Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• Futbol Anketleri
• MobilBahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Germany: Bundesliga
21:3018.10.2019Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
16:3019.10.2019Augsburg - Bayern Munich
16:3019.10.2019Dusseldorf - Mainz
16:3019.10.2019RB Leipzig - Wolfsburg
16:3019.10.2019Union Berlin - Freiburg
16:3019.10.2019Werder Bremen - Hertha Berlin
19:3019.10.2019Dortmund - B. Monchengladbach
16:3020.10.2019FC Koln - Paderborn
19:0020.10.2019Hoffenheim - Schalke
Germany: 2. Bundesliga
19:3018.10.2019Aue - Nurnberg
19:3018.10.2019Greuther Furth - SG Dynamo Dresden
14:0019.10.2019Regensburg - Sandhausen
14:0019.10.2019St. Pauli - Darmstadt
14:0019.10.2019Wehen - Heidenheim
14:3020.10.2019Bochum - Karlsruher
14:3020.10.2019Hannover - VfL Osnabruck
14:3020.10.2019Stuttgart - Holstein Kiel
21:3021.10.2019Arminia Bielefeld - Hamburger SV
Germany: 3. Liga
20:0018.10.2019Duisburg - Kaiserslautern
15:0019.10.2019Braunschweig - Unterhaching
15:0019.10.2019Ingolstadt - Chemnitzer
15:0019.10.2019Magdeburg - Hansa Rostock
15:0019.10.2019Mannheim - Hallescher
15:0019.10.2019Munich 1860 - Uerdingen
15:0019.10.2019Preussen Munster - Grossaspach
14:0020.10.2019Zwickau - Bayern II
15:0020.10.2019Jena - Wurzburger Kickers
20:0021.10.2019Meppen - Viktoria Koln
Germany: Regionalliga North
20:3018.10.2019Drochtersen/Assel - Werder Bremen II
14:0019.10.2019Hannover II - Norderstedt
17:0019.10.2019Jeddeloh - Hamburger SV II
15:0020.10.2019Altona - Oldenburg
15:0020.10.2019Holstein Kiel II - Wolfsburg II
15:0020.10.2019St. Pauli II - Hannoverscher SC
15:0020.10.2019TSV Havelse - Lubeck
16:0020.10.2019Luneburger Hansa - BSV Rehden
20:0020.10.2019SC Weiche-08 - Heider SV
20:0018.10.2019Erfurt - Bischofswerdaer
14:3019.10.2019Altglienicke - Halberstadt
14:3019.10.2019Auerbach - Nordhausen
14:3019.10.2019Lichtenberg - Viktoria Berlin
14:3019.10.2019Meuselwitz - Berliner AK 07
14:3019.10.2019Rathenow - BFC Dynamo
14:3020.10.2019Energie Cottbus - Chemie Leipzig
14:3020.10.2019Hertha Berlin II - Furstenwalde
20:0021.10.2019Lokomotive Leipzig - Babelsberg
20:0018.10.2019Verl - Alemannia Aachen
15:0019.10.2019Bergisch Gladbach - RW Essen
15:0019.10.2019Fortuna Koln - Lotte
15:0019.10.2019Lippstadt - Homberg
15:0019.10.2019Oberhausen - Rodinghausen
15:0019.10.2019Schalke II - Haltern
15:0019.10.2019Wattenscheid - Dusseldorf II
15:3019.10.2019B. Monchengladbach II - Wuppertaler
15:3019.10.2019Bonner - Dortmund II
17:0016.10.2019Alzenau - Freiburg II
15:0019.10.2019Aalen - Alzenau
15:0019.10.2019Bahlinger - Saarbrucken
15:0019.10.2019Elversberg - Walldorf
15:0019.10.2019FC 08 Homburg - Balingen
15:0019.10.2019Freiburg II - Giessen
15:0019.10.2019Offenbach - Mainz II
15:0019.10.2019Pirmasens - FSV Frankfurt
15:0019.10.2019Steinbach Haiger - TuS RW Koblenz
15:0019.10.2019Ulm - Hoffenheim II
20:3018.10.2019Memmingen - Buchbach
15:0019.10.2019Aschaffenburg - Illertissen
15:0019.10.2019Burghausen - Aubstadt
15:0019.10.2019Garching - Augsburg II
15:0019.10.2019Heimstetten - SpVgg Bayreuth
15:0019.10.2019Rain/Lech - Eichstatt
15:0019.10.2019Rosenheim - Furth II
15:0019.10.2019Schalding - Nurnberg II
21:1521.10.2019Schweinfurt - Turkgucu Munchen
Germany: Oberliga Nofv-Nord
20:3016.10.2019Staaken - Tasmania Berlin
14:0019.10.2019Blau Weiss Berlin - Pampow
15:0019.10.2019Ludwigsfelder - Hertha Zehlendorf
15:0019.10.2019Torgelower Greif - Hansa Rostock II
14:3020.10.2019Neustrelitz - TB Berlin
15:0020.10.2019Brandenburger - Tasmania Berlin
15:0020.10.2019CFC Hertha - Seelow
15:0020.10.2019Staaken - Strausberg
15:0020.10.2019Stendal - Greifswald
20:0018.10.2019Askania Bernburg - Eilenburg
21:0018.10.2019Luckenwalde - FC Merseburg
14:0019.10.2019Krieschow - Martinroda
15:0019.10.2019Grimma - Plauen
16:0019.10.2019Halle - Sandersdorf
15:0020.10.2019Inter Leipzig - Einheit Rudolstadt
15:0020.10.2019Nordhausen II - Hohenstein-Ernstthal
15:0020.10.2019Oberlausitz - Jena II
15:0019.10.2019Eutin - Oldenburger
15:0019.10.2019Neumunster - Bordesholm
15:0019.10.2019TSV Kropp - Lubeck II
17:0019.10.2019Inter Turkspor Kiel - Eichede
17:1519.10.2019SC Weiche-08 II - Flensburg
16:0020.10.2019Eckernforder SV - Todesfelde
16:0020.10.2019Frisia Risum-Lindholm - Phonix Lubeck
16:0020.10.2019Preussen Reinfeld - Husumer
20:3018.10.2019Hamm United - Sasel
20:3018.10.2019TuS Osdorf - Paloma
21:0018.10.2019Hamburger SV III - Wandsbeker Concordia
21:0018.10.2019Suderelbe - Bramfelder SV
15:0019.10.2019Curslack-Neuengamme - TSV Buchholz 08
14:0020.10.2019Dassendorf - SC Victoria Hamburg
