Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Germany: 3. Liga
21:0022.03.2019Fortuna Koln - Aalen
Germany: Regionalliga North
21:0022.03.2019BSV Rehden - St. Pauli II
21:0022.03.2019Auerbach - Rathenow
21:0022.03.2019Babelsberg - Oberlausitz
21:0022.03.2019BFC Dynamo - Hertha Berlin II
21:0022.03.2019Verl - Lippstadt
21:3022.03.2019Oberhausen - Dusseldorf II
21:0022.03.2019Buchbach - Burghausen
21:3022.03.2019Memmingen - Schweinfurt
Germany: Oberliga Nofv- Süd
20:3022.03.2019Hohenstein-Ernstthal - Plauen
21:0022.03.2019Sandersdorf - Chemie Leipzig
21:3022.03.2019SC Victoria Hamburg - Wedeler TSV
22:0022.03.2019Suderelbe - Barmbek-Uhlenhorst
21:0022.03.2019Brinkumer - Geestemunde
21:3022.03.2019Oberneuland - Aumund-Vegesack
22:0022.03.2019Hagen/Uthlede - Cloppenburg
21:0022.03.2019Eltersdorf - Spvgg Ansbach 09
22:0022.03.2019Wegberg-Beeck - Alfter
Gelecek Maçlar
Germany: 3. Liga
16:0023.03.2019Grossaspach - Wurzburger Kickers
16:0023.03.2019Hallescher - Wehen
16:0023.03.2019Jena - Uerdingen
16:0023.03.2019Karlsruher - Hansa Rostock
16:0023.03.2019Munich 1860 - Meppen
16:0023.03.2019Preussen Munster - Unterhaching
15:0024.03.2019Kaiserslautern - VfL Osnabruck
16:0024.03.2019Lotte - Braunschweig
21:0025.03.2019Zwickau - Energie Cottbus
Germany: Regionalliga North
15:0023.03.2019Hamburger SV II - Luneburger Hansa
15:0023.03.2019Wolfsburg II - SC Weiche-08
16:0023.03.2019Egestorf-Langreder - Hannover II
16:0023.03.2019Werder Bremen II - Lupo-Martini Wolfsburg
16:0024.03.2019Holstein Kiel II - Oldenburg
16:0024.03.2019Norderstedt - Drochtersen/Assel
16:0024.03.2019VfL Oldenburg - Jeddeloh
22:1525.03.2019Lubeck - TSV Havelse
15:3023.03.2019Bischofswerdaer - Viktoria Berlin
15:3023.03.2019Chemnitzer - Bautzen
15:3024.03.2019Berliner AK 07 - Altglienicke
15:3024.03.2019Erfurt - Nordhausen
15:3024.03.2019Furstenwalde - Meuselwitz
15:3024.03.2019Halberstadt - Lokomotive Leipzig
21:0027.03.2019Nordhausen - Viktoria Berlin
16:0023.03.2019B. Monchengladbach II - TV Herkenrath
16:0023.03.2019Dortmund II - Kaan-Marienborn
16:0023.03.2019Straelen - RW Essen
16:0023.03.2019Viktoria Koln - Wuppertaler
16:0023.03.2019Wattenscheid - Rodinghausen
16:0023.03.2019Wiedenbruck - Bonner
21:0026.03.2019Wiedenbruck - Alemannia Aachen
16:0023.03.2019Freiburg II - Worms
16:0023.03.2019Hessen Dreieich - Elversberg
16:0023.03.2019Mannheim - Stuttgart II
16:0023.03.2019Saarbrucken - Kickers Offenbach
16:0023.03.2019Stadtallendorf - Pirmasens
16:0023.03.2019Steinbach Haiger - Balingen
16:0023.03.2019Ulm - Mainz II
15:0024.03.2019FSV Frankfurt - FC 08 Homburg
16:0023.03.2019Augsburg II - Eichstatt
16:0023.03.2019Garching - Ingolstadt II
16:0023.03.2019Heimstetten - Nurnberg II
16:0023.03.2019Rosenheim - Furth II
16:0023.03.2019Schalding - Illertissen
16:0023.03.2019SpVgg Bayreuth - Pipinsried
21:3027.03.2019Ingolstadt II - SpVgg Bayreuth
Germany: Oberliga Nofv-Nord
16:0024.03.2019Altludersdorf - Greifswald
16:0023.03.2019Blau-Weiss Zorbau - FC Ludwigsfelder
16:0023.03.2019Inter Leipzig - Jena II
16:0023.03.2019Krieschow - Halle
16:0023.03.2019Luckenwalde - Nordhausen II
16:0024.03.2019Wismut Gera - Einheit Rudolstadt
15:3023.03.2019SC Weiche-08 II - Eichede
16:0023.03.2019Eutin - VfR Neumunster
16:0023.03.2019Flensburg - Bordesholm
16:0023.03.2019Neumunster - Heider SV
16:0023.03.2019TSV Kropp - Lubeck II
16:0024.03.2019Todesfelde - NTSV Strand 08
16:0024.03.2019TSV Lagerdorf - Schilksee
17:0024.03.2019Frisia Risum-Lindholm - Inter Turkspor Kiel
15:0023.03.2019Dassendorf - TuS Osdorf
16:0023.03.2019Meiendorfer SV - Rugenbergen
12:4524.03.2019HEBC Hamburg - TSV Buchholz 08
16:0024.03.2019Altona - Curslack-Neuengamme
16:0024.03.2019Niendorfer TSV - Sasel
16:3024.03.2019Teutonia Ottensen - Condor Hamburg
17:0024.03.2019Pinneberg - Wandsbeker Concordia
17:0023.03.2019Blumenthaler - Werder Bremen III
17:0024.03.2019Borgfeld - Hastedt
17:0024.03.2019Schwachhausen - Leher
17:0024.03.2019Vatan Bremen - Bremer
17:3024.03.2019Habenhauser - BTS Neustadt
17:3024.03.2019SFL Bremerhaven - OSC Bremerhaven
16:0023.03.2019Braunschweig II - Spelle-Venhaus
17:0024.03.2019Arminia Hannover - Heeslinger
