Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
Bugün
England: Premier League
20:3026.10.2020Brighton - West Brom
23:0026.10.2020Burnley - Tottenham
England: Southern League Central Division
22:3026.10.2020Stourbridge - Alvechurch
22:4526.10.2020Hitchin - Royston
22:3026.10.2020Beaconsfield Town - Harrow
England: Professional Development League
16:0026.10.2020Charlton U23 - Nottingham U23
16:0026.10.2020Swansea U23 - Birmingham U23
England: Fa Cup - Qualification
22:4526.10.2020Bishop\'s Stortford - St. Albans
England: Premier League 2
16:0026.10.2020Sunderland U23 - Fulham U23
17:0026.10.2020Crystal Palace U23 - Wolves U23
22:0026.10.2020Stoke City U23 - Reading U23
Gelecek Maçlar
England: Premier League
23:0030.10.2020Wolves - Crystal Palace
15:3031.10.2020Sheffield Utd - Manchester City
18:0031.10.2020Burnley - Chelsea
20:3031.10.2020Liverpool - West Ham
15:0001.11.2020Aston Villa - Southampton
17:0001.11.2020Newcastle - Everton
19:3001.11.2020Manchester Utd - Arsenal
22:1501.11.2020Tottenham - Brighton
England: Championship
22:0027.10.2020Barnsley - QPR
22:4527.10.2020Blackburn - Reading
22:4527.10.2020Brentford - Norwich
22:4527.10.2020Middlesbrough - Coventry
22:4527.10.2020Swansea - Stoke
22:4527.10.2020Wycombe - Watford
22:0028.10.2020Preston - Millwall
22:4528.10.2020Birmingham - Huddersfield
22:4528.10.2020Bournemouth - Bristol City
22:4528.10.2020Derby - Cardiff
22:4528.10.2020Luton - Nottingham
22:4528.10.2020Rotherham - Sheffield Wed
22:4530.10.2020Coventry - Reading
15:3031.10.2020Bristol City - Norwich
18:0031.10.2020Barnsley - Watford
18:0031.10.2020Bournemouth - Derby
18:0031.10.2020Luton - Brentford
18:0031.10.2020Middlesbrough - Nottingham
18:0031.10.2020Millwall - Huddersfield
18:0031.10.2020Preston - Birmingham
England: League One
22:0027.10.2020AFC Wimbledon - Blackpool
22:0027.10.2020Bristol Rovers - Hull
22:0027.10.2020Charlton - Oxford Utd
22:0027.10.2020Crewe - Lincoln
22:0027.10.2020Ipswich - Gillingham
22:0027.10.2020MK Dons - Wigan
22:0027.10.2020Peterborough - Burton
22:0027.10.2020Swindon - Accrington
22:4527.10.2020Fleetwood - Shrewsbury
22:4527.10.2020Plymouth - Doncaster
22:4527.10.2020Portsmouth - Northampton
22:4527.10.2020Rochdale - Sunderland
16:0031.10.2020Gillingham - Sunderland
18:0031.10.2020Accrington - Plymouth
18:0031.10.2020Burton - Blackpool
18:0031.10.2020Doncaster - Lincoln
18:0031.10.2020Fleetwood - Oxford Utd
18:0031.10.2020Ipswich - Crewe
18:0031.10.2020MK Dons - AFC Wimbledon
18:0031.10.2020Peterborough - Shrewsbury
England: League Two
21:3027.10.2020Crawley - Tranmere
22:0027.10.2020Bolton - Bradford City
22:0027.10.2020Carlisle - Morecambe
22:0027.10.2020Forest Green - Grimsby
22:0027.10.2020Harrogate - Stevenage
22:0027.10.2020Leyton Orient - Exeter
22:0027.10.2020Mansfield - Barrow
22:0027.10.2020Newport - Colchester
22:0027.10.2020Port Vale - Cheltenham
22:0027.10.2020Southend - Oldham
22:0027.10.2020Walsall - Cambridge Utd
22:4527.10.2020Scunthorpe - Salford
22:0030.10.2020Scunthorpe - Colchester
18:0031.10.2020Barrow - Bradford City
18:0031.10.2020Cheltenham - Forest Green
18:0031.10.2020Crawley - Cambridge Utd
18:0031.10.2020Exeter - Carlisle
18:0031.10.2020Leyton Orient - Bolton
18:0031.10.2020Mansfield - Walsall
18:0031.10.2020Salford - Oldham
England: National League
22:4527.10.2020Aldershot - Torquay
22:4527.10.2020Boreham Wood - Woking