15:0020.10.2019Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorfer SV
15:0020.10.2019Niendorfer TSV - Teutonia Ottensen
16:0020.10.2019Tornesch - Rugenbergen
14:0019.10.2019BTS Neustadt - Aumund-Vegesack
14:0019.10.2019Werder Bremen III - Borgfeld
12:0020.10.2019Geestemunde - Brinkumer
15:3020.10.2019Hemelingen - Schwachhausen
16:0020.10.2019Union 60 Bremen - Bremer
16:3020.10.2019Habenhauser - Oberneuland
16:3020.10.2019Leher - Hastedt
16:3020.10.2019SFL Bremerhaven - Blumenthaler
17:0019.10.2019Arminia Hannover - Lupo-Martini Wolfsburg
17:0019.10.2019Delmenhorst - Heeslinger
17:0019.10.2019Eintracht Celle - Emden
16:0020.10.2019Bersenbruck - Spelle-Venhaus
16:0020.10.2019Egestorf-Langreder - Uphusen
16:0020.10.2019FT Braunschweig - Hildesheim
16:0020.10.2019Gifhorn - Tundern
16:0020.10.2019Hagen/Uthlede - Wolfenbuttel
16:0020.10.2019VfL Oldenburg - Eintracht Northeim
20:1516.10.2019Holzwickeder SC - ASC 09 Dortmund
16:0019.10.2019Eintracht Rheine - Kaan-Marienborn
16:0020.10.2019Ennepetal - Westfalia Rhynern
16:0020.10.2019Hammer SpVgg. - Erndtebruck
16:0020.10.2019Paderborn II - Ahlen
16:0020.10.2019Preussen Munster 2 - Wiedenbruck
16:0020.10.2019Schermbeck - Sprockhovel
16:0020.10.2019Siegen - RSV Meinerzhagen
16:1520.10.2019Westfalia Herne - FC Gutersloh
20:3016.10.2019Hessen Dreieich - Kassel
15:0019.10.2019Kassel - Viktoria Griesheim
16:0019.10.2019Fernwald - Eddersheim
16:0019.10.2019Friedberg - Ginsheim
16:0019.10.2019Hanau - RW Walldorf
16:0019.10.2019Hessen Dreieich - Neuhof
16:0019.10.2019TUS Dietkirchen - SV Steinbach
16:0019.10.2019Waldgirmes - Stadtallendorf
15:0020.10.2019Baunatal - Fulda-Lehnerz
16:0020.10.2019Bad Vilbel - Hadamar
20:0018.10.2019Engers - Kaiserslautern II
20:0018.10.2019Hertha Wiesbach - Elversberg II
15:3019.10.2019Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen
16:0019.10.2019Diefflen - Eintracht Trier
16:3019.10.2019Mechtersheim - Hassia Bingen
16:3019.10.2019Pfeddersheim - Karbach
17:3019.10.2019TuS Koblenz - Dudenhofen
16:0020.10.2019Gonsenheim - Eisbachtal
16:0020.10.2019Rochling - Worms
20:0018.10.2019Eltersdorf - Gebenbach
15:0019.10.2019Seligenporten - Bamberg
16:0019.10.2019Bayern Hof - Cham
16:0019.10.2019Vilzing - Spvgg Ansbach 09
16:0019.10.2019Wurzburger FV - Kahl
17:0019.10.2019Grossbardorf - Abtswind
17:0019.10.2019Karlburg - Ammerthal
16:0020.10.2019DJK Bamberg - ATSV
20:3018.10.2019Ingolstadt II - Ismaning
15:0019.10.2019Dachau - Landsberg
15:0019.10.2019Kottern-St. Mang - Pullach
16:0019.10.2019Deisenhofen - TSV 1880 Wasserburg
17:0019.10.2019Hankofen-Hailing - Kirchanschoring
17:0019.10.2019Pipinsried - Donaustauf
15:0020.10.2019Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg
16:0020.10.2019Schwabmunchen - Nordlingen
17:0020.10.2019Munich 1860 II - Regensburg II
15:0019.10.2019Reutlingen - Sandhausen II
15:0019.10.2019TSV Ilshofen - Dorfmerkingen
16:3019.10.2019Linx - Freiburger
16:3019.10.2019Neckarsulmer - Ravensburg
16:3019.10.2019Nottingen - Goppinger SV
16:3019.10.2019Oberachern - Freiberg
16:3019.10.2019Stuttgart II - Bissingen
19:3019.10.2019Villingen - Stutt. Kickers
16:0020.10.2019Rielasingen-Arlen - Pforzheim
16:0020.10.2019Eilendorf - VfL Vichttal
16:0020.10.2019Freialdenhoven - Frechen
16:0020.10.2019Hennef - Pesch
16:0020.10.2019Hurth - Siegburger
17:0019.10.2019TVD Velbert - Schonnebeck
16:0020.10.2019FC Monheim - SC Velbert
16:0020.10.2019Germania Ratingen - TuRU Dusseldorf
16:0020.10.2019Hilden - Meerbusch
16:0020.10.2019Kleve - Cronenberger
16:0020.10.2019Kray - Bocholt
16:0020.10.2019SSVg Velbert - Niederwenigern
16:0020.10.2019SW Essen - Baumberg
16:1520.10.2019Union Nettetal - Straelen
Germany: Junioren Bundesliga North
12:0019.10.2019Hamburger SV U19 - RB Leipzig U19
12:0019.10.2019Holstein Kiel U19 - Dresden U19
14:0019.10.2019Niendorfer TSV U19 - St. Pauli U19
14:0019.10.2019Union Berlin U19 - Wolfsburg U19
14:3019.10.2019Chemnitzer FC U19 - Hertha U19
14:0020.10.2019Cottbus U19 - Magdeburg U19
14:0020.10.2019Hannover U19 - Bremen U19
12:0019.10.2019Mainz U19 - Eintracht Frankfurt U19
14:0019.10.2019Augsburg U19 - Stuttgart U19
14:0019.10.2019Bayern U19 - Furth U19
14:0019.10.2019Heidenheim U19 - Ingolstadt U19
14:3019.10.2019Hoffenheim U19 - Offenbach U19
12:0020.10.2019Ulm U19 - Freiburg U19
14:0020.10.2019Kaiserslautern U19 - Karlsruher U19
12:0019.10.2019Koln U19 - B. Monchengladbach U19
14:0019.10.2019Alemannia Aachen U19 - Leverkusen U19
14:0019.10.2019Bochum U19 - Viktoria Koln U19
12:0020.10.2019Dortmund U19 - Schalke U19
12:0020.10.2019Dusseldorf U19 - Oberhausen U19
14:0020.10.2019Preussen Munster U19 - Duisburg U19
