Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün
Sweden: Allsvenskan
20:0024.05.2019Sundsvall1 - 1AIK[1-1]
Sweden: Division 2 - Norrland
20:0024.05.2019Kramfors-Alliansen - Umea FC
20:3024.05.2019Valbo FF - Upsala
20:0024.05.2019Qviding - Ullareds IK
20:0024.05.2019Huddinge - AFK Linkopings
20:3024.05.2019Haninge - Assyriska FF
20:0024.05.2019Stenungsunds - Vanersborgs IF
20:0024.05.2019Vanersborgs FK - Torslanda
20:0024.05.2019IFK Berga - Karlskrona
20:0024.05.2019IFK Hassleholm - Asarums
Gelecek Maçlar
Sweden: Allsvenskan
17:0025.05.2019Hacken - Goteborg
17:0025.05.2019Malmo FF - AFC Eskilstuna
19:0025.05.2019Helsingborg - Falkenbergs
16:0026.05.2019Djurgarden - Ostersunds
18:3026.05.2019Kalmar - Elfsborg
20:0027.05.2019Hammarby - Norrkoping
20:0027.05.2019Orebro - Sirius
20:0028.05.2019Malmo FF - Sundsvall
Sweden: Superettan
17:0025.05.2019Frej - Varbergs
17:0025.05.2019Halmstad - Degerfors
17:0025.05.2019Syrianska - Brommapojkarna
19:0025.05.2019Jonkopings - Brage
16:0026.05.2019Mjallby - GAIS
18:3026.05.2019Trelleborgs - Osters
20:0027.05.2019Vasteras SK - Norrby
20:0028.05.2019Dalkurd - Orgryte
Sweden: Division 1 - Norra
15:0025.05.2019Team TG FF - Karlslunds
17:0025.05.2019Bodens - Carlstad
17:0025.05.2019Karlstad - Gefle
17:0025.05.2019Sollentuna - Forward
17:0025.05.2019Sylvia - Akropolis
17:0026.05.2019Umea FC - Nykopings
18:0026.05.2019Sandvikens - Linkoping City
18:0026.05.2019Vasalunds - Rynninge
20:0029.05.2019Rynninge - Carlstad
20:3029.05.2019Forward - Akropolis
16:0030.05.2019Gefle - Team TG FF
16:0030.05.2019Linkoping City - Vasalunds
16:3030.05.2019Bodens - Sollentuna
17:0030.05.2019Nykopings - Karlstad
17:0030.05.2019Sylvia - Sandvikens
18:0030.05.2019Karlslunds - Umea FC
14:0025.05.2019Lindome - Eskilsminne
16:0025.05.2019Oskarshamns - Lunds
17:0025.05.2019Assyriska IK - Ljungskile
17:0025.05.2019Atvidabergs - Tvaakers
17:0025.05.2019Kristianstads - Varnamo
17:0025.05.2019Utsiktens - Oddevold
17:0026.05.2019Torns - Landskrona
20:0029.05.2019Ljungskile - Utsiktens
20:0029.05.2019Varnamo - Torns
20:3029.05.2019Trollhattan - Lindome
15:0030.05.2019Tvaakers - Skovde AIK
16:0030.05.2019Eskilsminne - Oskarshamns
17:0030.05.2019Landskrona - Assyriska IK
17:0030.05.2019Lunds - Atvidabergs
18:0030.05.2019Oddevold - Kristianstads
Sweden: Division 2 - Norrland
15:0025.05.2019Anundsjo - Skelleftea
15:0025.05.2019Gottne IF - Friska Viljor
15:0025.05.2019IFK Umea - Pitea
15:0025.05.2019Ytterhogdals - Timra
