Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

Faydalı Sayfalar
• İddaa Chat
• Sitene ekle
• Sitene Ekle
• İddaa tahminleri
• Betson
• Bilgisayar Tahminleri
• Bets10
• MobilBahis
  • 24/10 Cts
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
16:00Gaziantep - Konyaspor3
19:00Basaksehir - Antalyaspor4
19:00Erzurum BB - Galatasaray4
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
13:30Umraniyespor - Altinordu
19:00Samsunspor - Keciorengucu
ENGLAND: Premier League
14:30West Ham - Manchester City1
17:00Fulham - Crystal Palace
19:30Manchester Utd - Chelsea
22:00Liverpool - Sheffield Utd2
ALMANYA: Bundesliga
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt2
16:30Mainz - B. Monchengladbach1
16:30RB Leipzig - Hertha Berlin2
16:30Union Berlin - Freiburg
19:30Dortmund - Schalke2
İSPANYA: Primera Division
17:00Barcelona - Real Madrid3
19:30Osasuna - Ath Bilbao1
19:30Sevilla - Eibar1
22:00Atl. Madrid - Betis1
İTALYA: Serie A
16:00Atalanta - Sampdoria
19:00Genoa - Inter
21:45Lazio - Bologna
FRANSA: Lig 1
18:00Lorient - Marseille
22:00Paris SG - Dijon
HOLLANDA: Eredivisie
17:30Venlo - Ajax
19:45Utrecht - Twente1
21:00Zwolle - Willem II
22:00Heerenveen - FC Emmen
PORTEKIZ: Portuguese Liga
17:30Nacional - Ferreira
20:00Santa Clara - Sporting
22:30FC Porto - Gil Vicente
İNGILTERE: Şampiyona
14:30Watford - Bournemouth
17:00Bristol City - Swansea1
17:00Cardiff - Middlesbrough
17:00Coventry - Blackburn
17:00Huddersfield - Preston
17:00Millwall - Barnsley
17:00Norwich - Wycombe
17:00QPR - Birmingham
17:00Reading - Rotherham
17:00Sheffield Wed - Luton
17:00Stoke - Brentford
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:00Darmstadt - St. Pauli
14:00Hamburger SV - Wurzburger Kickers
14:00Hannover - Dusseldorf
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth1
İSPANYA: Segunda Division
19:15Cartagena - Las Palmas
19:15Logrones - Lugo
21:30Almeria - Fuenlabrada
21:30Castellon - Girona
İTALYA: Serie B
15:00Monza - Chievo
15:00Pordenone - Reggina
15:00Salernitana - Ascoli
15:00Spal - L.R. Vicenza
16:00Entella - Venezia
17:00Pescara - Frosinone
FRANSA: Lig 2
16:00Caen - Guingamp
20:00Auxerre - Chambly
20:00Chateauroux - Paris FC
20:00Clermont - AC Ajaccio
20:00Dunkerque - Le Havre
20:00Pau FC - Niort
20:00Toulouse - Rodez
20:00Troyes - Valenciennes
RUSYA: Premier Ligi
14:00Dynamo Moscow - Sochi2
16:30Zenit - Rubin Kazan
19:00Krasnodar - Spartak Moscow
19:00Lokomotiv Moscow - R. Volgograd1
KOLOMBİYA: Primera B
03:40Barranquilla - U. Magdalena
CURAçAO: Promé Divishon - Final Four
02:30Jong Holland - Vesta
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:30Puebla - Club Leon
MEXICO: Liga Premier Serie A
01:00Gavilanes de Matamoros - Leones Negros 2
04:00Alacranes de Durango - Cimarrones de Sonora 2
20:00Atl. San Luis 2 - Mineros de Fresnillo
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura
02:00Esteli U20 - Juventus Managua U20
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:15Brasil de Pelotas - CSA
03:30Chapecoense-SC - Operario
22:00CRB - Ponte Preta
DOMINICAN REPUBLIC: Ldf
00:00DAAtletico Pantoja1 - 0San Cristobal[1-0]
23:00Jarabacoa - Vega Real
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
23:3076'Mushuc Runa1 - 3Aucas[0-2]
03:00U. Catolica - Dep. Cuenca
23:30Emelec - Macara
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
01:3012 de Octubre - Diaz
PERU: Primera División - İkinci etap
23:3074'Dep. Municipal0 - 0Sport Huancayo[0-0]
18:30Llacuabamba - Sport Boys
21:00Carlos Mannucci - Cesar Vallejo
23:30U. de Deportes - Grau
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:4517'Cerro Largo0 - 0Montevideo City[0-0]
20:15Progreso - Plaza Colonia
22:30Fenix - Boston River
ABD: Major League Soccer
03:30Nashville SC - New England Revolution
22:30Inter Miami - Orlando City
23:00Atlanta Utd - DC United
ERMENISTAN: Premier Lig
18:00Pyunik Yerevan - Noah
ERMENİSTAN: Birinci Lig
14:30Ararat-Armenia 2 - Ararat Yerevan 2
14:30Noravank - Alashkert 2
14:30Shirak Gyumri 2 - BKMA
16:00ErtelendiPyunik Yerevan 2 - Lernayin Artsakh
AVUSTRALYA: Kuzey NSW
09:00Edgeworth E. - Broadmeadow
AVUSTRALYA: Queensland
11:30Brisbane Strikers - Redlands
12:00Eastern Suburbs - Gold Coast Knights
12:00Queensland Lions - Brisbane City
AVUSTURALYA: South Australian Super League - Playofflar
07:00Croydon Kings - Campbelltown City
07:30Adelaide City - NE Metrostars
07:30Cumberland Utd. - Adelaide Comets
07:30Modbury Jets - Adelaide U21
AUSTRALIA: Npl Tasmania
06:00South Hobart - Riverside Olympic
06:30Glenorchy Knights - Devonport
08:30Clarence Zebras - Launceston
08:30Kingborough Lions - Olympia Warriors
POLONYA: Super Kupası
09:00Albany Creek - Taringa
11:00St. George Willawong - Grange Thistle
10:00Bayside - Brisbane K.
11:00Caboolture - North Star
11:00The Gap - Acacia Ridge
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
18:00Altach - Admira
18:00Austria Vienna - Salzburg
18:00Ried - Sturm Graz
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
16:30Stripfing - Mauerwerk
17:00Wiener Viktoria - Drassburg
15:00Reichenau - SC Imst
16:30Lauterach - Wolfurt
17:00Dornbirner SV - Rothis
17:00Rotenberg - Hohenems
17:00RW Rankweil - Bregenz
AZERBAYCAN: Premier Lig
13:00Gabala - Sabail
15:00Keshla - Neftci Baku
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
14:30Gorodeja - Smolevichi
16:30BATE - Vitebsk
18:30Din. Minsk - Belshina
BELARUS: 1. Küme
15:00Smorgon - FC Gomel
15:30Oshmyany - Chimik Svetlogorsk
BELARUS: 2. Küme
13:00Dnepr Mogilev - Baranovici
13:00Petrikov - Molodechno
14:00Osipovichi - Stanles Pinsk
12:00Gorki - Brest Malorita
13:00Dnepr Rogachev - Meliorator Zhitkovichi
13:00Ostrovets - Viktoria Mar. Gorka
13:00HükmenPolotsk3 - 0Pershiy Region[-]
13:00SMIavtotrans - Ivatsevichi
14:00Energetik-BGATU - Kronon Stolbtsy
15:00Zhlobin - Chayka Zelva
15:30BumProm Gomel - BGU Minsk
BELARUS: Vysshaya Liga Reserve
12:00Energetik-BGU 2 - Sachter Soligorsk 2
12:00Neman 2 - Slavia Mozyr 2
14:00Rukh Brest 2 - Isloch 2
BELÇIKA: Jupiler Ligi
21:45Leuven - Club Brugge KV
BELÇIKA: İkinci Küme
21:45RWDM - Lierse K.
BELGIUM: National Division 1
21:00İptalKSV Roeselare - Boom
BOSNA HERSEK: Premier Lig
15:30Olimpik Sarajevo - Zrinjski
15:30Tuzla City - Siroki Brijeg
18:00Velez Mostar - Zeljeznicar
BOSNA: 1ci Ligi
15:30Banovici - Capljina
15:30Bratstvo Gracanica - Hadzici
15:30Gradacac - Igman K.
15:30HNK Orasje - Vis Simm-Bau
15:30Jedinstvo Bihac - Posusje
15:30Zivinice - Travnik
15:30Drina Zvornik - Tekstilac
15:30Modrica - Leotar
15:30Novi Grad - Podrinje Janja
15:30Prijedor - Kozara
15:30Slavija - Sloga Doboj
15:30Sutjeska Foca - Jedinstvo Brcko
15:30Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor
15:30Zvijezda 09 - Kozarska Dubica
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
23:00Bragantino - Goias
BREZİLYA: Serie C
23:00Manaus - Jacuipense
23:00Treze PB - Paysandu PA
BREZİLYA: Serie D
21:00Bangu - Toledo
21:00Globo - Floresta EC
22:00Tubarao - Joinville
23:00Gama - Palmas
BREZİLYA: Carioca 2
21:00Sampaio Correa FE - Nova Iguacu
POLONYA: Mlodo Ekstraklasa 21 yaş altı
21:00Athletic Club - Democrata GV
21:00Guarani-MG - Nacional de Muriae
22:00CAP Uberlandia - Tupi-MG
BRAZIL: Brasileiro U20
21:00Bahia U20 - America MG U20
21:00Botafogo U20 - Athletico-PR U20
21:00Internacional U20 - Vitoria U20
BULGARISTAN: A PFG
17:45Tsarsko Selo - Lok. Plovdiv
20:15Levski Sofia - Cherno More
BULGARİSTAN: V AFG
16:00Chernomorets 1919 - Atletik Kuklen
16:00Dimitrovgrad - Borislav Parvomay
16:00Karnobat - Haskovo 1957
16:00Rozova Dolina - Nesebar
16:00Sokol Markovo - Gigant Saedinenie
16:00Spartak Plovdiv - Maritsa Plovdiv
16:00Zagorets - Vereya
16:00Bansko - Chavdar Etropole
16:00Belasitsa - Vihren
16:00Botev Ihtiman - Balkan Botevgrad
16:00Chepintsi - Perun
16:00Kyustendil - Velbazhd
16:00Marek - Gotse Delchev
16:00Oborishte - Nadezhda Dobroslavci
16:00Razlog - Slivnishki Geroy
16:00Vladaya - Rilski Sportist
14:00Septemvri Tervel - Botev Novi Pazar
14:00Shumen 2007 - Dorostol
14:00Sportist Toshevo - Kubrat
BURUNDI: Primus League
14:30Inter Star - Royal de Muramvya
17:00Atletico Olympic - Olympic S.
