Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• Futbol Anketleri
• MobilBahis
Bugün

Bugün için herhangi bir karşılaşma bulunamadı.

Gelecek Maçlar
Italy: Serie A
16:0019.10.2019Lazio - Atalanta
19:0019.10.2019Napoli - Verona
21:4519.10.2019Juventus - Bologna
13:3020.10.2019Sassuolo - Inter
16:0020.10.2019Cagliari - Spal
16:0020.10.2019Sampdoria - AS Roma
16:0020.10.2019Udinese - Torino
19:0020.10.2019Parma - Genoa
21:4520.10.2019AC Milan - Lecce
21:4521.10.2019Brescia - Fiorentina
Italy: Serie B
22:0018.10.2019Cittadella - Cosenza
16:0019.10.2019Entella - Trapani
16:0019.10.2019Juve Stabia - Pordenone
16:0019.10.2019Pescara - Spezia
16:0019.10.2019Venezia - Salernitana
Italy: Serie C - Group A
16:0019.10.2019Pianese - Monza
16:0019.10.2019Pro Patria - Pro Vercelli
16:0019.10.2019Sudtirol - Gubbio
17:0019.10.2019Picerno - Virtus Francavilla
Italy: Serie B
19:0019.10.2019Benevento - Perugia
Italy: Serie C - Group B
19:3019.10.2019Ravenna - ArzignanoChiampo
19:3019.10.2019Viterbese - Rende
21:4519.10.2019Arezzo - Alessandria
21:4519.10.2019Sambenedettese - Virtus Verona
Italy: Serie B
16:0020.10.2019Chievo - Ascoli
16:0020.10.2019Pisa - Crotone
Italy: Serie C - Group A
16:0020.10.2019Como - Pontedera
16:0020.10.2019Gozzano - Olbia
16:0020.10.2019Novara - Carrarese
16:0020.10.2019Pergolettese - Siena
16:0020.10.2019Pistoiese - Giana Erminio
16:0020.10.2019Imolese - FeralpiSalo
16:0020.10.2019Rimini - Cesena
16:0020.10.2019Triestina - Padova
16:0020.10.2019Avellino - Bari
16:0020.10.2019Bisceglie - Ternana
16:0020.10.2019Monopoli - Reggina
16:0020.10.2019Sicula Leonzio - Rieti
16:0020.10.2019Vibonese - Catania
18:3020.10.2019AlbinoLeffe - Lecco
18:3020.10.2019Juventus U23 - Renate
18:3020.10.2019Carpi - Fano
18:3020.10.2019L.R. Vicenza - Reggio Audace
18:3020.10.2019Vis Pesaro - Piacenza
18:3020.10.2019Catanzaro - Potenza
18:3020.10.2019Cavese - Casertana
18:3020.10.2019Teramo - Paganese
Italy: Serie B
22:0020.10.2019Empoli - Cremonese
Italy: Serie C - Group B
21:4521.10.2019Modena - Fermana
Italy: Serie B
22:0021.10.2019Frosinone - Livorno
Italy: Serie D - Group A
16:0020.10.2019Casale - Real Forte Querceta
16:0020.10.2019Chieri - Ghivizzano Borgo
16:0020.10.2019Fossano - Lavagnese
16:0020.10.2019Ligorna - Lucchese
16:0020.10.2019Prato - Vado
16:0020.10.2019Sanremese - Borgosesia
16:0020.10.2019Savona - Bra
16:0020.10.2019Seravezza Pozzi - Fezzanese
16:0020.10.2019Verbania - Caronnese
16:0020.10.2019Arconatese - Virtus Bergamo
16:0020.10.2019Caravaggio - NibionnOggiono
16:0020.10.2019Pontisola - Milano City
16:0020.10.2019Pro Sesto - Levico Terme
16:0020.10.2019Scanzorosciate - Inveruno
16:0020.10.2019Seregno - Castellanzese
16:0020.10.2019Sondrio - Folgore Caratese
16:0020.10.2019USD Dro - Tritium
16:0020.10.2019Villa Alme - Legnano
16:0020.10.2019Virtus Bolzano - Brusaporto
16:0020.10.2019Adriese - Union Clodiense
16:0020.10.2019Belluno - Vigasio
16:0020.10.2019Caldiero Terme - Tamai
16:0020.10.2019Campodarsego - Luparense
16:0020.10.2019Cartigliano - Ambrosiana
16:0020.10.2019Chions - San Luigi