17:0025.05.2019Sandviks - IFK Lulea
17:0025.05.2019Taftea IK - IFK Ostersund
20:3029.05.2019Umea FC - Pitea
15:0030.05.2019Friska Viljor - Anundsjo
15:0030.05.2019IFK Lulea - Gottne IF
15:0030.05.2019Skelleftea - Ytterhogdals
15:0030.05.2019Timra - Kramfors-Alliansen
16:0030.05.2019IFK Ostersund - Sandviks
16:0030.05.2019Taftea IK - IFK Umea
15:0025.05.2019Karlbergs - Kungsangens
15:0025.05.2019Skiljebo - Lidingo IFK
17:0025.05.2019Hudiksvalls - IFK Stocksund
17:0025.05.2019Taby - Kvarnsvedens
14:0026.05.2019Gute - Mora
16:0026.05.2019Enkopings SK - Sundbybergs
20:3029.05.2019Hudiksvalls - Valbo FF
21:0029.05.2019Kungsangens - Upsala
15:0030.05.2019IFK Stocksund - Gute
15:0030.05.2019Lidingo IFK - Enkopings SK
15:0030.05.2019Mora - Skiljebo
15:0030.05.2019Sundbybergs - Taby
16:0030.05.2019Kvarnsvedens - Karlbergs
15:0025.05.2019IFK Malmo - Onsala
15:0025.05.2019Olympic - Prespa Birlik
17:0025.05.2019Angelholms - Assyriska BK
17:0025.05.2019Eslovs - Stafsinge
17:0025.05.2019Vinbergs - Rosengard
20:0028.05.2019Ullareds IK - Vinbergs
20:0029.05.2019Eslovs - Olympic
20:0029.05.2019Hittarps - Qviding
20:0029.05.2019Rosengard - Angelholms
14:0030.05.2019Stafsinge - Halmia
15:0030.05.2019Assyriska BK - IFK Malmo
15:0030.05.2019Onsala - Prespa Birlik
15:0025.05.2019Motala - Stockholm Internazionale
15:0025.05.2019Tyreso - Aspudden Tellus
17:0025.05.2019Arameisk-Syrianska - Assyriska IF
18:0026.05.2019Varmbols - Enskede
20:3027.05.2019Newroz - Sodertalje FK
20:0029.05.2019Arameisk-Syrianska - Haninge
20:4529.05.2019Aspudden Tellus - Varmbols
15:0030.05.2019Enskede - Newroz
16:0030.05.2019Assyriska IF - Huddinge
16:0030.05.2019Sodertalje FK - Motala
20:0030.05.2019AFK Linkopings - Tyreso
20:0030.05.2019Stockholm Internazionale - Assyriska FF
14:3025.05.2019Savedalens - Tidaholm IFK
15:0025.05.2019Amal - Grebbestads
17:0025.05.2019Nordvarmland - Orebro Syr.
17:0025.05.2019Uddevalla - Vargarda IK
20:0029.05.2019Savedalens - Uddevalla
20:0029.05.2019Vanersborgs IF - Vargarda IK
20:3029.05.2019Gauthiod - Stenungsunds
20:3029.05.2019Tidaholm IFK - Vanersborgs FK
15:0030.05.2019Torslanda - Amal
16:0030.05.2019Grebbestads - Nordvarmland
16:0030.05.2019Orebro Syr. - Lidkopings FK
15:0025.05.2019Almeboda/Linneryd - Dalstorps
15:0025.05.2019Bromolla - Nassjo
16:0025.05.2019Rappe GOIF - Hassleholms IF
17:0025.05.2019Nosaby IF - Osterlen FF
16:0026.05.2019Raslatts - Husqvarna
20:3029.05.2019Husqvarna - Bromolla
14:0030.05.2019Nassjo - IFK Hassleholm