22:4527.10.2020Bromley - Weymouth
22:4527.10.2020Dover - Eastleigh
22:4527.10.2020FC Halifax - Notts Co
22:4527.10.2020Hartlepool - Altrincham
22:4527.10.2020King’s Lynn - Wealdstone
22:4527.10.2020Maidenhead - Dag & Red
22:4527.10.2020Stockport - Solihull Moors
22:4527.10.2020Wrexham - Barnet
22:4527.10.2020Yeovil - Sutton
18:0031.10.2020Aldershot - Notts Co
18:0031.10.2020Boreham Wood - Dag & Red
18:0031.10.2020Bromley - Eastleigh
18:0031.10.2020Dover - Altrincham
18:0031.10.2020FC Halifax - Wealdstone
18:0031.10.2020King’s Lynn - Woking
18:0031.10.2020Maidenhead - Solihull Moors
18:0031.10.2020Stockport - Weymouth
18:0031.10.2020Yeovil - Chesterfield
England: National League North
22:4527.10.2020Boston Utd - Guiseley
22:4527.10.2020Chester - Curzon Ashton
22:4527.10.2020Hereford - Bradford PA
22:4528.10.2020AFC Fylde - Kettering
18:0031.10.2020AFC Fylde - Farsley
18:0031.10.2020AFC Telford - Alfreton
18:0031.10.2020Bradford PA - Chorley
18:0031.10.2020Curzon Ashton - Darlington
18:0031.10.2020Gloucester - Chester
18:0031.10.2020Guiseley - Brackley Town
18:0031.10.2020Kidderminster - Blyth
18:0031.10.2020Leamington - Gateshead
18:0031.10.2020Southport - Boston Utd
18:0031.10.2020Spennymoor - Hereford
18:0031.10.2020York - Kettering
22:4527.10.2020Chippenham - Dartford
22:4527.10.2020Hampton & Richmond - Eastbourne Boro
18:0031.10.2020Billericay - Ebbsfleet
18:0031.10.2020Braintree - Hemel Hempstead
18:0031.10.2020Dartford - Havant & W
18:0031.10.2020Dulwich Hamlet - Chelmsford
18:0031.10.2020Eastbourne Boro - Welling
18:0031.10.2020Hungerford - Dorking
18:0031.10.2020Maidstone - Concord
18:0031.10.2020Oxford City - Hampton & Richmond
18:0031.10.2020Slough - Bath
18:0031.10.2020St. Albans - Chippenham
England: Npl Premier Division
22:4527.10.2020Ashton Utd - Grantham
22:4527.10.2020Bamber Bridge - Gainsborough
22:4527.10.2020Basford - Scarborough
22:4527.10.2020Matlock - Nantwich
22:4527.10.2020Mickleover - Hyde
22:4527.10.2020Radcliffe - Whitby
22:4527.10.2020South Shields - FC United
22:4527.10.2020Stafford - Atherton
22:4527.10.2020Stalybridge - Morpeth
22:4527.10.2020Warrington - Buxton
22:3027.10.2020Hednesford - Bromsgrove
22:3027.10.2020Nuneaton - Peterborough Sports
22:4527.10.2020AFC Rushden & Diamonds - Tamworth
22:4527.10.2020Barwell - Rushall
22:4527.10.2020Biggleswade Town - Coalville
22:4527.10.2020Kings Langley - Banbury
22:4527.10.2020St. Ives - Leiston
22:4527.10.2020Stratford - Redditch
22:3027.10.2020Hartley Wintney - Yate Town
22:4527.10.2020Hayes & Yeading - Chesham
22:4527.10.2020Hendon - Farnborough
22:4527.10.2020Merthyr Town - Tiverton
22:4527.10.2020Poole - Gosport
22:4527.10.2020Salisbury - Weston-super-Mare
22:4527.10.2020Taunton - Dorchester
22:4527.10.2020Truro - Wimborne
22:4527.10.2020Walton Casuals - Met. Police
22:4527.10.2020Hornchurch - Haringey
22:4527.10.2020Potters Bar - Worthing
22:4528.10.2020Cray - Merstham
England: Professional Development League
15:0027.10.2020Ipswich U23 - Sheffield Wed U23
16:0027.10.2020Bristol City U23 - Crewe U23
16:0027.10.2020Cardiff U23 - Hull U23
16:0027.10.2020Colchester U23 - Sheffield Utd U23
17:0027.10.2020QPR U23 - Barnsley U23
17:0030.10.2020Birmingham U23 - Watford U23
16:3001.11.2020Crewe U23 - Cardiff U23
England: Fa Trophy - Qualification
22:3030.10.2020Wantage - North Leigh
18:0031.10.2020Aveley - Beaconsfield Town
