Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün
Australia: A-League
10:0021.04.2019Wellington Phoenix - Melbourne City
Australia: Npl Nsw
09:3021.04.2019Rockdale City Suns - Sydney FC U21
10:0021.04.2019Hakoah Sydney - Wollongong Wolves
Gelecek Maçlar
Australia: A-League
07:0025.04.2019Brisbane Roar - Adelaide United
12:5026.04.2019Melbourne City - Central Coast Mariners
10:3527.04.2019Newcastle Jets - Sydney FC
12:5027.04.2019WS Wanderers - Melbourne Victory
Australia: Npl Nsw
08:0022.04.2019Sydney Utd - Druitt Town Rangers
09:4525.04.2019Sydney Olympic - APIA Tigers
06:0027.04.2019Sydney FC U21 - Sydney Utd
11:3027.04.2019Sutherland Sharks - Wollongong Wolves
12:0027.04.2019Druitt Town Rangers - Marconi Stallions
Australia: Npl Victoria
12:0025.04.2019Altona Magic - Port Melbourne Sharks
12:4526.04.2019Melbourne Knights - Green Gully
08:1527.04.2019Avondale FC - Oakleigh Cannons
10:3027.04.2019Hume City - Pascoe Vale
11:0027.04.2019Heidelberg Utd - Dandenong City
12:0027.04.2019Dandenong Thunder - South Melbourne
Australia: Brisbane Premier League
13:3026.04.2019Albany Creek - The Gap
10:0027.04.2019Taringa - Centenary Stormers
11:0027.04.2019Bayside - University of Queensland
11:0027.04.2019Caboolture - Grange Thistle
12:0027.04.2019North Pine - Brisbane K.
Australia: Npl Western Australia
10:0027.04.2019Armadale - Inglewood Utd
10:0027.04.2019Balcatta - Floreat Athena
10:0027.04.2019Bayswater - Perth SC
10:0027.04.2019Cockburn City - Stirling Lions
10:0027.04.2019ECU Joondalup - Rockingham City
10:0027.04.2019Perth Glory U21 - Sorrento
Australia: Npl South Australian
08:3025.04.2019Adelaide City - Para
08:3027.04.2019Adelaide U21 - Adelaide Comets
08:3027.04.2019Blue Eagles - Croydon Kings
08:3027.04.2019Campbelltown City - Adelaide Olympic
08:3027.04.2019South Adelaide - West Adelaide
12:3027.04.2019Adelaide Raiders - NE Metrostars
Australia: Npl Queensland
09:0022.04.2019Brisbane City - Olympic FC
10:0022.04.2019Magpies Crusaders - Eastern Suburbs
10:0022.04.2019Moreton Bay Utd - SWQ Thunder
10:0022.04.2019Western Pride - Queensland Lions
11:0022.04.2019Brisbane Strikers - Gold Coast Knights
12:0022.04.2019Gold Coast - Redlands
12:1524.04.2019Peninsula - Sunshine Coast
12:0026.04.2019Redlands - Moreton Bay Utd
10:0027.04.2019SWQ Thunder - Queensland Lions
11:3027.04.2019Gold Coast Knights - Brisbane U21
12:0027.04.2019Magpies Crusaders - Brisbane City
Australia: Npl Tasmania
06:0022.04.2019Clarence Utd. - Riverside Olympic
07:3022.04.2019Hobart Zebras - Devonport
07:3022.04.2019Kingborough Lions - Launceston
06:0025.04.2019Glenorchy Knights - Olympia Warriors
08:1525.04.2019Hobart Zebras - South Hobart
09:3027.04.2019Devonport - Launceston
11:0027.04.2019Kingborough Lions - Clarence Utd.
Australia: Capital Territory
10:0027.04.2019Riverina - Woden Weston
12:0027.04.2019Monaro Panthers - Canberra FC
Australia: Northern Nsw
07:3025.04.2019Adamstown Rosebud - Hamilton Olympic
07:3027.04.2019Lake Macquarie - Maitland
07:3027.04.2019Newcastle Jets U21 - Lambton J.
