Back to Top

Bahis Doktoru ile sanal iddaa bilgini konuştur, puanları topla, bölümleri geç ve uzman bir tipster ol. Canlı skor, maç sonuçları, takım istatistikleri hepsi burada.

  • 18/07 Prş
AVRUPA: Avrupa Ligi - Play Offlar
15:00Tobol - Jeunesse Esch
17:30K. Almaty - Siroki Brijeg
17:30Makedonija GP - Alashkert
18:00Teuta - Ventspils
18:30Inter Turku - Brondby
19:00Levadia - Stjarnan
19:00RFS - O. Ljubljana
19:00Rovaniemi - Aberdeen
19:00Univ. Craiova - Sabail
19:30Din. Minsk - FK Liepaja
19:30Levski Sofia - Ruzomberok
20:00Apollon - Kauno Zalgiris
20:00Cracovia - Dun. Streda
20:00Haugesund - Cliftonville
20:00Milsami - FCSB
20:00Neftci Baku - Speranta Nisporeni
20:00Petrocub - AEK Larnaca
20:00Torpedo Kutaisi - Ordabasy
20:00Vaduz - Breidablik
20:00Zalgiris - Honved
20:00Zrinjski - Akademija Pandev
20:30H. Beer Sheva - Laci
20:30Niedercorn - Cork City
20:30UE Engordany - Dinamo Tbilisi
21:00B36 Torshavn - Crusaders
21:00Hajduk Split - Gzira
21:00Hibernians - Shakhtyor Soligorsk
21:00Kukesi - Debrecen
21:00MOL Fehervar - Zeta
21:00Mura - Maccabi Haifa
21:00Norrkoping - St. Patricks
21:30Shkupi - Pyunik Yerevan
21:30Vitebsk - KuPS
21:45Ballymena - Malmo FF
21:45Buducnost - Narva
21:45Domzale - Balzan
21:45Kilmarnock - Connahs Q.
21:45Radnicki Nis - Flora
21:45Rangers - St Josephs
21:45Trnava - Radnik Bijeljina
22:00KR Reykjavik - Molde
22:00Legia - Europa FC
22:00Shamrock Rovers - Brann
AUSTRALIA & OCEANIA: Pacific Games
00:00New Caledonia - Tuvalu
03:00Tahiti - American Samoa
23:00Papua New Guinea - Tonga
BREZILYA: Copa do Brasil
01:15Atletico-MG - Cruzeiro
01:15Bahia - Gremio
03:30Flamengo RJ - Athletico-PR
03:30Internacional - Palmeiras
BRAZIL: Brasileiro U20
01:00Vitoria U20 - Bahia U20
21:00Flamengo RJ U20 - Internacional U20
CANADA: Canadian Premier League - Fall Season
02:00Forge - HFX Wanderers
02:00York 9 - Pacific FC
04:00Edmonton - Valour
ECUADOR: Copa Ecuador
03:00Macara - Tecnico U.