15:0030.05.2019Hassleholms IF - Almeboda/Linneryd
15:0030.05.2019Karlskrona - Rappe GOIF
15:0030.05.2019Raslatts - Nosaby IF
16:0030.05.2019Asarums - IFK Berga
16:0030.05.2019Dalstorps - Osterlen FF
Sweden: Svenska Cupen - Play Offs
16:0030.05.2019Hacken - AFC Eskilstuna
Sweden: Elitettan Women
14:0025.05.2019Borgeby W - AIK W
14:0025.05.2019IF Brommapojkarna W - Moron W
16:0025.05.2019Kvarnsvedens W - Kalmar W
16:0025.05.2019Mallbackens W - Lidkopings FK W
17:0025.05.2019Assi W - Umea W
15:0026.05.2019Hammarby W - Sundsvall W
16:3026.05.2019Asarums W - Uppsala W
20:0029.05.2019Lidkopings FK W - Hammarby W
20:0029.05.2019Moron W - Umea W
14:0030.05.2019IF Brommapojkarna W - Assi W
14:0030.05.2019Sundsvall W - Mallbackens W
15:0030.05.2019Uppsala W - Borgeby W
17:0030.05.2019AIK W - Kvarnsvedens W
20:0030.05.2019Kalmar W - Asarums W
Son Skorlar
Sweden: Allsvenskan
20:0020.05.2019AIK2 - 0Falkenbergs[0-0]
20:0020.05.2019Goteborg0 - 0Hammarby[0-0]
20:0020.05.2019Norrkoping2 - 0Sundsvall[2-0]
20:0020.05.2019Ostersunds1 - 3Orebro[0-2]
18:3019.05.2019Djurgarden2 - 0Elfsborg[2-0]
16:0019.05.2019Malmo FF1 - 0Kalmar[0-0]
16:0019.05.2019Sirius3 - 4Hacken[1-2]
17:0018.05.2019AFC Eskilstuna1 - 1Helsingborg[0-0]
20:0016.05.2019Goteborg0 - 0Malmo FF[0-0]
20:0016.05.2019Orebro1 - 2Norrkoping[0-1]
20:0015.05.2019Elfsborg1 - 0AFC Eskilstuna[0-0]
20:0015.05.2019Falkenbergs0 - 3Djurgarden[0-3]
20:0015.05.2019Hacken1 - 0Kalmar[0-0]
20:0015.05.2019Helsingborg1 - 3AIK[1-2]
20:0015.05.2019Sirius1 - 0Sundsvall[1-0]
20:0014.05.2019Hammarby4 - 0Ostersunds[3-0]
20:0013.05.2019Norrkoping1 - 2Goteborg[1-1]
18:3012.05.2019Malmo FF4 - 1Elfsborg[1-0]
16:0012.05.2019Djurgarden0 - 2AIK[0-0]
Sweden: Superettan
20:0021.05.2019Degerfors1 - 2Dalkurd[0-2]
20:0021.05.2019GAIS1 - 1Vasteras SK[1-1]
20:0020.05.2019Brage1 - 0Syrianska[0-0]
20:0020.05.2019Brommapojkarna0 - 2Jonkopings[0-1]
18:3019.05.2019Osters0 - 1Mjallby[0-1]
16:0019.05.2019Norrby3 - 0Frej[1-0]
16:0019.05.2019Trelleborgs2 - 1Orgryte[1-0]
17:0018.05.2019Varbergs1 - 0Halmstad[0-0]
20:0016.05.2019Dalkurd1 - 3Brage[1-3]
20:0016.05.2019Degerfors0 - 0Norrby[0-0]
20:0016.05.2019Jonkopings2 - 0Osters[2-0]
20:0016.05.2019Vasteras SK0 - 0Syrianska[0-0]
20:0015.05.2019Frej1 - 1Brommapojkarna[0-1]
20:0015.05.2019Mjallby2 - 1Trelleborgs[0-1]
20:0015.05.2019Orgryte1 - 1Varbergs[0-1]
20:0014.05.2019Halmstad1 - 2GAIS[1-2]
18:3012.05.2019Brage0 - 0Norrby[0-0]
18:3012.05.2019Syrianska1 - 2Mjallby[1-1]
16:0012.05.2019Osters0 - 0Vasteras SK[0-0]