NORVEÇ: Junior Elite Tournament - Playofflar
11:30Angkor Tiger - Soltilo Angkor
11:30Kirivong Sok Sen Chey - Asia Euro United
11:30Sports Academy - Electricite Du Cambodge
ÇIN: Super Ligi
10:30Guangzhou R&F - Qingdao Huanghai
14:35Jiangsu Suning - Chongqing Lifan
ÇIN: Jia Ligi
10:00Changchun Yatai - Meizhou Hakka
14:35Zhejiang Greentown - Kunshan
09:30Suzhou Dongwu - Nei Mongol
10:00Xinjiang Tianshan - Sichuan Jiuniu
13:00Heilongjiang Lava - Nantong Zhiyun
14:35Shenyang Urban FC - Guizhou Zhicheng
CHINA: Yi League
10:00Beijing Technology - Hebei Elite
10:00Guangxi Baoyun - Wuhan Three Towns
10:00Hubei Chufeng Heli - Zibo Cuju
10:00Inner Mongolia - Nanjing Fengfan
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
23:00Grecia - Herediano
KOSTARİKA: Liga de Ascenso
20:00Guanacasteca - Liberia
23:00Santa Ana - Municipal San Ramon
HIRVATİSTAN: 2. HNL
16:00Hajduk Split 2 - Dragovoljac
16:00Kustosija - Medjimurje Cakovec
16:00Opatija - Dugopolje
16:00Rudes - Cibalia
16:00Solin - Dubrava
GÜNEY KIBRIS: First Division
16:00Apollon - Nea Salamis
18:30Ermis - AEK Larnaca
KIBRIS: 2. Küme
14:30Achyronas Liopetriou - Xylotympou
14:30ASIL Lysi - Paeek
14:30Kouris Erimi - Sotiras
14:30Omonia Aradippou - Anagennisi Derynia
14:30Omonoia Psevda - Othellos Athienou
14:30Thoi Lakatamias - Aris
14:30Zakakiou - Chloraka
DANIMARKA: Süper Ligi
19:00Brondby - Midtjylland
DANIMARKA: 1. Division
14:15Hobro - Esbjerg
15:00Fredericia - Skive IK
16:00Vendsyssel - Koge
17:00Helsingor - Kolding IF
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
14:00SfB-Oure - Dalum IF
14:00Sydvest - Brabrand
15:00Aarhus Fremad - B.93
15:00Jammerbugt - Holbaek
15:00Middelfart - Holstebro
15:00Naesby - BK Frem
15:30VSK Aarhus - Thisted FC
14:00Vanlose - Nykobing
14:30Roskilde KFUM's - Hillerod
İNGILTERE: League One
15:00Gillingham - Fleetwood
17:00Blackpool - MK Dons
17:00Burton - AFC Wimbledon
17:00Doncaster - Crewe
17:00Hull - Peterborough
17:00Lincoln - Ipswich
17:00Northampton - Charlton
17:00Shrewsbury - Rochdale
17:00Sunderland - Portsmouth
17:00Wigan - Plymouth
İNGILTERE: League Two
15:00Exeter - Scunthorpe
17:00Barrow - Walsall
17:00Bradford City - Newport
17:00Cambridge Utd - Bolton
17:00Cheltenham - Mansfield
17:00Colchester - Harrogate
17:00Grimsby - Carlisle
17:00Morecambe - Forest Green
17:00Oldham - Port Vale
17:00Salford - Crawley
17:00Stevenage - Leyton Orient
17:00Tranmere - Southend
İNGILTERE: Blue Square North
17:00ErtelendiAlfreton - AFC Fylde
17:00Blyth - Southport
17:00Boston Utd - AFC Telford
17:00ErtelendiBrackley Town - Spennymoor
17:00Chorley - Kidderminster
17:00ErtelendiFarsley - Leamington
17:00Gateshead - Gloucester
17:00Kettering - Bradford PA
17:00ErtelendiBath - Dulwich Hamlet
17:00Chelmsford - Maidstone
17:00Ebbsfleet - Hungerford
17:00ErtelendiHavant & W - Slough
17:00ErtelendiTonbridge - Braintree
17:00ErtelendiWelling - St. Albans
İNGİLTERE: Non League Premier
17:00Bamber Bridge - Buxton
17:00Lancaster - Warrington
17:00Matlock - Scarborough
17:00Mickleover - Grantham
17:00ErtelendiMorpeth - Ashton Utd
17:00ErtelendiNantwich - Hyde
17:00Radcliffe - Gainsborough
17:00Stalybridge - Basford
17:00ErtelendiWhitby - FC United
17:00Whitby - Morpeth
17:00Witton - Atherton
17:00Alvechurch - Needham Market
17:00Bromsgrove - Hitchin
17:00Coalville - AFC Rushden & Diamonds
17:00Lowestoft - Stratford
17:00Redditch - Nuneaton
17:00Royston - Hednesford
17:00Rushall - Kings Langley
17:00Tamworth - Biggleswade Town
17:00ErtelendiChesham - Taunton
17:00Dorchester - Salisbury
17:00Farnborough - Beaconsfield Town
17:00İptalGosport - Merthyr Town
17:00Swindon S - Truro
17:00Tiverton - Walton Casuals
17:00Yate Town - Poole
17:00ErtelendiBishop's Stortford - Bowers & Pitsea
17:00Bognor Regis - Margate
17:00Brightlingsea - Folkestone
17:00Carshalton - Enfield Town
17:00Cheshunt - Kingstonian
17:00Corinthian-Casuals - Leatherhead
17:00East Thurrock - Worthing
17:00Hornchurch - Horsham FC
17:00Merstham - Potters Bar
İNGILTERE: FA Kupası - Elemeler
17:00Aldershot - Woking
17:00Banbury - Bury Town
17:00Bath - Havant & W
17:00Boreham Wood - Wimborne
17:00Brackley Town - Marske
17:00Canvey - Cray
17:00Chester - Marine
17:00Concord - Chippenham
17:00Dag & Red - Hartley Wintney
17:00Darlington - Cambridge City
17:00Eastbourne Boro - Dulwich Hamlet
17:00Eastleigh - Weston-super-Mare
17:00FC United - Guiseley
17:00Hemel Hempstead - Hampton & Richmond
17:00Ilkeston - Hartlepool
17:00King’s Lynn - Notts Co
17:00Leiston - Barnet
17:00Maidenhead - Cray Valley PM
17:00Maldon & Tiptree - Haringey
17:00Sholing - Torquay
17:00Solihull Moors - Wrexham
17:00South Shields - FC Halifax
17:00Stafford - Skelmersdale
17:00Stockport - Chesterfield
17:00Sutton - Bromley
17:00Tonbridge - Taunton
17:00Wealdstone - Hayes & Yeading
17:00Weymouth - Oxford City
17:00Yeovil - Dover
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
15:00Liverpool U23 - Chelsea U23
15:00Manchester City U23 - Arsenal U23
ENGLAND: Premier League U18
13:00Brighton U18 - West Ham U18
13:00Everton U18 - Liverpool U18
13:30Tottenham U18 - Reading U18
14:00Aston Villa U18 - Fulham U18
14:00Blackburn U18 - Middlesbrough U18
14:00Crystal Palace U18 - Leicester U18
14:00Derby U18 - Manchester Utd U18
14:00West Brom U18 - Arsenal U18
15:00Sunderland U18 - Burnley U18
16:00Newcastle Utd U18 - Manchester City U18
16:00Wolverhampton U18 - Leeds U18
ESTONYA: Meistr ligi
13:00Tulevik - Tammeka
15:00Legion - Tallinna Kalev
ESTONYA: Esiliiga A
13:00Nomme Utd - Flora U21
EUROPE: Euro Women - Qualification
19:00Serbia W - Kazakhstan W
FAROE ADALARI: Meistaradeildin
16:00AB Argir - HB Torshavn
21:00NSI Runavik - Vikingur
FIJI: Premier League
04:30Labasa - Lautoka
06:00Ba - Nadi
FINLANDIYA: Ykkonen
14:00AC Kajaani - SJK Akatemia
14:00AC Oulu - Mikkelin
14:00KPV Kokkola - MuSa
17:00Jaro - KTP
17:00MyPa - Ekenas
FİNLANDİYA: Kakkonen
14:00Lahden Reipas - Kiffen
14:00NJS - JaPS
14:00PEPO - PK-35
14:00Espoo - Jazz Pori
14:00Ilves 2 - PIF Pargas
14:00KaaPo - HJS Akatemia
14:00TPV - Atlantis
16:00Klubi 04 - P-Iirot Rauma
14:00JIPPO - Kemi City
14:00Rovaniemi 2 - JJK Jyvaskyla
FRANSA: CFA
17:00Guingamp II - Versailles
17:00Poissy - Sainte-Genevieve
18:00Saint-Malo - Granville
19:00Caen II - Plabennec
19:00Chartres - Lorient II
19:00Saint-Pryve - Vannes
17:00Schiltigheim - ASM Belfort
18:00Lusitanos - Lens II
18:00Paris 13 Atl. - Haguenau
19:00Auxerre II - GFC Ajaccio
19:00St Quentin - Sannois
17:00Lyon II - Andrezieux
18:00Saint Priest - Louhans Cuiseaux
19:00GOAL FC - Toulon
19:00Hyeres - Monaco II
19:00Marignane - GFA74
19:00Marseille II - Aubagne
17:00Colomiers - Beziers
17:00Nantes II - Chamalieres
19:00Angers II - Bourges 18
19:00Bourges - Le Puy
19:30Moulins-Yzeure - Trelissac
20:00Stade Montois - Les Herbiers
ALMANYA: 3. Liga
15:00Duisburg - Uerdingen
15:00Hansa Rostock - Viktoria Koln
15:00Ingolstadt - SG Dynamo Dresden
15:00Lubeck - Hallescher
15:00Magdeburg - Wehen
15:00Meppen - Kaiserslautern
ALMANYA: Regionalliga North
14:00Phonix Lubeck - Holstein Kiel II
14:00Wolfsburg II - Werder Bremen II
15:00Heider SV - Teutonia Ottensen
14:30Auerbach - Halberstadt
14:30Chemie Leipzig - Bischofswerdaer
14:30Energie Cottbus - Berliner AK 07
15:00Ahlen - Lippstadt
15:00Alemannia Aachen - Bergisch Gladbach
15:00Bonner - Preussen Munster
15:00Lotte - Schalke II
15:00Wuppertaler - Straelen
16:30RW Essen - Oberhausen
17:00Koln II - Rodinghausen
15:00Alzenau - Steinbach Haiger
15:00Elversberg - Walldorf
15:00FC 08 Homburg - Aalen
15:00Giessen - Hoffenheim II
15:00Kassel - Mainz II
15:00Stadtallendorf - Bahlinger
15:00Ulm - Balingen
15:30Stuttgart II - Offenbach
15:00Aubstadt - Buchbach
15:00Burghausen - Garching
15:00Eichstatt - Augsburg II
15:00Furth II - Memmingen
15:00Heimstetten - Rosenheim
15:00Rain/Lech - Aschaffenburg
15:00Schweinfurt - Schalding
15:00SpVgg Bayreuth - Nurnberg II
15:00İptalTurkgucu Munchen - Illertissen
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
