Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• Futbol Anketleri
• MobilBahis
Bugün
Italy: Serie B
23:0009.12.2019Perugia1 - 0Cosenza[1-0]
Italy: Serie C - Group B
22:4509.12.2019Sambenedettese2 - 0Gubbio[2-0]
Italy: Primavera 1
16:3009.12.2019Pescara U193 - 1Bologna U19[2-0]
Gelecek Maçlar
Italy: Serie A
17:0014.12.2019Brescia - Lecce
20:0014.12.2019Napoli - Parma
22:4514.12.2019Genoa - Sampdoria
14:3015.12.2019Verona - Torino
17:0015.12.2019AC Milan - Sassuolo
17:0015.12.2019Bologna - Atalanta
17:0015.12.2019Juventus - Udinese
20:0015.12.2019AS Roma - Spal
22:4515.12.2019Fiorentina - Inter
Italy: Serie B
23:0013.12.2019Chievo - Juve Stabia
17:0014.12.2019Ascoli - Cittadella
17:0014.12.2019Entella - Empoli
17:0014.12.2019Frosinone - Pescara
17:0014.12.2019Venezia - Spezia
20:0014.12.2019Livorno - Benevento
17:0015.12.2019Cosenza - Pordenone
17:0015.12.2019Cremonese - Perugia
23:0015.12.2019Salernitana - Crotone
Italy: Serie C - Group A
17:0011.12.2019Juventus U23 - Gozzano
20:0011.12.2019Pontedera - Lecco
22:4514.12.2019Carrarese - Pianese
17:0015.12.2019Alessandria - Pro Vercelli
17:0015.12.2019Giana Erminio - Pro Patria
17:0015.12.2019Novara - Siena
17:0015.12.2019Olbia - Juventus U23
17:0015.12.2019Renate - Arezzo
19:3015.12.2019Como - AlbinoLeffe
19:3015.12.2019Gozzano - Pergolettese
19:3015.12.2019Pistoiese - Lecco
19:3015.12.2019Pontedera - Monza
17:0014.12.2019Modena - Ravenna
17:0015.12.2019ArzignanoChiampo - Cesena
17:0015.12.2019FeralpiSalo - Vis Pesaro
17:0015.12.2019Gubbio - Fermana
17:0015.12.2019Rimini - Triestina
17:0015.12.2019Sudtirol - Piacenza
19:3015.12.2019Carpi - Sambenedettese
19:3015.12.2019Fano - Virtus Verona
19:3015.12.2019Imolese - L.R. Vicenza
16:3011.12.2019Paganese - Catania
22:3011.12.2019Vibonese - Catanzaro
22:4514.12.2019Cavese - Ternana
17:0015.12.2019Rende - Rieti
17:0015.12.2019Teramo - Catania
17:0015.12.2019Viterbese - Virtus Francavilla
19:3015.12.2019Bisceglie - Vibonese
19:3015.12.2019Casertana - Bari
19:3015.12.2019Catanzaro - Picerno
19:3015.12.2019Monopoli - Avellino
19:3015.12.2019Potenza - Paganese
19:3015.12.2019Sicula Leonzio - Reggina
Italy: Serie D - Group A
16:3011.12.2019Bra - Lavagnese
16:3011.12.2019Sanremese - Prato
16:3011.12.2019Verbania - Borgosesia
16:3015.12.2019Bra - Lucchese
16:3015.12.2019Caronnese - Casale
16:3015.12.2019Fezzanese - Ghivizzano Borgo
16:3015.12.2019Fossano - Savona
16:3015.12.2019Lavagnese - Real Forte Querceta
16:3015.12.2019Prato - Chieri
16:3015.12.2019Seravezza Pozzi - Ligorna
16:3015.12.2019Vado - Borgosesia
16:3015.12.2019Verbania - Sanremese
16:3015.12.2019Caravaggio - Virtus Bolzano
16:3015.12.2019Castellanzese - NibionnOggiono
16:3015.12.2019Folgore Caratese - Legnano
16:3015.12.2019Inveruno - Brusaporto
16:3015.12.2019Levico Terme - Tritium
16:3015.12.2019Milano City - Virtus Bergamo
16:3015.12.2019Pontisola - USD Dro
16:3015.12.2019Pro Sesto - Villa Alme
16:3015.12.2019Scanzorosciate - Arconatese
16:3015.12.2019Sondrio - Seregno
16:3015.12.2019Adriese - Villafranca
16:3015.12.2019Ambrosiana - Delta Rovigo
16:3015.12.2019Belluno - Montebelluna
16:3015.12.2019Campodarsego - Mestre
16:3015.12.2019Cartigliano - Caldiero Terme
16:3015.12.2019Cjarlins Muzane - Tamai
16:3015.12.2019Legnago Salus - Chions
