Back to Top

Bahis doktoru bir bahis ve iddaa bilgi sitesidir. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri ve daha fazlası.

Bugün
Brazil: Campeonato Carioca - Taca Rio
03:3022.03.2019Botafogo RJ4 - 1Portuguesa RJ[0-0]
Brazil: Campeonato Catarinense
02:0022.03.2019Brusque0 - 0Criciuma[0-0]
02:3022.03.2019Joinville1 - 1Hercilio Luz[0-0]
Brazil: Campeonato Paranaense - Second Stage
02:0022.03.2019Cascavel0 - 1Rio Branco PR[0-1]
02:0022.03.2019Parana1 - 2Cianorte[0-0]
Gelecek Maçlar
Brazil: Campeonato Alagoano - Play Offs
02:3028.03.2019CRB - Jacyoba
03:3028.03.2019Coruripe - CSA
Brazil: Campeonato Baiano - Play Offs
03:3028.03.2019Alagoinhas - Bahia
Brazil: Campeonato Brasiliense
21:3024.03.2019Bosque Formosa - Capital
21:3024.03.2019Brasiliense - Bolamense
21:3024.03.2019Ceilandia - Paracatu
21:3024.03.2019Gama - Taguatinga Esporte
21:3024.03.2019Luziania - Real FC
21:3024.03.2019Sobradinho - Santa Maria
Brazil: Campeonato Capixaba - Play Offs
01:3023.03.2019Serra - Rio Branco ES
22:0023.03.2019Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste
22:0023.03.2019Estrela do Norte - Rio Branco-VN
22:0024.03.2019Itapemirim - Vitoria ES
Brazil: Campeonato Carioca - Taca Rio
01:0024.03.2019Vasco - Bangu
22:0024.03.2019Americano FC - Botafogo RJ
22:0024.03.2019Flamengo RJ - Fluminense
22:0024.03.2019Madureira - Cabofriense
22:0024.03.2019Portuguesa RJ - Resende
22:0024.03.2019Volta Redonda - Boavista
Brazil: Campeonato Catarinense
22:0024.03.2019Criciuma - Avai
22:0024.03.2019Hercilio Luz - Chapecoense-SC
23:0024.03.2019Marcilio Dias - Metropolitano
00:0025.03.2019Figueirense - Joinville
02:0026.03.2019Tubarao - Brusque
Brazil: Campeonato Cearense - Play Offs
03:3028.03.2019Floresta EC - Ceara
03:3028.03.2019Guarany - Fortaleza
Brazil: Campeonato Gaucho - Play Offs
01:0024.03.2019Novo Hamburgo - Internacional
03:0024.03.2019EC Sao Jose - Sao Luiz
22:0024.03.2019Juventude - Gremio
01:0025.03.2019Aimore - SER Caxias
01:1528.03.2019Sao Luiz - EC Sao Jose
03:3028.03.2019Internacional - Novo Hamburgo
Brazil: Campeonato Goiano - Play Offs
22:0023.03.2019Vila Nova FC - Crac Go
00:0024.03.2019Anapolina - Atletico GO
22:0024.03.2019Aparecidense - Goias
22:0024.03.2019Goiania - Goianesia
02:3027.03.2019Atletico GO - Anapolina
02:3028.03.2019Crac Go - Vila Nova FC
02:3028.03.2019Goianesia - Goiania
03:3028.03.2019Goias - Aparecidense
Brazil: Campeonato Matogrossense - Play Offs
01:3024.03.2019Mixto - Operario VG
22:0024.03.2019Dom Bosco - Cuiaba Esporte
23:0024.03.2019Araguaia - Uniao Rondonopolis
23:0024.03.2019Sinop - Luverdense
02:0028.03.2019Luverdense - Sinop
03:3028.03.2019Operario VG - Mixto
Brazil: Campeonato Mineiro - Play Offs
01:0024.03.2019Cruzeiro - Patrocinense
03:0024.03.2019Boa - Tombense
22:0024.03.2019Atletico-MG - Tupynambas
02:0026.03.2019America MG - Caldense
Brazil: Campeonato Paraense
23:0023.03.2019Independente - Aguia De Maraba
02:0024.03.2019Paragominas - Sao Francisco
02:0024.03.2019SAO Raimundo PA - Castanhal
22:0024.03.2019Paysandu PA - Remo
Brazil: Campeonato Paraibano
02:3028.03.2019Cajazeirense de Desportos - Sousa
02:3028.03.2019Campinense - Treze PB
02:3028.03.2019CSP - Botafogo PB
02:3028.03.2019EC de Patos - Nacional de Patos
02:3028.03.2019Perilima - Serrano PB
Brazil: Campeonato Paranaense - Second Stage
00:0024.03.2019Athletico-PR - Foz do Iguacu
22:0024.03.2019Cianorte - Cascavel
