Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
Bugün
Spain: Laliga
23:0026.10.2020Levante - Celta Vigo
Spain: Laliga2
20:0026.10.2020Alcorcon - Mallorca
Gelecek Maçlar
Spain: Laliga
23:0030.10.2020Eibar - Cadiz CF
16:0031.10.2020Real Madrid - Huesca
18:0031.10.2020Ath Bilbao - Sevilla
20:3031.10.2020Osasuna - Atl. Madrid
23:0031.10.2020Alaves - Barcelona
16:0001.11.2020Betis - Elche
18:0001.11.2020Celta Vigo - Real Sociedad
20:3001.11.2020Granada CF - Levante
23:0001.11.2020Valencia - Getafe
Spain: Laliga2
21:0027.10.2020Girona - Cartagena
21:0028.10.2020Albacete - Las Palmas
21:0028.10.2020Castellon - Almeria
21:0028.10.2020Espanyol - Ponferradina
23:3028.10.2020R. Oviedo - Logrones
18:3029.10.2020Alcorcon - Gijon
21:0029.10.2020Mallorca - Malaga
21:0029.10.2020Mirandes - Zaragoza
21:0029.10.2020Tenerife - Lugo
23:3029.10.2020Rayo Vallecano - Fuenlabrada
23:3029.10.2020Sabadell - Leganes
18:0031.10.2020Cartagena - Albacete
20:1531.10.2020Las Palmas - R. Oviedo
16:0001.11.2020Leganes - Mirandes
18:0001.11.2020Zaragoza - Mallorca
20:1501.11.2020Fuenlabrada - Tenerife
20:1501.11.2020Ponferradina - Sabadell
22:3001.11.2020Lugo - Rayo Vallecano
23:0001.11.2020Almeria - Girona
Spain: Segunda Division B - Group 1
14:0001.11.2020Burgos CF - Langreo
14:0001.11.2020Coruxo FC - Compostela
14:0001.11.2020Ferrol - Zamora
14:0001.11.2020Gijon B - Numancia
14:0001.11.2020Guijuelo - Salamanca
14:0001.11.2020Lealtad - Leonesa
14:0001.11.2020Pontevedra - Celta Vigo B
14:0001.11.2020R. Oviedo B - Marino de Luanco
14:0001.11.2020Unionistas - Dep. La Coruna
14:0001.11.2020Valladolid Promesas - Covadonga
14:0001.11.2020Amorebieta - Barakaldo
14:0001.11.2020Arenas Club - Leioa
14:0001.11.2020Ebro - Ejea
14:0001.11.2020Haro Deportivo - Osasuna B
14:0001.11.2020Izarra - SD Logrones
14:0001.11.2020Mutilvera - Calahorra
14:0001.11.2020Portugalete - Ath Bilbao B
14:0001.11.2020Racing Santander - Alaves B
14:0001.11.2020R. Sociedad B - Laredo
14:0001.11.2020Tarazona - Tudelano
14:0001.11.2020Alcoyano - Ibiza
14:0001.11.2020Atzeneta - Orihuela
14:0001.11.2020Badalona - Lleida
14:0001.11.2020Barcelona B - Prat
14:0001.11.2020Cornella - Andorra
14:0001.11.2020Gimnastic - Olot
14:0001.11.2020La Nucia - Villarreal B
14:0001.11.2020Llagostera - L Hospitalet
14:0001.11.2020Pena Deportiva - Levante B
14:0001.11.2020Valencia B - Hercules
14:0001.11.2020Algeciras - CD Marino
14:0001.11.2020Betis B - Lorca Deportiva
14:0001.11.2020Cadiz CF B - Linense
14:0001.11.2020Cordoba - UCAM Murcia
14:0001.11.2020El Ejido - Yeclano
14:0001.11.2020Linares - Granada CF B
14:0001.11.2020Murcia - Sevilla FC B
14:0001.11.2020Recreativo Huelva - Las Palmas B
14:0001.11.2020Sanluqueno - San Fernando
14:0001.11.2020Tamaraceite - Marbella
14:0001.11.2020Baleares - Atl. Madrid B
14:0001.11.2020Don Benito - Villarrobledo
14:0001.11.2020Extremadura UD - CD Badajoz
14:0001.11.2020Getafe B - Navalcarnero
14:0001.11.2020Las Rozas - Poblense
14:0001.11.2020Melilla - Villanovense
14:0001.11.2020Rayo Majadahonda - Real Madrid B
14:0001.11.2020San Sebastian Reyes - DUX Internacional de Madrid
14:0001.11.2020Socuellamos - CF Talavera
14:0001.11.2020Villarrubia - Merida AD
Spain: Tercera Division - Group 1
20:0001.11.2020Alondras - Pontellas
20:0001.11.2020Arosa SC - Ourense CF
20:0001.11.2020Arzua - Bergantinos
20:0001.11.2020Atios - Ribadumia
20:0001.11.2020CD Choco - Arenteiro
20:0001.11.2020Estradense - Rapido de Bouzas
20:0001.11.2020Paiosaco - Agrupacion Estudiantil
20:0001.11.2020Polvorin - Viveiro
20:0001.11.2020Racing Club Villalbes - Pontes
20:0001.11.2020Silva SD - Dep. Fabril
20:0001.11.2020Somozas - Fisterra
20:0001.11.2020UD Ourense - Barco
20:0001.11.2020Caudal Deportivo - Praviano
20:0001.11.2020Club Siero - CD Colunga
20:0001.11.2020Gijon Industrial - Lenense
20:0001.11.2020L'Entregu - Real Titanico
20:0001.11.2020Llanera - Vallobin
20:0001.11.2020Llanes - EI San Martin
20:0001.11.2020Mosconia - Real Aviles
20:0001.11.2020SD Navarro CF - Union Club Ceares
20:0001.11.2020Tuilla - Basico Urraca
20:0001.11.2020Valdesoto - Condal
20:0001.11.2020Atletico Albericia - Ribamontan al Mar
20:0001.11.2020Barreda Balompie - Selaya
20:0001.11.2020Bezana - Textil Escudo
20:0001.11.2020Castro - Torina
20:0001.11.2020Cayon - UD Samano
20:0001.11.2020Guarnizo - Solares
20:0001.11.2020Revilla - Racing Santander B
20:0001.11.2020Rinconeda Polanco - Siete Villas
20:0001.11.2020Tropezon - Escobedo
20:0001.11.2020Vimenor - Torrelavega
20:0001.11.2020Anaitasuna FT - Ariznabarra
20:0001.11.2020Basconia - Lagun Onak
20:0001.11.2020Beasain - Aurrera Ondarroa
20:0001.11.2020Gernika - Santuxu
20:0001.11.2020Pasaia - CD Vitoria
20:0001.11.2020Real Sociedad C - Tolosa FC
20:0001.11.2020San Ignacio - Urduliz
20:0001.11.2020SD Deusto - Urgatzi
20:0001.11.2020Sestao - Somorrostro
20:0001.11.2020Sodupe - Durango
20:0001.11.2020Banyoles - Peralada 2
20:0001.11.2020CE Manresa - San Cristobal CP
20:0001.11.2020Horta - Sant Andreu
20:0001.11.2020Montanesa - Santfeliuenc
20:0001.11.2020Pobla Mafumet - CE Europa
20:0001.11.2020Terrassa - Castelldefels
