• 25/09 Cum
BREZILYA: Copa do Brasil
02:00BittiAtletico GO3 - 1Fluminense[1-1]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
03:40BittiFortaleza0 - 1Quindio[0-0]
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
02:00BittiAlebrijes Oaxaca0 - 1Atl. Morelia[0-0]
MEXICO: Liga Premier Serie A
01:00BittiTecos FC1 - 1Colima FC[-]
23:30Uruapan - Azores de Hidalgo
MEXICO: Liga Mx Women - Apertura
01:00BittiAtl. San Luis W3 - 1Cruz Azul W[1-1]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
01:00BittiWilstermann3 - 1Penarol[2-1]
03:00BittiInd. Medellin0 - 1Boca Juniors[0-0]
05:00BittiDelfin1 - 2Santos[0-1]
USA: Usl League One
02:00İptalOrlando City B - Toronto FC II
USA: Nisa - Fall Season
00:00BittiOakland Roots1 - 2Detroit[1-0]
03:00BittiMichigan Stars2 - 2New Amsterdam[1-1]
AVUSTRALYA: NSW Premier Ligi
12:30Blacktown City - Sydney Utd
AVUSTURYA: Erste liga
19:30A. Klagenfurt - Austria Vienna II
19:30Horn - Lafnitz
19:30Kapfenberg - BW Linz
19:30Liefering - Wacker Innsbruck
21:25Grazer - Vorwarts Steyr
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
20:00Bruck Leitha - Mauerwerk
20:00ErtelendiWiener Viktoria - Stripfing
20:30Admira (Am) - Leobendorf
20:30Marchfeld - Neusiedl
20:30Wiener Neustadt - Wiener Linien
20:30Wiener Sportklub - Traiskirchen
20:00Bad Gleichenberg - Wels
20:00Kalsdorf - Vocklamarkt
20:00SC Weiz - Gleisdorf
20:00SV Spittal - Stadl Paura
20:00WSC Wels - Ried (Am)
20:00Kitzbuhel - Kufstein
20:00Wals-Grunau - Bischofshofen
20:30Kuchl - USK Anif
AZERBAYCAN: Premier Lig
18:00Sumqayit - Qarabag
BELARUS: Vysshaya Liga Reserve
14:00Energetik-BGU 2 - Isloch 2
14:30BATE 2 - Brest 2
15:00Rukh Brest 2 - Slutsk 2
16:00Zhodino 2 - Neman 2
BELÇIKA: Jupiler Ligi
21:45Kortrijk - Antwerp
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
19:00Ceske Budejovice - Bohemians 1905
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
19:00Hradec Kralove - Vysehrad
ÇEK CUMHURİYETİ: 3. lig
17:00Dukla Prague B - Usti nad Orlici
17:30Ostrava B - Hlucin
20:00Znojmo - Jihlava B
ÇEK CUMHURIYETI: Division A
20:00Chomutov - Slany
17:30Velka Bites - Bystrice n. Pern.