22:0024.03.2019Coritiba - Rio Branco PR
22:0024.03.2019Operario - Maringa FC
22:0024.03.2019Toledo - Londrina
02:0025.03.2019Parana - Cascavel CR
Brazil: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs
23:0023.03.2019Botafogo SP - Oeste
23:0023.03.2019Novorizontino - Palmeiras
01:3024.03.2019Santos - Red Bull Brasil
22:0024.03.2019Sao Paulo - Ituano
01:0025.03.2019Bragantino - Ponte Preta
01:0025.03.2019Ferroviaria - Corinthians
23:0025.03.2019Mirassol - Guarani
02:0027.03.2019Red Bull Brasil - Santos
03:0027.03.2019Palmeiras - Novorizontino
22:3027.03.2019Oeste - Botafogo SP
01:1528.03.2019Ponte Preta - Bragantino
01:1528.03.2019Ituano - Sao Paulo
03:3028.03.2019Corinthians - Ferroviaria
Brazil: Campeonato Pernambucano - Play Offs
22:0024.03.2019Sport Recife - Petrolina
01:1528.03.2019Santa Cruz - Afogados da Ingazeira
Brazil: Campeonato Piauiense
02:0028.03.2019Julho Esporte - Flamengo PI
02:0028.03.2019Parnahyba - AE Altos
02:0028.03.2019River-PI - Piaui
Brazil: Campeonato Potiguar - Second Stage
22:0024.03.2019Palmeira da Una - America RN
02:3028.03.2019ABC - Potiguar
Brazil: Campeonato Sergipano - Second Stage
22:0023.03.2019Frei Paulistano - Itabaiana
02:3027.03.2019Confianca - Dorense
02:3028.03.2019Sergipe - Lagarto
Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense - Play Offs
22:0023.03.2019Aquidauanense - Operario MS
22:0024.03.2019Chapadao - Aguia Negra
22:0024.03.2019Corumbaense - Comercial MS
23:0024.03.2019Costa Rica - 7 de Setembro
Brazil: Copa Do Brasil
01:1528.03.2019Chapecoense-SC - Criciuma
Brazil: Copa Do Brasil U20
21:0027.03.2019Coritiba U20 - Palmeiras U20
02:0028.03.2019Tubarao U20 - Vasco U20
21:0028.03.2019America RN U20 - Internacional U20
23:0028.03.2019Chapecoense-SC U20 - Corinthians U20
Brazil: Copa Do Nordeste
22:0023.03.2019ABC - Vitoria
22:0023.03.2019Ceara - Santa Cruz
22:0023.03.2019Moto Club - Fortaleza
00:0024.03.2019Confianca - CRB
00:0024.03.2019Nautico - AE Altos
00:0025.03.2019Bahia - Salgueiro
01:0025.03.2019Botafogo PB - Sampaio Correa
01:0025.03.2019CSA - Sergipe
Son Skorlar
Brazil: Campeonato Alagoano - Play Offs
03:3021.03.2019Jacyoba2 - 3CRB[0-2]
22:0017.03.2019ASA1 - 1Jacyoba[0-1]
22:0017.03.2019Coruripe1 - 1CSA[1-0]
22:0017.03.2019CRB3 - 0Esportivo Olhodaguense[1-0]
22:0017.03.2019Murici1 - 0Dimensao Saude[-]
03:3014.03.2019CSA3 - 1ASA[1-1]
22:0010.03.2019CRB3 - 0Dimensao Saude[2-0]
22:0010.03.2019Esportivo Olhodaguense2 - 2Coruripe[1-2]
01:0001.03.2019Jacyoba4 - 1Murici[1-1]
23:0024.02.2019ASA1 - 0CRB[0-0]
22:0024.02.2019CSA1 - 0Esportivo Olhodaguense[0-0]
22:0023.02.2019Dimensao Saude0 - 3Jacyoba[0-1]
Brazil: Campeonato Baiano - Play Offs
03:3021.03.2019Vitoria da Conquista1 - 1Bahia De Feira[0-1]
22:0017.03.2019Alagoinhas3 - 2Jacuipense[1-0]
22:0017.03.2019Jacobina2 - 1Vitoria da Conquista[0-0]
22:0017.03.2019Jequie0 - 5Bahia[0-2]
22:0017.03.2019Juazeirense2 - 2Bahia De Feira[1-1]
22:0017.03.2019Vitoria0 - 2Fluminense de Feira[0-1]
22:0010.03.2019Bahia0 - 0Vitoria[0-0]
22:0010.03.2019Fluminense de Feira0 - 2Bahia De Feira[0-0]
22:0010.03.2019Jacobina0 - 2Alagoinhas[0-0]
22:0010.03.2019Jacuipense2 - 1Jequie[0-0]
22:0010.03.2019Vitoria da Conquista2 - 1Juazeirense[1-0]
03:3028.02.2019Jacuipense1 - 0Bahia[0-0]
02:3028.02.2019Juazeirense2 - 0Jacobina[1-0]
02:3028.02.2019Vitoria1 - 2Alagoinhas[1-0]
23:0024.02.2019Juazeirense1 - 1Vitoria[0-0]