18:0031.10.2020Biggleswade Town - Heybridge
18:0031.10.2020Coggeshall Town - Wingate & Finchley
18:0031.10.2020Corby - Hednesford
18:0031.10.2020Dorchester - Gosport
18:0031.10.2020Faversham - Haringey
18:0031.10.2020FC United - Marske
18:0031.10.2020Hastings - Ashford Town
18:0031.10.2020Hyde - Frickley
18:0031.10.2020Leatherhead - Potters Bar
18:0031.10.2020Leiston - Worthing
18:0031.10.2020Moneyfields - Kidlington
18:0031.10.2020Morpeth - Whitby
18:0031.10.2020Royston - Hythe
18:0031.10.2020St. Neots - Worksop
18:0031.10.2020Uxbridge - Hayes & Yeading
18:0031.10.2020Warrington - Lancaster
18:0031.10.2020Yate Town - Bideford
18:0031.10.2020Yaxley - Grantham
England: Premier League 2
16:0030.10.2020Norwich U23 - Middlesbrough U23
16:0030.10.2020Reading U23 - Newcastle Utd U23
22:0030.10.2020Arsenal U23 - Liverpool U23
22:0030.10.2020Aston Villa U23 - Sunderland U23
16:0001.11.2020Leeds U23 - Crystal Palace U23
England: Premier League U18
14:0031.10.2020Arsenal U18 - Norwich U18
14:0031.10.2020Burnley U18 - Leeds U18
14:0031.10.2020Crystal Palace U18 - Reading U18
14:0031.10.2020Southampton U18 - Fulham U18
14:0031.10.2020Stoke City U18 - Blackburn U18
15:3031.10.2020Middlesbrough U18 - Everton U18
16:0031.10.2020Brighton U18 - Leicester U18
16:0031.10.2020Liverpool U18 - Newcastle Utd U18
England: Women’S Championship
15:0001.11.2020Lewes W - Liverpool W
17:0001.11.2020Coventry United W - Blackburn W
17:0001.11.2020London Bees W - Charlton W
17:0001.11.2020London City Lionesses W - Leicester W
17:0001.11.2020Sheffield Utd W - Crystal Palace W
England: Women’S Fa Cup
17:3001.11.2020Everton W - Manchester City W
Son Skorlar
England: Premier League
22:1525.10.2020Arsenal0 - 1Leicester[0-0]
19:3025.10.2020Wolves1 - 1Newcastle[0-0]
17:0025.10.2020Southampton2 - 0Everton[2-0]
22:0024.10.2020Liverpool2 - 1Sheffield Utd[1-1]
19:3024.10.2020Manchester Utd0 - 0Chelsea[0-0]
17:0024.10.2020Fulham1 - 2Crystal Palace[0-1]
14:3024.10.2020West Ham1 - 1Manchester City[1-0]
22:0023.10.2020Aston Villa0 - 3Leeds[0-0]
22:0019.10.2020Leeds0 - 1Wolves[0-0]
19:3019.10.2020West Brom0 - 0Burnley[0-0]
21:1518.10.2020Leicester0 - 1Aston Villa[0-0]
18:3018.10.2020Tottenham3 - 3West Ham[3-0]
16:0018.10.2020Crystal Palace1 - 1Brighton[1-0]
14:0018.10.2020Sheffield Utd1 - 1Fulham[0-0]
22:0017.10.2020Newcastle1 - 4Manchester Utd[1-1]
19:3017.10.2020Manchester City1 - 0Arsenal[1-0]
17:0017.10.2020Chelsea3 - 3Southampton[2-1]
14:3017.10.2020Everton2 - 2Liverpool[1-1]
England: Championship
17:0024.10.2020Bristol City1 - 1Swansea[0-0]
17:0024.10.2020Cardiff1 - 1Middlesbrough[0-1]
17:0024.10.2020Coventry0 - 4Blackburn[0-1]
17:0024.10.2020Huddersfield1 - 2Preston[1-0]
17:0024.10.2020Millwall1 - 1Barnsley[1-1]
17:0024.10.2020Norwich2 - 1Wycombe[1-1]
17:0024.10.2020QPR0 - 0Birmingham[0-0]
17:0024.10.2020Reading3 - 0Rotherham[1-0]
17:0024.10.2020Sheffield Wed0 - 1Luton[0-0]
17:0024.10.2020Stoke3 - 2Brentford[2-0]
14:3024.10.2020Watford1 - 1Bournemouth[1-0]
21:4523.10.2020Nottingham1 - 1Derby[0-1]
21:4521.10.2020Cardiff1 - 1Bournemouth[0-1]
21:4521.10.2020QPR0 - 2Preston[0-1]
21:4521.10.2020Sheffield Wed1 - 2Brentford[1-2]
21:4521.10.2020Stoke2 - 2Barnsley[1-2]
21:4521.10.2020Watford3 - 1Blackburn[2-1]
22:0020.10.2020Reading1 - 0Wycombe[0-0]
21:4520.10.2020Bristol City0 - 1Middlesbrough[0-0]
21:4520.10.2020Millwall2 - 0Luton[1-0]