DANIMARKA: 1. Division
20:00Esbjerg - Helsingor
20:00Hvidovre IF - Hobro
20:00Vendsyssel - Kolding IF
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
19:30Naestved - Roskilde KFUM's
20:00Roskilde - Hillerod
ALMANYA: Regionalliga North
19:00Pirmasens - Hoffenheim II
19:30Steinbach Haiger - Grossaspach
20:00Balingen - Offenbach
20:00Ulm - Aalen
20:30ErtelendiSchott Mainz - RW Koblenz
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
21:00Pampow - Greifswald
20:30Nordhausen - Halle
20:30Paloma - Bramfelder SV
19:30Eisbachtal - Kaiserslautern II
20:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Karbach
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
20:00Karlsruher U19 - Walldorf U19
HONG KONG: HKFA 2ci Küme
10:00Happy Valley - Guangzhou R&F
MACARISTAN: NB I
21:00Puskas Academy - Mezokovesd-Zsory
İZLANDA: 2. Küme
19:15Vestri - Keflavik
HOLLANDA: Eerste Divisie
19:45Almere City - Helmond
19:45Dordrecht - Jong AZ
22:00Cambuur - Jong Utrecht
22:00Maastricht - Oss
NETHERLANDS: Divisie 1 U18 - Fall Season
19:45Sparta Rotterdam U18 - Ajax U18
NETHERLANDS: Eredivisie Cup Women
20:30Den Haag W - Heerenveen W
20:30Excelsior W - PSV W
20:30PEC Zwolle W - Ajax W
20:30VV Alkmaar W - Twente W
NORVEÇ: Adeccoligaen
18:00Strommen - Lillestrom
19:00ErtelendiJerv - Ull/Kisa
19:00Oygarden - Sogndal
19:00Ranheim - Asane
19:00Raufoss - Sandnes
19:00Stjordals Blink - KFUM Oslo
19:00Tromso - Grorud
21:30Kongsvinger - Ham-Kam
NORWAY: Division 3 - Group 3
20:00İptalAkra - Sola
20:00ErtelendiDonn - IL Express
19:30İptalMolde 2 - Traeff
20:15İptalSkjervoy - Tromso 2
SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland
20:30Varbergs GIF - Onsala
20:00Bodens - Pitea
20:00IFK Umea - Umea FC
İSVIÇRE: Challenge Ligi
20:00Xamax - Schaffhausen
21:00Winterthur - Aarau
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1
21:15Bulle - Echallens
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Kagera Sugar - Kinondoni MC
16:00Mbeya City - Namungo
TÜRKIYE: Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup
15:00H.Trabzon - Amedspor
TÜRKIYE: Spor Toto 3. Lig 1. Grup
15:30Cankaya FK - Malatya
16:00Karsiyaka - Erokspor
BELÇIKA: İkinci Küme
21:00ErtelendiClub Brugge KV U23 - Westerlo
BULGARISTAN: A PFG
18:45Botev Vratsa - Montana
21:00CSKA 1948 Sofia - Etar
BULGARISTAN: B PFG
17:00Hebar - Sozopol
17:00Kariana Erden - Lok. Sofia
19:00Pirin Blagoevgrad - Neftochimic Burgas
BURKINA FASO: Premier League
18:30Leopard St.Camille - AS Police
18:30Vitesse - USFA
ŞILI: Primera División - Clasura
22:00Coquimbo - S. Wanderers
ÇIN: Super Ligi
10:30Qingdao Huanghai - Tianjin Teda
15:00Shanghai SIPG - Beijing Guoan
15:00Shijiazhuang - Chongqing Lifan
15:00Wuhan Zall - Hebei
HIRVATİSTAN: 2. HNL
17:00ErtelendiRudes - Hajduk Split 2
GÜNEY KIBRIS: First Division
19:00Karmiotissa - Paralimni
KIBRIS: 2. Küme
19:00Paeek - Alki Oroklini
ECUADOR: Serie B
22:15Atl. Porteno - Chacaritas
MISIR: Premier Lig
16:00Haras El Hodood - El Gaish
18:30Misr Lel Makkasa - Arab Contractors
21:00Al Ittihad - Enppi
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
16:00Burnley U23 - Newcastle Utd U23
19:00Norwich U23 - Crystal Palace U23
20:00Aston Villa U23 - Reading U23
21:00Brighton U23 - Chelsea U23
21:00Manchester Utd U23 - Liverpool U23
ESTONYA: Meistr ligi
19:30İptalTammeka - Narva
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30Jaro - AC Oulu
18:30KTP - Ekenas
FRANSA: National
21:00Annecy - Creteil
21:00Bastia - Sete
21:00Cholet - Orleans
21:00Le Mans - Bourg en Bresse
21:00Quevilly Rouen - Laval
21:00Red Star - Concarneau
21:00Sporting Club Lyon - Avranches
21:00Stade Briochin - Bastia-Borgo
FRANSA: CFA
19:00Schiltigheim - Epinal
21:00Jura Sud - Andrezieux
21:00Angouleme CFC - Chamalieres
FRANCE: Division 1 Women
19:30Paris SG W - Reims W
ALMANYA: 3. Liga
20:00Unterhaching - Lubeck
ICELAND: Urvalsdeild Women
19:15KR Reykjavik W - Stjarnan W
İRLANDA: Premier Lig
21:45Bohemians - Derry City
İRLANDA: Division 1
21:45Athlone - Longford
21:45Bray - Drogheda
21:45Cabinteely - Wexford
21:45Galway - Cobh Ramblers
ITALY: Primavera 1
16:00Empoli U19 - Juventus U19
ÜRDÜN: Premier Lig
17:00ErtelendiShabab Al Ordon - Al Hussein
18:00Al-Faisaly Amman - Al Ahli
19:30ErtelendiAl Jazeera Amman - Al Wehdat
KAZAKİSTAN: 1. Küme
08:00Akademiya Ontustik - Atyrau
12:30Kairat Academy - FK Akzhayik
17:00ErtelendiAktobe - Arys
17:00ErtelendiAtyrau - Sdyushor
17:00ErtelendiBaykonur Kyzylorda - Akademiya Ontustik
17:00ErtelendiFK Akzhayik - Shakhtar Bulat
17:00ErtelendiKairat Academy - FK Kyran
17:00ErtelendiZhetysu 2 - Maqtaaral
KOSOVO: Superliga
17:00Besa Peje - Arberia
LITVANYA: Division 2
17:00FK Minija - Kauno Zalgiris 2
17:00Riteriai 2 - Atmosfera
MACAO: Elite League
16:00Monte Carlo - Hang Sai
MALEZYA: Süper Lig
16:00Perak - Felda Utd.