20:0001.11.2020UE Figueres - Granollers
20:0001.11.2020UE Sants - Girona B
20:0001.11.2020Valls - Igualada
20:0001.11.2020Vilassar de Mar - Grama
20:0001.11.2020Alzira - Recambios Colon
20:0001.11.2020Benicarlo - Silla CF
20:0001.11.2020Beniganim - Elche CF Ilicitano B
20:0001.11.2020CF Intercity - Novelda CF
20:0001.11.2020Crevillente - Jove
20:0001.11.2020Eldense - Olimpic Xativa
20:0001.11.2020Paterna - Acero
20:0001.11.2020Saguntino - Villarreal C
20:0001.11.2020Vilamarxant - Torrent
20:0001.11.2020Villajoyosa - Hercules B
20:0001.11.2020Alcala - Moratalaz
20:0001.11.2020Alcorcon B - Mostoles
20:0001.11.2020Carabanchel - Atletico Pinto
20:0001.11.2020CD Mostoles - Parla
20:0001.11.2020El Alamo - Villaverde San Andres
20:0001.11.2020Flat Earth - Santa Ana
20:0001.11.2020Leganes B - Real Aranjuez
20:0001.11.2020Pozuelo de Alarcon - Paracuellos Antamira
20:0001.11.2020Rayo Vallecano B - Villanueva
20:0001.11.2020San Fernando - RSD Alcala
20:0001.11.2020Union Adarve - AD Torrejon
20:0001.11.2020Almazan - Colegios Diocesanos
20:0001.11.2020Becerril - Cristo Atletico
20:0001.11.2020Bupolsa - G. Segoviana
20:0001.11.2020Cebrerena - Numancia B
20:0001.11.2020La Baneza - Bembibre
20:0001.11.2020La Granja - Real Burgos CF
20:0001.11.2020Leonesa B - Santa Marta Tormes
20:0001.11.2020Mirandes B - Arandina
20:0001.11.2020Penaranda - Atl. Tordesillas
20:0001.11.2020Real Avila - Burgos Promesas
20:0001.11.2020Salamanca B - La Virgen
20:0001.11.2020Atletico de Porcuna - Jaen
20:0001.11.2020CD Alhaurino - Juventud Torremolinos
20:0001.11.2020CP Almeria - Almeria B
20:0001.11.2020El Palo - Melilla CD
20:0001.11.2020Estepona - Malaga B
20:0001.11.2020Huetor Tajar - Mancha
20:0001.11.2020Loja - CD Torreperogil
20:0001.11.2020Motril - Alhaurin
20:0001.11.2020Torredonjimeno - Huetor Vega
20:0001.11.2020Velez - Antequera
20:0001.11.2020Antoniano - Xerez CD
20:0001.11.2020Cabecense - Conil
20:0001.11.2020Ciudad de Lucena - Cordoba B
20:0001.11.2020La Palma - CD Utrera
20:0001.11.2020Los Barrios - Ceuta
20:0001.11.2020Pozoblanco - Coria C.F.
20:0001.11.2020Puente Genil - Castilleja CF
20:0001.11.2020Rota - Lebrijana
20:0001.11.2020Sevilla FC C - San Roque
20:0001.11.2020Xerez D.F.C. - Arcos CF
20:0001.11.2020Alcudia - Santanyi
20:0001.11.2020Binissalem - Santa Catalina Atletico
20:0001.11.2020Cardassar - Andratx
20:0001.11.2020Constancia - Manacor
20:0001.11.2020Felanitx - Portmany
20:0001.11.2020Genova - Ferriolense
20:0001.11.2020Ibiza Islas Pitiusas - Soller
20:0001.11.2020Llosetense - Mallorca B
20:0001.11.2020Platges de Calvia - Formentera
20:0001.11.2020Sant Jordi - San Rafael
20:0001.11.2020Arucas - Las Palmas C
20:0001.11.2020CD Buzanada - Tacoronte
20:0001.11.2020Gran Tarajal - Villa Santa Brigida
20:0001.11.2020Ibarra - Atl. Victoria
20:0001.11.2020La Cuadra - Panaderia
20:0001.11.2020San Fernando - Lanzarote
20:0001.11.2020Santa Ursula - SD Tenisca
20:0001.11.2020Tenerife B - Atl. Paso
20:0001.11.2020UD Guia - Union Viera
20:0001.11.2020Vera - Union Guimar
20:0001.11.2020Bullense - Minerva
20:0001.11.2020Cartagena B - Deportiva Minera
20:0001.11.2020Cartagena FC - CAP Ciudad de Murcia
20:0001.11.2020EDMF Churra - UCAM Murcia B
20:0001.11.2020La Union - Mazarron CF
20:0001.11.2020Lorca FC - Muleno
20:0001.11.2020Mar Menor - Racing Murcia
20:0001.11.2020Plus Ultra - EG El Palmar CF
20:0001.11.2020Pulpileno - Real Murcia B
20:0001.11.2020UD Los Garres - Aguilas FC
20:0001.11.2020Aceuchal - Lobon
20:0001.11.2020Azuaga - Arroyo
20:0001.11.2020Cacereno - Llerenense
20:0001.11.2020CD Coria - Valdivia
20:0001.11.2020Diocesano - Fuente de Cantos
20:0001.11.2020Extremadura UD B - UP Plasencia
20:0001.11.2020Jerez CF - Olivenza
20:0001.11.2020Montijo - Campanario
20:0001.11.2020Moralo - CD Calamonte
20:0001.11.2020RCP Valverdeno - Miajadas
20:0001.11.2020AD San Juan - Burlades
20:0001.11.2020Beti Onak - CD Corellano
20:0001.11.2020CD Baztan - Bidezarra
20:0001.11.2020CD Cantolagua - Murchante
20:0001.11.2020CD River Ega - Beti Kozkor
20:0001.11.2020Cirbonero - Pena Azagresa
20:0001.11.2020Fontellas - CD Ardoi
20:0001.11.2020Huarte - Valle Egues
20:0001.11.2020Lourdes - Pena
20:0001.11.2020Subiza - Pamplona
20:0001.11.2020Arnedo - Agoncillo
20:0001.11.2020Berceo - Anguiano
20:0001.11.2020Calahorra B - CCD Alberite
20:0001.11.2020CDFC Calzada - Alfaro
20:0001.11.2020Logrones Promesas - Tedeon
20:0001.11.2020Naxara - Pradejon
20:0001.11.2020Oyonesa - Comillas
20:0001.11.2020River Ebro - Calasancio
20:0001.11.2020Villegas - Vianes
20:0001.11.2020Yague - Casalarreina
20:0001.11.2020Almudevar - Barbastro
20:0001.11.2020Carinena - Binefar
20:0001.11.2020CF Illueca - San Juan Zaragoza
20:0001.11.2020Cuarte - Utebo FC
20:0001.11.2020Epila - Calamocha
20:0001.11.2020Huesca B - Atletico Monzon
20:0001.11.2020Robres - Sabinanigo
20:0001.11.2020Sarinena - Brea
20:0001.11.2020Tamarite - Zaragoza B
20:0001.11.2020Teruel - Belchite 97
20:0001.11.2020Valdefierro - Fraga
20:0001.11.2020Villanueva CF - Borja
20:0001.11.2020Almagro - Quintanar
20:0001.11.2020Almansa - Puertollano C.F.