16:3015.12.2019Luparense - Feltre
16:3015.12.2019San Luigi - Vigasio
16:3015.12.2019Union Clodiense - Este
16:3015.12.2019Crema - Alfonsine
16:3015.12.2019Fanfulla - Sammaurese
16:3015.12.2019Fiorenzuola - Savignanese
16:3015.12.2019Forli - Vigor Carpaneto
16:3015.12.2019Lentigione - Franciacorta
16:3015.12.2019Mantova - Ciliverghe Mazzano
16:3015.12.2019Mezzolara - Breno
16:3015.12.2019Sasso Marconi - Calvina
16:3015.12.2019SCD Progresso - Correggese
16:3015.12.2019Albalonga - Follonica Gavorrano
16:3015.12.2019Bastia - Flaminia
16:3015.12.2019Foligno - Montevarchi Calcio
16:3015.12.2019Grosseto - San Donato
16:3015.12.2019Monterosi FC - Cannara
16:3015.12.2019Ponsacco - Aglianese Calcio
16:3015.12.2019Sangiovannese - Scandicci
16:3015.12.2019Trestina - Pomezia
16:3015.12.2019Tuttocuoio - Grassina
16:3015.12.2019ASD Pineto Calcio - Giulianova
16:3015.12.2019Avezzano - Fiuggi
16:3015.12.2019Jesina - Campobasso
16:3015.12.2019Matelica - Agnonese
16:3015.12.2019Porto Sant'Elpidio - Montegiorgio
16:3015.12.2019S. N. Notaresco - Sangiustese
16:3015.12.2019US Tolentino - Calcio Chieti
16:3015.12.2019Vastese - Cattolica
16:3015.12.2019Vastogirardi - Recanatese
16:3015.12.2019Aprilia - Torres
16:3015.12.2019Budoni - Latina
16:3015.12.2019Cassino - Tor Sapienza
16:3015.12.2019Ladispoli - Arzachena
16:3015.12.2019Lanusei Calcio - Citta di Anagni
16:3015.12.2019Latte Dolce - Muravera
16:3015.12.2019Ostia Mare - Portici 1906
16:3015.12.2019Trastevere Calcio - Turris
16:3015.12.2019Vis Artena - Nuova Florida
16:3015.12.2019Agropoli - A.C.D. Nardo
16:3015.12.2019Altamura - Fidelis Andria
16:3015.12.2019Citta di Fasano - Val D'agri
16:3015.12.2019Francavilla - Foggia
16:3015.12.2019Gelbison Cilento - Bitonto
16:3015.12.2019Gladiator - Sorrento
16:3015.12.2019Gravina - Brindisi
16:3015.12.2019Nocerina - Casarano
16:3015.12.2019Taranto - Audace Cerignola
16:3015.12.2019ACR Messina - US Palmese
16:3015.12.2019AS Acireale - Calcio Giugliano
16:3015.12.2019Castrovillari - Palermo
16:3015.12.2019Cittanovese - FC Messina
16:3015.12.2019Marina di Ragusa - Biancavilla
16:3015.12.2019Marsala - Corigliano
16:3015.12.2019Roccella - Licata
16:3015.12.2019San Tommaso - SS Nola 1925
16:3015.12.2019Troina - Savoia
Italy: Coppa Italia Serie C - Play Offs
20:3011.12.2019Siena - Ternana
Italy: Coppa Italia Serie D
19:3011.12.2019ASD Pineto Calcio - US Tolentino
Italy: Primavera 1
16:3013.12.2019Sampdoria U19 - Genoa U19
13:0014.12.2019Fiorentina U19 - Cagliari U19
15:0014.12.2019Inter U19 - Sassuolo U19
16:3014.12.2019Napoli U19 - Lazio U19
16:3014.12.2019Torino U19 - Empoli U19
12:0015.12.2019Bologna U19 - Atalanta U19
14:0015.12.2019AS Roma U19 - Juventus U19
16:3015.12.2019Chievo U19 - Pescara U19
Italy: Primavera 2
16:3014.12.2019Ascoli U19 - Livorno U19
16:3014.12.2019Benevento U19 - Lecce U19
16:3014.12.2019Brescia U19 - Spal U19
16:3014.12.2019Cittadella U19 - Udinese U19
16:3014.12.2019Juve Stabia U19 - Frosinone U19
16:3014.12.2019Parma U19 - Entella U19
16:3014.12.2019Pisa U19 - Perugia U19
16:3014.12.2019Pordenone U19 - Venezia U19
16:3014.12.2019Salernitana U19 - Crotone U19
16:3014.12.2019Spezia U19 - AC Milan U19
16:3014.12.2019Trapani U19 - Cosenza U19
16:3014.12.2019Verona U19 - Cremonese U19
