Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• Futbol Anketleri
• MobilBahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Austria: Tipico Bundesliga
18:0019.10.2019Altach - Admira
18:0019.10.2019LASK Linz - Mattersburg
18:0019.10.2019Sturm Graz - Salzburg
15:3020.10.2019St. Polten - Austria Vienna
15:3020.10.2019Tirol - Hartberg
18:0020.10.2019Rapid Vienna - Wolfsberger AC
Austria: 2. Liga
20:1018.10.2019A. Klagenfurt - Horn
20:1018.10.2019Amstetten - Lafnitz
20:1018.10.2019Austria Vienna II - Wacker Innsbruck
20:1018.10.2019BW Linz - Floridsdorfer AC
20:1018.10.2019Vorwarts Steyr - A. Lustenau
15:3019.10.2019Liefering - Ried
17:0019.10.2019Dornbirn - FC Juniors
11:3020.10.2019Kapfenberg - Grazer
Austria: Regionalliga East
20:3017.10.2019Mauerwerk - Wiener Neustadt
20:0018.10.2019Neusiedl - Stripfing
20:0018.10.2019SK Rapid Vienna - Wiener Linien
20:3018.10.2019Drassburg - Ebreichsdorf
20:3018.10.2019Marchfeld - Bruck Leitha
20:3018.10.2019Traiskirchen - Mattersburg
17:0019.10.2019Wiener Viktoria - Wiener Sportklub
19:0019.10.2019Leobendorf - Admira
20:0018.10.2019Bad Gleichenberg - Kalsdorf
20:0018.10.2019Sturm Graz - Stadl Paura
20:0018.10.2019Vocklamarkt - Gleisdorf
20:0018.10.2019Wels - SC Weiz
16:0019.10.2019AC Wolfsberger - Ried
17:0019.10.2019Union Gurten - WSC Wels
18:3019.10.2019Allerheiligen - ATSV Wolfsberger
20:0019.10.2019St. Anna - Deutschlandsberger
20:0018.10.2019Schwaz - SC Imst
20:3018.10.2019SV Worgl - FC Zirl
17:3019.10.2019Kitzbuhel - Kufstein
12:0020.10.2019Wacker Innsbruck - Reichenau
17:0020.10.2019Telfs - Hall
20:0018.10.2019Johann - Wals-Grunau
20:0018.10.2019SAK 1914 - Seekirchen
16:0019.10.2019USK Anif - Bischofshofen
17:0019.10.2019A. Salzburg - Grodig
16:0020.10.2019Kuchl - Saalfelden
15:0019.10.2019Dornbirner S. - Rothis
17:0019.10.2019Hohenems - Bregenz
17:0019.10.2019Langenegg - A. Lustenau
18:0019.10.2019Lauterach - RW Rankweil
17:0020.10.2019Altach U21 - Wolfurt
Austria: Bundesliga Women
15:0019.10.2019Wacker Innsbruck W - Bergheim W
11:0020.10.2019Landhaus W - Vorderland W
13:3020.10.2019Sturm Graz W - Altenmarkt W
15:0020.10.2019Sudburgenland W - Horn W
16:0020.10.2019Neulengbach W - St. Polten W
Son Skorlar
Austria: Tipico Bundesliga
18:0006.10.2019Austria Vienna1 - 0Sturm Graz[0-0]
15:3006.10.2019Hartberg1 - 2LASK Linz[0-0]
15:3006.10.2019Wolfsberger AC4 - 0St. Polten[2-0]
18:0005.10.2019Admira3 - 1Tirol[3-1]
18:0005.10.2019Mattersburg2 - 3Rapid Vienna[1-1]
18:0005.10.2019Salzburg6 - 0Altach[3-0]
18:0029.09.2019Rapid Vienna3 - 3Hartberg[1-1]
15:3029.09.2019Altach0 - 2Mattersburg[0-0]
15:3029.09.2019Sturm Graz4 - 1Admira[1-0]
18:0028.09.2019Salzburg4 - 1Austria Vienna[2-1]
