Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
Bugün
Spain: Copa Del Rey
21:0023.01.2020Ebro - Leganes
21:0023.01.2020Mirandes - Celta Vigo
23:0023.01.2020CD Badajoz - Eibar
23:0023.01.2020Leonesa - Atl. Madrid
23:0023.01.2020Rayo Vallecano - Betis
Gelecek Maçlar
Spain: Laliga
23:0024.01.2020Osasuna - Levante
15:0025.01.2020Espanyol - Ath Bilbao
18:0025.01.2020Valencia - Barcelona
20:3025.01.2020Alaves - Villarreal
23:0025.01.2020Sevilla - Granada CF
14:0026.01.2020Atl. Madrid - Leganes
16:0026.01.2020Celta Vigo - Eibar
18:0026.01.2020Getafe - Betis
20:3026.01.2020Real Sociedad - Mallorca
23:0026.01.2020Valladolid - Real Madrid
Spain: Laliga2
23:0024.01.2020Cadiz CF - Racing Santander
18:0025.01.2020Gijon - Fuenlabrada
18:0025.01.2020Huesca - Lugo
20:1525.01.2020Las Palmas - Tenerife
23:0025.01.2020Zaragoza - Numancia
14:0026.01.2020Malaga - Mirandes
18:0026.01.2020Albacete - Dep. La Coruna
18:0026.01.2020Almeria - Elche
20:1526.01.2020Alcorcon - Ponferradina
20:1526.01.2020Rayo Vallecano - Extremadura UD
22:3026.01.2020Girona - R. Oviedo
Spain: Segunda Division B - Group 1
18:0025.01.2020Celta Vigo B - Las Rozas
13:3026.01.2020Getafe B - Marino de Luanco
13:3026.01.2020Melilla - Internacional de Madrid
14:0026.01.2020Baleares - Rayo Majadahonda
14:0026.01.2020Gijon B - Pontevedra
14:0026.01.2020Ibiza - San Sebastian Reyes
14:0026.01.2020Real Madrid B - Pena Deportiva
14:0026.01.2020R. Oviedo B - Las Palmas B
19:0026.01.2020Atl. Madrid B - Langreo
19:0026.01.2020Ferrol - Coruxo FC
18:0025.01.2020Arenas Club - Osasuna B
18:3025.01.2020Amorebieta - Tudelano
19:3025.01.2020Leioa - Valladolid Promesas
14:0026.01.2020Burgos CF - Haro Deportivo
14:0026.01.2020Unionistas - Alaves B
19:0026.01.2020Ath Bilbao B - Leonesa
19:0026.01.2020Guijuelo - R. Sociedad B
19:0026.01.2020Izarra - Barakaldo
19:0026.01.2020R. Union - Salamanca
19:0026.01.2020UD Logrones - Calahorra
18:3025.01.2020Llagostera - Prat
20:0025.01.2020Lleida - Olot
21:0025.01.2020Barcelona B - Ejea
14:0026.01.2020Andorra - Gimnastic
14:0026.01.2020Ebro - Badalona
14:0026.01.2020Hercules - Levante B
14:0026.01.2020Valencia B - Sabadell
19:0026.01.2020Orihuela - Villarreal B
20:0026.01.2020Castellon - La Nucia
20:0026.01.2020Cornella - Espanyol B
20:0025.01.2020Villarrubia - San Fernando
13:3026.01.2020Granada CF B - CF Talavera
14:0026.01.2020Linense - Merida AD
19:0026.01.2020CD Badajoz - Cadiz CF B
19:0026.01.2020Marbella - UCAM Murcia
19:0026.01.2020Murcia - Cordoba
19:3026.01.2020Sanluqueno - Don Benito
19:3026.01.2020Yeclano - Algeciras
20:0026.01.2020Recreativo Huelva - Villarrobledo
20:3026.01.2020Sevilla FC B - Cartagena
Spain: Tercera Division - Group 1
14:0026.01.2020Pontellas - Polvorin
