3Sobeslav[0-3]
16:3012.10.2019Katovice4 - 1Sedlcany[3-1]
16:3012.10.2019Klatovy1 - 0Doubravka[0-0]
16:3012.10.2019Prestice7 - 0Jindrichuv Hradec[4-0]
16:3012.10.2019Rokycany3 - 2Horovicko[1-0]
16:0012.10.2019Marianske Lazne2 - 4Petrin Plzen[1-2]
11:1512.10.2019Ceske Budejovice B1 - 0Cizova[1-0]
17:0006.10.2019Sedlcany3 - 2Prestice[1-0]
11:1506.10.2019Beroun1 - 0Ceske Budejovice B[1-0]
18:0005.10.2019Hvezda Cheb2 - 1Klatovy[0-1]
17:0005.10.2019Doubravka3 - 2Katovice[1-2]
17:0005.10.2019Sobeslav0 - 2Rokycany[0-1]
11:3005.10.2019Horovicko2 - 1Marianske Lazne[1-1]
11:3005.10.2019Jindrichuv Hradec0 - 2Cizova[0-0]
11:1505.10.2019Petrin Plzen3 - 4Myto[2-2]
17:0028.09.2019Katovice2 - 0Hvezda Cheb[0-0]
17:0028.09.2019Myto3 - 1Horovicko[1-1]
17:0028.09.2019Prestice7 - 1Doubravka[2-1]
17:0028.09.2019Rokycany4 - 1Beroun[3-0]
16:3012.10.2019Ceska Lipa1 - 2Meteor Prague[1-2]
16:3012.10.2019MFK Dobris5 - 4Ostrov[2-3]
16:0012.10.2019Sous5 - 2Tatran Rakovnik[3-2]
11:1512.10.2019Aritma Prague1 - 0Slany[0-0]
11:1512.10.2019Brandys n. Labem0 - 4Louny[0-1]
11:1512.10.2019Kladno0 - 1Cesky Brod[0-0]
11:1512.10.2019Neratovice6 - 0Steti[2-0]
19:3011.10.2019Chomutov2 - 1Brezova[0-1]
17:0006.10.2019Louny0 - 1Aritma Prague[0-0]
11:1506.10.2019Meteor Prague4 - 1Brandys n. Labem[2-0]
17:0005.10.2019Cesky Brod2 - 1MFK Dobris[0-0]
17:0005.10.2019Ostrov4 - 3Ceska Lipa[0-3]
17:0005.10.2019Slany0 - 2Neratovice[0-2]
16:0005.10.2019Sous2 - 1Chomutov[1-1]
11:1505.10.2019Steti5 - 1Brezova[0-0]
11:1505.10.2019Tatran Rakovnik1 - 2Kladno[0-0]
17:0028.09.2019Ceska Lipa1 - 0Cesky Brod[0-0]
17:0028.09.2019MFK Dobris1 - 2Tatran Rakovnik[0-0]
16:0028.09.2019Brezova2 - 3Slany[1-2]
11:1528.09.2019Brandys n. Labem2 - 3Ostrov[0-2]
16:3013.10.2019Benatky2 - 1Nachod[0-1]
16:3013.10.2019Dvur Kralove2 - 1Ostra[1-1]
16:3013.10.2019Hlinsko1 - 2Vysoke Myto[0-0]
15:3013.10.2019Caslav1 - 2Nymburk[1-0]
16:3012.10.2019Letohrad1 - 2Horky nad Jizerou[0-0]
11:1512.10.2019Kolin6 - 0Trutnov[3-0]
11:1512.10.2019Libis5 - 0Poricany[2-0]
11:1512.10.2019Velke Hamry4 - 0Kutna Hora[2-0]
17:0006.10.2019Dvur Kralove3 - 2Kolin[2-1]
17:0006.10.2019Nymburk1 - 4Letohrad[0-0]
17:0006.10.2019Poricany4 - 1Hlinsko[3-1]
17:0005.10.2019Nachod4 - 0Libis[1-0]
17:0005.10.2019Ostra1 - 0Benatky[0-0]
17:0005.10.2019Vysoke Myto3 - 0Velke Hamry[1-0]
14:0005.10.2019Horky nad Jizerou3 - 1Trutnov[1-1]
11:1505.10.2019Kutna Hora1 - 2Caslav[0-1]
17:0029.09.2019Benatky2 - 1Dvur Kralove[1-1]
17:0029.09.2019Hlinsko0 - 2Nachod[0-0]
15:3029.09.2019Caslav1 - 2Vysoke Myto[0-2]
17:0028.09.2019Velke Hamry3 - 0Poricany[2-0]
16:0013.10.2019Humpolec0 - 1Jihlava B[0-0]
16:0013.10.2019Lanzhot6 - 0Slavoj Polna[1-0]
16:0013.10.2019Stara Rise4 - 0Breclav[1-0]
16:0013.10.2019Tasovice2 - 2Zdirec n. D.[1-1]
16:0013.10.2019Velka Bites1 - 2Start Brno[0-2]