16:0020.10.2019Legnago Salus - Cjarlins Muzane
16:0020.10.2019Mestre - Este
16:0020.10.2019Montebelluna - Feltre
16:0020.10.2019Villafranca - Delta Rovigo
16:0020.10.2019Calvina - Correggese
16:0020.10.2019Ciliverghe Mazzano - Alfonsine
16:0020.10.2019Fanfulla - Mantova
16:0020.10.2019Forli - Crema
16:0020.10.2019Franciacorta - Breno
16:0020.10.2019Lentigione - Fiorenzuola
16:0020.10.2019Sammaurese - Savignanese
16:0020.10.2019Sasso Marconi - Mezzolara
16:0020.10.2019Vigor Carpaneto - SCD Progresso
16:0020.10.2019Aglianese Calcio - Scandicci
16:0020.10.2019Foligno - Albalonga
16:0020.10.2019Grassina - Follonica Gavorrano
16:0020.10.2019Grosseto - Sangiovannese
16:0020.10.2019Montevarchi Calcio - Monterosi FC
16:0020.10.2019Pomezia - Cannara
16:0020.10.2019Ponsacco - Tuttocuoio
16:0020.10.2019San Donato - Flaminia
16:0020.10.2019Trestina - Bastia
16:0020.10.2019Avezzano - Vastese
16:0020.10.2019Calcio Chieti - Recanatese
16:0020.10.2019Campobasso - Montegiorgio
16:0020.10.2019Fiuggi - Giulianova
16:0020.10.2019Jesina - Matelica
16:0020.10.2019Sangiustese - Cattolica
16:0020.10.2019S. N. Notaresco - Porto Sant'Elpidio
16:0020.10.2019US Tolentino - ASD Pineto Calcio
16:0020.10.2019Vastogirardi - Agnonese
16:0020.10.2019Aprilia - Budoni
16:0020.10.2019Arzachena - Tor Sapienza
16:0020.10.2019Ladispoli - Latte Dolce
16:0020.10.2019Latina - Portici 1906
16:0020.10.2019Nuova Florida - Cassino
16:0020.10.2019Torres - Citta di Anagni
16:0020.10.2019Trastevere Calcio - Lanusei Calcio
16:0020.10.2019Turris - Muravera
16:0020.10.2019Vis Artena - Ostia Mare
16:0020.10.2019A.C.D. Nardo - Brindisi
16:0020.10.2019Altamura - Nocerina
16:0020.10.2019Andria - Val D'agri
16:0020.10.2019Bitonto - Taranto
16:0020.10.2019Foggia - Casarano
16:0020.10.2019Francavilla - Agropoli
16:0020.10.2019Gelbison Cilento - Gravina
16:0020.10.2019Gladiator - Citta di Fasano
16:0020.10.2019Sorrento - Audace Cerignola
16:0020.10.2019ACR Messina - Roccella
16:0020.10.2019AS Acireale - Marina di Ragusa
16:0020.10.2019Calcio Giugliano - Cittanovese
16:0020.10.2019Castrovillari - San Tommaso
16:0020.10.2019Palermo - Licata
16:0020.10.2019Savoia - FC Messina
16:0020.10.2019SS Nola 1925 - Biancavilla
16:0020.10.2019Troina - Marsala
16:0020.10.2019US Palmese - Corigliano
Italy: Coppa Italia Serie D
16:0016.10.2019Torres - Aprilia
19:0016.10.2019Foggia - Turris
Italy: Primavera 1
15:0018.10.2019Pescara U19 - Juventus U19
17:0018.10.2019Lazio U19 - Atalanta U19
12:0019.10.2019Genoa U19 - Inter U19
14:0019.10.2019Napoli U19 - AS Roma U19
16:0019.10.2019Bologna U19 - Sampdoria U19
11:0020.10.2019Torino U19 - Cagliari U19
18:0020.10.2019Fiorentina U19 - Chievo U19
16:0021.10.2019Sassuolo U19 - Empoli U19
Italy: Primavera 2
16:0019.10.2019AC Milan U19 - Cremonese U19
16:0019.10.2019Ascoli U19 - Benevento U19
16:0019.10.2019Brescia U19 - Spezia U19
16:0019.10.2019Cosenza U19 - Juve Stabia U19
16:0019.10.2019Entella U19 - Udinese U19
16:0019.10.2019Lecce U19 - Salernitana U19
16:0019.10.2019Livorno U19 - Pisa U19
16:0019.10.2019Perugia U19 - Frosinone U19
16:0019.10.2019Pordenone U19 - Cittadella U19
