Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Ukraine: Premier League - Relegation Group
17:0025.05.2019Desna - Arsenal Kiev
17:0025.05.2019Karpaty - Olimpik Donetsk
17:0025.05.2019Vorskla Poltava - Ch. Odessa
17:0026.05.2019Dyn. Kyiv - Lviv
19:3026.05.2019FK Zorya Luhansk - Oleksandriya
19:3026.05.2019Shakhtar Donetsk - Mariupol
17:0029.05.2019Arsenal Kiev - Karpaty
17:0029.05.2019Ch. Odessa - Desna
17:0029.05.2019Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk
17:0030.05.2019Mariupol - FK Zorya Luhansk
19:3030.05.2019Lviv - Shakhtar Donetsk
19:3030.05.2019Oleksandriya - Dyn. Kyiv
Ukraine: Persha Liga
14:0025.05.2019Mykolaiv - Dnipro-1
17:0025.05.2019Hirnyk-Sport - Volyn Lutsk
17:0025.05.2019Kolos Kovalyovka - Obolon Brovar Kyjev
17:0025.05.2019Kramatorsk - Metalist 1925
17:0025.05.2019Rukh Vynnyky - Sumy
17:3025.05.2019Zirka Kropyvnytskyi - Ahrobiznes Volochysk
17:0026.05.2019Inhulets - Balkany
Ukraine: Druha Liga
17:0025.05.2019Hornostayivka - Nikopol
17:0025.05.2019Kalush - Bukovyna
17:0025.05.2019Kyiv-Sviatoshyn - Zhytomyr
17:0025.05.2019Mykolaiv 2 - Hirnyk Kryvyi Rih
17:0025.05.2019Nova Kakhovka - Krystal
17:0025.05.2019Nyva Ternopil - Minaj
17:0025.05.2019Podillya Khmelnytskyi - Nyva Vinnytsya
17:0025.05.2019Real Pharma - Kremin
17:0025.05.2019Tavriya - MFC Metalurh
17:0025.05.2019Veres-Rivne - Cherkashchyna-Ak.
Ukraine: Youth League - Winners Stage
12:0025.05.2019Zorya U21 - Oleksandriya U21
12:0025.05.2019Desna U21 - Mariupol U21
12:0025.05.2019Karpaty U21 - Lviv U21
12:0025.05.2019Olimpik Donetsk U21 - Ch. Odessa U21
13:0025.05.2019Shakhtar Donetsk U21 - Vorskla Poltava U21
14:0025.05.2019Dynamo Kiev U21 - Arsenal Kiev U21
12:0029.05.2019Arsenal Kiev U21 - Shakhtar Donetsk U21
12:0029.05.2019Oleksandriya U21 - Dynamo Kiev U21
12:0029.05.2019Vorskla Poltava U21 - Zorya U21
12:0029.05.2019Ch. Odessa U21 - Desna U21
12:0029.05.2019Lviv U21 - Olimpik Donetsk U21
12:0029.05.2019Mariupol U21 - Karpaty U21
Son Skorlar
Ukraine: Premier League - Championship Group
19:3022.05.2019Shakhtar Donetsk1 - 1Dyn. Kyiv[0-1]
17:0022.05.2019Lviv0 - 0FK Zorya Luhansk[0-0]
17:0022.05.2019Mariupol1 - 1Oleksandriya[1-1]
19:3021.05.2019Arsenal Kiev1 - 1Olimpik Donetsk[1-1]
17:0021.05.2019Ch. Odessa3 - 1Karpaty[1-0]
17:0021.05.2019Desna0 - 1Vorskla Poltava[0-1]
17:0019.05.2019FK Zorya Luhansk0 - 1Shakhtar Donetsk[0-1]
14:0019.05.2019Oleksandriya0 - 1Lviv[0-0]
19:3018.05.2019Olimpik Donetsk2 - 1Ch. Odessa[1-0]
17:0018.05.2019Dyn. Kyiv2 - 1Mariupol[1-0]
17:0018.05.2019Karpaty2 - 0Desna[0-0]
14:0018.05.2019Vorskla Poltava2 - 0Arsenal Kiev[1-0]
19:3012.05.2019Vorskla Poltava1 - 1Karpaty[1-0]
14:0012.05.2019Arsenal Kiev3 - 3Ch. Odessa[0-1]