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
03:30Ind. del Valle - Caracas
ABD: Major League Soccer
02:00Atlanta United - Houston Dynamo2
02:00New England Revolution - Vancouver Whitecaps1
03:00Chicago Fire - Columbus Crew1
03:00Toronto FC - New York Red Bulls3
ABD: USL Pro
02:00North Carolina - Loudoun
03:00Swope Park - Hartford Athletic
03:30Memphis - Nashville SC
04:00El Paso - San Antonio
04:00Oklahoma City Energy - Reno
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
21:3042'Fabril do Barreiro0 - 1Lusitano GC[0-0]
02:00Cafessa - Salamanca
03:00FC Dallas - Sevilla
03:00Minnesota United - Aston Villa
04:00Marseille - Bordeaux
05:30Seattle Sounders - Dortmund
12:00Arsenal U23 - Slavia Prague B
12:30Sydney FC - Dunbar Rovers
13:00Vardar - Dravinja
14:00Sivasspor - Yeni Malatyaspor
17:00Torino - Pro Patria
17:00Zira - Keshla
18:00Atalanta - Brusaporto
18:00Aves - Anadia
18:00Boavista - Gil Vicente
18:00Fenerbahce - Umraniyespor
19:00Ajax - Watford
20:00Roda - KV Mechelen
20:30Siegburger - Bonner
21:00Maritimo - Al-Duhail
21:00Neu-Isenburg - Eddersheim
21:30Aris - Atromitos
21:30Gainsborough - Grimsby
21:30St Helens - Skelmersdale
21:30Sunderland - Benfica B
21:45Chesham - Wealdstone
21:45Gloucester - Aberystwyth
21:45Rushden - Leyton Orient
21:45Yorkshire - Guiseley
AUSTRALIA & OCEANIA: Pacific Games Women
02:00Tonga W - Fiji W
03:30Cook Islands W - Papua New Guinea W
05:00New Caledonia W - Samoa W
05:00Vanuatu W - Tahiti W
BRAZIL: Brasileiro Women
03:00Iranduba de Amazonia W - Santos W
21:00Flamengo W - Foz Cataratas W
21:00Sport Recife W - SAO Jose W
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:30Santa Fe W - Millonarios W
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Parnu JK Vaprus - JK Jarve
EUROPE: Euro U19
17:45Czech Republic U19 - Norway U19
20:00Ireland U19 - France U19
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30AC Oulu - MuSa
18:30TPV - Jaro
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
22:15Kari - Throttur Vogar
ENDONEZYA: ISL
11:30ErtelendiPersela Lamongan - Bali United
11:30ErtelendiPusamania Borneo - Barito Putera
ENDONESYA: Super Liga
11:30Persibat Batang - Sriwijaya
11:30PSPS Riau - BaBel United
IRAK: Iraqi Lig
17:00Al Diwaniya - Al Zawraa
17:00Al Kahraba - Alsinaat Alkahrabaiya
17:00Al Naft - Al Hussein
17:00Al Simawa - Al Najaf
17:00Al Wasat - Erbil
18:00Al Talaba - Al Quwa Al Jawiya
19:15Al Bahri - Al-Hudod
SINGAPUR: S-League
14:45Home Utd - Albirex Niigata
14:45Young Lions - Tampines
SOUTH KOREA: Wk League Women
13:00Gumi Sportstoto W - Changnyeong W
13:00Gyeongju W - Suwon FMC W
13:00Hwacheon W - Boeun Sangmu W
13:00Seoul W - Incheon Hyundai Steel W
WORLD: International Champions Cup
06:00Arsenal - Bayern Munich
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
21:3042'Fabril do Barreiro0 - 1Lusitano GC[0-0]
17:30K. Almaty - Siroki Brijeg18:00Teuta - Ventspils19:00RFS - O. Ljubljana19:00Rovaniemi - Aberdeen19:00Univ. Craiova - Sabail19:30Levski Sofia - Ruzomberok20:00Cracovia - Dun. Streda20:00Haugesund - Cliftonville20:00Milsami - FCSB20:00Torpedo Kutaisi - Ordabasy20:00Vaduz - Breidablik20:00Zalgiris - Honved20:00Zrinjski - Akademija Pandev20:30H. Beer Sheva - Laci20:30Niedercorn - Cork City20:30UE Engordany - Dinamo Tbilisi21:00B36 Torshavn - Crusaders21:00Hajduk Split - Gzira21:00Kukesi - Debrecen21:00MOL Fehervar - Zeta21:00Mura - Maccabi Haifa21:00Norrkoping - St. Patricks21:30Shkupi - Pyunik Yerevan21:30Vitebsk - KuPS21:45Ballymena - Malmo FF21:45Buducnost - Narva21:45Domzale - Balzan21:45Kilmarnock - Connahs Q.21:45Radnicki Nis - Flora21:45Rangers - St Josephs21:45Trnava - Radnik Bijeljina22:00KR Reykjavik - Molde22:00Legia - Europa FC22:00Shamrock Rovers - Brann
ABD: Major League Soccer
03:00Chicago Fire - Columbus Crew1
03:00Toronto FC - New York Red Bulls3

Şu anda sistemde bir güncelleme var, lütfen bir müddet sonra yeniden deneyiniz.