20:0001.11.2020Atl. Ibanes - Albacete B
20:0001.11.2020Ciudad Real - Huracan de Balazote
20:0001.11.2020Illescas - Marchamalo
20:0001.11.2020La Roda - Manzanares
20:0001.11.2020Madridejos - Azuqueca
20:0001.11.2020Pedroneras - Torrijos
20:0001.11.2020Tarancon - Conquense
20:0001.11.2020Toledo - Guadalajara
Spain: Copa Federacion
21:0028.10.2020Puertollano C.F. - UCAM Murcia
22:0028.10.2020Melilla - Las Rozas
21:0029.10.2020Leioa - Tropezon
Spain: Primera Division Women
13:0001.11.2020Atl. Madrid W - EDF Logrono W
13:0001.11.2020Betis W - Barcelona W
13:0001.11.2020Dep. La Coruna W - Santa Teresa W
13:0001.11.2020Espanyol W - Eibar W
13:0001.11.2020Levante W - Real Madrid W
13:0001.11.2020Madrid C. W - Real Sociedad W
13:0001.11.2020Rayo Vallecano W - Granadilla Tenerife W
13:0001.11.2020Sevilla FC W - Huelva W
13:0001.11.2020Valencia W - Athletic Bilbao W
Son Skorlar
Spain: Laliga
23:0025.10.2020Real Sociedad4 - 1Huesca[1-0]
20:3025.10.2020Getafe0 - 1Granada CF[0-1]
18:0025.10.2020Cadiz CF0 - 0Villarreal[0-0]
16:0025.10.2020Valladolid0 - 2Alaves[0-0]
22:0024.10.2020Atl. Madrid2 - 0Betis[0-0]
19:3024.10.2020Osasuna1 - 0Ath Bilbao[0-0]
19:3024.10.2020Sevilla0 - 1Eibar[0-1]
17:0024.10.2020Barcelona1 - 3Real Madrid[1-1]
22:0023.10.2020Elche2 - 1Valencia[2-0]
22:0018.10.2020Betis0 - 3Real Sociedad[0-1]
19:3018.10.2020Alaves0 - 2Elche[0-1]
19:3018.10.2020Huesca2 - 2Valladolid[0-1]
17:0018.10.2020Villarreal2 - 1Valencia[1-1]
15:0018.10.2020Ath Bilbao2 - 0Levante[0-0]
13:0018.10.2020Eibar0 - 0Osasuna[0-0]
22:0017.10.2020Getafe1 - 0Barcelona[0-0]
19:3017.10.2020Real Madrid0 - 1Cadiz CF[0-1]
17:0017.10.2020Celta Vigo0 - 2Atl. Madrid[0-1]
14:0017.10.2020Granada CF1 - 0Sevilla[0-0]
Spain: Laliga2
23:0025.10.2020Zaragoza0 - 0Sabadell[0-0]
22:3025.10.2020Albacete2 - 1Rayo Vallecano[1-0]
22:3025.10.2020Malaga1 - 1Mirandes[1-0]
20:1525.10.2020Leganes2 - 1R. Oviedo[0-0]
20:1525.10.2020Tenerife0 - 0Espanyol[0-0]
18:0025.10.2020Gijon2 - 1Ponferradina[0-1]
21:3024.10.2020Almeria3 - 0Fuenlabrada[1-0]
21:3024.10.2020Castellon0 - 1Girona[0-1]
19:1524.10.2020Cartagena3 - 0Las Palmas[2-0]
19:1524.10.2020Logrones2 - 3Lugo[1-0]
22:3022.10.2020Malaga1 - 0Gijon[1-0]
20:0022.10.2020Mallorca0 - 0Albacete[0-0]
20:0022.10.2020R. Oviedo0 - 0Rayo Vallecano[0-0]
17:3022.10.2020Leganes1 - 0Zaragoza[0-0]
22:3021.10.2020Almeria1 - 1Cartagena[0-1]
22:3021.10.2020Fuenlabrada0 - 0Logrones[0-0]
22:3021.10.2020Sabadell - Alcorcon
20:0021.10.2020Las Palmas2 - 1Castellon[0-0]
20:0021.10.2020Lugo3 - 0Girona[0-0]
Spain: Segunda Division B - Group 1
19:3025.10.2020Leonesa0 - 0Numancia[0-0]
19:3025.10.2020Zamora3 - 2Guijuelo[1-1]
19:0025.10.2020Compostela0 - 0Dep. La Coruna[0-0]
19:0025.10.2020Langreo2 - 1Valladolid Promesas[0-1]
19:0025.10.2020Pontevedra1 - 1Unionistas[0-1]
19:0025.10.2020Salamanca2 - 0Coruxo FC[1-0]
14:0025.10.2020Celta Vigo B0 - 1Ferrol[0-0]
14:0025.10.2020Covadonga1 - 3R. Oviedo B[0-0]
14:0025.10.2020Marino de Luanco2 - 2Lealtad[2-1]
19:3024.10.2020Burgos CF1 - 0Gijon B[1-0]
20:0018.10.2020Dep. La Coruna2 - 1Salamanca[0-0]
18:0018.10.2020Coruxo FC0 - 1Zamora[0-0]
18:0018.10.2020Ferrol2 - 3Pontevedra[1-1]
17:3018.10.2020Unionistas2 - 0Compostela[1-0]
13:0018.10.2020Lealtad1 - 0Covadonga[0-0]
13:0018.10.2020Numancia3 - 1Marino de Luanco[2-0]
13:0018.10.2020R. Oviedo B0 - 1Langreo[0-0]
12:3018.10.2020Valladolid Promesas1 - 0Burgos CF[0-0]
18:3017.10.2020Guijuelo0 - 0Celta Vigo B[0-0]
17:4517.10.2020Gijon B2 - 4Leonesa[1-2]
19:0025.10.2020Calahorra0 - 1Ebro[0-0]
19:0025.10.2020Izarra0 - 1Tarazona[0-1]
19:0025.10.2020Leioa0 - 1R. Union[0-0]
19:0025.10.2020SD Logrones2 - 0Mutilvera[1-0]
14:0025.10.2020Ath Bilbao B0 - 1Racing Santander[0-0]
14:0025.10.2020Ejea1 - 1Haro Deportivo[1-1]
13:3025.10.2020Osasuna B0 - 2Tudelano[0-1]
13:3025.10.2020Portugalete0 - 0Amorebieta[0-0]
19:3024.10.2020Laredo2 - 0Barakaldo[2-0]
17:3024.10.2020Alaves B2 - 0Arenas Club[1-0]
19:0018.10.2020Arenas Club1 - 1Ath Bilbao B[0-0]
19:0018.10.2020Racing Santander1 - 1Portugalete[0-1]
18:0018.10.2020Haro Deportivo0 - 1Calahorra[0-0]
18:0018.10.2020R. Sociedad B1 - 0Leioa[1-0]
13:0018.10.2020Ebro - SD Logrones
13:0018.10.2020R. Union - Alaves B
13:0018.10.2020Tarazona - Osasuna B
13:0018.10.2020Tudelano2 - 0Ejea[2-0]
18:0017.10.2020Mutilvera1 - 0Izarra[0-0]
17:3017.10.2020Amorebieta2 - 1Laredo[1-0]
20:0025.10.2020Hercules2 - 1Atzeneta[0-1]
20:0025.10.2020Orihuela0 - 0Alcoyano[0-0]
19:0025.10.2020Gimnastic0 - 0Badalona[0-0]
19:0025.10.2020Olot - Barcelona B
