Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
Bugün
France: Ligue 2
21:0001.12.2020Amiens1 - 0Dunkerque[1-0]
21:0001.12.2020Chambly0 - 0Rodez[0-0]
21:0001.12.2020Chateauroux0 - 0Grenoble[0-0]
21:0001.12.2020Guingamp0 - 1Troyes[0-1]
21:0001.12.2020Le Havre0 - 1Auxerre[0-1]
21:0001.12.2020Nancy1 - 0Toulouse[1-0]
21:0001.12.2020Niort1 - 0Clermont[1-0]
21:0001.12.2020Paris FC0 - 0Sochaux[0-0]
21:0001.12.2020Pau FC1 - 0Caen[1-0]
21:0001.12.2020Valenciennes0 - 1AC Ajaccio[0-1]
Gelecek Maçlar
France: Ligue 1
23:0004.12.2020Nimes - Marseille
19:0005.12.2020Rennes - Lens
23:0005.12.2020Montpellier - Paris SG
15:0006.12.2020Lille - Monaco
17:0006.12.2020Angers - Lorient
17:0006.12.2020Bordeaux - Brest
17:0006.12.2020Dijon - St Etienne
17:0006.12.2020Nantes - Strasbourg
19:0006.12.2020Reims - Nice
23:0006.12.2020Metz - Lyon
France: Ligue 2
17:0005.12.2020Troyes - Paris FC
21:0005.12.2020Auxerre - Niort
21:0005.12.2020Caen - Grenoble
21:0005.12.2020Chambly - Valenciennes
21:0005.12.2020Clermont - Pau FC
21:0005.12.2020Dunkerque - Chateauroux
21:0005.12.2020Rodez - Amiens
21:0005.12.2020Sochaux - Nancy
21:0005.12.2020Toulouse - Guingamp
22:4507.12.2020AC Ajaccio - Le Havre
France: National
20:0004.12.2020Quevilly Rouen - Bastia-Borgo
20:0004.12.2020Villefranche - Orleans
22:0004.12.2020Boulogne - Sporting Club Lyon
22:0004.12.2020Bourg en Bresse - Avranches
22:0004.12.2020Concarneau - Laval
22:0004.12.2020Le Mans - Stade Briochin
22:0004.12.2020Red Star - Annecy
22:0004.12.2020Sete - Creteil
20:4507.12.2020Bastia - Cholet
France: National 2 - Group A
20:0005.12.2020Caen II - Saint-Malo
20:0005.12.2020Chateaubriant - Rouen
20:0005.12.2020Granville - Versailles
20:0005.12.2020Poissy - Chartres
20:0005.12.2020Sainte-Genevieve - Lorient II
20:0005.12.2020Saint-Pryve - Fleury-Merogis
20:3005.12.2020Plabennec - Guingamp II
20:3005.12.2020Vannes - Blois
17:0005.12.2020Haguenau - GFC Ajaccio
18:0005.12.2020St Quentin - Schiltigheim
20:0005.12.2020ASM Belfort - Beauvais
20:0005.12.2020FC 93 - Paris 13 Atl.