15:00RSV Eintracht - Pampow
15:00Strausberg - Greifswald
13:30Eilenburg - Nordhausen
14:00Plauen - Blau-Weiss Zorbau
15:00An der Fahner Hohe - Inter Leipzig
15:00Einheit Rudolstadt - Sandersdorf
15:00Halle - FC Merseburg
15:00Martinroda - Krieschow
15:00Oberlausitz - Grimma
15:00Bordesholm - Kronshagen
15:00Flensburg - Inter Turkspor Kiel
15:00Husumer - SC Weiche-08 II
15:00Neumunster - Preussen Reinfeld
15:00Pansdorf - Lubeck II
14:00Dassendorf - Wandsbeker Concordia
16:30Curslack-Neuengamme - Sasel
16:00Wolfenbuttel - SVG Gottingen
17:00Tundern - Ramlingen-Ehlershausen
16:00Flieden - Hunfelder
16:00Fulda-Lehnerz - Neuhof
16:00Hadamar - Friedberg
16:00Hessen Dreieich - Erlensee
16:00Viktoria Griesheim - Bad Vilbel
16:00Waldgirmes - TUS Dietkirchen
16:00Rochling - Pfeddersheim
16:30Eisbachtal - Hassia Bingen
16:30Jagersburg - Diefflen
16:30Kaiserslautern II - TuS Koblenz
15:00Ammerthal - Gebenbach
15:00Bamberg - Spvgg Ansbach 09
17:00Kahl - Eltersdorf
17:00Karlburg - Grossbardorf
15:00Ismaning - Donaustauf
15:30Kottern-St. Mang - Munich 1860 II
15:30Schwaben Augsburg - Regensburg II
16:00Deisenhofen - Ingolstadt II
16:30Nordlingen - Landsberg
17:00Hankofen-Hailing - Schwabmunchen
15:00Goppinger SV - Ravensburg
15:00Sandhausen II - Lorrach-Brombach
15:00TSV Ilshofen - Freiberg
16:30Linx - Dorfmerkingen
16:30Neckarsulmer - Rielasingen-Arlen
16:30Reutlingen - Stutt. Kickers
16:30Walldorf II - Backnang
17:00SSVg Velbert - TuRU Dusseldorf
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
11:30Chemnitzer FC U19 - Hannover U19
12:00Hamburger SV U19 - Cottbus U19
12:30Viktoria Berlin U19 - Wolfsburg U19
13:30Dresden U19 - RB Leipzig U19
14:00Werder Bremen U19 - Holstein Kiel U19
15:00Magdeburg U19 - St. Pauli U19
12:00Bayern U19 - Mainz U19
12:00Heidenheim U19 - Ulm U19
12:00Kaiserslautern U19 - Freiburg U19
12:00Karlsruher U19 - Ingolstadt U19
12:00Offenbach U19 - Augsburg U19
12:00Saarbrucken U19 - Walldorf U19
13:00Furth U19 - Stuttgart U19
14:00Eintracht Frankfurt U19 - Hoffenheim U19
16:00Darmstadt U19 - Nurnberg U19
12:00B. Monchengladbach U19 - Bochum U19
12:00Dortmund U19 - RW Essen U19
12:00Dusseldorf U19 - Schalke U19
12:00Wuppertaler U19 - Duisburg U19
GIBRALTAR: National League
17:00Mons Calpe - St Josephs
19:30Lions Gibraltar - Glacis United
YUNANISTAN: Super Ligi
20:30Panathinaikos - Volos
YUNANISTAN: Football League 2 - Group 2
15:00Karavas - Keratsini
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
20:00Malacateco - Xelaju
22:05Sanarate - Coban Imperial
MACARISTAN: NB I
15:45MTK Budapest - Kisvarda
18:00Paks - Honved
20:30Ferencvaros - Ujpest
İRLANDA: Premier Lig
19:00Sligo Rovers - Cork City
21:30Bohemians - Finn Harps
İRLANDA: Division 1
17:00Bray - Galway
17:00Drogheda - Wexford
İTALYA: Lega Pro C1/A
16:00Carpi - Cesena
21:45Virtus Francavilla - Potenza
ITALY: Serie D - Group G
15:30Latina - Torres
ITALY: Primavera 1
14:00AC Milan U19 - Sassuolo U19
16:00Lazio U19 - AS Roma U19
ITALY: Primavera 2
12:00Pisa U19 - Crotone U19
13:00Monza U19 - Udinese U19
15:30Chievo U19 - Parma U19
15:30Cittadella U19 - Verona U19
15:30Cremonese U19 - Brescia U19
15:30Lecce U19 - Salernitana U19
15:30Pescara U19 - Frosinone U19
15:30Pordenone U19 - Venezia U19
15:30Spezia U19 - Entella U19
15:30Vicenza U19 - Reggiana U19
16:30Cosenza U19 - Benevento U19
JAPONYA: J-League
08:00Kashima - Hiroshima
08:00Nagoya - Vegalta Sendai
08:00Sapporo - Yokohama
10:00G-Osaka - Kashiwa
11:00Urawa - C-Osaka
JAPONYA: J-Ligi Division 2
08:00Kanazawa - Okayama
08:00Montedio Yamagata - Verdy
JAPAN: J3 League
08:00Toyama - YSCC
ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Al Ahli - Al Salt
KOSOVO: Superliga
15:00Drita - Drenica
15:00FC Besa - Feronikeli
15:00KF Llapi - Arberia
KUVEYT: Premier Lig
17:35Al Arabi - Burgan
17:35Yarmouk - Al-Fahaheel
19:50Al Sulaibikhat - Al Salmiya
19:50Al Tadamon - Al Jahra
LEBANON: Premier League
15:30Al Sahel - Tadamon
15:30Safa - Al Akhaa Al Ahli
LITVANYA: Kupası
14:30FK Panevezys - Suduva
MACAO: Elite League
11:00Monte Carlo - Tak Chun Ka I
13:00Hang Sai - Cheng Fung
MALTA: Premier Lig
16:00Senglea Athletics - Tarxien
20:15Gzira - Zejtun Corinthians
MALTA: Birinci Küme
20:15Fgura - Mqabba FC
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
20:00Tapatio - Tlaxcala
MOLDOVA: Ulusal Lig
14:00Codru Lozova - Milsami
17:00Sheriff Tiraspol - Floresti
NİKARAGUA: Primera Division
05:00Esteli - Juventus Managua
KUZEY İRLANDA: IFA Premiership
17:00Carrick Rangers - Larne
17:00Dungannon - Warrenpoint
17:00Glentoran - Glenavon
17:00Portadown - Coleraine
19:30Ballymena - Linfield
MAKEDONYA CUMHURIYETI: Prva Ligi
15:30Shkupi - Sileks
MAKEDONYA: İkinci Ligi
15:30Bregalnica Stip - Rosoman 83
15:30FK Skopje - FK Korab
15:30Kadino Skopje - KF Gostivar
15:30Kozuv Gevgelija - Kit Go Pehchevo
15:30Ohrid - Teteks
15:30Osogovo - Plackovica
15:30Sloga Vinica - Pobeda
15:30Tikves - Sasa
15:30Vardari Forino - Veleshta
15:30Vellazerimi - Drita
NORVEÇ: Tippeligaen
19:00Start - Sandefjord
21:30Brann - Stabaek
NORVEÇ: Adeccoligaen
15:00Asane - KFUM Oslo
15:00Strommen - Raufoss
16:30Ham-Kam - Sogndal
16:30Jerv - Oygarden
16:30Kongsvinger - Ranheim
16:30Stjordals Blink - Tromso
16:30Ull/Kisa - Grorud
NORVEÇ: Division 2, avd 1
17:00Skeid - Halden
18:00Tromsdalen - Hodd
15:00Flekkeroy - Egersunds
15:00V. Haugesund - Bryne
17:00Asker - Sotra
PANAMA: LPF
23:00San Francisco - Chiriqui
POLONYA: Ekstraklasa
16:00Wisla - Podbeskidzie
18:30Slask Wroclaw - Jagiellonia
21:00Pogon Szczecin - Legia
POLONYA: II Ligi
14:00Elblag - Polkowice
14:00Garbarnia - Hutnik Krakow
15:15Skra - GKS Katowice
19:00KKS Kalisz - S. Rzeszow
19:00Pruszkow - Pogon Siedlce
POLAND: Iii Liga - Group I
12:00Radomsko - Blonianka Blonie
15:00Biala Piska - Wasilkow
15:00Huragan Morag - Ursus Warszawa
15:00Skierniewice - Legionowo
15:00Zambrow - Swit
16:00KS Kutno - Concordia Elblag
14:00Kleczew - Przodkowo
14:00Pomorzanin Torun - Gwardia Koszalin
15:00Mieszko - Gornik Konin
15:00Nielba Wagrowiec - Starogard Gdanski
15:00Unia Janikowo - Chemik Police
16:00Jarocin - Elana Torun
16:00Swinoujscie - Gryf Wejherowo
18:00Kotwica Kolobrzeg - Baltyk Koszalin
15:00Zielona Gora - Zaglebie 2
15:30Bielsko-Biala - Sleza Wroclaw
15:30Brzeg - Warta Gorzow
15:30Foto-Higiena Gac - Polonia Bytom
15:30Gwarek Tarnowskie Gory - Polonia Swidnica
15:30Legnica 2 - Gornik Z. 2
15:30Nysa - Piast Zmigrod
15:30Pawlowice - Goczalkowice Zdroj
15:30ROW Rybnik - Kluczbork
15:00Lewart Lubartow - Wolka Pelkinska
15:00Siarka Tarnobrzeg - Ostrowiec Swietokrzyski
16:00Podhale Nowy Targ - Hetman Zamosc
16:00Wisloka Debica - Jutrzenka Giebultow
19:00Wisla Pulawy - Cracovia 2
POLAND: Central Youth League
13:00Jagiellonia U18 - Lechia Gdansk U18
13:00Slask U18 - Pogon Szczecin U18
13:30Cracovia U18 - Gornik Z. U18
PORTEKIZ: Liga de Honra
13:00Vizela - Academica
17:00CD Cova da Piedade - Leixoes
17:00FC Porto B - Chaves
17:00Vilafranquense - Casa Pia
19:00Benfica B - Academico Viseu
PORTEKİZ: II Divisão
14:00GD Braganca - SC Mirandela
16:00Sao Martinho - Rio Ave B
17:00CDC Montalegre - Merelinense
17:00Paredes - U. Madeira
17:00Pevidem - Berco
17:00Vilaverdense - Pedras Salgadas
18:00Camacha - Vitoria Guimaraes B
18:00Uniao Almeirim - Caldas
19:00CD Rabo Peixe - SC Praiense
23:00Vitoria Setubal - Esperanca de Lagos
PORTUGAL: Liga Revelacao U23
13:00Maritimo U23 - Portimonense U23
17:00Rio Ave U23 - Academica U23
KATAR: Premier Lig
17:30Al Wakra - Al Arabi
19:45Qatar SC - Umm-Salal
ROMANYA: Divizia A
14:00UTA Arad - Chindia Targoviste
19:30Astra - Poli Iasi
21:45Sepsi Sf. Gheorghe - Din. Bucuresti
ROMANYA: Division 2/Serie A
11:00Aerostar - Comuna Recea
11:00ASU Poli Timisoara - CSM Slatina
11:00Gloria Buzau - Viitorul Tg. Jiu
11:00Metaloglobus Bucharest - Csikszereda M. Ciuc
11:00Pandurii - Ripensia Timisoara
11:00Turnu Magurele - CSM Resita
11:00Unirea Slobozia - Calarasi
11:30Concordia - F. Constanta
RUSYA: Division 1
08:00SKA Khabarovsk - Chertanovo M.
