Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
  • 20/02 Prş
AVRUPA: Avrupa Ligi - Play Offlar
20:55CFR Cluj - Sevilla4
20:55Club Brugge KV - Manchester Utd7
20:55Eintracht Frankfurt - Salzburg6
20:55FC Copenhagen - Celtic7
20:55Getafe - Ajax6
20:55Ludogorets - Inter8
20:55Shakhtar Donetsk - Benfica4
20:55Sporting - Basaksehir9
23:00APOEL - Basel6
23:00AS Roma - Gent9
23:00AZ Alkmaar - LASK6
23:00Bayer Leverkusen - FC Porto6
23:00Olympiacos Piraeus - Arsenal6
23:00Rangers - Braga5
23:00Wolfsburg - Malmo FF7
23:00Wolves - Espanyol3
BRAZIL: Campeonato Brasiliense
01:30BittiLuziania2 - 3Brasiliense[-]
02:00BittiGama3 - 0Unai EC[-]
21:30Paranoa - Sobradinho
BREZİLYA: Cearense 1
03:30BittiGuarany2 - 0Pacajus[0-0]
BREZİLYA: Mineiro 1
02:00BittiBoa3 - 0URT[1-0]
BREZİLYA: Paraibano
02:15BittiCampinense0 - 1Botafogo PB[0-1]
BREZİLYA: Pernambucano 1
02:00BittiAcademica Vitoria1 - 1Petrolina[0-0]
02:00BittiAfogados da Ingazeira0 - 2Santa Cruz[0-1]
BREZİLYA: Piauiense
02:00BittiRiver-PI1 - 2Julho Esporte[-]
BREZİLYA: Potiguar
02:30BittiABC2 - 2America RN[1-1]
BREZİLYA: Sul-Matogrossense
03:15BittiAguia Negra2 - 1Aquidauanense[-]
BREZİLYA: Tocantinense
02:15BittiPalmas2 - 2Interporto[-]
02:15BittiSD Sparta0 - 2Araguacema[-]
BREZILYA: Copa do Brasil
01:15BittiBoavista0 - 2Chapecoense-SC[0-1]
01:15PSPaysandu PA1 - 2CRB[1-1]
03:30PSNautico1 - 2Botafogo RJ[1-0]
03:30PSOeste1 - 2Ceara[1-1]
BREZİLYA: Copa do Nordeste
01:30BittiCSA0 - 2Bahia[0-1]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
02:00BittiBoca Juniors0 - 0Leones[0-0]
04:05BittiU. Magdalena3 - 0Bogota[1-0]
23:30Barranquilla - Tigres
23:30Orsomarso - Fortaleza
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Championship U20 - Qualification
01:30BittiUnited States Virgin Islands U201 - 1Montserrat U20[1-0]
02:30BittiPuerto Rico U204 - 2Cayman Islands U20[-]
04:30BittiSaint Vincent and the Grenadines U200 - 2Nicaragua U20[0-1]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
03:30BittiBarcelona SC1 - 0Cerro Porteno[1-0]
03:30BittiDeportes Tolima0 - 0Internacional[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
01:15BittiHuracan1 - 1Atl. Nacional[1-1]
01:15BittiSp. Luqueno2 - 2Mineros[1-2]
03:30BittiOriente Petrolero0 - 0Vasco[0-0]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
00:00İptalCharleston - Greenville
02:00BittiChicago Fire2 - 0Toronto FC[2-0]
02:00BittiDC United1 - 1Nashville SC[1-1]
04:00BittiNew England Revolution0 - 2Vancouver Whitecaps[0-0]
06:30BittiPortland Timbers2 - 4Minnesota United[1-1]
11:00BittiLegnica1 - 1Inhulets[0-1]
11:30BittiLong An3 - 1Fico Tay Ninh[2-0]
11:30BittiPersebaya4 - 1Persija Jakarta[1-1]
13:00BittiKrasnodar 20 - 2Marbella[0-1]
13:00BittiMalaga1 - 0Krasnodar[1-0]
14:00BittiArarat-Armenia2 - 1FK Liepaja[-]