England: League One
17:0024.10.2020Accrington - Bristol Rovers
17:0024.10.2020Blackpool1 - 0MK Dons[0-0]
17:0024.10.2020Burton1 - 1AFC Wimbledon[0-0]
17:0024.10.2020Doncaster1 - 2Crewe[1-1]
17:0024.10.2020Hull1 - 2Peterborough[1-0]
17:0024.10.2020Lincoln1 - 0Ipswich[0-0]
17:0024.10.2020Northampton0 - 2Charlton[0-0]
17:0024.10.2020Oxford Utd - Swindon
17:0024.10.2020Shrewsbury1 - 2Rochdale[1-2]
17:0024.10.2020Sunderland1 - 3Portsmouth[1-2]
17:0024.10.2020Wigan1 - 1Plymouth[0-1]
15:0024.10.2020Gillingham0 - 2Fleetwood[0-0]
21:4520.10.2020Burton0 - 1Rochdale[0-0]
21:4520.10.2020Northampton2 - 1Swindon[2-0]
21:0020.10.2020Accrington1 - 0Fleetwood[0-0]
21:0020.10.2020Blackpool0 - 1Charlton[0-0]
21:0020.10.2020Hull1 - 0AFC Wimbledon[1-0]
21:0020.10.2020Lincoln2 - 0Plymouth[0-0]
21:0020.10.2020Oxford Utd3 - 2MK Dons[1-1]
21:0020.10.2020Sunderland1 - 0Crewe[1-0]
England: League Two
17:0024.10.2020Barrow2 - 2Walsall[1-1]
17:0024.10.2020Bradford City0 - 3Newport[0-2]
17:0024.10.2020Cambridge Utd1 - 1Bolton[0-0]
17:0024.10.2020Cheltenham0 - 0Mansfield[0-0]
17:0024.10.2020Colchester2 - 1Harrogate[0-0]
17:0024.10.2020Grimsby1 - 1Carlisle[1-0]
17:0024.10.2020Morecambe1 - 2Forest Green[1-0]
17:0024.10.2020Oldham1 - 2Port Vale[0-2]
17:0024.10.2020Salford1 - 1Crawley[0-0]
17:0024.10.2020Stevenage0 - 2Leyton Orient[0-0]
17:0024.10.2020Tranmere2 - 0Southend[1-0]
15:0024.10.2020Exeter3 - 1Scunthorpe[2-0]
21:4520.10.2020Bradford City1 - 1Walsall[0-1]
21:4520.10.2020Grimsby1 - 2Harrogate[1-2]
21:4520.10.2020Salford3 - 0Southend[1-0]
21:0020.10.2020Barrow3 - 3Bolton[3-2]
21:0020.10.2020Cambridge Utd3 - 1Port Vale[1-1]
21:0020.10.2020Colchester1 - 0Forest Green[1-0]
21:0020.10.2020Exeter2 - 1Crawley[0-1]
21:0020.10.2020Oldham1 - 1Carlisle[0-0]
England: National League
21:4520.10.2020Wealdstone3 - 2Chesterfield[2-1]
19:2017.10.2020Chesterfield1 - 2Stockport[1-1]
17:0017.10.2020Altrincham - Bromley
17:0017.10.2020Barnet - Hartlepool
17:0017.10.2020Dag & Red0 - 0Yeovil[0-0]
17:0017.10.2020Eastleigh2 - 2Aldershot[1-1]
17:0017.10.2020Notts Co2 - 3Maidenhead[2-1]
17:0017.10.2020Solihull Moors1 - 0Boreham Wood[0-0]
17:0017.10.2020Torquay2 - 0Dover[2-0]
17:0017.10.2020Wealdstone4 - 3Wrexham[2-2]
17:0017.10.2020Weymouth2 - 1King?s Lynn[1-0]
17:0017.10.2020Woking0 - 1FC Halifax[0-0]
21:4513.10.2020Altrincham - Solihull Moors
21:4513.10.2020Barnet1 - 0Weymouth[1-0]
21:4513.10.2020Dover0 - 5Aldershot[0-3]
21:4513.10.2020FC Halifax1 - 1Yeovil[1-0]
21:4513.10.2020Hartlepool0 - 0Bromley[0-0]
21:4513.10.2020King?s Lynn0 - 3Boreham Wood[0-2]
21:4513.10.2020Sutton0 - 1Notts Co[0-0]
21:4513.10.2020Torquay2 - 1Chesterfield[1-1]
England: National League North
17:0024.10.2020Alfreton - AFC Fylde
17:0024.10.2020Blyth0 - 3Southport[0-1]
17:0024.10.2020Boston Utd3 - 2AFC Telford[2-1]
17:0024.10.2020Brackley Town - Spennymoor
17:0024.10.2020Chorley0 - 2Kidderminster[0-2]
17:0024.10.2020Farsley - Leamington
17:0024.10.2020Gateshead - Gloucester
17:0024.10.2020Hereford - York
17:0024.10.2020Kettering3 - 1Bradford PA[3-0]
17:0017.10.2020AFC Telford1 - 0Gateshead[1-0]
17:0017.10.2020Curzon Ashton2 - 1Farsley[0-0]
17:0017.10.2020Gloucester6 - 1Blyth[5-1]
17:0017.10.2020Guiseley0 - 1Hereford[0-1]
17:0017.10.2020Kidderminster - Alfreton
17:0017.10.2020Leamington - Darlington
17:0017.10.2020Southport1 - 0Chorley[1-0]
