Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• Futbol Anketleri
• MobilBahis
Bugün
Argentina: Primera Nacional
02:0015.10.2019Atl. Rafaela3 - 2Instituto[1-2]
03:1015.10.2019Quilmes1 - 4San Martin T.[1-2]
21:3015.10.2019Def. de Belgrano - Almagro
Argentina: Primera B Metropolitana - Apertura
19:3015.10.2019Tristan Suarez - Los Andes
21:3015.10.2019Defensores Unidos - Argentino de Quilmes
21:3015.10.2019Sacachispas - Justo Jose de Urquiza
21:3015.10.2019UAI Urquiza - Villa San Carlos
Argentina: Primera C Metropolitana - Apertura
21:3015.10.2019Real Pilar - Midland
21:3015.10.2019Victoriano A. - General Lamadrid
22:0015.10.2019Dep. Merlo - Laferrere
Argentina: Primera D Metropolitana
21:3015.10.2019Atlas - Central Ballester
21:3015.10.2019Deportivo Paraguayo - Claypole
21:3015.10.2019Juventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres
21:3015.10.2019Puerto Nuevo - Sportivo Barracas
Gelecek Maçlar
Argentina: Superliga
01:0019.10.2019Arsenal Sarandi - River Plate
03:1019.10.2019Boca Juniors - Racing Club
19:1519.10.2019Banfield - Atl. Tucuman
21:3019.10.2019Independiente - Argentinos Jrs
23:4519.10.2019Patronato - Newells Old Boys
02:0020.10.2019Talleres Cordoba - Lanus
17:0020.10.2019Aldosivi - Defensa y Justicia
19:1520.10.2019Gimnasia L.P. - Union de Santa Fe
21:3020.10.2019Huracan - San Lorenzo
23:4520.10.2019Rosario Central - Velez Sarsfield
Argentina: Primera Nacional
01:1016.10.2019Tigre - Villa Dalmine
02:0016.10.2019Chacarita Juniors - Dep. Riestra
21:3016.10.2019Barracas Central - Temperley
23:0019.10.2019Almagro - Quilmes
23:0019.10.2019Atletico Atlanta - San Martin S.J.
23:0019.10.2019Dep. Riestra - Brown Adrogue
23:0019.10.2019Estudiantes Rio Cuarto - Belgrano
23:0019.10.2019Ferro - CA Estudiantes
23:0019.10.2019Guillermo Brown - CA Mitre
23:0019.10.2019Instituto - All Boys
23:0019.10.2019Nueva Chicago - Alvarado
23:0019.10.2019Platense - Barracas Central
23:0019.10.2019San Martin T. - Atl. Rafaela
23:0019.10.2019Sarmiento Junin - Tigre
23:0019.10.2019Temperley - Deportivo Moron
23:0019.10.2019Villa Dalmine - Def. de Belgrano
Argentina: Torneo Federal A
21:3019.10.2019Deportivo Madryn - Sportivo Estudiantes
23:0019.10.2019Camioneros Buenos Aires - Circulo Deportivo
23:0019.10.2019CDJU Gualeguaychu - Douglas Haig
23:0019.10.2019Central Norte - Boca Unidos
23:0019.10.2019Cipolletti - Sol de Mayo
23:0019.10.2019Club Sportivo Penarol - Huracan Las Heras
23:0019.10.2019Defensores Belgrano VR - Chaco For Ever
23:0019.10.2019Deportivo Maipu - Desamparados
23:0019.10.2019Ferro Gen. Pico - Sansinena
23:0019.10.2019Gimnasia E.R. - Crucero del Norte
23:0019.10.2019San Martin Formosa - Club A. Guemes
23:0019.10.2019Sarmiento Resistencia - Def. Pronunciamiento
23:0019.10.2019Sportivo Belgrano - Union Sunchales
23:0019.10.2019Sportivo Estudiantes - Olimpo Bahia Blanca
23:0019.10.2019Villa Mitre - Juventud Unida Universitario
Argentina: Primera B Metropolitana - Apertura
21:3016.10.2019Fenix - Comunicaciones
23:0019.10.2019Acassuso - UAI Urquiza
23:0019.10.2019Argentino de Quilmes - Talleres (R.E)
23:0019.10.2019Colegiales - Defensores Unidos
23:0019.10.2019Comunicaciones - Almirante Brown
23:0019.10.2019Flandria - San Telmo
23:0019.10.2019Justo Jose de Urquiza - Tristan Suarez
23:0019.10.2019Los Andes - Deportivo Armenio
23:0019.10.2019San Miguel - Sacachispas
23:0019.10.2019Villa San Carlos - Fenix
Argentina: Primera C Metropolitana - Apertura
23:0019.10.2019Argentino de Merlo - Sportivo Italiano
23:0019.10.2019Berazategui - Real Pilar
23:0019.10.2019Central Cordoba - San Martin Burzaco
23:0019.10.2019Dock Sud - Victoriano A.