15:00BittiAl Ahli0 - 1Maan[0-0]
15:00BittiPodbeskidzie2 - 2Dordoi Bishkek[1-1]
16:30BittiLegnica3 - 3L. Mikulas[2-0]
17:00Akhmat Grozny - Zhetysu Taldykorgan
17:0073'Arsenal Tula2 - 0Ordabasy[1-0]
17:0071'Kolding IF0 - 1Rukh Lviv[0-0]
17:0062'Sochi2 - 0FC Astana[2-0]
18:157'Strommen0 - 0Kjelsas[0-0]
19:00Hammarby - SC Farense
21:30FC Trofaiach - Stadtwerke Bruck/Mur
22:00Hinna - Vidar
WORLD: Visit Tucson Sun Cup
02:00BittiHouston Dynamo4 - 0Real Salt Lake[0-0]
04:30BittiNew York Red Bulls1 - 1Columbus Crew[0-1]
05:00BittiPhoenix Rising2 - 1Sporting Kansas City[0-0]
AUSTRALIA: W-League
11:30BittiWS Wanderers W0 - 4Melbourne City W[0-2]
BAHRAIN: King'S Cup
17:0067'Manama Club0 - 2Al-Muharraq[0-2]
19:30Al Riffa - Al-Hidd
BANGLADEŞ: Premier League
12:30BittiBangladesh Police1 - 1Bashundara Kings[0-0]
15:30BittiRahmatgonj MFS0 - 0Sheikh Russel[0-0]
BERMUDA: Premier League
04:00BittiDandy Town Hornets1 - 2North Village Rams[-]
BREZİLYA: Paulista A2
22:00Rio Claro - Votuporanguense
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
05:00BittiGuadalupe1 - 0Santos DG[0-0]
CONGO DR: Super Ligi
17:30AS Vita Club - Bukavu Dawa
17:30ErtelendiDauphins Noirs - Groupe Bazano
EGYPT: Super Cup
20:00Al Ahly - Zamalek
ENGLAND: Premier League Cup
16:00ErtelendiBurnley U23 - Blackburn U23
GANA: Premier Lig
18:0022'Bechem United1 - 0Liberty[1-0]
18:0018'Great Olympics0 - 0Berekum Chelsea[0-0]
18:0020'King Faisal0 - 0Legon Cities[0-0]
GIBRALTAR: National League - Relegation Group
22:30Boca Gibraltar - College 1975 FC
GUINEA: Ligue 1
19:00Horoya - Flamme Olympique
INDIA: Isl
17:0064'North East Utd1 - 4Hyderabad[1-3]
KUWAIT: Emir Cup
16:5568'Kazma SC1 - 1Al Naser[1-1]
20:30Al Sahel - Al Qadisiya
MALTA: Birinci Küme
21:00Swieqi - Qormi
MEKSIKA: Copa Mexico - Playofflar
04:00BittiMonterrey1 - 0Santos Laguna[1-0]
06:10BittiJuarez3 - 0Dorados de Sinaloa[3-0]
KUZEY and ORTA AMERIKA: CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:00BittiAlianza FC2 - 1U.A.N.L.- Tigres[0-1]
04:00BittiSaprissa2 - 2Montreal Impact[0-2]
06:00BittiComunicaciones1 - 1Club America[0-0]
PANAMA: Lpf - Clausura
04:00BittiCosta del Este1 - 0Chiriqui[0-0]
04:00BittiIndependiente1 - 1San Francisco[0-1]
KATAR: Premier Lig
16:4578'Al-Shahaniya0 - 0Al Arabi[0-0]
18:55Al Ahli Doha - Al-Gharafa
RUSSIA: Fnl Cup
11:00BittiR. Volgograd1 - 2Yenisey[1-0]
13:45BittiRussia U202 - 3Kamaz[0-2]
16:3090'Khimki1 - 1F. Voronezh[0-0]
19:15Ural 2 - Rodina Moscow
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
15:50BittiAl-Shabab3 - 2Damac[1-1]
20:30Al Wehda - Al Feiha
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
15:30Al-Nahda - Al-Taqadom
SIERRA LEONE: Premier League
22:00FC Johansen - Ports Authority
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
15:30Elman - Midnimo