16:0019.10.2019Spal U19 - Venezia U19
16:0019.10.2019Trapani U19 - Crotone U19
16:0019.10.2019Verona U19 - Parma U19
Italy: Serie A Women
16:0019.10.2019AC Milan W - Tavagnacco W
16:0019.10.2019Empoli W - Orobica W
16:0019.10.2019Florentia W - Bari W
16:0019.10.2019Inter W - Juventus W
16:0019.10.2019Sassuolo W - Fiorentina W
16:0019.10.2019Verona W - AS Roma W
Son Skorlar
Italy: Serie A
21:4506.10.2019Inter1 - 2Juventus[1-1]
19:0006.10.2019Torino0 - 0Napoli[0-0]
16:0006.10.2019AS Roma1 - 1Cagliari[1-1]
16:0006.10.2019Atalanta3 - 1Lecce[2-0]
16:0006.10.2019Bologna2 - 2Lazio[2-2]
13:3006.10.2019Fiorentina1 - 0Udinese[0-0]
21:4505.10.2019Genoa1 - 2AC Milan[1-0]
19:0005.10.2019Verona2 - 0Sampdoria[1-0]
16:0005.10.2019Spal1 - 0Parma[1-0]
21:4530.09.2019Parma3 - 2Torino[2-2]
21:4529.09.2019AC Milan1 - 3Fiorentina[0-1]
19:0029.09.2019Cagliari1 - 1Verona[1-0]
16:0029.09.2019Lazio4 - 0Genoa[2-0]
16:0029.09.2019Lecce0 - 1AS Roma[0-0]
16:0029.09.2019Udinese1 - 0Bologna[1-0]
13:3029.09.2019Napoli2 - 1Brescia[2-0]
21:4528.09.2019Sassuolo1 - 4Atalanta[0-4]
19:0028.09.2019Sampdoria1 - 3Inter[0-2]
16:0028.09.2019Juventus2 - 0Spal[1-0]
22:0026.09.2019Torino2 - 1AC Milan[0-1]
Italy: Serie C - Group A
21:4514.10.2019Pontedera2 - 1Pistoiese[1-1]
18:3013.10.2019Bari2 - 0Ternana[0-0]
18:3013.10.2019Casertana1 - 1Sicula Leonzio[1-1]
18:3013.10.2019Paganese3 - 1Avellino[0-1]
18:3013.10.2019Rieti0 - 1Monopoli[0-0]
18:3013.10.2019Viterbese1 - 0Bisceglie[0-0]
18:3013.10.2019ArzignanoChiampo1 - 1Modena[1-0]
18:3013.10.2019Fermana0 - 1Imolese[0-0]
18:3013.10.2019Piacenza2 - 1L.R. Vicenza[0-1]
18:3013.10.2019Alessandria1 - 1Como[1-0]
18:3013.10.2019Giana Erminio2 - 1Novara[2-0]
18:3013.10.2019Monza1 - 0AlbinoLeffe[0-0]
18:3013.10.2019Renate3 - 0Gozzano[3-0]
18:3013.10.2019Siena1 - 1Arezzo[0-0]
16:0013.10.2019Catania1 - 0Picerno[0-0]
16:0013.10.2019Potenza1 - 0Teramo[0-0]
16:0013.10.2019Rende0 - 1Cavese[0-0]
16:0013.10.2019Virtus Francavilla6 - 2Vibonese[3-0]
16:0013.10.2019Cesena1 - 3Sambenedettese[0-2]
16:0013.10.2019Fano0 - 0Rimini[0-0]
16:0013.10.2019FeralpiSalo1 - 0Sudtirol[1-0]
16:0013.10.2019Gubbio1 - 2Carpi[1-1]
16:0013.10.2019Reggio Audace3 - 1Triestina[1-1]
16:0013.10.2019Virtus Verona3 - 1Vis Pesaro[2-0]
16:0013.10.2019Carrarese3 - 0Pergolettese[1-0]
16:0013.10.2019Lecco1 - 3Pianese[1-3]
16:0013.10.2019Olbia0 - 1Pro Patria[0-1]
21:4512.10.2019Reggina1 - 0Catanzaro[0-0]
21:4512.10.2019Padova1 - 2Ravenna[0-0]
15:3009.10.2019Teramo2 - 0Sicula Leonzio[1-0]
21:4507.10.2019L.R. Vicenza2 - 1Cesena[1-1]
Italy: Serie B
22:0006.10.2019Ascoli0 - 2Pescara[0-0]
Italy: Serie C - Group C
18:3006.10.2019Bisceglie2 - 2Picerno[2-1]
18:3006.10.2019Catanzaro3 - 1Virtus Francavilla[1-1]
18:3006.10.2019Paganese1 - 1Reggina[0-1]
18:3006.10.2019Sicula Leonzio1 - 2Monopoli[1-1]
18:3006.10.2019Vibonese3 - 1Casertana[2-1]
18:3006.10.2019Carpi1 - 0FeralpiSalo[1-0]
18:3006.10.2019Imolese0 - 1Fano[0-0]
18:3006.10.2019Padova2 - 0ArzignanoChiampo[1-0]
18:3006.10.2019Rimini1 - 2Virtus Verona[0-0]
18:3006.10.2019Alessandria0 - 2Pontedera[0-0]