18:0028.09.2019St. Polten0 - 3LASK Linz[0-2]
18:0028.09.2019Wolfsberger AC2 - 2Tirol[0-0]
18:0022.09.2019LASK Linz2 - 2Salzburg[2-1]
15:3022.09.2019Austria Vienna2 - 0Altach[0-0]
15:3022.09.2019Hartberg0 - 2Wolfsberger AC[0-0]
18:0021.09.2019Admira1 - 1St. Polten[1-0]
18:0021.09.2019Mattersburg3 - 3Sturm Graz[1-2]
18:0021.09.2019Tirol0 - 2Rapid Vienna[0-0]
Austria: 2. Liga
11:3006.10.2019A. Lustenau3 - 2Liefering[2-1]
20:0005.10.2019Lafnitz1 - 1Dornbirn[0-0]
15:3005.10.2019Grazer2 - 3Austria Vienna II[0-2]
20:1004.10.2019Floridsdorfer AC0 - 2Amstetten[0-0]
20:1004.10.2019Horn2 - 4BW Linz[1-2]
20:1004.10.2019Ried1 - 0Vorwarts Steyr[0-0]
20:1004.10.2019Wacker Innsbruck1 - 2Kapfenberg[0-1]
19:3004.10.2019FC Juniors0 - 2A. Klagenfurt[0-1]
11:3029.09.2019A. Klagenfurt1 - 1Vorwarts Steyr[1-0]
11:3029.09.2019BW Linz2 - 3Ried[1-0]
15:3028.09.2019Dornbirn3 - 1Grazer[1-0]
15:3028.09.2019Wacker Innsbruck0 - 3Lafnitz[0-1]
20:1027.09.2019Amstetten1 - 2FC Juniors[1-2]
20:1027.09.2019Austria Vienna II4 - 1Floridsdorfer AC[2-0]
20:1027.09.2019Horn2 - 4A. Lustenau[0-2]
20:1027.09.2019Kapfenberg0 - 2Liefering[0-2]
11:3022.09.2019Vorwarts Steyr0 - 0Austria Vienna II[0-0]
21:0021.09.2019Floridsdorfer AC0 - 3Dornbirn[0-1]
15:3021.09.2019Liefering2 - 2Wacker Innsbruck[1-0]
20:1020.09.2019A. Lustenau2 - 1BW Linz[2-1]
Austria: Regionalliga East
19:0012.10.2019Wiener Linien0 - 0Wiener Viktoria[0-0]
16:3012.10.2019Stripfing2 - 1Traiskirchen[1-1]
20:3011.10.2019Ebreichsdorf0 - 0Marchfeld[0-0]
20:3011.10.2019Mauerwerk2 - 0Leobendorf[0-0]
20:3011.10.2019Wiener Neustadt2 - 6Drassburg[2-1]
20:3011.10.2019Wiener Sportklub2 - 1Neusiedl[1-0]
20:0011.10.2019Bruck Leitha1 - 2SK Rapid Vienna (Am)[1-1]
20:0011.10.2019Mattersburg (Am)2 - 1Admira (Am)[1-0]
17:0006.10.2019Admira (Am)0 - 0Stripfing[0-0]
17:0006.10.2019Leobendorf0 - 3Mattersburg (Am)[0-0]
17:0005.10.2019Wiener Viktoria2 - 2Bruck Leitha[0-2]
20:3004.10.2019Drassburg5 - 2Mauerwerk[2-2]
20:3004.10.2019Marchfeld3 - 2Neustadt[1-1]
20:0004.10.2019Neusiedl0 - 4Wiener Linien[0-3]
20:0004.10.2019SK Rapid Vienna (Am)0 - 0Ebreichsdorf[0-0]
19:3004.10.2019Traiskirchen1 - 3Wiener Sportklub[1-2]
20:3028.09.2019Neustadt0 - 1SK Rapid Vienna (Am)[0-0]
19:0028.09.2019Ebreichsdorf6 - 1Wiener Viktoria[4-1]
19:0028.09.2019Wiener Linien1 - 0Traiskirchen[0-0]
17:0028.09.2019Stripfing1 - 0Mattersburg (Am)[0-0]
16:0012.10.2019Ried (Am)4 - 0Vocklamarkt[1-0]
16:0012.10.2019Stadl Paura1 - 0Wels[0-0]
20:0011.10.2019ATSV Wolfsberger1 - 1Union Gurten[1-1]
20:0011.10.2019Deutschlandsberger3 - 4Allerheiligen[2-2]
20:0011.10.2019Gleisdorf1 - 2Bad Gleichenberg[0-1]
20:0011.10.2019Kalsdorf1 - 1St. Anna[0-0]
20:0005.10.2019Sturm Graz (Am)3 - 1ATSV Wolfsberger[0-0]