17:0024.03.2019Gifhorn - Wunstorf
17:0024.03.2019Hannoverscher SC - Delmenhorst
17:0024.03.2019Oythe - Eintracht Northeim
17:0024.03.2019Uphusen - Hildesheim
17:0024.03.2019Wolfenbuttel - Bersenbruck
17:0024.03.2019Brunninghausen - Paderborn II
17:0024.03.2019Ennepetal - TuS Haltern
17:0024.03.2019Erndtebruck - Westfalia Herne
17:0024.03.2019FC Gutersloh - Gievenbeck
17:0024.03.2019Hammer SpVgg. - Schalke II
17:0024.03.2019Holzwickeder SC - Ahlen
17:0024.03.2019Schermbeck - ASC 09 Dortmund
17:0024.03.2019Siegen - Westfalia Rhynern
17:0024.03.2019Sprockhovel - Eintracht Rheine
21:3027.03.2019Ennepetal - Westfalia Rhynern
21:3027.03.2019FC Gutersloh - Sprockhovel
21:3027.03.2019Hammer SpVgg. - Ahlen
21:3027.03.2019Holzwickeder SC - Erndtebruck
21:3027.03.2019Schermbeck - Gievenbeck
21:3027.03.2019Siegen - Brunninghausen
16:0023.03.2019Hadamar - Viktoria Griesheim
16:0023.03.2019Kassel - Alzenau
17:0023.03.2019Ederbergland - Hunfelder
17:0023.03.2019Flieden - Baunatal
17:0023.03.2019Fulda-Lehnerz - Bad Vilbel
17:0023.03.2019Waldgirmes - Ginsheim
17:0024.03.2019Neu-Isenburg - Giessen
17:3024.03.2019Eddersheim - Friedberg
16:3023.03.2019Arminia Ludwigshafen - Rochling
16:3023.03.2019Pfeddersheim - Idar-Oberstein
17:3023.03.2019Diefflen - Hertha Wiesbach
17:3023.03.2019Engers - Kaiserslautern II
17:3023.03.2019Karbach - Eintracht Trier
17:3023.03.2019Mechtersheim - Hassia Bingen
16:0024.03.2019TuS RW Koblenz - Emmelshausen
17:0024.03.2019Jagersburg - TuS Koblenz
17:0024.03.2019Schott Mainz - VFB Dillingen
22:0026.03.2019Mechtersheim - Karbach
22:0027.03.2019Idar-Oberstein - Schott Mainz
16:0023.03.2019Aubstadt - Abtswind
16:0023.03.2019Sand - DJK Bamberg
17:0023.03.2019ATSV - Neumarkt
17:0023.03.2019Gebenbach - Jahn Forchheim
17:0023.03.2019Wurzburger FV - Erlangen
18:0023.03.2019Grossbardorf - Vach
16:0024.03.2019Ammerthal - Seligenporten
16:0023.03.2019Ismaning - Munich 1860 II
16:0023.03.2019Pullach - Nordlingen
16:0023.03.2019Unterfohring - Holzkirchen
17:0023.03.2019Kottern-St. Mang - Vilzing
17:0023.03.2019Schwaben Augsburg - Rain/Lech
17:0024.03.2019Schwabmunchen - Hankofen-Hailing
18:0024.03.2019Regensburg II - Sonthofen
18:0024.03.2019SV Turkgucu Ataspor - Kirchanschoring
16:0023.03.2019Goppinger SV - Backnang
16:0023.03.2019Normannia Gmund - TSV Ilshofen
16:0023.03.2019Nottingen - Ravensburg
16:0023.03.2019Reutlingen - Spielberg
16:0023.03.2019Stutt. Kickers - Ger. Friedrichstal
17:0023.03.2019Bahlinger - Linx
17:0023.03.2019Bissingen - Villingen
17:0023.03.2019Neckarsulmer - Pforzheim
17:0023.03.2019Oberachern - Freiberg
17:0024.03.2019Breinig - Friesdorf
17:0024.03.2019FC Viktoria 08 - Hurth
17:0024.03.2019Freialdenhoven - Hennef
17:1524.03.2019Merten - Duren
17:3024.03.2019Deutz - Bergisch Gladbach
17:3024.03.2019Siegburger - VfL Vichttal
18:0023.03.2019Homberg - Kleve
17:0024.03.2019Baumberg - FSV Duisburg
17:0024.03.2019Bocholt - Schonnebeck
17:0024.03.2019Germania Ratingen - Jahn Hiesfeld
17:0024.03.2019SC Velbert - Meerbusch
17:0024.03.2019Speldorf - FC Monheim
17:0024.03.2019SW Essen - Dusseldorf-West
17:0024.03.2019TuRU Dusseldorf - Hilden
17:0024.03.2019Union Nettetal - SSVg Velbert
Germany: Junioren Bundesliga North
14:0024.03.2019TSV Havelse U19 - Osnabruck U19
13:0024.03.2019RW Essen U19 - Duisburg U19
Germany: Bundesliga Women
16:0023.03.2019Hoffenheim W - Freiburg W
13:0024.03.2019Sand W - SGS Essen W
16:0024.03.2019Duisburg W - Bayer Leverkusen W
16:0024.03.2019Potsdam W - Werder Bremen W
16:0024.03.2019Wolfsburg W - B. Monchengladbach W
17:0024.03.2019Frankfurt W - Bayern Munich W
21:0027.03.2019B. Monchengladbach W - Duisburg W
Son Skorlar
Germany: Bundesliga
20:0017.03.2019Bayern Munich6 - 0Mainz[3-0]
17:3017.03.2019Eintracht Frankfurt1 - 0Nurnberg[1-0]
15:3017.03.2019Bayer Leverkusen1 - 3Werder Bremen[0-2]
20:3016.03.2019Hertha Berlin2 - 3Dortmund[2-1]
17:3016.03.2019Augsburg3 - 1Hannover[0-1]
17:3016.03.2019Schalke0 - 1RB Leipzig[0-1]
17:3016.03.2019Stuttgart1 - 1Hoffenheim[0-1]
17:3016.03.2019Wolfsburg5 - 2Dusseldorf[1-1]
22:3015.03.2019B. Monchengladbach1 - 1Freiburg[1-1]
