Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün
Argentina: Copa De La Superliga
02:0021.04.2019Godoy Cruz1 - 1Patronato[1-0]
19:1521.04.2019Tigre - Colon Santa FE
21:3021.04.2019Newells Old Boys - Gimnasia L.P.
23:4521.04.2019Union de Santa Fe - San Martin T.
Argentina: Primera B Nacional
03:0021.04.2019Temperley1 - 1Platense[0-1]
21:1021.04.2019Brown Adrogue - Nueva Chicago
21:1021.04.2019Def. de Belgrano - Arsenal Sarandi
21:1021.04.2019Sarmiento Junin - Guillermo Brown
Argentina: Primera B Metropolitana
21:3021.04.2019Flandria - All Boys
Argentina: Primera C Metropolitana
17:0021.04.2019Victoriano A. - Club Lujan
21:3021.04.2019Canuelas - Deportivo Armenio
Argentina: Primera D Metropolitana
17:0021.04.2019Central Ballester - Def. de Cambaceres
Argentina: Torneo Federal A - Promotion - Play Offs
22:0021.04.2019Huracan Las Heras - San Martin Formosa
22:0021.04.2019Sansinena - Sportivo Las Parejas
22:3021.04.2019Chaco For Ever - Sportivo Estudiantes
Gelecek Maçlar
Argentina: Copa De La Superliga
02:0022.04.2019Independiente - Argentinos Jrs
Argentina: Primera B Nacional
03:3022.04.2019Club Atletico Mitre - Almagro
02:3023.04.2019Santamarina - Villa Dalmine
Argentina: Primera B Metropolitana
21:3022.04.2019Dep. Riestra - Sacachispas
21:3022.04.2019UAI Urquiza - San Telmo
03:0523.04.2019Talleres (R.E) - Colegiales
23:0027.04.2019All Boys - UAI Urquiza
23:0027.04.2019Almirante Brown - Dep. Riestra
23:0027.04.2019Colegiales - Tristan Suarez
23:0027.04.2019Comunicaciones - Talleres (R.E)
23:0027.04.2019Defensores Unidos - Deportivo Espanol
23:0027.04.2019Fenix - Flandria
23:0027.04.2019Justo Jose de Urquiza - Atletico Atlanta
23:0027.04.2019Sacachispas - Acassuso
23:0027.04.2019San Miguel - Barracas Central
23:0027.04.2019San Telmo - CA Estudiantes
Argentina: Primera C Metropolitana
23:0027.04.2019Argentino de Quilmes - Leandro N. Alem
23:0027.04.2019Club Lujan - Berazategui
23:0027.04.2019Dep. Merlo - Ituzaingo
23:0027.04.2019Deportivo Armenio - Sportivo Italiano
23:0027.04.2019Dock Sud - Excursionistas
23:0027.04.2019General Lamadrid - Victoriano A.
23:0027.04.2019Laferrere - Canuelas
23:0027.04.2019San Martin Burzaco - Midland
23:0027.04.2019Sportivo Barracas - Central Cordoba
23:0027.04.2019Villa San Carlos - El Porvenir
Argentina: Primera D Metropolitana
21:3022.04.2019Claypole - Argentino de Merlo
23:0027.04.2019Argentino de Merlo - CSR Espanol
23:0027.04.2019Argentino de Rosario - Real Pilar
23:0027.04.2019Juventud Unida S. M. - Claypole
23:0027.04.2019Liniers - Deportivo Muniz
23:0027.04.2019Lugano - Atlas
23:0027.04.2019Puerto Nuevo - Deportivo Paraguayo
23:0027.04.2019Yupanqui - Central Ballester
Argentina: Torneo Federal A - Promotion - Play Offs
02:0022.04.2019Villa Mitre - Deportivo Madryn
Argentina: Copa Argentina
03:1024.04.2019Ind. Rivadavia - Midland
01:1025.04.2019Colon Santa FE - Acassuso
