Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

  • 25/04 Prş
İSPANYA: Primera Division
20:3037'Sevilla0 - 0Rayo Vallecano[0-0]
21:30Real Sociedad - Villarreal5
22:30Getafe - Real Madrid5
HOLLANDA: Eredivisie
19:3080'Den Haag3 - 1Excelsior[2-1]7
21:45Willem II - PSV10
RUSYA: Premier Ligi
16:00BittiYenisey2 - 1Orenburg[1-0]3
18:30BittiFK Krylya Sovetov Samara0 - 1Ural[0-0]4
20:3038'Arsenal Tula3 - 0Spartak Moscow[3-0]5
TÜRKIYE: Kupa - İlk etap
20:00DAYeni Malatyaspor1 - 2Galatasaray[1-2]4
ARGENTINA: Copa Argentina
01:10BittiColon Santa FE3 - 0Acassuso[2-0]
BREZİLYA: Potiguar
03:30BittiAmerica RN2 - 1ABC[1-0]
BREZILYA: Copa do Brasil
01:15BittiVasco2 - 1Santos[2-0]
03:30BittiCorinthians2 - 0Chapecoense-SC[1-0]
03:30BittiJuventude0 - 0Vila Nova FC[0-0]
BRAZIL: Brasileiro Women
03:00BittiIranduba de Amazonia W0 - 1Kindermann W[0-0]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
00:30BittiLa Equidad2 - 2Aguilas[1-0]
02:30BittiOnce Caldas4 - 0Dep. Cali[1-0]
04:30BittiAtl. Nacional1 - 0Ind. Medellin[1-0]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
00:00BittiEnvigado1 - 1Leones[1-1]
03:00BittiAmerica De Cali1 - 1Dep. Pasto[1-1]
03:30BittiChico2 - 1Bogota[0-0]
03:30BittiSanta Fe1 - 1Patriotas[0-0]
23:00Atletico F.C. - Popayan
23:00Quindio - Cortulua
23:30Huila - Orsomarso
23:30Real San Andres - Barranquilla
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:30BittiAguila1 - 1Santa Tecla[0-0]
00:30BittiAudaz1 - 4Sonsonate[0-2]
00:30BittiFAS1 - 0Pasaquina[0-0]
00:30BittiMunicipal Limeno0 - 0Metapan[0-0]
03:30BittiChalatenango1 - 4Luis Angel Firpo[1-4]
04:30BittiAlianza FC3 - 1Jocoro[2-0]
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
00:45BittiSanarate4 - 1Petapa[2-1]
03:00BittiComunicaciones3 - 1Coban Imperial[0-0]
03:00BittiDeportivo Chiantla1 - 6Municipal[1-4]
05:00BittiXelaju2 - 0Iztapa[2-0]
HAİTİ: Championnat National
01:00Tempete - Baltimore
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
03:00BittiVenados1 - 1Atl. San Luis[1-1]
05:00BittiDorados de Sinaloa3 - 1Zacatecas Mineros[1-0]
MEXICO: Liga Mx Women - Clausura - Play Offs
00:00BittiU.N.A.M.- Pumas W1 - 2Monterrey W[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
01:15BittiPalestino0 - 2River Plate[0-1]
01:15BittiRosario Central1 - 1U. Catolica[0-1]
01:15BittiWilstermann3 - 2Athletico-PR[1-1]
03:30BittiAlianza Lima0 - 1Internacional[0-0]
03:30BittiDeportes Tolima2 - 2Boca Juniors[2-2]
03:30BittiLDU Quito2 - 1Flamengo RJ[1-1]
03:30BittiSan Jose3 - 1Penarol[0-0]
23:00Zamora - Cerro Porteno
ABD: Major League Soccer
02:00BittiNew York City1 - 0Chicago Fire[1-0]
02:30BittiColumbus Crew0 - 1DC United[0-1]
02:30BittiNew England Revolution0 - 3Montreal Impact[0-0]
03:00BittiMinnesota United0 - 0Los Angeles Galaxy[0-0]