Italy: Coppa Italia Primavera
15:0010.12.2019Chievo U19 - Cremonese U19
Italy: Serie A Women
14:0014.12.2019Juventus W - Bari W
14:0014.12.2019Verona W - AC Milan W
16:3014.12.2019AS Roma W - Orobica W
16:3014.12.2019Empoli W - Sassuolo W
16:3014.12.2019Florentia W - Tavagnacco W
14:3015.12.2019Fiorentina W - Inter W
Italy: Serie B Women
17:0015.12.2019Chievo Fortitudo W - San Marino Academy W
17:0015.12.2019Novese W - Napoli W
17:0015.12.2019Perugia W - Lady Granata W
17:0015.12.2019Riozzese W - Lazio W
17:0015.12.2019Roma CF W - Ravenna W
17:0015.12.2019Vittorio Veneto W - Cesena W
Italy: Coppa Italia Women
14:3011.12.2019Pink Sport Time W - AS Roma W
16:0011.12.2019Empoli W - Tavagnacco W
16:3011.12.2019Chievo Fortitudo W - Juventus W
16:3011.12.2019Inter W - AC Milan W
16:3011.12.2019Orobica W - Florentia W
16:3011.12.2019Ravenna W - Fiorentina W
16:3011.12.2019Roma CF W - Sassuolo W
16:3011.12.2019San Marino Academy W - Verona W
Son Skorlar
Italy: Serie A
22:4508.12.2019Bologna2 - 3AC Milan[1-2]
20:0008.12.2019Sampdoria0 - 1Parma[0-1]
17:0008.12.2019Sassuolo2 - 2Cagliari[2-0]
17:0008.12.2019Spal0 - 1Brescia[0-0]
17:0008.12.2019Torino2 - 1Fiorentina[1-0]
14:3008.12.2019Lecce2 - 2Genoa[0-2]
22:4507.12.2019Lazio3 - 1Juventus[1-1]
20:0007.12.2019Udinese1 - 1Napoli[1-0]
17:0007.12.2019Atalanta3 - 2Verona[1-1]
22:4506.12.2019Inter0 - 0AS Roma[0-0]
22:4502.12.2019Cagliari4 - 3Sampdoria[0-1]
22:4501.12.2019Verona1 - 3AS Roma[1-2]
20:0001.12.2019Napoli1 - 2Bologna[1-0]
17:0001.12.2019Inter2 - 1Spal[2-0]
17:0001.12.2019Lazio3 - 0Udinese[3-0]
17:0001.12.2019Parma0 - 1AC Milan[0-0]
14:3001.12.2019Juventus2 - 2Sassuolo[1-1]
22:4530.11.2019Fiorentina0 - 1Lecce[0-0]
20:0030.11.2019Genoa0 - 1Torino[0-0]
17:0030.11.2019Brescia0 - 3Atalanta[0-1]
Italy: Serie B
23:0008.12.2019Pordenone1 - 0Crotone[1-0]
17:0008.12.2019Juve Stabia0 - 2Frosinone[0-1]
17:0008.12.2019Pisa0 - 2Entella[0-1]
20:0007.12.2019Chievo1 - 0Cremonese[0-0]
17:0007.12.2019Cittadella4 - 3Salernitana[3-1]
17:0007.12.2019Empoli2 - 1Ascoli[0-1]
17:0007.12.2019Pescara2 - 2Venezia[1-0]
17:0007.12.2019Spezia2 - 0Livorno[1-0]
23:0006.12.2019Benevento5 - 0Trapani[2-0]
23:0002.12.2019Pisa2 - 0Pordenone[2-0]
23:0001.12.2019Perugia3 - 1Pescara[2-1]
17:0001.12.2019Entella2 - 0Juve Stabia[1-0]
17:0001.12.2019Trapani1 - 0Chievo[1-0]
20:0030.11.2019Salernitana1 - 1Ascoli[1-0]
17:0030.11.2019Cremonese0 - 0Livorno[0-0]
17:0030.11.2019Crotone1 - 1Cittadella[0-0]
17:0030.11.2019Frosinone4 - 0Empoli[2-0]
17:0030.11.2019Venezia0 - 2Benevento[0-1]
23:0029.11.2019Cosenza1 - 1Spezia[1-0]
Italy: Serie C - Group A
19:3008.12.2019AlbinoLeffe1 - 2Renate[1-1]
19:3008.12.2019Monza3 - 0Giana Erminio[2-0]
19:3008.12.2019Pergolettese2 - 1Alessandria[1-1]
17:0008.12.2019Arezzo1 - 0Gozzano[0-0]
17:0008.12.2019Juventus U231 - 3Carrarese[0-1]
17:0008.12.2019Lecco2 - 0Olbia[1-0]
17:0008.12.2019Pro Patria1 - 2Novara[0-1]
22:4507.12.2019Siena1 - 0Como[0-0]
17:0007.12.2019Pianese1 - 2Pontedera[0-1]
17:0007.12.2019Pro Vercelli0 - 0Pistoiese[0-0]
22:0004.12.2019Alessandria1 - 1Juventus U23[1-0]
19:3001.12.2019Carrarese3 - 2Pro Vercelli[2-1]
19:3001.12.2019Giana Erminio1 - 2AlbinoLeffe[1-1]
19:3001.12.2019Gozzano0 - 2Lecco[0-1]
19:3001.12.2019Pistoiese1 - 1Arezzo[1-1]