22:0024.02.2019Fluminense de Feira1 - 3Vitoria da Conquista[1-1]
22:0023.02.2019Bahia De Feira2 - 2Jequie[1-2]
02:3021.02.2019Juazeirense1 - 0Fluminense de Feira[0-0]
Brazil: Campeonato Brasiliense
21:3021.03.2019Bolamense0 - 5Bosque Formosa[-]
21:3021.03.2019Santa Maria0 - 0Taguatinga Esporte[-]
01:3021.03.2019Luziania3 - 1Ceilandia[-]
21:3020.03.2019Brasiliense1 - 0Sobradinho[1-0]
21:3020.03.2019Paracatu0 - 0Capital[0-0]
21:3020.03.2019Real FC0 - 1Gama[0-0]
23:0017.03.2019Gama1 - 0Brasiliense[1-0]
17:0017.03.2019Capital1 - 1Real FC[-]
16:0017.03.2019Santa Maria0 - 0Bolamense[0-0]
02:0017.03.2019Bosque Formosa2 - 2Luziania[-]
17:0016.03.2019Sobradinho0 - 0Ceilandia[0-0]
16:0016.03.2019Taguatinga Esporte0 - 2Paracatu[-]
21:3014.03.2019Bolamense1 - 4Capital[-]
02:0014.03.2019Gama4 - 1Sobradinho[2-1]
01:3014.03.2019Luziania0 - 2Brasiliense[-]
21:3013.03.2019Ceilandia0 - 1Bosque Formosa[-]
21:3013.03.2019Paracatu2 - 0Santa Maria[-]
21:3012.03.2019Real FC2 - 0Taguatinga Esporte[1-0]
17:0010.03.2019Capital2 - 0Santa Maria[-]
17:0010.03.2019Sobradinho1 - 0Paracatu[-]
Brazil: Campeonato Capixaba
21:0016.03.2019Castelo1 - 5Serra[0-1]
21:0016.03.2019Estrela do Norte3 - 1Desportiva Ferroviaria[2-0]
21:0016.03.2019Itapemirim0 - 3Tupy[-]
21:0016.03.2019Real Noroeste3 - 2Rio Branco ES[1-0]
21:0016.03.2019Rio Branco-VN3 - 1Vitoria ES[2-1]
02:1514.03.2019Rio Branco ES6 - 1Castelo[0-1]
02:1514.03.2019Serra1 - 1Estrela do Norte[0-1]
21:0013.03.2019Tupy1 - 1Rio Branco-VN[1-0]
21:0013.03.2019Vitoria ES3 - 2Real Noroeste[2-1]
02:1513.03.2019Desportiva Ferroviaria3 - 3Itapemirim[2-2]
21:0010.03.2019Rio Branco-VN0 - 0Desportiva Ferroviaria[0-0]
22:0009.03.2019Real Noroeste2 - 2Tupy[-]
21:0009.03.2019Castelo0 - 4Vitoria ES[0-3]
02:1509.03.2019Serra1 - 0Rio Branco ES[1-0]
02:1508.03.2019Estrela do Norte1 - 2Itapemirim[0-0]
02:1501.03.2019Itapemirim0 - 0Rio Branco-VN[0-0]
02:1501.03.2019Rio Branco ES0 - 0Estrela do Norte[0-0]
21:0028.02.2019Vitoria ES1 - 0Serra[1-0]
02:1528.02.2019Desportiva Ferroviaria0 - 2Real Noroeste[0-0]
21:0026.02.2019Tupy0 - 0Castelo[0-0]
Brazil: Campeonato Carioca - Taca Rio
03:3021.03.2019Resende0 - 2Vasco[0-2]
22:3020.03.2019Bangu2 - 0Americano FC[0-0]
02:3020.03.2019Madureira0 - 2Flamengo RJ[0-1]
02:0018.03.2019Boavista1 - 0Americano FC[1-0]
01:0018.03.2019Fluminense1 - 1Botafogo RJ[1-0]
22:0017.03.2019Cabofriense2 - 0Vasco[1-0]
01:0017.03.2019Flamengo RJ0 - 0Volta Redonda[0-0]
22:3016.03.2019Resende0 - 2Madureira[0-1]
22:3015.03.2019Bangu3 - 0Portuguesa RJ[0-0]
02:0015.03.2019Boavista0 - 3Fluminense[0-2]
02:0012.03.2019Botafogo RJ2 - 1Madureira[0-1]
22:3010.03.2019Americano FC1 - 1Resende[1-0]
22:0010.03.2019Fluminense2 - 1Cabofriense[1-0]
01:0010.03.2019Vasco1 - 1Flamengo RJ[0-0]
22:3009.03.2019Portuguesa RJ1 - 1Boavista[0-1]
22:3008.03.2019Volta Redonda0 - 1Bangu[0-1]
01:0003.03.2019Volta Redonda1 - 0Botafogo RJ[0-0]
22:3002.03.2019Americano FC1 - 4Cabofriense[1-2]
22:3023.02.2019America RJ3 - 2Goytacaz[2-1]
22:3022.02.2019Macae0 - 4Nova Iguacu[0-3]
Brazil: Campeonato Catarinense
03:3021.03.2019Avai3 - 1Marcilio Dias[1-0]
02:3021.03.2019Metropolitano0 - 1Figueirense[0-0]
02:0021.03.2019Chapecoense-SC0 - 0Tubarao[0-0]
00:0018.03.2019Chapecoense-SC1 - 2Joinville[0-0]
22:0017.03.2019Avai0 - 0Figueirense[0-0]
22:0017.03.2019Tubarao0 - 1Criciuma[0-0]
00:0017.03.2019Brusque1 - 0Marcilio Dias[0-0]
22:0016.03.2019Metropolitano3 - 1Hercilio Luz[1-1]