11:1513.10.2019Zbrojovka Brno B3 - 0Bystrice n. Pern.[2-0]
11:1512.10.2019Havlickuv Brod1 - 2Zdar na Sazavou[1-1]
16:0006.10.2019Slavoj Polna1 - 5Tasovice[0-2]
16:0006.10.2019Zdar na Sazavou2 - 0Velka Bites[0-0]
16:3005.10.2019Zdirec n. D.4 - 1Stara Rise[3-1]
16:0005.10.2019Breclav1 - 3Zbrojovka Brno B[1-1]
16:0005.10.2019Bystrice n. Pern.3 - 0Havlickuv Brod[3-0]
16:0005.10.2019Start Brno5 - 4Humpolec[1-1]
11:1505.10.2019Jihlava B2 - 1Lanzhot[1-1]
16:3029.09.2019Humpolec0 - 3Velka Bites[0-0]
16:3029.09.2019Lanzhot6 - 0Start Brno[2-0]
16:3029.09.2019Stara Rise5 - 1Slavoj Polna[3-1]
16:3029.09.2019Tasovice3 - 3Jihlava B[1-1]
11:1529.09.2019Zbrojovka Brno B5 - 0Zdirec n. D.[2-0]
16:3028.09.2019Bystrice n. Pern.2 - 2Zdar na Sazavou[2-0]
11:1513.10.2019Brumov0 - 8Kozlovice[0-7]
11:1513.10.2019Slavicin6 - 1Bzenec[3-1]
16:0012.10.2019HFK Olomouc2 - 1Sumperk[1-1]
16:0012.10.2019Prerov2 - 1Skastice[2-0]
16:0012.10.2019Strani3 - 1Hranice[2-1]
15:0012.10.2019Vsetin2 - 0Vsechovice[2-0]
17:0011.10.2019Hodonin4 - 0Nove Sady[3-0]
16:0006.10.2019Kozlovice2 - 0Slavicin[0-0]
16:0006.10.2019Vsechovice1 - 2Prerov[0-2]
16:0005.10.2019Bzenec1 - 1Vsetin[1-0]
16:0005.10.2019Hranice0 - 4HFK Olomouc[0-0]
16:0005.10.2019Nove Sady0 - 0Strani[0-0]
16:0005.10.2019Skastice1 - 3Hodonin[0-1]
16:0005.10.2019Sumperk5 - 1Brumov[4-1]
16:3029.09.2019Strani2 - 2Skastice[2-2]
11:1529.09.2019Brumov0 - 1HFK Olomouc[0-0]
11:1529.09.2019Slavicin6 - 0Sumperk[5-0]
16:3028.09.2019Hodonin2 - 0Vsechovice[1-0]
16:3028.09.2019Nove Sady3 - 0Hranice[1-0]
16:3028.09.2019Prerov0 - 1Bzenec[0-0]
16:0013.10.2019Bruntal2 - 4Bohumin[1-1]
16:0012.10.2019Detmarovice1 - 1Trinec B[1-0]
16:0012.10.2019Frydlant n. O.1 - 0Karvina B[0-0]
16:0012.10.2019Hermanice3 - 3Polanka[1-2]
16:0012.10.2019Rymarov2 - 2Opava B[1-2]
11:1512.10.2019Novy Jicin2 - 2Valasske Mezirici[1-2]
16:0006.10.2019Frenstat p. R.0 - 3Frydlant n. O.[0-3]
16:0006.10.2019Polanka2 - 0Bruntal[1-0]
11:1506.10.2019Karvina B1 - 0Rymarov[0-0]
11:1506.10.2019Opava B3 - 1Detmarovice[1-0]
11:1506.10.2019Trinec B1 - 2Novy Jicin[0-1]
16:0005.10.2019Bohumin2 - 0Havirov[1-0]
16:0005.10.2019Valasske Mezirici3 - 0Hermanice[0-0]
11:1529.09.2019Havirov4 - 1Bruntal[2-1]
11:1529.09.2019Valasske Mezirici2 - 1Polanka[1-1]
16:3028.09.2019Detmarovice1 - 2Karvina B[0-0]
16:3028.09.2019Frydlant n. O.1 - 3Bohumin[1-3]
16:3028.09.2019Hermanice1 - 2Trinec B[0-0]
16:3028.09.2019Rymarov4 - 2Frenstat p. R.[2-2]
11:1528.09.2019Novy Jicin0 - 3Opava B[0-3]
Czech Republic: Prazsky Prebor
16:3013.10.2019Treboradice2 - 0US Prague[0-0]
16:3013.10.2019Ujezd nad Lesy2 - 1Zlicin[1-0]
15:0013.10.2019Admira Prague B3 - 3Dukla JM[0-2]
16:3012.10.2019Predni Kopanina3 - 0Kralovice[2-0]
11:1512.10.2019Kolovraty2 - 0Olympia Radotin[1-0]