19:3001.12.2019Renate1 - 1Pro Patria[1-1]
17:0001.12.2019Alessandria1 - 3Siena[0-1]
17:0001.12.2019Novara1 - 1Pianese[1-0]
17:0001.12.2019Olbia0 - 3Monza[0-1]
17:0001.12.2019Pontedera2 - 2Pergolettese[0-1]
19:3008.12.2019Fermana1 - 1ArzignanoChiampo[1-0]
19:3008.12.2019L.R. Vicenza3 - 1FeralpiSalo[2-1]
19:3008.12.2019Triestina0 - 1Modena[0-0]
19:3008.12.2019Virtus Verona1 - 4Reggio Audace[1-3]
19:3008.12.2019Vis Pesaro0 - 1Carpi[0-1]
17:0008.12.2019Padova2 - 0Imolese[0-0]
17:0008.12.2019Piacenza3 - 0Rimini[1-0]
17:0008.12.2019Ravenna0 - 2Sudtirol[0-2]
22:4507.12.2019Cesena0 - 4Fano[0-2]
19:0004.12.2019Imolese1 - 1Triestina[1-1]
22:4502.12.2019Rimini1 - 2Ravenna[1-0]
19:3001.12.2019Fano0 - 1Fermana[0-0]
19:3001.12.2019FeralpiSalo2 - 2Cesena[0-1]
19:3001.12.2019Imolese1 - 1Sambenedettese[0-0]
19:3001.12.2019Reggio Audace2 - 2Piacenza[2-0]
17:0001.12.2019Carpi1 - 0Triestina[0-0]
17:0001.12.2019Gubbio0 - 0Padova[0-0]
17:0001.12.2019Modena3 - 1Vis Pesaro[0-1]
17:0001.12.2019Sudtirol0 - 1L.R. Vicenza[0-0]
19:3008.12.2019Bari2 - 1Potenza[2-1]
19:3008.12.2019Ternana0 - 1Casertana[0-1]
17:0008.12.2019Catania1 - 0Rende[1-0]
17:0008.12.2019Picerno0 - 1Monopoli[0-1]
17:0008.12.2019Reggina1 - 0Viterbese[0-0]
17:0008.12.2019Rieti2 - 2Bisceglie[1-1]
17:0008.12.2019Vibonese0 - 0Teramo[0-0]
17:0008.12.2019Virtus Francavilla1 - 0Cavese[1-0]
16:3008.12.2019Avellino3 - 1Sicula Leonzio[1-1]
19:3007.12.2019Paganese1 - 1Catanzaro[1-0]
22:0001.12.2019Potenza1 - 0Picerno[0-0]
19:3001.12.2019Casertana1 - 3Paganese[1-2]
19:3001.12.2019Sicula Leonzio2 - 7Vibonese[0-4]
19:3001.12.2019Viterbese0 - 1Avellino[0-1]
17:0001.12.2019Catanzaro1 - 3Ternana[0-1]
17:0001.12.2019Cavese2 - 2Bisceglie[1-0]
17:0001.12.2019Rende0 - 3Bari[0-2]
17:0001.12.2019Rieti1 - 4Catania[0-1]
17:0001.12.2019Teramo0 - 3Reggina[0-2]
14:3001.12.2019Monopoli3 - 0Virtus Francavilla[1-0]
Italy: Serie D - Group A
17:0008.12.2019Casale4 - 1Seravezza Pozzi[1-1]
17:0008.12.2019Sanremese1 - 1Fossano[0-0]
16:3008.12.2019Borgosesia2 - 2Fezzanese[1-0]
16:3008.12.2019Bra2 - 2Vado[2-1]
16:3008.12.2019Ghivizzano Borgo1 - 1Verbania[0-0]
16:3008.12.2019Ligorna2 - 1Prato[1-0]
16:3008.12.2019Lucchese2 - 1Lavagnese[0-0]
16:3008.12.2019Real Forte Querceta0 - 0Caronnese[0-0]
16:3008.12.2019Savona0 - 0Chieri[0-0]
16:3004.12.2019Casale1 - 1Fossano[0-1]
16:3004.12.2019Vado0 - 2Chieri[0-1]
17:0001.12.2019Fossano3 - 2Ghivizzano Borgo[0-1]
16:3001.12.2019Caronnese2 - 3Lucchese[1-0]
16:3001.12.2019Chieri2 - 1Ligorna[2-1]
16:3001.12.2019Fezzanese0 - 2Bra[0-1]
16:3001.12.2019Lavagnese0 - 3Vado[0-2]
16:3001.12.2019Prato2 - 0Casale[1-0]
16:3001.12.2019Savona1 - 2Sanremese[1-1]
16:3001.12.2019Seravezza Pozzi3 - 3Real Forte Querceta[2-1]
17:0027.11.2019Verbania2 - 1Bra[0-0]
16:3008.12.2019Arconatese2 - 1Inveruno[1-1]
16:3008.12.2019Brusaporto2 - 2Levico Terme[0-2]
16:3008.12.2019Legnano3 - 1NibionnOggiono[1-0]
16:3008.12.2019Seregno0 - 2Pontisola[0-1]
16:3008.12.2019Sondrio0 - 2Pro Sesto[0-2]
16:3008.12.2019Tritium4 - 2Castellanzese[1-2]
16:3008.12.2019USD Dro2 - 2Caravaggio[2-0]
16:3008.12.2019Villa Alme1 - 1Scanzorosciate[1-1]
16:3008.12.2019Virtus Bergamo2 - 2Folgore Caratese[1-2]
16:3007.12.2019Virtus Bolzano1 - 0Milano City[1-0]
16:3004.12.2019Milano City1 - 1Seregno[0-0]