AVRUPA: Avrupa Ligi - Play Offlar
15:00Tobol - Jeunesse Esch
17:30K. Almaty - Siroki Brijeg
17:30Makedonija GP - Alashkert
18:00Teuta - Ventspils
18:30Inter Turku - Brondby
19:00Levadia - Stjarnan
19:00RFS - O. Ljubljana
19:00Rovaniemi - Aberdeen
19:00Univ. Craiova - Sabail
19:30Din. Minsk - FK Liepaja
19:30Levski Sofia - Ruzomberok
20:00Apollon - Kauno Zalgiris
20:00Cracovia - Dun. Streda
20:00Haugesund - Cliftonville
20:00Milsami - FCSB
20:00Neftci Baku - Speranta Nisporeni
20:00Petrocub - AEK Larnaca
20:00Torpedo Kutaisi - Ordabasy
20:00Vaduz - Breidablik
20:00Zalgiris - Honved
20:00Zrinjski - Akademija Pandev
20:30H. Beer Sheva - Laci
20:30Niedercorn - Cork City
20:30UE Engordany - Dinamo Tbilisi
21:00B36 Torshavn - Crusaders
21:00Hajduk Split - Gzira
21:00Hibernians - Shakhtyor Soligorsk
21:00Kukesi - Debrecen
21:00MOL Fehervar - Zeta
21:00Mura - Maccabi Haifa
21:00Norrkoping - St. Patricks
21:30Shkupi - Pyunik Yerevan
21:30Vitebsk - KuPS
21:45Ballymena - Malmo FF
21:45Buducnost - Narva
21:45Domzale - Balzan
21:45Kilmarnock - Connahs Q.
21:45Radnicki Nis - Flora
21:45Rangers - St Josephs
21:45Trnava - Radnik Bijeljina
22:00KR Reykjavik - Molde
22:00Legia - Europa FC
22:00Shamrock Rovers - Brann
AUSTRALIA & OCEANIA: Pacific Games
00:00New Caledonia - Tuvalu
03:00Tahiti - American Samoa
23:00Papua New Guinea - Tonga
BREZILYA: Copa do Brasil
01:15Atletico-MG - Cruzeiro
01:15Bahia - Gremio
03:30Flamengo RJ - Athletico-PR
03:30Internacional - Palmeiras
BRAZIL: Brasileiro U20
01:00Vitoria U20 - Bahia U20
21:00Flamengo RJ U20 - Internacional U20
CANADA: Canadian Premier League - Fall Season
02:00Forge - HFX Wanderers
02:00York 9 - Pacific FC
04:00Edmonton - Valour
ECUADOR: Copa Ecuador
03:00Macara - Tecnico U.
