Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
Bugün
Japan: J3 League
13:0030.10.2020Kamatamare0 - 0Fujieda MYFC[0-0]
Gelecek Maçlar
Japan: J1 League
07:0031.10.2020Vegalta Sendai - Hiroshima
08:0031.10.2020Oita - Urawa
09:0031.10.2020Shonan - Yokohama
10:0031.10.2020Kashiwa - Shimizu
11:0031.10.2020Kashima - Nagoya
12:0031.10.2020Kawasaki Frontale - FC Tokyo
13:0031.10.2020G-Osaka - Sapporo
07:0003.11.2020Sagan Tosu - Nagoya
07:0003.11.2020Vegalta Sendai - Kashiwa
07:0003.11.2020Yokohama M. - Kashima
08:0003.11.2020C-Osaka - G-Osaka
08:0003.11.2020Kawasaki Frontale - Sapporo
09:0003.11.2020Shimizu - Kobe
10:0003.11.2020Yokohama - Oita
11:0003.11.2020Hiroshima - Urawa
Japan: J2 League
07:0001.11.2020Yamaga - Renofa Yamaguchi
08:0001.11.2020Albirex Niigata - Verdy
08:0001.11.2020Kanazawa - Giravanz Kitakyushu
08:0001.11.2020Kyoto - Montedio Yamagata
08:0001.11.2020Okayama - Chiba
08:0001.11.2020Omiya Ardija - Ryukyu
08:0001.11.2020Tochigi - Kofu
08:0001.11.2020V-Varen Nagasaki - Mito
09:0001.11.2020Iwata - Avispa Fukuoka
10:0001.11.2020Machida - Ehime
12:0001.11.2020Kusatsu - Tokushima
12:0004.11.2020Verdy - Kanazawa
13:0004.11.2020Chiba - Ehime
13:0004.11.2020Kofu - Ryukyu
13:0004.11.2020Kyoto - Okayama
13:0004.11.2020Mito - Avispa Fukuoka
13:0004.11.2020Montedio Yamagata - Albirex Niigata
13:0004.11.2020Renofa Yamaguchi - Kusatsu
13:0004.11.2020V-Varen Nagasaki - Machida
13:0004.11.2020Yamaga - Tochigi
Japan: J3 League
07:0031.10.2020Blaublitz - Vanraure
07:0031.10.2020Gainare Tottori - C-Osaka U23
07:0031.10.2020YSCC - Grulla Morioka
09:0031.10.2020Gifu - Sagamihara
09:0031.10.2020Kagoshima Utd - Imabari
09:0031.10.2020Nagano - Toyama
13:0031.10.2020Kumamoto - Azul Claro Numazu
07:0003.11.2020Azul Claro Numazu - Gainare Tottori
07:0003.11.2020Blaublitz - Kamatamare
07:0003.11.2020Imabari - G-Osaka U23
07:0003.11.2020Sagamihara - Fujieda MYFC
07:0003.11.2020Vanraure - Kumamoto
08:0003.11.2020Grulla Morioka - Fukushima Utd
08:0003.11.2020Toyama - Kagoshima Utd
13:0004.11.2020C-Osaka U23 - Nagano
13:0004.11.2020YSCC - Gifu
Japan: Nadeshiko League Women
07:0031.10.2020Nojima Stella W - Albirex Niigata W
08:0031.10.2020JEF United W - Beleza W
07:0001.11.2020Inac Kobe Leonesa W - C-Osaka W
07:0001.11.2020Kunoichi W - Urawa W
07:0001.11.2020Vegalta Sendai W - Ehime W
Son Skorlar
Japan: J1 League
13:0028.10.2020FC Tokyo1 - 3Kashiwa[0-1]