14:0025.10.2020Ibiza3 - 0La Nucia[1-0]
14:0025.10.2020Prat1 - 0Cornella[0-0]
14:0025.10.2020Valencia B0 - 0Pena Deportiva[0-0]
20:0024.10.2020L Hospitalet3 - 2Lleida[1-1]
19:3024.10.2020Andorra2 - 2Espanyol B[0-1]
13:0024.10.2020Villarreal B1 - 1Levante B[0-0]
19:0018.10.2020Badalona1 - 0L Hospitalet[0-0]
19:0018.10.2020Barcelona B1 - 0Gimnastic[0-0]
19:0018.10.2020La Nucia0 - 0Orihuela[0-0]
18:0018.10.2020Alcoyano - Hercules
18:0018.10.2020Llagostera0 - 0Andorra[0-0]
13:0018.10.2020Cornella - Olot
13:0018.10.2020Espanyol B2 - 1Prat[1-0]
13:0018.10.2020Levante B0 - 1Ibiza[0-1]
13:0018.10.2020Pena Deportiva1 - 0Villarreal B[0-0]
17:3017.10.2020Atzeneta2 - 2Valencia B[1-1]
20:0025.10.2020Betis B - Murcia
19:0025.10.2020Recreativo Huelva0 - 1Algeciras[0-0]
19:0025.10.2020San Fernando0 - 1Cadiz CF B[0-1]
19:0025.10.2020Yeclano1 - 3Cordoba[1-2]
15:0025.10.2020Las Palmas B0 - 1Sanluqueno[0-0]
14:0025.10.2020Granada CF B - Sevilla FC B
14:0025.10.2020Linense0 - 0Tamaraceite[0-0]
14:0025.10.2020Lorca Deportiva2 - 2El Ejido[1-1]
14:0025.10.2020Marbella5 - 1CD Marino[1-1]
14:0025.10.2020UCAM Murcia1 - 0Linares[1-0]
19:0018.10.2020Algeciras0 - 0Marbella[0-0]
19:0018.10.2020Cordoba1 - 0Lorca Deportiva[1-0]
19:0018.10.2020El Ejido3 - 0Betis B[1-0]
19:0018.10.2020Sanluqueno1 - 1Recreativo Huelva[1-1]
18:0018.10.2020Linares0 - 0Yeclano[0-0]
14:0018.10.2020CD Marino0 - 1Linense[0-0]
14:0018.10.2020Tamaraceite0 - 0San Fernando[0-0]
12:3018.10.2020Cadiz CF B2 - 0Las Palmas B[1-0]
12:0018.10.2020Sevilla FC B0 - 1UCAM Murcia[0-0]
19:0017.10.2020Murcia - Granada CF B
20:0025.10.2020CD Badajoz2 - 0Don Benito[0-0]
19:0025.10.2020Villanovense0 - 0Merida AD[0-0]
18:3025.10.2020Navalcarnero3 - 0Las Rozas[0-0]
14:0025.10.2020CF Talavera1 - 2Melilla[1-0]
14:0025.10.2020DUX Internacional de Madrid3 - 1Atl. Madrid B[2-0]
14:0025.10.2020Poblense1 - 1San Sebastian Reyes[1-1]
14:0025.10.2020Rayo Majadahonda2 - 0Baleares[1-0]
14:0025.10.2020Real Madrid B1 - 2Getafe B[0-1]
14:0025.10.2020Villarrobledo0 - 0Socuellamos[0-0]
20:3024.10.2020Extremadura UD1 - 1Villarrubia[0-0]
19:0018.10.2020Merida AD0 - 1CF Talavera[0-0]
18:3018.10.2020Don Benito - Extremadura UD
13:0018.10.2020Atl. Madrid B1 - 0Poblense[1-0]
13:0018.10.2020Baleares4 - 0DUX Internacional de Madrid[2-0]
13:0018.10.2020Las Rozas1 - 2Real Madrid B[0-2]
13:0018.10.2020Melilla3 - 0Villarrobledo[1-0]
13:0018.10.2020San Sebastian Reyes0 - 1Navalcarnero[0-0]
13:0018.10.2020Socuellamos1 - 1CD Badajoz[0-0]
12:3018.10.2020Getafe B1 - 2Rayo Majadahonda[0-0]
20:3017.10.2020Villarrubia0 - 3Villanovense[0-1]
Spain: Tercera Division - Group 1
19:0025.10.2020Agrupacion Estudiantil1 - 4Somozas[-]
19:0025.10.2020Barco1 - 1Alondras[-]
19:0025.10.2020Bergantinos1 - 1Silva SD[-]
19:0025.10.2020Fisterra2 - 3Viveiro[-]
19:0025.10.2020Rapido de Bouzas2 - 0Atios[-]
19:0025.10.2020UD Ourense0 - 1Arosa SC[-]
18:3025.10.2020Arenteiro2 - 0Ourense CF[-]
18:3025.10.2020Pontellas2 - 4Estradense[-]
18:3025.10.2020Pontes1 - 1Arzua[-]
18:3025.10.2020Racing Club Villalbes - Polvorin
18:3025.10.2020Ribadumia2 - 1CD Choco[-]
14:0025.10.2020Dep. Fabril5 - 0Paiosaco[-]
19:3018.10.2020Arosa SC0 - 1Arenteiro[0-1]
18:3018.10.2020Somozas0 - 0Dep. Fabril[0-0]
18:0018.10.2020Alondras1 - 0UD Ourense[0-0]
18:0018.10.2020Arzua0 - 0Racing Club Villalbes[0-0]
18:0018.10.2020Atios2 - 0Pontellas[0-0]
18:0018.10.2020Estradense0 - 1Barco[0-0]
18:0018.10.2020Paiosaco1 - 1Bergantinos[0-0]
18:0018.10.2020Viveiro2 - 0Agrupacion Estudiantil[1-0]
20:0025.10.2020Basico Urraca - Condal
17:4525.10.2020CD Colunga - Llanes
14:3025.10.2020Union Club Ceares - Aviles Stadium
14:0025.10.2020Club Siero - Valdesoto
14:0025.10.2020EI San Martin - L'Entregu
14:0025.10.2020Lenense - Caudal Deportivo
14:0025.10.2020Praviano - Mosconia
14:0025.10.2020Real Titanico - Tuilla
14:0025.10.2020Vallobin - Gijon Industrial
18:3018.10.2020Caudal Deportivo3 - 0Vallobin[0-0]
18:0018.10.2020Tuilla0 - 1EI San Martin[0-0]
17:4518.10.2020Aviles Stadium1 - 1Real Aviles[0-0]
17:4518.10.2020Mosconia3 - 0Lenense[2-0]
13:0018.10.2020Llanes0 - 2Club Siero[-]
13:0018.10.2020SD Navarro CF - Praviano
13:0018.10.2020Valdesoto1 - 2Basico Urraca[-]
12:4518.10.2020Condal1 - 1Real Titanico[0-1]
19:0017.10.2020Gijon Industrial1 - 3Llanera[1-2]
18:3017.10.2020L'Entregu1 - 0CD Colunga[0-0]
19:0025.10.2020Tropezon2 - 0Barreda Balompie[-]
18:0025.10.2020Torina1 - 0UC Cartes[-]
14:0025.10.2020Rinconeda Polanco1 - 1Bezana[1-1]
13:4525.10.2020Siete Villas2 - 0Atletico Albericia[2-0]
