Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Europe: Europa League - Qualification
15:0018.07.2019Tobol - Jeunesse Esch
17:3018.07.2019K. Almaty - Siroki Brijeg
17:3018.07.2019Makedonija GP - Alashkert
18:0018.07.2019Teuta - Ventspils
18:3018.07.2019Inter Turku - Brondby
19:0018.07.2019Levadia - Stjarnan
19:0018.07.2019RFS - O. Ljubljana
19:0018.07.2019Rovaniemi - Aberdeen
19:0018.07.2019Univ. Craiova - Sabail
19:3018.07.2019Din. Minsk - FK Liepaja
19:3018.07.2019Levski Sofia - Ruzomberok
20:0018.07.2019Apollon - Kauno Zalgiris
20:0018.07.2019Cracovia - Dun. Streda
20:0018.07.2019Haugesund - Cliftonville
20:0018.07.2019Milsami - FCSB
20:0018.07.2019Neftci Baku - Speranta Nisporeni
20:0018.07.2019Petrocub - AEK Larnaca
20:0018.07.2019Torpedo Kutaisi - Ordabasy
20:0018.07.2019Vaduz - Breidablik
20:0018.07.2019Zalgiris - Honved
20:0018.07.2019Zrinjski - Akademija Pandev
20:3018.07.2019H. Beer Sheva - Laci
20:3018.07.2019Niedercorn - Cork City
20:3018.07.2019UE Engordany - Dinamo Tbilisi
21:0018.07.2019B36 Torshavn - Crusaders
21:0018.07.2019Hajduk Split - Gzira
21:0018.07.2019Hibernians - Shakhtyor Soligorsk
21:0018.07.2019Kukesi - Debrecen
21:0018.07.2019MOL Fehervar - Zeta
21:0018.07.2019Mura - Maccabi Haifa
21:0018.07.2019Norrkoping - St. Patricks
21:3018.07.2019Shkupi - Pyunik Yerevan
21:3018.07.2019Vitebsk - KuPS
21:4518.07.2019Ballymena - Malmo FF
21:4518.07.2019Buducnost - Narva
21:4518.07.2019Domzale - Balzan
21:4518.07.2019Kilmarnock - Connahs Q.
21:4518.07.2019Radnicki Nis - Flora
21:4518.07.2019Rangers - St Josephs
21:4518.07.2019Trnava - Radnik Bijeljina
22:0018.07.2019KR Reykjavik - Molde
22:0018.07.2019Legia - Europa FC
22:0018.07.2019Shamrock Rovers - Brann
Europe: Champions League - Qualification
20:0023.07.2019FK Crvena zvezda - HJK
20:0023.07.2019Plzen - Olympiakos Piraeus
20:0023.07.2019Saburtalo Tbilisi - D. Zagreb
20:0023.07.2019TNS - FC Copenhagen
21:0023.07.2019PSV - Basel
Europe: Euro U19
17:4518.07.2019Czech Republic U19 - Norway U19
20:0018.07.2019Ireland U19 - France U19
20:0020.07.2019Portugal U19 - Armenia U19
20:0020.07.2019Spain U19 - Italy U19
20:0021.07.2019France U19 - Norway U19
20:0021.07.2019Ireland U19 - Czech Republic U19
18:0019.07.2019England U19 W - Spain U19 W
18:0019.07.2019Netherlands U19 W - France U19 W
20:1519.07.2019Scotland U19 W - Norway U19 W
21:3019.07.2019Belgium U19 W - Germany U19 W
18:0022.07.2019Belgium U19 W - England U19 W
18:0022.07.2019Germany U19 W - Spain U19 W
20:1522.07.2019France U19 W - Norway U19 W
20:1522.07.2019Netherlands U19 W - Scotland U19 W
Son Skorlar
Europe: Euro U21 - Play Offs
21:4530.06.2019Spain U212 - 1Germany U21[1-0]
22:0027.06.2019Spain U214 - 1France U21[2-1]
19:0027.06.2019Germany U214 - 2Romania U21[1-2]
22:0024.06.2019Croatia U213 - 3England U21[1-1]
22:0024.06.2019France U210 - 0Romania U21[0-0]
22:0023.06.2019Austria U211 - 1Germany U21[1-1]
22:0023.06.2019Denmark U212 - 0Serbia U21[1-0]
22:0022.06.2019Belgium U211 - 3Italy U21[0-1]
22:0022.06.2019Spain U215 - 0Poland U21[3-0]
22:0021.06.2019France U211 - 0Croatia U21[1-0]
19:3021.06.2019England U212 - 4Romania U21[0-0]
22:0020.06.2019Germany U216 - 1Serbia U21[3-0]
19:3020.06.2019Denmark U213 - 1Austria U21[1-0]
22:0019.06.2019Italy U210 - 1Poland U21[0-1]
19:3019.06.2019Spain U212 - 1Belgium U21[1-1]
22:0018.06.2019England U211 - 2France U21[0-0]
19:3018.06.2019Romania U214 - 1Croatia U21[2-1]
Europe: Champions League - Qualification
21:4516.07.2019FK Crvena zvezda2 - 1Suduva[2-0]
21:4516.07.2019KF Feronikeli0 - 1TNS[0-0]
21:0016.07.2019HB Torshavn2 - 2HJK[1-0]
21:0016.07.2019Valletta1 - 1Dudelange[1-0]