11:1512.10.2019Motorlet Prague B1 - 1Ujezd Prague[1-1]
11:1512.10.2019Podoli3 - 1Hostivar[3-1]
11:0012.10.2019Vysehrad B2 - 0Zizkov B[0-0]
17:0005.10.2019Olympia Radotin1 - 2Admira Prague B[1-0]
17:0005.10.2019Predni Kopanina4 - 1Vysehrad B[1-1]
11:3005.10.2019Kralovice4 - 0Podoli[2-0]
11:3005.10.2019Zlicin2 - 2Treboradice[2-1]
11:1505.10.2019Dukla JM1 - 2Ujezd nad Lesy[1-1]
11:1505.10.2019Ujezd Prague2 - 1Zizkov B[1-1]
17:3004.10.2019US Prague1 - 5Motorlet Prague B[1-1]
17:0029.09.2019Motorlet Prague B1 - 0Zlicin[0-0]
17:0029.09.2019Ujezd nad Lesy5 - 0Olympia Radotin[4-0]
15:0029.09.2019Admira Prague B5 - 0Hostivar[1-0]
17:0028.09.2019Zizkov B1 - 3US Prague[1-1]
16:0028.09.2019Vysehrad B3 - 2Ujezd Prague[3-1]
Czech Republic: Stredocesky Kp
16:3013.10.2019Velim6 - 1Nove Straseci[3-0]
16:3012.10.2019Bohemia Podebrady3 - 0Lysa n. L.[3-0]
16:3012.10.2019Hvozdnice2 - 0FK Komarov[2-0]
16:3012.10.2019Kosor2 - 4Kosmonosy[1-3]
16:3012.10.2019Nespeky1 - 1Dobrovice[0-0]
16:3012.10.2019Vlasim B2 - 0Porici n. S.[1-0]
11:1512.10.2019Hrebec4 - 3SK Lhota[1-2]
11:1512.10.2019Klicany2 - 0Tuchlovice[1-0]
17:0006.10.2019Lysa n. L.1 - 5Velim[0-2]
17:0006.10.2019SK Lhota1 - 0Kosor[0-0]
17:0005.10.2019Dobrovice1 - 0Hrebec[0-0]
17:0005.10.2019Kosmonosy4 - 3Bohemia Podebrady[3-2]
17:0005.10.2019Nove Straseci2 - 1Vlasim B[2-0]
17:0005.10.2019Porici n. S.1 - 2FK Komarov[1-1]
17:0005.10.2019Tuchlovice2 - 0Nespeky[1-0]
11:1505.10.2019Klicany2 - 1Hvozdnice[0-0]
17:0028.09.2019Bohemia Podebrady4 - 3SK Lhota[2-1]
17:0028.09.2019Hvozdnice3 - 1Porici n. S.[2-0]
17:0028.09.2019Nespeky1 - 2Klicany[0-1]
17:0028.09.2019Vlasim B3 - 1Lysa n. L.[1-0]
Czech Republic: Jihocesky Kp
16:3013.10.2019Jankov3 - 0Sezimovo Usti[2-0]
16:3013.10.2019Junior Strakonice0 - 0Laziste[0-0]
16:3013.10.2019Milevsko1 - 0Osek[1-0]
16:3013.10.2019Sokol Lom4 - 2Trebon[1-0]
16:3012.10.2019Cesky Krumlov0 - 1Protivin[0-0]
16:3012.10.2019Cimelice2 - 0Mas Taborsko B[1-0]
16:3012.10.2019Drazice1 - 3Rudolfov[0-1]
16:3012.10.2019Olesnik4 - 1Blatna[0-0]
17:0006.10.2019Milevsko1 - 1Olesnik[0-0]
16:0006.10.2019Laziste6 - 1Blatna[1-0]
11:3006.10.2019Trebon0 - 5Cesky Krumlov[0-2]
17:0005.10.2019Osek4 - 1Drazice[2-1]
17:0005.10.2019Rudolfov1 - 3Sokol Lom[0-0]
17:0005.10.2019Sezimovo Usti0 - 4Cimelice[0-3]
16:0005.10.2019Protivin2 - 1Jankov[1-1]
11:1505.10.2019Mas Taborsko B2 - 0Junior Strakonice[0-0]
17:0029.09.2019Jankov2 - 1Trebon[1-0]
17:0029.09.2019Junior Strakonice0 - 2Sezimovo Usti[0-2]
17:0029.09.2019Sokol Lom4 - 1Osek[2-1]
17:0028.09.2019Cimelice2 - 2Protivin[1-0]
Czech Republic: Plzensky Kp
16:3013.10.2019Holysov2 - 3Stribro[2-0]
16:3013.10.2019Start Tlumacov1 - 2Stankov[1-1]
16:0013.10.2019Meclov1 - 3Domazlice B[0-1]
16:3012.10.2019Nepomuk1 - 2Chotikov[1-0]
16:3012.10.2019Nyrsko3 - 1Plzen-Cernice[2-0]