22:3011.03.2019Dusseldorf0 - 3Eintracht Frankfurt[0-0]
20:0010.03.2019Hannover2 - 3Bayer Leverkusen[0-2]
17:3010.03.2019Hoffenheim2 - 1Nurnberg[1-0]
20:3009.03.2019Mainz0 - 1B. Monchengladbach[0-0]
17:3009.03.2019Bayern Munich6 - 0Wolfsburg[2-0]
17:3009.03.2019Dortmund3 - 1Stuttgart[0-0]
17:3009.03.2019Freiburg2 - 1Hertha Berlin[1-0]
17:3009.03.2019RB Leipzig0 - 0Augsburg[0-0]
22:3008.03.2019Werder Bremen4 - 2Schalke[1-1]
20:0003.03.2019Wolfsburg1 - 1Werder Bremen[0-0]
17:3003.03.2019Stuttgart5 - 1Hannover[3-0]
Germany: 2. Bundesliga
22:3018.03.2019Regensburg0 - 2Greuther Furth[0-0]
15:3017.03.2019Arminia Bielefeld3 - 1Bochum[0-0]
15:3017.03.2019Paderborn3 - 1Ingolstadt[0-0]
15:0016.03.2019Hamburger SV2 - 3Darmstadt[2-0]
15:0016.03.2019Sandhausen4 - 0St. Pauli[2-0]
15:0016.03.2019SG Dynamo Dresden1 - 1Magdeburg[0-1]
20:3015.03.2019Heidenheim2 - 1Union Berlin[0-1]
20:3015.03.2019Holstein Kiel5 - 1Aue[2-1]
15:3010.03.2019Magdeburg0 - 1Sandhausen[0-0]
15:3010.03.2019St. Pauli0 - 4Hamburger SV[0-1]
15:0009.03.2019Aue2 - 1Paderborn[1-0]
15:0009.03.2019Darmstadt3 - 2Holstein Kiel[2-1]
15:0009.03.2019FC Koln5 - 1Arminia Bielefeld[2-0]
15:0009.03.2019Regensburg1 - 1Duisburg[1-0]
20:3008.03.2019Bochum1 - 0Heidenheim[0-0]
20:3008.03.2019Union Berlin2 - 0Ingolstadt[1-0]
22:3004.03.2019Hamburger SV1 - 0Greuther Furth[0-0]
15:3003.03.2019Arminia Bielefeld1 - 0Darmstadt[1-0]
15:3003.03.2019Ingolstadt1 - 2FC Koln[0-1]
15:3003.03.2019SG Dynamo Dresden2 - 2Bochum[1-2]
Germany: 3. Liga
21:0020.03.2019Unterhaching0 - 0Energie Cottbus[0-0]
21:0018.03.2019Hansa Rostock1 - 1Hallescher[0-1]
16:0017.03.2019Braunschweig3 - 0Meppen[1-0]
15:0017.03.2019Energie Cottbus0 - 2Karlsruher[0-1]
16:0016.03.2019Aalen1 - 1Zwickau[1-1]
16:0016.03.2019Lotte0 - 2Kaiserslautern[0-0]
16:0016.03.2019Unterhaching0 - 0Grossaspach[0-0]
16:0016.03.2019VfL Osnabruck3 - 1Jena[1-1]
16:0016.03.2019Wehen2 - 0Preussen Munster[1-0]
16:0016.03.2019Wurzburger Kickers2 - 1Munich 1860[2-1]
21:0015.03.2019Uerdingen1 - 1Fortuna Koln[1-1]
21:0013.03.2019Grossaspach2 - 3Wehen[0-0]
21:0013.03.2019Hallescher2 - 3Energie Cottbus[2-1]
21:0013.03.2019Jena1 - 1Lotte[0-0]
21:0013.03.2019Kaiserslautern0 - 0Braunschweig[0-0]
21:0013.03.2019Karlsruher0 - 3Aalen[0-2]
21:0012.03.2019Fortuna Koln0 - 0VfL Osnabruck[0-0]
21:0012.03.2019Preussen Munster0 - 1Hansa Rostock[0-0]
21:0012.03.2019Zwickau2 - 0Uerdingen[1-0]
Germany: Regionalliga North
17:0017.03.2019Oldenburg - VfL Oldenburg
16:0017.03.2019Luneburger Hansa - Norderstedt
16:0017.03.2019Lupo-Martini Wolfsburg - BSV Rehden
16:0017.03.2019St. Pauli II - Egestorf-Langreder
16:0017.03.2019TSV Havelse - Hamburger SV II
18:0016.03.2019Jeddeloh - Werder Bremen II
15:3016.03.2019SC Weiche-082 - 1Holstein Kiel II[1-1]
15:0016.03.2019Hannover II - Lubeck
21:0015.03.2019Drochtersen/Assel1 - 0Wolfsburg II[0-0]
22:1511.03.2019Lubeck2 - 0Hamburger SV II[1-0]
16:0010.03.2019Holstein Kiel II2 - 0Drochtersen/Assel[0-0]
16:0010.03.2019VfL Oldenburg0 - 4SC Weiche-08[0-2]
15:0010.03.2019Hannover II1 - 0St. Pauli II[0-0]
17:0009.03.2019BSV Rehden4 - 0Jeddeloh[2-0]
16:0009.03.2019Egestorf-Langreder1 - 0Lupo-Martini Wolfsburg[1-0]
16:0009.03.2019Norderstedt1 - 2TSV Havelse[1-0]
16:0009.03.2019Werder Bremen II1 - 1Oldenburg[1-0]
15:0009.03.2019Wolfsburg II4 - 1Luneburger Hansa[2-0]
16:0003.03.2019Lupo-Martini Wolfsburg0 - 1Hannover II[0-1]
15:3017.03.2019Bautzen0 - 1Halberstadt[0-0]
15:3017.03.2019Berliner AK 072 - 0Chemnitzer[1-0]
15:3017.03.2019Hertha Berlin II3 - 1Babelsberg[1-0]
15:3017.03.2019Lokomotive Leipzig3 - 1Auerbach[1-1]
15:3017.03.2019Meuselwitz2 - 0Bischofswerdaer[1-0]
15:3017.03.2019Oberlausitz0 - 0Furstenwalde[0-0]
15:3016.03.2019Altglienicke0 - 0Viktoria Berlin[0-0]
15:3016.03.2019Rathenow2 - 1Erfurt[0-1]
21:0013.03.2019Auerbach3 - 3Altglienicke[0-1]
21:0013.03.2019Babelsberg1 - 1Berliner AK 07[0-0]
21:0013.03.2019BFC Dynamo2 - 1Chemnitzer[2-0]
21:0013.03.2019Meuselwitz1 - 4Nordhausen[1-1]
21:0013.03.2019Viktoria Berlin2 - 0Rathenow[1-0]
15:3010.03.2019Furstenwalde1 - 0Hertha Berlin II[0-0]
15:3010.03.2019Halberstadt0 - 0Berliner AK 07[0-0]
15:3009.03.2019BFC Dynamo1 - 0Rathenow[1-0]