02:1026.04.2019Union de Santa Fe - Barracas Central
Son Skorlar
Argentina: Superliga
00:3008.04.2019Racing Club1 - 1Defensa y Justicia[0-0]
21:1507.04.2019Belgrano1 - 0Godoy Cruz[0-0]
21:1507.04.2019Patronato2 - 1Argentinos Jrs[2-1]
21:1507.04.2019River Plate2 - 3Tigre[1-1]
21:1507.04.2019San Martin S.J.2 - 1Talleres Cordoba[1-0]
19:0007.04.2019Rosario Central1 - 2Independiente[1-2]
17:0007.04.2019Huracan2 - 0Atl. Tucuman[0-0]
02:0007.04.2019Aldosivi1 - 1Boca Juniors[1-1]
23:4506.04.2019Velez Sarsfield4 - 0Lanus[1-0]
21:3006.04.2019Banfield1 - 1Newells Old Boys[0-0]
21:3006.04.2019Union de Santa Fe0 - 0Estudiantes L.P.[0-0]
19:1506.04.2019Gimnasia L.P.3 - 2Colon Santa FE[2-1]
03:1006.04.2019San Martin T.0 - 0San Lorenzo[0-0]
03:1002.04.2019Colon Santa FE0 - 0San Martin S.J.[0-0]
01:0002.04.2019Estudiantes L.P.1 - 1San Martin T.[0-0]
00:1001.04.2019Defensa y Justicia1 - 1Union de Santa Fe[0-0]
00:1001.04.2019Tigre1 - 1Racing Club[0-0]
19:1531.03.2019Argentinos Jrs0 - 2Rosario Central[0-1]
19:1531.03.2019Lanus3 - 1Belgrano[1-0]
17:0031.03.2019Atl. Tucuman1 - 0Aldosivi[1-0]
Argentina: Copa De La Superliga
23:4520.04.2019Talleres Cordoba3 - 0San Martin S.J.[1-0]
21:3020.04.2019Lanus2 - 0Belgrano[1-0]
19:1520.04.2019Aldosivi1 - 2Rosario Central[0-1]
02:0020.04.2019Huracan0 - 1San Lorenzo[0-0]
23:4519.04.2019Banfield0 - 2Estudiantes L.P.[0-1]
03:1016.04.2019Rosario Central0 - 2Aldosivi[0-1]
01:0016.04.2019Patronato1 - 1Godoy Cruz[0-0]
02:0015.04.2019Argentinos Jrs3 - 2Independiente[1-1]
23:4514.04.2019San Lorenzo0 - 0Huracan[0-0]
21:3014.04.2019Estudiantes L.P.0 - 1Banfield[0-1]
02:0014.04.2019San Martin T.1 - 1Union de Santa Fe[0-1]
23:4513.04.2019Belgrano3 - 2Lanus[2-1]
21:3013.04.2019San Martin S.J.2 - 0Talleres Cordoba[0-0]
03:1013.04.2019Gimnasia L.P.0 - 0Newells Old Boys[0-0]
01:0013.04.2019Colon Santa FE0 - 0Tigre[0-0]
Argentina: Primera B Nacional
22:0020.04.2019Gimnasia Jujuy0 - 0Agropecuario[0-0]
19:0520.04.2019Deportivo Moron3 - 0Los Andes[0-0]
19:0520.04.2019Quilmes3 - 1Olimpo Bahia Blanca[1-0]
02:0020.04.2019Chacarita Juniors0 - 0Central Cordoba[0-0]
23:3019.04.2019Ind. Rivadavia1 - 1Atl. Rafaela[0-0]
03:0516.04.2019Atl. Rafaela0 - 1Deportivo Moron[0-1]
21:3515.04.2019Nueva Chicago1 - 0Sarmiento Junin[1-0]
23:3014.04.2019Central Cordoba1 - 1Club Atletico Mitre[0-1]
22:3014.04.2019Gimnasia Mendoza3 - 3Santamarina[2-2]
22:0014.04.2019Agropecuario1 - 0Def. de Belgrano[0-0]
22:0014.04.2019Guillermo Brown2 - 1Quilmes[0-1]
22:0014.04.2019Villa Dalmine4 - 4Gimnasia Jujuy[2-2]
21:3014.04.2019Platense2 - 1Instituto[1-0]
23:0513.04.2019Almagro2 - 1Temperley[0-0]
22:0013.04.2019Olimpo Bahia Blanca2 - 3Ind. Rivadavia[2-2]
Argentina: Primera B Metropolitana
23:0520.04.2019CA Estudiantes0 - 0Barracas Central[0-0]
21:3020.04.2019Atletico Atlanta1 - 0Defensores Unidos[0-0]
21:3020.04.2019Comunicaciones0 - 0San Miguel[0-0]