13:00Krasnodar 2 - D. Bryansk
14:00Orenburg - Yenisey
14:00Shinnik Yaroslavl - Tekstilshtik
15:00Akron Togliatti - Neftekhimik
16:00Volgar-Astrakhan - Spartak Moscow 2
17:00FK Chayka - Nizhny Novgorod
17:00F. Voronezh - FK Krylya Sovetov Samara
17:00T. Moscow - Alania Vladikavkaz
17:00Veles Moscow - Tomsk
19:00Baltika - Omsk
RUSYA: 2nci Küme Güney
09:00Sakhalin - Krasnyy SGAFKST
14:00Khimik-Arsenal - Kvant
14:00Znamya Noginsk - Kaluga
15:00Salyut-Belgorod - Kursk
16:00Lipetsk - Vidnoe
16:00Ryazan - Khimki 2
17:00Saturn Ramenskoye - F. Voronezh 2
RUSSIA: Youth League
11:00Ural U19 - CSKA Moscow U19
13:00Khimki U19 - UOR U19
13:00R. Volgograd U19 - Arsenal Tula U19
14:00FK Rostov U19 - Dynamo Moscow U19
14:00Ufa U19 - Rubin Kazan U19
16:00Konoplev Academy U19 - Zenit U19
18:00Lokomotiv Moscow U19 - FK Strogino Moscow U19
SAN MARİNO: Campionato
16:00Cailungo - Folgore
16:00Fiorentino - Pennarossa
16:00La Fiorita - Faetano
16:00Tre Fiori - Murata
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
17:40Al-Ettifaq - Al Ain
19:55Al-Fateh - Al-Ittihad FC
İSKOÇYA: Premier League
17:00Kilmarnock - Hibernian
17:00Motherwell - Ross County
17:00St Johnstone - Dundee Utd
İSKOÇYA: Division 1
17:00Alloa - Dunfermline
17:00Dundee FC - Morton
17:00Inverness - Ayr
17:00Queen of South - Raith
İSKOÇYA: Division 2
17:00Dumbarton - Clyde
17:00East Fife - Montrose
17:00Falkirk - Forfar Athletic
17:00Partick Thistle - Airdrieonians
17:00Peterhead - Cove Rangers
İSKOÇYA: Division 3
17:00Annan - Stranraer
17:00Edinburgh City - Cowdenbeath
17:00Elgin City - Brechin
17:00Queen's Park - Albion Rovers
17:00Stenhousemuir - Stirling
SCOTLAND: Lowland League
17:00Berwick - East Kilbride
17:00Bo'ness United - Caledonian Braves
17:00Cumbernauld Colts - Edinburgh University
17:00Gala Fairydean - Civil Service Strollers
17:00Gretna 2008 - BSC Glasgow
17:00Kelty Hearts - Dalbeattie Star
17:00Stirling University - Vale Of Leithen
SIRBİSTAN: Prva Ligi
15:30Sloga Kraljevo - Zeleznicar Pancevo
15:30Sremska Mitrovica - Jagodina
SINGAPUR: S-League
12:30Albirex Niigata - Lion City
12:30Geylang - Balestier Khalsa
SLOVAKYA: Corgon Liga
18:00Nitra - Michalovce
18:00Pohronie - Senica
18:00Ruzomberok - Zilina
18:00Sered - Z. Moravce-Vrable
18:00Trnava - Trencin
SLOVENYA: Prva Liga
16:45Celje - ND Gorica
19:00Maribor - Koper
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
16:30Baroka - Maritzburg Utd
16:30Bloem Celtic - Golden Arrows
16:30Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns
19:00Cape Town City - Chippa Utd.
21:15Amazulu - Orlando Pirates
21:15Supersport Utd - Black Leopards
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
08:00Seoul - Gangwon
10:30Incheon - Busan
SOUTH KOREA: K League 2
07:30Jeonnam - Daejeon
10:00Asan - Anyang
10:00Jeju Utd - Suwon City
KORE: Ulusal Lig
08:00Jeonju Citizen - Gyeongju Citizen
09:00Pyeongtaek Citizen - Chuncheon
11:00Cheongju - Yangju
09:00Gimhae - Gangneung
09:00Gimpo C. - Busan Kyotong
09:00Hwaseong - Gyeongju KHNP
09:00Mokpo City - Daejeon Korail
İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1
19:30Burgos CF - Gijon B
17:30Alaves B - Arenas Club
19:30Laredo - Barakaldo
13:00Villarreal B - Levante B
19:30Andorra - Espanyol B
20:00L Hospitalet - Lleida
20:30Extremadura UD - Villarrubia
İSPANYA: Tercera Division
17:00Racing Santander B - Textil Escudo
17:00Ribamontan al Mar - Cayon
18:00Solares - Castro
18:00UD Samano - CD Barquereno
19:30Escobedo - Guarnizo
17:30Tolosa FC - Gernika
18:00Ariznabarra - Pasaia
18:00Aurrera Ondarroa - Balmaseda
18:00Lagun Onak - Santurtzi
18:00Urgatzi - Beasain
19:00Durango - Anaitasuna FT
19:00Urduliz - Basconia
19:30Somorrostro - SD Deusto
18:00Torrent - Benicarlo
19:30Acero - Saguntino
17:00Paracuellos Antamira - Rayo Vallecano B
17:00Santa Marta Tormes - Becerril
17:30Numancia B - La Granja
17:30Melilla CD - Motril
20:00Ceuta - Antoniano
16:30Mallorca B - Sant Jordi
17:00Ferriolense - Collerense
17:00San Rafael - Platges de Calvia
17:00Santa Catalina Atletico - Esporles
17:30Andratx - Ibiza Islas Pitiusas
17:30Santanyi - Llosetense
18:30Panaderia - Gran Tarajal
19:00Las Palmas C - San Fernando
17:00Beti Kozkor - Txantrea
17:00CD Baztan - CD Cantolagua
17:30Pamplona - Beti Onak
18:00Bidezarra - Fontellas
18:00CD Ardoi - Cirbonero
18:00Lourdes - Pena Azagresa
18:00Valle Egues - AD San Juan
18:00Agoncillo - Oyonesa
19:30Guadalajara - Illescas
SUDAN: Sudani Premier League
20:00Al-Hilal Omdurman - Al-Merreikh
İSVEÇ: Allsvenskan
16:00Djurgarden - Sirius
16:00Hacken - Mjallby
İSVEÇ: Superettan
18:30Halmstad - Vasteras SK
18:30Orgryte - Osters
İSVEÇ: Division 1, Norra
14:00Orebro Syr. - Karlslunds
15:00IFK Berga - Brommapojkarna
15:00Sandvikens - Frej
15:00Taby - Vasalunds
18:00Sylvia - Gefle
14:00Qviding - Skovde AIK
15:00Eskilsminne - Utsiktens
15:00Karlskrona - Motala
16:00Assyriska IK - Torns
16:00Linkoping City - Lunds
SWEDEN: Division 2 - Norrland - Relegation
14:00Storfors AIK - Sandviks
15:00FC Arlanda - Kungsangens
15:00BK Astrio - Prespa Birlik
14:00Eskilstuna City - Rynninge
15:00Torslanda - Tidaholm IFK
14:00Smedby - IFK Hassleholm
14:00Frolunda - Dalstorps
SWEDEN: Elitettan Women
14:00AIK W - Bollstanas W
16:00Alvsjo W - Mallbackens W
16:00Kvarnsvedens W - Sandvikens W
İSVIÇRE: Super Ligi
20:00Lugano - St. Gallen
20:00Vaduz - Zurich
İSVIÇRE: Challenge Ligi
18:30Wil - Lausanne Ouchy
19:00Winterthur - Chiasso
19:30Aarau - Xamax
20:00Grasshoppers - Schaffhausen
SWITZERLAND: Promotion League
17:00Bavois - Bellinzona
17:00Bruhl - Koniz
17:00YF Juventus - Black Stars
17:00Zurich II - Rapperswil
18:30Yverdon - Breitenrain
19:00Stade Nyonnais - Cham
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1
18:00Echallens - Meyrin
18:30Lancy - Azzurri Lausanne
18:30Vevey - Terre Sainte
17:00Baden - Langenthal
17:00Goldau - Muttenz
17:00Solothurn - Schotz
17:00Wohlen - Zug
17:00Balzers - Thalwil
17:00Tuggen - Hongg
17:00Wettswil-Bonstetten - Winterthur II
TAYLAND: Thai Premier Lig
13:45Nakhon Ratchasima - Bangkok Utd
14:00Samut Prakan City - Suphanburi
15:00Ratchaburi - Rayong FC
16:00Port MTI FC - Prachuap
THAILAND: Thai League 2
13:45Udon Thani - Ayutthaya Utd
14:00Sisaket - Khonkaen Utd.