19:0005.10.2019Union Gurten1 - 1Deutschlandsberger[1-1]
16:0005.10.2019AC Wolfsberger (Am)4 - 2Stadl Paura[1-0]
20:0004.10.2019Allerheiligen1 - 2St. Anna[0-1]
20:0004.10.2019Bad Gleichenberg1 - 4Ried (Am)[0-2]
20:0004.10.2019Gleisdorf4 - 0Kalsdorf[3-0]
20:0004.10.2019Vocklamarkt4 - 1SC Weiz[1-1]
20:0004.10.2019Wels1 - 6WSC Wels[1-4]
20:0001.10.2019Sturm Graz (Am)1 - 2Union Gurten[0-1]
18:3029.09.2019ATSV Wolfsberger6 - 0Wels[1-0]
20:0028.09.2019St. Anna0 - 1Union Gurten[0-1]
17:0028.09.2019Stadl Paura2 - 5Vocklamarkt[1-2]
16:0028.09.2019Ried (Am)1 - 2Gleisdorf[1-0]
16:0028.09.2019WSC Wels4 - 1AC Wolfsberger (Am)[3-1]
19:0012.10.2019FC Zirl0 - 6Kitzbuhel[0-1]
17:0012.10.2019SC Imst1 - 2Wacker Innsbruck (Am)[0-1]
16:3012.10.2019Reichenau3 - 1Telfs[2-1]
16:0012.10.2019Hall2 - 1SV Worgl[0-0]
20:0011.10.2019Kufstein2 - 0Schwaz[1-0]
17:0006.10.2019SC Imst2 - 0Kufstein[-]
16:0006.10.2019Schwaz5 - 1FC Zirl[2-0]
17:3005.10.2019Kitzbuhel1 - 2Hall[1-1]
17:0005.10.2019Wacker Innsbruck (Am)2 - 2Telfs[1-0]
20:3004.10.2019SV Worgl4 - 0Reichenau[3-0]
18:0029.09.2019Telfs1 - 2SV Worgl[0-1]
11:3029.09.2019Reichenau2 - 0Kitzbuhel[1-0]
16:0028.09.2019Hall2 - 3Schwaz[0-2]
20:3027.09.2019FC Zirl1 - 4SC Imst[0-3]
20:0027.09.2019Kufstein2 - 1Wacker Innsbruck (Am)[0-0]
18:0022.09.2019Wacker Innsbruck (Am)0 - 3SV Worgl[0-1]
17:3021.09.2019Kitzbuhel1 - 4Telfs[1-1]
20:3020.09.2019SC Imst0 - 0Hall[0-0]
20:0020.09.2019Kufstein1 - 5FC Zirl[0-3]
20:0018.09.2019Schwaz2 - 2Reichenau[0-1]
17:0012.10.2019Grodig1 - 3SAK 1914[1-1]
15:0012.10.2019Wals-Grunau1 - 1A. Salzburg[1-0]
20:0011.10.2019Bischofshofen0 - 2Johann[0-1]
20:0011.10.2019Kuchl1 - 5USK Anif[1-1]
20:0011.10.2019Saalfelden1 - 1Seekirchen[0-1]
17:0005.10.2019A. Salzburg7 - 0Bischofshofen[3-0]
16:0005.10.2019USK Anif1 - 5Saalfelden[1-1]
20:0004.10.2019Johann1 - 1Kuchl[1-0]
20:0004.10.2019SAK 19144 - 2Wals-Grunau[2-1]
20:0004.10.2019Seekirchen2 - 2Grodig[1-1]
16:0029.09.2019Kuchl1 - 0A. Salzburg[0-0]
15:3029.09.2019Wals-Grunau1 - 5Seekirchen[0-2]
18:0028.09.2019Saalfelden1 - 0Grodig[1-0]
15:0028.09.2019USK Anif3 - 1Johann[1-0]
20:0027.09.2019Bischofshofen0 - 7SAK 1914[0-3]
20:3024.09.2019SAK 19145 - 2Kuchl[2-1]
20:0024.09.2019Johann1 - 2Saalfelden[1-2]
19:4524.09.2019A. Salzburg3 - 2USK Anif[2-2]
19:3024.09.2019Grodig1 - 2Wals-Grunau[0-0]
19:3024.09.2019Seekirchen3 - 3Bischofshofen[1-1]
17:0013.10.2019Rothis2 - 0Altach U21[2-0]
17:0013.10.2019Wolfurt0 - 3Hohenems[0-1]
17:0012.10.2019Bregenz1 - 2Lauterach[0-1]
17:0012.10.2019Langenegg2 - 1Dornbirner S.[0-0]
16:0012.10.2019A. Lustenau (Am)0 - 4RW Rankweil[0-1]
11:3006.10.2019Dornbirner S.3 - 1A. Lustenau (Am)[2-1]
18:0005.10.2019Lauterach1 - 0Wolfurt[0-0]