17:0017.10.2020Spennymoor2 - 1Chester[1-1]
17:0017.10.2020York0 - 0Brackley Town[0-0]
17:0010.10.2020Alfreton1 - 1Spennymoor[1-1]
17:0010.10.2020Blyth1 - 1AFC Telford[0-1]
17:0024.10.2020Bath - Dulwich Hamlet
17:0024.10.2020Chelmsford1 - 0Maidstone[0-0]
17:0024.10.2020Ebbsfleet3 - 2Hungerford[1-2]
17:0024.10.2020Havant & W - Slough
17:0024.10.2020Tonbridge - Braintree
17:0024.10.2020Welling - St. Albans
17:0017.10.2020Billericay1 - 2Havant & W[1-0]
17:0017.10.2020Braintree0 - 4Dorking[0-1]
17:0017.10.2020Dartford1 - 0Bath[0-0]
17:0017.10.2020Dulwich Hamlet0 - 2Chippenham[0-1]
17:0017.10.2020Eastbourne Boro1 - 1Chelmsford[1-1]
17:0017.10.2020Hungerford1 - 0Concord[1-0]
17:0017.10.2020Maidstone4 - 1Hemel Hempstead[3-0]
17:0017.10.2020Oxford City4 - 0Tonbridge[3-0]
17:0017.10.2020Slough4 - 4Welling[1-3]
17:0017.10.2020St. Albans3 - 2Ebbsfleet[2-2]
17:0010.10.2020Bath2 - 0Billericay[1-0]
17:0010.10.2020Chelmsford1 - 1Oxford City[1-1]
17:0010.10.2020Chippenham1 - 0Braintree[0-0]
17:0010.10.2020Concord1 - 1St. Albans[1-0]
England: Npl Premier Division
17:0024.10.2020Bamber Bridge1 - 2Buxton[0-2]
17:0024.10.2020Lancaster2 - 1Warrington[0-0]
17:0024.10.2020Matlock - Scarborough
17:0024.10.2020Mickleover3 - 0Grantham[1-0]
17:0024.10.2020Morpeth - Ashton Utd
17:0024.10.2020Nantwich - Hyde
17:0024.10.2020Radcliffe2 - 1Gainsborough[1-1]
17:0024.10.2020Stalybridge0 - 1Basford[0-1]
17:0024.10.2020Whitby - FC United
17:0024.10.2020Whitby2 - 1Morpeth[2-0]
17:0024.10.2020Witton2 - 1Atherton[2-0]
21:4520.10.2020Ashton Utd - Radcliffe
21:4520.10.2020Atherton5 - 0Bamber Bridge[4-0]
21:4520.10.2020Basford1 - 0Stafford[0-0]
21:4520.10.2020Buxton2 - 2Mickleover[2-2]
21:4520.10.2020FC United1 - 1Lancaster[0-0]
21:4520.10.2020Gainsborough3 - 2Stalybridge[3-2]
21:4520.10.2020Grantham0 - 1Matlock[0-1]
21:4520.10.2020South Shields0 - 0Morpeth[0-0]
21:4520.10.2020Warrington2 - 2Nantwich[0-1]
17:0024.10.2020Alvechurch1 - 2Needham Market[1-1]
17:0024.10.2020Bromsgrove0 - 2Hitchin[0-1]
17:0024.10.2020Coalville4 - 1AFC Rushden & Diamonds[1-0]
17:0024.10.2020Lowestoft2 - 3Stratford[1-2]
17:0024.10.2020Redditch2 - 0Nuneaton[1-0]
17:0024.10.2020Royston2 - 1Hednesford[2-1]
17:0024.10.2020Rushall1 - 1Kings Langley[1-0]
17:0024.10.2020Tamworth3 - 0Biggleswade Town[0-0]
21:3020.10.2020Nuneaton6 - 2St. Ives[2-2]
17:0017.10.2020AFC Rushden & Diamonds2 - 1Hednesford[1-0]
17:0017.10.2020Barwell2 - 1Nuneaton[0-1]
17:0017.10.2020Biggleswade Town2 - 1Alvechurch[0-1]
17:0017.10.2020Coalville6 - 1Banbury[2-1]
17:0017.10.2020Leiston1 - 4Peterborough Sports[1-3]
17:0017.10.2020Lowestoft1 - 1Rushall[1-0]
17:0017.10.2020Needham Market3 - 0Bromsgrove[1-0]
17:0017.10.2020St. Ives3 - 1Redditch[1-1]
17:0017.10.2020Stourbridge0 - 0Kings Langley[0-0]
17:0024.10.2020Chesham - Taunton
17:0024.10.2020Dorchester1 - 6Salisbury[1-2]
17:0024.10.2020Farnborough4 - 1Beaconsfield Town[3-1]
17:0024.10.2020Gosport - Merthyr Town
17:0024.10.2020Swindon S2 - 3Truro[1-0]
17:0024.10.2020Tiverton5 - 0Walton Casuals[2-0]
17:0024.10.2020Yate Town2 - 6Poole[1-3]
17:0017.10.2020Gosport2 - 2Harrow[2-1]
17:0017.10.2020Hartley Wintney0 - 2Salisbury[0-1]
17:0017.10.2020Hayes & Yeading3 - 1Truro[1-0]
17:0017.10.2020Merthyr Town - Walton Casuals
17:0017.10.2020Poole1 - 0Hendon[1-0]
17:0017.10.2020Swindon S1 - 0Dorchester[0-0]
17:0017.10.2020Taunton1 - 2Met. Police[0-1]
17:0017.10.2020Tiverton3 - 1Farnborough[3-0]