20:3016.07.2019Saburtalo Tbilisi1 - 3Sheriff Tiraspol[0-3]
18:0016.07.2019Shkendija1 - 2Kalju[0-1]
23:0010.07.2019Valur0 - 3Maribor[0-1]
21:4510.07.2019Dundalk0 - 0Riga FC[0-0]
21:4510.07.2019Linfield0 - 2Rosenborg[0-1]
21:1510.07.2019Slovan Bratislava1 - 1Sutjeska[0-0]
21:4528.06.2019KF Feronikeli2 - 1FC Santa Coloma[0-0]
21:4525.06.2019KF Feronikeli1 - 0Lincoln Red Imps[1-0]
16:0025.06.2019Tre Penne0 - 1FC Santa Coloma[0-0]
Europe: Europa League - Preliminary
21:4504.07.2019Cliftonville4 - 0Barry[2-0]
21:4504.07.2019Tre Fiori0 - 4Klaksvik[0-3]
21:3004.07.2019Europa FC4 - 0Sant Julia[1-0]
21:0004.07.2019NSI Runavik0 - 0Ballymena[0-0]
20:3004.07.2019Cardiff Metropolitan2 - 1Niedercorn[1-0]
20:3004.07.2019UE Engordany2 - 1La Fiorita[1-0]
18:4502.07.2019St Josephs2 - 0Prishtina[0-0]
21:4527.06.2019Ballymena2 - 0NSI Runavik[0-0]
21:4527.06.2019La Fiorita0 - 1UE Engordany[0-1]
21:4527.06.2019Prishtina1 - 1St Josephs[1-1]
21:0027.06.2019Klaksvik5 - 1Tre Fiori[2-0]
21:0027.06.2019Sant Julia3 - 2Europa FC[1-1]
20:3027.06.2019Barry0 - 0Cliftonville[0-0]
20:3027.06.2019Niedercorn1 - 0Cardiff Metropolitan[0-0]
Europe: Euro U19
20:0015.07.2019Czech Republic U190 - 3France U19[0-1]
17:4515.07.2019Norway U191 - 1Ireland U19[1-0]
20:0014.07.2019Italy U190 - 3Portugal U19[0-1]
17:4514.07.2019Armenia U191 - 4Spain U19[0-1]
Europe: Uefa Regions\' Cup - Play Offs
19:3026.06.2019Bavaria (Am)2 - 3Dolnoslaski (Am)[1-1]
18:3023.06.2019Castile and Leon (Am)1 - 2Southern Region-SFedU (Am)[1-1]
18:3023.06.2019Dolnoslaski (Am)2 - 2Hradec Kralove Region (Am)[0-0]
11:3023.06.2019Istanbul (Am)0 - 1Bavaria (Am)[0-0]
11:3023.06.2019Normandie (Am)2 - 0West Slovakia (Am)[0-0]
19:0020.06.2019Dolnoslaski (Am)1 - 1Castile and Leon (Am)[0-1]
17:0020.06.2019Hradec Kralove Region (Am)1 - 0Southern Region-SFedU (Am)[0-0]
15:3020.06.2019Bavaria (Am)1 - 1West Slovakia (Am)[0-0]
14:0020.06.2019Istanbul (Am)2 - 1Normandie (Am)[1-1]
19:4518.06.2019Bavaria (Am)1 - 0Normandie (Am)[1-0]
19:4518.06.2019Southern Region-SFedU (Am)0 - 1Dolnoslaski (Am)[0-0]
15:0018.06.2019Hradec Kralove Region (Am)0 - 3Castile and Leon (Am)[0-2]
15:0018.06.2019West Slovakia (Am)1 - 3Istanbul (Am)[1-2]
Europe: Uhren Cup
16:0013.07.2019Young Boys2 - 0Crystal Palace[2-0]
21:0012.07.2019Luzern1 - 3Eintracht Frankfurt[1-2]
21:0010.07.2019Young Boys5 - 1Eintracht Frankfurt[2-0]
21:0009.07.2019Luzern1 - 2Crystal Palace[1-1]
Europe: Euro U19 Women
21:3016.07.2019England U19 W1 - 2Germany U19 W[0-2]
21:3016.07.2019Scotland U19 W1 - 2France U19 W[0-0]
18:0016.07.2019Norway U19 W0 - 5Netherlands U19 W[0-4]
18:0016.07.2019Spain U19 W2 - 0Belgium U19 W[0-0]
Europe: Czech-Slovak Super Cup
19:0006.07.2019Trnava0 - 3Slavia Prague[0-1]
Üye Yorumları
woncu :  11 saat önce
admin nasayamı gönderdiniz inceleme için ödül belli yatan...devamı
bahis doktoru :  2 gün önce
Sistemsel hatalar düzeltildi, puanlar düzeltildi. 4 x 30...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Sayın bahisdoktoru müsait olduğunu zaman bu sorulara cevap...devamı
woncu :  3 gün önce
yok bu aralar çok msj atan war konu altta kalıyor.admindende...devamı
myfate :  3 gün önce
Woncu sık sık yazdığına göre hepimiz gibi sen de bakiyeni...devamı
kralmami :  3 gün önce
Haziran ayında kazanmış olduğum bonus hesabıma...devamı
woncu :  3 gün önce
benim eksik yatan bonuslada ilgilenebilirmisin...devamı
bahis doktoru :  3 gün önce
merhaba arkadaşla, sistemsel hataları inceliyoruz, data...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Gremio üst tahminim vardı tutmustu sabah puanim 110 du fakat...devamı
myfate :  3 gün önce
Sistem karışmış eski haline nasıl gelecek 10 maç üst üste...devamı