Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Switzerland: Super League
20:0031.08.2019Servette - Xamax
17:0001.09.2019Basel - Lugano
17:0001.09.2019Luzern - Young Boys
17:0001.09.2019Thun - Sion
Switzerland: Challenge League
21:0030.08.2019Lausanne Ouchy - Lausanne
18:3031.08.2019Kriens - Winterthur
20:0031.08.2019Aarau - Wil
20:0031.08.2019Schaffhausen - Chiasso
17:0001.09.2019Vaduz - Grasshoppers
Switzerland: Promotion League
20:3028.08.2019Bellinzona - Zurich II
20:3028.08.2019Cham - YF Juventus
20:3028.08.2019Yverdon - Koniz
17:0031.08.2019Basel II - Etoile-Carouge
17:0031.08.2019Breitenrain - Bellinzona
17:0031.08.2019Bruhl - Munsingen
17:0031.08.2019Cham - Rapperswil
17:0031.08.2019Koniz - Black Stars
17:3031.08.2019Sion II - Bavois
18:0031.08.2019Stade Nyonnais - YF Juventus
18:3031.08.2019Yverdon - Zurich II
Switzerland: 1.Liga Classic Group 1
21:0028.08.2019Lancy - Olympique de Geneve
17:0031.08.2019La Chaux-De-Fonds - Vevey
17:0031.08.2019Lausanne II - Bulle
17:3031.08.2019Martigny - Olympique de Geneve
17:3031.08.2019Terre Sainte - Oberwallis Naters
18:0031.08.2019Azzurri Lausanne - Echallens
18:3031.08.2019Lancy - Chenois
19:0031.08.2019Meyrin - Young Boys II
17:0031.08.2019Baden - Muttenz
17:0031.08.2019Wohlen - Buochs
18:0031.08.2019Zug - Bassecourt
19:0031.08.2019Grasshopper II - Goldau
21:0031.08.2019Delemont - Luzern II
16:0001.09.2019Biel - Solothurn
16:0001.09.2019Langenthal - Schotz
21:0028.08.2019Kosova - Linth
16:0031.08.2019St. Gallen II - Red Star Zurich
17:0031.08.2019Dietikon - Thalwil
17:0031.08.2019Eschen - Paradiso
17:0031.08.2019Gossau - Balzers
18:0031.08.2019Linth - Wettswil-Bonstetten
16:3001.09.2019Kosova - Hongg
17:0001.09.2019Winterthur II - Tuggen
Son Skorlar
Switzerland: Super League
17:0025.08.2019Sion2 - 1Luzern[1-0]
17:0025.08.2019St. Gallen3 - 2Lugano[0-1]
17:0025.08.2019Thun0 - 4Servette[0-2]
20:0024.08.2019Xamax0 - 3Basel[0-0]
20:0024.08.2019Young Boys4 - 0Zurich[1-0]
20:0014.08.2019Zurich2 - 1St. Gallen[1-1]
17:0011.08.2019Lugano0 - 1Sion[0-0]
17:0011.08.2019Luzern0 - 2Thun[0-1]
17:0011.08.2019Zurich2 - 2Xamax[1-0]
20:0010.08.2019Basel3 - 1Servette[2-1]
20:0010.08.2019St. Gallen2 - 3Young Boys[1-2]
17:0004.08.2019Servette1 - 0Luzern[0-0]
17:0004.08.2019Xamax1 - 1St. Gallen[0-1]
17:0004.08.2019Young Boys2 - 0Lugano[1-0]
20:0003.08.2019Sion3 - 1Zurich[1-1]
20:0003.08.2019Thun2 - 3Basel[1-1]
17:0028.07.2019Lugano0 - 0Thun[0-0]
17:0028.07.2019Luzern0 - 0Zurich[0-0]
17:0028.07.2019Xamax0 - 1Young Boys[0-0]
Switzerland: Challenge League
17:0025.08.2019Chiasso2 - 2Vaduz[2-1]
20:0024.08.2019Lausanne5 - 1Aarau[1-0]
20:0024.08.2019Schaffhausen0 - 1Lausanne Ouchy[0-0]
18:3024.08.2019Wil2 - 0Kriens[0-0]
21:0023.08.2019Grasshoppers2 - 2Winterthur[0-1]
17:0011.08.2019Vaduz0 - 1Winterthur[0-0]
15:3011.08.2019Wil2 - 0Lausanne Ouchy[1-0]
20:0010.08.2019Lausanne4 - 0Kriens[2-0]
21:0009.08.2019Grasshoppers0 - 1Schaffhausen[0-0]
21:0008.08.2019Chiasso4 - 2Aarau[1-2]