10:0027.04.2019Broadmeadow - Weston Bears
Son Skorlar
Australia: A-League
12:5020.04.2019Central Coast Mariners3 - 1WS Wanderers[1-0]
10:3520.04.2019Brisbane Roar1 - 6Newcastle Jets[0-2]
12:5019.04.2019Adelaide United1 - 0Melbourne Victory[0-0]
12:5018.04.2019Sydney FC1 - 0Perth Glory[1-0]
12:0014.04.2019Perth Glory1 - 0Newcastle Jets[0-0]
10:0014.04.2019Melbourne Victory2 - 1Central Coast Mariners[1-0]
12:5013.04.2019WS Wanderers1 - 1Sydney FC[0-1]
10:3513.04.2019Melbourne City0 - 0Adelaide United[0-0]
12:5012.04.2019Brisbane Roar2 - 1Wellington Phoenix[2-0]
12:0007.04.2019Central Coast Mariners0 - 3Perth Glory[0-2]
10:0007.04.2019Adelaide United3 - 1Wellington Phoenix[3-0]
11:5006.04.2019Sydney FC2 - 1Melbourne Victory[1-1]
09:3506.04.2019Newcastle Jets3 - 2WS Wanderers[0-1]
11:5005.04.2019Melbourne City4 - 1Brisbane Roar[1-0]
09:0031.03.2019Central Coast Mariners0 - 1Adelaide United[0-1]
14:0030.03.2019Perth Glory0 - 2Melbourne Victory[0-1]
11:5030.03.2019WS Wanderers3 - 0Melbourne City[1-0]
09:3530.03.2019Wellington Phoenix4 - 1Newcastle Jets[1-0]
11:5029.03.2019Brisbane Roar1 - 3Sydney FC[0-1]
Australia: Npl Nsw
12:0020.04.2019Marconi Stallions3 - 1Sutherland Sharks[1-1]
09:4519.04.2019Sydney Olympic2 - 2Manly Utd[0-1]
09:0019.04.2019APIA Tigers1 - 1Blacktown City[0-0]
10:0014.04.2019Hakoah Sydney0 - 0APIA Tigers[0-0]
09:3014.04.2019Rockdale City Suns2 - 1Sydney Olympic[0-0]
08:0014.04.2019Wollongong Wolves1 - 1Druitt Town Rangers[0-0]
12:0013.04.2019Marconi Stallions5 - 0Sydney Utd[5-0]
12:0013.04.2019Sydney FC U210 - 1Blacktown City[0-0]
11:3013.04.2019Sutherland Sharks0 - 0Manly Utd[0-0]
12:0007.04.2019Marconi Stallions3 - 1Hakoah Sydney[1-1]
09:0007.04.2019Sydney Olympic0 - 2Wollongong Wolves[0-1]
08:3007.04.2019APIA Tigers4 - 0Rockdale City Suns[2-0]
08:0007.04.2019Manly Utd1 - 0Blacktown City[0-0]
11:0006.04.2019Druitt Town Rangers2 - 4Sydney FC U21[2-0]
10:3006.04.2019Sutherland Sharks2 - 3Sydney Utd[2-2]
11:3003.04.2019Druitt Town Rangers2 - 6Sydney Olympic[2-3]
09:0031.03.2019Hakoah Sydney0 - 1Sydney Olympic[0-0]
09:0031.03.2019Sydney Utd1 - 3APIA Tigers[0-1]
Australia: Npl Victoria
13:3015.04.2019Kingston City0 - 4Green Gully[0-3]
09:0014.04.2019South Melbourne0 - 2Hume City[0-1]
11:0013.04.2019Heidelberg Utd2 - 0Bentleigh Greens[2-0]
11:0013.04.2019Port Melbourne Sharks1 - 0Oakleigh Cannons[0-0]
08:1513.04.2019Avondale FC6 - 2Dandenong Thunder[3-1]
13:3012.04.2019Dandenong City1 - 4Altona Magic[0-3]
13:1512.04.2019Pascoe Vale1 - 3Melbourne Knights[1-0]
11:0006.04.2019Dandenong Thunder0 - 3Port Melbourne Sharks[0-2]
11:0006.04.2019Hume City1 - 1Avondale FC[0-1]
10:0006.04.2019Altona Magic3 - 0Bentleigh Greens[1-0]