15:00Customs Utd - Uthai Thani
15:00Phrae - Chiangmai FC
16:00Ranong - Lampang
TÜRKIYE: Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup
14:00Bayburt - Elazigspor
14:00Kirsehir Belediyespor - Etimesgut
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00Energetik - Sagadam
14:00FC Asgabat - Ahal
14:00Nebitci - Altyn Asyr
15:00Kopetdag Asgabat - Merw
UKRAYNA: Premier League
14:00Shakhtar Donetsk - Vorskla Poltava
17:00Dyn. Kyiv - Oleksandriya2
17:00Olimpik Donetsk - Desna
19:30Lviv - Dnipro-1
UKRAYNA: Druha Ligi
12:00Chaika - Podillya Khmelnytskyi
14:00Dinaz Vyshgorod - Rubikon Kyiv
14:30Real Pharma - Mykolaiv 2
15:00Kryvbas 2020 - Balkany
15:00Nikopol - Peremoga Dnipro
15:00Uzhhorod - Chernihiv
UKRAINE: Youth League
11:00Kolos Kovalivka U21 - Minaj U21
12:00Zorya U21 - Rukh Lviv U21
13:00Inhulets U21 - Mariupol U21
USA: Usl League One
20:00Orlando City B - Greenville
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
13:30Termez Surkhon - Pakhtakor
15:30Sogdiana - Navbahor Namangan
VIETNAM: V-Ligi
14:00Than Quang Ninh - Ho Chi Minh
15:15Hanoi FC - Binh Duong
VIETNAM: V.League 2 - Promotion Group
11:30An Do-An Giang - Ba Ria Vung Tau
11:30Khanh Hoa - Binh Dinh
13:00Pho Hien - Binh Phuoc
GALLER: Premier
19:15TNS - Haverfordwest
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
16:00South Sudan - Zambia
DOMINICAN REPUBLIC: Ldf
00:00DAAtletico Pantoja1 - 0San Cristobal[1-0]
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
23:3076'Mushuc Runa1 - 3Aucas[0-2]
PERU: Primera División - İkinci etap
23:3074'Dep. Municipal0 - 0Sport Huancayo[0-0]
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:4517'Cerro Largo0 - 0Montevideo City[0-0]

Bu tarih için oran açılmış karşılaşma bulunamadı

BELARUS: 2. Küme
13:00HükmenPolotsk3 - 0Pershiy Region[-]
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
16:00Gaziantep - Konyaspor3
19:00Basaksehir - Antalyaspor4
19:00Erzurum BB - Galatasaray4
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
13:30Umraniyespor - Altinordu
19:00Samsunspor - Keciorengucu
ENGLAND: Premier League
14:30West Ham - Manchester City1
17:00Fulham - Crystal Palace
19:30Manchester Utd - Chelsea
22:00Liverpool - Sheffield Utd2
ALMANYA: Bundesliga
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt2
16:30Mainz - B. Monchengladbach1
16:30RB Leipzig - Hertha Berlin2
16:30Union Berlin - Freiburg
19:30Dortmund - Schalke2
İSPANYA: Primera Division
17:00Barcelona - Real Madrid3
19:30Osasuna - Ath Bilbao1
19:30Sevilla - Eibar1
22:00Atl. Madrid - Betis1
İTALYA: Serie A
16:00Atalanta - Sampdoria
19:00Genoa - Inter
21:45Lazio - Bologna
FRANSA: Lig 1
18:00Lorient - Marseille
22:00Paris SG - Dijon
HOLLANDA: Eredivisie
17:30Venlo - Ajax
19:45Utrecht - Twente1
21:00Zwolle - Willem II
22:00Heerenveen - FC Emmen
PORTEKIZ: Portuguese Liga
17:30Nacional - Ferreira
20:00Santa Clara - Sporting
22:30FC Porto - Gil Vicente
İNGILTERE: Şampiyona
14:30Watford - Bournemouth
17:00Bristol City - Swansea1
17:00Cardiff - Middlesbrough
17:00Coventry - Blackburn
17:00Huddersfield - Preston
17:00Millwall - Barnsley
17:00Norwich - Wycombe
17:00QPR - Birmingham
17:00Reading - Rotherham
17:00Sheffield Wed - Luton
17:00Stoke - Brentford
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:00Darmstadt - St. Pauli
14:00Hamburger SV - Wurzburger Kickers
14:00Hannover - Dusseldorf
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth1
İSPANYA: Segunda Division
19:15Cartagena - Las Palmas
19:15Logrones - Lugo
21:30Almeria - Fuenlabrada
21:30Castellon - Girona
İTALYA: Serie B
15:00Monza - Chievo
15:00Pordenone - Reggina
15:00Salernitana - Ascoli
15:00Spal - L.R. Vicenza
16:00Entella - Venezia
17:00Pescara - Frosinone
FRANSA: Lig 2
16:00Caen - Guingamp
20:00Auxerre - Chambly
20:00Chateauroux - Paris FC
20:00Clermont - AC Ajaccio
20:00Dunkerque - Le Havre
20:00Pau FC - Niort
20:00Toulouse - Rodez
20:00Troyes - Valenciennes
RUSYA: Premier Ligi
14:00Dynamo Moscow - Sochi2
16:30Zenit - Rubin Kazan
19:00Krasnodar - Spartak Moscow
19:00Lokomotiv Moscow - R. Volgograd1
KOLOMBİYA: Primera B
03:40Barranquilla - U. Magdalena
CURAçAO: Promé Divishon - Final Four
02:30Jong Holland - Vesta
MEKSIKA: Primera División - Apertura
03:30Puebla - Club Leon
MEXICO: Liga Premier Serie A
01:00Gavilanes de Matamoros - Leones Negros 2
04:00Alacranes de Durango - Cimarrones de Sonora 2
20:00Atl. San Luis 2 - Mineros de Fresnillo
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura
02:00Esteli U20 - Juventus Managua U20
BREZILYA: Campeonato Brasileiro B
01:15Brasil de Pelotas - CSA
03:30Chapecoense-SC - Operario
22:00CRB - Ponte Preta
EKVATOR: Serie A - İkinci etap
03:00U. Catolica - Dep. Cuenca
23:30Emelec - Macara
PARAGUAY: Primer Küme - Clasura
01:3012 de Octubre - Diaz
ABD: Major League Soccer
03:30Nashville SC - New England Revolution
22:30Inter Miami - Orlando City
23:00Atlanta Utd - DC United
ERMENISTAN: Premier Lig
18:00Pyunik Yerevan - Noah
ERMENİSTAN: Birinci Lig
14:30Ararat-Armenia 2 - Ararat Yerevan 2
14:30Noravank - Alashkert 2
14:30Shirak Gyumri 2 - BKMA
AVUSTRALYA: Kuzey NSW
09:00Edgeworth E. - Broadmeadow
AVUSTRALYA: Queensland
11:30Brisbane Strikers - Redlands
12:00Eastern Suburbs - Gold Coast Knights
12:00Queensland Lions - Brisbane City
AVUSTURALYA: South Australian Super League - Playofflar
07:00Croydon Kings - Campbelltown City
07:30Adelaide City - NE Metrostars
07:30Cumberland Utd. - Adelaide Comets
07:30Modbury Jets - Adelaide U21
AUSTRALIA: Npl Tasmania
06:00South Hobart - Riverside Olympic
06:30Glenorchy Knights - Devonport
08:30Clarence Zebras - Launceston
08:30Kingborough Lions - Olympia Warriors
POLONYA: Super Kupası
09:00Albany Creek - Taringa
11:00St. George Willawong - Grange Thistle
10:00Bayside - Brisbane K.
11:00Caboolture - North Star
11:00The Gap - Acacia Ridge
AVUSTURYA: T-Mobile Bundesliga
18:00Altach - Admira
18:00Austria Vienna - Salzburg
18:00Ried - Sturm Graz
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
16:30Stripfing - Mauerwerk
17:00Wiener Viktoria - Drassburg
15:00Reichenau - SC Imst
16:30Lauterach - Wolfurt
17:00Dornbirner SV - Rothis
17:00Rotenberg - Hohenems
17:00RW Rankweil - Bregenz
AZERBAYCAN: Premier Lig
13:00Gabala - Sabail
15:00Keshla - Neftci Baku
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
14:30Gorodeja - Smolevichi
16:30BATE - Vitebsk
18:30Din. Minsk - Belshina
BELARUS: 1. Küme
15:00Smorgon - FC Gomel
15:30Oshmyany - Chimik Svetlogorsk
BELARUS: 2. Küme
13:00Dnepr Mogilev - Baranovici
13:00Petrikov - Molodechno
14:00Osipovichi - Stanles Pinsk
12:00Gorki - Brest Malorita
13:00Dnepr Rogachev - Meliorator Zhitkovichi
13:00Ostrovets - Viktoria Mar. Gorka
13:00SMIavtotrans - Ivatsevichi
14:00Energetik-BGATU - Kronon Stolbtsy
15:00Zhlobin - Chayka Zelva
15:30BumProm Gomel - BGU Minsk
BELARUS: Vysshaya Liga Reserve
12:00Energetik-BGU 2 - Sachter Soligorsk 2
12:00Neman 2 - Slavia Mozyr 2
14:00Rukh Brest 2 - Isloch 2
BELÇIKA: Jupiler Ligi
21:45Leuven - Club Brugge KV
BELÇIKA: İkinci Küme
21:45RWDM - Lierse K.
BOSNA HERSEK: Premier Lig
15:30Olimpik Sarajevo - Zrinjski
15:30Tuzla City - Siroki Brijeg
18:00Velez Mostar - Zeljeznicar
BOSNA: 1ci Ligi
15:30Banovici - Capljina
15:30Bratstvo Gracanica - Hadzici
15:30Gradacac - Igman K.