17:0005.10.2019Hohenems1 - 1Rothis[0-1]
17:0005.10.2019RW Rankweil2 - 7Bregenz[1-4]
16:0005.10.2019Altach U212 - 4Langenegg[2-3]
17:0029.09.2019Rothis3 - 2Lauterach[1-1]
17:0029.09.2019Wolfurt2 - 1RW Rankweil[0-1]
12:0029.09.2019Langenegg1 - 2Hohenems[0-1]
11:3029.09.2019Dornbirner S.0 - 2Altach U21[0-2]
17:0028.09.2019A. Lustenau (Am)3 - 2Bregenz[2-1]
17:0022.09.2019RW Rankweil2 - 6Rothis[1-1]
18:0021.09.2019Lauterach1 - 1Langenegg[1-1]
17:0021.09.2019Bregenz3 - 0Wolfurt[1-0]
17:0021.09.2019Hohenems3 - 3Dornbirner S.[1-2]
20:0020.09.2019Altach U217 - 1A. Lustenau (Am)[4-0]
Austria: Ofb Cup
21:4525.09.2019Rapid Vienna1 - 2Salzburg[0-0]
20:0025.09.2019ATSV Wolfsberger0 - 6Wolfsberger AC[0-2]
20:0025.09.2019Vorwarts Steyr3 - 4Ried[0-2]
20:0025.09.2019WSC Wels1 - 4Altach[0-2]
19:3025.09.2019A. Klagenfurt2 - 4Sturm Graz[1-1]
19:3025.09.2019Tirol5 - 2Austria Vienna[2-1]
19:3025.09.2019Wiener Viktoria1 - 4LASK Linz[0-1]
21:4524.09.2019St. Polten2 - 1Mattersburg[0-0]
20:3024.09.2019Amstetten4 - 1BW Linz[0-1]
20:3024.09.2019Marchfeld1 - 2Kapfenberg[0-2]
20:3024.09.2019St. Anna2 - 0Dornbirn[1-0]
20:0024.09.2019Ebreichsdorf2 - 1Admira[2-0]
20:0024.09.2019Gleisdorf3 - 0FC Juniors[0-0]
20:0024.09.2019Union Gurten2 - 0Horn[0-0]
19:4524.09.2019Grazer1 - 2Wacker Innsbruck[0-2]
17:4524.09.2019A. Lustenau2 - 1Floridsdorfer AC[1-1]
Austria: Bundesliga Women
14:0013.10.2019Bergheim W0 - 2Sturm Graz W[0-2]
11:0013.10.2019Vorderland W2 - 4Neulengbach W[1-2]
15:0012.10.2019Horn W1 - 5Landhaus W[0-3]
14:3012.10.2019Altenmarkt W0 - 2Sudburgenland W[0-1]
14:3012.10.2019St. Polten W14 - 3Wacker Innsbruck W[6-1]
15:0022.09.2019Landhaus W2 - 1Altenmarkt W[1-0]
14:0022.09.2019Sudburgenland W2 - 1Bergheim W[2-1]
11:0022.09.2019Vorderland W0 - 2St. Polten W[0-1]
13:3021.09.2019Sturm Graz W5 - 2Wacker Innsbruck W[2-2]
20:0020.09.2019Neulengbach W0 - 1Horn W[0-1]
Üye Yorumları
Zlatan498 :  10 saat önce
Admin ,ben de yeni üye oldum ama sponsor ismi kaydet olmuyor....devamı
bahis doktoru :  16 saat önce
merhaba, bonusların gönderimi için gerekli işlem...devamı
oridevo :  19 saat önce
Admin Eylül ayı bonusları ne zaman yüklenecek acaba Ekim'in...devamı
C4GR1 :  1 gün önce
Gmail degil hotmail olacak admin. ...devamı
Tiger35 :  1 gün önce
sorma valla sıfır cektim maçlar hep ters geldi...devamı
trend28 :  2 gün önce
Tiger35 dün seni fena ters köşeye yatırmış lar şans senden...devamı
oridevo :  2 gün önce
Bonuslar yüklenmeyecek galiba admin...devamı
yakupy :  3 gün önce
Sayın admin eylül bonusları ne zaman yatar acaba. bugün yatsa...devamı
trend28 :  5 gün önce
Teşekkürler ödüller belli olmuş ...devamı
trend28 :  5 gün önce
Sayın bahis doktoru Ekim ayı ödülleri ile ilgili neden bilgi...devamı