16:3012.10.2019Rapid Plzen0 - 4Horni Briza[0-1]
16:3012.10.2019Sokol Lhota5 - 1Bolevec[1-0]
16:3012.10.2019Vejprnice2 - 0Zruc[1-0]
17:0006.10.2019Domazlice B8 - 1Bolevec[2-0]
17:0006.10.2019Stankov1 - 7Nyrsko[0-4]
11:3006.10.2019Plzen-Cernice7 - 2Meclov[4-1]
11:1506.10.2019Horni Briza1 - 0Start Tlumacov[0-0]
17:0005.10.2019Chotikov1 - 0Vejprnice[0-0]
17:0005.10.2019Nepomuk1 - 3Sokol Lhota[1-2]
17:0005.10.2019Stribro4 - 1Rapid Plzen[2-1]
17:0005.10.2019Zruc3 - 0Holysov[1-0]
17:0028.09.2019Holysov0 - 1Chotikov[0-0]
17:0028.09.2019Sokol Lhota1 - 0Domazlice B[0-0]
17:0028.09.2019Start Tlumacov4 - 3Stribro[0-2]
17:0028.09.2019Vejprnice2 - 0Nepomuk[1-0]
Czech Republic: Karlovarsky Kp
16:3013.10.2019Touzim0 - 3Nove Sedlo[0-1]
16:3012.10.2019Chodov1 - 2Hroznetin[0-1]
16:3012.10.2019Frantiskovy Lazne3 - 5FC Cheb[2-1]
16:3012.10.2019Lomnice6 - 2Nova Role[3-0]
16:3012.10.2019Nejdek5 - 1Loko K. Vary[1-0]
11:3012.10.2019Zlutice1 - 2Kralovske Porici[1-1]
11:1512.10.2019Horni Slavkov2 - 5Karlovy Vary B[0-4]
17:0006.10.2019Touzim1 - 3Chodov[0-1]
17:0005.10.2019Kralovske Porici4 - 3Hroznetin[2-3]
17:0005.10.2019Nova Role3 - 2Horni Slavkov[2-1]
17:0005.10.2019Nove Sedlo6 - 0Lomnice[2-0]
11:1505.10.2019Loko K. Vary3 - 8Frantiskovy Lazne[0-3]
20:0004.10.2019Karlovy Vary B5 - 0Nejdek[3-0]
19:0004.10.2019FC Cheb1 - 1Zlutice[1-1]
17:0028.09.2019Frantiskovy Lazne3 - 4Karlovy Vary B[2-2]
17:0028.09.2019Hroznetin5 - 3FC Cheb[4-0]
17:0028.09.2019Lomnice2 - 1Touzim[0-0]
17:0028.09.2019Nejdek11 - 0Nova Role[6-0]
17:0028.09.2019Zlutice1 - 2Loko K. Vary[1-0]
11:1528.09.2019Chodov2 - 1Kralovske Porici[2-0]
Czech Republic: Ustecky Kp
17:0012.10.2019Modlany4 - 3Horni Jiretin[1-1]
17:0012.10.2019Perstejn1 - 3Domousice[1-1]
17:0012.10.2019Vilemov2 - 0Zatec[2-0]
15:3012.10.2019Lovosice2 - 0Modra/Hrobce[2-0]
12:0012.10.2019Brna1 - 2FK Jilove[1-1]
11:3012.10.2019Oldrichov2 - 0Krupka[1-0]
11:1512.10.2019Kadan1 - 2Litomericko[1-1]
11:1512.10.2019Mostecky FK1 - 2Srbice[0-1]
17:0006.10.2019Modra/Hrobce1 - 0Oldrichov[0-0]
17:0005.10.2019Domousice2 - 1Vilemov[0-0]
17:0005.10.2019FK Jilove5 - 2Lovosice[3-1]
17:0005.10.2019Krupka2 - 1Litomericko[0-0]
17:0005.10.2019Modlany2 - 1Kadan[1-1]
17:0005.10.2019Srbice4 - 3Brna[0-1]
17:0005.10.2019Zatec3 - 1Mostecky FK[2-1]
11:3005.10.2019Horni Jiretin2 - 7Perstejn[1-4]
17:3028.09.2019Brna0 - 1Zatec[0-0]
17:3028.09.2019Litomericko2 - 1Modra/Hrobce[1-0]
17:3028.09.2019Perstejn3 - 2Modlany[0-2]
17:3028.09.2019Vilemov7 - 1Horni Jiretin[3-0]
Czech Republic: Liberecky Kp
16:3013.10.2019Turnov3 - 1Zelezny Brod[2-0]
16:3013.10.2019Visnova2 - 2Hradek nad Nisou[1-1]
11:3013.10.2019Skalice3 - 1Chrastava[2-1]
16:3012.10.2019Novy Bor0 - 1Sedmihorky[0-1]
16:3012.10.2019Rovensko p. Tr.1 - 3Mseno[1-0]