05:30BittiSeattle Sounders2 - 2San Jose Earthquakes[0-1]2
ABD: USL Pro
02:30BittiAtlanta United 21 - 4Tampa Bay[1-1]
03:00BittiTulsa Roughnecks2 - 0Colorado Springs[0-0]
05:30BittiLA Galaxy 24 - 4Rio Grande[1-0]
ALGERIA: Algeria Cup
19:00BittiBejaia0 - 1ES Setif[0-1]
AVUSTURALYA: A-Ligi - Playofflar
07:00BittiBrisbane Roar3 - 5Adelaide United[2-1]2
AUSTRALIA: Npl Nsw
09:45BittiSydney Olympic3 - 1APIA Tigers[3-0]
AUSTRALIA: Npl Victoria
12:00BittiAltona Magic2 - 1Port Melbourne Sharks[1-0]
AUSTRALIA: Npl South Australian
08:30BittiAdelaide City1 - 2Para[0-0]
AUSTRALIA: Npl Tasmania
06:00BittiGlenorchy Knights1 - 3Olympia Warriors[0-0]
08:15BittiHobart Zebras4 - 5South Hobart[1-3]
AUSTRALIA: Northern Nsw
07:30BittiAdamstown Rosebud2 - 1Hamilton Olympic[2-1]
BAHREYN: Premier League
18:45BittiAl-Hidd3 - 1Al-Najma[2-0]
18:45BittiAl-Muharraq0 - 0Al-Hala[0-0]
18:45BittiMalkia0 - 2Al Riffa[0-2]
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
18:45BittiZhodino2 - 0Torpedo Minsk[2-0]
20:4519'Brest0 - 0Slavia Mozyr[0-0]
BOTSWANA: Premier League
20:0050'Centre Chiefs0 - 1Jwaneng Galaxy[0-1]
BRAZIL: Copa Do Brasil U20
22:30Vasco U20 - Palmeiras U20
BULGARISTAN: A PFG
17:30BittiBistritsa2 - 0Vereya[1-0]
20:0052'Botev Vratsa0 - 0Etar[0-0]
BULGARISTAN: B PFG
15:00BittiPomorie2 - 5Tsarsko Selo[0-3]
17:00BittiStrumska Slava1 - 0Chernomorets Balchik[0-0]
19:00BittiPirin Blagoevgrad0 - 0Lok. Gorna[0-0]
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
18:00BittiTrinec2 - 2Hradec Kralove[1-1]
18:00BittiVitkovice1 - 1Usti nad Labem[1-0]
MISIR: Premier Lig
18:00BittiWadi Degla3 - 0El Ismaily[2-0]
21:001'Al Ahly0 - 0El Masry[0-0]
ESTONYA: Esiliiga A
19:00BittiTammeka U213 - 0Tartu Welco[2-0]
ESWATINI: Mtn Premier League
16:00Malanti Chiefs - Green M.
16:00Manzini Sundowns - Manzini Sea Birds
16:00Matsapha United - Mbabane Swall.
16:00Mbabane Citizens - Moneni Pirates
16:00Mbabane Highlanders - Royal Leopards
16:00Tambuti - Manzini Wanderers
16:00Vovovo - Young Buffaloes
ETHIOPIA: Premier League
15:00BittiDebub Police0 - 0Welayta Dicha[0-0]
15:00BittiHawassa0 - 0St. George[0-0]
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30BittiHonka3 - 2Inter Turku[1-1]2
18:30BittiKPV Kokkola0 - 4Mariehamn[0-2]
FRANSA: CFA
18:00BittiFrejus Saint Raphael0 - 0Toulon[0-0]
GEORGİA: Umaglesi Ligi
15:00BittiBolnisi2 - 1Torpedo Kutaisi[1-1]
17:00BittiChikhura2 - 2Dinamo Tbilisi[0-0]
20:0046'WIT Georgia0 - 0Dila Gori[0-0]
GIBRALTAR: Premier Division
21:30Boca Gibraltar - Gibraltar Phoenix
YUNANİSTAN: kupası
16:00BittiAsteras Tripolis0 - 0PAOK[0-0]
18:00BittiLamia0 - 4AEK Athens FC[0-2]
INDONESIA: Piala Indonesia
11:30ErtelendiPersebaya - Madura United
İRAN: Pro Lig
14:30BittiMachine Sazi0 - 0Saipa[0-0]
16:00BittiEsteghlal Khuzestan1 - 1Nassaji Mazandaran[0-1]