19:3024.10.2020Escobedo1 - 0Guarnizo[1-0]
18:0024.10.2020Solares0 - 1Castro[-]
18:0024.10.2020UD Samano1 - 0CD Barquereno[-]
17:0024.10.2020Racing Santander B2 - 2Textil Escudo[2-1]
17:0024.10.2020Ribamontan al Mar0 - 3Cayon[0-0]
18:0018.10.2020Cayon2 - 0Siete Villas[-]
18:0018.10.2020CD Barquereno2 - 3Ribamontan al Mar[0-1]
18:0018.10.2020Revilla0 - 1UD Samano[0-0]
18:0018.10.2020Vimenor1 - 2Torina[0-1]
13:0018.10.2020Guarnizo1 - 1Tropezon[1-0]
18:0017.10.2020Atletico Albericia2 - 1Rinconeda Polanco[-]
18:0017.10.2020Barreda Balompie - Torrelavega
18:0017.10.2020Bezana0 - 2Racing Santander B[-]
18:0017.10.2020Castro0 - 1Escobedo[0-0]
18:0017.10.2020UC Cartes1 - 1Solares[-]
19:0025.10.2020CD Vitoria0 - 0San Ignacio[-]
13:1525.10.2020Santuxu2 - 0Sestao[-]
19:3024.10.2020Somorrostro0 - 3SD Deusto[0-1]
19:0024.10.2020Durango2 - 2Anaitasuna FT[0-1]
19:0024.10.2020Urduliz0 - 0Basconia[0-0]
18:0024.10.2020Ariznabarra1 - 1Pasaia[0-1]
18:0024.10.2020Aurrera Ondarroa0 - 0Balmaseda[0-0]
18:0024.10.2020Lagun Onak0 - 3Santurtzi[0-0]
18:0024.10.2020Urgatzi1 - 0Beasain[1-0]
17:3024.10.2020Tolosa FC0 - 1Gernika[0-0]
19:0018.10.2020Basconia - CD Vitoria
19:0018.10.2020Sestao0 - 0Tolosa FC[0-0]
18:0018.10.2020Gernika2 - 1Real Sociedad C[1-1]
12:1518.10.2020Santurtzi1 - 2Urduliz[0-1]
20:4517.10.2020SD Deusto0 - 2Santuxu[0-1]
19:3017.10.2020San Ignacio1 - 1Ariznabarra[0-1]
19:0017.10.2020Balmaseda6 - 0Urgatzi[2-0]
18:0017.10.2020Anaitasuna FT1 - 1Sodupe[1-0]
18:0017.10.2020Beasain4 - 1Somorrostro[2-0]
17:3017.10.2020Pasaia1 - 1Durango[1-0]
19:0025.10.2020Igualada1 - 0CE Manresa[-]
19:0025.10.2020Sant Andreu2 - 1UE Sants[-]
19:0025.10.2020Santfeliuenc1 - 0Pobla Mafumet[-]
18:3025.10.2020Peralada 20 - 0Horta[-]
14:0025.10.2020Castelldefels2 - 1Valls[1-0]
14:0025.10.2020CE Europa1 - 0Vilafranca[1-0]
14:0025.10.2020Girona B3 - 0Vilassar de Mar[-]
14:0025.10.2020Granollers1 - 1Cerdanyola[1-0]
14:0025.10.2020San Cristobal CP1 - 0Montanesa[1-0]
13:4525.10.2020Grama - UE Figueres
19:0018.10.2020Vilassar de Mar0 - 1Sant Andreu[0-0]
17:3018.10.2020UE Figueres0 - 3Girona B[0-0]
17:3018.10.2020Valls0 - 3Terrassa[0-2]
13:1518.10.2020UE Sants0 - 1Peralada 2[0-1]
13:0018.10.2020CE Manresa0 - 1Castelldefels[0-1]
13:0018.10.2020Cerdanyola - Grama
13:0018.10.2020Horta1 - 0Banyoles[0-0]
13:0018.10.2020Montanesa0 - 2Igualada[0-0]
13:0018.10.2020Pobla Mafumet - San Cristobal CP
18:0017.10.2020Vilafranca2 - 0Santfeliuenc[1-0]
22:1525.10.2020Hercules B2 - 2Beniganim[1-1]
20:0025.10.2020Villarreal C - Roda
19:0025.10.2020Novelda CF1 - 2Eldense[-]
19:0025.10.2020Olimpic Xativa - Jove
19:0025.10.2020Silla CF - Paterna
18:0025.10.2020Elche CF Ilicitano B2 - 1CF Intercity[-]
14:0025.10.2020Recambios Colon2 - 0Vilamarxant[-]
13:4525.10.2020Villajoyosa0 - 1Crevillente[-]
19:3024.10.2020Acero0 - 3Saguntino[0-2]
18:0024.10.2020Torrent1 - 1Benicarlo[-]
20:3018.10.2020Vilamarxant0 - 3Alzira[0-1]
20:0018.10.2020Eldense3 - 2Elche CF Ilicitano B[2-1]
19:0018.10.2020Crevillente2 - 2Olimpic Xativa[0-0]
17:0018.10.2020Benicarlo1 - 1Recambios Colon[0-1]
13:0018.10.2020Paterna0 - 0Torrent[0-0]
12:3018.10.2020CF Intercity0 - 0Hercules B[0-0]
20:3017.10.2020Beniganim1 - 1Villajoyosa[-]
20:0017.10.2020Roda - Acero
19:0017.10.2020Saguntino0 - 3Silla CF[0-2]
18:0017.10.2020Jove2 - 1Novelda CF[1-1]
14:0025.10.2020Mostoles0 - 1El Alamo[-]
14:0025.10.2020Santa Ana0 - 3RSD Alcala[-]
14:0025.10.2020Villanueva1 - 2Union Adarve[-]
13:4525.10.2020Alcala1 - 0San Fernando[-]
13:3025.10.2020AD Torrejon2 - 0Flat Earth[-]
13:3025.10.2020Atletico Pinto0 - 1CD Mostoles[-]
13:3025.10.2020Parla1 - 0Trival Valderas[-]
13:3025.10.2020Real Aranjuez1 - 1Carabanchel[-]
13:3025.10.2020Villaverde San Andres0 - 1Leganes B[-]
13:0025.10.2020Moratalaz0 - 0Pozuelo de Alarcon[0-0]
17:0024.10.2020Paracuellos Antamira2 - 2Rayo Vallecano B[0-1]
18:0018.10.2020Leganes B2 - 1Mostoles[1-1]
17:0018.10.2020RSD Alcala1 - 1AD Torrejon[0-0]
13:0018.10.2020CD Mostoles0 - 0Real Aranjuez[0-0]
13:0018.10.2020Pozuelo de Alarcon2 - 0Alcala[0-0]
13:0018.10.2020Union Adarve1 - 1Paracuellos Antamira[1-0]
12:3018.10.2020Carabanchel2 - 0Villaverde San Andres[0-0]
12:3018.10.2020El Alamo2 - 4Alcorcon B[1-3]
12:3018.10.2020Flat Earth1 - 0Villanueva[1-0]
12:3018.10.2020San Fernando3 - 1Santa Ana[1-1]
19:0025.10.2020Arandina - Cebrerena
19:0025.10.2020Cristo Atletico2 - 0Penaranda[-]
19:0025.10.2020G. Segoviana6 - 1Mirandes B[-]
19:0025.10.2020Real Avila3 - 1Almazan[-]