15:3009.03.2019Erfurt1 - 2Lokomotive Leipzig[0-1]
16:0016.03.2019Bonner - Lippstadt
16:0016.03.2019Dusseldorf II2 - 2Wattenscheid[2-1]
16:0016.03.2019Rodinghausen2 - 0Viktoria Koln[1-0]
16:0016.03.2019TV Herkenrath - Straelen
16:0016.03.2019Wiedenbruck0 - 1Oberhausen[0-0]
16:0016.03.2019Wuppertaler - Dortmund II
21:3015.03.2019RW Essen0 - 2Verl[0-0]
21:0015.03.2019Koln II3 - 0B. Monchengladbach II[1-0]
16:0009.03.2019Alemannia Aachen0 - 1Wuppertaler[0-1]
16:0009.03.2019B. Monchengladbach II2 - 2Kaan-Marienborn[0-0]
16:0009.03.2019Lippstadt0 - 3RW Essen[0-2]
16:0009.03.2019Oberhausen4 - 0Bonner[1-0]
16:0009.03.2019Straelen0 - 4Koln II[0-3]
16:0009.03.2019Verl5 - 1TV Herkenrath[3-0]
16:0009.03.2019Viktoria Koln5 - 2Dusseldorf II[3-0]
16:0009.03.2019Wattenscheid0 - 2Wiedenbruck[0-0]
21:0008.03.2019Dortmund II0 - 1Rodinghausen[0-0]
16:0002.03.2019Lippstadt3 - 0Wuppertaler[1-0]
22:1518.03.2019Mannheim3 - 2Steinbach Haiger[3-1]
16:0017.03.2019Kickers Offenbach2 - 0Freiburg II[2-0]
16:0017.03.2019Stuttgart II1 - 1Mainz II[1-0]
16:0016.03.2019Balingen3 - 1Stadtallendorf[0-0]
16:0016.03.2019Elversberg1 - 0Hoffenheim II[1-0]
16:0016.03.2019FC 08 Homburg1 - 0Hessen Dreieich[1-0]
16:0016.03.2019Walldorf2 - 1Ulm[0-1]
16:0016.03.2019Worms1 - 2FSV Frankfurt[1-0]
21:3013.03.2019FSV Frankfurt2 - 0Kickers Offenbach[0-0]
21:0013.03.2019Hoffenheim II0 - 2FC 08 Homburg[0-2]
21:3012.03.2019Hessen Dreieich1 - 1Worms[0-1]
21:3012.03.2019Stadtallendorf1 - 5Mannheim[0-1]
21:0012.03.2019Mainz II1 - 1Walldorf[1-1]
20:3012.03.2019Steinbach Haiger2 - 2Stuttgart II[1-0]
20:3012.03.2019Ulm1 - 0Elversberg[0-0]
19:0012.03.2019Saarbrucken5 - 0Balingen[1-0]
16:0009.03.2019Balingen1 - 0Freiburg II[1-0]
16:0009.03.2019Mannheim3 - 2Saarbrucken[1-1]
21:4008.03.2019Kickers Offenbach1 - 0Hessen Dreieich[0-0]
21:0008.03.2019Worms1 - 1Hoffenheim II[1-0]
14:0017.03.2019Bayern II3 - 2Garching[2-0]
16:0016.03.2019Burghausen - Augsburg II
16:0016.03.2019Eichstatt5 - 0Aschaffenburg[2-0]
16:0016.03.2019Furth II0 - 3Buchbach[0-1]
16:0016.03.2019Heimstetten1 - 2Memmingen[0-2]
16:0016.03.2019Nurnberg II4 - 2Illertissen[3-1]
16:0016.03.2019Pipinsried3 - 2Schalding[1-1]
16:0016.03.2019Schweinfurt1 - 0Rosenheim[0-0]
16:0010.03.2019SpVgg Bayreuth2 - 0Bayern II[2-0]
16:0009.03.2019Aschaffenburg2 - 0Burghausen[0-0]
16:0009.03.2019Garching0 - 2Eichstatt[0-0]
16:0009.03.2019Illertissen4 - 0Pipinsried[1-0]
16:0009.03.2019Memmingen2 - 0Nurnberg II[1-0]
16:0009.03.2019Rosenheim0 - 2Heimstetten[0-0]
16:0009.03.2019Schalding1 - 1Ingolstadt II[0-0]
15:0009.03.2019Augsburg II1 - 3Furth II[0-1]
21:0008.03.2019Buchbach0 - 1Schweinfurt[0-1]
21:0006.03.2019Augsburg II0 - 3Bayern II[0-2]
Germany: Oberliga Nofv-Nord
16:0017.03.2019CFC Hertha0 - 2Stendal[0-0]
16:0017.03.2019Hertha Zehlendorf0 - 2Lichtenberg[0-1]
16:0017.03.2019Strausberg1 - 2TB Berlin[0-1]
16:0017.03.2019Torgelower Greif1 - 1Staaken[1-1]
15:3017.03.2019Neustrelitz2 - 0Blau Weiss Berlin[1-0]
16:0016.03.2019Brandenburger1 - 0Wismar[0-0]
16:0016.03.2019Hansa Rostock II2 - 0Malchower[2-0]
16:3010.03.2019Blau Weiss Berlin2 - 1Torgelower Greif[0-0]
16:3010.03.2019Staaken4 - 1CFC Hertha[2-1]
16:0010.03.2019Altludersdorf1 - 1Hertha Zehlendorf[1-0]
16:0010.03.2019Stendal2 - 1Strausberg[0-1]
16:0010.03.2019Wismar1 - 1Hansa Rostock II[0-0]
15:3009.03.2019Lichtenberg3 - 1Brandenburger[1-1]
22:0008.03.2019Greifswald2 - 1TB Berlin[1-1]
21:3008.03.2019Malchower1 - 4Neustrelitz[1-2]
16:0003.03.2019CFC Hertha1 - 2Blau Weiss Berlin[0-0]
16:0003.03.2019Hertha Zehlendorf1 - 1Greifswald[1-0]
16:0003.03.2019Staaken0 - 3Strausberg[0-0]
16:0002.03.2019TB Berlin4 - 0Stendal[1-0]
16:0002.03.2019Torgelower Greif2 - 1Malchower[0-0]
16:0017.03.2019Hohenstein-Ernstthal1 - 0Einheit Rudolstadt[0-0]
16:0016.03.2019Chemie Leipzig6 - 1Askania Bernburg[3-1]
16:0016.03.2019Eilenburg0 - 1FC Ludwigsfelder[0-0]
16:0016.03.2019Halle3 - 3Plauen[3-2]
16:0016.03.2019Inter Leipzig3 - 1Wismut Gera[1-0]
16:0016.03.2019Krieschow0 - 3Nordhausen II[0-1]
16:0016.03.2019Luckenwalde9 - 0Blau-Weiss Zorbau[4-0]
16:0016.03.2019Sandersdorf3 - 0Jena II[3-0]
16:0010.03.2019Jena II0 - 2Chemie Leipzig[0-1]