00:0011.03.2019Hercilio Luz1 - 0Avai[0-0]
22:0010.03.2019Criciuma0 - 1Chapecoense-SC[0-0]
22:0010.03.2019Marcilio Dias0 - 0Tubarao[0-0]
00:0010.03.2019Figueirense2 - 0Brusque[2-0]
02:0009.03.2019Joinville1 - 1Metropolitano[1-0]
03:3007.03.2019Marcilio Dias0 - 0Figueirense[0-0]
23:0003.03.2019Avai3 - 0Joinville[2-0]
23:0003.03.2019Brusque1 - 0Hercilio Luz[0-0]
01:0003.03.2019Chapecoense-SC2 - 1Metropolitano[0-0]
23:0002.03.2019Criciuma1 - 1Marcilio Dias[0-0]
Brazil: Campeonato Cearense - Second Stage
03:3021.03.2019Atletico-CE1 - 1Guarany[0-0]
03:3021.03.2019Barbalha1 - 1Horizonte[0-1]
03:3021.03.2019Ferroviario2 - 6Ceara[1-2]
03:3021.03.2019Fortaleza2 - 1Floresta EC[1-0]
03:3014.03.2019Guarany2 - 1Ferroviario[0-0]
22:0010.03.2019Ferroviario1 - 1Horizonte[1-0]
22:0010.03.2019Fortaleza0 - 0Ceara[0-0]
22:0009.03.2019Atletico-CE0 - 0Floresta EC[0-0]
03:3007.03.2019Guarany4 - 1Barbalha[1-0]
02:0007.03.2019Ceara1 - 1Atletico-CE[1-0]
02:0001.03.2019Floresta EC1 - 0Barbalha[0-0]
03:3028.02.2019Horizonte1 - 0Fortaleza[0-0]
23:0024.02.2019Barbalha1 - 1Ceara[1-0]
22:0024.02.2019Guarany0 - 1Floresta EC[0-0]
22:0023.02.2019Horizonte0 - 3Atletico-CE[0-1]
02:0022.02.2019Fortaleza0 - 0Ferroviario[0-0]
03:3021.02.2019Floresta EC0 - 1Horizonte[0-1]
02:0021.02.2019Ceara3 - 0Guarany[1-0]
Brazil: Campeonato Gaucho
03:3021.03.2019Aimore2 - 1Sao Luiz[2-0]
03:3021.03.2019EC Sao Jose2 - 2SER Caxias[0-0]
03:3021.03.2019Internacional2 - 0Novo Hamburgo[0-0]
03:3021.03.2019Juventude1 - 0Avenida[1-0]
03:3021.03.2019Pelotas0 - 2Gremio[0-0]
03:3021.03.2019Veranopolis3 - 3Brasil de Pelotas[1-1]
01:0018.03.2019Gremio1 - 0Internacional[1-0]
22:0017.03.2019Avenida1 - 3EC Sao Jose[0-2]
22:0017.03.2019Brasil de Pelotas2 - 1Pelotas[1-1]
22:0017.03.2019Sao Luiz1 - 0Veranopolis[0-0]
22:0017.03.2019SER Caxias3 - 0Aimore[1-0]
00:0017.03.2019Novo Hamburgo1 - 1Juventude[1-1]
02:3013.03.2019Brasil de Pelotas1 - 4Sao Luiz[1-0]
02:0012.03.2019Novo Hamburgo4 - 1Avenida[2-1]
00:0011.03.2019Veranopolis0 - 0Pelotas[0-0]
22:0010.03.2019Internacional2 - 0Aimore[1-0]
01:0010.03.2019Gremio3 - 0EC Sao Jose[2-0]
22:3009.03.2019Juventude0 - 3SER Caxias[0-2]
01:1527.02.2019EC Sao Jose1 - 3Brasil de Pelotas[1-0]
02:0026.02.2019Gremio2 - 0Veranopolis[1-0]
Brazil: Campeonato Goiano
03:3021.03.2019Anapolina2 - 1Goiania[0-0]
03:3021.03.2019Aparecidense1 - 0Novo Horizonte[1-0]
03:3021.03.2019Crac Go1 - 2Atletico GO[1-1]
03:3021.03.2019Goianesia1 - 0Vila Nova FC[1-0]
03:3021.03.2019Goias2 - 1Ipora[1-0]
03:3021.03.2019Itumbiara2 - 2Gremio Anapolis[1-1]
22:0017.03.2019Atletico GO2 - 1Goias[1-0]
21:3017.03.2019Ipora0 - 1Crac Go[0-0]
21:3017.03.2019Novo Horizonte1 - 3Anapolina[0-1]
22:0016.03.2019Goiania3 - 1Goianesia[1-0]
22:0016.03.2019Gremio Anapolis4 - 2Aparecidense[1-1]
22:0016.03.2019Vila Nova FC1 - 1Itumbiara[0-1]
22:0010.03.2019Gremio Anapolis1 - 2Goianesia[1-1]
22:0010.03.2019Vila Nova FC3 - 2Anapolina[1-1]
21:3010.03.2019Ipora1 - 0Aparecidense[1-0]
21:3010.03.2019Novo Horizonte1 - 1Goias[1-1]
16:0010.03.2019Atletico GO2 - 1Itumbiara[0-1]
22:0009.03.2019Goiania1 - 2Crac Go[0-1]
02:3007.03.2019Goianesia1 - 2Ipora[1-1]
22:0002.03.2019Goias2 - 1Gremio Anapolis[0-0]
Brazil: Campeonato Maranhense
02:1520.03.2019Imperatriz2 - 0Sao Jose MA[-]
02:1520.03.2019Maranhao0 - 0Moto Club[0-0]
02:1520.03.2019Pinheiro0 - 1Sampaio Correa[-]
21:3014.03.2019Santa Quiteria0 - 5Cordino EC[0-1]