15:30HNK Orasje - Vis Simm-Bau
15:30Jedinstvo Bihac - Posusje
15:30Zivinice - Travnik
15:30Drina Zvornik - Tekstilac
15:30Modrica - Leotar
15:30Novi Grad - Podrinje Janja
15:30Prijedor - Kozara
15:30Slavija - Sloga Doboj
15:30Sutjeska Foca - Jedinstvo Brcko
15:30Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor
15:30Zvijezda 09 - Kozarska Dubica
BREZILYA: Campeonato Brasileiro
23:00Bragantino - Goias
BREZİLYA: Serie C
23:00Manaus - Jacuipense
23:00Treze PB - Paysandu PA
BREZİLYA: Serie D
21:00Bangu - Toledo
21:00Globo - Floresta EC
22:00Tubarao - Joinville
23:00Gama - Palmas
BREZİLYA: Carioca 2
21:00Sampaio Correa FE - Nova Iguacu
POLONYA: Mlodo Ekstraklasa 21 yaş altı
21:00Athletic Club - Democrata GV
21:00Guarani-MG - Nacional de Muriae
22:00CAP Uberlandia - Tupi-MG
BRAZIL: Brasileiro U20
21:00Bahia U20 - America MG U20
21:00Botafogo U20 - Athletico-PR U20
21:00Internacional U20 - Vitoria U20
BULGARISTAN: A PFG
17:45Tsarsko Selo - Lok. Plovdiv
20:15Levski Sofia - Cherno More
BULGARİSTAN: V AFG
16:00Chernomorets 1919 - Atletik Kuklen
16:00Dimitrovgrad - Borislav Parvomay
16:00Karnobat - Haskovo 1957
16:00Rozova Dolina - Nesebar
16:00Sokol Markovo - Gigant Saedinenie
16:00Spartak Plovdiv - Maritsa Plovdiv
16:00Zagorets - Vereya
16:00Bansko - Chavdar Etropole
16:00Belasitsa - Vihren
16:00Botev Ihtiman - Balkan Botevgrad
16:00Chepintsi - Perun
16:00Kyustendil - Velbazhd
16:00Marek - Gotse Delchev
16:00Oborishte - Nadezhda Dobroslavci
16:00Razlog - Slivnishki Geroy
16:00Vladaya - Rilski Sportist
14:00Septemvri Tervel - Botev Novi Pazar
14:00Shumen 2007 - Dorostol
14:00Sportist Toshevo - Kubrat
BURUNDI: Primus League
14:30Inter Star - Royal de Muramvya
17:00Atletico Olympic - Olympic S.
NORVEÇ: Junior Elite Tournament - Playofflar
11:30Angkor Tiger - Soltilo Angkor
11:30Kirivong Sok Sen Chey - Asia Euro United
11:30Sports Academy - Electricite Du Cambodge
ÇIN: Super Ligi
10:30Guangzhou R&F - Qingdao Huanghai
14:35Jiangsu Suning - Chongqing Lifan
ÇIN: Jia Ligi
10:00Changchun Yatai - Meizhou Hakka
14:35Zhejiang Greentown - Kunshan
09:30Suzhou Dongwu - Nei Mongol
10:00Xinjiang Tianshan - Sichuan Jiuniu
13:00Heilongjiang Lava - Nantong Zhiyun
14:35Shenyang Urban FC - Guizhou Zhicheng
CHINA: Yi League
10:00Beijing Technology - Hebei Elite
10:00Guangxi Baoyun - Wuhan Three Towns
10:00Hubei Chufeng Heli - Zibo Cuju
10:00Inner Mongolia - Nanjing Fengfan
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
23:00Grecia - Herediano
KOSTARİKA: Liga de Ascenso
20:00Guanacasteca - Liberia
23:00Santa Ana - Municipal San Ramon
HIRVATİSTAN: 2. HNL
16:00Hajduk Split 2 - Dragovoljac
16:00Kustosija - Medjimurje Cakovec
16:00Opatija - Dugopolje
16:00Rudes - Cibalia
16:00Solin - Dubrava
GÜNEY KIBRIS: First Division
16:00Apollon - Nea Salamis
18:30Ermis - AEK Larnaca
KIBRIS: 2. Küme
14:30Achyronas Liopetriou - Xylotympou
14:30ASIL Lysi - Paeek
14:30Kouris Erimi - Sotiras
14:30Omonia Aradippou - Anagennisi Derynia
14:30Omonoia Psevda - Othellos Athienou
14:30Thoi Lakatamias - Aris
14:30Zakakiou - Chloraka
DANIMARKA: Süper Ligi
19:00Brondby - Midtjylland
DANIMARKA: 1. Division
14:15Hobro - Esbjerg
15:00Fredericia - Skive IK
16:00Vendsyssel - Koge
17:00Helsingor - Kolding IF
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
14:00SfB-Oure - Dalum IF
14:00Sydvest - Brabrand
15:00Aarhus Fremad - B.93
15:00Jammerbugt - Holbaek
15:00Middelfart - Holstebro
15:00Naesby - BK Frem
15:30VSK Aarhus - Thisted FC
14:00Vanlose - Nykobing
14:30Roskilde KFUM's - Hillerod
DOMINICAN REPUBLIC: Ldf
23:00Jarabacoa - Vega Real
İNGILTERE: League One
15:00Gillingham - Fleetwood
17:00Blackpool - MK Dons
17:00Burton - AFC Wimbledon
17:00Doncaster - Crewe
17:00Hull - Peterborough
17:00Lincoln - Ipswich
17:00Northampton - Charlton
17:00Shrewsbury - Rochdale
17:00Sunderland - Portsmouth
17:00Wigan - Plymouth
İNGILTERE: League Two
15:00Exeter - Scunthorpe
17:00Barrow - Walsall
17:00Bradford City - Newport
17:00Cambridge Utd - Bolton
17:00Cheltenham - Mansfield
17:00Colchester - Harrogate
17:00Grimsby - Carlisle
17:00Morecambe - Forest Green
17:00Oldham - Port Vale
17:00Salford - Crawley
17:00Stevenage - Leyton Orient
17:00Tranmere - Southend
İNGILTERE: Blue Square North
17:00Blyth - Southport
17:00Boston Utd - AFC Telford
17:00Chorley - Kidderminster
17:00Gateshead - Gloucester
17:00Kettering - Bradford PA
17:00Chelmsford - Maidstone
17:00Ebbsfleet - Hungerford
İNGİLTERE: Non League Premier
17:00Bamber Bridge - Buxton
17:00Lancaster - Warrington
17:00Matlock - Scarborough
17:00Mickleover - Grantham
17:00Radcliffe - Gainsborough
17:00Stalybridge - Basford
17:00Whitby - Morpeth
17:00Witton - Atherton
17:00Alvechurch - Needham Market
17:00Bromsgrove - Hitchin
17:00Coalville - AFC Rushden & Diamonds
17:00Lowestoft - Stratford
17:00Redditch - Nuneaton
17:00Royston - Hednesford
17:00Rushall - Kings Langley
17:00Tamworth - Biggleswade Town
17:00Dorchester - Salisbury
17:00Farnborough - Beaconsfield Town
17:00Swindon S - Truro
17:00Tiverton - Walton Casuals
17:00Yate Town - Poole
17:00Bognor Regis - Margate
17:00Brightlingsea - Folkestone
17:00Carshalton - Enfield Town
17:00Cheshunt - Kingstonian
17:00Corinthian-Casuals - Leatherhead
17:00East Thurrock - Worthing
17:00Hornchurch - Horsham FC
17:00Merstham - Potters Bar
İNGILTERE: FA Kupası - Elemeler
17:00Aldershot - Woking
17:00Banbury - Bury Town
17:00Bath - Havant & W
17:00Boreham Wood - Wimborne
17:00Brackley Town - Marske
17:00Canvey - Cray
17:00Chester - Marine
17:00Concord - Chippenham
17:00Dag & Red - Hartley Wintney
17:00Darlington - Cambridge City
17:00Eastbourne Boro - Dulwich Hamlet
17:00Eastleigh - Weston-super-Mare
17:00FC United - Guiseley
17:00Hemel Hempstead - Hampton & Richmond
17:00Ilkeston - Hartlepool
17:00King’s Lynn - Notts Co
17:00Leiston - Barnet
17:00Maidenhead - Cray Valley PM
17:00Maldon & Tiptree - Haringey
17:00Sholing - Torquay
17:00Solihull Moors - Wrexham
17:00South Shields - FC Halifax
17:00Stafford - Skelmersdale
17:00Stockport - Chesterfield
17:00Sutton - Bromley
17:00Tonbridge - Taunton
17:00Wealdstone - Hayes & Yeading
17:00Weymouth - Oxford City
17:00Yeovil - Dover
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
15:00Liverpool U23 - Chelsea U23
15:00Manchester City U23 - Arsenal U23
ENGLAND: Premier League U18
13:00Brighton U18 - West Ham U18
13:00Everton U18 - Liverpool U18
13:30Tottenham U18 - Reading U18
14:00Aston Villa U18 - Fulham U18
14:00Blackburn U18 - Middlesbrough U18
14:00Crystal Palace U18 - Leicester U18
14:00Derby U18 - Manchester Utd U18
14:00West Brom U18 - Arsenal U18
15:00Sunderland U18 - Burnley U18
16:00Newcastle Utd U18 - Manchester City U18
16:00Wolverhampton U18 - Leeds U18
ESTONYA: Meistr ligi
13:00Tulevik - Tammeka
15:00Legion - Tallinna Kalev
ESTONYA: Esiliiga A
13:00Nomme Utd - Flora U21
EUROPE: Euro Women - Qualification
19:00Serbia W - Kazakhstan W
FAROE ADALARI: Meistaradeildin
16:00AB Argir - HB Torshavn
21:00NSI Runavik - Vikingur
FIJI: Premier League
04:30Labasa - Lautoka
06:00Ba - Nadi
FINLANDIYA: Ykkonen
14:00AC Kajaani - SJK Akatemia
14:00AC Oulu - Mikkelin
14:00KPV Kokkola - MuSa
17:00Jaro - KTP
17:00MyPa - Ekenas
FİNLANDİYA: Kakkonen
14:00Lahden Reipas - Kiffen
14:00NJS - JaPS
14:00PEPO - PK-35