16:30BittiPaykan3 - 2Pars Janoobi Jam[2-1]
IRAK: Iraqi Lig
16:00BittiAl Shorta4 - 0Naft Al Junoob[2-0]
İTALYA: Coppa Italia
21:45Atalanta - Fiorentina
ÜRDÜN: Premier Lig
17:00BittiAl Jazeera Amman3 - 1Al Sareeh[1-0]
19:3081'Al Buqaa0 - 0Shabab Al Ordon[0-0]
KENYA: Premier League
15:00BittiMount Kenya United0 - 2Gor Mahia[-]
MAKEDONYA: İkinci Ligi
17:00BittiDetonit Junior5 - 0Partizan Obrshani[3-0]
UMMAN: Elite League
17:00BittiAl Nasr1 - 0Muscat[0-0]
17:00BittiMajees SC2 - 3Al Oruba[1-2]
19:1590'Al-Shabab1 - 1Sohar[1-1]
19:4568'Al Suwaiq1 - 2Saham[1-1]
PALESTINE: West Bank League
17:00Al Amari - Al Quds
17:00Albirah - Ahli Al-Khalil
17:00Merkaz - Shabab Alsamu
17:00Shabab Al-Dhahiriya - Al Khaleel
17:00Thagafi Tulkarm - Jabal Al Mukaber
17:00Wadi Al-Nes - Markaz Tulkarm
POLONYA: Ekstraklasa
19:00BittiArka Gdynia2 - 0Legnica[1-0]2
19:00BittiPlock2 - 1Korona Kielce[2-1]2
21:30Slask Wroclaw - Gornik Z.2
21:30Zaglebie Sosnowiec - Wisla5
PORTEKİZ: II Divisão
17:00Cacadores Taipas - Chaves B
18:00BittiSacavenense2 - 0Amora[0-0]
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
16:00Etoile du Congo - Nico-Nicoye
18:00Tongo FC Jambon - Kondzo
ROMANYA: Division 2/Serie A
17:00BittiChindia Targoviste1 - 0Academica Clinceni[1-0]
ROMANYA: Kupası
19:4564'Viitorul Constanta1 - 0U Craiova 1948 CS[1-0]
RUSYA: 2nci Küme Güney
12:00BittiChita1 - 1Sakhalin[0-0]
12:30BittiZenit Irkutsk1 - 0Sibir 2[1-0]
SAN MARİNO: Campionato
21:45La Fiorita - Juvenes/Dogana
SIRBISTAN: Super Liga
16:30BittiRadnicki Nis2 - 2Cukaricki[1-1]
19:00BittiMladost3 - 1Vojvodina[1-0]
19:00BittiNapredak2 - 0Proleter[1-0]
20:00DAFK Crvena zvezda0 - 0Partizan[0-0]
19:00BittiFK Vozdovac1 - 1Rad Beograd[1-0]
19:00BittiMacva1 - 5Zemun[1-2]
19:00BittiRadnik1 - 1Din. Vranje[1-0]
19:00BittiSp. Subotica0 - 1Backa[0-0]
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
16:00Midnimo - Jazeera
SUDAN: Sudani Premier League
20:00Al-Khartoum - Hilal El Obied
20:00Al-Merreikh - Al Wadi
İSVEÇ: Allsvenskan
19:4565'Djurgarden0 - 1Norrkoping[0-1]3
20:0052'Helsingborg0 - 0Sundsvall[0-0]2
20:0052'Kalmar0 - 0Goteborg[0-0]2
İSVIÇRE: Swiss Kupası
21:15Zurich - Basel
SURİYE: Premier League
16:00BittiAl Jaish1 - 0Tishreen[0-0]
TAJIKISTAN: Vysshaya Liga
14:30BittiKhujand3 - 1Regar-TadAZ[3-0]
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00BittiKinondoni MC1 - 2Simba[-]
UKRAYNA: 2. Lig
13:00BittiSumy0 - 1Balkany[0-1]
17:00BittiAhrobiznes Volochysk2 - 3Prykarpattya[0-2]
18:00BittiVolyn Lutsk2 - 1Inhulets[1-0]
UKRAYNA: Druha Ligi
15:00BittiKyiv-Sviatoshyn2 - 1Kalush[0-1]
16:00BittiMinaj0 - 1Nyva Vinnytsya[0-1]
16:00BittiZhytomyr0 - 4Cherkashchyna-Ak.[0-2]
17:00BittiKremin2 - 0MFC Metalurh[2-0]
17:00BittiNova Kakhovka0 - 0Tavriya[0-0]