23:0019.10.2019El Porvenir - Deportivo Espanol
23:0019.10.2019General Lamadrid - Ituzaingo
23:0019.10.2019Laferrere - Club Lujan
23:0019.10.2019Leandro N. Alem - Canuelas
23:0019.10.2019Midland - Excursionistas
Argentina: Primera D Metropolitana
21:3019.10.2019Central Ballester - Yupanqui
21:3019.10.2019Claypole - Juventud Unida S. M.
21:3019.10.2019Def. de Cambaceres - CSR Espanol
21:3019.10.2019Deportivo Muniz - Argentino de Rosario
21:3019.10.2019Liniers - Puerto Nuevo
21:3019.10.2019Lugano - Atlas
21:3019.10.2019Sportivo Barracas - Deportivo Paraguayo
Argentina: Copa Argentina
21:3516.10.2019Central Cordoba - Estudiantes L.P.
03:1017.10.2019Colon Santa FE - CA Estudiantes
Son Skorlar
Argentina: Superliga
02:0007.10.2019Defensa y Justicia0 - 1Boca Juniors[0-1]
23:4506.10.2019River Plate2 - 0Patronato[0-0]
21:3006.10.2019Union de Santa Fe1 - 0Colon Santa FE[0-0]
19:1506.10.2019Lanus1 - 1Rosario Central[0-0]
17:0006.10.2019Velez Sarsfield2 - 0Independiente[1-0]
02:0006.10.2019Racing Club2 - 0Aldosivi[1-0]
23:4505.10.2019Estudiantes L.P.0 - 0Huracan[0-0]
21:3005.10.2019San Lorenzo1 - 4Central Cordoba[0-1]
19:1505.10.2019Argentinos Jrs2 - 1Arsenal Sarandi[1-1]
19:1505.10.2019Godoy Cruz2 - 4Gimnasia L.P.[1-2]
03:1005.10.2019Atl. Tucuman2 - 1Talleres Cordoba[1-0]
01:0005.10.2019Newells Old Boys0 - 0Banfield[0-0]
03:1001.10.2019Colon Santa FE1 - 0Argentinos Jrs[1-0]
01:0001.10.2019Central Cordoba1 - 0Godoy Cruz[0-0]
02:0030.09.2019Independiente3 - 2Talleres Cordoba[2-0]
23:4529.09.2019Rosario Central1 - 1Racing Club[1-1]
21:3029.09.2019Velez Sarsfield0 - 1Defensa y Justicia[0-0]
19:1529.09.2019Huracan0 - 0Atl. Tucuman[0-0]
17:0029.09.2019Banfield0 - 1San Lorenzo[0-1]
02:0029.09.2019Boca Juniors1 - 1Newells Old Boys[1-0]
Argentina: Primera Nacional
23:1014.10.2019Agropecuario0 - 2Platense[0-2]
03:3014.10.2019CA Mitre1 - 1Deportivo Moron[1-0]
00:1014.10.2019San Martin S.J.3 - 1Ind. Rivadavia[3-0]
23:3013.10.2019Alvarado3 - 2Estudiantes Rio Cuarto[3-1]
23:0013.10.2019Gimnasia Mendoza2 - 0Gimnasia Jujuy[1-0]
22:0013.10.2019Guillermo Brown2 - 0Nueva Chicago[1-0]
21:3013.10.2019All Boys1 - 1Santamarina[1-1]
21:3013.10.2019Brown Adrogue1 - 1Sarmiento Junin[1-1]
00:4013.10.2019Belgrano2 - 2Ferro[1-1]
00:0013.10.2019CA Estudiantes - Atletico Atlanta
03:1008.10.2019Ferro1 - 0Alvarado[0-0]
02:3008.10.2019Santamarina1 - 1Atl. Rafaela[0-0]
21:3507.10.2019Nueva Chicago0 - 0CA Mitre[0-0]
21:3007.10.2019Dep. Riestra0 - 0Gimnasia Mendoza[0-0]
23:0006.10.2019Gimnasia Jujuy0 - 0All Boys[0-0]
23:0006.10.2019Ind. Rivadavia0 - 2CA Estudiantes[0-1]