14:00Espoo - Jazz Pori
14:00Ilves 2 - PIF Pargas
14:00KaaPo - HJS Akatemia
14:00TPV - Atlantis
16:00Klubi 04 - P-Iirot Rauma
14:00JIPPO - Kemi City
14:00Rovaniemi 2 - JJK Jyvaskyla
FRANSA: CFA
17:00Guingamp II - Versailles
17:00Poissy - Sainte-Genevieve
18:00Saint-Malo - Granville
19:00Caen II - Plabennec
19:00Chartres - Lorient II
19:00Saint-Pryve - Vannes
17:00Schiltigheim - ASM Belfort
18:00Lusitanos - Lens II
18:00Paris 13 Atl. - Haguenau
19:00Auxerre II - GFC Ajaccio
19:00St Quentin - Sannois
17:00Lyon II - Andrezieux
18:00Saint Priest - Louhans Cuiseaux
19:00GOAL FC - Toulon
19:00Hyeres - Monaco II
19:00Marignane - GFA74
19:00Marseille II - Aubagne
17:00Colomiers - Beziers
17:00Nantes II - Chamalieres
19:00Angers II - Bourges 18
19:00Bourges - Le Puy
19:30Moulins-Yzeure - Trelissac
20:00Stade Montois - Les Herbiers
ALMANYA: 3. Liga
15:00Duisburg - Uerdingen
15:00Hansa Rostock - Viktoria Koln
15:00Ingolstadt - SG Dynamo Dresden
15:00Lubeck - Hallescher
15:00Magdeburg - Wehen
15:00Meppen - Kaiserslautern
ALMANYA: Regionalliga North
14:00Phonix Lubeck - Holstein Kiel II
14:00Wolfsburg II - Werder Bremen II
15:00Heider SV - Teutonia Ottensen
14:30Auerbach - Halberstadt
14:30Chemie Leipzig - Bischofswerdaer
14:30Energie Cottbus - Berliner AK 07
15:00Ahlen - Lippstadt
15:00Alemannia Aachen - Bergisch Gladbach
15:00Bonner - Preussen Munster
15:00Lotte - Schalke II
15:00Wuppertaler - Straelen
16:30RW Essen - Oberhausen
17:00Koln II - Rodinghausen
15:00Alzenau - Steinbach Haiger
15:00Elversberg - Walldorf
15:00FC 08 Homburg - Aalen
15:00Giessen - Hoffenheim II
15:00Kassel - Mainz II
15:00Stadtallendorf - Bahlinger
15:00Ulm - Balingen
15:30Stuttgart II - Offenbach
15:00Aubstadt - Buchbach
15:00Burghausen - Garching
15:00Eichstatt - Augsburg II
15:00Furth II - Memmingen
15:00Heimstetten - Rosenheim
15:00Rain/Lech - Aschaffenburg
15:00Schweinfurt - Schalding
15:00SpVgg Bayreuth - Nurnberg II
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
15:00RSV Eintracht - Pampow
15:00Strausberg - Greifswald
13:30Eilenburg - Nordhausen
14:00Plauen - Blau-Weiss Zorbau
15:00An der Fahner Hohe - Inter Leipzig
15:00Einheit Rudolstadt - Sandersdorf
15:00Halle - FC Merseburg
15:00Martinroda - Krieschow
15:00Oberlausitz - Grimma
15:00Bordesholm - Kronshagen
15:00Flensburg - Inter Turkspor Kiel
15:00Husumer - SC Weiche-08 II
15:00Neumunster - Preussen Reinfeld
15:00Pansdorf - Lubeck II
14:00Dassendorf - Wandsbeker Concordia
16:30Curslack-Neuengamme - Sasel
16:00Wolfenbuttel - SVG Gottingen
17:00Tundern - Ramlingen-Ehlershausen
16:00Flieden - Hunfelder
16:00Fulda-Lehnerz - Neuhof
16:00Hadamar - Friedberg
16:00Hessen Dreieich - Erlensee
16:00Viktoria Griesheim - Bad Vilbel
16:00Waldgirmes - TUS Dietkirchen
16:00Rochling - Pfeddersheim
16:30Eisbachtal - Hassia Bingen
16:30Jagersburg - Diefflen
16:30Kaiserslautern II - TuS Koblenz
15:00Ammerthal - Gebenbach
15:00Bamberg - Spvgg Ansbach 09
17:00Kahl - Eltersdorf
17:00Karlburg - Grossbardorf
15:00Ismaning - Donaustauf
15:30Kottern-St. Mang - Munich 1860 II
15:30Schwaben Augsburg - Regensburg II
16:00Deisenhofen - Ingolstadt II
16:30Nordlingen - Landsberg
17:00Hankofen-Hailing - Schwabmunchen
15:00Goppinger SV - Ravensburg
15:00Sandhausen II - Lorrach-Brombach
15:00TSV Ilshofen - Freiberg
16:30Linx - Dorfmerkingen
16:30Neckarsulmer - Rielasingen-Arlen
16:30Reutlingen - Stutt. Kickers
16:30Walldorf II - Backnang
17:00SSVg Velbert - TuRU Dusseldorf
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
11:30Chemnitzer FC U19 - Hannover U19
12:00Hamburger SV U19 - Cottbus U19
12:30Viktoria Berlin U19 - Wolfsburg U19
13:30Dresden U19 - RB Leipzig U19
14:00Werder Bremen U19 - Holstein Kiel U19
15:00Magdeburg U19 - St. Pauli U19
12:00Bayern U19 - Mainz U19
12:00Heidenheim U19 - Ulm U19
12:00Kaiserslautern U19 - Freiburg U19
12:00Karlsruher U19 - Ingolstadt U19
12:00Offenbach U19 - Augsburg U19
12:00Saarbrucken U19 - Walldorf U19
13:00Furth U19 - Stuttgart U19
14:00Eintracht Frankfurt U19 - Hoffenheim U19
16:00Darmstadt U19 - Nurnberg U19
12:00B. Monchengladbach U19 - Bochum U19
12:00Dortmund U19 - RW Essen U19
12:00Dusseldorf U19 - Schalke U19
12:00Wuppertaler U19 - Duisburg U19
GIBRALTAR: National League
17:00Mons Calpe - St Josephs
19:30Lions Gibraltar - Glacis United
YUNANISTAN: Super Ligi
20:30Panathinaikos - Volos
YUNANISTAN: Football League 2 - Group 2
15:00Karavas - Keratsini
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
20:00Malacateco - Xelaju
22:05Sanarate - Coban Imperial
MACARISTAN: NB I
15:45MTK Budapest - Kisvarda
18:00Paks - Honved
20:30Ferencvaros - Ujpest
İRLANDA: Premier Lig
19:00Sligo Rovers - Cork City
21:30Bohemians - Finn Harps
İRLANDA: Division 1
17:00Bray - Galway
17:00Drogheda - Wexford
İTALYA: Lega Pro C1/A
16:00Carpi - Cesena
21:45Virtus Francavilla - Potenza
ITALY: Serie D - Group G
15:30Latina - Torres
ITALY: Primavera 1
14:00AC Milan U19 - Sassuolo U19
16:00Lazio U19 - AS Roma U19
ITALY: Primavera 2
12:00Pisa U19 - Crotone U19
13:00Monza U19 - Udinese U19
15:30Chievo U19 - Parma U19
15:30Cittadella U19 - Verona U19
15:30Cremonese U19 - Brescia U19
15:30Lecce U19 - Salernitana U19
15:30Pescara U19 - Frosinone U19
15:30Pordenone U19 - Venezia U19
15:30Spezia U19 - Entella U19
15:30Vicenza U19 - Reggiana U19
16:30Cosenza U19 - Benevento U19
JAPONYA: J-League
08:00Kashima - Hiroshima
08:00Nagoya - Vegalta Sendai
08:00Sapporo - Yokohama
10:00G-Osaka - Kashiwa
11:00Urawa - C-Osaka
JAPONYA: J-Ligi Division 2
08:00Kanazawa - Okayama
08:00Montedio Yamagata - Verdy
JAPAN: J3 League
08:00Toyama - YSCC
ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Al Ahli - Al Salt
KOSOVO: Superliga
15:00Drita - Drenica
15:00FC Besa - Feronikeli
15:00KF Llapi - Arberia
KUVEYT: Premier Lig
17:35Al Arabi - Burgan
17:35Yarmouk - Al-Fahaheel
19:50Al Sulaibikhat - Al Salmiya
19:50Al Tadamon - Al Jahra
LEBANON: Premier League
15:30Al Sahel - Tadamon
15:30Safa - Al Akhaa Al Ahli
LITVANYA: Kupası
14:30FK Panevezys - Suduva
MACAO: Elite League
11:00Monte Carlo - Tak Chun Ka I
13:00Hang Sai - Cheng Fung
MALTA: Premier Lig
16:00Senglea Athletics - Tarxien
20:15Gzira - Zejtun Corinthians
MALTA: Birinci Küme
20:15Fgura - Mqabba FC
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
20:00Tapatio - Tlaxcala
MOLDOVA: Ulusal Lig
14:00Codru Lozova - Milsami
17:00Sheriff Tiraspol - Floresti
NİKARAGUA: Primera Division
05:00Esteli - Juventus Managua
KUZEY İRLANDA: IFA Premiership
17:00Carrick Rangers - Larne
17:00Dungannon - Warrenpoint
17:00Glentoran - Glenavon
17:00Portadown - Coleraine
19:30Ballymena - Linfield
MAKEDONYA CUMHURIYETI: Prva Ligi
15:30Shkupi - Sileks
MAKEDONYA: İkinci Ligi
15:30Bregalnica Stip - Rosoman 83
15:30FK Skopje - FK Korab
15:30Kadino Skopje - KF Gostivar
15:30Kozuv Gevgelija - Kit Go Pehchevo
15:30Ohrid - Teteks
15:30Osogovo - Plackovica
15:30Sloga Vinica - Pobeda
15:30Tikves - Sasa
15:30Vardari Forino - Veleshta
15:30Vellazerimi - Drita
NORVEÇ: Tippeligaen
19:00Start - Sandefjord
21:30Brann - Stabaek
NORVEÇ: Adeccoligaen
15:00Asane - KFUM Oslo
15:00Strommen - Raufoss
16:30Ham-Kam - Sogndal
16:30Jerv - Oygarden
16:30Kongsvinger - Ranheim
16:30Stjordals Blink - Tromso
16:30Ull/Kisa - Grorud
NORVEÇ: Division 2, avd 1
17:00Skeid - Halden