21:3020.04.2019Deportivo Espanol0 - 2Almirante Brown[0-2]
21:3019.04.2019Acassuso1 - 1Fenix[1-1]
21:3019.04.2019Tristan Suarez0 - 2Justo Jose de Urquiza[0-1]
21:3015.04.2019Barracas Central1 - 0UAI Urquiza[1-0]
21:3014.04.2019Almirante Brown0 - 1Atletico Atlanta[0-0]
21:3014.04.2019Justo Jose de Urquiza0 - 2Talleres (R.E)[0-0]
21:3014.04.2019San Miguel0 - 1CA Estudiantes[0-0]
18:0014.04.2019San Telmo1 - 1Flandria[1-0]
22:0013.04.2019All Boys0 - 3Acassuso[0-1]
21:3013.04.2019Defensores Unidos0 - 0Tristan Suarez[0-0]
21:3013.04.2019Fenix1 - 4Dep. Riestra[0-3]
21:3013.04.2019Sacachispas2 - 3Deportivo Espanol[1-1]
19:0513.04.2019Colegiales0 - 0Comunicaciones[0-0]
03:0510.04.2019Acassuso0 - 2San Telmo[0-1]
21:3508.04.2019Dep. Riestra0 - 1All Boys[0-1]
21:3008.04.2019Flandria1 - 0Barracas Central[0-0]
Argentina: Primera C Metropolitana
21:3020.04.2019Central Cordoba1 - 0Dep. Merlo[0-0]
21:3020.04.2019Excursionistas1 - 0General Lamadrid[0-0]
21:3020.04.2019Sportivo Italiano1 - 1Argentino de Quilmes[0-1]
21:3019.04.2019Berazategui0 - 0Sportivo Barracas[0-0]
21:3019.04.2019Leandro N. Alem1 - 0Dock Sud[1-0]
21:3019.04.2019Midland2 - 1Laferrere[1-0]
21:3018.04.2019Ituzaingo0 - 1El Porvenir[0-1]
21:3018.04.2019San Martin Burzaco0 - 0Villa San Carlos[0-0]
21:3015.04.2019General Lamadrid1 - 0Leandro N. Alem[1-0]
21:3015.04.2019Sportivo Barracas2 - 1Victoriano A.[1-1]
21:3014.04.2019Argentino de Quilmes2 - 2Canuelas[1-1]
17:0014.04.2019Deportivo Armenio3 - 1Midland[0-1]
21:3013.04.2019Dep. Merlo2 - 3Berazategui[0-2]
21:3013.04.2019Laferrere2 - 1San Martin Burzaco[1-0]
18:0013.04.2019Villa San Carlos3 - 0Ituzaingo[1-0]
17:0013.04.2019Dock Sud1 - 0Sportivo Italiano[0-0]
21:3012.04.2019Club Lujan3 - 0Excursionistas[1-0]
21:3012.04.2019El Porvenir2 - 2Central Cordoba[0-0]
Argentina: Primera D Metropolitana
21:3020.04.2019Deportivo Muniz1 - 1Lugano[1-0]
21:3020.04.2019Real Pilar0 - 0Liniers[0-0]
17:0020.04.2019Atlas0 - 1Yupanqui[0-1]
21:3018.04.2019CSR Espanol0 - 2Puerto Nuevo[0-0]
21:3018.04.2019Deportivo Paraguayo1 - 0Argentino de Rosario[0-0]
21:3016.04.2019Yupanqui1 - 1Deportivo Muniz[0-1]
21:3015.04.2019Def. de Cambaceres0 - 0Atlas[0-0]
17:0014.04.2019Lugano1 - 0Real Pilar[0-0]
21:3013.04.2019Argentino de Rosario3 - 1CSR Espanol[1-0]
17:0013.04.2019Liniers2 - 1Deportivo Paraguayo[1-1]
21:3012.04.2019Argentino de Merlo2 - 0Juventud Unida S. M.[0-0]
21:3012.04.2019Puerto Nuevo2 - 1Claypole[2-0]
21:3009.04.2019CSR Espanol1 - 0Liniers[0-0]
21:3008.04.2019Deportivo Muniz3 - 2Def. de Cambaceres[2-1]
18:0007.04.2019Real Pilar0 - 0Yupanqui[0-0]
17:0007.04.2019Deportivo Paraguayo2 - 0Lugano[0-0]
17:0006.04.2019Juventud Unida S. M.3 - 0Puerto Nuevo[0-0]
21:3005.04.2019Atlas0 - 1Central Ballester[0-0]
21:3005.04.2019Claypole0 - 0Argentino de Rosario[0-0]
Argentina: Torneo Federal A - Promotion - Play Offs
03:3017.04.2019Sportivo Estudiantes0 - 0Chaco For Ever[0-0]