19:0011.05.2019Orgryte1 - 1Jonkopings[1-1]
Sweden: Division 1 - Norra
18:0019.05.2019Carlstad2 - 2Karlstad[0-1]
17:0019.05.2019Gefle0 - 2Sylvia[0-1]
17:0019.05.2019Nykopings2 - 2Linkoping City[2-0]
16:0019.05.2019Rynninge1 - 2Umea FC[1-1]
16:0019.05.2019Team TG FF0 - 1Sollentuna[0-0]
17:0018.05.2019Forward1 - 2Vasalunds[0-2]
17:0018.05.2019Karlslunds0 - 0Sandvikens[0-0]
15:0018.05.2019Akropolis8 - 0Bodens[4-0]
17:3015.05.2019Umea FC2 - 1Vasalunds[0-1]
18:0012.05.2019Linkoping City0 - 1Karlstad[0-0]
18:0012.05.2019Sandvikens2 - 2Akropolis[1-2]
18:0012.05.2019Vasalunds3 - 0Nykopings[2-0]
16:0012.05.2019Umea FC1 - 0Carlstad[1-0]
17:0011.05.2019Bodens0 - 1Team TG FF[0-1]
17:0011.05.2019Karlslunds1 - 1Gefle[0-0]
17:0011.05.2019Sollentuna0 - 1Rynninge[0-1]
17:0011.05.2019Sylvia4 - 2Forward[2-0]
17:3005.05.2019Team TG FF3 - 1Vasalunds[2-0]
17:0005.05.2019Carlstad3 - 2Sylvia[2-0]
17:0005.05.2019Nykopings3 - 3Sandvikens[1-0]
20:3023.05.2019Skovde AIK2 - 2Trollhattan[0-1]
18:0019.05.2019Trollhattan2 - 1Atvidabergs[1-1]
18:0019.05.2019Varnamo2 - 2Landskrona[1-1]
17:0018.05.2019Eskilsminne4 - 1Utsiktens[2-0]
17:0018.05.2019Ljungskile2 - 1Kristianstads[1-0]
17:0018.05.2019Lunds0 - 2Oddevold[0-1]
17:0018.05.2019Oskarshamns1 - 2Skovde AIK[0-1]
17:0018.05.2019Tvaakers0 - 1Torns[0-1]
14:0018.05.2019Lindome1 - 2Assyriska IK[1-2]
18:0012.05.2019Kristianstads1 - 1Tvaakers[0-0]
18:0012.05.2019Varnamo1 - 1Atvidabergs[0-0]
16:0012.05.2019Oddevold3 - 3Oskarshamns[1-1]
17:0011.05.2019Assyriska IK1 - 0Eskilsminne[0-0]
17:0011.05.2019Ljungskile1 - 2Trollhattan[0-0]
17:0011.05.2019Torns1 - 0Lindome[0-0]
17:0011.05.2019Utsiktens0 - 0Skovde AIK[0-0]
16:0011.05.2019Landskrona2 - 0Lunds[0-0]
18:0005.05.2019Skovde AIK2 - 1Ljungskile[1-0]
18:0005.05.2019Trollhattan3 - 0Varnamo[0-0]
17:0005.05.2019Oskarshamns1 - 3Assyriska IK[1-1]
Sweden: Division 2 - Norrland
16:0019.05.2019IFK Lulea4 - 0Taftea IK[2-0]
17:0018.05.2019IFK Ostersund1 - 1IFK Umea[1-1]
17:0018.05.2019Pitea3 - 0Kramfors-Alliansen[0-0]
17:0018.05.2019Umea FC0 - 3Ytterhogdals[0-1]
15:0018.05.2019Friska Viljor6 - 0Sandviks[2-0]
15:0018.05.2019Skelleftea2 - 2Gottne IF[1-0]
15:0018.05.2019Timra6 - 2Anundsjo[5-1]
14:0012.05.2019Ytterhogdals2 - 2Pitea[1-0]
13:0012.05.2019IFK Ostersund3 - 0IFK Lulea[1-0]
17:0011.05.2019Gottne IF3 - 2Timra[2-0]
16:0011.05.2019Anundsjo0 - 2Umea FC[0-1]
15:0011.05.2019IFK Umea1 - 1Kramfors-Alliansen[0-1]
15:0011.05.2019Sandviks2 - 4Skelleftea[1-0]
15:0011.05.2019Taftea IK2 - 3Friska Viljor[0-1]