16:00Petaling Jaya CFC - Johor DT
16:00Terengganu - PDRM FA
MALEZYA: Premier League
16:00Kelantan - Sarawak Utd.
16:00Kuala Lumpur - Selangor 2
16:00Negeri Sembilan - Kuching City FC
MALTA: Premier Lig
18:00Senglea Athletics - Zejtun Corinthians
22:15Sirens - Sliema
MALTA: Birinci Küme
20:30St. Andrews - Fgura
MEKSIKA: Primera División - Apertura
05:00BittiPachuca0 - 0Toluca[0-0]
PERU: Primera División - İkinci etap
18:00Cesar Vallejo - AD Cantolao
21:00Sport Huancayo - U. San Martin
23:30U. de Deportes - Grau
POLONYA: Ekstraklasa
19:00Wisla Plock - Warta Poznan
21:30Gornik Z. - Wisla1
POLONYA: Division 1
18:40GKS Jastrzebie - Widzew Lodz
19:00Termalica B-B. - Arka Gdynia
20:00Tychy - R. Rzeszow
20:45Odra Opole - GKS Belchatow
20:45Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec
POLONYA: II Ligi
16:30Hutnik Krakow - Ol. Grudziadz
17:00S. Rzeszow - Elblag
18:15Suwalki - Slask Wroclaw 2
20:30Lublin - Garbarnia
POLAND: Iii Liga - Group Ii
17:00Sroda - Chemik Police
QATAR: Qsl Cup
18:00Al Rayyan - Al-Kharitiyath
20:15Al Arabi - Al Ahli Doha
20:15Al-Gharafa - Umm-Salal
ROMANYA: Divizia A
18:00FC Voluntari - Sepsi Sf. Gheorghe
21:00FC Arges - U Craiova
RUSYA: 2nci Küme Güney
15:00FK Anzi Makhackala - Chernomorets Novorossijsk
SIRBISTAN: Super Liga
20:00FK Vozdovac - Radnicki Nis
SLOVAKYA: 3. lig
19:30MSK Senec - I. Bratislava
SUDAN: Sudani Premier League
17:00ErtelendiAlamal Atbara - Ahli Shendi
17:00ErtelendiAl Hilal Kadougli - Al-Ahly Merowe
17:00ErtelendiAl-Hilal Omdurman - Al-Merreikh
17:00ErtelendiHilal El Obied - Al Wadi
UKRAYNA: Druha Ligi
18:30Metal Kharkiv - Peremoga Dnipro
UKRAINE: Youth League
11:30Minaj U21 - Dynamo Kiev U21
12:00Vorskla Poltava U21 - Mariupol U21
15:00Oleksandriya U21 - Dnipro-1 U21
BAE: 1nci Küme
17:45ErtelendiAl Dhafra - Al Fujairah
17:45ErtelendiAl Jazira - Ittihad Kalba
20:30ErtelendiAl Wasl - Al Nasr
ABD: USL Pro
05:00BittiPortland 23 - 1Tacoma Defiance[1-0]
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
15:00Andijan - Buxoro
15:00Metallurg Bekabad - Lok. Tashkent
VIETNAM: V.League 2
11:30An Do-An Giang - Hue
11:30Ba Ria Vung Tau - Fico Tay Ninh
11:30Binh Dinh - Khanh Hoa
11:30Binh Phuoc - Can Tho
11:30Dong Thap - Pho Hien
11:30Long An - Dak Lak
VIETNAM: National League Women
12:00Ho Chi Minh W - Son La W
12:00Thai Nguyen W - Ha Noi 2 W
14:30Ha Noi W - Phong Phu Ha Nam W
14:30TKS Viet Nam W - Ho Chi Minh City 2 W
GALLER: Premier
21:45Newtown - Aberystwyth
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
18:00Lealtad - R. Oviedo B
19:30Betis B - CD Badajoz
21:00CE Manresa - Olot
21:45Glentoran - Warrenpoint
