Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün
Ukraine: Premier League - Championship Group
14:0019.05.2019Oleksandriya - Lviv
17:0019.05.2019FK Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
Ukraine: Persha Liga
16:0019.05.2019Balkany - Kramatorsk
17:0019.05.2019Ahrobiznes Volochysk - Hirnyk-Sport
17:0019.05.2019Dnipro-1 - Kolos Kovalyovka
17:0019.05.2019Metalist 1925 - Inhulets
17:0019.05.2019Obolon Brovar Kyjev - Prykarpattya
17:0019.05.2019Sumy - Mykolaiv
17:0019.05.2019Volyn Lutsk - Rukh Vynnyky
Ukraine: Druha Liga
17:0019.05.2019Bukovyna - Kyiv-Sviatoshyn
17:0019.05.2019Cherkashchyna-Ak. - Kalush
17:0019.05.2019Hirnyk Kryvyi Rih - Tavriya
17:0019.05.2019Kremin - Nova Kakhovka
17:0019.05.2019Krystal - Mykolaiv 2
17:0019.05.2019Minaj - Podillya Khmelnytskyi
17:0019.05.2019Nikopol - Real Pharma
17:0019.05.2019Nyva Vinnytsya - Veres-Rivne
17:0019.05.2019Zhytomyr - Nyva Ternopil
Gelecek Maçlar
Ukraine: Premier League - Relegation Group
17:0021.05.2019Ch. Odessa - Karpaty
17:0021.05.2019Desna - Vorskla Poltava
19:3021.05.2019Arsenal Kiev - Olimpik Donetsk
17:0022.05.2019Lviv - FK Zorya Luhansk
17:0022.05.2019Mariupol - Oleksandriya
19:3022.05.2019Shakhtar Donetsk - Dyn. Kyiv
17:0025.05.2019Desna - Arsenal Kiev
17:0025.05.2019Karpaty - Olimpik Donetsk
17:0025.05.2019Vorskla Poltava - Ch. Odessa
Ukraine: Persha Liga
17:3023.05.2019Inhulets - Ahrobiznes Volochysk
14:0025.05.2019Mykolaiv - Dnipro-1
17:0025.05.2019Hirnyk-Sport - Volyn Lutsk
17:0025.05.2019Kolos Kovalyovka - Obolon Brovar Kyjev
17:0025.05.2019Kramatorsk - Metalist 1925
17:0025.05.2019Rukh Vynnyky - Sumy
17:3025.05.2019Zirka Kropyvnytskyi - Ahrobiznes Volochysk
Ukraine: Druha Liga
17:0020.05.2019MFC Metalurh - Hornostayivka
17:0025.05.2019Hornostayivka - Nikopol
17:0025.05.2019Kalush - Bukovyna
17:0025.05.2019Kyiv-Sviatoshyn - Zhytomyr
17:0025.05.2019Mykolaiv 2 - Hirnyk Kryvyi Rih
17:0025.05.2019Nova Kakhovka - Krystal
17:0025.05.2019Nyva Ternopil - Minaj
17:0025.05.2019Podillya Khmelnytskyi - Nyva Vinnytsya
17:0025.05.2019Real Pharma - Kremin
17:0025.05.2019Tavriya - MFC Metalurh
17:0025.05.2019Veres-Rivne - Cherkashchyna-Ak.