18:3026.01.2020Alondras - Barco
18:3026.01.2020Arenteiro - Bergantinos
18:3026.01.2020Arzua - Pontes
18:3026.01.2020Racing Club Villalbes - Silva SD
19:0026.01.2020Arosa SC - UD Ourense
19:0026.01.2020CD Choco - Rapido de Bouzas
19:0026.01.2020Ourense CF - Dep. Fabril
19:0026.01.2020Paiosaco - Estradense
19:0026.01.2020Somozas - Compostela
14:0026.01.2020Condal - Gijon Industrial
14:0026.01.2020Covadonga - Llanes
14:0026.01.2020EI San Martin - Llanera
14:0026.01.2020Lenense - Club Siero
14:0026.01.2020Praviano - Vallobin
14:1526.01.2020SD Navarro CF - Mosconia
18:3026.01.2020Tuilla - L'Entregu
19:0026.01.2020Basico Urraca - CD Colunga
19:0026.01.2020Union Club Ceares - Lealtad
19:3026.01.2020Caudal Deportivo - Real Aviles
18:0025.01.2020Ribamontan al Mar - Vimenor
18:1525.01.2020Barreda Balompie - Guarnizo
18:1525.01.2020UD Samano - UC Cartes
19:0025.01.2020Atletico Albericia - Siete Villas
14:0026.01.2020Racing Santander B - Solares
18:0026.01.2020Torina - Escobedo
18:1526.01.2020Cayon - Laredo
18:3026.01.2020Textil Escudo - Bezana
19:0026.01.2020CD Barquereno - Tropezon
19:0026.01.2020Torrelavega - Selaya
18:0025.01.2020Ariznabarra - Santurtzi
18:3025.01.2020Pasaia - Gernika
19:0025.01.2020Lagun Onak - Tolosa FC
19:3025.01.2020SD Deusto - Urduliz
21:0025.01.2020Somorrostro - Sestao
13:1526.01.2020Santuxu - Beasain
13:3026.01.2020Portugalete - Basconia
17:3026.01.2020San Ignacio - Durango
19:3026.01.2020CD Vitoria - Real Sociedad C
19:3026.01.2020Sodupe - Balmaseda
20:0025.01.2020Santfeliuenc - Peralada
14:0026.01.2020Castelldefels - Pobla Mafumet
14:0026.01.2020Cerdanyola - CE Manresa
14:0026.01.2020Granollers - Banyoles
14:0026.01.2020Horta - Igualada
14:0026.01.2020Vilafranca - Reus Deportiu
14:1526.01.2020UE Sants - San Cristobal CP
14:3026.01.2020UE Figueres - L Hospitalet
19:0026.01.2020Terrassa - CE Europa
19:0026.01.2020Vilassar de Mar - Sant Andreu
18:0025.01.2020Novelda CF - Silla CF
18:0025.01.2020Roda - CF Intercity
19:0025.01.2020Acero - Eldense
14:0026.01.2020Atzeneta - Beniganim
14:0026.01.2020Paterna - Alzira
14:0026.01.2020Saguntino - Alcoyano
14:0026.01.2020Villarreal C - Crevillente
19:0026.01.2020Hercules B - Jove
19:0026.01.2020Olimpic Xativa - Recambios Colon
19:0026.01.2020Vilamarxant - Elche CF Ilicitano B
13:3026.01.2020AD Torrejon - RSD Alcala
13:3026.01.2020Alcorcon B - Leganes B
13:3026.01.2020El Alamo - Trival Valderas
13:3026.01.2020Flat Earth - Pozuelo de Alarcon
13:3026.01.2020Moratalaz - Union Adarve
13:3026.01.2020Parla - Carabanchel
13:3026.01.2020San Fernando - Alcobendas
13:3026.01.2020Villaverde San Andres - CD Mostoles
14:0026.01.2020Atletico Pinto - Santa Ana
18:3026.01.2020Navalcarnero - Rayo Vallecano B
18:0025.01.2020Leonesa B - Numancia B