18:3006.10.2019Arezzo0 - 4Monza[0-4]
18:3006.10.2019Pergolettese0 - 1Renate[0-1]
16:0006.10.2019Avellino0 - 0Rende[0-0]
16:0006.10.2019Bari4 - 0Cavese[2-0]
16:0006.10.2019Potenza3 - 0Viterbese[1-0]
16:0006.10.2019Ternana3 - 2Catania[1-1]
16:0006.10.2019Reggio Audace1 - 1Gubbio[0-1]
16:0006.10.2019Sambenedettese4 - 2Piacenza[1-1]
16:0006.10.2019Sudtirol4 - 3Modena[2-2]
16:0006.10.2019Triestina0 - 1Ravenna[0-0]
16:0006.10.2019AlbinoLeffe0 - 1Siena[0-1]
16:0006.10.2019Gozzano1 - 1Carrarese[1-1]
16:0006.10.2019Pianese0 - 1Juventus U23[0-0]
16:0006.10.2019Pistoiese2 - 1Olbia[1-1]
16:0006.10.2019Pro Patria1 - 0Lecco[1-0]
Italy: Serie B
16:0006.10.2019Cremonese0 - 2Cittadella[0-1]
16:0006.10.2019Salernitana1 - 1Frosinone[1-0]
Italy: Serie C - Group B
21:4505.10.2019Vis Pesaro1 - 1Fermana[0-1]
21:4505.10.2019Como2 - 1Giana Erminio[0-0]
21:4505.10.2019Novara0 - 1Pro Vercelli[0-1]
Italy: Serie B
19:0005.10.2019Trapani1 - 2Juve Stabia[1-0]
16:0005.10.2019Cosenza1 - 1Venezia[1-0]
16:0005.10.2019Crotone3 - 1Entella[2-0]
16:0005.10.2019Livorno3 - 4Chievo[3-1]
16:0005.10.2019Pordenone2 - 0Empoli[2-0]
16:0005.10.2019Spezia0 - 1Benevento[0-0]
22:0004.10.2019Perugia1 - 0Pisa[1-0]
Italy: Serie C - Group A
22:0030.09.2019Juventus U231 - 4Monza[0-3]
Italy: Serie B
22:0030.09.2019Cremonese1 - 0Ascoli[1-0]
22:0029.09.2019Livorno2 - 3Salernitana[1-1]
16:0029.09.2019Benevento1 - 1Entella[1-0]
16:0029.09.2019Chievo1 - 1Pordenone[0-1]
16:0029.09.2019Spezia2 - 4Trapani[1-3]
19:0028.09.2019Empoli3 - 0Perugia[2-0]
16:0028.09.2019Frosinone1 - 1Cosenza[1-0]
16:0028.09.2019Juve Stabia0 - 1Cittadella[0-0]
16:0028.09.2019Venezia1 - 1Pisa[1-1]
22:0027.09.2019Pescara0 - 3Crotone[0-1]
Italy: Serie D - Group A
16:0013.10.2019Borgosesia1 - 1Ligorna[0-0]
16:0013.10.2019Bra1 - 0Prato[0-0]
16:0013.10.2019Caronnese3 - 1Chieri[1-0]
16:0013.10.2019Fezzanese1 - 0Verbania[1-0]
16:0013.10.2019Ghivizzano Borgo2 - 3Casale[0-0]
16:0013.10.2019Lavagnese3 - 1Seravezza Pozzi[2-0]
16:0013.10.2019Lucchese1 - 0Savona[0-0]
16:0013.10.2019Real Forte Querceta0 - 1Sanremese[0-0]
16:0013.10.2019Vado0 - 2Fossano[0-1]
15:1509.10.2019Ligorna4 - 3Lavagnese[2-1]
16:0006.10.2019Casale2 - 1Lucchese[1-1]
16:0006.10.2019Fossano0 - 0Caronnese[0-0]
16:0006.10.2019Ghivizzano Borgo2 - 0Borgosesia[1-0]
16:0006.10.2019Ligorna0 - 0Vado[0-0]
16:0006.10.2019Prato2 - 0Fezzanese[2-0]
16:0006.10.2019Sanremese1 - 0Bra[1-0]
16:0006.10.2019Savona2 - 2Lavagnese[1-1]
16:0006.10.2019Seravezza Pozzi1 - 1Verbania[1-0]
16:3005.10.2019Chieri3 - 1Real Forte Querceta[0-0]
16:0002.10.2019Savona2 - 1Fezzanese[1-0]
16:0013.10.2019Brusaporto0 - 0Villa Alme[0-0]
16:0013.10.2019Castellanzese5 - 2Pontisola[3-1]
16:0013.10.2019Folgore Caratese1 - 0Scanzorosciate[0-0]
16:0013.10.2019Legnano1 - 2Pro Sesto[0-2]
16:0013.10.2019Levico Terme1 - 3Caravaggio[1-2]
16:0013.10.2019Milano City1 - 3Inveruno[1-1]
16:0013.10.2019NibionnOggiono0 - 1Arconatese[0-1]
16:0013.10.2019Tritium2 - 1Sondrio[0-0]
16:0013.10.2019Virtus Bergamo3 - 2Seregno[2-2]
16:0013.10.2019Virtus Bolzano2 - 1USD Dro[0-1]
16:0006.10.2019Arconatese2 - 1Virtus Bolzano[0-1]