20:0005.12.2020Lens II - Epinal
20:0005.12.2020Lusitanos - Sedan
20:0005.12.2020Metz II - Auxerre II
20:0005.12.2020Sannois - Reims II
20:0005.12.2020Andrezieux - GFA74
20:0005.12.2020GOAL FC - Marseille II
20:0005.12.2020Grasse - Louhans Cuiseaux
20:0005.12.2020Hyeres - Lyon II
20:0005.12.2020Jura Sud - Frejus Saint Raphael
20:0005.12.2020Martigues - Saint Priest
20:0005.12.2020Monaco II - Marignane
20:0005.12.2020Toulon - Aubagne
20:0005.12.2020Angers II - Nantes II
20:0005.12.2020Angouleme CFC - Colomiers
20:0005.12.2020Bergerac - Stade Montois
20:0005.12.2020Beziers - Le Puy
20:0005.12.2020Canet Roussillon - Les Herbiers
20:0005.12.2020Romorantin - Bourges
20:3005.12.2020Chamalieres - Trelissac
21:0005.12.2020Bourges 18 - Moulins-Yzeure
France: Division 1 Women
16:3005.12.2020Bordeaux W - Soyaux W
16:3005.12.2020Dijon W - Reims W
16:3005.12.2020Guingamp W - Fleury 91 W
16:3005.12.2020Le Havre W - Lyon W
16:3005.12.2020Montpellier W - Issy W
16:4506.12.2020Paris SG W - Paris FC W
France: Division 2 Women
20:0005.12.2020Saint-Malo W - Vendenheim W
14:0006.12.2020Merignac W - Thonon Evian W
16:3006.12.2020Brest W - Lens W
16:3006.12.2020Grenoble W - Nimes W
16:3006.12.2020La Roche W - Metz W
16:3006.12.2020Le Puy W - Nice W
16:3006.12.2020Lille W - Saint-Maur W
16:3006.12.2020Marseille W - Montauban W
16:3006.12.2020Nancy W - Orleans W
16:3006.12.2020Rodez AF W - Albi W
16:3006.12.2020Strasbourg W - Nantes W
16:3006.12.2020Yzeure Allier W - St Etienne W
Son Skorlar
France: Ligue 1
23:0029.11.2020St Etienne1 - 1Lille[1-0]
19:0029.11.2020Nice1 - 3Dijon[0-2]
17:0029.11.2020Lens1 - 3Angers[1-1]
17:0029.11.2020Lorient0 - 1Montpellier[0-0]
17:0029.11.2020Metz0 - 2Brest[0-1]
17:0029.11.2020Monaco3 - 0Nimes[1-0]
15:0029.11.2020Lyon3 - 0Reims[1-0]
23:0028.11.2020Paris SG2 - 2Bordeaux[2-1]
19:0028.11.2020Marseille3 - 1Nantes[2-0]
23:0027.11.2020Strasbourg1 - 1Rennes[1-0]
21:0025.11.2020Lens1 - 1Nantes[1-0]
23:0022.11.2020Lille4 - 0Lorient[1-0]
19:0022.11.2020Angers0 - 1Lyon[0-0]
17:0022.11.2020Dijon0 - 1Lens[0-1]
17:0022.11.2020Montpellier4 - 3Strasbourg[3-3]
17:0022.11.2020Reims0 - 1Nimes[0-0]
15:0022.11.2020Nantes1 - 1Metz[1-1]
23:0021.11.2020Marseille - Nice
19:0021.11.2020Brest4 - 1St Etienne[4-1]
23:0020.11.2020Monaco3 - 2Paris SG[0-2]
France: Ligue 2
21:0028.11.2020AC Ajaccio0 - 0Chambly[0-0]
21:0028.11.2020Auxerre1 - 1Valenciennes[1-1]
21:0028.11.2020Caen1 - 1Chateauroux[0-0]
21:0028.11.2020Clermont2 - 0Nancy[1-0]
21:0028.11.2020Dunkerque2 - 2Pau FC[2-1]
21:0028.11.2020Rodez1 - 1Guingamp[1-0]
21:0028.11.2020Sochaux4 - 0Le Havre[3-0]
21:0028.11.2020Troyes2 - 1Amiens[2-0]
17:0028.11.2020Grenoble0 - 0Paris FC[0-0]
17:0028.11.2020Toulouse2 - 1Niort[1-1]
France: National
20:4530.11.2020Avranches0 - 2Le Mans[0-1]
20:0028.11.2020Cholet0 - 2Red Star[0-1]
19:0028.11.2020Annecy1 - 2Quevilly Rouen[1-1]
20:0027.11.2020Bastia-Borgo2 - 2Concarneau[1-1]
20:0027.11.2020Creteil1 - 0Villefranche[0-0]
20:0027.11.2020Laval4 - 2Sete[2-1]
20:0027.11.2020Orleans1 - 3Bourg en Bresse[1-0]