16:3012.10.2019Straz p. Ralskem1 - 2Doksy[0-1]
11:3012.10.2019Frydlant4 - 1Desna[2-0]
11:3006.10.2019Skalice0 - 1Visnova[0-0]
11:1506.10.2019Mseno2 - 3Turnov[1-2]
17:0005.10.2019Chrastava4 - 1Straz p. Ralskem[2-1]
17:0005.10.2019Desna4 - 1Rovensko p. Tr.[3-1]
17:0005.10.2019Doksy1 - 0Novy Bor[1-0]
17:0005.10.2019Sedmihorky2 - 2Frydlant[1-1]
17:0005.10.2019Zelezny Brod1 - 1Hradek nad Nisou[0-0]
17:0029.09.2019Turnov8 - 1Desna[3-1]
17:0028.09.2019Hradek nad Nisou1 - 0Mseno[0-0]
17:0028.09.2019Novy Bor4 - 3Chrastava[4-2]
17:0028.09.2019Rovensko p. Tr.2 - 2Sedmihorky[2-0]
17:0028.09.2019Straz p. Ralskem2 - 3Skalice[1-1]
17:0028.09.2019Visnova4 - 0Zelezny Brod[0-0]
Czech Republic: Kralovehradecky Kp
16:3013.10.2019Cerveny Kostelec1 - 3Libcany[0-1]
16:3013.10.2019Novy Bydzov6 - 0Slavia Hradec[4-0]
16:3013.10.2019Olympia HK - Kratonohy3 - 0Vysoka n. Labem[2-0]
16:3013.10.2019Police nad Metuji4 - 0Cernilov[1-0]
16:3013.10.2019Vrchlabi4 - 0Horice[3-0]
16:3012.10.2019Chlumec nad Cidlinou B2 - 0Jicin[1-0]
16:3012.10.2019Dobruska0 - 6Rychnov n. Kneznou[0-2]
16:3012.10.2019Kostelec n. O.4 - 0Trebes[2-0]
17:0006.10.2019Cernilov0 - 2Chlumec nad Cidlinou B[0-1]
17:0006.10.2019Horice2 - 1Police nad Metuji[0-1]
17:0006.10.2019Novy Bydzov7 - 1Dobruska[4-0]
17:0006.10.2019Trebes4 - 1Cerveny Kostelec[3-0]
17:0005.10.2019Libcany7 - 2Vrchlabi[1-2]
17:0005.10.2019Vysoka n. Labem2 - 1Kostelec n. O.[0-1]
14:0005.10.2019Jicin3 - 2Rychnov n. Kneznou[2-0]
11:1505.10.2019Slavia Hradec0 - 3Olympia HK - Kratonohy[0-0]
17:3029.09.2019Cerveny Kostelec1 - 3Vysoka n. Labem[0-2]
17:3029.09.2019Police nad Metuji3 - 4Libcany[1-0]
17:3029.09.2019Rychnov n. Kneznou2 - 1Cernilov[1-0]
17:3029.09.2019Vrchlabi2 - 0Trebes[0-0]
Czech Republic: Pardubicky Kp
16:0013.10.2019Hermanuv Mestec1 - 0SK Pardubicky[1-0]
16:0013.10.2019Horni Redice3 - 1Luze[0-1]
16:0013.10.2019Lanskroun3 - 1Svitavy[0-1]
16:0013.10.2019Moravska Trebova2 - 1Chrudim B[1-1]
16:0012.10.2019Ceska Trebova3 - 2Policka[1-2]
16:0012.10.2019Chocen3 - 2Litomysl[2-1]
16:0012.10.2019Holice1 - 2Moravany[1-0]
16:0012.10.2019Rohovladova Bela1 - 2Tremosnice[0-1]
16:3006.10.2019Policka0 - 3Chocen[0-1]
16:3006.10.2019SK Pardubicky4 - 3Horni Redice[0-2]
16:3006.10.2019Svitavy6 - 0Ceska Trebova[5-0]
14:3006.10.2019Luze5 - 1Lanskroun[2-1]
16:3005.10.2019Moravany1 - 2Hermanuv Mestec[1-1]
16:3005.10.2019Rohovladova Bela1 - 5Moravska Trebova[1-2]
16:3005.10.2019Tremosnice0 - 2Holice[0-0]
11:1505.10.2019Litomysl2 - 1Chrudim B[0-0]
16:3029.09.2019Hermanuv Mestec0 - 2Tremosnice[0-0]
16:3029.09.2019Horni Redice2 - 4Moravany[0-2]
11:1529.09.2019Chrudim B2 - 0Policka[0-0]
16:3028.09.2019Moravska Trebova1 - 2Litomysl[0-0]
Czech Republic: Vysocina Kp
16:0013.10.2019Pelhrimov4 - 1Ledec nad Sazavou[2-0]
15:0013.10.2019Velke Mezirici B1 - 1Chotebor[0-1]