GÜNEY AMERIKA: Recopa Sudamericana
04:30BittiInd. del Valle2 - 2Flamengo RJ[1-0]
İSPANYA: Tercera Division
18:30UCAM Murcia B - Mar Menor
SUDAN: Sudani Premier League
16:00ErtelendiAl Hilal Kadougli - Al Shorta
16:00ErtelendiHilal El-Fasher - Ahli Khartoum
16:30Al Shorta - Al-Ahly Merowe
19:30ErtelendiAhli Shendi - Al-Khartoum
19:30ErtelendiAlfalah Atbra - Al-Hilal Omdurman
19:30Hilal El Obied - Ahli Shendi
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
13:00BittiNorth Macedonia U181 - 0Bosnia & Herzegovina U19[0-0]
17:30DABelgium U191 - 0Luxembourg U19[1-0]
17:30Congo - Cameroon
21:00Czech Republic U19 - Scotland U19
WORLD: Friendly International Women
15:00BittiTunisia W1 - 1Algeria W[1-1]
BAHRAIN: King'S Cup
17:0067'Manama Club0 - 2Al-Muharraq[0-2]
GANA: Premier Lig
18:0022'Bechem United1 - 0Liberty[1-0]
18:0018'Great Olympics0 - 0Berekum Chelsea[0-0]
18:0020'King Faisal0 - 0Legon Cities[0-0]
INDIA: Isl
17:0064'North East Utd1 - 4Hyderabad[1-3]
KUWAIT: Emir Cup
16:5568'Kazma SC1 - 1Al Naser[1-1]
KATAR: Premier Lig
16:4578'Al-Shahaniya0 - 0Al Arabi[0-0]
RUSSIA: Fnl Cup
16:3090'Khimki1 - 1F. Voronezh[0-0]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
17:30DABelgium U191 - 0Luxembourg U19[1-0]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
17:0073'Arsenal Tula2 - 0Ordabasy[1-0]
17:0071'Kolding IF0 - 1Rukh Lviv[0-0]
17:0062'Sochi2 - 0FC Astana[2-0]
18:157'Strommen0 - 0Kjelsas[0-0]

Bu tarih için oran açılmış karşılaşma bulunamadı

BRAZIL: Campeonato Brasiliense
01:30BittiLuziania2 - 3Brasiliense[-]
02:00BittiGama3 - 0Unai EC[-]
BREZİLYA: Cearense 1
03:30BittiGuarany2 - 0Pacajus[0-0]
BREZİLYA: Mineiro 1
02:00BittiBoa3 - 0URT[1-0]
BREZİLYA: Paraibano
02:15BittiCampinense0 - 1Botafogo PB[0-1]
BREZİLYA: Pernambucano 1
02:00BittiAcademica Vitoria1 - 1Petrolina[0-0]
02:00BittiAfogados da Ingazeira0 - 2Santa Cruz[0-1]
BREZİLYA: Piauiense
02:00BittiRiver-PI1 - 2Julho Esporte[-]
BREZİLYA: Potiguar
02:30BittiABC2 - 2America RN[1-1]
BREZİLYA: Sul-Matogrossense
03:15BittiAguia Negra2 - 1Aquidauanense[-]
BREZİLYA: Tocantinense
02:15BittiPalmas2 - 2Interporto[-]
02:15BittiSD Sparta0 - 2Araguacema[-]
BREZILYA: Copa do Brasil
01:15BittiBoavista0 - 2Chapecoense-SC[0-1]
01:15PSPaysandu PA1 - 2CRB[1-1]
03:30PSNautico1 - 2Botafogo RJ[1-0]
03:30PSOeste1 - 2Ceara[1-1]
BREZİLYA: Copa do Nordeste
01:30BittiCSA0 - 2Bahia[0-1]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
02:00BittiBoca Juniors0 - 0Leones[0-0]
04:05BittiU. Magdalena3 - 0Bogota[1-0]
NORTH & CENTRAL AMERICA: Concacaf Championship U20 - Qualification
01:30BittiUnited States Virgin Islands U201 - 1Montserrat U20[1-0]
02:30BittiPuerto Rico U204 - 2Cayman Islands U20[-]
04:30BittiSaint Vincent and the Grenadines U200 - 2Nicaragua U20[0-1]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
