Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
Bugün
Belgium: Jupiler League
15:3029.11.2020KV Mechelen2 - 3Beerschot VA[2-1]
18:0029.11.2020Gent0 - 3Waregem[0-2]
20:1529.11.2020Anderlecht0 - 0St. Liege[0-0]
22:4529.11.2020Kortrijk1 - 1Oostende[1-1]
Belgium: Proximus League
18:0029.11.2020Lommel SK4 - 0RWDM[1-0]
22:0029.11.2020Seraing1 - 0St. Gilloise[1-0]
Belgium: National Division 1
17:0029.11.2020RFC Liege - KSV Roeselare
Gelecek Maçlar
Belgium: Jupiler League
22:4530.11.2020Antwerp - Leuven
19:0001.12.2020Mouscron - St. Truiden
19:0002.12.2020Charleroi - Waasland-Beveren
19:0003.12.2020Eupen - KV Mechelen
22:4504.12.2020Waregem - Anderlecht
18:1505.12.2020Waasland-Beveren - Mouscron
20:3005.12.2020Leuven - Cercle Brugge KSV
22:4505.12.2020Club Brugge KV - St. Truiden
Belgium: Proximus League
22:0004.12.2020Club Brugge KV U23 - Seraing
22:4505.12.2020St. Gilloise - Lierse K.
Belgium: National Division 1
21:3005.12.2020Dender - Heist
21:3005.12.2020Dessel - KSV Roeselare
21:3005.12.2020Thes Sport - Boom
22:0005.12.2020Mandel United - La Louviere
22:0005.12.2020Patro Eisden - OC Charleroi
Belgium: Second Amateur Division Group Acff
22:0002.12.2020Warnant - Verlaine
22:0005.12.2020Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusee
22:0005.12.2020Meux - Tubize
22:0005.12.2020RAAL La Louviere - Entente Durbuy
22:0005.12.2020Rebecquoise - Hamoir
22:0005.12.2020Lokeren-Temse - Dikkelvenne
21:3005.12.2020Hades - Hoogstraten
21:3005.12.2020Heur Tongeren - K. Berchem Sport
21:3005.12.2020Houtvenne - Hasselt
22:0005.12.2020City Pirates - Lyra-Lierse Berlaar
Belgium: Pro League U21
21:3030.11.2020Eupen U21 - Anderlecht U21
21:3030.11.2020Genk U21 - Gent U21
21:3030.11.2020Waasland-Beveren U21 - St. Liege U21
22:0030.11.2020Mechelen U21 - Leuven U21
Belgium: 1st National Women
15:0005.12.2020SG-Tertre Hautrage W - Mechelen W
16:3005.12.2020Zwevezele W - St. Liege 2 W
17:0005.12.2020Moldavo W - GBA Kontich W
17:0005.12.2020Wuustwezel W - Tienen W
17:3005.12.2020Genk II W - RSC Anderlecht II W
18:0005.12.2020Famkes Merkem W - Chastre W
19:0005.12.2020Gent II W - Leuven II W
19:0005.12.2020RFC Liege W - Massenhoven W
Son Skorlar
Belgium: Jupiler League
22:4528.11.2020Mouscron0 - 0Club Brugge KV[0-0]
20:3028.11.2020Cercle Brugge KSV1 - 5Genk[0-4]
18:1528.11.2020St. Truiden1 - 1Waasland-Beveren[1-0]
22:4527.11.2020Eupen3 - 1Charleroi[1-0]
19:0025.11.2020Cercle Brugge KSV1 - 2Mouscron[0-0]
19:0024.11.2020Waasland-Beveren2 - 0Oostende[0-0]
22:4523.11.2020Leuven2 - 2St. Truiden[1-1]
22:4522.11.2020Genk4 - 1Mouscron[1-1]
20:1522.11.2020Charleroi0 - 1Gent[0-1]
18:0022.11.2020Waregem1 - 2KV Mechelen[0-1]
15:3022.11.2020Beerschot VA2 - 1Anderlecht[1-0]
22:4521.11.2020Club Brugge KV1 - 0Kortrijk[0-0]
20:3021.11.2020Oostende1 - 1Antwerp[0-0]
20:3021.11.2020Waasland-Beveren0 - 2Cercle Brugge KSV[0-1]
18:1521.11.2020St. Liege2 - 2Eupen[1-1]
22:4508.11.2020Cercle Brugge KSV1 - 3Waregem[0-2]
Belgium: Proximus League
22:4528.11.2020Lierse K.0 - 1Westerlo[0-1]
22:0027.11.2020Deinze1 - 0Club Brugge KV U23[0-0]
22:0022.11.2020Westerlo1 - 1Seraing[0-0]