17:15BittiReal Pharma1 - 4Hornostayivka[1-1]
17:30BittiKrystal0 - 3Hirnyk Kryvyi Rih[0-1]
17:30BittiNikopol2 - 1Mykolaiv 2[1-0]
18:00BittiNyva Ternopil1 - 2Veres-Rivne[1-0]
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
23:00Lara - Estudiantes Caracas
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
13:00BittiSlovenia U181 - 0Montenegro U18[0-0]
14:00BittiAlbania U181 - 0North Macedonia U18[0-0]
İSPANYA: Primera Division
20:3037'Sevilla0 - 0Rayo Vallecano[0-0]
HOLLANDA: Eredivisie
19:3080'Den Haag3 - 1Excelsior[2-1]7
RUSYA: Premier Ligi
20:3038'Arsenal Tula3 - 0Spartak Moscow[3-0]5
TÜRKIYE: Kupa - İlk etap
20:00DAYeni Malatyaspor1 - 2Galatasaray[1-2]4
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
20:4519'Brest0 - 0Slavia Mozyr[0-0]
BOTSWANA: Premier League
20:0050'Centre Chiefs0 - 1Jwaneng Galaxy[0-1]
BULGARISTAN: A PFG
20:0052'Botev Vratsa0 - 0Etar[0-0]
MISIR: Premier Lig
21:001'Al Ahly0 - 0El Masry[0-0]
GEORGİA: Umaglesi Ligi
20:0046'WIT Georgia0 - 0Dila Gori[0-0]
ÜRDÜN: Premier Lig
19:3081'Al Buqaa0 - 0Shabab Al Ordon[0-0]
UMMAN: Elite League
19:1590'Al-Shabab1 - 1Sohar[1-1]
19:4568'Al Suwaiq1 - 2Saham[1-1]
ROMANYA: Kupası
19:4564'Viitorul Constanta1 - 0U Craiova 1948 CS[1-0]
SIRBISTAN: Super Liga
20:00DAFK Crvena zvezda0 - 0Partizan[0-0]
İSVEÇ: Allsvenskan
19:4565'Djurgarden0 - 1Norrkoping[0-1]3
20:0052'Helsingborg0 - 0Sundsvall[0-0]2
20:0052'Kalmar0 - 0Goteborg[0-0]2
21:30Real Sociedad - Villarreal522:30Getafe - Real Madrid5
HOLLANDA: Eredivisie
19:3080'Den Haag3 - 1Excelsior[2-1]7
21:45Willem II - PSV10
RUSYA: Premier Ligi
16:00BittiYenisey2 - 1Orenburg[1-0]3
18:30BittiFK Krylya Sovetov Samara0 - 1Ural[0-0]4
20:3038'Arsenal Tula3 - 0Spartak Moscow[3-0]5
AVUSTURALYA: A-Ligi - Playofflar
07:00BittiBrisbane Roar3 - 5Adelaide United[2-1]2
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30BittiHonka3 - 2Inter Turku[1-1]2
POLONYA: Ekstraklasa
19:00BittiArka Gdynia2 - 0Legnica[1-0]2
19:00BittiPlock2 - 1Korona Kielce[2-1]2
21:30Slask Wroclaw - Gornik Z.2
21:30Zaglebie Sosnowiec - Wisla5
İSVEÇ: Allsvenskan
19:4565'Djurgarden0 - 1Norrkoping[0-1]3
20:0052'Helsingborg0 - 0Sundsvall[0-0]2
20:0052'Kalmar0 - 0Goteborg[0-0]2
ABD: Major League Soccer
05:30BittiSeattle Sounders2 - 2San Jose Earthquakes[0-1]2
RUSYA: Premier Ligi
16:00BittiYenisey2 - 1Orenburg[1-0]3
18:30BittiFK Krylya Sovetov Samara0 - 1Ural[0-0]4
ARGENTINA: Copa Argentina
01:10BittiColon Santa FE3 - 0Acassuso[2-0]
BREZİLYA: Potiguar
03:30BittiAmerica RN2 - 1ABC[1-0]
BREZILYA: Copa do Brasil
01:15BittiVasco2 - 1Santos[2-0]
03:30BittiCorinthians2 - 0Chapecoense-SC[1-0]
03:30BittiJuventude0 - 0Vila Nova FC[0-0]
BRAZIL: Brasileiro Women
03:00BittiIranduba de Amazonia W0 - 1Kindermann W[0-0]
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