14:0020.10.2019Wuppertaler U19 - Bielefeld U19
Germany: Bundesliga Women
20:1518.10.2019Bayer Leverkusen W - Hoffenheim W
15:0020.10.2019Bayern Munich W - Potsdam W
15:0020.10.2019Frankfurt W - Wolfsburg W
15:0020.10.2019Freiburg W - Jena W
15:0020.10.2019Sand W - Duisburg W
15:0020.10.2019SGS Essen W - Koln W
Germany: 2. Bundesliga Women
12:0020.10.2019Cloppenburg W - Frankfurt 2 W
12:0020.10.2019Gutersloh W - Bayern Munich 2 W
12:0020.10.2019Saarbrucken W - B. Monchengladbach W
12:0020.10.2019Turbine Postdam 2 W - Arminia Bielefeld W
12:0020.10.2019Werder Bremen W - Andernach W
15:0020.10.2019Hoffenheim 2 W - Ingolstadt W
15:0020.10.2019Wolfsburg 2 W - Meppen W
Son Skorlar
Germany: Bundesliga
19:0006.10.2019Eintracht Frankfurt2 - 2Werder Bremen[0-1]
16:3006.10.2019Wolfsburg1 - 0Union Berlin[0-0]
14:3006.10.2019B. Monchengladbach5 - 1Augsburg[4-0]
19:3005.10.2019Schalke1 - 1FC Koln[0-0]
16:3005.10.2019Bayer Leverkusen1 - 1RB Leipzig[0-0]
16:3005.10.2019Bayern Munich1 - 2Hoffenheim[0-0]
16:3005.10.2019Freiburg2 - 2Dortmund[0-1]
16:3005.10.2019Paderborn1 - 2Mainz[1-2]
21:3004.10.2019Hertha Berlin3 - 1Dusseldorf[2-1]
19:0029.09.2019FC Koln0 - 4Hertha Berlin[0-1]
16:3029.09.2019Dusseldorf1 - 2Freiburg[1-1]
19:3028.09.2019Dortmund2 - 2Werder Bremen[2-1]
16:3028.09.2019Augsburg0 - 3Bayer Leverkusen[0-1]
16:3028.09.2019Hoffenheim0 - 3B. Monchengladbach[0-1]
16:3028.09.2019Mainz0 - 1Wolfsburg[0-1]
16:3028.09.2019Paderborn2 - 3Bayern Munich[0-1]
16:3028.09.2019RB Leipzig1 - 3Schalke[0-2]
21:3027.09.2019Union Berlin1 - 2Eintracht Frankfurt[0-0]
21:3023.09.2019Wolfsburg1 - 1Hoffenheim[1-1]
19:0022.09.2019Eintracht Frankfurt2 - 2Dortmund[1-1]
Germany: 2. Bundesliga
21:3007.10.2019VfL Osnabruck0 - 1Arminia Bielefeld[0-0]
14:3006.10.2019Heidenheim2 - 3Bochum[1-2]
14:3006.10.2019Holstein Kiel1 - 2Regensburg[1-1]
14:3006.10.2019Nurnberg1 - 1St. Pauli[0-1]
14:0005.10.2019Hamburger SV2 - 0Greuther Furth[0-0]
14:0005.10.2019Sandhausen2 - 2Aue[2-1]
14:0005.10.2019SG Dynamo Dresden0 - 2Hannover[0-0]
19:3004.10.2019Darmstadt1 - 1Karlsruher[1-1]
19:3004.10.2019Stuttgart1 - 2Wehen[1-2]
21:3030.09.2019Hannover0 - 4Nurnberg[0-3]
14:3029.09.2019Aue4 - 1SG Dynamo Dresden[3-1]
14:3029.09.2019Greuther Furth0 - 3Holstein Kiel[0-1]
14:3029.09.2019St. Pauli2 - 0Sandhausen[2-0]
14:0028.09.2019Bochum2 - 2Darmstadt[2-1]
14:0028.09.2019Karlsruher1 - 1Heidenheim[1-0]
14:0028.09.2019Regensburg2 - 2Hamburger SV[1-0]
19:3027.09.2019Arminia Bielefeld0 - 1Stuttgart[0-0]
19:3027.09.2019Wehen2 - 0VfL Osnabruck[1-0]
14:3022.09.2019Hamburger SV4 - 0Aue[2-0]
14:3022.09.2019SG Dynamo Dresden2 - 1Regensburg[0-1]
Germany: 3. Liga
20:0007.10.2019Wurzburger Kickers2 - 1Munich 1860[1-0]
15:0006.10.2019Chemnitzer3 - 1Duisburg[0-0]
14:0006.10.2019Bayern II2 - 0Braunschweig[1-0]
15:0005.10.2019Grossaspach1 - 5Ingolstadt[1-3]
15:0005.10.2019Hallescher1 - 1Zwickau[0-1]
15:0005.10.2019Hansa Rostock2 - 1Meppen[2-0]
15:0005.10.2019Kaiserslautern3 - 1Jena[1-1]
15:0005.10.2019Unterhaching2 - 2Preussen Munster[2-0]
15:0005.10.2019Viktoria Koln2 - 2Mannheim[2-2]
20:0004.10.2019Uerdingen0 - 0Magdeburg[0-0]
20:0002.10.2019Duisburg1 - 3Meppen[1-3]
20:0030.09.2019Ingolstadt0 - 0Unterhaching[0-0]
15:0029.09.2019Meppen1 - 2Uerdingen[0-1]
14:0029.09.2019Mannheim1 - 1Hansa Rostock[0-0]
15:0028.09.2019Braunschweig1 - 1Hallescher[1-0]
15:0028.09.2019Grossaspach2 - 0Chemnitzer[1-0]
15:0028.09.2019Jena1 - 2Duisburg[0-0]
15:0028.09.2019Munich 18603 - 1Kaiserslautern[1-0]
15:0028.09.2019Preussen Munster1 - 4Bayern II[0-4]
15:0028.09.2019Zwickau4 - 0Viktoria Koln[3-0]
Germany: Regionalliga North
16:0013.10.2019Hannoverscher SC1 - 2Heider SV[1-1]
15:0013.10.2019Holstein Kiel II0 - 0TSV Havelse[0-0]
15:0013.10.2019Norderstedt1 - 2Lubeck[0-2]
14:0013.10.2019Oldenburg2 - 0Jeddeloh[1-0]
16:0012.10.2019BSV Rehden2 - 0Altona[0-0]
14:3012.10.2019SC Weiche-085 - 1Luneburger Hansa[3-0]
14:0012.10.2019Hamburger SV II1 - 0Drochtersen/Assel[1-0]
14:0012.10.2019Wolfsburg II5 - 1St. Pauli II[1-1]
16:0006.10.2019Drochtersen/Assel5 - 1Oldenburg[3-0]
16:0006.10.2019Luneburger Hansa2 - 1Hannoverscher SC[1-1]
15:0006.10.2019Altona1 - 1SC Weiche-08[1-0]
15:0006.10.2019Lubeck2 - 1Werder Bremen II[1-1]
15:0006.10.2019St. Pauli II0 - 1Holstein Kiel II[0-0]
15:0006.10.2019TSV Havelse0 - 1Norderstedt[0-0]
17:0005.10.2019Jeddeloh1 - 4BSV Rehden[0-3]
15:0005.10.2019Heider SV0 - 5Wolfsburg II[0-3]
16:0029.09.2019Hannoverscher SC2 - 2Altona[0-1]
16:0029.09.2019Oldenburg1 - 1Hannover II[0-1]
15:0029.09.2019Holstein Kiel II5 - 0Heider SV[2-0]
15:0029.09.2019St. Pauli II1 - 0TSV Havelse[1-0]