07:0006.04.2019Green Gully4 - 0Pascoe Vale[1-0]
12:3005.04.2019Dandenong City1 - 1Oakleigh Cannons[0-0]
12:3005.04.2019Heidelberg Utd3 - 2Kingston City[1-1]
11:4505.04.2019Melbourne Knights0 - 1South Melbourne[0-0]
07:0031.03.2019South Melbourne1 - 1Green Gully[1-1]
10:0030.03.2019Heidelberg Utd4 - 1Altona Magic[2-1]
07:1530.03.2019Avondale FC2 - 1Melbourne Knights[1-0]
12:3029.03.2019Dandenong City3 - 4Dandenong Thunder[3-1]
12:3029.03.2019Port Melbourne Sharks5 - 1Hume City[2-0]
12:1529.03.2019Pascoe Vale4 - 1Kingston City[2-1]
Australia: Brisbane Premier League
12:0013.04.2019Toowong2 - 1Caboolture[2-1]
11:0013.04.2019North Pine0 - 5Bayside[0-4]
10:3013.04.2019Grange Thistle6 - 2Centenary Stormers[3-0]
09:0013.04.2019The Gap5 - 2University of Queensland[1-0]
13:3012.04.2019Brisbane K.1 - 3Acacia Ridge[1-2]
11:0007.04.2019Toowong3 - 2Brisbane K.[0-2]
11:0007.04.2019University of Queensland1 - 2Taringa[0-2]
12:0006.04.2019Centenary Stormers3 - 4Caboolture[0-3]
11:0006.04.2019Acacia Ridge0 - 2Bayside[0-1]
11:0006.04.2019The Gap0 - 2North Pine[0-2]
10:3006.04.2019Grange Thistle2 - 0Albany Creek[1-0]
13:3003.04.2019Centenary Stormers1 - 6Toowong[1-2]
11:0031.03.2019Brisbane K.0 - 3The Gap[-]
11:0031.03.2019University of Queensland2 - 3Caboolture[1-2]
12:0030.03.2019North Pine1 - 2Grange Thistle[1-1]
12:0030.03.2019Toowong3 - 4Bayside[1-2]
11:0030.03.2019Albany Creek6 - 0Centenary Stormers[3-0]
10:0030.03.2019Taringa0 - 2Acacia Ridge[-]
12:0023.03.2019Centenary Stormers - North Pine
10:3023.03.2019University of Queensland0 - 1Albany Creek[0-0]
Australia: Npl Western Australia
12:0020.04.2019Perth Glory U211 - 4Perth SC[0-2]
10:0020.04.2019Bayswater5 - 2Armadale[2-2]
10:0020.04.2019Floreat Athena2 - 0Cockburn City[0-0]
10:0020.04.2019Inglewood Utd1 - 1Balcatta[0-1]
10:0020.04.2019Rockingham City1 - 0Sorrento[1-0]
10:0020.04.2019Stirling Lions2 - 0ECU Joondalup[1-0]
10:0013.04.2019Armadale1 - 1Balcatta[0-0]
10:0013.04.2019Cockburn City0 - 2Rockingham City[0-2]
10:0013.04.2019ECU Joondalup0 - 0Bayswater[0-0]
10:0013.04.2019Perth SC2 - 1Floreat Athena[1-1]
10:0013.04.2019Sorrento2 - 0Inglewood Utd[0-0]
10:0013.04.2019Stirling Lions0 - 2Perth Glory U21[0-1]
10:0006.04.2019Balcatta1 - 0Cockburn City[0-0]
10:0006.04.2019Bayswater0 - 3Sorrento[0-3]
10:0006.04.2019ECU Joondalup2 - 2Perth Glory U21[1-0]
10:0006.04.2019Floreat Athena3 - 3Armadale[2-0]
10:0006.04.2019Inglewood Utd1 - 1Perth SC[0-1]
10:0006.04.2019Rockingham City5 - 0Stirling Lions[2-0]
10:0030.03.2019Balcatta2 - 1Bayswater[0-0]
10:0030.03.2019Floreat Athena3 - 4Inglewood Utd[2-2]
Australia: Npl South Australian