20:0027.11.2020Sporting Club Lyon2 - 0Bastia[1-0]
20:0027.11.2020Stade Briochin1 - 0Boulogne[1-0]
22:4524.11.2020Orleans1 - 0Boulogne[0-0]
21:0024.11.2020Annecy1 - 1Sporting Club Lyon[1-1]
20:0024.11.2020Quevilly Rouen2 - 1Stade Briochin[0-0]
20:0024.11.2020Red Star1 - 0Avranches[0-0]
20:0024.11.2020Villefranche0 - 1Sete[0-0]
19:3024.11.2020Cholet3 - 1Bastia-Borgo[1-1]
21:0020.11.2020Annecy1 - 0Villefranche[1-0]
20:0020.11.2020Laval0 - 0Boulogne[0-0]
20:0020.11.2020Quevilly Rouen2 - 0Bourg en Bresse[0-0]
20:0020.11.2020Sete1 - 1Red Star[0-0]
20:0020.11.2020Sporting Club Lyon0 - 0Cholet[0-0]
France: National 2 - Group A
20:0028.11.2020Blois - Chateaubriant
20:0028.11.2020Chartres - Plabennec
20:0028.11.2020Fleury-Merogis - Caen II
20:0028.11.2020Guingamp II - Vannes
20:0028.11.2020Saint-Malo - Poissy
20:0028.11.2020Saint-Pryve - Sainte-Genevieve
20:0028.11.2020Versailles - Lorient II
19:0028.11.2020Rouen - Granville
20:3014.11.2020Lorient II - Rouen
20:3014.11.2020Plabennec - Saint-Malo
20:3014.11.2020Vannes - Chartres
20:0014.11.2020Caen II - Saint-Pryve
20:0014.11.2020Chateaubriant - Guingamp II
20:0014.11.2020Granville - Blois
20:0014.11.2020Poissy - Fleury-Merogis
20:0014.11.2020Sainte-Genevieve - Versailles
20:0011.11.2020Blois - Lorient II
20:0011.11.2020Chartres - Chateaubriant
20:0011.11.2020Saint-Malo - Vannes
20:0011.11.2020Saint-Pryve - Poissy
20:3028.11.2020Paris 13 Atl. - Lusitanos
20:0028.11.2020Auxerre II - Sannois
20:0028.11.2020Beauvais - Haguenau
20:0028.11.2020GFC Ajaccio - Epinal
20:0028.11.2020Sedan - Metz II
19:0028.11.2020Reims II - ASM Belfort
18:0028.11.2020Schiltigheim - FC 93
18:0028.11.2020St Quentin - Lens II
20:0014.11.2020ASM Belfort - Auxerre II
20:0014.11.2020Epinal - Beauvais
20:0014.11.2020FC 93 - St Quentin
20:0014.11.2020Lens II - GFC Ajaccio
20:0014.11.2020Metz II - Paris 13 Atl.
19:0014.11.2020Sannois - Sedan
18:0014.11.2020Haguenau - Reims II
17:3014.11.2020Lusitanos - Schiltigheim
20:0011.11.2020Beauvais - GFC Ajaccio
20:0011.11.2020FC 93 - Lens II
20:0011.11.2020Sedan - ASM Belfort
20:0011.11.2020St Quentin - Lusitanos
20:0028.11.2020Frejus Saint Raphael - GOAL FC
20:0028.11.2020GFA74 - Grasse
20:0028.11.2020Hyeres - Toulon
20:0028.11.2020Louhans Cuiseaux - Aubagne
20:0028.11.2020Marignane - Andrezieux
20:0028.11.2020Marseille II - Martigues
20:0028.11.2020Saint Priest - Monaco II
18:0028.11.2020Lyon II - Jura Sud
20:0014.11.2020Andrezieux - Saint Priest
20:0014.11.2020Aubagne - GFA74
20:0014.11.2020GOAL FC - Lyon II
20:0014.11.2020Grasse - Marignane
20:0014.11.2020Jura Sud - Hyeres
20:0014.11.2020Martigues - Frejus Saint Raphael
20:0014.11.2020Monaco II - Marseille II
20:0014.11.2020Toulon - Louhans Cuiseaux
20:0011.11.2020Frejus Saint Raphael - Monaco II
20:0011.11.2020Hyeres - GOAL FC
20:0011.11.2020Jura Sud - Toulon
20:0011.11.2020Marignane - Aubagne
21:0028.11.2020Stade Montois - Romorantin
20:3028.11.2020Moulins-Yzeure - Chamalieres
20:0028.11.2020Angers II - Canet Roussillon
20:0028.11.2020Bourges - Bourges 18
20:0028.11.2020Colomiers - Bergerac