03:30BittiBarcelona SC1 - 0Cerro Porteno[1-0]
03:30BittiDeportes Tolima0 - 0Internacional[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
01:15BittiHuracan1 - 1Atl. Nacional[1-1]
01:15BittiSp. Luqueno2 - 2Mineros[1-2]
03:30BittiOriente Petrolero0 - 0Vasco[0-0]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
02:00BittiChicago Fire2 - 0Toronto FC[2-0]
02:00BittiDC United1 - 1Nashville SC[1-1]
04:00BittiNew England Revolution0 - 2Vancouver Whitecaps[0-0]
06:30BittiPortland Timbers2 - 4Minnesota United[1-1]
11:00BittiLegnica1 - 1Inhulets[0-1]
11:30BittiLong An3 - 1Fico Tay Ninh[2-0]
11:30BittiPersebaya4 - 1Persija Jakarta[1-1]
13:00BittiKrasnodar 20 - 2Marbella[0-1]
13:00BittiMalaga1 - 0Krasnodar[1-0]
14:00BittiArarat-Armenia2 - 1FK Liepaja[-]
15:00BittiAl Ahli0 - 1Maan[0-0]
15:00BittiPodbeskidzie2 - 2Dordoi Bishkek[1-1]
16:30BittiLegnica3 - 3L. Mikulas[2-0]
WORLD: Visit Tucson Sun Cup
02:00BittiHouston Dynamo4 - 0Real Salt Lake[0-0]
04:30BittiNew York Red Bulls1 - 1Columbus Crew[0-1]
05:00BittiPhoenix Rising2 - 1Sporting Kansas City[0-0]
AUSTRALIA: W-League
11:30BittiWS Wanderers W0 - 4Melbourne City W[0-2]
BANGLADEŞ: Premier League
12:30BittiBangladesh Police1 - 1Bashundara Kings[0-0]
15:30BittiRahmatgonj MFS0 - 0Sheikh Russel[0-0]
BERMUDA: Premier League
04:00BittiDandy Town Hornets1 - 2North Village Rams[-]
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
05:00BittiGuadalupe1 - 0Santos DG[0-0]
MEKSIKA: Copa Mexico - Playofflar
04:00BittiMonterrey1 - 0Santos Laguna[1-0]
06:10BittiJuarez3 - 0Dorados de Sinaloa[3-0]
KUZEY and ORTA AMERIKA: CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:00BittiAlianza FC2 - 1U.A.N.L.- Tigres[0-1]
04:00BittiSaprissa2 - 2Montreal Impact[0-2]
06:00BittiComunicaciones1 - 1Club America[0-0]
PANAMA: Lpf - Clausura
04:00BittiCosta del Este1 - 0Chiriqui[0-0]
04:00BittiIndependiente1 - 1San Francisco[0-1]
RUSSIA: Fnl Cup
11:00BittiR. Volgograd1 - 2Yenisey[1-0]
13:45BittiRussia U202 - 3Kamaz[0-2]
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
15:50BittiAl-Shabab3 - 2Damac[1-1]
GÜNEY AMERIKA: Recopa Sudamericana
04:30BittiInd. del Valle2 - 2Flamengo RJ[1-0]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
13:00BittiNorth Macedonia U181 - 0Bosnia & Herzegovina U19[0-0]
WORLD: Friendly International Women
15:00BittiTunisia W1 - 1Algeria W[1-1]
AVRUPA: Avrupa Ligi - Play Offlar
20:55CFR Cluj - Sevilla4
20:55Club Brugge KV - Manchester Utd7
20:55Eintracht Frankfurt - Salzburg6
20:55FC Copenhagen - Celtic7
20:55Getafe - Ajax6
20:55Ludogorets - Inter8
20:55Shakhtar Donetsk - Benfica4
20:55Sporting - Basaksehir9
23:00APOEL - Basel6
23:00AS Roma - Gent9
23:00AZ Alkmaar - LASK6
23:00Bayer Leverkusen - FC Porto6
23:00Olympiacos Piraeus - Arsenal6
23:00Rangers - Braga5