02:0017.04.2019Sportivo Las Parejas0 - 0Sansinena[0-0]
23:0016.04.2019San Martin Formosa1 - 1Huracan Las Heras[1-0]
22:0016.04.2019Deportivo Madryn2 - 0Villa Mitre[1-0]
23:0014.04.2019Alvarado1 - 1San Jorge[1-0]
22:3014.04.2019Defensores Belgrano VR3 - 4Sarmiento Resistencia[2-2]
21:0011.04.2019Antoniana1 - 1San Martin Formosa[0-0]
03:0008.04.2019Desamparados2 - 1Boca Unidos[0-1]
22:4507.04.2019Deportivo Maipu1 - 0Camioneros Buenos Aires[0-0]
22:3007.04.2019Estudiantes Rio Cuarto2 - 1Alvarado[0-1]
22:0007.04.2019San Jorge1 - 0Defensores Belgrano VR[0-0]
22:0007.04.2019Union Sunchales1 - 1Sol de Mayo[1-0]
21:0007.04.2019Antoniana0 - 0Gimnasia y Tiro[0-0]
21:0003.04.2019San Martin Formosa2 - 2Gimnasia y Tiro[2-0]
01:3001.04.2019Sarmiento Resistencia3 - 1San Jorge[2-1]
01:0001.04.2019Boca Unidos0 - 0Desamparados[0-0]
23:0031.03.2019Defensores Belgrano VR0 - 1Estudiantes Rio Cuarto[0-0]
22:0031.03.2019Camioneros Buenos Aires0 - 0Deportivo Maipu[0-0]
22:0031.03.2019Sol de Mayo3 - 0Union Sunchales[2-0]
01:3025.03.2019Sportivo Belgrano2 - 2San Lorenzo Alem[1-0]
22:0024.03.2019Atletico Parana0 - 1Sportivo Las Parejas[0-1]
22:0024.03.2019Douglas Haig0 - 1Def. Pronunciamiento[0-0]
22:0024.03.2019Gimnasia y Tiro0 - 2Antoniana[0-2]
22:0024.03.2019Independiente de Neuquen4 - 1Deportivo Roca[0-1]
22:0024.03.2019Racing Cordoba5 - 2Juventud Unida Universitario[3-2]
22:0024.03.2019San Martin Formosa2 - 1Crucero del Norte[2-0]
17:0024.03.2019Ferro Gen.Pico0 - 2Cipolletti[0-1]
Argentina: Copa Argentina
00:0020.04.2019Boca Juniors2 - 0Estudiantes Rio Cuarto[2-0]
03:1018.04.2019River Plate3 - 0Argentino de Merlo[0-0]
23:1017.04.2019Club Atletico Mitre1 - 0Deportivo Roca[0-0]
02:0517.04.2019Defensa y Justicia1 - 0Gimnasia y Tiro[1-0]
23:1010.04.2019Arsenal Sarandi2 - 0Atletico Atlanta[1-0]
22:1003.04.2019Nueva Chicago0 - 1Central Cordoba[0-0]
23:1027.03.2019Sarmiento Junin0 - 2All Boys[0-1]
00:1026.03.2019Talleres Cordoba5 - 0Laferrere[2-0]
23:1024.03.2019Newells Old Boys1 - 2Villa Mitre[0-2]
23:1023.03.2019Godoy Cruz2 - 1Deportivo Armenio[0-1]
Üye Yorumları
myfate :  3 gün önce
Sayın admin geçen haftadan beklemede olan 3 maçım. Var 1 ini...devamı
trend28 :  3 gün önce
Sevilla ve atletico Madrid maçlarının sonuçlarını işler...devamı
Lebron23 :  4 gün önce
Pazar sabaha karlı oynanan msl maçlarından galaxy maçı...devamı
erkan2245 :  5 gün önce
Sonçlanmamış maçlar var........devamı
Tiger35 :  8 gün önce
Teşekkürler bahisdoktoru ve bets10
...devamı
Caziii_53 :  9 gün önce
Benim de yatmış teşekkürler....devamı
umutislek :  9 gün önce
Aynen benim de bonus tanımlanmış. Teşekkürler bahis doktoru....devamı
Muratti81 :  9 gün önce
Mart ayı bonusum hesabıma tanımlanmıştır. Teşekkürler...devamı
woncu :  10 gün önce
Admin su bonuslari yatirsaniz artik......devamı
serdar06 :  11 gün önce
Arkadaşım ben teşekkür ederim böyle güzel bir cvp...devamı