Ukraine: Youth League - Losers Stage
12:0020.05.2019Ch. Odessa U21 - Karpaty U21
12:0021.05.2019Desna U21 - Olimpik Donetsk U21
12:0021.05.2019Mariupol U21 - Lviv U21
13:0021.05.2019Shakhtar Donetsk U21 - Dynamo Kiev U21
13:0021.05.2019Vorskla Poltava U21 - Oleksandriya U21
15:0021.05.2019Arsenal Kiev U21 - Zorya U21
12:0025.05.2019Dynamo Kiev U21 - Arsenal Kiev U21
12:0025.05.2019Shakhtar Donetsk U21 - Vorskla Poltava U21
12:0025.05.2019Zorya U21 - Oleksandriya U21
12:0025.05.2019Desna U21 - Mariupol U21
12:0025.05.2019Karpaty U21 - Lviv U21
12:0025.05.2019Olimpik Donetsk U21 - Ch. Odessa U21
Son Skorlar
Ukraine: Premier League - Relegation Group
19:3018.05.2019Olimpik Donetsk2 - 1Ch. Odessa[1-0]
17:0018.05.2019Dyn. Kyiv2 - 1Mariupol[1-0]
17:0018.05.2019Karpaty2 - 0Desna[0-0]
14:0018.05.2019Vorskla Poltava2 - 0Arsenal Kiev[1-0]
19:3012.05.2019Vorskla Poltava1 - 1Karpaty[1-0]
14:0012.05.2019Arsenal Kiev3 - 3Ch. Odessa[0-1]
14:0012.05.2019Desna2 - 1Olimpik Donetsk[1-0]
19:3011.05.2019Shakhtar Donetsk2 - 1Oleksandriya[1-1]
17:0011.05.2019Dyn. Kyiv1 - 1FK Zorya Luhansk[1-0]
14:0011.05.2019Mariupol2 - 0Lviv[0-0]
17:0005.05.2019Desna2 - 4Ch. Odessa[2-1]
17:0005.05.2019Karpaty1 - 2Arsenal Kiev[0-1]
14:0005.05.2019Olimpik Donetsk1 - 1Vorskla Poltava[0-1]
19:3004.05.2019Shakhtar Donetsk5 - 0Lviv[1-0]
17:0004.05.2019Dyn. Kyiv1 - 1Oleksandriya[0-1]
14:0004.05.2019FK Zorya Luhansk0 - 1Mariupol[0-1]
17:0029.04.2019Arsenal Kiev2 - 0Desna[2-0]
19:3028.04.2019Lviv0 - 1Dyn. Kyiv[0-1]
17:0028.04.2019Oleksandriya0 - 2FK Zorya Luhansk[0-1]
14:0028.04.2019Mariupol0 - 1Shakhtar Donetsk[0-1]
17:0027.04.2019Olimpik Donetsk3 - 2Karpaty[1-1]
14:0027.04.2019Ch. Odessa1 - 2Vorskla Poltava[1-0]
18:3024.04.2019Dyn. Kyiv0 - 0Shakhtar Donetsk[0-0]
17:0024.04.2019FK Zorya Luhansk2 - 1Lviv[0-1]
17:0024.04.2019Oleksandriya2 - 1Mariupol[2-1]
19:3023.04.2019Vorskla Poltava3 - 3Desna[0-3]
18:0023.04.2019Karpaty0 - 0Ch. Odessa[0-0]
17:0023.04.2019Olimpik Donetsk2 - 0Arsenal Kiev[2-0]
Ukraine: Persha Liga
17:3018.05.2019Metalist 1925 - Zirka Kropyvnytskyi[-]
19:0015.05.2019Obolon Brovar Kyjev1 - 1Dnipro-1[0-1]
18:0015.05.2019Mykolaiv0 - 0Hirnyk-Sport[0-0]
18:0015.05.2019Prykarpattya2 - 2Metalist 1925[0-1]
17:3015.05.2019Kolos Kovalyovka - Zirka Kropyvnytskyi[-]
17:3015.05.2019Kramatorsk0 - 2Rukh Vynnyky[0-0]
17:0015.05.2019Balkany2 - 2Volyn Lutsk[1-1]
17:3011.05.2019Kramatorsk - Zirka Kropyvnytskyi[-]
17:0011.05.2019Kolos Kovalyovka4 - 0Sumy[2-0]
17:0011.05.2019Mykolaiv1 - 2Volyn Lutsk[1-1]
17:0011.05.2019Prykarpattya4 - 0Dnipro-1[1-0]
16:0011.05.2019Hirnyk-Sport1 - 1Metalist 1925[0-1]
16:0011.05.2019Rukh Vynnyky4 - 0Ahrobiznes Volochysk[3-0]
Ukraine: Druha Liga
18:0016.05.2019MFC Metalurh5 - 0Real Pharma[3-0]
18:0015.05.2019Veres-Rivne2 - 3Podillya Khmelnytskyi[2-1]
17:3015.05.2019Hornostayivka1 - 2Nova Kakhovka[0-2]
17:3015.05.2019Krystal2 - 0Nikopol[2-0]