23:00Wolfsburg - Malmo FF7
23:00Wolves - Espanyol3
BAHRAIN: King'S Cup
19:30Al Riffa - Al-Hidd
BRAZIL: Campeonato Brasiliense
21:30Paranoa - Sobradinho
BREZİLYA: Paulista A2
22:00Rio Claro - Votuporanguense
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
23:30Barranquilla - Tigres
23:30Orsomarso - Fortaleza
CONGO DR: Super Ligi
17:30AS Vita Club - Bukavu Dawa
EGYPT: Super Cup
20:00Al Ahly - Zamalek
GIBRALTAR: National League - Relegation Group
22:30Boca Gibraltar - College 1975 FC
GUINEA: Ligue 1
19:00Horoya - Flamme Olympique
KUWAIT: Emir Cup
20:30Al Sahel - Al Qadisiya
MALTA: Birinci Küme
21:00Swieqi - Qormi
KATAR: Premier Lig
18:55Al Ahli Doha - Al-Gharafa
RUSSIA: Fnl Cup
19:15Ural 2 - Rodina Moscow
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
20:30Al Wehda - Al Feiha
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
15:30Al-Nahda - Al-Taqadom
SIERRA LEONE: Premier League
22:00FC Johansen - Ports Authority
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
15:30Elman - Midnimo
İSPANYA: Tercera Division
18:30UCAM Murcia B - Mar Menor
SUDAN: Sudani Premier League
16:30Al Shorta - Al-Ahly Merowe
19:30Hilal El Obied - Ahli Shendi
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
17:30Congo - Cameroon
21:00Czech Republic U19 - Scotland U19
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
17:00Akhmat Grozny - Zhetysu Taldykorgan
19:00Hammarby - SC Farense
21:30FC Trofaiach - Stadtwerke Bruck/Mur
22:00Hinna - Vidar
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
00:00İptalCharleston - Greenville
17:30ErtelendiDauphins Noirs - Groupe Bazano
ENGLAND: Premier League Cup
16:00ErtelendiBurnley U23 - Blackburn U23
SUDAN: Sudani Premier League
16:00ErtelendiAl Hilal Kadougli - Al Shorta
SUDAN: Sudani Premier League
16:00ErtelendiHilal El-Fasher - Ahli Khartoum
19:30ErtelendiAhli Shendi - Al-Khartoum
19:30ErtelendiAlfalah Atbra - Al-Hilal Omdurman
Üye Yorumları
ayhan2 :  9 saat önce
en güncel macları yayınları kacırmadan izlemek isteyenler...devamı
Tiger35 :  2 gün önce
Sayın Doktor, benim 2 bahis eksiğim vardı 1 eklenmiş 1 i hala...devamı
SecurityXxX :  2 gün önce
Bonus Hesabıma tanımlanmış.
...devamı
bynbnsr1 :  2 gün önce
Bonus eklemesi olmus. Oncelikle sponsor buromuz ve sn...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Saat 5 oldu bonuslar yalan oldu...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Adminle iki muhabbet edemiyoruz ki ateşiniz var mı beyler diyip...devamı
bynbnsr1 :  3 gün önce
Sn adminimiz pazartesi demiş ama tarih belirtmemiş ben pek emin...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Bugün inşallah:))...devamı
bynbnsr1 :  3 gün önce
eXuzmAn eklemeler bugün müydü :) ...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Bonusları yatan var mı beyler?...devamı