• 23/01 Prş
BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
03:30BittiRoyal Pari1 - 0Oriente Petrolero[0-0]
BREZİLYA: Alagoano
02:00BittiEsportivo Olhodaguense0 - 1CSA[0-0]
BREZİLYA: Baiano
01:30BittiVitoria1 - 0Jacobina[0-0]
02:30BittiAlagoinhas2 - 2Fluminense de Feira[1-2]
02:30BittiBahia De Feira4 - 1Doce Mel[1-1]
02:30BittiVitoria da Conquista2 - 2Jacuipense[2-1]
03:30BittiJuazeirense1 - 1Bahia[0-0]
BREZILYA: Campeonato Carioca - Super Final
03:00BittiVasco0 - 1Flamengo RJ[0-1]
22:00Resende - Bangu
BREZİLYA: Catarinense 1
01:00BittiCriciuma2 - 1Concordia[0-1]
03:00BittiMarcilio Dias1 - 0Brusque[0-0]
03:30BittiChapecoense-SC0 - 0Avai[0-0]
BREZİLYA: Cearense 1
02:00BittiBarbalha2 - 1Atletico-CE[2-0]
03:30BittiGuarany1 - 1Caucaia[-]
BREZİLYA: Gaucho 1
02:00BittiGremio0 - 2SER Caxias[0-1]
02:00BittiPelotas0 - 0Novo Hamburgo[0-0]
02:00BittiYpiranga FC1 - 0Sao Luiz[0-0]
22:00Aimore - Brasil de Pelotas
BREZİLYA: Goiano 1
01:30BittiJaragua2 - 0Anapolina[0-0]
02:30BittiAnapolis0 - 0Vila Nova FC[0-0]
02:30BittiCrac Go0 - 0Goianesia[0-0]
02:30BittiGoiania1 - 1Ipora[0-0]
BREZİLYA: Matogrossense
02:10BittiCuiaba Esporte1 - 0Nova Mutum[-]
02:10BittiSinop4 - 0Araguaia[-]
BREZİLYA: Mineiro 1
02:00BittiTupynambas0 - 1Tombense[0-0]
02:30BittiAmerica MG2 - 2Caldense[1-1]
03:00BittiPatrocinense2 - 0Villa Nova MG[1-0]
03:30BittiCruzeiro2 - 0Boa[1-0]
BREZİLYA: Paraibano
02:15BittiCajazeirense de Desportos2 - 0Nacional de Patos[-]
02:15BittiTreze PB2 - 1CSP[-]
BREZİLYA: Paranaense 1
01:30BittiLondrina1 - 0Cianorte[0-0]
02:00BittiAthletico-PR1 - 0Parana S.T.C.[0-0]
02:00BittiCascavel1 - 0Operario[1-0]
02:00BittiToledo1 - 1Uniao PR[0-1]
BREZILYA: Campeonato Paulista - Playofflar
01:15BittiInternacional de Limeira0 - 4Guarani[0-2]
01:15BittiItuano0 - 4Palmeiras[0-0]
03:30BittiSao Paulo2 - 0Agua Santa[2-0]
22:30Ferroviaria - Mirassol
BREZİLYA: Pernambucano 1
03:30BittiSport Recife1 - 1Academica Vitoria[1-0]
BRAZIL: Campeonato Piauiense
00:00BittiJulho Esporte1 - 1Parnahyba[-]
02:00BittiTimon1 - 2Picos[-]
BREZİLYA: Potiguar
02:00BittiAmerica RN3 - 4ABC[2-3]
02:00BittiAssu RN0 - 1CE Forca E Luz[0-1]
02:00BittiPotiguar4 - 0Palmeira da Una[1-0]
21:00Santa Cruz de Natal - Globo
BREZİLYA: Sul-Matogrossense
02:15BittiAguia Negra2 - 0Ponta Pora[-]
ŞILI: Kupası
00:30BittiU. De Chile1 - 2Colo Colo[0-2]
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
00:00BittiLimon0 - 2Herediano[0-1]
00:00BittiUniversitarios1 - 2Alajuelense[1-1]
03:00BittiGuadalupe0 - 2San Carlos[0-1]
05:00BittiCartagines4 - 3Grecia[1-1]
05:00BittiSaprissa0 - 0Zeledon[0-0]
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:00Bitti11 Deportivo2 - 1Municipal Limeno[1-0]