20:0028.11.2020Le Puy - Les Herbiers
20:0028.11.2020Nantes II - Angouleme CFC
20:0028.11.2020Trelissac - Beziers
20:0014.11.2020Angouleme CFC - Angers II
20:0014.11.2020Bergerac - Nantes II
20:0014.11.2020Beziers - Moulins-Yzeure
20:0014.11.2020Bourges 18 - Stade Montois
20:0014.11.2020Canet Roussillon - Le Puy
20:0014.11.2020Chamalieres - Bourges
20:0014.11.2020Les Herbiers - Trelissac
20:0014.11.2020Romorantin - Colomiers
20:3011.11.2020Moulins-Yzeure - Les Herbiers
20:3011.11.2020Stade Montois - Chamalieres
20:0011.11.2020Angouleme CFC - Canet Roussillon
20:0011.11.2020Colomiers - Bourges 18
France: Coupe De France
19:0029.11.2020Grand Santi0 - 2Sinnamary[-]
19:0021.11.2020Phare du Canal1 - 0Sainte-Rose[0-0]
19:0021.11.2020Saint-Pierroise3 - 2Sainte-Marienne[1-1]
19:0021.11.2020Pamandzi0 - 2Mtsapere[0-1]
France: Division 1 Women
16:3022.11.2020Paris FC W0 - 1Bordeaux W[0-1]
17:3021.11.2020Montpellier W3 - 1Le Havre W[1-1]
16:3021.11.2020Fleury 91 W2 - 0Dijon W[1-0]
16:3021.11.2020Issy W1 - 6Guingamp W[0-0]
16:3021.11.2020Soyaux W1 - 2Reims W[1-1]
23:0020.11.2020Paris SG W1 - 0Lyon W[1-0]
18:3014.11.2020Issy W0 - 14Paris SG W[0-7]
16:3014.11.2020Dijon W1 - 0Montpellier W[1-0]
16:3014.11.2020Guingamp W1 - 1Paris FC W[0-0]
16:3014.11.2020Reims W1 - 2Fleury 91 W[0-1]
15:0014.11.2020Le Havre W0 - 2Bordeaux W[0-2]
20:3013.11.2020Lyon W5 - 1Soyaux W[3-0]
France: Division 2 Women
17:0015.11.2020Albi W - Yzeure Allier W
17:0015.11.2020Grenoble W - Le Puy W
17:0015.11.2020Montauban W - Nice W
17:0015.11.2020Nimes W - Rodez AF W
17:0015.11.2020St Etienne W - Merignac W
17:0015.11.2020Thonon Evian W - Marseille W
16:3015.11.2020Brest W - Nancy W
16:3015.11.2020Lens W - Strasbourg W
16:3015.11.2020Metz W - Lille W
16:3015.11.2020Nantes W - La Roche W
16:3015.11.2020Saint-Maur W - Saint-Malo W
16:3015.11.2020Vendenheim W - Orleans W
17:0011.11.2020Nancy W - Metz W
17:0011.11.2020Strasbourg W - Lille W
17:0008.11.2020Lille W - Nantes W
17:0008.11.2020Nancy W - Vendenheim W
17:0008.11.2020Orleans W - Saint-Maur W
17:0008.11.2020Rodez AF W - Grenoble W
17:0008.11.2020Saint-Malo W - Metz W
17:0008.11.2020Strasbourg W - Brest W
Üye Yorumları
angelir61 :  10 dakika önce
Selam arkadaşlar boşuna tartısiyorsunuz bu ayın şampiyon u...devamı
SecurityXxX :  1 saat önce
Selam @buroctr, Çok Güzel değerlendirmelerin var,...devamı
Mirliva :  2 saat önce
eyvAllah bro cansın...devamı
burocktr :  3 saat önce
Arkadaşlar öncelikle tartışmak ikinize de yakışmıyor....devamı
Mirliva :  4 saat önce
SecurityXxX aklı kısa olana uzun cümle kurulmaz. ha sinek...devamı
Priapos :  5 saat önce
Bende iki aydır şans faktörü devreye girdi. Yarışmak için...devamı
yalcin8080 :  7 saat önce
Bu maçta süpriz bekliyordum açılmamış oran....devamı
SecurityXxX :  11 saat önce
Sen 100 de 100 yapsanda, Ben Gözünde 0(sıfır) değerin...devamı
Mirliva :  16 saat önce
80 doğru tahmin yapan sayılı arkadaş var sanırım. Son...devamı
burocktr :  22 saat önce
Ayrıca bahisdoktoru'ndan ricam olacak, 100 TL bonus...devamı