17:0017.10.2020Weston-super-Mare1 - 2Wimborne[1-0]
17:0017.10.2020Yate Town0 - 1Chesham[0-1]
17:0010.10.2020Beaconsfield Town0 - 0Hayes & Yeading[0-0]
17:0010.10.2020Chesham0 - 1Swindon S[0-0]
17:0024.10.2020Bishop's Stortford - Bowers & Pitsea
17:0024.10.2020Bognor Regis2 - 0Margate[2-0]
17:0024.10.2020Brightlingsea1 - 2Folkestone[0-1]
17:0024.10.2020Carshalton2 - 0Enfield Town[0-0]
17:0024.10.2020Cheshunt3 - 2Kingstonian[2-2]
17:0024.10.2020Corinthian-Casuals0 - 0Leatherhead[0-0]
17:0024.10.2020East Thurrock1 - 3Worthing[0-2]
17:0024.10.2020Hornchurch1 - 1Horsham FC[0-1]
17:0024.10.2020Merstham1 - 4Potters Bar[0-3]
21:4521.10.2020Cray - Bognor Regis
21:4521.10.2020Kingstonian1 - 0Potters Bar[0-0]
21:4520.10.2020Brightlingsea3 - 0Leatherhead[3-0]
21:4520.10.2020Cheshunt0 - 3Hornchurch[0-2]
21:4520.10.2020East Thurrock3 - 2Horsham FC[2-1]
21:4520.10.2020Enfield Town1 - 0Margate[0-0]
21:4520.10.2020Folkestone - Bowers & Pitsea
21:4520.10.2020Lewes1 - 0Merstham[0-0]
21:4520.10.2020Wingate & Finchley4 - 1Corinthian-Casuals[1-0]
21:4520.10.2020Worthing - Bishop's Stortford
17:0017.10.2020Bishop's Stortford2 - 0Cheshunt[1-0]
England: Professional Development League
15:0023.10.2020Watford U230 - 3Coventry U23[0-2]
15:0021.10.2020Crewe U234 - 1QPR U23[2-1]
14:0021.10.2020Wigan U233 - 0Charlton U23[2-0]
16:0020.10.2020Barnsley U232 - 2Colchester U23[1-1]
16:0020.10.2020Sheffield Wed U231 - 0Cardiff U23[0-0]
21:0019.10.2020Nottingham U234 - 0Watford U23[2-0]
17:0019.10.2020Hull U234 - 0Swansea U23[1-0]
15:0019.10.2020Sheffield Utd U234 - 0Bristol City U23[2-0]
16:0016.10.2020Birmingham U234 - 5Ipswich U23[2-0]
15:0016.10.2020Coventry U230 - 1Millwall U23[0-0]
15:0012.10.2020Colchester U230 - 2Ipswich U23[0-1]
15:0006.10.2020Ipswich U232 - 1Cardiff U23[1-1]
15:0006.10.2020Nottingham U233 - 1Hull U23[1-0]
14:0006.10.2020Millwall U230 - 1Charlton U23[0-1]
15:0005.10.2020Sheffield Wed U231 - 2Birmingham U23[1-0]
17:0004.10.2020Swansea U233 - 3Colchester U23[2-0]
16:0002.10.2020Watford U230 - 4Bristol City U23[0-0]
15:0030.09.2020Crewe U232 - 3Coventry U23[1-0]
England: Efl Cup
21:4501.10.2020Liverpool0 - 1Arsenal[0-0]
21:0001.10.2020Aston Villa0 - 1Stoke[0-1]
19:3001.10.2020Brentford3 - 0Fulham[1-0]
21:4530.09.2020Brighton0 - 3Manchester Utd[0-1]
21:4530.09.2020Everton4 - 1West Ham[1-0]
21:0030.09.2020Burnley0 - 3Manchester City[0-1]
19:3030.09.2020Newport1 - 2Newcastle[1-0]
21:4529.09.2020Tottenham2 - 1Chelsea[0-1]
England: Efl Trophy
21:4513.10.2020Crawley1 - 2Arsenal U21[1-1]
21:4506.10.2020Cheltenham2 - 0Plymouth[0-0]
21:4506.10.2020Fleetwood3 - 0Aston Villa U21[3-0]
21:4506.10.2020Harrogate3 - 1Leicester U21[2-0]
21:4506.10.2020Oldham2 - 0Doncaster[0-0]
21:4506.10.2020Southend0 - 3Portsmouth[0-2]
21:3006.10.2020Bradford City1 - 2Wolves U21[0-0]
21:3006.10.2020Northampton5 - 0Southampton U21[2-0]
21:0006.10.2020Accrington2 - 1Blackpool[0-1]
21:0006.10.2020Burton2 - 4Cambridge Utd[2-2]
21:0006.10.2020Forest Green3 - 0West Brom U21[3-0]
21:0006.10.2020Ipswich2 - 0Gillingham[0-0]
21:0006.10.2020Leyton Orient2 - 0AFC Wimbledon[1-0]
21:0006.10.2020Mansfield1 - 3Lincoln[0-1]
21:0006.10.2020Newport0 - 5Norwich U21[0-1]
21:0006.10.2020Oxford Utd2 - 1Bristol Rovers[0-1]
21:0006.10.2020Sunderland5 - 3Carlisle[2-1]
21:0006.10.2020Swindon3 - 4Exeter[0-2]
21:0006.10.2020Wigan1 - 3Port Vale[0-2]