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:00Karagumruk - Basaksehir6
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
19:00Adanaspor AS - Keciorengucu
ALMANYA: Bundesliga
21:30Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt
FRANSA: Lig 1
22:00Lille - Nantes2
HOLLANDA: Eredivisie
21:00Twente - Groningen
PORTEKIZ: Portuguese Liga
22:30Braga - Santa Clara2
İNGILTERE: Şampiyona
21:45Huddersfield - Nottingham
ALMANYA: 2. Bundesliga
19:30Aue - Greuther Furth
19:30VfL Osnabruck - Hannover
İTALYA: Serie B
17:45Monza - Spal

Şu an da devam eden herhangi bir maç yok

Bu tarih için oran açılmış karşılaşma bulunamadı

BREZILYA: Copa do Brasil
02:00BittiAtletico GO3 - 1Fluminense[1-1]
KOLOMBIYA: Kupası - Playofflar
03:40BittiFortaleza0 - 1Quindio[0-0]
MEKSIKA: Liga de Ascenso - Apertura
02:00BittiAlebrijes Oaxaca0 - 1Atl. Morelia[0-0]
MEXICO: Liga Premier Serie A
01:00BittiTecos FC1 - 1Colima FC[-]
MEXICO: Liga Mx Women - Apertura
01:00BittiAtl. San Luis W3 - 1Cruz Azul W[1-1]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
01:00BittiWilstermann3 - 1Penarol[2-1]
03:00BittiInd. Medellin0 - 1Boca Juniors[0-0]
05:00BittiDelfin1 - 2Santos[0-1]
USA: Nisa - Fall Season
00:00BittiOakland Roots1 - 2Detroit[1-0]
03:00BittiMichigan Stars2 - 2New Amsterdam[1-1]
MEKSIKA: Primera División - Apertura
05:00BittiPachuca0 - 0Toluca[0-0]
ABD: USL Pro
05:00BittiPortland 23 - 1Tacoma Defiance[1-0]
AVUSTRALYA: NSW Premier Ligi
12:30Blacktown City - Sydney Utd
AVUSTURYA: Erste liga
19:30A. Klagenfurt - Austria Vienna II
19:30Horn - Lafnitz
19:30Kapfenberg - BW Linz
19:30Liefering - Wacker Innsbruck
21:25Grazer - Vorwarts Steyr
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
20:00Bruck Leitha - Mauerwerk
20:30Admira (Am) - Leobendorf
20:30Marchfeld - Neusiedl
20:30Wiener Neustadt - Wiener Linien
20:30Wiener Sportklub - Traiskirchen
20:00Bad Gleichenberg - Wels
20:00Kalsdorf - Vocklamarkt
20:00SC Weiz - Gleisdorf
20:00SV Spittal - Stadl Paura
20:00WSC Wels - Ried (Am)
20:00Kitzbuhel - Kufstein
20:00Wals-Grunau - Bischofshofen
20:30Kuchl - USK Anif
AZERBAYCAN: Premier Lig
18:00Sumqayit - Qarabag
BELARUS: Vysshaya Liga Reserve
14:00Energetik-BGU 2 - Isloch 2
14:30BATE 2 - Brest 2
15:00Rukh Brest 2 - Slutsk 2
16:00Zhodino 2 - Neman 2
BELÇIKA: Jupiler Ligi
21:45Kortrijk - Antwerp
ÇEK CUMHURIYETI: Gambrinus liga
19:00Ceske Budejovice - Bohemians 1905
ÇEK CUMHURIYETI: 2. Lig
19:00Hradec Kralove - Vysehrad
ÇEK CUMHURİYETİ: 3. lig
17:00Dukla Prague B - Usti nad Orlici
17:30Ostrava B - Hlucin
20:00Znojmo - Jihlava B
ÇEK CUMHURIYETI: Division A
20:00Chomutov - Slany
17:30Velka Bites - Bystrice n. Pern.