18:00Tromsdalen - Hodd
15:00Flekkeroy - Egersunds
15:00V. Haugesund - Bryne
17:00Asker - Sotra
PANAMA: LPF
23:00San Francisco - Chiriqui
PERU: Primera División - İkinci etap
18:30Llacuabamba - Sport Boys
21:00Carlos Mannucci - Cesar Vallejo
23:30U. de Deportes - Grau
POLONYA: Ekstraklasa
16:00Wisla - Podbeskidzie
18:30Slask Wroclaw - Jagiellonia
21:00Pogon Szczecin - Legia
POLONYA: II Ligi
14:00Elblag - Polkowice
14:00Garbarnia - Hutnik Krakow
15:15Skra - GKS Katowice
19:00KKS Kalisz - S. Rzeszow
19:00Pruszkow - Pogon Siedlce
POLAND: Iii Liga - Group I
12:00Radomsko - Blonianka Blonie
15:00Biala Piska - Wasilkow
15:00Huragan Morag - Ursus Warszawa
15:00Skierniewice - Legionowo
15:00Zambrow - Swit
16:00KS Kutno - Concordia Elblag
14:00Kleczew - Przodkowo
14:00Pomorzanin Torun - Gwardia Koszalin
15:00Mieszko - Gornik Konin
15:00Nielba Wagrowiec - Starogard Gdanski
15:00Unia Janikowo - Chemik Police
16:00Jarocin - Elana Torun
16:00Swinoujscie - Gryf Wejherowo
18:00Kotwica Kolobrzeg - Baltyk Koszalin
15:00Zielona Gora - Zaglebie 2
15:30Bielsko-Biala - Sleza Wroclaw
15:30Brzeg - Warta Gorzow
15:30Foto-Higiena Gac - Polonia Bytom
15:30Gwarek Tarnowskie Gory - Polonia Swidnica
15:30Legnica 2 - Gornik Z. 2
15:30Nysa - Piast Zmigrod
15:30Pawlowice - Goczalkowice Zdroj
15:30ROW Rybnik - Kluczbork
15:00Lewart Lubartow - Wolka Pelkinska
15:00Siarka Tarnobrzeg - Ostrowiec Swietokrzyski
16:00Podhale Nowy Targ - Hetman Zamosc
16:00Wisloka Debica - Jutrzenka Giebultow
19:00Wisla Pulawy - Cracovia 2
POLAND: Central Youth League
13:00Jagiellonia U18 - Lechia Gdansk U18
13:00Slask U18 - Pogon Szczecin U18
13:30Cracovia U18 - Gornik Z. U18
PORTEKIZ: Liga de Honra
13:00Vizela - Academica
17:00CD Cova da Piedade - Leixoes
17:00FC Porto B - Chaves
17:00Vilafranquense - Casa Pia
19:00Benfica B - Academico Viseu
PORTEKİZ: II Divisão
14:00GD Braganca - SC Mirandela
16:00Sao Martinho - Rio Ave B
17:00CDC Montalegre - Merelinense
17:00Paredes - U. Madeira
17:00Pevidem - Berco
17:00Vilaverdense - Pedras Salgadas
18:00Camacha - Vitoria Guimaraes B
18:00Uniao Almeirim - Caldas
19:00CD Rabo Peixe - SC Praiense
23:00Vitoria Setubal - Esperanca de Lagos
PORTUGAL: Liga Revelacao U23
13:00Maritimo U23 - Portimonense U23
17:00Rio Ave U23 - Academica U23
KATAR: Premier Lig
17:30Al Wakra - Al Arabi
19:45Qatar SC - Umm-Salal
ROMANYA: Divizia A
14:00UTA Arad - Chindia Targoviste
19:30Astra - Poli Iasi
21:45Sepsi Sf. Gheorghe - Din. Bucuresti
ROMANYA: Division 2/Serie A
11:00Aerostar - Comuna Recea
11:00ASU Poli Timisoara - CSM Slatina
11:00Gloria Buzau - Viitorul Tg. Jiu
11:00Metaloglobus Bucharest - Csikszereda M. Ciuc
11:00Pandurii - Ripensia Timisoara
11:00Turnu Magurele - CSM Resita
11:00Unirea Slobozia - Calarasi
11:30Concordia - F. Constanta
RUSYA: Division 1
08:00SKA Khabarovsk - Chertanovo M.
13:00Krasnodar 2 - D. Bryansk
14:00Orenburg - Yenisey
14:00Shinnik Yaroslavl - Tekstilshtik
15:00Akron Togliatti - Neftekhimik
16:00Volgar-Astrakhan - Spartak Moscow 2
17:00FK Chayka - Nizhny Novgorod
17:00F. Voronezh - FK Krylya Sovetov Samara
17:00T. Moscow - Alania Vladikavkaz
17:00Veles Moscow - Tomsk
19:00Baltika - Omsk
RUSYA: 2nci Küme Güney
09:00Sakhalin - Krasnyy SGAFKST
14:00Khimik-Arsenal - Kvant
14:00Znamya Noginsk - Kaluga
15:00Salyut-Belgorod - Kursk
16:00Lipetsk - Vidnoe
16:00Ryazan - Khimki 2
17:00Saturn Ramenskoye - F. Voronezh 2
RUSSIA: Youth League
11:00Ural U19 - CSKA Moscow U19
13:00Khimki U19 - UOR U19
13:00R. Volgograd U19 - Arsenal Tula U19
14:00FK Rostov U19 - Dynamo Moscow U19
14:00Ufa U19 - Rubin Kazan U19
16:00Konoplev Academy U19 - Zenit U19
18:00Lokomotiv Moscow U19 - FK Strogino Moscow U19
SAN MARİNO: Campionato
16:00Cailungo - Folgore
16:00Fiorentino - Pennarossa
16:00La Fiorita - Faetano
16:00Tre Fiori - Murata
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
17:40Al-Ettifaq - Al Ain
19:55Al-Fateh - Al-Ittihad FC
İSKOÇYA: Premier League
17:00Kilmarnock - Hibernian
17:00Motherwell - Ross County
17:00St Johnstone - Dundee Utd
İSKOÇYA: Division 1
17:00Alloa - Dunfermline
17:00Dundee FC - Morton
17:00Inverness - Ayr
17:00Queen of South - Raith
İSKOÇYA: Division 2
17:00Dumbarton - Clyde
17:00East Fife - Montrose
17:00Falkirk - Forfar Athletic
17:00Partick Thistle - Airdrieonians
17:00Peterhead - Cove Rangers
İSKOÇYA: Division 3
17:00Annan - Stranraer
17:00Edinburgh City - Cowdenbeath
17:00Elgin City - Brechin
17:00Queen's Park - Albion Rovers
17:00Stenhousemuir - Stirling
SCOTLAND: Lowland League
17:00Berwick - East Kilbride
17:00Bo'ness United - Caledonian Braves
17:00Cumbernauld Colts - Edinburgh University
17:00Gala Fairydean - Civil Service Strollers
17:00Gretna 2008 - BSC Glasgow
17:00Kelty Hearts - Dalbeattie Star
17:00Stirling University - Vale Of Leithen
SIRBİSTAN: Prva Ligi
15:30Sloga Kraljevo - Zeleznicar Pancevo
15:30Sremska Mitrovica - Jagodina
SINGAPUR: S-League
12:30Albirex Niigata - Lion City
12:30Geylang - Balestier Khalsa
SLOVAKYA: Corgon Liga
18:00Nitra - Michalovce
18:00Pohronie - Senica
18:00Ruzomberok - Zilina
18:00Sered - Z. Moravce-Vrable
18:00Trnava - Trencin
SLOVENYA: Prva Liga
16:45Celje - ND Gorica
19:00Maribor - Koper
GÜNEY AFRIKA: Premier Lig
16:30Baroka - Maritzburg Utd
16:30Bloem Celtic - Golden Arrows
16:30Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns
19:00Cape Town City - Chippa Utd.
21:15Amazulu - Orlando Pirates
21:15Supersport Utd - Black Leopards
GÜNEY KORE: K-Ligi - Şampiyona Playoffları
08:00Seoul - Gangwon
10:30Incheon - Busan
SOUTH KOREA: K League 2
07:30Jeonnam - Daejeon
10:00Asan - Anyang
10:00Jeju Utd - Suwon City
KORE: Ulusal Lig
08:00Jeonju Citizen - Gyeongju Citizen
09:00Pyeongtaek Citizen - Chuncheon
11:00Cheongju - Yangju
09:00Gimhae - Gangneung
09:00Gimpo C. - Busan Kyotong
09:00Hwaseong - Gyeongju KHNP
09:00Mokpo City - Daejeon Korail
İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1
19:30Burgos CF - Gijon B
17:30Alaves B - Arenas Club
19:30Laredo - Barakaldo
13:00Villarreal B - Levante B
19:30Andorra - Espanyol B
20:00L Hospitalet - Lleida
20:30Extremadura UD - Villarrubia
İSPANYA: Tercera Division
17:00Racing Santander B - Textil Escudo
17:00Ribamontan al Mar - Cayon
18:00Solares - Castro
18:00UD Samano - CD Barquereno
19:30Escobedo - Guarnizo
17:30Tolosa FC - Gernika
18:00Ariznabarra - Pasaia
18:00Aurrera Ondarroa - Balmaseda
18:00Lagun Onak - Santurtzi
18:00Urgatzi - Beasain
19:00Durango - Anaitasuna FT
19:00Urduliz - Basconia
19:30Somorrostro - SD Deusto
18:00Torrent - Benicarlo
19:30Acero - Saguntino
17:00Paracuellos Antamira - Rayo Vallecano B
17:00Santa Marta Tormes - Becerril
17:30Numancia B - La Granja
17:30Melilla CD - Motril
20:00Ceuta - Antoniano
16:30Mallorca B - Sant Jordi
17:00Ferriolense - Collerense
17:00San Rafael - Platges de Calvia
17:00Santa Catalina Atletico - Esporles
17:30Andratx - Ibiza Islas Pitiusas
17:30Santanyi - Llosetense
18:30Panaderia - Gran Tarajal
19:00Las Palmas C - San Fernando
17:00Beti Kozkor - Txantrea
17:00CD Baztan - CD Cantolagua
17:30Pamplona - Beti Onak
18:00Bidezarra - Fontellas
18:00CD Ardoi - Cirbonero
18:00Lourdes - Pena Azagresa
18:00Valle Egues - AD San Juan
18:00Agoncillo - Oyonesa
19:30Guadalajara - Illescas
</
SUDAN: Sudani Premier League
20:00Al-Hilal Omdurman - Al-Merreikh