11:3013.10.2019Sapeli Polna1 - 2Zirovnice[1-0]
16:0012.10.2019Bedrichov0 - 0Pribyslav[0-0]
16:0012.10.2019HFK Trebic2 - 1Sperice[1-1]
16:0012.10.2019Okrisky0 - 1Namest n. Oslavou[0-0]
16:0012.10.2019Sebkovice0 - 2Nova Ves[0-1]
16:0006.10.2019Ledec nad Sazavou2 - 4HFK Trebic[1-1]
16:0006.10.2019Nova Ves2 - 1Sapeli Polna[1-0]
16:0006.10.2019Pribyslav1 - 5Pelhrimov[0-2]
16:0006.10.2019Sperice3 - 1Sebkovice[2-1]
16:0005.10.2019Chotebor2 - 0Okrisky[1-0]
16:0005.10.2019Namest n. Oslavou2 - 3Bedrichov[1-1]
16:0005.10.2019Zirovnice3 - 2Velke Mezirici B[2-1]
16:3029.09.2019Nova Ves3 - 5Zirovnice[2-2]
16:3029.09.2019Pelhrimov5 - 2Namest n. Oslavou[4-1]
16:3029.09.2019Sebkovice1 - 1Ledec nad Sazavou[1-1]
11:3029.09.2019Sapeli Polna1 - 1Sperice[1-0]
16:3028.09.2019HFK Trebic4 - 1Pribyslav[2-0]
16:3028.09.2019Okrisky1 - 1Velke Mezirici B[1-0]
Czech Republic: Jihomoravsky Kp
16:0013.10.2019Moravsky Krumlov0 - 0Ivancice[0-0]
16:0013.10.2019Mutenice0 - 1Bosonohy[0-0]
16:0012.10.2019Kurim0 - 1Lisen B[0-0]
16:0012.10.2019Rajecko0 - 5Boskovice[0-4]
16:0012.10.2019Ratiskovice2 - 1SK Krumvir[0-0]
16:0012.10.2019Svratka Brno1 - 3Bystrc[0-3]
11:3012.10.2019Sparta Brno1 - 1Moravska Slavia[1-0]
11:1512.10.2019Bohunice2 - 1Rousinov[2-1]
13:0006.10.2019Lisen B2 - 0Rajecko[1-0]
11:3006.10.2019Bosonohy2 - 1Svratka Brno[0-0]
11:1506.10.2019Boskovice4 - 1Sparta Brno[1-1]
16:0005.10.2019Bystrc6 - 0Kurim[4-0]
16:0005.10.2019Ivancice3 - 0Mutenice[2-0]
16:0005.10.2019Moravska Slavia1 - 0Ratiskovice[0-0]
16:0005.10.2019Rousinov1 - 3Moravsky Krumlov[1-0]
16:0005.10.2019SK Krumvir1 - 5Bohunice[1-2]
17:0002.10.2019Sparta Brno2 - 0Bosonohy[1-0]
16:3029.09.2019Moravsky Krumlov4 - 6Bohunice[1-3]
16:3029.09.2019Rajecko3 - 0Bystrc[1-0]
11:1529.09.2019Kurim4 - 1Bosonohy[1-1]
Czech Republic: Olomoucky Kp
16:0013.10.2019Bohunovice3 - 4Zabreh[1-2]
16:0013.10.2019Dolany1 - 5Jesenik[1-3]
16:0013.10.2019Lutin0 - 1Litovel[0-0]
16:0013.10.2019Medlov0 - 2Sternberk[0-1]
16:0013.10.2019SK Lipova2 - 1Cernovir[0-1]
16:0013.10.2019Velke Losiny4 - 1Sokol Opatovice[0-1]
16:0012.10.2019Kralice na Hane2 - 1Zelatovice[1-0]
14:3012.10.2019Usti2 - 4Mohelnice[2-1]
16:0006.10.2019Zabreh2 - 0Kralice na Hane[2-0]
11:0006.10.2019Cernovir2 - 5Usti[0-4]
11:0006.10.2019Sokol Opatovice0 - 2Medlov[0-1]
16:0005.10.2019Jesenik2 - 3SK Lipova[1-2]
16:0005.10.2019Litovel2 - 1Velke Losiny[0-0]
16:0005.10.2019Mohelnice1 - 3Lutin[0-2]
16:0005.10.2019Sternberk4 - 0Bohunovice[1-0]
16:0005.10.2019Zelatovice2 - 0Dolany[1-0]
16:3029.09.2019Bohunovice2 - 1Medlov[1-0]
16:3029.09.2019Dolany0 - 1Zabreh[0-0]
16:3029.09.2019SK Lipova3 - 1Zelatovice[1-0]
16:3029.09.2019Velke Losiny0 - 2Mohelnice[0-1]
Czech Republic: Zlinsky Kp
16:0013.10.2019Borsice1 - 0Batov[0-0]
16:0013.10.2019Stitna nad Vlari2 - 3Slusovice[0-0]