16:3001.12.2019Caravaggio1 - 1Seregno[0-0]
16:3001.12.2019Castellanzese0 - 3Brusaporto[0-2]
16:3001.12.2019Folgore Caratese2 - 0Virtus Bolzano[1-0]
16:3001.12.2019Inveruno4 - 3Villa Alme[2-2]
16:3001.12.2019Legnano2 - 1Virtus Bergamo[1-1]
16:3001.12.2019Levico Terme3 - 0Arconatese[1-0]
16:3001.12.2019Milano City2 - 2USD Dro[2-0]
16:3001.12.2019NibionnOggiono1 - 1Tritium[0-0]
16:3001.12.2019Pontisola0 - 1Pro Sesto[0-1]
17:0008.12.2019Tamai0 - 1Vigasio[0-1]
16:3008.12.2019Caldiero Terme1 - 1Campodarsego[1-0]
16:3008.12.2019Chions1 - 0Adriese[0-0]
16:3008.12.2019Delta Rovigo2 - 1San Luigi[0-1]
16:3008.12.2019Este2 - 3Cjarlins Muzane[2-0]
16:3008.12.2019Feltre0 - 1Ambrosiana[0-0]
16:3008.12.2019Legnago Salus3 - 1Cartigliano[1-0]
16:3008.12.2019Mestre2 - 1Luparense[0-1]
16:3008.12.2019Montebelluna1 - 1Union Clodiense[0-1]
16:3008.12.2019Villafranca0 - 1Belluno[0-1]
16:3001.12.2019Adriese3 - 1Cartigliano[2-0]
16:3001.12.2019Ambrosiana3 - 0Mestre[0-0]
16:3001.12.2019Belluno4 - 1Chions[2-1]
16:3001.12.2019Campodarsego3 - 0Legnago Salus[0-0]
16:3001.12.2019Cjarlins Muzane1 - 2Montebelluna[0-1]
16:3001.12.2019Luparense2 - 1Caldiero Terme[1-0]
16:3001.12.2019Tamai2 - 0Este[0-0]
16:3001.12.2019Union Clodiense2 - 2Villafranca[1-2]
16:3001.12.2019Vigasio1 - 3Delta Rovigo[0-0]
16:3030.11.2019San Luigi0 - 7Feltre[0-4]
16:3008.12.2019Alfonsine0 - 3Mantova[0-1]
16:3008.12.2019Breno1 - 1Fanfulla[1-0]
16:3008.12.2019Calvina1 - 2Lentigione[1-0]
16:3008.12.2019Ciliverghe Mazzano2 - 2Sasso Marconi[1-2]
16:3008.12.2019Correggese4 - 3Crema[3-1]
16:3008.12.2019Sammaurese1 - 1Forli[0-1]
16:3008.12.2019Savignanese1 - 2Mezzolara[0-1]
16:3008.12.2019SCD Progresso2 - 1Fiorenzuola[2-1]
16:3008.12.2019Vigor Carpaneto5 - 2Franciacorta[3-1]
16:3001.12.2019Crema0 - 1Fiorenzuola[0-0]
16:3001.12.2019Fanfulla1 - 1Savignanese[1-0]
16:3001.12.2019Forli3 - 0Breno[1-0]
16:3001.12.2019Franciacorta2 - 4Calvina[1-1]
16:3001.12.2019Lentigione0 - 0Ciliverghe Mazzano[0-0]
16:3001.12.2019Mantova1 - 1Correggese[0-0]
16:3001.12.2019Mezzolara0 - 0SCD Progresso[0-0]
16:3001.12.2019Sasso Marconi1 - 0Alfonsine[0-0]
16:3001.12.2019Vigor Carpaneto0 - 2Sammaurese[0-2]
16:3024.11.2019Breno1 - 4Sasso Marconi[0-3]
16:3024.11.2019Calvina0 - 1Vigor Carpaneto[0-0]
17:0008.12.2019Flaminia1 - 0Ponsacco[1-0]
16:3008.12.2019Aglianese Calcio0 - 1Foligno[0-0]
16:3008.12.2019Cannara0 - 0Albalonga[0-0]
16:3008.12.2019Follonica Gavorrano2 - 0Tuttocuoio[1-0]
16:3008.12.2019Grassina2 - 0Trestina[0-0]
16:3008.12.2019Monterosi FC2 - 1Sangiovannese[1-0]
16:3008.12.2019Montevarchi Calcio3 - 1San Donato[2-1]
16:3008.12.2019Pomezia1 - 2Grosseto[0-1]
16:3008.12.2019Scandicci3 - 1Bastia[1-0]
16:3001.12.2019Albalonga3 - 4Sangiovannese[2-4]
16:3001.12.2019Bastia2 - 3Monterosi FC[1-1]
16:3001.12.2019Foligno2 - 3Flaminia[0-2]
16:3001.12.2019Grosseto3 - 0Grassina[1-0]
16:3001.12.2019Montevarchi Calcio3 - 0Aglianese Calcio[1-0]
16:3001.12.2019Ponsacco0 - 4Scandicci[0-1]
16:3001.12.2019San Donato4 - 0Pomezia[3-0]
16:3001.12.2019Trestina0 - 0Follonica Gavorrano[0-0]
16:3001.12.2019Tuttocuoio1 - 1Cannara[0-0]
16:3027.11.2019Grosseto1 - 1Follonica Gavorrano[1-0]
16:3024.11.2019Follonica Gavorrano3 - 0Ponsacco[3-0]
16:3008.12.2019Cattolica2 - 0Avezzano[2-0]