09:0014.04.2019Adelaide U213 - 2NE Metrostars[1-1]
12:3013.04.2019Adelaide Olympic1 - 2Adelaide Raiders[0-0]
10:3013.04.2019Adelaide Comets2 - 1Blue Eagles[0-0]
10:3013.04.2019West Adelaide3 - 0Adelaide City[0-0]
08:3013.04.2019Croydon Kings3 - 3South Adelaide[1-1]
08:3013.04.2019Para0 - 0Campbelltown City[0-0]
13:0008.04.2019Blue Eagles4 - 0South Adelaide[4-0]
12:3008.04.2019Adelaide City3 - 1Adelaide Olympic[2-1]
11:3006.04.2019Adelaide Raiders0 - 2Adelaide Comets[0-0]
07:3006.04.2019Adelaide U211 - 1Croydon Kings[0-0]
07:3006.04.2019Para2 - 1West Adelaide[1-1]
12:0005.04.2019Campbelltown City2 - 0NE Metrostars[1-0]
11:3023.03.2019Adelaide City2 - 2Campbelltown City[2-0]
11:3023.03.2019Adelaide Olympic1 - 3Blue Eagles[1-2]
09:3023.03.2019West Adelaide2 - 7Adelaide Raiders[1-3]
07:3023.03.2019Croydon Kings1 - 1NE Metrostars[0-0]
07:3023.03.2019Para0 - 3Adelaide U21[0-0]
07:3023.03.2019South Adelaide2 - 3Adelaide Comets[0-1]
Australia: Npl Queensland
12:3017.04.2019Olympic FC2 - 1Eastern Suburbs[0-0]
12:3017.04.2019Western Pride0 - 5Moreton Bay Utd[0-3]
12:0013.04.2019Magpies Crusaders0 - 6Queensland Lions[0-2]
11:0013.04.2019Brisbane Strikers1 - 0Brisbane U21[1-0]
10:0013.04.2019Redlands0 - 2Peninsula[0-1]
09:0007.04.2019Sunshine Coast2 - 3Redlands[1-0]
12:0006.04.2019Eastern Suburbs2 - 3Gold Coast Knights[0-2]
12:0006.04.2019Queensland Lions3 - 2Olympic FC[2-1]
11:3006.04.2019Brisbane City2 - 2Brisbane U21[1-2]
11:0006.04.2019Moreton Bay Utd3 - 1Magpies Crusaders[3-0]
10:0006.04.2019Gold Coast3 - 1Western Pride[2-0]
10:0006.04.2019Peninsula3 - 1SWQ Thunder[3-0]
12:3003.04.2019Western Pride0 - 5Peninsula[0-1]
11:0031.03.2019Olympic FC1 - 0Moreton Bay Utd[0-0]
10:0031.03.2019Brisbane U211 - 2Eastern Suburbs[0-2]
12:0030.03.2019Magpies Crusaders0 - 4Gold Coast[0-1]
11:3030.03.2019Gold Coast Knights1 - 0Queensland Lions[0-0]
11:0030.03.2019Brisbane Strikers1 - 3Brisbane City[1-0]
10:0030.03.2019SWQ Thunder1 - 0Sunshine Coast[1-0]
12:0026.03.2019Queensland Lions2 - 0Brisbane U21[2-0]
Australia: Npl Tasmania
07:3014.04.2019Hobart Zebras2 - 2Glenorchy Knights[0-1]
09:0013.04.2019Clarence Utd.0 - 6Launceston[0-2]
07:3013.04.2019Devonport6 - 0Kingborough Lions[1-0]
07:3013.04.2019Riverside Olympic0 - 5South Hobart[0-4]
13:0010.04.2019Kingborough Lions1 - 4Olympia Warriors[0-1]
07:0007.04.2019South Hobart0 - 1Devonport[0-0]
08:3006.04.2019Launceston0 - 1Olympia Warriors[0-0]
05:3006.04.2019Riverside Olympic0 - 9Hobart Zebras[0-5]
12:1505.04.2019Glenorchy Knights4 - 1Kingborough Lions[2-1]
11:0003.04.2019Olympia Warriors9 - 0Clarence Utd.[3-0]
08:3030.03.2019Hobart Zebras2 - 2Launceston[1-1]
08:1530.03.2019Olympia Warriors5 - 0Riverside Olympic[3-0]