00:30BittiLa Equidad2 - 2Aguilas[1-0]
02:30BittiOnce Caldas4 - 0Dep. Cali[1-0]
04:30BittiAtl. Nacional1 - 0Ind. Medellin[1-0]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
00:00BittiEnvigado1 - 1Leones[1-1]
03:00BittiAmerica De Cali1 - 1Dep. Pasto[1-1]
03:30BittiChico2 - 1Bogota[0-0]
03:30BittiSanta Fe1 - 1Patriotas[0-0]
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:30BittiAguila1 - 1Santa Tecla[0-0]
00:30BittiAudaz1 - 4Sonsonate[0-2]
00:30BittiFAS1 - 0Pasaquina[0-0]
00:30BittiMunicipal Limeno0 - 0Metapan[0-0]
03:30BittiChalatenango1 - 4Luis Angel Firpo[1-4]
04:30BittiAlianza FC3 - 1Jocoro[2-0]
GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura
00:45BittiSanarate4 - 1Petapa[2-1]
03:00BittiComunicaciones3 - 1Coban Imperial[0-0]
03:00BittiDeportivo Chiantla1 - 6Municipal[1-4]
05:00BittiXelaju2 - 0Iztapa[2-0]
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
03:00BittiVenados1 - 1Atl. San Luis[1-1]
05:00BittiDorados de Sinaloa3 - 1Zacatecas Mineros[1-0]
MEXICO: Liga Mx Women - Clausura - Play Offs
00:00BittiU.N.A.M.- Pumas W1 - 2Monterrey W[0-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
01:15BittiPalestino0 - 2River Plate[0-1]
01:15BittiRosario Central1 - 1U. Catolica[0-1]
01:15BittiWilstermann3 - 2Athletico-PR[1-1]
03:30BittiAlianza Lima0 - 1Internacional[0-0]
03:30BittiDeportes Tolima2 - 2Boca Juniors[2-2]
03:30BittiLDU Quito2 - 1Flamengo RJ[1-1]
03:30BittiSan Jose3 - 1Penarol[0-0]
ABD: Major League Soccer
02:00BittiNew York City1 - 0Chicago Fire[1-0]
02:30BittiColumbus Crew0 - 1DC United[0-1]
02:30BittiNew England Revolution0 - 3Montreal Impact[0-0]
03:00BittiMinnesota United0 - 0Los Angeles Galaxy[0-0]
05:30BittiSeattle Sounders2 - 2San Jose Earthquakes[0-1]2
ABD: USL Pro
02:30BittiAtlanta United 21 - 4Tampa Bay[1-1]
03:00BittiTulsa Roughnecks2 - 0Colorado Springs[0-0]
05:30BittiLA Galaxy 24 - 4Rio Grande[1-0]
ALGERIA: Algeria Cup
19:00BittiBejaia0 - 1ES Setif[0-1]
AVUSTURALYA: A-Ligi - Playofflar
07:00BittiBrisbane Roar3 - 5Adelaide United[2-1]2
AUSTRALIA: Npl Nsw
09:45BittiSydney Olympic3 - 1APIA Tigers[3-0]
AUSTRALIA: Npl Victoria
12:00BittiAltona Magic2 - 1Port Melbourne Sharks[1-0]
AUSTRALIA: Npl South Australian
08:30BittiAdelaide City1 - 2Para[0-0]
AUSTRALIA: Npl Tasmania
06:00BittiGlenorchy Knights1 - 3Olympia Warriors[0-0]
08:15BittiHobart Zebras4 - 5South Hobart[1-3]
AUSTRALIA: Northern Nsw
07:30BittiAdamstown Rosebud2 - 1Hamilton Olympic[2-1]
BAHREYN: Premier League
18:45BittiAl-Hidd3 - 1Al-Najma[2-0]
18:45BittiAl-Muharraq0 - 0Al-Hala[0-0]
18:45BittiMalkia0 - 2Al Riffa[0-2]
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
18:45BittiZhodino2 - 0Torpedo Minsk[2-0]
BULGARISTAN: A PFG
17:30BittiBistritsa2 - 0Vereya[1-0]
BULGARISTAN: B PFG
15:00BittiPomorie2 - 5Tsarsko Selo[0-3]