14:0012.05.2019Desna2 - 1Olimpik Donetsk[1-0]
19:3011.05.2019Shakhtar Donetsk2 - 1Oleksandriya[1-1]
17:0011.05.2019Dyn. Kyiv1 - 1FK Zorya Luhansk[1-0]
14:0011.05.2019Mariupol2 - 0Lviv[0-0]
17:0005.05.2019Desna2 - 4Ch. Odessa[2-1]
17:0005.05.2019Karpaty1 - 2Arsenal Kiev[0-1]
14:0005.05.2019Olimpik Donetsk1 - 1Vorskla Poltava[0-1]
19:3004.05.2019Shakhtar Donetsk5 - 0Lviv[1-0]
17:0004.05.2019Dyn. Kyiv1 - 1Oleksandriya[0-1]
14:0004.05.2019FK Zorya Luhansk0 - 1Mariupol[0-1]
17:0029.04.2019Arsenal Kiev2 - 0Desna[2-0]
19:3028.04.2019Lviv0 - 1Dyn. Kyiv[0-1]
17:0028.04.2019Oleksandriya0 - 2FK Zorya Luhansk[0-1]
14:0028.04.2019Mariupol0 - 1Shakhtar Donetsk[0-1]
17:0027.04.2019Olimpik Donetsk3 - 2Karpaty[1-1]
14:0027.04.2019Ch. Odessa1 - 2Vorskla Poltava[1-0]
Ukraine: Persha Liga
17:0023.05.2019Inhulets0 - 0Ahrobiznes Volochysk[0-0]
17:0019.05.2019Ahrobiznes Volochysk0 - 0Hirnyk-Sport[0-0]
17:0019.05.2019Dnipro-13 - 1Kolos Kovalyovka[2-1]
17:0019.05.2019Metalist 19251 - 1Inhulets[1-1]
17:0019.05.2019Obolon Brovar Kyjev3 - 2Prykarpattya[2-1]
17:0019.05.2019Sumy0 - 8Mykolaiv[0-3]
17:0019.05.2019Volyn Lutsk1 - 1Rukh Vynnyky[0-1]
16:0019.05.2019Balkany1 - 2Kramatorsk[1-2]
17:3018.05.2019Metalist 1925 - Zirka Kropyvnytskyi[-]
19:0015.05.2019Obolon Brovar Kyjev1 - 1Dnipro-1[0-1]
18:0015.05.2019Mykolaiv0 - 0Hirnyk-Sport[0-0]
18:0015.05.2019Prykarpattya2 - 2Metalist 1925[0-1]
17:3015.05.2019Kolos Kovalyovka - Zirka Kropyvnytskyi[-]
17:3015.05.2019Kramatorsk1 - 2Rukh Vynnyky[0-0]
17:0015.05.2019Balkany2 - 2Volyn Lutsk[1-1]
17:3011.05.2019Kramatorsk - Zirka Kropyvnytskyi[-]
17:0011.05.2019Kolos Kovalyovka4 - 0Sumy[2-0]
17:0011.05.2019Mykolaiv1 - 2Volyn Lutsk[1-1]
17:0011.05.2019Prykarpattya4 - 0Dnipro-1[1-0]
16:0011.05.2019Rukh Vynnyky4 - 0Ahrobiznes Volochysk[3-0]
Ukraine: Druha Liga
19:0020.05.2019MFC Metalurh2 - 0Hornostayivka[1-0]
17:0019.05.2019Bukovyna0 - 4Kyiv-Sviatoshyn[0-3]
17:0019.05.2019Cherkashchyna-Ak.4 - 1Kalush[1-1]
17:0019.05.2019Hirnyk Kryvyi Rih1 - 2Tavriya[1-1]
17:0019.05.2019Kremin2 - 2Nova Kakhovka[1-1]
17:0019.05.2019Krystal4 - 1Mykolaiv 2[3-1]
17:0019.05.2019Minaj3 - 1Podillya Khmelnytskyi[2-1]
17:0019.05.2019Nikopol1 - 1Real Pharma[1-0]
17:0019.05.2019Nyva Vinnytsya1 - 3Veres-Rivne[0-1]
17:0019.05.2019Zhytomyr0 - 1Nyva Ternopil[0-0]
18:0016.05.2019MFC Metalurh5 - 0Real Pharma[3-0]
18:0015.05.2019Veres-Rivne2 - 3Podillya Khmelnytskyi[2-1]
17:3015.05.2019Hornostayivka1 - 2Nova Kakhovka[0-2]
17:3015.05.2019Krystal2 - 0Nikopol[2-0]
17:0015.05.2019Cherkashchyna-Ak.4 - 1Kyiv-Sviatoshyn[1-0]
17:0015.05.2019Hirnyk Kryvyi Rih1 - 2Kremin[0-2]
17:0015.05.2019Kalush4 - 3Nyva Ternopil[3-0]
17:0015.05.2019Minaj2 - 1Bukovyna[0-1]