23:0006.10.2019Temperley0 - 0Agropecuario[0-0]
Argentina: Torneo Federal A
00:3014.10.2019Boca Unidos2 - 1Defensores Belgrano VR[1-1]
00:3014.10.2019Sportivo Las Parejas3 - 0San Martin Formosa[3-0]
23:0013.10.2019Crucero del Norte1 - 0Sportivo Belgrano[0-0]
22:3013.10.2019Huracan Las Heras0 - 1Ferro Gen. Pico[0-0]
22:3013.10.2019Olimpo Bahia Blanca0 - 1Club Sportivo Penarol[0-1]
22:1513.10.2019Juventud Unida Universitario1 - 1Camioneros Buenos Aires[1-1]
22:0013.10.2019Def. Pronunciamiento0 - 0CDJU Gualeguaychu[0-0]
22:0013.10.2019Douglas Haig - Central Norte
22:0013.10.2019Sansinena1 - 3Cipolletti[1-1]
21:3013.10.2019Sol de Mayo1 - 2Deportivo Maipu[0-0]
04:0012.10.2019Club A. Guemes1 - 1Sarmiento Resistencia[1-1]
03:3012.10.2019Chaco For Ever4 - 0Gimnasia E.R.[2-0]
01:0007.10.2019Sarmiento Resistencia0 - 0Sportivo Las Parejas[0-0]
23:3006.10.2019Ferro Gen. Pico0 - 1Olimpo Bahia Blanca[0-1]
23:0006.10.2019Defensores Belgrano VR0 - 1Douglas Haig[0-1]
23:0006.10.2019Union Sunchales0 - 1Crucero del Norte[0-1]
22:3006.10.2019CDJU Gualeguaychu1 - 2Club A. Guemes[0-0]
22:3006.10.2019Deportivo Maipu2 - 0Sansinena[2-0]
22:0006.10.2019Villa Mitre2 - 0Sol de Mayo[2-0]
Argentina: Primera B Metropolitana - Apertura
22:0014.10.2019Talleres (R.E)0 - 0Acassuso[0-0]
21:3014.10.2019San Telmo0 - 0Colegiales[0-0]
21:3013.10.2019Deportivo Armenio1 - 1Flandria[0-0]
21:1013.10.2019Almirante Brown3 - 0San Miguel[0-0]
21:3007.10.2019Acassuso1 - 1Defensores Unidos[1-1]
21:3007.10.2019Justo Jose de Urquiza2 - 1Almirante Brown[2-1]
21:3007.10.2019San Miguel0 - 0Fenix[0-0]
21:3006.10.2019Colegiales0 - 1Argentino de Quilmes[0-0]
17:0006.10.2019Villa San Carlos0 - 1Talleres (R.E)[0-0]
21:3005.10.2019Comunicaciones0 - 3UAI Urquiza[0-1]
17:0005.10.2019San Telmo3 - 1Deportivo Armenio[0-1]
01:1005.10.2019Los Andes1 - 0Sacachispas[1-0]
21:1004.10.2019Flandria2 - 0Tristan Suarez[1-0]
21:3030.09.2019Fenix0 - 1Justo Jose de Urquiza[0-1]
21:3029.09.2019Argentino de Quilmes2 - 1Acassuso[2-0]
21:3029.09.2019UAI Urquiza4 - 2San Miguel[2-0]
Argentina: Primera C Metropolitana - Apertura
21:3014.10.2019Deportivo Espanol1 - 0Leandro N. Alem[1-0]
21:3014.10.2019San Martin Burzaco2 - 2Berazategui[1-1]
21:3013.10.2019Canuelas2 - 1Argentino de Merlo[0-1]
21:3013.10.2019Club Lujan0 - 0Central Cordoba[0-0]
21:3013.10.2019Excursionistas0 - 3Dock Sud[0-2]
21:3013.10.2019Ituzaingo1 - 0El Porvenir[1-0]
21:3008.10.2019Argentino de Merlo1 - 1Deportivo Espanol[0-1]
21:3008.10.2019Leandro N. Alem2 - 1Ituzaingo[1-1]
21:3007.10.2019Dock Sud2 - 0Real Pilar[1-0]