16:0012.10.2019Bystrice pod Hostynem3 - 0Nedasov[1-0]
16:0012.10.2019Kvasice3 - 1Holesov[2-0]
16:0012.10.2019Morkovice4 - 2Nevsova[1-2]
16:0012.10.2019Velke Karlovice3 - 2Napajedla[0-1]
11:1512.10.2019Luhacovice8 - 0Provodov[5-0]
16:0006.10.2019Napajedla2 - 1Morkovice[0-1]
16:0006.10.2019Nedasov4 - 2Borsice[3-0]
16:0006.10.2019Nevsova0 - 2Luhacovice[0-1]
16:0005.10.2019Batov3 - 4Kvasice[0-2]
16:0005.10.2019Holesov6 - 1Stitna nad Vlari[2-0]
16:0005.10.2019Slusovice0 - 3Velke Karlovice[0-3]
16:3029.09.2019Borsice5 - 0Provodov[1-0]
16:3029.09.2019Stitna nad Vlari0 - 3Batov[0-2]
16:3028.09.2019Bystrice pod Hostynem4 - 1Nevsova[2-1]
16:3028.09.2019Kvasice3 - 1Nedasov[2-1]
16:3028.09.2019Slusovice3 - 2Napajedla[1-0]
16:3028.09.2019Velke Karlovice3 - 5Holesov[1-3]
11:1528.09.2019Luhacovice2 - 3Morkovice[0-1]
Czech Republic: Moravskoslezsky Kp
16:0013.10.2019Bystrice1 - 2Bilovec[0-0]
16:0013.10.2019Koberice1 - 1Pusta Polom[0-0]
16:0013.10.2019Krnov3 - 0Cesky Tesin[0-0]
16:0012.10.2019Dolni Datyne3 - 1Bridlicna[1-1]
16:0012.10.2019Fulnek2 - 0Celadna[0-0]
16:0012.10.2019Haj ve Slezsku5 - 1Moravan Oldrisov[3-1]
16:0012.10.2019Petrovice0 - 1Hlubina[0-0]
16:0006.10.2019Bilovec4 - 1Dolni Datyne[2-0]
16:0006.10.2019Moravan Oldrisov4 - 2Fulnek[1-2]
16:0006.10.2019Pusta Polom4 - 3Bystrice[3-1]
16:0005.10.2019Bridlicna6 - 1Brusperk[4-0]
16:0005.10.2019Celadna3 - 2Koberice[1-2]
16:0005.10.2019Cesky Tesin2 - 1Petrovice[1-0]
16:0005.10.2019Hlubina2 - 2Haj ve Slezsku[1-1]
16:3029.09.2019Bystrice1 - 1Celadna[0-0]
16:3029.09.2019Koberice0 - 4Fulnek[0-3]
16:3029.09.2019Krnov1 - 0Bridlicna[1-0]
16:3028.09.2019Brusperk1 - 3Bilovec[1-1]
16:3028.09.2019Haj ve Slezsku2 - 2Cesky Tesin[0-0]
16:3028.09.2019Hlubina6 - 4Moravan Oldrisov[4-4]
Czech Republic: Mol Cup
17:0002.10.2019Chlumec nad Cidlinou2 - 1Bohemians 1905[1-0]
18:0001.10.2019Sigma Olomouc4 - 2Lisen[2-0]
18:0001.10.2019Teplice2 - 1Trinec[1-1]
17:3001.10.2019Jablonec3 - 2Brno[1-1]
17:0001.10.2019Mlada Boleslav4 - 2Chrudim[0-0]
19:0025.09.2019Ostrava2 - 0Hradec Kralove[1-0]
18:3025.09.2019Liberec3 - 1Prostejov[2-0]
18:0025.09.2019Jihlava1 - 2Sparta Prague[1-1]
17:0025.09.2019Domazlice1 - 3Dukla Prague[0-1]
17:0025.09.2019Hlucin1 - 3Plzen[0-2]
17:0025.09.2019Karvina0 - 2Zizkov[0-1]
17:0025.09.2019Slavia Prague8 - 0Vysehrad[5-0]
17:0025.09.2019Vltavin1 - 4Ceske Budejovice[1-2]
17:3024.09.2019Varnsdorf1 - 2Zlin[1-1]
17:0024.09.2019Benesov1 - 3Slovacko[1-1]
17:0024.09.2019Sokolov0 - 1Opava[0-0]
Czech Republic: U19 League
15:0012.10.2019Pribram U194 - 2Karvina U19[0-1]
14:0012.10.2019FK Pardubice U190 - 5Sigma Olomouc U19[0-2]
13:0012.10.2019Brno U192 - 1Mlada Boleslav U19[1-1]
12:0012.10.2019Meteor Prague U193 - 2Ceske Budejovice U19[2-0]
11:3012.10.2019FC Fastav Zlin U192 - 3Opava U19[1-1]