14:3006.10.2019Berliner AK 071 - 1Rathenow[0-1]
14:3006.10.2019BFC Dynamo2 - 0Auerbach[2-0]
14:3006.10.2019Bischofswerdaer2 - 7Hertha Berlin II[2-4]
14:3006.10.2019Furstenwalde1 - 2Altglienicke[0-1]
14:3006.10.2019Nordhausen1 - 2Energie Cottbus[1-2]
14:0506.10.2019Chemie Leipzig2 - 0Lokomotive Leipzig[1-0]
14:3005.10.2019Babelsberg1 - 1Erfurt[1-0]
20:0004.10.2019Halberstadt1 - 1Lichtenberg[1-0]
14:3029.09.2019Altglienicke5 - 0Bischofswerdaer[2-0]
14:3029.09.2019Auerbach3 - 2Berliner AK 07[2-1]
14:3029.09.2019Erfurt0 - 0Chemie Leipzig[0-0]
14:3029.09.2019Halberstadt0 - 1Viktoria Berlin[0-0]
14:3029.09.2019Lichtenberg0 - 1Furstenwalde[0-0]
14:3028.09.2019Energie Cottbus6 - 0BFC Dynamo[3-0]
14:3028.09.2019Hertha Berlin II3 - 3Babelsberg[0-0]
14:3028.09.2019Rathenow1 - 1Meuselwitz[0-0]
20:3027.09.2019Lokomotive Leipzig4 - 3Nordhausen[1-1]
14:3022.09.2019BFC Dynamo0 - 0Lokomotive Leipzig[0-0]
14:3022.09.2019Furstenwalde3 - 0Halberstadt[1-0]
14:3022.09.2019Meuselwitz5 - 1Auerbach[1-0]
15:0012.10.2019Alemannia Aachen0 - 1Schalke II[0-0]
15:0012.10.2019Dortmund II1 - 2Lippstadt[1-1]
15:0012.10.2019Dusseldorf II3 - 0Bergisch Gladbach[2-0]
15:0012.10.2019Haltern1 - 2Bonner[0-0]
15:0012.10.2019Lotte4 - 2B. Monchengladbach II[0-1]
15:0012.10.2019Rodinghausen2 - 2Wattenscheid[1-1]
15:0012.10.2019Wuppertaler2 - 5Verl[0-4]
20:3011.10.2019RW Essen0 - 1Fortuna Koln[0-1]
15:0006.10.2019Bonner2 - 0Alemannia Aachen[0-0]
16:3005.10.2019Schalke II3 - 0Wuppertaler[1-0]
16:3005.10.2019Wattenscheid2 - 2Koln II[0-0]
15:0005.10.2019Fortuna Koln2 - 1Bergisch Gladbach[0-0]
15:0005.10.2019Lippstadt0 - 0Haltern[0-0]
15:0005.10.2019Oberhausen3 - 1Homberg[1-0]
15:0005.10.2019Rodinghausen3 - 1Dusseldorf II[3-0]
20:0004.10.2019Verl1 - 1Lotte[1-0]
14:0003.10.2019B. Monchengladbach II3 - 2RW Essen[1-1]
21:1530.09.2019Dortmund II2 - 0Oberhausen[1-0]
15:0029.09.2019B. Monchengladbach II6 - 0Bergisch Gladbach[4-0]
15:0029.09.2019Dusseldorf II1 - 1Fortuna Koln[1-1]
21:1514.10.2019FSV Frankfurt0 - 3FC 08 Homburg[0-2]
16:0013.10.2019Giessen0 - 3Ulm[0-0]
15:0012.10.2019Balingen2 - 4Elversberg[1-2]
15:0012.10.2019Mainz II1 - 0Bahlinger[0-0]
15:0012.10.2019Saarbrucken2 - 0Aalen[1-0]
15:0012.10.2019TuS RW Koblenz1 - 3Pirmasens[0-2]
20:3011.10.2019Walldorf2 - 2Offenbach[0-0]
20:0011.10.2019Hoffenheim II2 - 2Steinbach Haiger[1-1]
15:0005.10.2019Aalen0 - 0Mainz II[0-0]
15:0005.10.2019Bahlinger1 - 0Walldorf[0-0]
15:0005.10.2019FC 08 Homburg2 - 1TuS RW Koblenz[2-1]
15:0005.10.2019Freiburg II1 - 3Saarbrucken[0-1]
15:0005.10.2019Giessen4 - 2Hoffenheim II[1-1]
15:0005.10.2019Offenbach3 - 0Balingen[0-0]
15:0005.10.2019Pirmasens0 - 5Steinbach Haiger[0-3]
16:3003.10.2019Ulm2 - 1Alzenau[2-0]
16:0003.10.2019Elversberg1 - 0FSV Frankfurt[0-0]
15:0029.09.2019FSV Frankfurt0 - 0Offenbach[0-0]
15:0029.09.2019Hoffenheim II2 - 2Pirmasens[2-0]
15:0029.09.2019Mainz II3 - 2Freiburg II[1-1]
15:0012.10.2019Aubstadt2 - 0Furth II[0-0]
15:0012.10.2019Augsburg II2 - 3Aschaffenburg[2-2]
15:0012.10.2019Eichstatt2 - 1Burghausen[2-0]
15:0012.10.2019Illertissen2 - 1Schalding[0-0]
15:0012.10.2019Nurnberg II3 - 1Heimstetten[2-1]
15:0012.10.2019SpVgg Bayreuth3 - 1Schweinfurt[1-0]
15:0012.10.2019Turkgucu Munchen2 - 0Rain/Lech[1-0]
20:0011.10.2019Buchbach1 - 1Garching[0-1]
20:0011.10.2019Rosenheim1 - 1Memmingen[0-1]
21:1507.10.2019Burghausen1 - 2Turkgucu Munchen[1-2]
15:0006.10.2019Aschaffenburg4 - 0Buchbach[3-0]
15:0006.10.2019Schalding0 - 0Augsburg II[0-0]
15:0006.10.2019Schweinfurt0 - 2Nurnberg II[0-0]
15:0005.10.2019Aubstadt2 - 0Rosenheim[1-0]
15:0005.10.2019Furth II2 - 0Eichstatt[1-0]
15:0005.10.2019Heimstetten1 - 4Illertissen[0-3]
15:0005.10.2019Rain/Lech1 - 2SpVgg Bayreuth[1-1]
18:0028.09.2019Buchbach1 - 0Schalding[0-0]
15:0028.09.2019Eichstatt2 - 2Aubstadt[1-1]
15:0028.09.2019Nurnberg II1 - 2Rain/Lech[0-0]
Germany: Oberliga Nofv-Nord
15:0006.10.2019CFC Hertha0 - 3Torgelower Greif[0-2]
15:0006.10.2019Hertha Zehlendorf0 - 0Stendal[0-0]
15:0005.10.2019Pampow3 - 2Brandenburger[2-2]
15:0005.10.2019Strausberg0 - 6Hansa Rostock II[0-1]
20:0004.10.2019TB Berlin9 - 0Ludwigsfelder[5-0]
15:0003.10.2019Greifswald1 - 1Blau Weiss Berlin[0-0]
15:0003.10.2019Seelow1 - 1Neustrelitz[1-0]
15:0029.09.2019Staaken1 - 1Pampow[1-0]
15:0029.09.2019Stendal2 - 2TB Berlin[2-1]
14:3029.09.2019Neustrelitz3 - 0CFC Hertha[1-0]
15:0028.09.2019Brandenburger0 - 2Greifswald[0-2]
15:0028.09.2019Hansa Rostock II3 - 1Tasmania Berlin[0-0]
15:0028.09.2019Ludwigsfelder1 - 3Seelow[1-2]
15:0028.09.2019Torgelower Greif2 - 3Strausberg[1-0]
14:0028.09.2019Blau Weiss Berlin0 - 3Hertha Zehlendorf[0-2]