21:3007.10.2019El Porvenir0 - 3Victoriano A.[0-0]
21:3007.10.2019Midland0 - 0San Martin Burzaco[0-0]
21:3006.10.2019General Lamadrid2 - 0Excursionistas[0-0]
17:0006.10.2019Berazategui2 - 1Club Lujan[2-0]
21:3005.10.2019Central Cordoba0 - 0Dep. Merlo[0-0]
21:3005.10.2019Sportivo Italiano1 - 1Canuelas[0-0]
21:3001.10.2019Club Lujan1 - 2Midland[1-1]
21:3030.09.2019Real Pilar0 - 1General Lamadrid[0-0]
21:3030.09.2019Victoriano A.1 - 1Leandro N. Alem[1-0]
Argentina: Primera D Metropolitana
21:3014.10.2019CSR Espanol0 - 0Deportivo Muniz[0-0]
21:3014.10.2019Yupanqui0 - 1Liniers[0-1]
21:3012.10.2019Argentino de Rosario0 - 0Lugano[0-0]
21:3009.10.2019Sportivo Barracas0 - 0Yupanqui[0-0]
21:3008.10.2019Claypole0 - 0Puerto Nuevo[0-0]
21:3008.10.2019CSR Espanol1 - 3Juventud Unida S. M.[0-2]
21:3008.10.2019Deportivo Muniz0 - 1Lugano[0-0]
21:3007.10.2019Central Ballester1 - 0Argentino de Rosario[1-0]
21:3007.10.2019Def. de Cambaceres2 - 1Deportivo Paraguayo[1-0]
21:3006.10.2019Liniers3 - 2Atlas[1-2]
21:3030.09.2019Yupanqui0 - 1Claypole[0-0]
18:0029.09.2019Puerto Nuevo1 - 5Def. de Cambaceres[1-1]
17:0029.09.2019Atlas0 - 0Sportivo Barracas[0-0]
17:0029.09.2019Lugano0 - 0Central Ballester[0-0]
21:3028.09.2019Argentino de Rosario2 - 1Liniers[0-1]
17:0028.09.2019Juventud Unida S. M.1 - 0Deportivo Muniz[0-0]
Argentina: Copa Argentina
02:3012.10.2019River Plate2 - 0Almagro[1-0]
00:1011.10.2019Sportivo Estudiantes2 - 2Estudiantes L.P.[1-0]
23:4007.10.2019Almagro1 - 0Talleres Cordoba[1-0]
03:1027.09.2019Defensa y Justicia0 - 1Independiente[0-1]
02:0026.09.2019CA Estudiantes2 - 1Real Pilar[0-1]
23:0019.09.2019Sportivo Estudiantes2 - 0Barracas Central[0-0]
03:1019.09.2019Godoy Cruz0 - 1River Plate[0-1]
00:1019.09.2019Talleres Cordoba1 - 0Banfield[0-0]
Üye Yorumları
Zlatan498 :  10 saat önce
Admin ,ben de yeni üye oldum ama sponsor ismi kaydet olmuyor....devamı
bahis doktoru :  16 saat önce
merhaba, bonusların gönderimi için gerekli işlem...devamı
oridevo :  19 saat önce
Admin Eylül ayı bonusları ne zaman yüklenecek acaba Ekim'in...devamı
C4GR1 :  1 gün önce
Gmail degil hotmail olacak admin. ...devamı
Tiger35 :  1 gün önce
sorma valla sıfır cektim maçlar hep ters geldi...devamı
trend28 :  2 gün önce
Tiger35 dün seni fena ters köşeye yatırmış lar şans senden...devamı
oridevo :  2 gün önce
Bonuslar yüklenmeyecek galiba admin...devamı
yakupy :  3 gün önce
Sayın admin eylül bonusları ne zaman yatar acaba. bugün yatsa...devamı
trend28 :  5 gün önce
Teşekkürler ödüller belli olmuş ...devamı
trend28 :  5 gün önce
Sayın bahis doktoru Ekim ayı ödülleri ile ilgili neden bilgi...devamı