18:3025.01.2020Burgos Promesas - Mirandes B
19:0025.01.2020Salamanca B - Bupolsa
18:0026.01.2020Bembibre - Cristo Atletico
18:3026.01.2020Almazan - La Granja
18:3026.01.2020Atl. Tordesillas - Santa Marta Tormes
19:0026.01.2020Arandina - La Baneza
19:0026.01.2020Becerril - Real Avila
19:0026.01.2020G. Segoviana - La Virgen
19:0026.01.2020Real Burgos CF - Zamora
19:3025.01.2020Motril - Melilla CD
14:0026.01.2020Alhaurin - Linares
14:0026.01.2020Almeria B - Jaen
14:0026.01.2020Huetor Vega - Loja
14:0026.01.2020Mancha - Atletico de Porcuna
14:0026.01.2020Velez - Torredonjimeno
18:0026.01.2020Malaga B - CP Almeria
19:3026.01.2020CD Torreperogil - Antequera
19:3026.01.2020Huetor Tajar - El Ejido
20:0026.01.2020El Palo - Maracena
14:0026.01.2020CD Gerena - Ciudad de Lucena
14:0026.01.2020CD Utrera - Betis B
14:0026.01.2020Rota - Antoniano
14:0026.01.2020San Roque - Conil
19:0026.01.2020Pozoblanco - Coria C.F.
19:0026.01.2020Xerez CD - Cordoba B
19:3026.01.2020Los Barrios - Ceuta
19:3026.01.2020Puente Genil - Sevilla FC C
20:0026.01.2020Ecija - Xerez D.F.C.
20:0026.01.2020Lebrijana - Arcos CF
18:0025.01.2020Felanitx - Esporles
18:3025.01.2020Binissalem - Andratx
18:3025.01.2020Ferriolense - Santa Catalina Atletico
18:3025.01.2020San Rafael - Formentera
19:1525.01.2020Collerense - Manacor
19:3025.01.2020Constancia - Platges de Calvia
14:0026.01.2020Poblense - Alcudia
18:3026.01.2020Llosetense - Santanyi
18:3026.01.2020Soller - Mallorca B
20:0026.01.2020Ibiza Islas Pitiusas - Portmany
00:0025.01.2020Ibarra - Tacoronte
00:0025.01.2020Villa Santa Brigida - Panaderia
15:0025.01.2020Tamaraceite - Mensajero
19:3025.01.2020Santa Ursula - CD Marino
20:0025.01.2020Union Guimar - Las Palmas C
15:0026.01.2020La Cuadra - Gran Tarajal
15:0026.01.2020SD Tenisca - Union Viera
15:0026.01.2020Tenerife B - CD Buzanada
15:3026.01.2020Atl. Paso - Lanzarote
15:3026.01.2020San Fernando - Vera
14:0026.01.2020Cartagena B - UD Los Garres
14:0026.01.2020EG El Palmar CF - Huercal-Overa
14:1526.01.2020Plus Ultra - UCAM Murcia B
14:1526.01.2020Real Murcia B - Lorca FC
18:0026.01.2020EDMF Churra - Mazarron CF
18:1526.01.2020Deportiva Minera - Cartagena FC
18:3026.01.2020CAP Ciudad de Murcia - Aguilas FC
18:3026.01.2020Mar Menor - Olimpico de Totana
18:3026.01.2020Muleno - Lorca Deportiva
18:3026.01.2020Pulpileno - Minerva
20:0025.01.2020Montijo - UP Plasencia
14:0026.01.2020Fuente de Cantos - RCP Valverdeno
14:0026.01.2020Olivenza - Valdivia
14:0026.01.2020Trujillo - Cacereno
14:1526.01.2020Jerez CF - CD Calamonte
18:3026.01.2020Diocesano - Azuaga
19:0026.01.2020Aceuchal - CD Coria
19:0026.01.2020Arroyo - Moralo
19:0026.01.2020Llerenense - Miajadas
19:0026.01.2020Villanovense - Extremadura UD B