16:3008.12.2019Fiuggi1 - 1Vastogirardi[1-1]
16:3008.12.2019Giulianova0 - 1S. N. Notaresco[0-1]
16:3008.12.2019Matelica4 - 0Vastese[1-0]
16:3008.12.2019Recanatese4 - 3Porto Sant'Elpidio[0-1]
16:3007.12.2019Agnonese3 - 3ASD Pineto Calcio[2-2]
16:3007.12.2019Calcio Chieti3 - 2Jesina[1-0]
16:3007.12.2019Montegiorgio1 - 1US Tolentino[0-1]
16:3007.12.2019Sangiustese0 - 2Campobasso[0-1]
16:3001.12.2019ASD Pineto Calcio1 - 4Montegiorgio[0-1]
16:3001.12.2019Avezzano1 - 1Giulianova[1-1]
16:3001.12.2019Campobasso3 - 0Recanatese[1-0]
16:3001.12.2019Jesina5 - 1Fiuggi[3-0]
16:3001.12.2019Porto Sant'Elpidio0 - 4Matelica[0-3]
16:3001.12.2019S. N. Notaresco3 - 2Calcio Chieti[2-1]
16:3001.12.2019US Tolentino1 - 1Cattolica[0-1]
16:3001.12.2019Vastese2 - 1Agnonese[1-1]
16:3001.12.2019Vastogirardi1 - 1Sangiustese[0-0]
16:3024.11.2019Giulianova4 - 1Vastogirardi[1-1]
16:3024.11.2019Recanatese2 - 4Vastese[1-0]
16:3008.12.2019Arzachena2 - 1Trastevere Calcio[1-0]
16:3008.12.2019Cassino0 - 1Lanusei Calcio[0-0]
16:3008.12.2019Citta di Anagni1 - 2Latte Dolce[0-1]
16:3008.12.2019Latina4 - 0Ladispoli[1-0]
16:3008.12.2019Muravera1 - 1Aprilia[0-1]
16:3008.12.2019Portici 19062 - 1Budoni[0-0]
16:3008.12.2019Torres3 - 2Vis Artena[2-0]
16:3008.12.2019Tor Sapienza1 - 4Ostia Mare[0-2]
16:3007.12.2019Nuova Florida0 - 3Turris[0-0]
16:3001.12.2019Aprilia1 - 3Citta di Anagni[1-1]
16:3001.12.2019Budoni1 - 0Tor Sapienza[0-0]
16:3001.12.2019Ladispoli1 - 1Portici 1906[0-1]
16:3001.12.2019Latte Dolce2 - 0Cassino[2-0]
16:3001.12.2019Ostia Mare1 - 1Lanusei Calcio[0-1]
16:3001.12.2019Trastevere Calcio3 - 1Latina[1-1]
16:3001.12.2019Vis Artena2 - 2Muravera[1-1]
16:0001.12.2019Turris1 - 1Arzachena[0-0]
16:3030.11.2019Nuova Florida0 - 1Torres[0-0]
17:0024.11.2019Tor Sapienza1 - 0Latte Dolce[1-0]
16:3024.11.2019Lanusei Calcio0 - 2Turris[0-2]
17:3008.12.2019Bitonto4 - 0Fidelis Andria[3-0]
17:0008.12.2019Audace Cerignola2 - 2Gravina[0-0]
16:3008.12.2019A.C.D. Nardo1 - 1Gladiator[0-0]
16:3008.12.2019Casarano3 - 2Citta di Fasano[2-1]
16:3008.12.2019Foggia3 - 0Gelbison Cilento[3-0]
16:3008.12.2019Sorrento2 - 0Altamura[0-0]
16:3008.12.2019Val D'agri2 - 2Francavilla[2-0]
17:0007.12.2019Brindisi1 - 0Agropoli[1-0]
16:3007.12.2019Taranto0 - 1Nocerina[0-0]
17:0001.12.2019Citta di Fasano2 - 0Taranto[0-0]
17:0001.12.2019Gelbison Cilento0 - 0Val D'agri[0-0]
16:3001.12.2019Agropoli0 - 1Audace Cerignola[0-0]
16:3001.12.2019Altamura2 - 2A.C.D. Nardo[1-1]
16:3001.12.2019Bitonto0 - 0Foggia[0-0]
16:3001.12.2019Andria1 - 1Sorrento[1-0]
16:3001.12.2019Francavilla0 - 1Casarano[0-1]
16:3001.12.2019Gladiator1 - 3Brindisi[0-0]
16:3001.12.2019Gravina2 - 2Nocerina[0-0]
16:3027.11.2019Bitonto2 - 0Val D'agri[0-0]
17:0024.11.2019Audace Cerignola2 - 1Citta di Fasano[1-1]
16:3008.12.2019Biancavilla0 - 0San Tommaso[0-0]
16:3008.12.2019Calcio Giugliano1 - 1US Palmese[1-0]
16:3008.12.2019Cittanovese1 - 0Roccella[1-0]
16:3008.12.2019Corigliano2 - 1Castrovillari[0-1]
16:3008.12.2019FC Messina2 - 1Marina di Ragusa[2-1]
16:3008.12.2019Licata4 - 2Marsala[0-0]
16:3008.12.2019Palermo1 - 3AS Acireale[0-1]
16:3008.12.2019Savoia1 - 1ACR Messina[1-0]
16:3008.12.2019SS Nola 19250 - 1Troina[0-0]
16:3001.12.2019ACR Messina1 - 0SS Nola 1925[1-0]
16:3001.12.2019AS Acireale2 - 0Corigliano[2-0]