17:0004.08.2019Lausanne Ouchy3 - 3Vaduz[2-3]
20:0003.08.2019Schaffhausen3 - 3Wil[2-1]
19:0003.08.2019Winterthur0 - 6Lausanne[0-2]
18:3003.08.2019Kriens2 - 0Chiasso[1-0]
21:0002.08.2019Aarau1 - 2Grasshoppers[0-0]
20:0030.07.2019Lausanne Ouchy1 - 2Winterthur[1-0]
17:0028.07.2019Vaduz2 - 0Schaffhausen[1-0]
Switzerland: Promotion League
15:3025.08.2019Munsingen0 - 3Bavois[0-3]
18:0024.08.2019Etoile-Carouge2 - 0Bruhl[1-0]
18:0024.08.2019Rapperswil0 - 0Basel II[0-0]
17:0024.08.2019Breitenrain2 - 3Cham[2-2]
17:0024.08.2019Koniz2 - 1Sion II[2-1]
17:0024.08.2019YF Juventus1 - 2Bellinzona[0-0]
17:0024.08.2019Zurich II0 - 0Stade Nyonnais[0-0]
16:0024.08.2019Black Stars0 - 4Yverdon[0-2]
21:0021.08.2019Bruhl2 - 2Rapperswil[0-0]
20:3021.08.2019Bavois2 - 1Etoile-Carouge[1-0]
20:3021.08.2019Stade Nyonnais1 - 3Black Stars[1-1]
16:0017.08.2019Sion II3 - 1Munsingen[1-1]
21:0016.08.2019Basel II3 - 1Breitenrain[1-1]
18:3010.08.2019Yverdon2 - 1Sion II[0-1]
18:0010.08.2019Etoile-Carouge1 - 1Munsingen[1-0]
18:0010.08.2019Rapperswil2 - 1Bavois[1-0]
17:0010.08.2019Breitenrain0 - 1Bruhl[0-0]
17:0010.08.2019Koniz3 - 2Stade Nyonnais[2-1]
17:0010.08.2019YF Juventus1 - 1Basel II[0-1]
17:0010.08.2019Zurich II1 - 1Cham[1-1]
Switzerland: 1.Liga Classic Group 1
17:0025.08.2019Olympique de Geneve1 - 0Azzurri Lausanne[0-0]
15:3025.08.2019Young Boys II8 - 3Martigny[3-0]
19:0024.08.2019Chenois0 - 2Lausanne II[0-1]
18:3024.08.2019Vevey4 - 1Meyrin[2-0]
18:0024.08.2019Bulle7 - 0Terre Sainte[3-0]
18:0024.08.2019Echallens1 - 1Lancy[0-1]
18:0024.08.2019Oberwallis Naters1 - 0La Chaux-De-Fonds[0-0]
21:0021.08.2019Echallens1 - 1Lausanne II[0-0]
21:0021.08.2019Meyrin4 - 1La Chaux-De-Fonds[2-0]
18:0017.08.2019Azzurri Lausanne1 - 1Young Boys II[0-1]
17:3017.08.2019Martigny0 - 2Vevey[0-1]
17:3017.08.2019Terre Sainte4 - 2Chenois[1-0]
21:0014.08.2019Bulle2 - 0Oberwallis Naters[0-0]
17:0011.08.2019Olympique de Geneve2 - 3Lausanne II[0-2]
15:3011.08.2019Young Boys II8 - 2Lancy[4-0]
19:0010.08.2019Chenois1 - 1Bulle[0-1]
18:3010.08.2019Vevey3 - 0Azzurri Lausanne[2-0]
18:0010.08.2019Echallens4 - 0Terre Sainte[0-0]
18:0010.08.2019Oberwallis Naters1 - 2Meyrin[1-0]
17:0010.08.2019La Chaux-De-Fonds0 - 0Martigny[0-0]
16:0025.08.2019Bassecourt0 - 3Biel[0-1]
18:0024.08.2019Buochs2 - 3Langenthal[0-2]
18:0024.08.2019Muttenz1 - 4Grasshopper II[0-2]
17:0024.08.2019Luzern II2 - 3Wohlen[2-1]
17:0024.08.2019Solothurn2 - 3Delemont[2-1]
21:0023.08.2019Schotz0 - 0Baden[0-0]
21:0022.08.2019Goldau3 - 2Zug[2-1]
21:0021.08.2019Bassecourt1 - 2Solothurn[1-1]
21:0021.08.2019Wohlen2 - 0Delemont[1-0]
17:0018.08.2019Grasshopper II4 - 2Schotz[2-0]
16:0018.08.2019Langenthal1 - 0Luzern II[1-0]
20:0017.08.2019Biel7 - 0Goldau[4-0]
18:0017.08.2019Zug0 - 3Muttenz[0-1]
17:0017.08.2019Baden2 - 3Buochs[1-2]
21:0010.08.2019Delemont5 - 0Langenthal[1-0]
19:0010.08.2019Goldau2 - 2Bassecourt[1-1]
18:0010.08.2019Buochs3 - 2Grasshopper II[1-1]
18:0010.08.2019Muttenz1 - 4Biel[1-1]
17:0010.08.2019Schotz3 - 2Zug[0-0]