17:00BittiStrumska Slava1 - 0Chernomorets Balchik[0-0]
19:00BittiPirin Blagoevgrad0 - 0Lok. Gorna[0-0]
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
18:00BittiTrinec2 - 2Hradec Kralove[1-1]
18:00BittiVitkovice1 - 1Usti nad Labem[1-0]
MISIR: Premier Lig
18:00BittiWadi Degla3 - 0El Ismaily[2-0]
ESTONYA: Esiliiga A
19:00BittiTammeka U213 - 0Tartu Welco[2-0]
ETHIOPIA: Premier League
15:00BittiDebub Police0 - 0Welayta Dicha[0-0]
15:00BittiHawassa0 - 0St. George[0-0]
FINLANDIYA: Veikkausliiga
18:30BittiHonka3 - 2Inter Turku[1-1]2
18:30BittiKPV Kokkola0 - 4Mariehamn[0-2]
FRANSA: CFA
18:00BittiFrejus Saint Raphael0 - 0Toulon[0-0]
GEORGİA: Umaglesi Ligi
15:00BittiBolnisi2 - 1Torpedo Kutaisi[1-1]
17:00BittiChikhura2 - 2Dinamo Tbilisi[0-0]
YUNANİSTAN: kupası
16:00BittiAsteras Tripolis0 - 0PAOK[0-0]
18:00BittiLamia0 - 4AEK Athens FC[0-2]
İRAN: Pro Lig
14:30BittiMachine Sazi0 - 0Saipa[0-0]
16:00BittiEsteghlal Khuzestan1 - 1Nassaji Mazandaran[0-1]
16:30BittiPaykan3 - 2Pars Janoobi Jam[2-1]
IRAK: Iraqi Lig
16:00BittiAl Shorta4 - 0Naft Al Junoob[2-0]
ÜRDÜN: Premier Lig
17:00BittiAl Jazeera Amman3 - 1Al Sareeh[1-0]
KENYA: Premier League
15:00BittiMount Kenya United0 - 2Gor Mahia[-]
MAKEDONYA: İkinci Ligi
17:00BittiDetonit Junior5 - 0Partizan Obrshani[3-0]
UMMAN: Elite League
17:00BittiAl Nasr1 - 0Muscat[0-0]
17:00BittiMajees SC2 - 3Al Oruba[1-2]
POLONYA: Ekstraklasa
19:00BittiArka Gdynia2 - 0Legnica[1-0]2
19:00BittiPlock2 - 1Korona Kielce[2-1]2
PORTEKİZ: II Divisão
18:00BittiSacavenense2 - 0Amora[0-0]
ROMANYA: Division 2/Serie A
17:00BittiChindia Targoviste1 - 0Academica Clinceni[1-0]
RUSYA: 2nci Küme Güney
12:00BittiChita1 - 1Sakhalin[0-0]
12:30BittiZenit Irkutsk1 - 0Sibir 2[1-0]
SIRBISTAN: Super Liga
16:30BittiRadnicki Nis2 - 2Cukaricki[1-1]
19:00BittiMladost3 - 1Vojvodina[1-0]
19:00BittiNapredak2 - 0Proleter[1-0]
19:00BittiFK Vozdovac1 - 1Rad Beograd[1-0]
19:00BittiMacva1 - 5Zemun[1-2]
19:00BittiRadnik1 - 1Din. Vranje[1-0]
19:00BittiSp. Subotica0 - 1Backa[0-0]
SURİYE: Premier League
16:00BittiAl Jaish1 - 0Tishreen[0-0]
TAJIKISTAN: Vysshaya Liga
14:30BittiKhujand3 - 1Regar-TadAZ[3-0]
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00BittiKinondoni MC1 - 2Simba[-]
UKRAYNA: 2. Lig
13:00BittiSumy0 - 1Balkany[0-1]
17:00BittiAhrobiznes Volochysk2 - 3Prykarpattya[0-2]
18:00BittiVolyn Lutsk2 - 1Inhulets[1-0]
UKRAYNA: Druha Ligi
15:00BittiKyiv-Sviatoshyn2 - 1Kalush[0-1]
16:00BittiMinaj0 - 1Nyva Vinnytsya[0-1]
16:00BittiZhytomyr0 - 4Cherkashchyna-Ak.[0-2]
17:00BittiKremin2 - 0MFC Metalurh[2-0]
17:00BittiNova Kakhovka0 - 0Tavriya[0-0]
17:15BittiReal Pharma1 - 4Hornostayivka[1-1]
17:30BittiKrystal0 - 3Hirnyk Kryvyi Rih[0-1]
17:30BittiNikopol2 - 1Mykolaiv 2[1-0]