16:3001.12.2019Calcio Giugliano0 - 1Palermo[0-1]
16:3001.12.2019Castrovillari2 - 0Licata[0-0]
16:3001.12.2019Marina di Ragusa1 - 1Roccella[1-0]
16:3001.12.2019Marsala1 - 3Cittanovese[0-1]
16:3001.12.2019San Tommaso0 - 3FC Messina[0-1]
16:3001.12.2019Troina3 - 1Biancavilla[1-1]
16:3001.12.2019US Palmese0 - 2Savoia[0-1]
17:0024.11.2019Savoia1 - 0Calcio Giugliano[1-0]
16:3024.11.2019SS Nola 19251 - 1AS Acireale[1-1]
Italy: Coppa Italia
23:0005.12.2019Cagliari2 - 1Sampdoria[1-0]
20:0005.12.2019Parma2 - 1Frosinone[1-0]
23:0004.12.2019Udinese4 - 0Bologna[2-0]
20:0004.12.2019Spal5 - 1Lecce[4-0]
17:0004.12.2019Sassuolo1 - 2Perugia[0-2]
23:0003.12.2019Fiorentina2 - 0Cittadella[1-0]
20:0003.12.2019Genoa3 - 2Ascoli[1-0]
17:0003.12.2019Cremonese1 - 0Empoli[1-0]
Italy: Coppa Italia Serie C - Play Offs
22:3027.11.2019Siena3 - 1Teramo[2-1]
22:0027.11.2019Avellino0 - 1Ternana[0-0]
22:0027.11.2019FeralpiSalo3 - 2Pro Patria[1-2]
22:0027.11.2019L.R. Vicenza3 - 1Triestina[0-0]
19:3027.11.2019Cesena1 - 2Piacenza[1-1]
17:0027.11.2019Catanzaro2 - 0Casertana[2-0]
17:0027.11.2019Potenza1 - 2Catania[0-1]
16:3027.11.2019Juventus U232 - 0Pro Vercelli[0-0]
22:4520.11.2019Catania1 - 0Sicula Leonzio[1-0]
19:0013.11.2019Triestina1 - 0Virtus Verona[0-0]
Italy: Coppa Italia Serie D
17:3004.12.2019Seravezza Pozzi1 - 2Sanremese[1-1]
17:0004.12.2019Folgore Caratese2 - 1Feltre[0-0]
16:3004.12.2019Citta di Fasano2 - 1Foggia[1-1]
22:0020.11.2019Feltre3 - 0Campodarsego[0-0]
22:3013.11.2019Foggia3 - 0AS Acireale[2-0]
22:3013.11.2019Torres3 - 4ASD Pineto Calcio[0-2]
18:0013.11.2019Savoia0 - 1Citta di Fasano[0-0]
17:3013.11.2019US Tolentino4 - 2Mezzolara[0-0]
17:0013.11.2019Inveruno2 - 3Sanremese[1-1]
16:3013.11.2019Folgore Caratese3 - 2Seregno[1-2]
16:3013.11.2019San Donato2 - 3Seravezza Pozzi[0-0]
Italy: Primavera 1
14:0008.12.2019Cagliari U192 - 0Sampdoria U19[1-0]
12:0008.12.2019Empoli U192 - 1AS Roma U19[0-1]
19:0007.12.2019Sassuolo U190 - 0Fiorentina U19[0-0]
16:3007.12.2019Atalanta U192 - 0Chievo U19[2-0]
16:3007.12.2019Genoa U190 - 3Napoli U19[0-2]
15:0007.12.2019Juventus U191 - 1Torino U19[1-1]
13:0007.12.2019Lazio U190 - 2Inter U19[0-0]
16:3004.12.2019Genoa U192 - 2Juventus U19[1-2]
16:3004.12.2019Inter U194 - 0Bologna U19[3-0]
14:3004.12.2019Atalanta U194 - 0Empoli U19[1-0]
13:0001.12.2019Napoli U190 - 1Cagliari U19[0-0]
12:0001.12.2019Chievo U190 - 1Inter U19[0-1]
16:3030.11.2019Bologna U191 - 0Genoa U19[1-0]
16:3030.11.2019Pescara U192 - 3Empoli U19[1-2]
16:3030.11.2019Torino U191 - 0Lazio U19[0-0]
15:0030.11.2019Sampdoria U190 - 2Juventus U19[0-0]
13:0030.11.2019Fiorentina U190 - 1Atalanta U19[0-1]
16:3029.11.2019AS Roma U194 - 3Sassuolo U19[3-1]
16:3025.11.2019Genoa U192 - 1Pescara U19[0-1]
Italy: Primavera 2
17:0007.12.2019Entella U191 - 3Spal U19[0-0]
16:3007.12.2019Brescia U191 - 1Pordenone U19[-]
16:3007.12.2019Parma U192 - 1Spezia U19[0-0]
16:3007.12.2019Perugia U193 - 1Crotone U19[-]
16:3007.12.2019Venezia U190 - 0Verona U19[0-0]
13:3007.12.2019Ascoli U196 - 1Cosenza U19[-]
13:3007.12.2019Benevento U192 - 3Salernitana U19[1-1]
13:0007.12.2019Frosinone U193 - 1Pisa U19[1-0]
13:0007.12.2019Lecce U190 - 0Livorno U19[0-0]
13:0007.12.2019Udinese U191 - 2AC Milan U19[0-1]