15:0022.09.2019CFC Hertha0 - 0Ludwigsfelder[0-0]
15:0022.09.2019Greifswald3 - 2Staaken[1-1]
15:0022.09.2019Seelow1 - 1Stendal[0-0]
15:0022.09.2019Tasmania Berlin1 - 2Strausberg[1-1]
14:3022.09.2019Neustrelitz1 - 0Torgelower Greif[1-0]
15:0005.10.2019Einheit Rudolstadt5 - 1Askania Bernburg[1-0]
15:0005.10.2019Hohenstein-Ernstthal1 - 5Luckenwalde[1-2]
15:0005.10.2019Jena II2 - 0Inter Leipzig[0-0]
14:0005.10.2019Plauen5 - 0Halle[4-0]
15:0003.10.2019FC Merseburg3 - 1Grimma[0-0]
15:0003.10.2019Sandersdorf5 - 1Martinroda[2-1]
20:3002.10.2019Eilenburg5 - 3Nordhausen II[3-1]
15:0029.09.2019Inter Leipzig2 - 1Oberlausitz[1-0]
15:0029.09.2019Krieschow2 - 2Sandersdorf[0-1]
15:0029.09.2019Martinroda2 - 3Plauen[0-0]
16:0028.09.2019Halle3 - 2FC Merseburg[1-1]
15:0028.09.2019Askania Bernburg0 - 4Jena II[0-1]
15:0028.09.2019Grimma3 - 0Hohenstein-Ernstthal[2-0]
15:0028.09.2019Nordhausen II2 - 2Einheit Rudolstadt[0-0]
21:0027.09.2019Luckenwalde4 - 1Eilenburg[2-1]
15:0022.09.2019Einheit Rudolstadt1 - 0Luckenwalde[1-0]
15:0022.09.2019Inter Leipzig5 - 0Krieschow[3-0]
15:0021.09.2019Jena II5 - 2Nordhausen II[2-1]
15:0021.09.2019Oberlausitz2 - 1Askania Bernburg[1-0]
15:0021.09.2019Plauen2 - 0Sandersdorf[1-0]
15:0013.10.2019Eichede1 - 3Bordesholm[0-2]
16:0012.10.2019Oldenburger4 - 3Todesfelde[2-0]
15:0012.10.2019Flensburg3 - 2Eutin[2-1]
15:0012.10.2019Husumer - SC Weiche-08 II
15:0012.10.2019Lubeck II4 - 2Frisia Risum-Lindholm[2-1]
15:0012.10.2019Neumunster1 - 3Preussen Reinfeld[0-3]
15:0012.10.2019Phonix Lubeck5 - 0Inter Turkspor Kiel[0-0]
15:0012.10.2019TSV Kropp - Eckernforder SV
16:0006.10.2019Eckernforder SV1 - 4Oldenburger[1-1]
16:0006.10.2019Frisia Risum-Lindholm3 - 3TSV Kropp[2-0]
16:0006.10.2019Preussen Reinfeld0 - 1Eichede[0-1]
15:0006.10.2019Todesfelde2 - 1Flensburg[2-0]
17:0005.10.2019Inter Turkspor Kiel2 - 3Lubeck II[0-0]
15:0005.10.2019Bordesholm0 - 3Phonix Lubeck[0-2]
15:0005.10.2019Eutin2 - 2Husumer[-]
14:3005.10.2019SC Weiche-08 II4 - 1Neumunster[0-0]
16:0029.09.2019Frisia Risum-Lindholm4 - 1Eckernforder SV[2-1]
15:0029.09.2019Eichede2 - 4SC Weiche-08 II[1-0]
15:0029.09.2019Lubeck II3 - 2Bordesholm[2-1]
15:0028.09.2019Husumer0 - 2Todesfelde[0-1]
16:3013.10.2019Wandsbeker Concordia2 - 0Curslack-Neuengamme[-]
16:0013.10.2019Sasel0 - 1Dassendorf[0-0]
15:0013.10.2019Rugenbergen2 - 3Barmbek-Uhlenhorst[1-0]
15:0013.10.2019TSV Buchholz 085 - 3Tornesch[2-1]
11:4513.10.2019Paloma2 - 2Hamburger SV III[2-1]
15:0012.10.2019Meiendorfer SV2 - 3Teutonia Ottensen[2-0]
21:0011.10.2019Suderelbe2 - 4Niendorfer TSV[1-3]
20:3011.10.2019SC Victoria Hamburg5 - 3TuS Osdorf[2-2]
20:0011.10.2019Bramfelder SV2 - 3Hamm United[1-2]
15:3006.10.2019Teutonia Ottensen2 - 0Rugenbergen[0-0]
15:0006.10.2019Barmbek-Uhlenhorst3 - 0TSV Buchholz 08[1-0]
15:0006.10.2019Niendorfer TSV4 - 3Meiendorfer SV[3-0]
19:0005.10.2019Curslack-Neuengamme1 - 3Paloma[0-0]
13:0005.10.2019SC Victoria Hamburg5 - 2Hamburger SV III[1-1]
21:0004.10.2019Tornesch1 - 0Wandsbeker Concordia[0-0]
20:3004.10.2019Hamm United3 - 2Suderelbe[0-1]
20:3004.10.2019TuS Osdorf4 - 1Sasel[-]
14:0003.10.2019Dassendorf1 - 0Bramfelder SV[0-0]
16:3029.09.2019Sasel3 - 2Hamburger SV III[2-0]
16:3029.09.2019Wandsbeker Concordia2 - 3Barmbek-Uhlenhorst[2-1]
16:0013.10.2019Borgfeld1 - 3SFL Bremerhaven[1-1]
16:0013.10.2019Hastedt2 - 4Geestemunde[0-2]
14:0013.10.2019Schwachhausen2 - 0Union 60 Bremen[1-0]
16:0012.10.2019Blumenthaler2 - 4Hemelingen[2-3]
15:3012.10.2019Aumund-Vegesack2 - 1Leher[1-0]
15:0012.10.2019Brinkumer2 - 1Werder Bremen III[0-0]
14:0012.10.2019Bremer3 - 1Habenhauser[1-1]
20:3011.10.2019Oberneuland7 - 0BTS Neustadt[4-0]
14:0003.10.2019Leher2 - 1Werder Bremen III[1-0]
16:3029.09.2019Habenhauser1 - 5Schwachhausen[1-2]
16:3029.09.2019SFL Bremerhaven - Brinkumer
16:3029.09.2019Union 60 Bremen3 - 4Blumenthaler[2-2]
15:3029.09.2019Hemelingen3 - 2Borgfeld[1-2]
15:3028.09.2019Aumund-Vegesack1 - 2Hastedt[1-1]
14:0028.09.2019BTS Neustadt1 - 4Bremer[1-0]
14:0028.09.2019Werder Bremen III3 - 2Geestemunde[3-2]
21:0027.09.2019Leher0 - 5Oberneuland[0-2]
16:0022.09.2019Borgfeld1 - 0Union 60 Bremen[0-0]
16:0022.09.2019Hastedt4 - 0Werder Bremen III[4-0]
14:0022.09.2019Schwachhausen4 - 0BTS Neustadt[3-0]
16:0013.10.2019Arminia Hannover1 - 0FT Braunschweig[0-0]
16:0013.10.2019Heeslinger0 - 0Gifhorn[0-0]
16:0013.10.2019Spelle-Venhaus5 - 2VfL Oldenburg[4-1]
16:0013.10.2019Uphusen3 - 1Hagen/Uthlede[2-1]
16:0013.10.2019Wolfenbuttel1 - 3Eintracht Celle[1-0]
15:0013.10.2019Eintracht Northeim0 - 6Delmenhorst[0-2]
17:0012.10.2019Emden - Bersenbruck
17:0012.10.2019Lupo-Martini Wolfsburg2 - 2Egestorf-Langreder[1-1]