DANIMARKA: 1. Division
20:00Esbjerg - Helsingor
20:00Hvidovre IF - Hobro
20:00Vendsyssel - Kolding IF
DANIMARKA: 2nci Küme Doğu
19:30Naestved - Roskilde KFUM's
20:00Roskilde - Hillerod
ALMANYA: Regionalliga North
19:00Pirmasens - Hoffenheim II
19:30Steinbach Haiger - Grossaspach
20:00Balingen - Offenbach
20:00Ulm - Aalen
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
21:00Pampow - Greifswald
20:30Nordhausen - Halle
20:30Paloma - Bramfelder SV
19:30Eisbachtal - Kaiserslautern II
20:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Karbach
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
20:00Karlsruher U19 - Walldorf U19
HONG KONG: HKFA 2ci Küme
10:00Happy Valley - Guangzhou R&F
MACARISTAN: NB I
21:00Puskas Academy - Mezokovesd-Zsory
İZLANDA: 2. Küme
19:15Vestri - Keflavik
MEXICO: Liga Premier Serie A
23:30Uruapan - Azores de Hidalgo
HOLLANDA: Eerste Divisie
19:45Almere City - Helmond
19:45Dordrecht - Jong AZ
22:00Cambuur - Jong Utrecht
22:00Maastricht - Oss
NETHERLANDS: Divisie 1 U18 - Fall Season
19:45Sparta Rotterdam U18 - Ajax U18
NETHERLANDS: Eredivisie Cup Women
20:30Den Haag W - Heerenveen W
20:30Excelsior W - PSV W
20:30PEC Zwolle W - Ajax W
20:30VV Alkmaar W - Twente W
NORVEÇ: Adeccoligaen
18:00Strommen - Lillestrom
19:00Oygarden - Sogndal
19:00Ranheim - Asane
19:00Raufoss - Sandnes
19:00Stjordals Blink - KFUM Oslo
19:00Tromso - Grorud
21:30Kongsvinger - Ham-Kam
SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland
20:30Varbergs GIF - Onsala
20:00Bodens - Pitea
20:00IFK Umea - Umea FC
İSVIÇRE: Challenge Ligi
20:00Xamax - Schaffhausen
21:00Winterthur - Aarau
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1
21:15Bulle - Echallens
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Kagera Sugar - Kinondoni MC
16:00Mbeya City - Namungo
TÜRKIYE: Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup
15:00H.Trabzon - Amedspor
TÜRKIYE: Spor Toto 3. Lig 1. Grup
15:30Cankaya FK - Malatya
16:00Karsiyaka - Erokspor
BULGARISTAN: A PFG
18:45Botev Vratsa - Montana
21:00CSKA 1948 Sofia - Etar
BULGARISTAN: B PFG
17:00Hebar - Sozopol
17:00Kariana Erden - Lok. Sofia
19:00Pirin Blagoevgrad - Neftochimic Burgas
BURKINA FASO: Premier League
18:30Leopard St.Camille - AS Police
18:30Vitesse - USFA
ŞILI: Primera División - Clasura
22:00Coquimbo - S. Wanderers
ÇIN: Super Ligi
10:30Qingdao Huanghai - Tianjin Teda
15:00Shanghai SIPG - Beijing Guoan
15:00Shijiazhuang - Chongqing Lifan
15:00Wuhan Zall - Hebei
GÜNEY KIBRIS: First Division
19:00Karmiotissa - Paralimni
KIBRIS: 2. Küme
19:00Paeek - Alki Oroklini
ECUADOR: Serie B
22:15Atl. Porteno - Chacaritas
MISIR: Premier Lig
16:00Haras El Hodood - El Gaish
18:30Misr Lel Makkasa - Arab Contractors
21:00Al Ittihad - Enppi
İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland - Relegasyon
16:00Burnley U23 - Newcastle Utd U23
19:00Norwich U23 - Crystal Palace U23
20:00Aston Villa U23 - Reading U23
21:00Brighton U23 - Chelsea U23
21:00Manchester Utd U23 - Liverpool U23
FINLANDIYA: Ykkonen
18:30Jaro - AC Oulu
18:30KTP - Ekenas
FRANSA: National
21:00Annecy - Creteil
21:00Bastia - Sete
21:00Cholet - Orleans
21:00Le Mans - Bourg en Bresse
21:00Quevilly Rouen - Laval
21:00Red Star - Concarneau
21:00Sporting Club Lyon - Avranches
21:00Stade Briochin - Bastia-Borgo
FRANSA: CFA
19:00Schiltigheim - Epinal
21:00Jura Sud - Andrezieux
21:00Angouleme CFC - Chamalieres
FRANCE: Division 1 Women
19:30Paris SG W - Reims W
ALMANYA: 3. Liga
20:00Unterhaching - Lubeck
ICELAND: Urvalsdeild Women
19:15KR Reykjavik W - Stjarnan W
İRLANDA: Premier Lig
21:45Bohemians - Derry City
İRLANDA: Division 1
21:45Athlone - Longford
21:45Bray - Drogheda
21:45Cabinteely - Wexford
21:45Galway - Cobh Ramblers
ITALY: Primavera 1
16:00Empoli U19 - Juventus U19
ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Al-Faisaly Amman - Al Ahli
KAZAKİSTAN: 1. Küme
08:00Akademiya Ontustik - Atyrau
12:30Kairat Academy - FK Akzhayik
KOSOVO: Superliga
17:00Besa Peje - Arberia
LITVANYA: Division 2
17:00FK Minija - Kauno Zalgiris 2
17:00Riteriai 2 - Atmosfera
MACAO: Elite League
16:00Monte Carlo - Hang Sai
MALEZYA: Süper Lig
16:00Perak - Felda Utd.
16:00Petaling Jaya CFC - Johor DT
16:00Terengganu - PDRM FA
MALEZYA: Premier League
16:00Kelantan - Sarawak Utd.
16:00Kuala Lumpur - Selangor 2
16:00Negeri Sembilan - Kuching City FC
MALTA: Premier Lig
18:00Senglea Athletics - Zejtun Corinthians
22:15Sirens - Sliema
MALTA: Birinci Küme
20:30St. Andrews - Fgura
PERU: Primera División - İkinci etap
18:00Cesar Vallejo - AD Cantolao
21:00Sport Huancayo - U. San Martin
23:30U. de Deportes - Grau
POLONYA: Ekstraklasa
19:00Wisla Plock - Warta Poznan
21:30Gornik Z. - Wisla1
POLONYA: Division 1
18:40GKS Jastrzebie - Widzew Lodz
19:00Termalica B-B. - Arka Gdynia
20:00Tychy - R. Rzeszow
20:45Odra Opole - GKS Belchatow
20:45Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec
POLONYA: II Ligi
16:30Hutnik Krakow - Ol. Grudziadz
17:00S. Rzeszow - Elblag
18:15Suwalki - Slask Wroclaw 2
20:30Lublin - Garbarnia
POLAND: Iii Liga - Group Ii
17:00Sroda - Chemik Police
QATAR: Qsl Cup
18:00Al Rayyan - Al-Kharitiyath
20:15Al Arabi - Al Ahli Doha
20:15Al-Gharafa - Umm-Salal
ROMANYA: Divizia A
18:00FC Voluntari - Sepsi Sf. Gheorghe
21:00FC Arges - U Craiova
RUSYA: 2nci Küme Güney
15:00FK Anzi Makhackala - Chernomorets Novorossijsk
SIRBISTAN: Super Liga
20:00FK Vozdovac - Radnicki Nis
SLOVAKYA: 3. lig
19:30MSK Senec - I. Bratislava
UKRAYNA: Druha Ligi
18:30Metal Kharkiv - Peremoga Dnipro
UKRAINE: Youth League