16:0006.10.2019Caravaggio2 - 2Milano City[1-0]
16:0006.10.2019Inveruno0 - 3NibionnOggiono[0-1]
16:0006.10.2019Pontisola3 - 0Folgore Caratese[3-0]
16:0006.10.2019Scanzorosciate1 - 0Levico Terme[1-0]
16:0006.10.2019Seregno1 - 1Tritium[1-0]
16:0006.10.2019Sondrio2 - 2Legnano[1-0]
16:0006.10.2019USD Dro0 - 1Brusaporto[0-0]
16:0006.10.2019Villa Alme0 - 1Virtus Bergamo[0-1]
16:0005.10.2019Pro Sesto1 - 0Castellanzese[0-0]
16:0013.10.2019Ambrosiana2 - 1Belluno[0-0]
16:0013.10.2019Cjarlins Muzane2 - 4Campodarsego[0-1]
16:0013.10.2019Delta Rovigo2 - 0Legnago Salus[1-0]
16:0013.10.2019Este2 - 1Chions[2-1]
16:0013.10.2019Feltre1 - 1Caldiero Terme[0-0]
16:0013.10.2019Montebelluna0 - 0Villafranca[0-0]
16:0013.10.2019San Luigi1 - 6Adriese[0-3]
16:0013.10.2019Tamai2 - 2Cartigliano[1-2]
16:0013.10.2019Union Clodiense1 - 1Luparense[0-0]
16:0013.10.2019Vigasio1 - 1Mestre[0-0]
16:0006.10.2019Belluno2 - 2Union Clodiense[1-0]
16:0006.10.2019Caldiero Terme0 - 1Este[0-0]
16:0006.10.2019Campodarsego0 - 0Ambrosiana[0-0]
16:0006.10.2019Cartigliano2 - 1San Luigi[0-1]
16:0006.10.2019Chions2 - 1Delta Rovigo[0-1]
16:0006.10.2019Legnago Salus2 - 1Tamai[2-0]
16:0006.10.2019Luparense4 - 1Vigasio[1-0]
16:0006.10.2019Mestre3 - 0Montebelluna[0-0]
16:0006.10.2019Villafranca4 - 1Feltre[2-0]
16:0005.10.2019Adriese1 - 2Cjarlins Muzane[0-1]
16:0013.10.2019Alfonsine1 - 1Sammaurese[0-1]
16:0013.10.2019Breno3 - 0Ciliverghe Mazzano[3-0]
16:0013.10.2019Correggese1 - 1Vigor Carpaneto[1-1]
16:0013.10.2019Crema2 - 2Sasso Marconi[1-2]
16:0013.10.2019Fiorenzuola1 - 0Forli[0-0]
16:0013.10.2019Mantova4 - 2Franciacorta[2-1]
16:0013.10.2019Mezzolara1 - 1Fanfulla[0-1]
16:0013.10.2019Savignanese1 - 3Calvina[0-2]
16:0013.10.2019SCD Progresso0 - 1Lentigione[0-0]
18:0006.10.2019Forli1 - 1Mantova[1-1]
16:0006.10.2019Breno0 - 0Savignanese[0-0]
16:0006.10.2019Ciliverghe Mazzano2 - 3Correggese[2-2]
16:0006.10.2019Franciacorta1 - 2Alfonsine[1-1]
16:0006.10.2019Lentigione1 - 0Mezzolara[0-0]
16:0006.10.2019Sammaurese1 - 1SCD Progresso[0-1]
16:0006.10.2019Sasso Marconi2 - 0Fanfulla[1-0]
16:0006.10.2019Vigor Carpaneto0 - 1Crema[0-0]
16:0005.10.2019Calvina0 - 1Fiorenzuola[0-0]
16:0029.09.2019Mantova5 - 1Sasso Marconi[4-0]
16:0029.09.2019Mezzolara3 - 1Forli[1-1]
16:0013.10.2019Albalonga3 - 2Trestina[1-1]
16:0013.10.2019Bastia1 - 0Ponsacco[0-0]
16:0013.10.2019Cannara4 - 2Montevarchi Calcio[2-1]
16:0013.10.2019Flaminia0 - 0Grassina[0-0]
16:0013.10.2019Follonica Gavorrano1 - 1Aglianese Calcio[0-1]
16:0013.10.2019Monterosi FC3 - 0Grosseto[0-0]
16:0013.10.2019Sangiovannese1 - 0Foligno[1-0]
16:0013.10.2019Scandicci2 - 0Pomezia[1-0]
16:0013.10.2019Tuttocuoio1 - 1San Donato[1-0]
16:0006.10.2019Aglianese Calcio0 - 1Monterosi FC[0-0]
16:0006.10.2019Flaminia1 - 1Scandicci[0-1]
16:0006.10.2019Grassina2 - 2Cannara[2-0]
16:0006.10.2019Montevarchi Calcio0 - 1Albalonga[0-0]
16:0006.10.2019Pomezia0 - 0Sangiovannese[0-0]
16:0006.10.2019San Donato2 - 0Follonica Gavorrano[1-0]
16:0006.10.2019Trestina1 - 0Ponsacco[1-0]
16:0005.10.2019Foligno5 - 0Tuttocuoio[2-0]
16:0005.10.2019Grosseto1 - 0Bastia[0-0]