00:15BittiJocoro0 - 0Metapan[0-0]
00:30BittiEl Vencedor1 - 0Chalatenango[0-0]
04:30BittiAlianza FC2 - 2Sonsonate[1-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
01:15BittiSan Jose0 - 1Guarani[0-0]
03:30BittiProgreso0 - 2Barcelona SC[0-1]
SOUTH AMERICA: Olympic Games - Qualification
02:00BittiParaguay U232 - 0Bolivia U23[1-0]
04:30BittiBrazil U233 - 1Uruguay U23[2-0]
TRİNİDAD ve TOBAGO: T and T Pro Ligi
02:00BittiSando2 - 3Defence Force[-]
CEZAYIR: 1.Küme
19:0086'Paradou1 - 1Constantine[1-0]
AUSTRALIA: W-League
11:30BittiNewcastle W2 - 4Perth W[0-2]
BELÇIKA: Kupa
22:45Antwerp - Kortrijk
BERMUDA: Premier League
04:00BittiSouthampton1 - 3Dandy Town Hornets[-]
CONGO DR: Super Ligi
17:30ErtelendiAC Rangers - Groupe Bazano
17:30Lubumbashi Sport - Sanga Balende
İNGILTERE: FA Kupası - Elemeler
22:45Tranmere - Watford
ENGLAND: Premier League U18
16:00BittiSouthampton U185 - 0Swansea U18[3-0]
FRANSA: National
22:00Beziers - Dunkerque
GIBRALTAR: National League - Relegation Group
22:30College 1975 FC - Europa Point
YUNANISTAN: Super Ligi
18:15BittiAsteras Tripolis2 - 0Panionios[1-0]
20:0045'Lamia0 - 1PAOK[0-1]
20:3018'Aris0 - 0Xanthi FC[0-0]
INDIA: Isl
17:00BittiChennaiyin4 - 1Jamshedpur[2-0]
HINDISTAN: 1. Lig
11:30BittiNeroca FC0 - 3Mohun Bagan[0-1]
İTALYA: Lega Pro C1/A
20:00DAGubbio1 - 0Triestina[1-0]
22:45Piacenza - ArzignanoChiampo
KUVEYT: Premier Lig
16:30BittiAl Sahel2 - 2Al Tadamon[0-0]
19:0090'Al Salmiya2 - 1Al Shabab[1-1]
MEKSIKA: Copa Mexico - Playofflar
04:00BittiCafetaleros de Chiapas4 - 1Monarcas[2-1]
04:00BittiCelaya3 - 4Monterrey[1-1]
06:00BittiAtlas2 - 1Toluca[2-1]
06:00BittiSantos Laguna4 - 2U.N.A.M.- Pumas[1-0]
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
21:00IR Tanger - Olympique de Safi
HOLLANDA: KNVB Beker
20:3019'IJsselmeervogels0 - 0G.A. Eagles[0-0]
22:45Breda - PSV
KATAR: Premier Lig
16:30BittiAl Sailiya0 - 1Al Ahli Doha[0-1]
18:40BittiAl-Gharafa4 - 2Al Rayyan[1-1]
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
17:00CARA Brazzaville - Kondzo
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
17:55BittiAl-Fateh0 - 0Damac[0-0]
20:1039'Al-Raed0 - 0Al Ahli SC[0-0]
SIERRA LEONE: Premier League
22:00East End Tigers - Freetown City
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
15:30Rajo - Horseed
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00ErtelendiMwadui - Simba
BAE: 1nci Küme
17:30BittiAl Wasl2 - 0Ittihad Kalba[2-0]
17:30BittiKhorfakkan0 - 3Al Ain[0-2]
20:0045'Ajman1 - 0Al Jazira[1-0]
20:00DAAl Nasr0 - 0Bani Yas[0-0]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
12:00BittiTajikistan U172 - 1Georgia U17[1-1]
14:10BittiIceland U172 - 0Israel U17[0-0]