17:3025.01.2020Pamplona - Cortes
17:4525.01.2020Huarte - Burlades
18:0025.01.2020Beti Kozkor - Pena Azagresa
18:0025.01.2020Cirbonero - Beti Onak
18:0025.01.2020Lourdes - Mutilvera
18:0025.01.2020Subiza - Valle Egues
18:0025.01.2020Txantrea - CD Baztan
18:3025.01.2020AD San Juan - CD Ardoi
18:3025.01.2020Fontellas - CD Corellano
18:3026.01.2020Pena - Murchante
18:3025.01.2020Casalarreina - River Ebro
20:3025.01.2020Logrones Promesas - Berceo
20:3025.01.2020Yague - Pradejon
13:3026.01.2020Calahorra B - SD Logrones
14:0026.01.2020Varea - Comillas
18:1526.01.2020CCD Alberite - Anguiano
18:3026.01.2020Arnedo - Calasancio
19:0026.01.2020Alfaro - Villegas
19:0026.01.2020CDFC Calzada - Vianes
19:0026.01.2020Oyonesa - Naxara
13:3026.01.2020San Juan Zaragoza - Utebo FC
13:3026.01.2020Zaragoza B - Tarazona
14:1526.01.2020Valdefierro - Teruel
18:0026.01.2020Almudevar - Binefar
18:0026.01.2020Barbastro - Belchite 97
18:0026.01.2020Calamocha - Atletico Monzon
18:0026.01.2020Tamarite - Sarinena
18:3026.01.2020CF Illueca - Borja
18:3026.01.2020Villanueva CF - Robres
19:0026.01.2020Fraga - Brea
19:0025.01.2020Villacanas - Puertollano C.F.
14:0026.01.2020Almansa - Illescas
14:0026.01.2020Azuqueca - Almagro
14:0026.01.2020Ciudad Real - Socuellamos
14:0026.01.2020Conquense - Tarancon
18:3026.01.2020Madridejos - Atl. Ibanes
18:3026.01.2020Pedroneras - Toledo
18:3026.01.2020Torrijos - Quintanar
19:0026.01.2020Guadalajara - Albacete B
19:0026.01.2020La Roda - La Solana
Spain: Primera Division Women
13:0025.01.2020Rayo Vallecano W - Levante W
14:0025.01.2020Atl. Madrid W - Barcelona W
20:3025.01.2020Betis W - Real Sociedad W
13:0026.01.2020Athletic Bilbao W - Valencia W
13:0026.01.2020Espanyol W - Madrid C. W
13:0026.01.2020Sevilla FC W - Huelva W
18:3026.01.2020CD Tacon W - EDF Logrono W
20:3026.01.2020Granadilla Tenerife W - Dep. La Coruna W
Son Skorlar

Bitmiş maçlar bulunmamaktadır

Üye Yorumları
SecurityXxX :  20 saat önce
Seride 5 puan da bu oyun bir kural.
...devamı
Mirliva :  20 saat önce
Uzaman zipster sen tmm :)
...devamı
35gultepe :  20 saat önce
Sistem bu oldugundan benDe bu sefer 1.30 lari siraladim analiz...devamı
35gultepe :  20 saat önce
Burada birinci olmak icin uzman bir tahminci olmaya gerek yok...devamı
SecurityXxX :  1 gün önce
Mirliva cevap:
...devamı
Mirliva :  1 gün önce
Adamın hesabını kendisinden çok takip etmişsin..
...devamı
bynbnsr1 :  1 gün önce
Tesekkurler hocam sana da bol sanslar....devamı
SecurityXxX :  1 gün önce
Birinciliği aldın elimden...Tebrikler.
...devamı
bahis doktoru :  3 gün önce
merhaba, durumu inceliyoruz, en yakın zamanda buraya güncelleme...devamı
bahis doktoru :  3 gün önce
merhaba, bu problemini incelemeye alıyoruz....devamı