20:0006.10.2020Peterborough4 - 2Fulham U21[1-0]
England: Fa Cup - Qualification
16:0025.10.2020AFC Fylde2 - 1Altrincham[1-0]
17:0024.10.2020Aldershot1 - 2Woking[1-1]
17:0024.10.2020Banbury2 - 1Bury Town[0-1]
17:0024.10.2020Boreham Wood2 - 0Wimborne[0-0]
17:0024.10.2020Brackley Town5 - 1Marske[3-1]
17:0024.10.2020Canvey3 - 2Cray[3-0]
17:0024.10.2020Dag & Red1 - 0Hartley Wintney[1-0]
17:0024.10.2020Eastleigh3 - 1Weston-super-Mare[0-0]
17:0024.10.2020FC United2 - 1Guiseley[1-1]
17:0024.10.2020Hemel Hempstead0 - 1Hampton & Richmond[0-1]
17:0024.10.2020Ilkeston0 - 6Hartlepool[0-3]
17:0024.10.2020Maidenhead2 - 3Cray Valley PM[2-2]
17:0024.10.2020Solihull Moors4 - 0Wrexham[1-0]
17:0024.10.2020South Shields2 - 0FC Halifax[1-0]
17:0024.10.2020Stafford1 - 4Skelmersdale[0-1]
17:0024.10.2020Stockport1 - 2Chesterfield[0-0]
17:0024.10.2020Sutton0 - 1Bromley[0-1]
17:0024.10.2020Weymouth2 - 3Oxford City[0-2]
17:0024.10.2020Yeovil4 - 3Dover[2-2]
England: Fa Trophy
17:0027.09.2020Concord - Harrogate
England: Premier League 2
15:0025.10.2020Leeds U232 - 0Norwich U23[2-0]
15:0024.10.2020Liverpool U233 - 1Chelsea U23[3-0]
15:0024.10.2020Manchester City U234 - 1Arsenal U23[1-1]
21:0023.10.2020Brighton U230 - 4Leicester U23[0-2]
21:0023.10.2020Manchester Utd U232 - 1Everton U23[0-0]
16:0023.10.2020Middlesbrough U233 - 0Burnley U23[0-0]
16:0023.10.2020West Brom U231 - 0Newcastle Utd U23[0-0]
16:0023.10.2020West Ham U230 - 0Blackburn U23[0-0]
15:0023.10.2020Derby U233 - 1Southampton U23[1-1]
21:0019.10.2020Everton U230 - 0Tottenham U23[0-0]
16:0019.10.2020Burnley U230 - 1Crystal Palace U23[0-0]
15:0019.10.2020Newcastle Utd U232 - 1Fulham U23[0-1]
15:0019.10.2020Sunderland U230 - 6Middlesbrough U23[0-4]
15:0019.10.2020Wolves U231 - 3Aston Villa U23[0-1]
16:0018.10.2020Manchester City U234 - 0Leicester U23[2-0]
16:0018.10.2020Southampton U230 - 1Blackburn U23[0-1]
17:0017.10.2020Brighton U231 - 0Liverpool U23[0-0]
England: Premier League U18
16:0024.10.2020Newcastle Utd U180 - 1Manchester City U18[0-0]
16:0024.10.2020Wolverhampton U182 - 0Leeds U18[0-0]
15:0024.10.2020Sunderland U181 - 3Burnley U18[0-3]
14:0024.10.2020Aston Villa U180 - 3Fulham U18[0-1]
14:0024.10.2020Blackburn U181 - 3Middlesbrough U18[0-2]
14:0024.10.2020Crystal Palace U181 - 0Leicester U18[1-0]
14:0024.10.2020Derby U180 - 4Manchester Utd U18[0-1]
14:0024.10.2020West Brom U181 - 3Arsenal U18[1-2]
13:3024.10.2020Tottenham U184 - 4Reading U18[2-4]
13:0024.10.2020Brighton U182 - 3West Ham U18[1-2]
13:0024.10.2020Everton U180 - 4Liverpool U18[0-4]
14:1523.10.2020Chelsea U184 - 3Norwich U18[1-2]
16:0017.10.2020Stoke City U181 - 1Newcastle Utd U18[1-0]
16:0017.10.2020Wolverhampton U183 - 0Derby U18[2-0]
15:0017.10.2020Liverpool U183 - 2Sunderland U18[0-0]
15:0017.10.2020Middlesbrough U180 - 0Manchester City U18[0-0]
15:0017.10.2020Southampton U188 - 2Leicester U18[5-0]
14:0017.10.2020Tottenham U180 - 2Aston Villa U18[0-0]
13:3017.10.2020West Brom U181 - 4Fulham U18[0-0]
13:0017.10.2020Arsenal U180 - 5Brighton U18[0-3]
England: Women’S Super League
16:3018.10.2020Arsenal W6 - 1Tottenham W[5-0]
16:0018.10.2020Bristol City W0 - 4Birmingham W[0-2]
16:0018.10.2020Reading W1 - 1Manchester City W[1-0]
15:0018.10.2020Everton W2 - 2Brighton W[1-1]
14:3018.10.2020West Ham W2 - 4Manchester Utd W[1-3]
14:3017.10.2020Aston Villa W - Chelsea W
16:3011.10.2020Chelsea W3 - 1Manchester City W[1-0]