16:0010.03.2019Wismut Gera1 - 4Luckenwalde[1-2]
16:0009.03.2019Askania Bernburg1 - 3Halle[0-1]
16:0009.03.2019Blau-Weiss Zorbau1 - 0Hohenstein-Ernstthal[1-0]
16:0009.03.2019Einheit Rudolstadt0 - 2Krieschow[0-0]
16:0009.03.2019FC Ludwigsfelder2 - 1Plauen[1-0]
16:0009.03.2019Nordhausen II3 - 1Sandersdorf[2-1]
21:0008.03.2019Eilenburg1 - 0Inter Leipzig[0-0]
16:0003.03.2019Chemie Leipzig2 - 1Nordhausen II[1-0]
16:0003.03.2019Inter Leipzig1 - 0FC Ludwigsfelder[1-0]
17:0017.03.2019Inter Turkspor Kiel3 - 5Flensburg[2-2]
16:0017.03.2019Eichede2 - 5Eutin[1-2]
16:0017.03.2019VfR Neumunster - TSV Lagerdorf
17:0016.03.2019Bordesholm3 - 2Neumunster[1-0]
16:0016.03.2019Heider SV - Todesfelde
16:0016.03.2019Lubeck II2 - 2Frisia Risum-Lindholm[0-1]
16:0016.03.2019NTSV Strand 08 - SC Weiche-08 II
16:0016.03.2019Schilksee - TSV Kropp
17:0010.03.2019Frisia Risum-Lindholm3 - 0Schilksee[2-0]
16:0010.03.2019Todesfelde - Bordesholm
16:0010.03.2019TSV Lagerdorf1 - 1Eichede[0-0]
16:0009.03.2019Flensburg - Lubeck II
16:0009.03.2019Neumunster - Inter Turkspor Kiel
16:0009.03.2019NTSV Strand 08 - Heider SV
16:0009.03.2019TSV Kropp - VfR Neumunster
15:3009.03.2019SC Weiche-08 II4 - 2Eutin[2-1]
17:0003.03.2019Frisia Risum-Lindholm0 - 1Flensburg[0-1]
16:0003.03.2019Eichede0 - 1Heider SV[0-1]
16:0003.03.2019TSV Lagerdorf0 - 2Todesfelde[0-0]
16:0003.03.2019VfR Neumunster1 - 1Bordesholm[0-0]
17:0017.03.2019Sasel2 - 0HEBC Hamburg[1-0]
17:0017.03.2019Wandsbeker Concordia1 - 1Suderelbe[0-0]
16:0017.03.2019Barmbek-Uhlenhorst1 - 1Altona[0-0]
13:3017.03.2019Condor Hamburg0 - 6Dassendorf[0-4]
13:1517.03.2019Wedeler TSV2 - 0Niendorfer TSV[1-0]
17:0016.03.2019Curslack-Neuengamme4 - 1SC Victoria Hamburg[2-1]
21:3015.03.2019TuS Osdorf10 - 0Pinneberg[4-0]
17:0010.03.2019Sasel0 - 2Meiendorfer SV[0-1]
16:3010.03.2019Teutonia Ottensen1 - 1TSV Buchholz 08[1-1]
12:4510.03.2019HEBC Hamburg2 - 4Wedeler TSV[2-0]
17:0009.03.2019Condor Hamburg0 - 4Rugenbergen[0-0]
15:0009.03.2019Altona3 - 0Wandsbeker Concordia[1-0]
15:0009.03.2019Dassendorf8 - 0Pinneberg[4-0]
22:0008.03.2019Suderelbe1 - 3TuS Osdorf[0-1]
21:3008.03.2019Niendorfer TSV5 - 2Curslack-Neuengamme[2-1]
21:3008.03.2019SC Victoria Hamburg1 - 3Barmbek-Uhlenhorst[0-1]
17:0003.03.2019Sasel1 - 2Teutonia Ottensen[0-0]
16:0003.03.2019Rugenbergen0 - 2Dassendorf[0-2]
17:3017.03.2019SFL Bremerhaven4 - 0Brinkumer[3-0]
18:0010.03.2019Vatan Bremen0 - 10Oberneuland[0-4]
17:3010.03.2019Habenhauser0 - 5Bremer[0-1]
17:3010.03.2019SFL Bremerhaven6 - 0BTS Neustadt[1-0]
17:0010.03.2019Borgfeld2 - 4Geestemunde[1-0]
17:0010.03.2019Schwachhausen6 - 2OSC Bremerhaven[3-1]
15:0010.03.2019Brinkumer3 - 3Aumund-Vegesack[2-0]
16:3009.03.2019Blumenthaler5 - 2Hastedt[2-1]
15:0009.03.2019Werder Bremen III3 - 5Leher[2-3]
17:3003.03.2019Leher4 - 0Vatan Bremen[0-0]
17:0003.03.2019Hastedt1 - 0Werder Bremen III[0-0]
13:0003.03.2019Geestemunde4 - 1Schwachhausen[2-1]
17:0002.03.2019BTS Neustadt2 - 6Borgfeld[2-1]
17:0002.03.2019OSC Bremerhaven4 - 0Blumenthaler[3-0]
16:0002.03.2019Aumund-Vegesack3 - 3SFL Bremerhaven[0-2]
21:3001.03.2019Bremer4 - 1Brinkumer[1-1]
21:3001.03.2019Oberneuland1 - 0Habenhauser[1-0]
17:0024.02.2019Schwachhausen1 - 0BTS Neustadt[0-0]
17:0017.03.2019Bersenbruck3 - 1Oythe[1-0]
17:0017.03.2019Heeslinger0 - 0Hannoverscher SC[-]
17:0017.03.2019Spelle-Venhaus3 - 0Gifhorn[2-0]
16:0017.03.2019Eintracht Northeim0 - 2Hagen/Uthlede[0-1]
17:0016.03.2019Delmenhorst1 - 1Uphusen[0-0]
17:0010.03.2019Gifhorn2 - 0Cloppenburg[0-0]
17:0010.03.2019Hagen/Uthlede0 - 0Braunschweig II[0-0]
16:0010.03.2019Eintracht Northeim3 - 0Bersenbruck[1-0]
18:0009.03.2019Arminia Hannover2 - 4Spelle-Venhaus[1-2]
18:0009.03.2019Hannoverscher SC2 - 1Wunstorf[0-0]
17:0003.03.2019Cloppenburg0 - 5Arminia Hannover[0-2]
17:0003.03.2019Heeslinger1 - 1Wolfenbuttel[0-1]
17:0003.03.2019Hildesheim0 - 0Eintracht Northeim[0-0]
17:0003.03.2019Spelle-Venhaus1 - 2Hannoverscher SC[0-1]
18:0002.03.2019Wunstorf2 - 0Uphusen[1-0]
17:0002.03.2019Bersenbruck2 - 2Hagen/Uthlede[0-1]
16:0002.03.2019Braunschweig II0 - 4Gifhorn[0-3]
17:0024.02.2019Hagen/Uthlede3 - 1Gifhorn[1-0]