17:0012.10.2019Tundern0 - 3Hildesheim[-]
16:0006.10.2019Bersenbruck2 - 2Wolfenbuttel[0-0]
16:0006.10.2019Egestorf-Langreder3 - 1Arminia Hannover[1-1]
16:0006.10.2019Gifhorn1 - 1Eintracht Northeim[0-1]
16:0006.10.2019Hagen/Uthlede2 - 2Lupo-Martini Wolfsburg[2-1]
16:0006.10.2019Hildesheim3 - 1Heeslinger[1-0]
16:0006.10.2019Uphusen1 - 2Eintracht Celle[1-2]
16:0006.10.2019VfL Oldenburg1 - 0Emden[1-0]
17:0005.10.2019Delmenhorst1 - 0Spelle-Venhaus[1-0]
16:0005.10.2019FT Braunschweig5 - 2Tundern[4-1]
16:0003.10.2019VfL Oldenburg2 - 1Arminia Hannover[2-1]
16:0029.09.2019Heeslinger4 - 0Tundern[3-0]
16:3013.10.2019ASC 09 Dortmund1 - 2Westfalia Herne[0-2]
16:0013.10.2019Ennepetal3 - 1Paderborn II[1-0]
16:0013.10.2019Erndtebruck1 - 4Ahlen[0-1]
16:0013.10.2019FC Gutersloh0 - 0Schermbeck[0-0]
16:0013.10.2019Kaan-Marienborn2 - 2Preussen Munster 2[0-1]
16:0013.10.2019RSV Meinerzhagen2 - 0Hammer SpVgg.[1-0]
16:0013.10.2019Sprockhovel3 - 0Siegen[1-0]
16:0013.10.2019Westfalia Rhynern0 - 1Eintracht Rheine[0-0]
16:0013.10.2019Wiedenbruck4 - 2Holzwickeder SC[1-1]
16:1506.10.2019Westfalia Herne0 - 3Wiedenbruck[0-1]
16:0006.10.2019Ahlen0 - 0RSV Meinerzhagen[0-0]
16:0006.10.2019Eintracht Rheine2 - 1Ennepetal[1-1]
16:0006.10.2019Hammer SpVgg.2 - 2Sprockhovel[2-1]
16:0006.10.2019Holzwickeder SC2 - 1Kaan-Marienborn[1-0]
16:0006.10.2019Preussen Munster 20 - 0Westfalia Rhynern[0-0]
16:0006.10.2019Schermbeck0 - 2ASC 09 Dortmund[0-0]
16:0006.10.2019Siegen1 - 3FC Gutersloh[1-1]
16:0003.10.2019Paderborn II2 - 0Erndtebruck[2-0]
16:0029.09.2019ASC 09 Dortmund2 - 3Siegen[2-2]
16:0029.09.2019Wiedenbruck3 - 0Schermbeck[1-0]
16:3013.10.2019Eddersheim0 - 0TUS Dietkirchen[0-0]
16:0013.10.2019Ginsheim3 - 1Fernwald[0-0]
16:0013.10.2019Neuhof3 - 2Bad Vilbel[1-2]
16:0013.10.2019RW Walldorf1 - 4Hessen Dreieich[0-1]
16:0012.10.2019Hadamar2 - 0Waldgirmes[0-0]
16:0012.10.2019Viktoria Griesheim1 - 4Baunatal[-]
15:0012.10.2019Fulda-Lehnerz1 - 2Hanau[1-1]
15:0012.10.2019Kassel2 - 0SV Steinbach[0-0]
15:0012.10.2019Stadtallendorf1 - 0Friedberg[1-0]
16:3006.10.2019TUS Dietkirchen1 - 0Fernwald[-]
16:0006.10.2019Friedberg0 - 3Hadamar[0-0]
16:0006.10.2019Hanau2 - 3Viktoria Griesheim[2-1]
15:0006.10.2019Baunatal1 - 2SV Steinbach[1-0]
15:0006.10.2019Kassel1 - 2Eddersheim[0-1]
16:0005.10.2019Bad Vilbel0 - 2RW Walldorf[0-1]
16:0005.10.2019Hessen Dreieich2 - 1Fulda-Lehnerz[1-0]
16:0005.10.2019Waldgirmes3 - 2Neuhof[-]
15:0005.10.2019Stadtallendorf5 - 0Ginsheim[2-0]
16:3003.10.2019Eddersheim2 - 2Fulda-Lehnerz[2-2]
16:0003.10.2019Hanau1 - 4Friedberg[1-2]
16:0013.10.2019Elversberg II0 - 4Pfeddersheim[0-3]
18:3012.10.2019Dudenhofen1 - 0Schott Mainz[0-0]
16:3012.10.2019Arminia Ludwigshafen2 - 1Gonsenheim[1-1]
16:3012.10.2019Eisbachtal0 - 4Rochling[0-1]
16:3012.10.2019Hassia Bingen1 - 4TuS Koblenz[1-1]
16:3012.10.2019Kaiserslautern II2 - 0Mechtersheim[-]
16:3012.10.2019Worms4 - 1Diefflen[-]
15:3012.10.2019Karbach3 - 3Engers[1-0]
15:0012.10.2019Eintracht Trier0 - 2Hertha Wiesbach[0-1]
17:3005.10.2019Hassia Bingen1 - 1Dudenhofen[1-1]
16:3005.10.2019Diefflen5 - 1Eisbachtal[3-1]
16:3005.10.2019Engers3 - 3Elversberg II[2-2]
16:3005.10.2019Pfeddersheim3 - 0Eintracht Trier[1-0]
16:3005.10.2019TuS Koblenz0 - 2Kaiserslautern II[0-2]
16:0005.10.2019Rochling2 - 0Arminia Ludwigshafen[1-0]
20:3004.10.2019Hertha Wiesbach2 - 1Worms[-]
20:0004.10.2019Gonsenheim1 - 1Schott Mainz[1-0]
16:0029.09.2019Dudenhofen1 - 1Gonsenheim[0-1]
15:0029.09.2019Elversberg II1 - 0Mechtersheim[1-0]
16:3028.09.2019Karbach1 - 2TuS Koblenz[0-2]
16:0013.10.2019Ammerthal2 - 0Seligenporten[0-0]
17:0012.10.2019ATSV5 - 0Karlburg[3-0]
17:0012.10.2019Cham3 - 1DJK Bamberg[2-0]
17:0012.10.2019Kahl1 - 1Grossbardorf[0-0]
17:0012.10.2019Sand0 - 2Vilzing[-]
16:0012.10.2019Spvgg Ansbach 090 - 0Eltersdorf[0-0]
15:0012.10.2019Bamberg3 - 3Wurzburger FV[2-1]
15:0012.10.2019Gebenbach1 - 3Bayern Hof[1-1]
16:0006.10.2019DJK Bamberg4 - 1Gebenbach[2-1]
17:0005.10.2019Kahl0 - 2Bamberg[0-0]
17:0005.10.2019Karlburg2 - 0Cham[1-0]
16:0005.10.2019Bayern Hof0 - 7Spvgg Ansbach 09[0-3]
16:0005.10.2019Vilzing5 - 0Abtswind[3-0]
16:0005.10.2019Wurzburger FV3 - 2Ammerthal[2-2]
20:0004.10.2019Eltersdorf2 - 0Sand[2-0]
20:0004.10.2019Seligenporten2 - 3ATSV[0-2]
17:0028.09.2019Abtswind2 - 2Eltersdorf[1-1]
17:0028.09.2019DJK Bamberg4 - 1Spvgg Ansbach 09[2-1]
17:0028.09.2019Gebenbach4 - 1Karlburg[3-0]
17:0028.09.2019Sand4 - 0Bayern Hof[1-0]
17:0013.10.2019Regensburg II3 - 2Dachau[2-1]
16:3012.10.2019Nordlingen1 - 2Munich 1860 II[1-0]
16:3012.10.2019Schwaben Augsburg0 - 2Kottern-St. Mang[0-2]
16:0012.10.2019Donaustauf1 - 1Turkspor Augsburg[0-1]