12:0008.10.2019Brno U193 - 0Sigma Olomouc U19[2-0]
14:0005.10.2019Ceske Budejovice U192 - 1FK Pardubice U19[1-1]
13:3005.10.2019Sigma Olomouc U193 - 1Slavia Prague U19[2-0]
12:4505.10.2019Karvina U192 - 1Meteor Prague U19[1-0]
12:0005.10.2019Hradec Kralove U191 - 3Sparta Prague U19[1-1]
12:0005.10.2019Mlada Boleslav U192 - 1Plzen U19[1-1]
12:0005.10.2019Ostrava U194 - 2FC Fastav Zlin U19[4-1]
12:0005.10.2019Slovacko U192 - 3Brno U19[0-1]
15:0004.10.2019Opava U190 - 2Pribram U19[0-1]
15:0028.09.2019Pribram U192 - 1Ostrava U19[1-1]
14:3028.09.2019FK Pardubice U191 - 0Karvina U19[0-0]
12:4528.09.2019Meteor Prague U192 - 1Opava U19[1-1]
12:0028.09.2019Plzen U194 - 1Slovacko U19[1-1]
12:0028.09.2019Slavia Prague U191 - 0Ceske Budejovice U19[0-0]
12:0028.09.2019Sparta Prague U1911 - 0Mlada Boleslav U19[6-0]
Czech Republic: First League Women
14:0013.10.2019Slovacko W3 - 0FK Pardubice W[0-0]
15:0012.10.2019Slavia Prague W13 - 0Dukla Prague W[5-0]
12:3012.10.2019Plzen W0 - 5Sparta Prague W[0-2]
12:0012.10.2019Lok. Brno W3 - 3Liberec W[3-0]
15:3029.09.2019FK Pardubice W1 - 2Plzen W[0-1]
17:0028.09.2019Sparta Prague W11 - 0Dukla Prague W[7-0]
16:0028.09.2019Slavia Prague W7 - 0Lok. Brno W[3-0]
15:0028.09.2019Liberec W0 - 0Slovacko W[0-0]
15:0022.09.2019Slovacko W1 - 7Slavia Prague W[0-4]
11:3022.09.2019Dukla Prague W0 - 1Plzen W[0-0]
12:0021.09.2019Liberec W1 - 2FK Pardubice W[1-1]
12:0021.09.2019Lok. Brno W0 - 5Sparta Prague W[0-1]
19:3018.09.2019Sparta Prague W4 - 0Liberec W[2-0]
Czech Republic: Czech Cup Women
17:0029.09.2019Trebon W4 - 0VS Plzen W[2-0]
16:3029.09.2019Brusperk W1 - 3SK Lodenice W[1-2]
16:3029.09.2019Jihlava W9 - 1Bohemians 1905 W[6-0]
16:0029.09.2019Nove Sady W7 - 2Vsetin W[5-0]
14:3029.09.2019Vedomice W5 - 2Rakovnik W[3-0]
12:0029.09.2019Slovan Ostrava W1 - 3Zlin W[1-1]
12:0029.09.2019Trebes W3 - 2Sous/Ervenice W[2-0]
11:3029.09.2019MFK Vitkovice W2 - 6Havirov W[2-3]
Üye Yorumları
Zlatan498 :  10 saat önce
Admin ,ben de yeni üye oldum ama sponsor ismi kaydet olmuyor....devamı
bahis doktoru :  16 saat önce
merhaba, bonusların gönderimi için gerekli işlem...devamı
oridevo :  20 saat önce
Admin Eylül ayı bonusları ne zaman yüklenecek acaba Ekim'in...devamı
C4GR1 :  1 gün önce
Gmail degil hotmail olacak admin. ...devamı
Tiger35 :  1 gün önce
sorma valla sıfır cektim maçlar hep ters geldi...devamı
trend28 :  2 gün önce
Tiger35 dün seni fena ters köşeye yatırmış lar şans senden...devamı
oridevo :  2 gün önce
Bonuslar yüklenmeyecek galiba admin...devamı
yakupy :  3 gün önce
Sayın admin eylül bonusları ne zaman yatar acaba. bugün yatsa...devamı
trend28 :  5 gün önce
Teşekkürler ödüller belli olmuş ...devamı
trend28 :  5 gün önce
Sayın bahis doktoru Ekim ayı ödülleri ile ilgili neden bilgi...devamı