13:0028.10.2020Hiroshima3 - 1Yokohama M.[1-0]
13:0028.10.2020Vegalta Sendai2 - 3Kobe[0-0]
08:0025.10.2020Sagan Tosu2 - 2Shonan[1-2]
11:0024.10.2020Urawa3 - 1C-Osaka[2-1]
10:0024.10.2020G-Osaka2 - 1Kashiwa[0-0]
09:0024.10.2020FC Tokyo0 - 4Yokohama M.[0-0]
08:0024.10.2020Kashima1 - 0Hiroshima[0-0]
08:0024.10.2020Nagoya1 - 0Vegalta Sendai[0-0]
08:0024.10.2020Sapporo3 - 0Yokohama[1-0]
13:3021.10.2020Shonan0 - 0Sagan Tosu[0-0]
13:3021.10.2020Yokohama M.2 - 1Nagoya[1-0]
12:0021.10.2020Kobe1 - 3Kashima[0-2]
13:0018.10.2020Kawasaki Frontale3 - 0Nagoya[1-0]
11:0018.10.2020Hiroshima2 - 1Kobe[2-0]
10:0018.10.2020Urawa6 - 0Vegalta Sendai[3-0]
09:0018.10.2020Shonan3 - 2Kashiwa[1-1]
08:0018.10.2020Oita0 - 1G-Osaka[0-0]
08:0018.10.2020Shimizu1 - 1Sagan Tosu[0-0]
08:0018.10.2020Yokohama1 - 0FC Tokyo[0-0]
Japan: J2 League
12:3025.10.2020Ryukyu2 - 1Kyoto[0-1]
10:0025.10.2020Ehime0 - 1Tochigi[0-0]
09:0025.10.2020Giravanz Kitakyushu0 - 1Yamaga[0-1]
09:0025.10.2020Iwata3 - 1Kusatsu[1-1]
09:0025.10.2020Renofa Yamaguchi1 - 4Mito[0-2]
08:0025.10.2020Avispa Fukuoka1 - 0Chiba[1-0]
08:0025.10.2020Kofu2 - 1Machida[1-0]
08:0025.10.2020Omiya Ardija0 - 0V-Varen Nagasaki[0-0]
08:0025.10.2020Tokushima0 - 0Albirex Niigata[0-0]
08:0024.10.2020Kanazawa0 - 0Okayama[0-0]
08:0024.10.2020Montedio Yamagata4 - 0Verdy[3-0]
13:3021.10.2020Tochigi4 - 1Ryukyu[1-1]
13:0021.10.2020Albirex Niigata1 - 1Okayama[0-0]
13:0021.10.2020Chiba2 - 0Kanazawa[1-0]
13:0021.10.2020Ehime1 - 4V-Varen Nagasaki[0-0]
13:0021.10.2020Machida0 - 0Avispa Fukuoka[0-0]
13:0021.10.2020Mito1 - 1Montedio Yamagata[0-0]
13:0021.10.2020Renofa Yamaguchi0 - 3Tokushima[0-2]
13:0021.10.2020Verdy0 - 0Iwata[0-0]
13:0021.10.2020Yamaga1 - 1Omiya Ardija[0-1]
Japan: J3 League
13:0028.10.2020G-Osaka U230 - 0Fukushima Utd[0-0]
09:0025.10.2020Sagamihara1 - 0Kumamoto[1-0]
08:0025.10.2020C-Osaka U231 - 1G-Osaka U23[1-0]
07:0025.10.2020Azul Claro Numazu0 - 0Blaublitz[0-0]
07:0025.10.2020Fujieda MYFC1 - 2Gainare Tottori[0-1]
07:0025.10.2020Fukushima Utd1 - 0Nagano[0-0]
07:0025.10.2020Grulla Morioka0 - 4Gifu[0-1]
07:0025.10.2020Imabari0 - 2Kamatamare[0-1]
07:0025.10.2020Vanraure1 - 0Kagoshima Utd[0-0]
08:0024.10.2020Toyama3 - 0YSCC[0-0]
13:0021.10.2020Toyama1 - 1Vanraure[0-0]
11:0018.10.2020Toyama0 - 1Grulla Morioka[0-0]
10:0018.10.2020Kagoshima Utd0 - 0C-Osaka U23[0-0]
08:0018.10.2020Gifu1 - 2Fukushima Utd[0-0]
07:0018.10.2020Blaublitz0 - 0Fujieda MYFC[0-0]