21:3010.03.2019Sao Jose MA0 - 3Cordino EC[0-0]
22:0009.03.2019Pinheiro2 - 2Santa Quiteria[1-0]
21:3028.02.2019Cordino EC1 - 3Imperatriz[1-1]
21:3028.02.2019Santa Quiteria0 - 1Sampaio Correa[0-0]
02:1527.02.2019Moto Club2 - 0Sao Jose MA[1-0]
22:0023.02.2019Sampaio Correa0 - 1Maranhao[-]
21:3023.02.2019Cordino EC0 - 1Moto Club[-]
21:3023.02.2019Sao Jose MA4 - 3Pinheiro[-]
Brazil: Campeonato Matogrossense
03:3021.03.2019Araguaia4 - 2Juara[-]
03:3021.03.2019Luverdense3 - 0Operario FC[-]
03:3021.03.2019Operario VG3 - 0Mixto[-]
03:3021.03.2019Sinop2 - 2Dom Bosco[-]
03:3021.03.2019Uniao Rondonopolis0 - 3Cuiaba Esporte[-]
22:3017.03.2019Araguaia0 - 2Sinop[-]
22:0017.03.2019Operario VG1 - 1Cuiaba Esporte[-]
00:0017.03.2019Mixto1 - 3Luverdense[-]
02:0016.03.2019Uniao Rondonopolis2 - 0Dom Bosco[-]
22:3015.03.2019Operario FC2 - 1Juara[-]
23:0010.03.2019Juara2 - 1Uniao Rondonopolis[-]
22:0010.03.2019Mixto0 - 0Sinop[0-0]
00:0010.03.2019Dom Bosco1 - 2Araguaia[-]
02:0009.03.2019Cuiaba Esporte5 - 0Operario FC[1-0]
02:0008.03.2019Luverdense0 - 0Operario VG[0-0]
23:0024.02.2019Cuiaba Esporte1 - 0Dom Bosco[-]
23:0024.02.2019Juara0 - 3Operario VG[-]
03:0024.02.2019Sinop0 - 1Uniao Rondonopolis[-]
01:0024.02.2019Luverdense1 - 0Araguaia[-]
00:0024.02.2019Operario FC0 - 3Mixto[0-1]
Brazil: Campeonato Mineiro
03:3021.03.2019America MG2 - 2Guarani EC[1-0]
03:3021.03.2019Boa2 - 0Villa Nova MG[1-0]
03:3021.03.2019Cruzeiro3 - 0Caldense[3-0]
03:3021.03.2019Tombense3 - 0Patrocinense[1-0]
03:3021.03.2019Tupynambas1 - 2Atletico-MG[1-2]
03:3021.03.2019URT2 - 1Tupi[0-1]
22:0017.03.2019Atletico-MG3 - 2America MG[1-1]
17:0017.03.2019Caldense3 - 0Tupynambas[0-0]
23:0016.03.2019Patrocinense1 - 2Boa[0-2]
22:0016.03.2019Guarani EC1 - 1Tombense[1-0]
22:0016.03.2019Tupi0 - 3Cruzeiro[0-2]
22:0016.03.2019Villa Nova MG1 - 0URT[0-0]
23:0010.03.2019Boa4 - 1Tupi[3-1]
22:0010.03.2019Cruzeiro2 - 0Tombense[1-0]
22:0010.03.2019Villa Nova MG1 - 0Caldense[0-0]
03:0010.03.2019America MG2 - 0Tupynambas[1-0]
22:3009.03.2019Patrocinense0 - 1Atletico-MG[0-0]
22:0009.03.2019Guarani EC1 - 0URT[1-0]
01:0005.03.2019URT1 - 1Boa[1-1]
01:0025.02.2019URT1 - 1Cruzeiro[1-1]
Brazil: Campeonato Paraense
02:0021.03.2019Tapajos0 - 2Bragantino[0-1]
23:0017.03.2019SAO Raimundo PA1 - 1Bragantino[0-0]
16:0017.03.2019Paysandu PA1 - 1Castanhal[0-0]
02:0017.03.2019Paragominas1 - 1Aguia De Maraba[-]
00:0017.03.2019Tapajos1 - 1Sao Francisco[0-1]
22:0016.03.2019Remo1 - 1Independente[1-0]
00:0011.03.2019Sao Francisco0 - 3Paysandu PA[0-2]
22:0010.03.2019Independente2 - 0Castanhal[-]
02:0010.03.2019Paragominas2 - 2Bragantino[-]
02:0008.03.2019Tapajos0 - 0Remo[0-0]
02:0028.02.2019Aguia De Maraba2 - 2SAO Raimundo PA[1-1]
00:0025.02.2019Sao Francisco0 - 2Independente[0-1]
22:0024.02.2019Remo3 - 0SAO Raimundo PA[1-0]
15:3024.02.2019Castanhal0 - 0Paragominas[0-0]
01:0024.02.2019Aguia De Maraba3 - 1Tapajos[1-1]
21:3023.02.2019Bragantino0 - 0Paysandu PA[0-0]
02:0022.02.2019Paragominas1 - 1Remo[1-1]
02:0021.02.2019Paysandu PA2 - 0Aguia De Maraba[1-0]
Brazil: Campeonato Paraibano
02:3021.03.2019Botafogo PB1 - 0Campinense[-]
23:0017.03.2019Nacional de Patos1 - 4Cajazeirense de Desportos[0-1]
23:0017.03.2019Sousa1 - 1CSP[0-1]
22:0017.03.2019Treze PB1 - 1Perilima[0-1]
02:3014.03.2019Serrano PB2 - 2EC de Patos[2-1]
23:0010.03.2019Cajazeirense de Desportos2 - 0Botafogo PB[-]
23:0010.03.2019EC de Patos2 - 1Sousa[1-0]