11:30Minaj U21 - Dynamo Kiev U21
12:00Vorskla Poltava U21 - Mariupol U21
15:00Oleksandriya U21 - Dnipro-1 U21
ÖZBEKISTAN: Professional Football League
15:00Andijan - Buxoro
15:00Metallurg Bekabad - Lok. Tashkent
VIETNAM: V.League 2
11:30An Do-An Giang - Hue
11:30Ba Ria Vung Tau - Fico Tay Ninh
11:30Binh Dinh - Khanh Hoa
11:30Binh Phuoc - Can Tho
11:30Dong Thap - Pho Hien
11:30Long An - Dak Lak
VIETNAM: National League Women
12:00Ho Chi Minh W - Son La W
12:00Thai Nguyen W - Ha Noi 2 W
14:30Ha Noi W - Phong Phu Ha Nam W
14:30TKS Viet Nam W - Ho Chi Minh City 2 W
GALLER: Premier
21:45Newtown - Aberystwyth
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
18:00Lealtad - R. Oviedo B
19:30Betis B - CD Badajoz
21:00CE Manresa - Olot
21:45Glentoran - Warrenpoint
TÜRKIYE: Spor Toto Süper Lig
20:00Karagumruk - Basaksehir6
TÜRKIYE: PTT 1. Lig
19:00Adanaspor AS - Keciorengucu
ALMANYA: Bundesliga
21:30Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt
FRANSA: Lig 1
22:00Lille - Nantes2
HOLLANDA: Eredivisie
21:00Twente - Groningen
PORTEKIZ: Portuguese Liga
22:30Braga - Santa Clara2
İNGILTERE: Şampiyona
21:45Huddersfield - Nottingham
ALMANYA: 2. Bundesliga
19:30Aue - Greuther Furth
19:30VfL Osnabruck - Hannover
İTALYA: Serie B
17:45Monza - Spal
USA: Usl League One
02:00İptalOrlando City B - Toronto FC II
20:00ErtelendiWiener Viktoria - Stripfing
20:30ErtelendiSchott Mainz - RW Koblenz
19:00ErtelendiJerv - Ull/Kisa
NORWAY: Division 3 - Group 3
20:00İptalAkra - Sola
NORWAY: Division 3 - Group 3
20:00ErtelendiDonn - IL Express
NORWAY: Division 3 - Group 5
19:30İptalMolde 2 - Traeff
NORWAY: Division 3 - Group 6
20:15İptalSkjervoy - Tromso 2
BELÇIKA: İkinci Küme
21:00ErtelendiClub Brugge KV U23 - Westerlo
HIRVATİSTAN: 2. HNL
17:00ErtelendiRudes - Hajduk Split 2
ESTONYA: Meistr ligi
19:30İptalTammeka - Narva
ÜRDÜN: Premier Lig
17:00ErtelendiShabab Al Ordon - Al Hussein
19:30ErtelendiAl Jazeera Amman - Al Wehdat
17:00ErtelendiAktobe - Arys
17:00ErtelendiAtyrau - Sdyushor
17:00ErtelendiBaykonur Kyzylorda - Akademiya Ontustik
17:00ErtelendiFK Akzhayik - Shakhtar Bulat
17:00ErtelendiKairat Academy - FK Kyran
17:00ErtelendiZhetysu 2 - Maqtaaral
SUDAN: Sudani Premier League
17:00ErtelendiAlamal Atbara - Ahli Shendi
SUDAN: Sudani Premier League
17:00ErtelendiAl Hilal Kadougli - Al-Ahly Merowe
SUDAN: Sudani Premier League
17:00ErtelendiAl-Hilal Omdurman - Al-Merreikh
SUDAN: Sudani Premier League
17:00ErtelendiHilal El Obied - Al Wadi
BAE: 1nci Küme
17:45ErtelendiAl Dhafra - Al Fujairah
BAE: 1nci Küme
17:45ErtelendiAl Jazira - Ittihad Kalba
BAE: 1nci Küme
20:30ErtelendiAl Wasl - Al Nasr
Sitene Canlı Skor Ekle
Maç Sonuçları eklentimizi sitenize eklemek için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.