18:3025.10.2020Atl. Tordesillas1 - 2Salamanca B[-]
18:3025.10.2020Bembibre0 - 0Leonesa B[-]
14:0025.10.2020Burgos Promesas - Bupolsa
14:0025.10.2020La Virgen1 - 0Atl. Astorga[-]
14:0025.10.2020Real Burgos CF0 - 1Colegios Diocesanos[-]
17:3024.10.2020Numancia B - La Granja
17:0024.10.2020Santa Marta Tormes1 - 0Becerril[1-0]
18:0018.10.2020Almazan - Real Burgos CF
18:0018.10.2020Becerril - Bembibre
18:0018.10.2020Cebrerena0 - 1G. Segoviana[0-0]
18:0018.10.2020Real Avila1 - 0Bupolsa[0-0]
18:0017.10.2020Atl. Astorga3 - 0Atl. Tordesillas[0-0]
18:0017.10.2020La Granja - Arandina
18:0017.10.2020Leonesa B1 - 1La Baneza[0-0]
18:0017.10.2020Penaranda1 - 1Santa Marta Tormes[0-1]
18:0017.10.2020Salamanca B1 - 0Cristo Atletico[0-0]
20:0025.10.2020Antequera1 - 0Malaga B[-]
20:0025.10.2020CD Torreperogil1 - 1Huetor Tajar[-]
20:0025.10.2020El Palo2 - 0Estepona[-]
19:0025.10.2020Atletico de Porcuna - CP Almeria
14:0025.10.2020Alhaurin1 - 1CD Alhaurino[-]
14:0025.10.2020Huetor Vega - Loja
14:0025.10.2020Jaen2 - 2Torredonjimeno[-]
14:0025.10.2020Juventud Torremolinos1 - 1Velez[-]
14:0025.10.2020Maracena2 - 0Almeria B[-]
17:3024.10.2020Melilla CD1 - 1Motril[0-1]
19:0018.10.2020Huetor Tajar1 - 0Huetor Vega[0-0]
19:0018.10.2020Motril3 - 2El Palo[1-1]
18:0018.10.2020Torredonjimeno - Atletico de Porcuna
13:0018.10.2020Almeria B0 - 0Mancha[0-0]
13:0018.10.2020CP Almeria0 - 0Maracena[0-0]
13:0018.10.2020Estepona1 - 5Antequera[1-4]
13:0018.10.2020Loja2 - 1Jaen[1-0]
13:0018.10.2020Malaga B1 - 0Juventud Torremolinos[0-0]
13:0018.10.2020Velez2 - 0Alhaurin[1-0]
13:0017.10.2020CD Alhaurino1 - 1Melilla CD[0-0]
20:0025.10.2020Arcos CF2 - 1Los Barrios[-]
20:0025.10.2020Lebrijana2 - 1Xerez D.F.C.[-]
19:0025.10.2020San Roque1 - 0Ciudad de Lucena[-]
18:3025.10.2020Sevilla FC C - La Palma
14:3025.10.2020Xerez CD2 - 2Conil[-]
14:0025.10.2020Castilleja CF2 - 0CD Gerena[-]
14:0025.10.2020Cordoba B1 - 2Puente Genil[-]
14:0025.10.2020Coria C.F.0 - 0CD Utrera[-]
14:0025.10.2020Rota2 - 0Cabecense[-]
20:0024.10.2020Ceuta3 - 0Antoniano[2-0]
20:0018.10.2020Xerez D.F.C.1 - 0Rota[0-0]
19:0018.10.2020Antoniano0 - 0Arcos CF[0-0]
19:0018.10.2020Ciudad de Lucena1 - 0Sevilla FC C[0-0]
19:0018.10.2020Los Barrios2 - 0Lebrijana[0-0]
19:0018.10.2020Pozoblanco - Castilleja CF
18:3018.10.2020Puente Genil3 - 1San Roque[1-0]
13:0018.10.2020Cabecense0 - 2Xerez CD[0-0]
13:0018.10.2020CD Gerena0 - 0Cordoba B[0-0]
13:0018.10.2020Conil1 - 1Ceuta[-]
13:0018.10.2020La Palma0 - 0Coria C.F.[0-0]
19:0025.10.2020Manacor1 - 0Felanitx[-]
18:3025.10.2020San Rafael0 - 1Platges de Calvia[-]
18:3025.10.2020Soller1 - 1Genova[-]
18:0025.10.2020Portmany1 - 2Cardassar[-]
14:0025.10.2020Formentera2 - 1Binissalem[-]
17:3024.10.2020Andratx1 - 0Ibiza Islas Pitiusas[1-0]
17:3024.10.2020Santanyi0 - 1Llosetense[0-0]
17:0024.10.2020Ferriolense1 - 1Collerense[0-1]
17:0024.10.2020Santa Catalina Atletico2 - 0Esporles[1-0]
16:3024.10.2020Mallorca B3 - 1Sant Jordi[1-0]
18:0018.10.2020Cardassar0 - 0Manacor[0-0]
13:3018.10.2020Esporles3 - 6Formentera[2-3]
13:0018.10.2020Ibiza Islas Pitiusas1 - 2Portmany[-]
12:3018.10.2020Felanitx1 - 2Constancia[0-1]
12:3018.10.2020Llosetense2 - 0Alcudia[2-0]
19:0017.10.2020Genova1 - 2Andratx[1-1]
18:3017.10.2020Collerense1 - 2Soller[0-2]
18:0017.10.2020Binissalem0 - 0San Rafael[0-0]
18:0017.10.2020Platges de Calvia1 - 0Mallorca B[0-0]
17:3017.10.2020Sant Jordi1 - 0Santanyi[-]
15:0025.10.2020Atl. Paso0 - 0Mensajero[-]
15:0025.10.2020Atl. Victoria2 - 0Vera[-]
15:0025.10.2020La Cuadra2 - 0UD Guia[-]
15:0025.10.2020Lanzarote1 - 2Union Viera[-]
15:0025.10.2020SD Tenisca1 - 1Tenerife B[-]
15:0025.10.2020Tacoronte1 - 0Ibarra[-]
19:0024.10.2020Las Palmas C1 - 3San Fernando[1-2]
18:3024.10.2020Panaderia1 - 0Gran Tarajal[0-0]
23:0023.10.2020Union Guimar1 - 0Santa Ursula[1-0]
23:0023.10.2020Villa Santa Brigida3 - 0Arucas[1-0]
14:0018.10.2020Gran Tarajal0 - 0La Cuadra[0-0]
14:0018.10.2020Mensajero2 - 1SD Tenisca[-]
14:0018.10.2020Tenerife B2 - 1Union Guimar[-]
14:0018.10.2020UD Guia2 - 1Lanzarote[-]
14:0018.10.2020Vera0 - 3Tacoronte[-]
19:0017.10.2020Ibarra0 - 1CD Buzanada[0-1]
18:3017.10.2020Santa Ursula1 - 2Atl. Victoria[0-2]
15:0017.10.2020Arucas0 - 1Panaderia[-]
23:0016.10.2020San Fernando2 - 1Villa Santa Brigida[-]
23:0016.10.2020Union Viera4 - 1Las Palmas C[-]
20:0025.10.2020Mazarron CF - Cartagena B
20:0025.10.2020Real Murcia B - Olimpico de Totana
19:0025.10.2020Muleno - Mar Menor
19:0025.10.2020UCAM Murcia B1 - 1Plus Ultra[-]
18:3025.10.2020CAP Ciudad de Murcia0 - 0Huercal-Overa[-]