16:0011.10.2020Bristol City W - Aston Villa W
16:0011.10.2020Reading W0 - 1Birmingham W[0-0]
15:0011.10.2020Everton W3 - 1West Ham W[1-1]
14:3011.10.2020Brighton W0 - 5Arsenal W[0-2]
14:3010.10.2020Tottenham W0 - 1Manchester Utd W[0-0]
17:0004.10.2020West Ham W0 - 1Reading W[0-1]
16:3004.10.2020Birmingham W0 - 1Chelsea W[0-1]
16:0004.10.2020Arsenal W3 - 1Bristol City W[1-1]
14:3004.10.2020Manchester City W4 - 1Tottenham W[1-0]
14:0004.10.2020Manchester Utd W3 - 0Brighton W[1-0]
14:3003.10.2020Aston Villa W0 - 6Everton W[0-4]
England: Women’S Championship
16:0018.10.2020Blackburn W1 - 0London City Lionesses W[1-0]
16:0018.10.2020Charlton W2 - 3Coventry United W[2-0]
16:0018.10.2020Crystal Palace W1 - 4Leicester W[1-2]
15:0018.10.2020Sheffield Utd W0 - 0Lewes W[0-0]
14:0018.10.2020London Bees W1 - 2Durham W[1-1]
16:0011.10.2020Coventry United W0 - 3Sheffield Utd W[0-1]
16:0011.10.2020Leicester W2 - 1Liverpool W[1-0]
16:0011.10.2020London City Lionesses W2 - 1London Bees W[1-0]
14:0011.10.2020Durham W2 - 0Crystal Palace W[1-0]
14:0011.10.2020Lewes W1 - 0Blackburn W[0-0]
16:0004.10.2020Charlton W - Sheffield Utd W
16:0004.10.2020Coventry United W1 - 2Liverpool W[0-2]
16:0004.10.2020Leicester W2 - 2Durham W[0-1]
16:0004.10.2020London Bees W1 - 4Crystal Palace W[0-2]
16:0004.10.2020London City Lionesses W0 - 1Lewes W[0-1]
16:0027.09.2020Crystal Palace W2 - 3Blackburn W[1-1]
16:0027.09.2020Lewes W1 - 0Coventry United W[1-0]
16:0027.09.2020Liverpool W4 - 0Charlton W[2-0]
16:0027.09.2020Sheffield Utd W4 - 0London Bees W[1-0]
14:0027.09.2020Durham W1 - 0London City Lionesses W[1-0]
England: Women’S Fa Cup
21:1501.10.2020Manchester City W2 - 1Arsenal W[2-1]
21:1530.09.2020Birmingham W0 - 3Everton W[0-1]
16:0027.09.2020Brighton W2 - 3Birmingham W[1-1]
16:0027.09.2020Leicester W1 - 2Manchester City W[0-2]
15:0027.09.2020Everton W2 - 1Chelsea W[1-1]
England: Women\'S League Cup
21:4507.10.2020Blackburn W0 - 1Birmingham W[0-0]
21:4507.10.2020Lewes W1 - 2Crystal Palace W[0-0]
21:3007.10.2020Aston Villa W1 - 0Sheffield Utd W[1-0]
21:3007.10.2020Brighton W2 - 3West Ham W[1-1]
21:3007.10.2020Bristol City W4 - 0London Bees W[2-0]
21:3007.10.2020Reading W4 - 0Charlton W[1-0]
21:0007.10.2020Chelsea W4 - 1Arsenal W[3-1]
21:0007.10.2020Durham W5 - 2Coventry United W[2-1]
21:0007.10.2020Manchester City W3 - 1Everton W[0-1]
17:3007.10.2020Tottenham W4 - 0London City Lionesses W[3-0]
16:0007.10.2020Liverpool W3 - 1Manchester Utd W[1-1]
Üye Yorumları
zlatan67 :  5 gün önce
Öncelikle SecurityXxX teşekkürler ... Dostum ben senin...devamı
SecurityXxX :  5 gün önce
Merhaba trend28, üstad ;zlatan67 arkadaşın dediğin, 3 adet 5...devamı
trend28 :  5 gün önce
Zlatan67 maçlarına baktığım zaman hala 3 adet 5 maça +5...devamı
Caziii_53 :  6 gün önce
Benim de bonus tamam daktır. Teşekkürler....devamı
burocktr :  6 gün önce
@akinakinov son maç lille-lens maçına 4,5 üstü oynamışsın...devamı
zlatan67 :  6 gün önce
Bahsettigin benim hesabimsa puanlar duzeltildi...devamı
35gultepe :  6 gün önce
Admin arkadaşların bonusu yatmış benim bonusum yatmamis...devamı
trend28 :  6 gün önce
Admin şu 5 maça +5 olan üyeleri bir düzeltinde şu puanlar...devamı
Tiger35 :  6 gün önce
Bonusum yatmış çok çok teşekkür ederim Sayın Bahis Doktoru...devamı
angelir61 :  6 gün önce
bir kişinin bahislerine baktım bazılarında 10 lu...devamı