22:0010.03.2019Campinense4 - 0Serrano PB[2-0]
22:0010.03.2019CSP0 - 0Treze PB[0-0]
02:3028.02.2019Perilima1 - 3Nacional de Patos[0-1]
23:0024.02.2019Nacional de Patos1 - 3Campinense[0-1]
22:0024.02.2019Treze PB0 - 2Cajazeirense de Desportos[0-0]
23:0023.02.2019Botafogo PB3 - 0EC de Patos[1-0]
23:0023.02.2019Sousa1 - 1Perilima[1-0]
22:0023.02.2019Serrano PB1 - 4CSP[0-2]
02:3021.02.2019Perilima1 - 0Botafogo PB[0-0]
Brazil: Campeonato Paranaense - Second Stage
03:3021.03.2019Athletico-PR3 - 0Operario[2-0]
02:0021.03.2019Cascavel CR1 - 0Coritiba[0-0]
02:0021.03.2019Foz do Iguacu0 - 0Toledo[0-0]
02:0021.03.2019Maringa FC1 - 2Londrina[1-1]
22:0017.03.2019Cianorte1 - 0Cascavel CR[1-0]
22:0017.03.2019Coritiba2 - 0Cascavel[1-0]
22:0017.03.2019Londrina1 - 0Foz do Iguacu[1-0]
22:0017.03.2019Maringa FC0 - 4Athletico-PR[0-2]
22:0017.03.2019Rio Branco PR1 - 0Parana[0-0]
22:0017.03.2019Toledo1 - 2Operario[1-1]
22:0010.03.2019Athletico-PR8 - 2Toledo[3-0]
22:0010.03.2019Cascavel CR1 - 0Rio Branco PR[1-0]
22:0010.03.2019Cianorte0 - 4Coritiba[0-3]
22:0010.03.2019Foz do Iguacu1 - 0Maringa FC[1-0]
22:0010.03.2019Operario1 - 1Londrina[1-1]
22:0009.03.2019Parana2 - 1Cascavel[1-1]
23:0024.02.2019Coritiba1 - 2Toledo[0-1]
Brazil: Campeonato Paulista
03:3021.03.2019Botafogo SP4 - 0Santos[2-0]
03:3021.03.2019Guarani1 - 2Red Bull Brasil[0-0]
03:3021.03.2019Ituano0 - 1Corinthians[0-0]
03:3021.03.2019Novorizontino1 - 1Ferroviaria[0-0]
03:3021.03.2019Oeste1 - 1Mirassol[0-0]
03:3021.03.2019Palmeiras1 - 0Ponte Preta[0-0]
03:3021.03.2019Sao Bento1 - 0Bragantino[0-0]
03:3021.03.2019Sao Caetano1 - 1Sao Paulo[0-0]
01:0018.03.2019Mirassol1 - 1Botafogo SP[1-1]
22:0017.03.2019Corinthians1 - 0Oeste[0-0]
01:0017.03.2019Ponte Preta3 - 0Guarani[1-0]
22:3016.03.2019Sao Paulo0 - 1Palmeiras[0-0]
03:0016.03.2019Ferroviaria2 - 0Sao Caetano[1-0]
02:3016.03.2019Santos0 - 1Novorizontino[0-1]
00:4516.03.2019Red Bull Brasil3 - 2Sao Bento[1-1]
23:0015.03.2019Bragantino0 - 3Ituano[0-2]
23:3011.03.2019Novorizontino2 - 1Sao Caetano[2-1]
01:0011.03.2019Sao Bento1 - 2Ponte Preta[0-1]
22:0010.03.2019Corinthians0 - 0Santos[0-0]
03:0010.03.2019Sao Paulo1 - 1Ferroviaria[0-1]
Brazil: Campeonato Pernambucano - Play Offs
03:3021.03.2019Nautico3 - 0Academica Vitoria[2-0]
01:0021.03.2019Salgueiro2 - 1Central SC[0-1]
22:0017.03.2019Academica Vitoria2 - 2Afogados da Ingazeira[0-2]
22:0017.03.2019Central SC1 - 2Sport Recife[0-0]
22:0017.03.2019Flamengo Arcoverde2 - 1America PE[0-1]
22:0017.03.2019Nautico0 - 0Santa Cruz[0-0]
22:0017.03.2019Salgueiro2 - 1Petrolina[0-0]
01:1515.03.2019Santa Cruz1 - 0Central SC[0-0]
02:0014.03.2019Afogados da Ingazeira2 - 1Flamengo Arcoverde[1-0]
02:0014.03.2019Petrolina0 - 0Academica Vitoria[0-0]
01:1514.03.2019Sport Recife4 - 0Salgueiro[2-0]
22:0010.03.2019America PE0 - 1Nautico[0-0]
03:3007.03.2019Salgueiro2 - 0Santa Cruz[0-0]
02:0001.03.2019America PE1 - 2Central SC[1-0]
21:3028.02.2019Sport Recife3 - 1Afogados da Ingazeira[1-1]
03:3028.02.2019Nautico1 - 0Salgueiro[0-0]
02:0028.02.2019Petrolina2 - 0Flamengo Arcoverde[0-0]
02:3027.02.2019Academica Vitoria3 - 0Santa Cruz[2-0]
01:3025.02.2019Salgueiro3 - 0America PE[2-0]
23:0024.02.2019Afogados da Ingazeira1 - 3Nautico[1-2]
22:0024.02.2019Central SC0 - 1Petrolina[0-1]
22:0023.02.2019Flamengo Arcoverde1 - 1Academica Vitoria[1-1]
Brazil: Campeonato Piauiense
02:0021.03.2019River-PI0 - 0AE Altos[0-0]
21:4513.03.2019AE Altos4 - 2Flamengo PI[1-1]