06:1530.03.2019Devonport9 - 0Clarence Utd.[4-0]
12:1529.03.2019Glenorchy Knights0 - 3South Hobart[0-0]
10:0023.03.2019Kingborough Lions0 - 3Hobart Zebras[0-1]
08:3023.03.2019Launceston2 - 2Glenorchy Knights[0-1]
06:3023.03.2019Clarence Utd.0 - 13South Hobart[0-8]
05:3023.03.2019Riverside Olympic0 - 2Devonport[0-1]
Australia: Capital Territory
08:0014.04.2019Canberra Olympic2 - 0Gungahlin[2-0]
08:0014.04.2019Cooma2 - 0Monaro Panthers[-]
08:0014.04.2019Tuggeranong Utd3 - 0Canberra FC[2-0]
08:0013.04.2019Belconnen United4 - 0Riverina[2-0]
08:0007.04.2019Cooma3 - 0Tuggeranong Utd[1-0]
11:3006.04.2019Woden Weston2 - 0Belconnen United[0-0]
09:0006.04.2019Riverina1 - 4Monaro Panthers[1-1]
11:0005.04.2019Canberra FC0 - 3Canberra Olympic[0-1]
Australia: Northern Nsw
10:0020.04.2019Broadmeadow9 - 1Valentine[4-0]
07:3020.04.2019Hamilton Olympic2 - 0Newcastle Jets U21[1-0]
09:3019.04.2019Lambton J.2 - 1Weston Bears[2-1]
07:3019.04.2019Lake Macquarie2 - 1Adamstown Rosebud[0-0]
07:3019.04.2019Maitland2 - 1Edgeworth E.[0-1]
07:3014.04.2019Charlestown City Blues0 - 2Maitland[0-1]
07:3014.04.2019Newcastle Jets U212 - 3Weston Bears[0-2]
12:3013.04.2019Edgeworth E.4 - 0Adamstown Rosebud[2-0]
11:3013.04.2019Hamilton Olympic5 - 1Lake Macquarie[2-1]
07:3013.04.2019Valentine0 - 4Lambton J.[0-3]
11:3010.04.2019Lake Macquarie2 - 4Edgeworth E.[2-2]
07:3007.04.2019Charlestown City Blues1 - 3Adamstown Rosebud[0-2]
07:3007.04.2019Weston Bears1 - 1Valentine[0-0]
11:3006.04.2019Lake Macquarie0 - 1Newcastle Jets U21[0-1]
10:0006.04.2019Edgeworth E.2 - 1Hamilton Olympic[1-1]
09:0006.04.2019Broadmeadow1 - 1Maitland[0-1]
09:3030.03.2019Adamstown Rosebud2 - 3Broadmeadow[0-1]
11:4527.03.2019Hamilton Olympic1 - 1Lambton J.[1-1]
06:3024.03.2019Broadmeadow1 - 0Hamilton Olympic[0-0]
06:3024.03.2019Charlestown City Blues4 - 1Lake Macquarie[2-1]
Üye Yorumları
myfate :  3 gün önce
Sayın admin geçen haftadan beklemede olan 3 maçım. Var 1 ini...devamı
trend28 :  3 gün önce
Sevilla ve atletico Madrid maçlarının sonuçlarını işler...devamı
Lebron23 :  4 gün önce
Pazar sabaha karlı oynanan msl maçlarından galaxy maçı...devamı
erkan2245 :  5 gün önce
Sonçlanmamış maçlar var........devamı
Tiger35 :  8 gün önce
Teşekkürler bahisdoktoru ve bets10
...devamı
Caziii_53 :  9 gün önce
Benim de yatmış teşekkürler....devamı
umutislek :  9 gün önce
Aynen benim de bonus tanımlanmış. Teşekkürler bahis doktoru....devamı
Muratti81 :  9 gün önce
Mart ayı bonusum hesabıma tanımlanmıştır. Teşekkürler...devamı
woncu :  10 gün önce
Admin su bonuslari yatirsaniz artik......devamı
serdar06 :  11 gün önce
Arkadaşım ben teşekkür ederim böyle güzel bir cvp...devamı