16:0005.05.2019IFK Lulea3 - 1IFK Umea[1-0]
15:0005.05.2019Pitea2 - 2Anundsjo[0-1]
17:3004.05.2019Umea FC2 - 1Gottne IF[2-0]
15:0004.05.2019Friska Viljor3 - 5IFK Ostersund[2-2]
15:0004.05.2019Timra2 - 0Sandviks[1-0]
17:0018.05.2019Kungsangens1 - 2Taby[1-1]
17:0018.05.2019Kvarnsvedens2 - 2Enkopings SK[2-0]
17:0018.05.2019Mora1 - 2Hudiksvalls[1-0]
17:0018.05.2019Upsala0 - 1Karlbergs[0-0]
15:0018.05.2019Lidingo IFK1 - 2Gute[0-2]
15:0018.05.2019Sundbybergs0 - 0Skiljebo[0-0]
14:0018.05.2019IFK Stocksund3 - 0Valbo FF[1-0]
17:3012.05.2019Gute5 - 1Sundbybergs[2-1]
17:0011.05.2019Hudiksvalls2 - 0Lidingo IFK[1-0]
17:0011.05.2019IFK Stocksund2 - 0Mora[0-0]
15:0011.05.2019Enkopings SK2 - 1Kungsangens[1-0]
15:0011.05.2019Taby2 - 1Upsala[1-0]
15:0011.05.2019Valbo FF0 - 1Karlbergs[0-1]
14:0011.05.2019Skiljebo0 - 0Kvarnsvedens[0-0]
18:0004.05.2019Upsala1 - 1Enkopings SK[1-0]
17:0004.05.2019Mora0 - 0Valbo FF[0-0]
16:0004.05.2019Kungsangens1 - 0Skiljebo[1-0]
15:0004.05.2019Karlbergs2 - 1Taby[-]
15:0004.05.2019Sundbybergs1 - 1Hudiksvalls[1-0]
20:0022.05.2019Halmia2 - 1Hittarps[0-1]
20:0020.05.2019Prespa Birlik0 - 2IFK Malmo[0-1]
17:0018.05.2019Onsala3 - 6Angelholms[-]
17:0018.05.2019Ullareds IK2 - 3Halmia[-]
15:0018.05.2019Assyriska BK3 - 1Vinbergs[2-0]
15:0018.05.2019Rosengard3 - 2Qviding[1-2]
15:0018.05.2019Stafsinge3 - 3Olympic[3-0]
13:0018.05.2019Hittarps0 - 2Eslovs[-]
14:3012.05.2019Vinbergs3 - 3Onsala[0-1]
17:0011.05.2019Angelholms4 - 0Prespa Birlik[2-0]
16:0011.05.2019Halmia0 - 1Rosengard[0-1]
15:0011.05.2019Eslovs1 - 1Ullareds IK[1-1]
15:0011.05.2019Olympic3 - 0IFK Malmo[1-0]
15:0011.05.2019Stafsinge1 - 1Hittarps[1-0]
20:0009.05.2019Qviding1 - 2Assyriska BK[1-2]
20:0006.05.2019IFK Malmo1 - 0Angelholms[0-0]
17:0004.05.2019Onsala4 - 3Qviding[3-0]
15:0004.05.2019Assyriska BK5 - 2Halmia[3-2]
15:0004.05.2019Prespa Birlik1 - 3Vinbergs[1-0]
17:0019.05.2019Assyriska FF1 - 1Motala[-]
16:0019.05.2019Sodertalje FK1 - 4Varmbols[-]
17:0018.05.2019Assyriska IF1 - 1Haninge[0-1]
15:0018.05.2019AFK Linkopings0 - 2Arameisk-Syrianska[0-0]
15:0018.05.2019Enskede2 - 0Tyreso[1-0]
15:0018.05.2019Stockholm Internazionale1 - 0Newroz[1-0]
20:3017.05.2019Aspudden Tellus1 - 3Huddinge[1-1]
20:3013.05.2019Newroz3 - 2Assyriska FF[1-1]
18:0012.05.2019Varmbols1 - 4Stockholm Internazionale[1-1]
17:0011.05.2019Arameisk-Syrianska1 - 1Aspudden Tellus[0-1]
17:0011.05.2019Assyriska IF3 - 5AFK Linkopings[1-4]
15:0011.05.2019Haninge3 - 1Motala[2-0]
15:0011.05.2019Huddinge1 - 2Enskede[0-2]