23:0010.03.2019River-PI3 - 0Julho Esporte[0-0]
00:0010.03.2019Flamengo PI2 - 1AE Altos[1-0]
22:0009.03.2019Piaui2 - 0Parnahyba[1-0]
02:0007.03.2019Piaui2 - 4AE Altos[1-1]
02:0028.02.2019Flamengo PI0 - 2River-PI[0-1]
02:0028.02.2019Julho Esporte1 - 0Parnahyba[0-0]
21:4527.02.2019AE Altos3 - 1Piaui[1-0]
23:0024.02.2019Piaui3 - 1Julho Esporte[2-0]
22:0024.02.2019Parnahyba1 - 0Flamengo PI[1-0]
21:4524.02.2019AE Altos1 - 2River-PI[1-2]
02:0021.02.2019Julho Esporte1 - 1AE Altos[1-0]
Brazil: Campeonato Potiguar - Second Stage
02:3021.03.2019ABC2 - 1Assu RN[1-1]
22:0017.03.2019Assu RN3 - 1Palmeira da Una[0-0]
22:0017.03.2019Potiguar2 - 1Globo[1-0]
22:0017.03.2019Santa Cruz de Natal0 - 1ABC[0-1]
01:0017.03.2019America RN2 - 0CE Forca E Luz[0-0]
02:0014.03.2019Assu RN0 - 3Santa Cruz de Natal[0-2]
02:0014.03.2019Globo1 - 0America RN[1-0]
02:0014.03.2019Palmeira da Una0 - 1CE Forca E Luz[0-1]
23:0010.03.2019America RN3 - 0ABC[2-0]
22:0010.03.2019Palmeira da Una2 - 1Santa Cruz de Natal[1-1]
22:0010.03.2019Potiguar2 - 1Assu RN[1-1]
21:0008.03.2019CE Forca E Luz1 - 3Globo[0-0]
21:0003.03.2019CE Forca E Luz0 - 2Potiguar[0-1]
22:0002.03.2019Globo1 - 0Santa Cruz de Natal[1-0]
21:0028.02.2019Potiguar1 - 3America RN[0-2]
02:3028.02.2019ABC1 - 0Palmeira da Una[0-0]
02:0028.02.2019Assu RN2 - 2Globo[-]
21:0027.02.2019Santa Cruz de Natal0 - 1CE Forca E Luz[0-0]
22:0024.02.2019America RN2 - 0Santa Cruz de Natal[1-0]
22:0024.02.2019Palmeira da Una0 - 5Potiguar[0-2]
02:3021.02.2019America RN1 - 2ABC[1-1]
Brazil: Campeonato Sergipano - Second Stage
02:3021.03.2019Itabaiana1 - 1Sergipe[0-0]
21:3020.03.2019Dorense1 - 1Frei Paulistano[0-0]
21:3020.03.2019Lagarto0 - 0Confianca[0-0]
23:0017.03.2019Confianca2 - 2Frei Paulistano[1-0]
21:3017.03.2019Dorense1 - 0Sergipe[0-0]
22:0016.03.2019Lagarto1 - 0Itabaiana[1-0]
21:3010.03.2019Dorense1 - 0Confianca[0-0]
21:3010.03.2019Lagarto3 - 0Boca Junior[3-0]
22:0009.03.2019Itabaiana0 - 1Frei Paulistano[-]
22:0009.03.2019Sergipe0 - 0Olimpico EC[0-0]
22:0002.03.2019Frei Paulistano2 - 1Guarany SE[0-0]
21:3002.03.2019Olimpico EC3 - 1Dorense[0-0]
02:1528.02.2019Confianca1 - 4Lagarto[0-3]
21:3027.02.2019Boca Junior0 - 1Sergipe[0-0]
23:0024.02.2019Sergipe1 - 1Itabaiana[0-0]
22:0023.02.2019Confianca4 - 0Boca Junior[1-0]
21:3023.02.2019Dorense2 - 0Frei Paulistano[0-0]
21:3023.02.2019Guarany SE2 - 2Lagarto[0-1]
02:1521.02.2019Frei Paulistano0 - 1Confianca[0-1]
Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense
22:0017.03.2019Aguia Negra1 - 2Aquidauanense[-]
22:0017.03.2019Corumbaense2 - 27 de Setembro[-]
22:0017.03.2019Costa Rica1 - 1URSO[-]
22:0017.03.2019Novoperario2 - 3Chapadao[-]
22:0017.03.2019Operario de Dourados1 - 8Comercial MS[-]
22:0017.03.2019Uniao1 - 3Operario MS[-]
17:0014.03.2019URSO1 - 3Operario MS[0-2]
22:0010.03.20197 de Setembro4 - 2Novoperario[2-1]
22:0010.03.2019Chapadao1 - 1Aguia Negra[-]
22:0010.03.2019Comercial MS1 - 0Corumbaense[-]
22:0010.03.2019URSO3 - 0Operario de Dourados[-]
22:0009.03.2019Aquidauanense2 - 0Uniao[-]
22:0009.03.2019Operario MS2 - 1Costa Rica[-]
23:0002.03.2019Corumbaense4 - 1URSO[2-0]
23:0002.03.2019Costa Rica1 - 0Aquidauanense[-]
22:0002.03.2019Chapadao0 - 37 de Setembro[0-2]
22:0002.03.2019Novoperario2 - 1Comercial MS[-]
22:0002.03.2019Operario de Dourados2 - 2Operario MS[1-2]
03:3028.02.2019Uniao0 - 1Aguia Negra[0-0]
00:0025.02.2019Aguia Negra3 - 1Novoperario[-]