16:0012.10.2019Kirchanschoring1 - 1Deisenhofen[0-0]
15:0012.10.2019Ismaning3 - 3Schwabmunchen[0-1]
15:0012.10.2019Landsberg1 - 5Pipinsried[1-3]
15:0012.10.2019Pullach1 - 1Hankofen-Hailing[1-0]
20:3011.10.2019TSV 1880 Wasserburg5 - 1Ingolstadt II[2-1]
17:0006.10.2019Munich 1860 II1 - 3Ismaning[0-2]
15:0006.10.2019Schwabmunchen4 - 1TSV 1880 Wasserburg[3-1]
17:0005.10.2019Hankofen-Hailing2 - 0Kottern-St. Mang[2-0]
16:3005.10.2019Turkspor Augsburg1 - 2Landsberg[0-2]
16:0005.10.2019Donaustauf2 - 1Schwaben Augsburg[1-1]
15:0005.10.2019Dachau0 - 0Nordlingen[0-0]
15:0005.10.2019Ingolstadt II0 - 2Kirchanschoring[0-0]
16:0003.10.2019Pipinsried5 - 0Regensburg II[3-0]
13:0003.10.2019Deisenhofen3 - 1Pullach[1-0]
18:4502.10.2019Kirchanschoring2 - 2Turkspor Augsburg[2-0]
17:0029.09.2019Regensburg II0 - 2Turkspor Augsburg[0-1]
15:3012.10.2019Freiburger1 - 1Stuttgart II[1-1]
15:0012.10.2019Bissingen0 - 3Reutlingen[0-1]
15:0012.10.2019Dorfmerkingen0 - 4Oberachern[0-1]
15:0012.10.2019Freiberg1 - 0Nottingen[0-0]
15:0012.10.2019Goppinger SV1 - 2Neckarsulmer[0-2]
15:0012.10.2019Pforzheim0 - 1Villingen[0-1]
15:0012.10.2019Ravensburg3 - 2Linx[2-1]
15:0012.10.2019Sandhausen II0 - 2Rielasingen-Arlen[0-2]
15:0012.10.2019Stutt. Kickers2 - 2TSV Ilshofen[1-0]
16:0006.10.2019Linx0 - 0Neckarsulmer[0-0]
16:0006.10.2019Reutlingen0 - 2Freiburger[0-1]
16:0006.10.2019Rielasingen-Arlen1 - 3Bissingen[1-0]
16:0006.10.2019Stuttgart II3 - 2Ravensburg[0-2]
16:0006.10.2019Villingen2 - 1Sandhausen II[0-0]
15:0006.10.2019Freiberg0 - 5Goppinger SV[0-3]
15:0006.10.2019Oberachern4 - 4Stutt. Kickers[0-3]
16:3005.10.2019Nottingen3 - 3Dorfmerkingen[1-1]
15:0005.10.2019TSV Ilshofen0 - 0Pforzheim[0-0]
15:0029.09.2019Pforzheim1 - 1Oberachern[0-1]
16:3028.09.2019Neckarsulmer2 - 1Stuttgart II[1-1]
19:0013.10.2019VfL Vichttal0 - 1Breinig[0-1]
16:3013.10.2019Deutz0 - 1Hurth[0-1]
16:3013.10.2019Pesch5 - 0Eilendorf[2-0]
16:3013.10.2019Siegburger2 - 1Freialdenhoven[1-1]
16:1513.10.2019Frechen2 - 0FC Viktoria 08[0-0]
16:1513.10.2019Wesseling-Urfeld1 - 1Hennef[0-1]
16:0013.10.2019Duren3 - 1Fortuna Koln II[1-1]
16:0013.10.2019Wegberg-Beeck3 - 0Friesdorf[1-0]
20:3010.10.2019Hurth0 - 1Wesseling-Urfeld[0-0]
16:3006.10.2019Fortuna Koln II1 - 0Frechen[1-0]
16:1506.10.2019Friesdorf0 - 4Duren[0-2]
16:0006.10.2019Breinig3 - 5Pesch[2-2]
16:0006.10.2019Eilendorf0 - 0Wesseling-Urfeld[0-0]
16:0006.10.2019FC Viktoria 081 - 4Siegburger[0-3]
16:0006.10.2019Freialdenhoven1 - 1Deutz[1-0]
16:0006.10.2019Hennef0 - 1Wegberg-Beeck[0-1]
16:0006.10.2019Hurth0 - 2VfL Vichttal[0-1]
18:0029.09.2019Friesdorf1 - 3Fortuna Koln II[1-1]
16:3029.09.2019Deutz3 - 1FC Viktoria 08[1-1]
16:3029.09.2019Pesch1 - 3Hurth[1-2]
16:0013.10.2019Bocholt1 - 1SW Essen[0-1]
16:0013.10.2019Cronenberger2 - 2Hilden[1-1]
16:0013.10.2019Meerbusch2 - 4Germania Ratingen[2-1]
16:0013.10.2019Niederwenigern0 - 2TVD Velbert[0-1]
16:0013.10.2019Schonnebeck3 - 1Union Nettetal[2-0]
16:0013.10.2019SC Velbert1 - 2Kray[1-0]
16:0013.10.2019Straelen3 - 1Kleve[3-0]
16:0013.10.2019TuRU Dusseldorf0 - 2FC Monheim[0-0]
16:1506.10.2019TVD Velbert1 - 2SSVg Velbert[1-1]
16:1506.10.2019Union Nettetal2 - 1Niederwenigern[2-0]
16:0006.10.2019Bocholt2 - 1Baumberg[0-0]
16:0006.10.2019FC Monheim1 - 0Meerbusch[1-0]
16:0006.10.2019Germania Ratingen1 - 2Cronenberger[0-2]
16:0006.10.2019Kleve2 - 1Schonnebeck[2-0]
16:0006.10.2019Kray3 - 1TuRU Dusseldorf[3-1]
16:0006.10.2019SW Essen2 - 0SC Velbert[0-0]
17:0005.10.2019Hilden2 - 4Straelen[2-1]
16:0029.09.2019Niederwenigern1 - 2Kleve[0-2]
16:0029.09.2019SC Velbert0 - 4Bocholt[0-2]
16:0029.09.2019SSVg Velbert2 - 0Union Nettetal[0-0]
Germany: Junioren Bundesliga North
12:0029.09.2019Bremen U197 - 0Cottbus U19[3-0]
15:0028.09.2019Hertha U192 - 1Hamburger SV U19[2-1]
14:0028.09.2019Dresden U191 - 3Union Berlin U19[0-2]
14:0028.09.2019Niendorfer TSV U191 - 5Wolfsburg U19[0-2]
14:0028.09.2019St. Pauli U191 - 1Hannover U19[1-1]
13:0028.09.2019Magdeburg U195 - 3Chemnitzer FC U19[2-0]
12:0028.09.2019RB Leipzig U192 - 3Holstein Kiel U19[0-2]
14:0022.09.2019Union Berlin U191 - 0RB Leipzig U19[1-0]
13:0022.09.2019Cottbus U190 - 5St. Pauli U19[0-1]
14:0021.09.2019Magdeburg U192 - 2Hertha U19[1-2]
13:0021.09.2019Holstein Kiel U193 - 1Hamburger SV U19[0-1]
12:0021.09.2019Chemnitzer FC U192 - 6Bremen U19[1-2]
12:0021.09.2019Niendorfer TSV U190 - 6Dresden U19[0-3]
20:3020.09.2019Wolfsburg U191 - 2Hannover U19[1-2]
14:0029.09.2019Offenbach U191 - 1Mainz U19[1-0]
12:0029.09.2019Karlsruher U193 - 1Augsburg U19[2-1]
14:0028.09.2019Eintracht Frankfurt U192 - 2Kaiserslautern U19[1-1]
14:0028.09.2019Furth U192 - 2Ulm U19[1-1]