15:0011.05.2019Tyreso3 - 1Sodertalje FK[-]
17:0005.05.2019Assyriska FF2 - 0Varmbols[1-0]
16:0005.05.2019Sodertalje FK4 - 4Huddinge[-]
17:0004.05.2019Aspudden Tellus2 - 0Assyriska IF[2-0]
17:0004.05.2019Motala3 - 1Newroz[2-1]
20:0023.05.2019Lidkopings FK1 - 1Gauthiod[1-1]
15:0018.05.2019Gauthiod4 - 0Nordvarmland[1-0]
15:0018.05.2019Orebro Syr.5 - 1Amal[5-0]
15:0018.05.2019Tidaholm IFK2 - 2Uddevalla[1-1]
20:0017.05.2019Grebbestads1 - 2Vanersborgs FK[0-1]
20:0017.05.2019Torslanda1 - 4Savedalens[1-2]
20:0017.05.2019Vanersborgs IF2 - 4Lidkopings FK[1-1]
20:0017.05.2019Vargarda IK2 - 0Stenungsunds[1-0]
18:0012.05.2019Lidkopings FK0 - 3Vargarda IK[0-2]
16:0011.05.2019Nordvarmland2 - 3Vanersborgs IF[0-2]
16:0011.05.2019Vanersborgs FK1 - 4Orebro Syr.[1-3]
15:0011.05.2019Amal2 - 2Gauthiod[1-0]
15:0011.05.2019Tidaholm IFK1 - 0Torslanda[1-0]
14:3011.05.2019Savedalens2 - 3Grebbestads[1-2]
20:0010.05.2019Uddevalla0 - 3Stenungsunds[0-3]
16:0005.05.2019Vargarda IK2 - 1Nordvarmland[0-0]
16:0004.05.2019Orebro Syr.1 - 1Savedalens[1-0]
15:0004.05.2019Torslanda1 - 3Uddevalla[1-0]
16:0018.05.2019Asarums3 - 0Bromolla[2-0]
16:0018.05.2019Dalstorps3 - 2Rappe GOIF[1-1]
15:3018.05.2019Osterlen FF1 - 0Almeboda/Linneryd[0-0]
15:0018.05.2019Karlskrona4 - 1IFK Hassleholm[2-1]
14:0018.05.2019Husqvarna2 - 1Nosaby IF[1-0]
14:0018.05.2019Nassjo2 - 1Raslatts[0-1]
20:0017.05.2019Hassleholms IF0 - 1IFK Berga[0-1]
14:3012.05.2019IFK Hassleholm2 - 2Hassleholms IF[1-1]
16:0011.05.2019Rappe GOIF1 - 3Osterlen FF[0-2]
16:0011.05.2019Raslatts2 - 0Asarums[1-0]
15:0011.05.2019Husqvarna1 - 0Nassjo[0-0]
15:0011.05.2019IFK Berga2 - 2Dalstorps[1-1]
15:0011.05.2019Nosaby IF3 - 1Almeboda/Linneryd[2-1]
20:0010.05.2019Bromolla2 - 1Karlskrona[1-0]
16:0004.05.2019Asarums1 - 2Husqvarna[-]
15:0004.05.2019Karlskrona4 - 2Raslatts[2-0]
15:0004.05.2019Osterlen FF2 - 1IFK Berga[1-0]
14:0004.05.2019Nassjo1 - 2Nosaby IF[1-0]
Sweden: Svenska Cupen - Qualification
20:0021.05.2019Bromolla0 - 4Lunds[0-2]
20:0021.05.2019IK Franke0 - 2Upsala[0-0]
20:0021.05.2019Vargarda IK2 - 1Lindome[0-0]
19:3015.05.2019Gnosjo0 - 3Varnamo[0-3]
Sweden: Allsvenskan Women
20:0023.05.2019Pitea W2 - 1Bunkeflo W[1-1]
20:0020.05.2019Djurgarden W3 - 0Vaxjo DFF W[1-0]
20:0020.05.2019Linkopings W0 - 0Rosengard W[0-0]
18:0019.05.2019Kristianstads W3 - 0Eskilstuna United W[2-0]
18:0019.05.2019Orebro W1 - 0Kungsbacka W[0-0]
16:0019.05.2019Goteborg W3 - 0Bunkeflo W[3-0]
14:0019.05.2019Vittsjo W0 - 0Pitea W[0-0]