Brazil: Copa Do Brasil
03:3015.03.2019Vasco3 - 2Avai[1-1]
03:3014.03.2019Ceara1 - 3Corinthians[1-1]
01:1514.03.2019Botafogo PB0 - 2Londrina[0-0]
03:3008.03.2019Santos4 - 0America RN[1-0]
02:3008.03.2019ABC3 - 2Moto Club[0-1]
01:1508.03.2019Avai2 - 0Brasil de Pelotas[0-0]
03:3007.03.2019Fluminense3 - 0Ypiranga FC[2-0]
03:3007.03.2019Mixto1 - 2Chapecoense-SC[0-0]
01:1507.03.2019Santa Cruz de Natal0 - 1Bahia[0-1]
03:3001.03.2019Juventude2 - 1America MG[1-0]
01:1501.03.2019Tombense2 - 3Botafogo PB[1-1]
03:3028.02.2019Botafogo RJ3 - 0Cuiaba Esporte[1-0]
03:3028.02.2019URT2 - 3Vila Nova FC[0-1]
01:1528.02.2019Foz do Iguacu0 - 1Ceara[0-0]
21:3027.02.2019Bragantino - Aparecidense
03:3027.02.2019Atletico-CE0 - 4Atletico GO[0-2]
03:3022.02.2019Goias1 - 2CRB[0-0]
01:1522.02.2019Criciuma1 - 0Oeste[0-0]
03:3021.02.2019Corinthians4 - 2Avenida[1-2]
03:3021.02.2019Santa Cruz2 - 1Nautico[1-1]
Brazil: Copa Do Brasil U20
02:3021.03.2019Galvez U201 - 2Palmeiras U20[1-1]
02:0021.03.2019Castanhal U202 - 3CSA U20[2-2]
02:0021.03.2019RD Ariquemes U202 - 1Horizonte U20[2-1]
02:0021.03.2019Trem U200 - 2Internacional U20[0-2]
00:0021.03.2019Marilia FC U201 - 2America MG U20[0-0]
23:0020.03.2019Sao Raimundo RR U202 - 3Tubarao U20[1-0]
21:0020.03.2019Confianca U201 - 3Cruzeiro - MG U20[1-1]
02:3015.03.2019Cuiaba Esporte U201 - 2Goias U20[1-0]
00:3015.03.2019Flamengo RJ U204 - 0Ceilandia U20[1-0]
21:0014.03.2019Vasco U203 - 1CSP U20[2-0]
01:3014.03.2019Capital U200 - 5Gremio U20[0-2]
21:0013.03.2019America RN U202 - 1Porto PE U20[1-1]
21:0013.03.2019Chapecoense-SC U204 - 0Serra U20[3-0]
21:0013.03.2019Corinthians U205 - 1River AC U20[2-1]
21:0013.03.2019Coritiba U205 - 1Sete de Dourados U20[2-0]
02:0013.03.2019Fast Clube U204 - 1Bahia U20[1-1]
Brazil: Copa Do Nordeste
00:0018.03.2019Ceara1 - 1Fortaleza[1-0]
22:0016.03.2019Botafogo PB2 - 0AE Altos[1-0]
03:3015.03.2019Confianca2 - 2Vitoria[1-2]
03:3015.03.2019CRB1 - 2Nautico[0-1]
03:3015.03.2019Sampaio Correa0 - 1ABC[0-1]
01:3014.03.2019Bahia0 - 1Sergipe[0-0]
01:3011.03.2019Salgueiro0 - 0Moto Club[0-0]
00:0011.03.2019Santa Cruz1 - 1CSA[0-1]
03:3008.03.2019CSA0 - 0CRB[0-0]
03:3008.03.2019Vitoria1 - 3Botafogo PB[0-1]
02:3008.03.2019Fortaleza4 - 0Confianca[2-0]
01:0008.03.2019Nautico2 - 1Sampaio Correa[1-1]
00:3003.03.2019ABC4 - 1Salgueiro[1-0]
22:0002.03.2019AE Altos0 - 5Bahia[0-2]
22:0002.03.2019Moto Club0 - 1Santa Cruz[0-1]
22:0002.03.2019Sergipe0 - 1Ceara[0-1]
01:0025.02.2019Fortaleza2 - 2Bahia[1-0]
Üye Yorumları
woncu :  3 saat önce
3 sene once birisi son anda 30 oran bulup 1. Olmustu bu seferde...devamı
bahis doktoru :  7 saat önce
tam olarak anlayamadım, 20 orana oynayıp kaybettiğinde...devamı
myfate :  7 saat önce
Sayın admin 3 maçı bilmeyip 4 maçı da bilemssem de...devamı
Caziii_53 :  8 saat önce
Kurallardaki 7. madde için bir düzeltme yapılmalı bence. 20...devamı
bahis doktoru :  8 saat önce
3 maç bilip 1 tanesini bilmediğini düşünürsek, örnek...devamı
myfate :  9 saat önce
Sayın Admin Abd ligi maçları halen eklenmedi hesabıma...devamı
bahis doktoru :  2 gün önce
UZaklaştırman kaldırıldı, yeniden yarışmaya...devamı
bahis doktoru :  3 gün önce
Merhaba, sonuçlanmamış tahminleri incelemeye alıyoruz, diğer...devamı
myfate :  3 gün önce
sayın admin site çok yavaş pc ya da mobil farketmiyor. bununla...devamı
Tiger35 :  3 gün önce
admincim benim New York Red Bulls - San Jose Earthquakes maçı...devamı