17:0024.02.2019Hannoverscher SC2 - 2Cloppenburg[1-1]
18:0017.03.2019Paderborn II4 - 2Hammer SpVgg.[1-2]
17:1517.03.2019Westfalia Herne2 - 1Sprockhovel[0-0]
17:0017.03.2019Ahlen - Siegen
17:0017.03.2019ASC 09 Dortmund - Erndtebruck
17:0017.03.2019Eintracht Rheine4 - 1Brunninghausen[1-0]
17:0017.03.2019FC Gutersloh - Holzwickeder SC
17:0017.03.2019Gievenbeck0 - 0TuS Haltern[0-0]
17:0017.03.2019Schalke II3 - 0Ennepetal[2-0]
17:0017.03.2019Westfalia Rhynern - Schermbeck
17:0010.03.2019Brunninghausen - Westfalia Herne
17:0010.03.2019Erndtebruck2 - 2Westfalia Rhynern[1-0]
17:0010.03.2019Hammer SpVgg.0 - 0Eintracht Rheine[0-0]
17:0010.03.2019Holzwickeder SC - Gievenbeck
17:0010.03.2019Schermbeck1 - 0Ahlen[0-0]
17:0010.03.2019Sprockhovel3 - 0ASC 09 Dortmund[2-0]
17:0010.03.2019TuS Haltern - Schalke II
17:0003.03.2019Hammer SpVgg.1 - 2FC Gutersloh[1-2]
17:0024.02.2019Eintracht Rheine2 - 1Ennepetal[0-0]
17:0024.02.2019Paderborn II2 - 2TuS Haltern[2-1]
17:0024.02.2019Westfalia Rhynern0 - 1Sprockhovel[0-0]
17:3017.03.2019Eddersheim5 - 1Ederbergland[3-0]
17:0017.03.2019Ginsheim1 - 0Fulda-Lehnerz[0-0]
16:3017.03.2019Friedberg0 - 3Viktoria Griesheim[-]
17:0016.03.2019Alzenau5 - 0Waldgirmes[3-0]
17:0016.03.2019Bad Vilbel1 - 2Hadamar[-]
17:0016.03.2019Giessen4 - 1Flieden[4-1]
17:0016.03.2019Lohfelden4 - 1Neu-Isenburg[2-1]
17:0010.03.2019Neu-Isenburg0 - 1Hunfelder[0-0]
17:0009.03.2019Ederbergland2 - 4Friedberg[2-2]
17:0009.03.2019Flieden6 - 0Lohfelden[2-0]
17:0009.03.2019Fulda-Lehnerz3 - 0Alzenau[0-0]
17:0009.03.2019Hadamar3 - 3Ginsheim[1-1]
17:0009.03.2019Viktoria Griesheim0 - 1Bad Vilbel[0-1]
17:0009.03.2019Waldgirmes0 - 0Baunatal[0-0]
16:0009.03.2019Kassel0 - 0Giessen[0-0]
19:0002.03.2019Eddersheim0 - 1Fulda-Lehnerz[0-0]
17:0002.03.2019Ederbergland3 - 1Waldgirmes[1-1]
17:0002.03.2019Friedberg2 - 2Alzenau[2-0]
17:0002.03.2019Hunfelder1 - 1Hadamar[0-0]
17:0002.03.2019Neu-Isenburg1 - 1Flieden[1-0]
16:0017.03.2019TuS Koblenz0 - 0Pfeddersheim[0-0]
19:3016.03.2019Emmelshausen1 - 3Engers[0-1]
17:3016.03.2019Hassia Bingen4 - 1Kaiserslautern II[-]
17:3016.03.2019VFB Dillingen2 - 4Diefflen[1-3]
17:0016.03.2019Hertha Wiesbach1 - 3Arminia Ludwigshafen[1-1]
16:0016.03.2019Eintracht Trier4 - 0Jagersburg[2-0]
21:3012.03.2019Jagersburg0 - 4Hassia Bingen[0-3]
16:0010.03.2019TuS RW Koblenz3 - 0Hertha Wiesbach[2-0]
17:3009.03.2019Diefflen1 - 1Idar-Oberstein[1-1]
17:3009.03.2019Jagersburg3 - 3Mechtersheim[0-2]
17:3009.03.2019Kaiserslautern II3 - 0Emmelshausen[2-0]
17:3009.03.2019Karbach3 - 2Hassia Bingen[3-2]
17:0009.03.2019Engers1 - 0Rochling[1-0]
17:0009.03.2019Schott Mainz1 - 1TuS Koblenz[0-1]
16:3009.03.2019Arminia Ludwigshafen3 - 1VFB Dillingen[1-1]
16:3009.03.2019Pfeddersheim1 - 1Eintracht Trier[1-0]
16:0002.03.2019Eintracht Trier3 - 1Hertha Wiesbach[1-1]
16:0002.03.2019TuS RW Koblenz1 - 0Idar-Oberstein[0-0]
17:3023.02.2019Hassia Bingen1 - 0Emmelshausen[1-0]
17:0023.02.2019Hertha Wiesbach0 - 1Engers[0-1]
17:0017.03.2019Erlangen0 - 2Gebenbach[0-0]
16:0017.03.2019Ammerthal - Aubstadt
18:0016.03.2019Grossbardorf - Sand
17:0016.03.2019Seligenporten - DJK Bamberg
16:3016.03.2019Neumarkt - Bayern Hof
16:0016.03.2019Abtswind2 - 1ATSV[2-0]
16:0016.03.2019Jahn Forchheim - Eltersdorf
16:0016.03.2019Spvgg Ansbach 09 - Vach
20:3015.03.2019Wurzburger Kickers II - Wurzburger FV
16:0010.03.2019DJK Bamberg0 - 1Grossbardorf[0-0]
16:0010.03.2019Vach2 - 1Jahn Forchheim[2-1]
17:0009.03.2019ATSV0 - 4Ammerthal[0-0]
17:0009.03.2019Aubstadt3 - 1Seligenporten[2-0]
17:0009.03.2019Wurzburger FV3 - 0Neumarkt[1-0]
16:0009.03.2019Bayern Hof5 - 0Abtswind[2-0]
16:0009.03.2019Gebenbach3 - 1Wurzburger Kickers II[1-0]
16:0009.03.2019Sand2 - 4Spvgg Ansbach 09[2-3]
21:0008.03.2019Eltersdorf1 - 1Erlangen[1-0]
17:0002.03.2019Erlangen0 - 2Vach[0-0]
18:0017.03.2019Munich 1860 II4 - 0Kottern-St. Mang[1-0]
17:0016.03.2019Nordlingen - Unterfohring
16:0016.03.2019Dachau - Ismaning
16:0016.03.2019Holzkirchen - SV Turkgucu Ataspor
16:0016.03.2019Kirchanschoring1 - 0Regensburg II[0-0]
16:0016.03.2019Rain/Lech - Schwabmunchen
16:0016.03.2019Sonthofen0 - 0Schwaben Augsburg[0-0]
16:0016.03.2019Vilzing0 - 0Pullach[0-0]