16:0029.09.2019Monterosi FC1 - 0Pomezia[0-0]
16:0029.09.2019Ponsacco3 - 1San Donato[1-0]
16:0013.10.2019Agnonese2 - 1Fiuggi[1-1]
16:0013.10.2019ASD Pineto Calcio2 - 0Jesina[2-0]
16:0013.10.2019Cattolica2 - 3Giulianova[2-2]
16:0013.10.2019Matelica0 - 1Sangiustese[0-1]
16:0013.10.2019Montegiorgio1 - 1Calcio Chieti[1-0]
16:0013.10.2019Porto Sant'Elpidio2 - 1Campobasso[1-0]
16:0013.10.2019Recanatese1 - 0Avezzano[1-0]
16:0013.10.2019US Tolentino0 - 1S. N. Notaresco[0-1]
16:0013.10.2019Vastese2 - 3Vastogirardi[1-2]
16:0006.10.2019Avezzano2 - 0US Tolentino[1-0]
16:0006.10.2019Calcio Chieti1 - 1Cattolica[0-0]
16:0006.10.2019Campobasso1 - 1Matelica[1-0]
16:0006.10.2019Fiuggi3 - 1Montegiorgio[2-0]
16:0006.10.2019Giulianova2 - 3Recanatese[1-0]
16:0006.10.2019Jesina2 - 3Vastese[1-1]
16:0006.10.2019Sangiustese3 - 5Agnonese[1-2]
16:0006.10.2019S. N. Notaresco3 - 1ASD Pineto Calcio[2-1]
16:0006.10.2019Vastogirardi2 - 0Porto Sant'Elpidio[1-0]
16:0029.09.2019Recanatese1 - 2S. N. Notaresco[1-1]
16:0029.09.2019US Tolentino2 - 2Vastogirardi[1-1]
16:0013.10.2019Budoni2 - 2Turris[2-1]
16:0013.10.2019Cassino1 - 3Trastevere Calcio[1-2]
16:0013.10.2019Citta di Anagni2 - 2Arzachena[1-2]
16:0013.10.2019Lanusei Calcio0 - 1Vis Artena[0-0]
16:0013.10.2019Latte Dolce3 - 1Aprilia[2-0]
16:0013.10.2019Muravera2 - 0Latina[1-0]
16:0013.10.2019Ostia Mare1 - 0Ladispoli[0-0]
16:0013.10.2019Tor Sapienza1 - 1Nuova Florida[0-1]
15:3012.10.2019Portici 19060 - 2Torres[0-1]
16:0006.10.2019Arzachena0 - 0Lanusei Calcio[0-0]
16:0006.10.2019Ladispoli1 - 2Aprilia[0-1]
16:0006.10.2019Latina1 - 1Tor Sapienza[1-1]
16:0006.10.2019Muravera1 - 1Citta di Anagni[1-1]
16:0006.10.2019Torres1 - 1Cassino[0-1]
16:0006.10.2019Turris1 - 0Portici 1906[1-0]
16:0006.10.2019Vis Artena0 - 3Budoni[0-1]
16:0005.10.2019Nuova Florida1 - 3Ostia Mare[0-2]
16:0005.10.2019Trastevere Calcio0 - 1Latte Dolce[0-0]
16:0029.09.2019Budoni0 - 2Ladispoli[0-1]
16:0029.09.2019Tor Sapienza0 - 3Torres[0-1]
16:0013.10.2019Agropoli0 - 3Andria[0-1]
16:0013.10.2019Audace Cerignola0 - 0Bitonto[0-0]
16:0013.10.2019Brindisi1 - 1Foggia[0-0]
16:0013.10.2019Casarano0 - 0Sorrento[0-0]
16:0013.10.2019Citta di Fasano3 - 0Francavilla[1-0]
16:0013.10.2019Gravina1 - 4Gladiator[0-3]
16:0013.10.2019Nocerina1 - 0Gelbison Cilento[0-0]
16:0013.10.2019Taranto1 - 0Altamura[1-0]
16:0013.10.2019Val D'agri3 - 1A.C.D. Nardo[0-1]
17:0006.10.2019Andria3 - 2Brindisi[1-1]
17:0006.10.2019Bitonto1 - 0Gravina[0-0]
17:0006.10.2019Gelbison Cilento0 - 0Agropoli[0-0]
16:3006.10.2019A.C.D. Nardo1 - 0Audace Cerignola[0-0]
16:0006.10.2019Altamura1 - 3Citta di Fasano[0-0]
16:0006.10.2019Foggia1 - 0Taranto[0-0]
16:0006.10.2019Gladiator2 - 1Francavilla[2-0]
16:0006.10.2019Sorrento2 - 2Nocerina[1-1]
16:0006.10.2019Val D'agri0 - 2Casarano[0-2]
16:3029.09.2019Gravina2 - 0Altamura[1-0]
16:3029.09.2019Nocerina0 - 2Bitonto[0-0]
16:0013.10.2019Biancavilla1 - 2Palermo[1-2]
16:0013.10.2019Cittanovese2 - 1ACR Messina[0-0]
16:0013.10.2019Corigliano2 - 4SS Nola 1925[2-1]
16:0013.10.2019FC Messina2 - 0Calcio Giugliano[1-0]
16:0013.10.2019Licata0 - 2Savoia[0-1]