07:0018.10.2020Gainare Tottori1 - 1G-Osaka U23[1-0]
07:0018.10.2020Imabari0 - 0Azul Claro Numazu[0-0]
07:0018.10.2020Kamatamare1 - 1Sagamihara[0-0]
07:0018.10.2020Nagano3 - 1Vanraure[0-1]
Japan: Ybc Levain Cup - Play Offs
13:0007.10.2020Kawasaki Frontale0 - 2FC Tokyo[0-1]
13:0007.10.2020Yokohama M.0 - 1Kashiwa[0-1]
Japan: Emperors Cup
13:0028.10.2020Fuji Univ.1 - 2Reinmeer Aomori[0-2]
13:0028.10.2020Kanoya University1 - 2Verspah Oita[0-0]
13:0028.10.2020Tsukuba Univ.3 - 2Tokyo Musashino City[0-0]
13:0028.10.2020Wakayama3 - 2Hirakata[0-1]
12:0028.10.2020Niigata University0 - 2Fukui Utd.[0-1]
10:0028.10.2020Honda FC1 - 0Maruyasu Okazaki[0-0]
07:0028.10.2020Fukuyama2 - 0Mizushima[1-0]
Japan: Nadeshiko League Women
07:0018.10.2020Inac Kobe Leonesa W4 - 1Beleza W[4-0]
07:0018.10.2020JEF United W2 - 1Kunoichi W[1-1]
06:0018.10.2020C-Osaka W3 - 1Nojima Stella W[2-0]
06:0018.10.2020Ehime W1 - 0Albirex Niigata W[0-0]
08:0017.10.2020Urawa W2 - 1Vegalta Sendai W[2-0]
07:0011.10.2020Albirex Niigata W1 - 0Nojima Stella W[0-0]
07:0011.10.2020Beleza W3 - 2Urawa W[2-1]
07:0011.10.2020Inac Kobe Leonesa W3 - 0Vegalta Sendai W[1-0]
07:0011.10.2020Kunoichi W0 - 5JEF United W[0-2]
07:0010.10.2020Ehime W3 - 2C-Osaka W[0-1]
07:0004.10.2020C-Osaka W2 - 1Albirex Niigata W[2-0]
07:0004.10.2020Ehime W0 - 2Vegalta Sendai W[0-2]
07:0004.10.2020Inac Kobe Leonesa W2 - 1Kunoichi W[0-1]
08:0003.10.2020Urawa W3 - 0JEF United W[2-0]
07:0003.10.2020Nojima Stella W2 - 1Beleza W[1-1]
Üye Yorumları
Tiger35 :  1 gün önce
Henüz iletişime geçilmedi bugün yarın Sayın Admin maille...devamı
angelir61 :  3 gün önce
selam arkadaşlar eylül ayında ps4 ve telefon ödüllerini...devamı
zlatan67 :  9 gün önce
Öncelikle SecurityXxX teşekkürler ... Dostum ben senin...devamı
SecurityXxX :  9 gün önce
Merhaba trend28, üstad ;zlatan67 arkadaşın dediğin, 3 adet 5...devamı
trend28 :  9 gün önce
Zlatan67 maçlarına baktığım zaman hala 3 adet 5 maça +5...devamı
Caziii_53 :  10 gün önce
Benim de bonus tamam daktır. Teşekkürler....devamı
burocktr :  10 gün önce
@akinakinov son maç lille-lens maçına 4,5 üstü oynamışsın...devamı
zlatan67 :  10 gün önce
Bahsettigin benim hesabimsa puanlar duzeltildi...devamı
35gultepe :  10 gün önce
Admin arkadaşların bonusu yatmış benim bonusum yatmamis...devamı
trend28 :  10 gün önce
Admin şu 5 maça +5 olan üyeleri bir düzeltinde şu puanlar...devamı