17:0010.03.2019Regensburg II6 - 2Holzkirchen[2-1]
16:0010.03.2019Pullach0 - 4Munich 1860 II[0-2]
16:3009.03.2019Sonthofen2 - 4Schwabmunchen[0-2]
16:0009.03.2019Hankofen-Hailing1 - 1Rain/Lech[0-0]
16:0009.03.2019Kottern-St. Mang1 - 2Dachau[1-0]
16:0009.03.2019Schwaben Augsburg0 - 0Kirchanschoring[0-0]
16:0009.03.2019SV Turkgucu Ataspor2 - 2Nordlingen[1-1]
16:0009.03.2019Unterfohring0 - 1Vilzing[0-0]
17:0002.03.2019Nordlingen3 - 0Regensburg II[2-0]
16:0002.03.2019Ismaning1 - 1Kottern-St. Mang[1-1]
16:0002.03.2019Kirchanschoring2 - 0Schwabmunchen[2-0]
16:0002.03.2019Sonthofen1 - 0Hankofen-Hailing[1-0]
13:0017.03.2019Ger. Friedrichstal2 - 0Spielberg[1-0]
17:0016.03.2019Backnang3 - 2Oberachern[2-2]
17:0016.03.2019Linx1 - 4Goppinger SV[0-2]
17:0016.03.2019TSV Ilshofen0 - 2Bahlinger[0-1]
17:0016.03.2019Villingen - Reutlingen
16:0016.03.2019Freiberg4 - 0Nottingen[1-0]
16:0016.03.2019Ravensburg1 - 1Bissingen[0-0]
16:0016.03.2019Stutt. Kickers3 - 0Neckarsulmer[0-0]
17:0009.03.2019Bahlinger2 - 0Pforzheim[1-0]
17:0009.03.2019Bissingen1 - 0Freiberg[0-0]
17:0009.03.2019Neckarsulmer3 - 1Ger. Friedrichstal[0-1]
17:0009.03.2019Oberachern2 - 2Linx[0-0]
17:0009.03.2019Spielberg0 - 2Villingen[0-0]
16:0009.03.2019Goppinger SV0 - 2TSV Ilshofen[0-0]
16:0009.03.2019Normannia Gmund0 - 1Stutt. Kickers[0-0]
16:0009.03.2019Nottingen1 - 1Backnang[0-1]
16:0009.03.2019Reutlingen2 - 2Ravensburg[2-1]
17:0002.03.2019Backnang4 - 2Bissingen[3-2]
17:0002.03.2019Linx0 - 0Nottingen[0-0]
17:0002.03.2019TSV Ilshofen0 - 5Oberachern[0-3]
17:3017.03.2019VfL Vichttal1 - 1Freialdenhoven[1-0]
17:1517.03.2019Friesdorf3 - 1Wegberg-Beeck[2-1]
17:0017.03.2019Alfter2 - 0FC Viktoria 08[1-0]
17:0017.03.2019Bergisch Gladbach1 - 0Merten[1-0]
17:0017.03.2019Duren0 - 3Frechen[0-2]
17:0017.03.2019Hennef0 - 3Breinig[0-1]
17:0017.03.2019Hurth2 - 0Deutz[0-0]
17:3010.03.2019Siegburger1 - 1Duren[0-0]
22:0008.03.2019Wegberg-Beeck1 - 0Hennef[1-0]
17:3024.02.2019VfL Vichttal4 - 2Wegberg-Beeck[1-0]
17:1524.02.2019Friesdorf1 - 2Hurth[0-2]
17:1524.02.2019Merten1 - 3Frechen[1-2]
17:0024.02.2019Alfter1 - 1Deutz[0-0]
17:0024.02.2019Bergisch Gladbach1 - 0Siegburger[1-0]
17:3017.03.2019Dusseldorf-West3 - 0Baumberg[1-0]
17:3017.03.2019FC Monheim1 - 1Bocholt[1-1]
17:3017.03.2019FSV Duisburg0 - 7Homberg[0-2]
17:3017.03.2019Germania Ratingen3 - 0SW Essen[1-0]
17:0017.03.2019Jahn Hiesfeld3 - 2Hilden[0-1]
17:0017.03.2019Kleve3 - 1Union Nettetal[2-1]
17:0017.03.2019Meerbusch2 - 1Speldorf[0-0]
17:0017.03.2019Schonnebeck2 - 0TuRU Dusseldorf[1-0]
17:0017.03.2019SSVg Velbert0 - 1SC Velbert[-]
18:0010.03.2019Hilden1 - 2Schonnebeck[1-2]
17:0010.03.2019Baumberg0 - 0Germania Ratingen[0-0]
17:0010.03.2019Bocholt1 - 1Meerbusch[0-1]
17:0010.03.2019Homberg - Dusseldorf-West
17:0010.03.2019SC Velbert - Kleve
17:0010.03.2019Speldorf1 - 3SSVg Velbert[0-0]
17:0010.03.2019SW Essen - Jahn Hiesfeld
17:0010.03.2019TuRU Dusseldorf1 - 2FC Monheim[0-0]
18:0009.03.2019Union Nettetal3 - 1FSV Duisburg[0-0]
17:0002.03.2019SW Essen3 - 0Bocholt[1-0]
17:3024.02.2019Dusseldorf-West2 - 0Union Nettetal[0-0]
Germany: Junioren Bundesliga North
19:0016.03.2019TSV Havelse U19 - Hertha U19
15:0016.03.2019Niendorfer TSV U191 - 7Bremen U19[1-2]
16:0010.03.2019Hamburger SV U192 - 0Union Berlin U19[1-0]
15:0009.03.2019Bremen U196 - 0Osnabruck U19[3-0]
15:0009.03.2019St. Pauli U192 - 1Hannover U19[1-0]
14:0009.03.2019Magdeburg U190 - 2Wolfsburg U19[0-1]
13:0009.03.2019Dresden U190 - 1TSV Havelse U19[0-1]
13:0009.03.2019Niendorfer TSV U191 - 1Jena U19[0-1]
20:0008.03.2019RB Leipzig U192 - 0Hertha U19[1-0]
20:0002.03.2019TSV Havelse U191 - 4Hamburger SV U19[1-2]
16:0002.03.2019Wolfsburg U193 - 1Niendorfer TSV U19[2-1]
15:0002.03.2019Hannover U191 - 5Hertha U19[0-3]
14:0002.03.2019Union Berlin U190 - 0RB Leipzig U19[0-0]
13:0002.03.2019Jena U191 - 7Bremen U19[0-3]
13:0002.03.2019Osnabruck U190 - 1Dresden U19[0-1]
13:0002.03.2019St. Pauli U193 - 0Magdeburg U19[2-0]
13:0024.02.2019TSV Havelse U190 - 1RB Leipzig U19[0-0]
16:0023.02.2019Hamburger SV U191 - 1Osnabruck U19[0-0]
15:0023.02.2019Bremen U191 - 0Wolfsburg U19[1-0]
15:0023.02.2019Magdeburg U192 - 0Hannover U19[2-0]