GÜNEY AMERIKA: Copa Sudamericana
03:30Ind. del Valle - Caracas
ABD: Major League Soccer
02:00Atlanta United - Houston Dynamo2
02:00New England Revolution - Vancouver Whitecaps1
03:00Chicago Fire - Columbus Crew1
03:00Toronto FC - New York Red Bulls3
ABD: USL Pro
02:00North Carolina - Loudoun
03:00Swope Park - Hartford Athletic
03:30Memphis - Nashville SC
04:00El Paso - San Antonio
04:00Oklahoma City Energy - Reno
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
02:00Cafessa - Salamanca
03:00FC Dallas - Sevilla
03:00Minnesota United - Aston Villa
04:00Marseille - Bordeaux
05:30Seattle Sounders - Dortmund
12:00Arsenal U23 - Slavia Prague B
12:30Sydney FC - Dunbar Rovers
13:00Vardar - Dravinja
14:00Sivasspor - Yeni Malatyaspor
17:00Torino - Pro Patria
17:00Zira - Keshla
18:00Atalanta - Brusaporto
18:00Aves - Anadia
18:00Boavista - Gil Vicente
18:00Fenerbahce - Umraniyespor
19:00Ajax - Watford
20:00Roda - KV Mechelen
20:30Siegburger - Bonner
21:00Maritimo - Al-Duhail
21:00Neu-Isenburg - Eddersheim
21:30Aris - Atromitos
21:30Gainsborough - Grimsby
21:30St Helens - Skelmersdale
21:30Sunderland - Benfica B
21:45Chesham - Wealdstone
21:45Gloucester - Aberystwyth
21:45Rushden - Leyton Orient
21:45Yorkshire - Guiseley
AUSTRALIA & OCEANIA: Pacific Games Women
02:00Tonga W - Fiji W
03:30Cook Islands W - Papua New Guinea W
05:00New Caledonia W - Samoa W
05:00Vanuatu W - Tahiti W
BRAZIL: Brasileiro Women
03:00Iranduba de Amazonia W - Santos W
21:00Flamengo W - Foz Cataratas W
21:00Sport Recife W - SAO Jose W
KOLOMBIYA: Postobon Ligi - Finalización
03:30Santa Fe W - Millonarios W
ESTONYA: Esiliiga A
19:00Parnu JK Vaprus - JK Jarve
EUROPE: Euro U19
17:45Czech Republic U19 - Norway U19
20:00Ireland U19 - France U19
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30AC Oulu - MuSa
18:30TPV - Jaro
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
22:15Kari - Throttur Vogar
ENDONESYA: Super Liga
11:30Persibat Batang - Sriwijaya
11:30PSPS Riau - BaBel United
IRAK: Iraqi Lig
17:00Al Diwaniya - Al Zawraa
17:00Al Kahraba - Alsinaat Alkahrabaiya
17:00Al Naft - Al Hussein
17:00Al Simawa - Al Najaf
17:00Al Wasat - Erbil
18:00Al Talaba - Al Quwa Al Jawiya
19:15Al Bahri - Al-Hudod
SINGAPUR: S-League
14:45Home Utd - Albirex Niigata
14:45Young Lions - Tampines
SOUTH KOREA: Wk League Women
13:00Gumi Sportstoto W - Changnyeong W
13:00Gyeongju W - Suwon FMC W
13:00Hwacheon W - Boeun Sangmu W
13:00Seoul W - Incheon Hyundai Steel W
WORLD: International Champions Cup
06:00Arsenal - Bayern Munich
ENDONEZYA: ISL
11:30ErtelendiPersela Lamongan - Bali United
ENDONEZYA: ISL
11:30ErtelendiPusamania Borneo - Barito Putera
Üye Yorumları
woncu :  11 saat önce
admin nasayamı gönderdiniz inceleme için ödül belli yatan...devamı
bahis doktoru :  2 gün önce
Sistemsel hatalar düzeltildi, puanlar düzeltildi. 4 x 30...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Sayın bahisdoktoru müsait olduğunu zaman bu sorulara cevap...devamı
woncu :  3 gün önce
yok bu aralar çok msj atan war konu altta kalıyor.admindende...devamı
myfate :  3 gün önce
Woncu sık sık yazdığına göre hepimiz gibi sen de bakiyeni...devamı
kralmami :  3 gün önce
Haziran ayında kazanmış olduğum bonus hesabıma...devamı
woncu :  3 gün önce
benim eksik yatan bonuslada ilgilenebilirmisin...devamı
bahis doktoru :  3 gün önce
merhaba arkadaşla, sistemsel hataları inceliyoruz, data...devamı
eXuzMan :  3 gün önce
Gremio üst tahminim vardı tutmustu sabah puanim 110 du fakat...devamı
myfate :  3 gün önce
Sistem karışmış eski haline nasıl gelecek 10 maç üst üste...devamı