16:0013.10.2019Marina di Ragusa0 - 1Troina[0-0]
16:0013.10.2019Marsala4 - 4Castrovillari[1-1]
16:0013.10.2019Roccella1 - 0AS Acireale[1-0]
16:0013.10.2019San Tommaso3 - 2US Palmese[1-1]
17:0006.10.2019ACR Messina0 - 0Marsala[0-0]
16:0006.10.2019AS Acireale1 - 0San Tommaso[0-0]
16:0006.10.2019Calcio Giugliano2 - 1Marina di Ragusa[1-0]
16:0006.10.2019Corigliano0 - 1Licata[0-1]
16:0006.10.2019Palermo4 - 1Cittanovese[3-1]
16:0006.10.2019Savoia2 - 1Roccella[1-0]
16:0006.10.2019SS Nola 19251 - 1FC Messina[0-1]
16:0006.10.2019Troina2 - 1Castrovillari[1-1]
16:0006.10.2019US Palmese0 - 2Biancavilla[0-1]
16:0029.09.2019Licata1 - 1SS Nola 1925[1-1]
16:0029.09.2019Marina di Ragusa0 - 1ACR Messina[0-1]
Italy: Coppa Italia Serie C - Play Offs
21:3009.10.2019Monopoli3 - 2Virtus Francavilla[1-1]
21:3009.10.2019Novara0 - 1Alessandria[0-0]
21:3009.10.2019Potenza4 - 1Rende[2-0]
21:3009.10.2019Siena2 - 0Pontedera[1-0]
19:3009.10.2019Sambenedettese0 - 2Fermana[0-1]
19:3009.10.2019Sudtirol0 - 1FeralpiSalo[0-1]
18:3009.10.2019Monza4 - 1Renate[3-1]
16:0009.10.2019Carpi2 - 0Carrarese[0-0]
Italy: Coppa Italia Serie D
21:0009.10.2019Feltre2 - 0Villafranca[0-0]
21:0009.10.2019Savoia3 - 0Andria[1-0]
18:3009.10.2019ASD Pineto Calcio1 - 0Ostia Mare[1-0]
16:3009.10.2019Sanremese3 - 0Chieri[2-0]
16:0009.10.2019Campodarsego2 - 1Adriese[2-1]
16:0009.10.2019Ciliverghe Mazzano1 - 2Folgore Caratese[0-2]
16:0009.10.2019Crema1 - 2Seregno[0-0]
16:0009.10.2019Grassina1 - 3San Donato[0-1]
16:0009.10.2019Inveruno3 - 2Brusaporto[3-0]
16:0009.10.2019Marsala0 - 2AS Acireale[0-0]
16:0009.10.2019Mezzolara2 - 1Savignanese[2-0]
16:0009.10.2019Montegiorgio0 - 2US Tolentino[0-1]
16:0009.10.2019Ponsacco0 - 2Seravezza Pozzi[0-1]
16:0009.10.2019Taranto2 - 0Audace Cerignola[1-0]
21:3002.10.2019Crema1 - 0Fanfulla[0-0]
16:0002.10.2019Turris1 - 1Sorrento[0-1]
21:4525.09.2019Ponsacco4 - 2Tuttocuoio[2-0]
21:3025.09.2019Avezzano0 - 1ASD Pineto Calcio[0-1]
21:0025.09.2019Foggia3 - 1Vastogirardi[2-1]
20:0025.09.2019US Tolentino3 - 1Cannara[1-1]
Italy: Primavera 1
16:0007.10.2019Empoli U191 - 1Napoli U19[1-0]
17:0006.10.2019Chievo U191 - 4Genoa U19[1-2]
11:0006.10.2019Inter U195 - 1Juventus U19[2-1]
18:0005.10.2019Torino U191 - 1Fiorentina U19[1-1]
15:0005.10.2019Cagliari U194 - 2Sassuolo U19[1-2]
14:0005.10.2019Atalanta U195 - 2Pescara U19[2-0]
12:0005.10.2019AS Roma U192 - 0Bologna U19[1-0]
15:3004.10.2019Sampdoria U192 - 1Lazio U19[1-1]
16:0030.09.2019Bologna U193 - 2Chievo U19[1-0]
18:0029.09.2019Lazio U190 - 0Empoli U19[0-0]
11:3029.09.2019Pescara U193 - 0Sampdoria U19[3-0]
18:0028.09.2019Fiorentina U193 - 0AS Roma U19[2-0]
18:0028.09.2019Sassuolo U190 - 2Atalanta U19[0-1]
16:0028.09.2019Genoa U191 - 0Torino U19[0-0]
14:0028.09.2019Napoli U190 - 1Inter U19[0-1]
12:0028.09.2019Juventus U190 - 2Cagliari U19[0-1]
16:0023.09.2019Torino U193 - 2AS Roma U19[0-2]
14:0022.09.2019Chievo U190 - 1Sampdoria U19[0-0]
12:0022.09.2019Atalanta U195 - 0Juventus U19[1-0]
18:0021.09.2019Genoa U193 - 0Sassuolo U19[0-0]
Italy: Primavera 2
16:0005.10.2019Crotone U191 - 2Cosenza U19[-]