17:0015.05.2019Nyva Vinnytsya1 - 2Zhytomyr[1-0]
17:0015.05.2019Tavriya1 - 1Mykolaiv 2[0-1]
Ukraine: Youth League - Winners Stage
15:0021.05.2019Arsenal Kiev U213 - 4Zorya U21[3-3]
13:0021.05.2019Shakhtar Donetsk U211 - 1Dynamo Kiev U21[1-0]
13:0021.05.2019Vorskla Poltava U212 - 0Oleksandriya U21[0-0]
12:0021.05.2019Desna U21 - Olimpik Donetsk U21[-]
12:0021.05.2019Mariupol U213 - 0Lviv U21[1-0]
12:0020.05.2019Ch. Odessa U211 - 1Karpaty U21[0-0]
15:0018.05.2019Oleksandriya U211 - 0Arsenal Kiev U21[0-0]
12:0018.05.2019Zorya U211 - 3Shakhtar Donetsk U21[0-0]
12:0018.05.2019Olimpik Donetsk U21 - Mariupol U21[-]
14:3017.05.2019Lviv U210 - 1Ch. Odessa U21[0-0]
13:0017.05.2019Dynamo Kiev U211 - 1Vorskla Poltava U21[0-0]
14:0016.05.2019Karpaty U212 - 1Desna U21[1-0]
13:0010.05.2019Dynamo Kiev U213 - 0Zorya U21[1-0]
13:0010.05.2019Shakhtar Donetsk U211 - 1Oleksandriya U21[1-0]
12:0010.05.2019Mariupol U211 - 1Ch. Odessa U21[1-1]
12:0010.05.2019Olimpik Donetsk U21 - Karpaty U21[-]
11:3010.05.2019Desna U217 - 2Lviv U21[4-0]
13:0009.05.2019Vorskla Poltava U216 - 0Arsenal Kiev U21[3-0]
16:0004.05.2019Desna U212 - 0Ch. Odessa U21[2-0]
15:0004.05.2019Karpaty U213 - 4Mariupol U21[1-1]
13:0003.05.2019Dynamo Kiev U211 - 2Oleksandriya U21[0-1]
13:0003.05.2019Shakhtar Donetsk U213 - 1Arsenal Kiev U21[2-0]
12:0003.05.2019Zorya U213 - 1Vorskla Poltava U21[1-1]
12:0003.05.2019Olimpik Donetsk U21 - Lviv U21[-]
17:0027.04.2019Oleksandriya U212 - 0Zorya U21[1-0]
13:3027.04.2019Mariupol U213 - 0Desna U21[-]
13:0027.04.2019Arsenal Kiev U211 - 3Dynamo Kiev U21[0-1]
13:0027.04.2019Vorskla Poltava U213 - 1Shakhtar Donetsk U21[1-0]
12:0027.04.2019Ch. Odessa U21 - Olimpik Donetsk U21[-]
12:0027.04.2019Lviv U211 - 2Karpaty U21[0-1]
Ukraine: Ukrainian Cup
21:0015.05.2019Shakhtar Donetsk4 - 0Inhulets[3-0]
Üye Yorumları
myfate :  3 gün önce
bahisdoktoru merhaba 18.05.2019 tarihinde oynanan ts-bjk...devamı
umutislek :  9 gün önce
myfate hackleme zaten şifreyi ele geçirmektir ve bu olmuş....devamı
bahis doktoru :  9 gün önce
düzeltildi, oynayanalrında oraları düzeltildi. ...devamı
woncu :  9 gün önce
Gs orani 7.40 hala duzeltilmemis 5 kiside bahis almis...devamı
fb3466 :  9 gün önce
Merhba sayin doktr 2 mac sonucum.eklenmemiş bilginize ...devamı
myfate :  9 gün önce
ben 15 yıldır üyeyim böyle bir şey olacağına ithimal...devamı
umutislek :  9 gün önce
merhaba hesabımı incelediğimde bonus yatmış ancak hesabı...devamı
umutislek :  9 gün önce
Bence doğru benim de bu maçtaki favorim Akhisar :)...devamı
woncu :  9 gün önce
akhisar 1.49 gs 7.40 oran açılmış hata war bu maçta.....devamı
erkan2245 :  10 gün önce
Sonuçlanmamış maçlar var.......devamı