18:3025.10.2020Deportiva Minera0 - 0Cartagena FC[-]
18:3025.10.2020Racing Murcia1 - 1La Union[-]
14:0025.10.2020EG El Palmar CF1 - 2Bullense[-]
13:3025.10.2020Minerva1 - 2Pulpileno[-]
13:0025.10.2020Aguilas FC - EDMF Churra
19:0018.10.2020Bullense - UCAM Murcia B
18:3018.10.2020Cartagena FC - Mazarron CF
18:3018.10.2020Pulpileno1 - 1EG El Palmar CF[0-0]
18:0018.10.2020Huercal-Overa1 - 1Deportiva Minera[-]
18:0018.10.2020Mar Menor3 - 2Lorca FC[0-2]
18:0018.10.2020Olimpico de Totana - Minerva
13:0018.10.2020EDMF Churra1 - 0UD Los Garres[0-0]
12:3018.10.2020La Union3 - 2Muleno[2-1]
12:0018.10.2020Cartagena B2 - 0Racing Murcia[0-0]
12:0018.10.2020Plus Ultra1 - 3Aguilas FC[1-3]
19:0025.10.2020Arroyo2 - 1Trujillo[-]
19:0025.10.2020CD Coria0 - 2Moralo[-]
19:0025.10.2020Llerenense0 - 0RCP Valverdeno[-]
19:0025.10.2020UP Plasencia0 - 1Montijo[-]
18:3025.10.2020Valdivia0 - 2Extremadura UD B[-]
18:0025.10.2020Chinato1 - 1CD Calamonte[-]
14:1525.10.2020Campanario1 - 1Aceuchal[-]
14:0025.10.2020Fuente de Cantos0 - 2Cacereno[-]
14:0025.10.2020Miajadas0 - 0Jerez CF[-]
14:0025.10.2020Olivenza2 - 2Azuaga[-]
19:0018.10.2020Aceuchal2 - 2UP Plasencia[2-0]
19:0018.10.2020Jerez CF - Llerenense
18:3018.10.2020RCP Valverdeno1 - 2Fuente de Cantos[-]
18:0018.10.2020Moralo1 - 1Chinato[1-1]
13:0018.10.2020Azuaga0 - 1Miajadas[-]
13:0018.10.2020Cacereno2 - 3Diocesano[0-3]
13:0018.10.2020CD Calamonte3 - 1Lobon[-]
13:0018.10.2020Montijo3 - 0Valdivia[3-0]
13:0018.10.2020Trujillo1 - 1Olivenza[-]
11:3018.10.2020Extremadura UD B0 - 1CD Coria[0-0]
18:3025.10.2020CD Corellano0 - 3CD River Ega[-]
17:3025.10.2020Cortes1 - 1Murchante[-]
14:0025.10.2020Burlades1 - 1Subiza[-]
18:0024.10.2020Bidezarra4 - 1Fontellas[0-0]
18:0024.10.2020CD Ardoi1 - 1Cirbonero[0-0]
18:0024.10.2020Lourdes2 - 2Pena Azagresa[-]
18:0024.10.2020Valle Egues1 - 1AD San Juan[0-0]
17:3024.10.2020Pamplona1 - 0Beti Onak[-]
17:0024.10.2020Beti Kozkor0 - 0Txantrea[0-0]
17:0024.10.2020CD Baztan0 - 0CD Cantolagua[0-0]
19:0018.10.2020Subiza3 - 1Valle Egues[-]
18:0018.10.2020Cirbonero1 - 0Bidezarra[-]
17:3018.10.2020CD River Ega2 - 5Pamplona[-]
17:3018.10.2020Murchante0 - 2Pena[0-1]
18:0017.10.2020AD San Juan0 - 0Huarte[0-0]
17:4517.10.2020CD Cantolagua2 - 0Cortes[-]
17:3017.10.2020Beti Onak3 - 1Burlades[-]
17:3017.10.2020Fontellas1 - 2CD Baztan[-]
17:3017.10.2020Txantrea0 - 0CD Corellano[-]
17:0017.10.2020Lourdes0 - 1CD Ardoi[0-0]
19:0025.10.2020Alfaro0 - 3Varea[-]
19:0025.10.2020Tedeon0 - 2Calahorra B[-]
18:4525.10.2020Calasancio0 - 4Logrones Promesas[-]
18:3025.10.2020Casalarreina0 - 1River Ebro[-]
18:3025.10.2020Pradejon1 - 4Racing Rioja[-]
18:1525.10.2020CCD Alberite1 - 3Naxara[-]
18:0025.10.2020Anguiano1 - 1Arnedo[-]
14:0025.10.2020Comillas2 - 0Villegas[-]
14:0025.10.2020Vianes0 - 0CDFC Calzada[-]
18:0024.10.2020Agoncillo3 - 1Oyonesa[1-1]
18:0018.10.2020Arnedo1 - 4Berceo[-]
18:0018.10.2020CDFC Calzada2 - 1Comillas[2-0]
18:0018.10.2020Naxara2 - 1Tedeon[-]
18:0018.10.2020Oyonesa1 - 0Anguiano[0-0]
17:3018.10.2020River Ebro2 - 0Yague[-]
13:0018.10.2020Logrones Promesas4 - 1Casalarreina[-]
13:0018.10.2020Varea1 - 2Vianes[1-0]
13:0018.10.2020Villegas2 - 2Agoncillo[1-0]
12:3018.10.2020Calahorra B1 - 1Calasancio[-]
18:0017.10.2020Racing Rioja4 - 0CCD Alberite[-]
20:0025.10.2020Fraga - CF Illueca
19:0025.10.2020Utebo FC - Robres
18:3025.10.2020Atletico Monzon - Teruel
18:3025.10.2020Borja - Sarinena
18:3025.10.2020Sabinanigo - Calamocha
18:3025.10.2020Tamarite - Carinena
18:0025.10.2020Almudevar - Epila
18:0025.10.2020Belchite 97 - Binefar
18:0025.10.2020Brea - Cuarte
18:0025.10.2020Villanueva CF - Barbastro
13:3025.10.2020San Juan Zaragoza - Huesca B
13:3025.10.2020Zaragoza B - Valdefierro
18:0018.10.2020Binefar1 - 1Atletico Monzon[0-1]
18:0018.10.2020CF Illueca1 - 1Zaragoza B[-]
18:0018.10.2020Fraga - Huesca B
18:0018.10.2020Teruel3 - 0San Juan Zaragoza[-]
17:3018.10.2020Belchite 970 - 1Carinena[0-0]
17:3018.10.2020Epila2 - 2Sabinanigo[-]
17:3018.10.2020Sarinena - Barbastro
17:0018.10.2020Villanueva CF5 - 1Almudevar[3-0]
19:0025.10.2020Manzanares2 - 2Ciudad Real[-]
19:0025.10.2020Puertollano C.F. - La Roda
18:3025.10.2020Marchamalo1 - 0Villacanas[-]
18:3025.10.2020Quintanar1 - 0Almansa[-]
18:0025.10.2020Huracan de Balazote4 - 0La Solana[-]
14:0025.10.2020Albacete B3 - 0Almagro[-]
14:0025.10.2020Azuqueca3 - 2Pedroneras[-]
13:0025.10.2020Torrijos1 - 1Toledo[-]
19:3024.10.2020Guadalajara0 - 1Illescas[0-0]
18:0018.10.2020Ciudad Real - Puertollano C.F.