17:0015.05.2019Cherkashchyna-Ak.4 - 1Kyiv-Sviatoshyn[1-0]
17:0015.05.2019Hirnyk Kryvyi Rih1 - 2Kremin[0-2]
17:0015.05.2019Kalush4 - 2Nyva Ternopil[3-0]
17:0015.05.2019Minaj2 - 1Bukovyna[0-1]
17:0015.05.2019Nyva Vinnytsya1 - 1Zhytomyr[1-0]
17:0015.05.2019Tavriya1 - 1Mykolaiv 2[0-1]
18:0011.05.2019MFC Metalurh6 - 0Nikopol[2-0]
Ukraine: Youth League - Winners Stage
15:0018.05.2019Oleksandriya U211 - 0Arsenal Kiev U21[0-0]
12:0018.05.2019Zorya U211 - 3Shakhtar Donetsk U21[0-0]
12:0018.05.2019Olimpik Donetsk U21 - Mariupol U21[-]
14:3017.05.2019Lviv U210 - 1Ch. Odessa U21[0-0]
13:0017.05.2019Dynamo Kiev U211 - 1Vorskla Poltava U21[0-0]
14:0016.05.2019Karpaty U212 - 1Desna U21[1-0]
13:0010.05.2019Dynamo Kiev U213 - 0Zorya U21[1-0]
13:0010.05.2019Shakhtar Donetsk U211 - 1Oleksandriya U21[1-0]
12:0010.05.2019Mariupol U211 - 1Ch. Odessa U21[1-1]
12:0010.05.2019Olimpik Donetsk U21 - Karpaty U21[-]
11:3010.05.2019Desna U217 - 2Lviv U21[4-0]
13:0009.05.2019Vorskla Poltava U216 - 0Arsenal Kiev U21[3-0]
16:0004.05.2019Desna U212 - 0Ch. Odessa U21[2-0]
15:0004.05.2019Karpaty U213 - 4Mariupol U21[1-1]
13:0003.05.2019Dynamo Kiev U211 - 2Oleksandriya U21[0-1]
13:0003.05.2019Shakhtar Donetsk U213 - 1Arsenal Kiev U21[2-0]
12:0003.05.2019Zorya U213 - 1Vorskla Poltava U21[1-1]
12:0003.05.2019Olimpik Donetsk U21 - Lviv U21[-]
17:0027.04.2019Oleksandriya U212 - 0Zorya U21[1-0]
13:3027.04.2019Mariupol U213 - 0Desna U21[-]
13:0027.04.2019Arsenal Kiev U211 - 3Dynamo Kiev U21[0-1]
13:0027.04.2019Vorskla Poltava U213 - 1Shakhtar Donetsk U21[1-0]
12:0027.04.2019Ch. Odessa U21 - Olimpik Donetsk U21[-]
12:0027.04.2019Lviv U211 - 2Karpaty U21[0-1]
15:0023.04.2019Oleksandriya U213 - 2Vorskla Poltava U21[1-1]
13:0023.04.2019Dynamo Kiev U212 - 1Shakhtar Donetsk U21[0-0]
12:0023.04.2019Zorya U213 - 0Arsenal Kiev U21[1-0]
12:0023.04.2019Olimpik Donetsk U21 - Desna U21[-]
15:0022.04.2019Karpaty U211 - 1Ch. Odessa U21[1-1]
13:0022.04.2019Lviv U210 - 3Mariupol U21[0-2]
Ukraine: Ukrainian Cup
21:0015.05.2019Shakhtar Donetsk4 - 0Inhulets[3-0]
Üye Yorumları
umutislek :  3 gün önce
myfate hackleme zaten şifreyi ele geçirmektir ve bu olmuş....devamı
bahis doktoru :  3 gün önce
düzeltildi, oynayanalrında oraları düzeltildi. ...devamı
woncu :  3 gün önce
Gs orani 7.40 hala duzeltilmemis 5 kiside bahis almis...devamı
fb3466 :  3 gün önce
Merhba sayin doktr 2 mac sonucum.eklenmemiş bilginize ...devamı
myfate :  3 gün önce
ben 15 yıldır üyeyim böyle bir şey olacağına ithimal...devamı
umutislek :  4 gün önce
merhaba hesabımı incelediğimde bonus yatmış ancak hesabı...devamı
umutislek :  4 gün önce
Bence doğru benim de bu maçtaki favorim Akhisar :)...devamı
woncu :  4 gün önce
akhisar 1.49 gs 7.40 oran açılmış hata war bu maçta.....devamı
erkan2245 :  5 gün önce
Sonuçlanmamış maçlar var.......devamı
iksenitli34 :  5 gün önce
evet doktor tam olarak aynen öyle. Umarım düzeltirsiniz bu...devamı