16:0005.10.2019Frosinone U190 - 2Livorno U19[-]
16:0005.10.2019Parma U191 - 1Cremonese U19[-]
16:0005.10.2019Salernitana U192 - 2Perugia U19[-]
16:0005.10.2019Spezia U192 - 1Spal U19[-]
16:0005.10.2019Udinese U191 - 1Brescia U19[-]
16:0005.10.2019Venezia U191 - 3Entella U19[-]
14:4505.10.2019Verona U195 - 2Pordenone U19[3-0]
12:0005.10.2019Benevento U191 - 1Trapani U19[-]
12:0005.10.2019Cittadella U191 - 1AC Milan U19[-]
12:0005.10.2019Juve Stabia U192 - 2Lecce U19[-]
12:0005.10.2019Pisa U190 - 2Ascoli U19[-]
12:0029.09.2019Ascoli U193 - 0Juve Stabia U19[0-0]
16:3028.09.2019Cosenza U190 - 2Benevento U19[-]
16:0028.09.2019AC Milan U193 - 2Venezia U19[2-0]
16:0028.09.2019Brescia U192 - 2Parma U19[-]
16:0028.09.2019Cremonese U190 - 1Udinese U19[-]
16:0028.09.2019Entella U191 - 3Verona U19[-]
16:0028.09.2019Frosinone U191 - 1Salernitana U19[0-1]
16:0028.09.2019Spal U192 - 2Cittadella U19[2-0]
Italy: Coppa Italia Primavera
15:3012.10.2019Pescara U190 - 1Pordenone U19[0-0]
12:0012.10.2019Udinese U190 - 2Frosinone U19[0-2]
16:3025.09.2019Entella U192 - 1Cittadella U19[-]
16:0025.09.2019Ascoli U194 - 3Venezia U19[0-1]
16:0025.09.2019Brescia U191 - 3Spezia U19[1-1]
16:0025.09.2019Genoa U195 - 4Empoli U19[-]
16:0025.09.2019Livorno U192 - 5Bologna U19[1-2]
16:0025.09.2019Napoli U192 - 1Cosenza U19[0-1]
16:0025.09.2019Parma U191 - 2Cremonese U19[1-1]
16:0025.09.2019Perugia U191 - 2Salernitana U19[0-1]
16:0025.09.2019Sampdoria U192 - 3AC Milan U19[0-1]
16:0025.09.2019Sassuolo U192 - 0Pisa U19[1-0]
16:0025.09.2019Spal U193 - 4Verona U19[2-3]
12:0025.09.2019Juve Stabia U191 - 2Lecce U19[0-0]
12:0025.09.2019Trapani U190 - 2Lazio U19[0-0]
13:0024.09.2019Benevento U195 - 0Crotone U19[1-0]
Italy: Serie A Women
16:0013.10.2019Inter W1 - 3AC Milan W[0-1]
13:3013.10.2019Juventus W3 - 1Florentia W[1-1]
16:0012.10.2019AS Roma W4 - 0Empoli W[2-0]
16:0012.10.2019Bari W0 - 0Verona W[0-0]
16:0012.10.2019Fiorentina W2 - 1Tavagnacco W[1-0]
16:0012.10.2019Orobica W0 - 1Sassuolo W[0-1]
13:3022.09.2019Fiorentina W0 - 2AS Roma W[0-1]
16:0021.09.2019AC Milan W4 - 1Orobica W[1-0]
16:0021.09.2019Empoli W0 - 1Inter W[0-1]
16:0021.09.2019Sassuolo W1 - 3Juventus W[0-1]
16:0021.09.2019Tavagnacco W1 - 1Bari W[0-0]
16:0021.09.2019Verona W2 - 1Florentia W[0-0]
Üye Yorumları
Zlatan498 :  10 saat önce
Admin ,ben de yeni üye oldum ama sponsor ismi kaydet olmuyor....devamı
bahis doktoru :  16 saat önce
merhaba, bonusların gönderimi için gerekli işlem...devamı
oridevo :  19 saat önce
Admin Eylül ayı bonusları ne zaman yüklenecek acaba Ekim'in...devamı
C4GR1 :  1 gün önce
Gmail degil hotmail olacak admin. ...devamı
Tiger35 :  1 gün önce
sorma valla sıfır cektim maçlar hep ters geldi...devamı
trend28 :  2 gün önce
Tiger35 dün seni fena ters köşeye yatırmış lar şans senden...devamı
oridevo :  2 gün önce
Bonuslar yüklenmeyecek galiba admin...devamı
yakupy :  3 gün önce
Sayın admin eylül bonusları ne zaman yatar acaba. bugün yatsa...devamı
trend28 :  5 gün önce
Teşekkürler ödüller belli olmuş ...devamı
trend28 :  5 gün önce
Sayın bahis doktoru Ekim ayı ödülleri ile ilgili neden bilgi...devamı