18:0022.11.2020St. Gilloise2 - 1RWDM[0-0]
22:4521.11.2020Deinze1 - 1Lommel SK[0-1]
22:0020.11.2020Club Brugge KV U232 - 0Lierse K.[1-0]
20:3018.11.2020Westerlo3 - 0Deinze[2-0]
18:0015.11.2020Deinze3 - 0Seraing[3-0]
22:0014.11.2020Club Brugge KV U231 - 1Westerlo[1-1]
18:0014.11.2020RWDM2 - 0Lierse K.[0-0]
22:0009.11.2020Westerlo3 - 0RWDM[1-0]
22:0008.11.2020Lommel SK3 - 1Club Brugge KV U23[1-1]
18:0008.11.2020St. Gilloise3 - 0Deinze[1-0]
22:4507.11.2020Seraing1 - 3Lierse K.[1-1]
22:0006.11.2020RWDM3 - 1Westerlo[1-1]
18:0001.11.2020Club Brugge KV U230 - 2RWDM[0-0]
22:4531.10.2020Westerlo1 - 4St. Gilloise[1-4]
Belgium: National Division 1
22:0028.11.2020La Louviere - Tienen
22:0028.11.2020OC Charleroi - Mandel United
21:3028.11.2020Thes Sport - URSL Vise
17:0022.11.2020KSV Roeselare - OC Charleroi
17:0022.11.2020Tienen - Boom
17:0022.11.2020URSL Vise - Saint Eloois
22:0021.11.2020Heist - La Louviere
22:0021.11.2020Mandel United - Francs Borains
22:0021.11.2020Patro Eisden - Knokke
21:3021.11.2020Dender - Thes Sport
21:3021.11.2020Dessel - RFC Liege
17:0015.11.2020Boom - Heist
17:0015.11.2020Knokke - KSV Roeselare
17:0015.11.2020Saint Eloois - Tienen
17:0015.11.2020URSL Vise - Mandel United
Belgium: Second Amateur Division Group Acff
22:0028.11.2020Couvin-Mariembourg - Verlaine
22:0028.11.2020Tubize - Ganshoren
22:0028.11.2020Virton - Rebecquoise
22:0025.11.2020Jette - Couvin-Mariembourg
17:0022.11.2020Acren - Couvin-Mariembourg
17:0022.11.2020Verlaine - Stockay-Warfusee
16:3022.11.2020Ganshoren - Hamoir
16:3022.11.2020Givry - Waremme
16:3022.11.2020Warnant - Jette
22:0021.11.2020Meux - Virton
22:0021.11.2020RAAL La Louviere - Solieres Sport
22:0021.11.2020Rebecquoise - Entente Durbuy
17:0015.11.2020Verlaine - Meux
16:3015.11.2020Stockay-Warfusee - RAAL La Louviere
16:3015.11.2020Waremme - Ganshoren
22:0028.11.2020KRC Gent - Lokeren-Temse
22:0028.11.2020Ronse - Westhoek
21:3028.11.2020Dikkelvenne - Olsa Brakel
21:3028.11.2020Ninove - Zelzate
21:3028.11.2020Oudenaarde - Merelbeke
17:0022.11.2020Olsa Brakel - KRC Gent
17:0022.11.2020Petegem - Wetteren
17:0022.11.2020Westhoek - Menen
16:3022.11.2020Merelbeke - Dikkelvenne
16:3022.11.2020Zelzate - Oudenaarde
16:3022.11.2020Zwevezele - Gullegem
22:0021.11.2020Lokeren-Temse - Ronse
21:3021.11.2020KRC Harelbeke - Ninove
17:0015.11.2020Gullegem - Westhoek
17:0015.11.2020Menen - Lokeren-Temse
16:3015.11.2020Wetteren - Zwevezele
22:0014.11.2020Ronse - Olsa Brakel
22:0028.11.2020Hasselt - City Pirates
22:0028.11.2020Hoogstraten - Bocholter
22:0028.11.2020Lyra-Lierse Berlaar - Pepingen
21:3028.11.2020Londerzeel - Houtvenne
17:0022.11.2020Aalst - Hoogstraten
17:0022.11.2020Diegem - Spouwen-Mopertingen
16:3022.11.2020Pepingen - Hasselt
22:0021.11.2020City Pirates - Londerzeel
21:3021.11.2020Bocholter - K. Berchem Sport
21:3021.11.2020Hades - Cappellen
21:3021.11.2020Heur Tongeren - Lyra-Lierse Berlaar
21:3021.11.2020Houtvenne - Wijgmaal
17:0015.11.2020Cappellen - Bocholter
17:0015.11.2020K. Berchem Sport - Aalst
16:3015.11.2020Spouwen-Mopertingen - Houtvenne
16:3015.11.2020Wijgmaal - City Pirates
Belgium: Pro League U21