18:00BittiNyva Ternopil1 - 2Veres-Rivne[1-0]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
13:00BittiSlovenia U181 - 0Montenegro U18[0-0]
14:00BittiAlbania U181 - 0North Macedonia U18[0-0]
İSPANYA: Primera Division
21:30Real Sociedad - Villarreal5
22:30Getafe - Real Madrid5
HOLLANDA: Eredivisie
21:45Willem II - PSV10
HAİTİ: Championnat National
01:00Tempete - Baltimore
BRAZIL: Copa Do Brasil U20
22:30Vasco U20 - Palmeiras U20
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
23:00Atletico F.C. - Popayan
23:00Quindio - Cortulua
23:30Huila - Orsomarso
23:30Real San Andres - Barranquilla
ESWATINI: Mtn Premier League
16:00Malanti Chiefs - Green M.
16:00Manzini Sundowns - Manzini Sea Birds
16:00Matsapha United - Mbabane Swall.
16:00Mbabane Citizens - Moneni Pirates
16:00Mbabane Highlanders - Royal Leopards
16:00Tambuti - Manzini Wanderers
16:00Vovovo - Young Buffaloes
GIBRALTAR: Premier Division
21:30Boca Gibraltar - Gibraltar Phoenix
İTALYA: Coppa Italia
21:45Atalanta - Fiorentina
PALESTINE: West Bank League
17:00Al Amari - Al Quds
17:00Albirah - Ahli Al-Khalil
17:00Merkaz - Shabab Alsamu
17:00Shabab Al-Dhahiriya - Al Khaleel
17:00Thagafi Tulkarm - Jabal Al Mukaber
17:00Wadi Al-Nes - Markaz Tulkarm
POLONYA: Ekstraklasa
21:30Slask Wroclaw - Gornik Z.2
21:30Zaglebie Sosnowiec - Wisla5
PORTEKİZ: II Divisão
17:00Cacadores Taipas - Chaves B
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
16:00Etoile du Congo - Nico-Nicoye
18:00Tongo FC Jambon - Kondzo
SAN MARİNO: Campionato
21:45La Fiorita - Juvenes/Dogana
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
16:00Midnimo - Jazeera
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
23:00Zamora - Cerro Porteno
SUDAN: Sudani Premier League
20:00Al-Khartoum - Hilal El Obied
20:00Al-Merreikh - Al Wadi
İSVIÇRE: Swiss Kupası
21:15Zurich - Basel
VENEZUELA: Primer Küme - Apertura
23:00Lara - Estudiantes Caracas
INDONESIA: Piala Indonesia
11:30ErtelendiPersebaya - Madura United
Üye Yorumları
Bestwinner :  1 gün önce
pardon ödül yazıyormuş zaten :) bi ara yazmıyo gibi...devamı
Bestwinner :  1 gün önce
merhaba bahis doktoru. bu ayki ödül geçen ayki ödülle aynı...devamı
myfate :  7 gün önce
Sayın admin geçen haftadan beklemede olan 3 maçım. Var 1 ini...devamı
trend28 :  7 gün önce
Sevilla ve atletico Madrid maçlarının sonuçlarını işler...devamı
Lebron23 :  8 gün önce
Pazar sabaha karlı oynanan msl maçlarından galaxy maçı...devamı
erkan2245 :  10 gün önce
Sonçlanmamış maçlar var........devamı
Tiger35 :  13 gün önce
Teşekkürler bahisdoktoru ve bets10
...devamı
Caziii_53 :  13 gün önce
Benim de yatmış teşekkürler....devamı
umutislek :  14 gün önce
Aynen benim de bonus tanımlanmış. Teşekkürler bahis doktoru....devamı
Muratti81 :  14 gün önce
Mart ayı bonusum hesabıma tanımlanmıştır. Teşekkürler...devamı