13:0017.03.2019FSV Frankfurt U191 - 6Mainz U19[0-3]
14:0016.03.2019Kaiserslautern U192 - 7Hoffenheim U19[1-1]
13:0010.03.2019FSV Frankfurt U191 - 0Freiburg U19[1-0]
17:0009.03.2019Ingolstadt U191 - 0Nurnberg U19[1-0]
16:0009.03.2019Karlsruher U195 - 1Heidenheim U19[3-1]
15:0009.03.2019Mainz U191 - 1Stuttgarter Kickers U19[0-1]
13:0009.03.2019Bayern U194 - 4Stuttgart U19[4-2]
13:0009.03.2019Eintracht Frankfurt U191 - 1Augsburg U19[0-1]
16:0003.03.2019Heidenheim U191 - 1Hoffenheim U19[0-0]
16:0002.03.2019Stuttgarter Kickers U191 - 0Eintracht Frankfurt U19[1-0]
16:0002.03.2019Stuttgart U191 - 3Mainz U19[0-0]
15:0002.03.2019Augsburg U191 - 3Karlsruher U19[0-1]
15:0002.03.2019Kaiserslautern U192 - 1FSV Frankfurt U19[1-1]
14:1502.03.2019Nurnberg U191 - 2Bayern U19[0-1]
13:0002.03.2019Freiburg U191 - 3Ingolstadt U19[0-2]
16:0023.02.2019Eintracht Frankfurt U191 - 2Stuttgart U19[1-2]
15:3023.02.2019FSV Frankfurt U191 - 2Hoffenheim U19[0-0]
15:0023.02.2019Heidenheim U191 - 1Augsburg U19[0-1]
13:0023.02.2019Ingolstadt U194 - 2Kaiserslautern U19[3-0]
13:0023.02.2019Mainz U195 - 0Nurnberg U19[3-0]
15:0017.03.2019Rodinghausen U191 - 3Oberhausen U19[1-3]
17:0016.03.2019Alemannia Aachen U190 - 1Dusseldorf U19[0-0]
15:0016.03.2019B. Monchengladbach U191 - 0RW Essen U19[0-0]
15:0016.03.2019Bochum U193 - 0Paderborn U19[1-0]
15:0010.03.2019Preussen Munster U191 - 3Leverkusen U19[0-2]
15:0010.03.2019Rodinghausen U190 - 1B. Monchengladbach U19[0-1]
13:0010.03.2019Koln U195 - 0RW Essen U19[0-0]
13:0010.03.2019Oberhausen U190 - 1Duisburg U19[0-1]
13:0010.03.2019Schalke U191 - 0Dusseldorf U19[1-0]
15:3009.03.2019Paderborn U191 - 2Alemannia Aachen U19[0-0]
15:0009.03.2019Bochum U191 - 1Dortmund U19[0-0]
16:0002.03.2019Alemannia Aachen U190 - 1Oberhausen U19[0-0]
15:0002.03.2019Dusseldorf U190 - 2Preussen Munster U19[0-2]
14:0002.03.2019Koln U195 - 0Rodinghausen U19[2-0]
13:0002.03.2019Dortmund U194 - 1Paderborn U19[2-0]
13:0002.03.2019Duisburg U190 - 1Schalke U19[0-0]
13:0002.03.2019RW Essen U190 - 1Leverkusen U19[0-0]
20:3001.03.2019B. Monchengladbach U192 - 0Bochum U19[0-0]
15:0024.02.2019Preussen Munster U193 - 2Duisburg U19[1-0]
15:0024.02.2019Rodinghausen U192 - 0RW Essen U19[1-0]
Germany: Dfb Junioren Pokal
14:0016.03.2019Stuttgart U194 - 0Freiburg U19[2-0]
13:0016.03.2019RB Leipzig U192 - 1Dortmund U19[1-1]
Germany: Bundesliga Women
18:0017.03.2019Bayer Leverkusen W1 - 1Sand W[0-0]
16:0017.03.2019Bayern Munich W5 - 0Potsdam W[3-0]
16:0017.03.2019Freiburg W2 - 3Wolfsburg W[1-1]
13:0017.03.2019Werder Bremen W1 - 1Hoffenheim W[1-0]
16:0516.03.2019SGS Essen W4 - 3Frankfurt W[2-0]
16:0024.02.2019Hoffenheim W0 - 1Bayern Munich W[0-1]
16:0024.02.2019Wolfsburg W6 - 0Werder Bremen W[3-0]
13:0024.02.2019Sand W0 - 1Frankfurt W[0-1]
16:0023.02.2019Bayer Leverkusen W3 - 0B. Monchengladbach W[2-0]
16:0023.02.2019Duisburg W1 - 6Freiburg W[0-3]
16:0023.02.2019Potsdam W2 - 2SGS Essen W[1-2]
Germany: Dfb Pokal Women
20:0013.03.2019Wolfsburg W4 - 0Potsdam W[2-0]
18:3013.03.2019B. Monchengladbach W1 - 6Freiburg W[0-3]
20:3012.03.2019Frankfurt W1 - 3Bayern Munich W[1-2]
19:0012.03.2019Bayer Leverkusen W1 - 7Hoffenheim W[0-2]
Üye Yorumları
bahis doktoru :  1 gün önce
UZaklaştırman kaldırıldı, yeniden yarışmaya...devamı
bahis doktoru :  2 gün önce
Merhaba, sonuçlanmamış tahminleri incelemeye alıyoruz, diğer...devamı
myfate :  2 gün önce
sayın admin site çok yavaş pc ya da mobil farketmiyor. bununla...devamı
Tiger35 :  3 gün önce
admincim benim New York Red Bulls - San Jose Earthquakes maçı...devamı
bahis doktoru :  3 gün önce
Merhaba, bu konu ile ilgileniyoruz, teşekkürler....devamı
Caziii_53 :  3 gün önce
https://www.bahisdoktoru.net/match_result.php?id=3155878&s_id=2571287&c_n=usa&c_id=1440&l_id=24216&v_id=29148devamı
Muratti81 :  3 gün önce
Kaybolan tahminler gelmeyecek yani. Sadece iki gün önce...devamı
metramon69 :  3 gün önce
mrb admin ABD Msl maçları puana eklenmiyor iki maçım var...devamı
woncu :  4 gün önce
Bugunki yaptiklarimizdami kaybolacak??uefadan benimde 2 tutan...devamı
bahis doktoru :  4 gün önce
Değerli arkadaşlar, tahminleri kaybolanların site çerez...devamı