21:3023.11.2020Anderlecht U21 - Genk U21
21:3009.11.2020Anderlecht U21 - Mechelen U21
21:3009.11.2020Genk U21 - Waasland-Beveren U21
21:3009.11.2020Gent U21 - Eupen U21
21:3009.11.2020St. Liege U21 - Leuven U21
21:3002.11.2020Gent U21 - Genk U21
Belgium: Super League Women
16:0028.11.2020Aalst W0 - 3Genk W[0-1]
17:0022.11.2020Femina Woluwe W0 - 4RSC Anderlecht W[0-3]
18:0021.11.2020Zulte Waregem W1 - 3Genk W[0-2]
16:0021.11.2020Club Brugge W0 - 4Leuven W[0-2]
22:0020.11.2020Charleroi W0 - 3Aalst W[0-0]
22:0020.11.2020Gent W1 - 3St. Liege W[1-2]
20:0015.11.2020Leuven W7 - 0Charleroi W[1-0]
16:3014.11.2020St. Liege W2 - 1Club Brugge W[0-1]
16:0014.11.2020Aalst W1 - 1Zulte Waregem W[0-0]
22:3013.11.2020Genk W0 - 2Femina Woluwe W[0-1]
22:0013.11.2020RSC Anderlecht W5 - 0Gent W[2-0]
16:3008.11.2020RSC Anderlecht W10 - 0Genk W[4-0]
18:0007.11.2020Zulte Waregem W2 - 4Leuven W[0-1]
16:0007.11.2020Club Brugge W3 - 2Gent W[2-1]
22:3006.11.2020Femina Woluwe W0 - 0Aalst W[0-0]
22:0006.11.2020Charleroi W0 - 6St. Liege W[0-2]
Belgium: 1st National Women
19:0028.11.2020RSC Anderlecht II W - SG-Tertre Hautrage W
19:0028.11.2020St. Liege 2 W - Moldavo W
18:4528.11.2020Mechelen W - Famkes Merkem W
18:3028.11.2020Chastre W - RFC Liege W
17:3028.11.2020GBA Kontich W - Genk II W
17:0028.11.2020Leuven II W - Zwevezele W
17:0028.11.2020Massenhoven W - Wuustwezel W
16:0028.11.2020Tienen W - Gent II W
19:0021.11.2020Gent II W - Massenhoven W
19:0021.11.2020RFC Liege W - Mechelen W
18:0021.11.2020Famkes Merkem W - RSC Anderlecht II W
17:3021.11.2020Genk II W - St. Liege 2 W
17:0021.11.2020Moldavo W - Zwevezele W
17:0021.11.2020Wuustwezel W - Chastre W
16:0021.11.2020Tienen W - Leuven II W
15:0021.11.2020SG-Tertre Hautrage W - GBA Kontich W
17:0015.11.2020Leuven II W - Moldavo W
19:0014.11.2020RSC Anderlecht II W - RFC Liege W
19:0014.11.2020St. Liege 2 W - SG-Tertre Hautrage W
18:4514.11.2020Mechelen W - Wuustwezel W
Belgium: Belgian Cup Women
18:3031.10.2020Gent W - Mechelen W
17:0031.10.2020Gent II W - Chastre W
17:0031.10.2020Melsele W - Aalst W
17:0031.10.2020Moldavo W - GBA Kontich W
17:0031.10.2020St. Liege 2 W - RFC Liege W
17:0031.10.2020St. Liege W - Leuven W
17:0031.10.2020Zulte Waregem W - RSC Anderlecht W
16:0031.10.2020Club Brugge W - Femina Woluwe W
Üye Yorumları
burocktr :  4 saat önce
Burayı 6-7 senedir biliyorum. Çoğu zaman hep büyük ve güzel...devamı
burocktr :  4 saat önce

...devamı
burocktr :  4 saat önce
Öncelikle teşekkür ederim SecurityXxX.
...devamı
SecurityXxX :  5 saat önce
Çok güzel analiz yapmış ve tek tek maçlardan nasıl...devamı
burocktr :  6 saat önce
Son iki maçın ilk yarılarının 0-0 bitmeleri de ayrı bir...devamı
burocktr :  7 saat önce
Murphy Kanunları der ki; bir şeyin ters gitme olasılığı...devamı
myfate :  1 gün önce
Admin merhaba, ısrarla bakıyorum italya seri a ligine bahis...devamı
myfate :  1 gün önce
Admin merhaba, ısrarla bakıyorum italya seri a ligine bahis...devamı
myfate :  1 gün önce
Admin merhaba, ısrarla bakıyorum italya seri a ligine bahis...devamı
tmac95 :  8 gün önce
merhaba, bahisdoktoru profilimde bets10 gmailim kayıtlı. 2.mail...devamı