20:0015.05.2019Djurgarden W1 - 3Vittsjo W[1-2]
20:0015.05.2019Eskilstuna United W0 - 0Orebro W[0-0]
20:0015.05.2019Kristianstads W1 - 1Linkopings W[1-1]
20:0015.05.2019Kungsbacka W2 - 2Bunkeflo W[0-1]
20:0015.05.2019Rosengard W2 - 0Pitea W[0-0]
20:0015.05.2019Vaxjo DFF W0 - 2Goteborg W[0-0]
14:0012.05.2019Pitea W2 - 1Kristianstads W[1-0]
17:0011.05.2019Bunkeflo W3 - 2Rosengard W[1-1]
16:0011.05.2019Goteborg W3 - 1Djurgarden W[1-1]
16:0011.05.2019Linkopings W2 - 0Kungsbacka W[1-0]
15:0011.05.2019Orebro W1 - 0Vaxjo DFF W[0-0]
15:0011.05.2019Vittsjo W1 - 0Eskilstuna United W[1-0]
20:0006.05.2019Linkopings W4 - 1Orebro W[2-1]
Sweden: Elitettan Women
16:0019.05.2019Lidkopings FK W3 - 3Asarums W[1-1]
16:0019.05.2019Uppsala W1 - 1Assi W[0-0]
15:0019.05.2019Hammarby W4 - 2Borgeby W[1-0]
14:0019.05.2019Moron W1 - 3Mallbackens W[1-1]
16:0018.05.2019Sundsvall W0 - 4Kvarnsvedens W[0-2]
15:0018.05.2019Umea W1 - 0Kalmar W[0-0]
14:0018.05.2019AIK W1 - 0IF Brommapojkarna W[0-0]
15:0012.05.2019Assi W1 - 3Hammarby W[0-3]
13:0012.05.2019Borgeby W5 - 1Sundsvall W[4-0]
19:0011.05.2019Asarums W0 - 4Umea W[0-2]
17:0011.05.2019Kalmar W4 - 2AIK W[2-1]
16:0011.05.2019Kvarnsvedens W6 - 2Lidkopings FK W[2-1]
16:0011.05.2019Mallbackens W0 - 0IF Brommapojkarna W[0-0]
16:0011.05.2019Moron W1 - 2Uppsala W[1-1]
14:0005.05.2019Umea W2 - 1Kvarnsvedens W[0-1]
19:0004.05.2019AIK W2 - 2Uppsala W[1-1]
18:0004.05.2019Assi W2 - 2Kalmar W[1-1]
17:0004.05.2019Sundsvall W2 - 5Moron W[2-3]
15:0004.05.2019Borgeby W0 - 1Asarums W[0-0]
15:0004.05.2019Hammarby W1 - 0Mallbackens W[0-0]
Sweden: Svenska Cupen Women - Play Offs
18:4501.05.2019Goteborg W2 - 1Kristianstads W[1-0]
Üye Yorumları
myfate :  3 gün önce
bahisdoktoru merhaba 18.05.2019 tarihinde oynanan ts-bjk...devamı
umutislek :  9 gün önce
myfate hackleme zaten şifreyi ele geçirmektir ve bu olmuş....devamı
bahis doktoru :  9 gün önce
düzeltildi, oynayanalrında oraları düzeltildi. ...devamı
woncu :  9 gün önce
Gs orani 7.40 hala duzeltilmemis 5 kiside bahis almis...devamı
fb3466 :  9 gün önce
Merhba sayin doktr 2 mac sonucum.eklenmemiş bilginize ...devamı
myfate :  9 gün önce
ben 15 yıldır üyeyim böyle bir şey olacağına ithimal...devamı
umutislek :  9 gün önce
merhaba hesabımı incelediğimde bonus yatmış ancak hesabı...devamı
umutislek :  9 gün önce
Bence doğru benim de bu maçtaki favorim Akhisar :)...devamı
woncu :  9 gün önce
akhisar 1.49 gs 7.40 oran açılmış hata war bu maçta.....devamı
erkan2245 :  10 gün önce
Sonuçlanmamış maçlar var.......devamı