12:0028.09.2019Freiburg U192 - 1Heidenheim U19[0-0]
12:0028.09.2019Ingolstadt U190 - 3Hoffenheim U19[0-3]
19:0027.09.2019Stuttgart U191 - 4Bayern U19[0-2]
19:0025.09.2019Offenbach U192 - 6Eintracht Frankfurt U19[0-3]
13:0022.09.2019Kaiserslautern U192 - 0Offenbach U19[1-0]
18:0021.09.2019Ulm U190 - 4Bayern U19[0-3]
15:0021.09.2019Heidenheim U192 - 1Furth U19[2-0]
14:0021.09.2019Hoffenheim U190 - 2Freiburg U19[0-1]
13:0021.09.2019Karlsruher U191 - 3Stuttgart U19[0-1]
12:0021.09.2019Augsburg U191 - 4Eintracht Frankfurt U19[0-1]
12:0021.09.2019Mainz U191 - 1Ingolstadt U19[0-1]
16:3028.09.2019Bielefeld U192 - 1Bochum U19[2-1]
12:0028.09.2019B. Monchengladbach U191 - 0Wuppertaler U19[0-0]
12:0028.09.2019Duisburg U191 - 2Koln U19[1-1]
12:0028.09.2019Leverkusen U191 - 5Dusseldorf U19[0-2]
12:0028.09.2019Oberhausen U192 - 3Dortmund U19[1-2]
12:0028.09.2019Schalke U193 - 0Preussen Munster U19[0-0]
12:0028.09.2019Viktoria Koln U192 - 2Alemannia Aachen U19[0-0]
14:0022.09.2019Preussen Munster U190 - 1Oberhausen U19[0-0]
12:0022.09.2019Dortmund U196 - 1Leverkusen U19[4-0]
12:0022.09.2019Schalke U191 - 0Duisburg U19[0-0]
16:0021.09.2019Alemannia Aachen U190 - 2Bielefeld U19[0-2]
12:0021.09.2019Bochum U190 - 4B. Monchengladbach U19[0-2]
12:0021.09.2019Dusseldorf U193 - 1Viktoria Koln U19[1-1]
12:0021.09.2019Wuppertaler U190 - 1Koln U19[0-1]
Germany: Dfb Junioren Pokal
12:0006.10.2019Ingolstadt U190 - 3Schalke U19[0-2]
12:0006.10.2019Ulm U191 - 3Leverkusen U19[1-1]
12:0005.10.2019B. Monchengladbach U191 - 2Bremen U19[0-1]
12:0005.10.2019Bochum U192 - 1St. Pauli U19[0-0]
12:0005.10.2019Cottbus U193 - 2Bayern U19[2-2]
12:0005.10.2019Hannover U191 - 2Mainz U19[0-0]
12:0005.10.2019RB Leipzig U192 - 5Stuttgart U19[1-3]
12:0005.10.2019Regensburg U190 - 2Dresden U19[0-1]
Germany: Bundesliga Women
15:0013.10.2019Duisburg W2 - 1Bayer Leverkusen W[2-1]
15:0013.10.2019Jena W1 - 7SGS Essen W[0-1]
15:0013.10.2019Potsdam W4 - 5Freiburg W[0-3]
15:0013.10.2019Sand W3 - 0Frankfurt W[1-0]
14:0012.10.2019Hoffenheim W1 - 0Bayern Munich W[1-0]
20:1511.10.2019Koln W0 - 5Wolfsburg W[0-3]
15:0029.09.2019Bayern Munich W4 - 0Duisburg W[1-0]
15:0029.09.2019Frankfurt W1 - 0Koln W[1-0]
15:0029.09.2019Freiburg W1 - 5Hoffenheim W[1-3]
15:0029.09.2019Wolfsburg W8 - 1Jena W[3-0]
14:0028.09.2019SGS Essen W2 - 0Potsdam W[1-0]
20:1527.09.2019Bayer Leverkusen W1 - 2Sand W[0-1]
15:0022.09.2019Bayer Leverkusen W1 - 3Frankfurt W[1-2]
15:0022.09.2019Duisburg W0 - 1Freiburg W[0-0]
15:0022.09.2019Jena W2 - 2Koln W[1-1]
15:0022.09.2019Sand W0 - 5Bayern Munich W[0-1]
14:0021.09.2019Potsdam W0 - 3Wolfsburg W[0-1]
20:1520.09.2019Hoffenheim W7 - 0SGS Essen W[4-0]
Germany: 2. Bundesliga Women
15:0013.10.2019Andernach W2 - 1Saarbrucken W[-]
15:0013.10.2019Arminia Bielefeld W2 - 3Werder Bremen W[-]
15:0013.10.2019B. Monchengladbach W3 - 1Gutersloh W[-]
15:0013.10.2019Meppen W1 - 1Cloppenburg W[-]
12:0013.10.2019Bayern Munich 2 W3 - 4Hoffenheim 2 W[1-3]
12:0013.10.2019Frankfurt 2 W4 - 0Turbine Postdam 2 W[3-0]
12:0013.10.2019Ingolstadt W2 - 3Wolfsburg 2 W[1-2]
12:0029.09.2019Ingolstadt W3 - 1Cloppenburg W[1-0]
12:0029.09.2019Turbine Postdam 2 W2 - 3Meppen W[1-1]
12:0029.09.2019Werder Bremen W4 - 0Frankfurt 2 W[2-0]
16:3028.09.2019Arminia Bielefeld W1 - 2Andernach W[0-1]
16:0028.09.2019Hoffenheim 2 W3 - 1B. Monchengladbach W[-]
15:0028.09.2019Gutersloh W3 - 0Saarbrucken W[2-0]
12:0028.09.2019Wolfsburg 2 W4 - 0Bayern Munich 2 W[0-0]
15:0022.09.2019Andernach W2 - 3Gutersloh W[0-1]
15:0022.09.2019Meppen W1 - 2Werder Bremen W[0-1]
15:0022.09.2019Saarbrucken W0 - 3Hoffenheim 2 W[0-0]
12:0022.09.2019B. Monchengladbach W1 - 0Wolfsburg 2 W[0-0]
12:0022.09.2019Cloppenburg W2 - 0Bayern Munich 2 W[1-0]
12:0022.09.2019Frankfurt 2 W0 - 2Arminia Bielefeld W[0-1]
Üye Yorumları
Zlatan498 :  10 saat önce
Admin ,ben de yeni üye oldum ama sponsor ismi kaydet olmuyor....devamı
bahis doktoru :  16 saat önce
merhaba, bonusların gönderimi için gerekli işlem...devamı
oridevo :  19 saat önce
Admin Eylül ayı bonusları ne zaman yüklenecek acaba Ekim'in...devamı
C4GR1 :  1 gün önce
Gmail degil hotmail olacak admin. ...devamı
Tiger35 :  1 gün önce
sorma valla sıfır cektim maçlar hep ters geldi...devamı
trend28 :  2 gün önce
Tiger35 dün seni fena ters köşeye yatırmış lar şans senden...devamı
oridevo :  2 gün önce
Bonuslar yüklenmeyecek galiba admin...devamı
yakupy :  3 gün önce
Sayın admin eylül bonusları ne zaman yatar acaba. bugün yatsa...devamı
trend28 :  5 gün önce
Teşekkürler ödüller belli olmuş ...devamı
trend28 :  5 gün önce
Sayın bahis doktoru Ekim ayı ödülleri ile ilgili neden bilgi...devamı