11:3007.12.2019Juve Stabia U191 - 2Trapani U19[-]
16:3006.12.2019Cittadella U190 - 0Cremonese U19[0-0]
16:3030.11.2019AC Milan U195 - 2Entella U19[-]
16:3030.11.2019Cremonese U192 - 3Venezia U19[1-3]
16:3030.11.2019Livorno U192 - 1Perugia U19[-]
16:3030.11.2019Pordenone U192 - 4Udinese U19[-]
16:3030.11.2019Salernitana U191 - 1Juve Stabia U19[-]
16:3030.11.2019Spal U192 - 0Parma U19[-]
16:3030.11.2019Verona U192 - 2Brescia U19[1-2]
16:0030.11.2019Trapani U191 - 0Ascoli U19[0-0]
Italy: Coppa Italia Primavera
16:3016.11.2019Frosinone U195 - 0Ascoli U19[2-0]
Italy: Serie A Women
14:3008.12.2019Inter W1 - 4AS Roma W[1-1]
16:3007.12.2019AC Milan W - Bari W
16:3007.12.2019Orobica W1 - 7Juventus W[0-6]
16:3007.12.2019Tavagnacco W0 - 3Verona W[0-1]
14:0007.12.2019Empoli W0 - 3Fiorentina W[0-2]
19:0006.12.2019Sassuolo W3 - 0Florentia W[0-0]
14:3001.12.2019AS Roma W2 - 0Tavagnacco W[2-0]
22:4530.11.2019Juventus W1 - 0Fiorentina W[1-0]
16:3030.11.2019Bari W0 - 0Empoli W[0-0]
16:3030.11.2019Florentia W2 - 1AC Milan W[0-0]
16:3030.11.2019Verona W3 - 0Orobica W[2-0]
14:0030.11.2019Sassuolo W1 - 0Inter W[1-0]
16:3024.11.2019Empoli W0 - 0Florentia W[0-0]
14:3024.11.2019AS Roma W0 - 4Juventus W[0-1]
16:3023.11.2019Fiorentina W4 - 2Verona W[2-0]
16:3023.11.2019Orobica W1 - 3Bari W[1-2]
16:3023.11.2019Tavagnacco W0 - 2Inter W[0-1]
14:0023.11.2019AC Milan W1 - 0Sassuolo W[0-0]
17:0017.11.2019AC Milan W2 - 2Juventus W[0-1]
16:3017.11.2019Florentia W2 - 1AS Roma W[1-0]
Italy: Serie B Women
16:3008.12.2019Cesena W4 - 0Novese W[-]
16:3008.12.2019Lady Granata W2 - 1Roma CF W[-]
16:3008.12.2019Lazio W3 - 1Vittorio Veneto W[2-0]
16:3008.12.2019Napoli W5 - 1Chievo Fortitudo W[-]
16:3008.12.2019Ravenna W4 - 0Perugia W[-]
16:3008.12.2019San Marino Academy W3 - 0Riozzese W[1-0]
16:3024.11.2019Chievo Fortitudo W1 - 0Lady Granata W[1-0]
16:3024.11.2019Novese W1 - 1Lazio W[0-0]
16:3024.11.2019Perugia W0 - 5San Marino Academy W[0-3]
16:3024.11.2019Riozzese W2 - 2Napoli W[2-0]
16:3024.11.2019Roma CF W2 - 1Cesena W[1-1]
16:3024.11.2019Vittorio Veneto W1 - 1Ravenna W[0-0]
17:0017.11.2019Cesena W1 - 0Lady Granata W[-]
17:0017.11.2019Lazio W1 - 1Roma CF W[-]
17:0017.11.2019Napoli W3 - 0Perugia W[-]
17:0017.11.2019Novese W2 - 2Riozzese W[-]
17:0017.11.2019Ravenna W1 - 0Chievo Fortitudo W[-]
17:0017.11.2019San Marino Academy W4 - 1Vittorio Veneto W[-]
Üye Yorumları
06ankara :  7 saat önce
Sayın bahisdoktoru, Kasım bonuslarını yatırsanızda...devamı
negative :  1 gün önce
merhaba. maç tahminlerinizi maç başlamadan oynamak amaçlı...devamı
Naletgelsin :  1 gün önce
Herkese selam. Bonus alan var mı? Bana hala yatmadı. ...devamı
playsoccer :  2 gün önce
Admin Bey merhaba, USFA - Sonabel Ouagadougou maçına bahis...devamı
bynbnsr1 :  3 gün önce
Admin tahminleri hangi ara girecegiz ne eski tahminlerim...devamı
bayar33 :  3 gün önce
aralık 1 ile 15 de best10 para yatırım yapsam bonus kazanma...devamı
bynbnsr1 :  4 gün önce
Sn bahisdoktoru onceki 2 gun toplamda 6 7 tahmin yapmis olmam...devamı
playsoccer :  5 gün önce
admin kanka bahis alamıyorum sistemde bir sorun mu var....devamı
bahis doktoru :  5 gün önce
Mirliva doğru söylüyorsun, kurallara koyalım bunu....devamı
Mirliva :  5 gün önce
Bu bilgi ile belirtilsin ki, üyeler bilgisi olsun.
...devamı