17:0010.08.2019Solothurn3 - 2Wohlen[1-1]
19:3024.08.2019Paradiso0 - 5Gossau[0-3]
19:0024.08.2019Tuggen5 - 1St. Gallen II[2-0]
17:0024.08.2019Balzers1 - 5Winterthur II[0-2]
17:0024.08.2019Hongg0 - 1Linth[0-0]
17:0024.08.2019Red Star Zurich3 - 1Dietikon[0-1]
17:0024.08.2019Thalwil2 - 0Kosova[1-0]
17:0024.08.2019Wettswil-Bonstetten2 - 1Eschen[0-0]
21:0021.08.2019Red Star Zurich1 - 1Thalwil[1-1]
21:0020.08.2019Gossau - Wettswil-Bonstetten
16:0018.08.2019St. Gallen II5 - 0Balzers[3-0]
19:3017.08.2019Paradiso0 - 3Winterthur II[0-1]
19:0017.08.2019Dietikon2 - 4Tuggen[2-3]
17:0017.08.2019Eschen2 - 2Hongg[1-2]
21:0014.08.2019Balzers5 - 0Eschen[3-0]
19:3010.08.2019Paradiso2 - 0St. Gallen II[1-0]
19:0010.08.2019Tuggen0 - 3Red Star Zurich[0-2]
17:0010.08.2019Balzers0 - 2Dietikon[0-1]
17:0010.08.2019Hongg3 - 2Gossau[2-1]
17:0010.08.2019Thalwil0 - 1Linth[0-0]
17:0010.08.2019Wettswil-Bonstetten2 - 1Winterthur II[0-1]
Switzerland: Swiss Cup
17:0018.08.2019Calcio Kreuzlingen0 - 2Luzern[0-1]
17:0018.08.2019Yverdon1 - 2Xamax[0-0]
16:0018.08.2019Bernex0 - 2Thun[0-0]
16:0018.08.2019Escholzmatt-Marbach0 - 14Bavois[0-6]
16:0018.08.2019Schoenberg1 - 5Olympique de Geneve[1-2]
16:0018.08.2019Uster1 - 3Lancy[0-1]
15:0018.08.2019Beroche-Gorgier2 - 1Olten[0-0]
15:0018.08.2019Cham2 - 3Aarau[1-1]
15:0018.08.2019Linth3 - 1Schaffhausen[1-1]
20:0017.08.2019Monthey1 - 4St. Gallen[1-2]
20:0017.08.2019Mutschellen0 - 3Stade Nyonnais[0-1]
19:3017.08.2019Gambarogno - Contone0 - 5Bellinzona[0-4]
19:0017.08.2019Allschwil1 - 10Sion[0-6]
19:0017.08.2019Bulle2 - 1Chiasso[1-1]
19:0017.08.2019Iliria1 - 6Lausanne[1-3]
19:0017.08.2019Muri2 - 3Rapperswil[0-1]
19:0017.08.2019Perly-Certoux0 - 5Lausanne Ouchy[0-1]
19:0017.08.2019Rotkreuz0 - 2Freienbach[0-0]
19:0017.08.2019Saxon-Sports2 - 4Spiez[1-1]
19:0017.08.2019Taverne1 - 4Kriens[0-1]
Switzerland: Nationalliga A Women
19:3024.08.2019Zurich W5 - 1St. Gallen W[3-0]
18:0024.08.2019Basel W4 - 0Grasshoppers W[2-0]
17:3024.08.2019Servette Geneve FC W6 - 1FF Lugano 1976 W[1-0]
17:0024.08.2019Young Boys W1 - 2Luzern W[1-0]
18:0017.08.2019St. Gallen W0 - 0FF Lugano 1976 W[0-0]
17:0017.08.2019Young Boys W1 - 0Servette Geneve FC W[0-0]
20:0015.08.2019Luzern W3 - 3Basel W[2-0]
Üye Yorumları
magic :  4 gün önce
Merhaba admin, bahiskampüs için hiç bir etkinliğe yorum...devamı
myfate :  4 gün önce
sayın admin merhaba 17.08.2019 tarihine ait 4 adet...devamı
06ankara :  5 gün önce
Valencia-real sociedad maçıda sonuçlanmadı...devamı
trend28 :  6 gün önce
17.8 tarihindeki porto setubal maçını rica etsem...devamı
bahis doktoru :  12 gün önce
bol şans...devamı
lowbet :  12 gün önce
Youtube'da banko master kanalı...devamı
yakupy :  13 gün önce
bonuslar bölümündeymiş , hal oldu teşekkürler ...devamı
bahis doktoru :  13 gün önce
bonuslarım bölümüne bakıp aktif edilecek bonuslar sekmesini...devamı
yakupy :  13 gün önce
Sayın admin benim bonusum yatmamış, ona da bakabilir...devamı
SecurityXxX :  13 gün önce
Teşekkürler Admin,
...devamı