18:0018.10.2020La Roda1 - 0Quintanar[0-0]
18:0018.10.2020Madridejos2 - 4Tarancon[-]
18:0018.10.2020Pedroneras0 - 3Conquense[-]
18:0018.10.2020Toledo1 - 0Azuqueca[-]
17:3018.10.2020La Solana3 - 0Manzanares[-]
13:0018.10.2020Almagro3 - 1Atl. Ibanes[2-0]
12:3018.10.2020Illescas3 - 3Torrijos[2-1]
19:0017.10.2020Villacanas1 - 1Guadalajara[0-0]
17:3017.10.2020Almansa0 - 3Albacete B[0-1]
Spain: Copa Federacion
21:0022.10.2020Llagostera2 - 1Gimnastic[0-1]
20:3022.10.2020Platges de Calvia2 - 2Mar Menor[1-0]
20:0022.10.2020Leioa2 - 0Langreo[2-0]
13:0022.10.2020Las Rozas3 - 1SD Tenisca[1-0]
21:0021.10.2020Balmaseda0 - 2Tropezon[0-1]
21:0021.10.2020Melilla3 - 2Unionistas[2-2]
21:0021.10.2020Puertollano C.F.5 - 2Torredonjimeno[1-1]
19:0021.10.2020Villarrubia0 - 1UCAM Murcia[0-0]
21:0014.10.2020Arnedo1 - 3Tropezon[0-3]
18:3014.10.2020Llagostera2 - 1Ejea[0-0]
19:0011.10.2020Moralo1 - 2UCAM Murcia[1-1]
18:0011.10.2020Torredonjimeno1 - 0Recreativo Huelva[1-0]
13:0011.10.2020CD Mostoles0 - 1Unionistas[0-0]
13:0011.10.2020Las Rozas3 - 1Salamanca[1-0]
13:0011.10.2020Rapido de Bouzas1 - 4Melilla[0-2]
13:0011.10.2020SD Tenisca3 - 2Ferrol[0-1]
12:3011.10.2020Platges de Calvia2 - 1CF Intercity[0-0]
19:0010.10.2020Balmaseda1 - 0Barakaldo[0-0]
19:0010.10.2020Murcia0 - 1Puertollano C.F.[0-0]
19:0010.10.2020Villarrubia1 - 0CD Utrera[1-0]
Spain: Primera Division Women
19:0018.10.2020Real Madrid W3 - 1Rayo Vallecano W[1-0]
17:1518.10.2020EDF Logrono W0 - 0Sevilla FC W[0-0]
14:0018.10.2020Granadilla Tenerife W2 - 1Valencia W[2-1]
13:3018.10.2020Espanyol W3 - 2Dep. La Coruna W[1-1]
13:0018.10.2020Huelva W0 - 6Barcelona W[0-3]
13:0018.10.2020Santa Teresa W0 - 2Atl. Madrid W[0-1]
12:0018.10.2020Athletic Bilbao W2 - 2Betis W[0-0]
12:0018.10.2020Eibar W0 - 1Madrid C. W[0-0]
12:0017.10.2020Real Sociedad W3 - 2Levante W[1-2]
13:0011.10.2020Barcelona W6 - 0EDF Logrono W[4-0]
13:0011.10.2020Dep. La Coruna W0 - 2Real Sociedad W[0-2]
13:0011.10.2020Madrid C. W0 - 1Espanyol W[0-1]
13:0011.10.2020Valencia W1 - 1Real Madrid W[1-1]
12:0011.10.2020Rayo Vallecano W - Huelva W
12:0011.10.2020Sevilla FC W0 - 2Athletic Bilbao W[0-2]
13:3010.10.2020Atl. Madrid W1 - 1Granadilla Tenerife W[0-0]
13:0010.10.2020Betis W1 - 2Santa Teresa W[0-1]
12:3010.10.2020Levante W2 - 2Eibar W[1-0]
14:3004.10.2020Real Madrid W0 - 4Barcelona W[0-1]
14:0004.10.2020Granadilla Tenerife W0 - 1Madrid C. W[0-1]
Spain: Copa De La Reina Women
18:0008.10.2020Barcelona W6 - 0Sevilla FC W[4-0]
21:0007.10.2020EDF Logrono W1 - 0Athletic Bilbao W[0-0]
Üye Yorumları
zlatan67 :  5 gün önce
Öncelikle SecurityXxX teşekkürler ... Dostum ben senin...devamı
SecurityXxX :  5 gün önce
Merhaba trend28, üstad ;zlatan67 arkadaşın dediğin, 3 adet 5...devamı
trend28 :  5 gün önce
Zlatan67 maçlarına baktığım zaman hala 3 adet 5 maça +5...devamı
Caziii_53 :  6 gün önce
Benim de bonus tamam daktır. Teşekkürler....devamı
burocktr :  6 gün önce
@akinakinov son maç lille-lens maçına 4,5 üstü oynamışsın...devamı
zlatan67 :  6 gün önce
Bahsettigin benim hesabimsa puanlar duzeltildi...devamı
35gultepe :  6 gün önce
Admin arkadaşların bonusu yatmış benim bonusum yatmamis...devamı
trend28 :  6 gün önce
Admin şu 5 maça +5 olan üyeleri bir düzeltinde şu puanlar...devamı
Tiger35 :  6 gün önce
Bonusum yatmış çok çok teşekkür ederim Sayın Bahis Doktoru...devamı
angelir61 :  6 gün önce
bir kişinin bahislerine baktım bazılarında 10 lu...devamı