16:20BittiUzbekistan U171 - 2Finland U17[0-1]
18:30BittiBelarus U171 - 1Belgium U17[1-1]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
04:00BittiAlianza Lima1 - 2Millonarios[1-2]
04:00BittiOlimpia0 - 2Real Espana[0-1]
10:30BittiLok. Plovdiv1 - 0Kaisar Kyzylorda[0-0]
11:00BittiChertanovo M.4 - 0FC Voluntari[-]
12:00BittiAngkor Tiger0 - 1Petaling Jaya CFC[0-0]
12:30BittiAdelaide City2 - 0Cumberland Utd.[1-0]
12:30BittiModbury Jets2 - 4Adelaide Comets[1-2]
12:30ErtelendiSt. George Willawong - Taringa
13:00BittiLinense0 - 0Krasnodar 2[0-0]
13:00BittiPlzen0 - 0Zizkov[0-0]
13:00BittiVysehrad1 - 1Zarkovo[0-0]
13:30BittiMizoram4 - 0Assam[1-0]
14:00BittiPort MTI FC2 - 0Nakhon Ratchasima[1-0]
14:15BittiGeylang0 - 3Young Lions[0-2]
15:00BittiBorec1 - 1Bregalnica Stip[0-1]
15:00BittiRegensburg5 - 0BW Linz[-]
15:30BittiPoli Iasi1 - 0Mladost[1-0]
16:00BittiCherno More2 - 0SKA Khabarovsk[0-0]
16:00Chindia Targoviste - R. Volgograd
16:00BittiJihlava2 - 0Podbrezova[1-0]
16:00Kolos Kovalivka - Astra
16:00BittiLviv1 - 2Minaj[1-0]
16:00BittiNegeri Sembilan0 - 5Melaka United[0-3]
16:00BittiO. Ljubljana3 - 1NK Dinamo Zagreb 2[2-0]
16:00BittiPathum United0 - 1Prachuap[0-1]
16:00BittiPlzen6 - 0Sokolov[4-0]
16:00BittiRenova0 - 1Labunishta[0-0]
16:00BittiZaglebie3 - 0U Craiova[1-0]
16:30BittiIstra 19611 - 1Gorica[0-0]
17:00Academica Clinceni - Kaspij Aktau
17:00BittiArsenal Tula1 - 0Sepsi Sf. Gheorghe[0-0]
17:00BittiVardar0 - 4Dyn. Kyiv[0-3]
17:30BittiShakhtar Karagandy1 - 1FK Vozdovac[1-0]
18:00BittiGaz Metan Medias0 - 1Shonan[0-1]
18:00BittiOsijek2 - 0Lokomotiv Moscow[2-0]
18:00BittiSuduva2 - 3Metta/LU[1-2]
20:00DAZivanice0 - 0Trutnov[0-0]
20:3015'Lubeck1 - 0Hamburger SV[1-0]
21:00Burghausen - Ried
21:00WSC Wels - Donau Linz
21:15Hoganas - Hogaborgs
21:30Ginsheim - FC Basara Mainz
21:45FC Monheim - Friesdorf
22:30Carlos Stein - Cajamarca
22:30Drogheda - Sligo Rovers
23:00Cienciano - FBC Melgar
WORLD: Bangabandhu Gold Cup - Play Offs
14:00BittiBurundi3 - 0Bangladesh[2-0]
ENGLAND: Premier League
23:00Wolves - Liverpool10
TÜRKIYE: Kupa - İlk etap
14:00BittiYeni Malatyaspor2 - 1Sivasspor[0-1]1
17:00PSDenizlispor2 - 0Trabzonspor[2-0]
20:3019'Galatasaray0 - 0Rizespor[0-0]9
İSPANYA: Copa del Rey
21:00Ebro - Leganes
21:00Mirandes - Celta Vigo
23:00CD Badajoz - Eibar
23:00Leonesa - Atl. Madrid
23:00Rayo Vallecano - Betis
CEZAYIR: 1.Küme
19:0086'Paradou1 - 1Constantine[1-0]
YUNANISTAN: Super Ligi
20:0045'Lamia0 - 1PAOK[0-1]
20:3018'Aris0 - 0Xanthi FC[0-0]
İTALYA: Lega Pro C1/A
20:00DAGubbio1 - 0Triestina[1-0]
KUVEYT: Premier Lig
19:0090'Al Salmiya2 - 1Al Shabab[1-1]
HOLLANDA: KNVB Beker
20:3019'IJsselmeervogels0 - 0G.A. Eagles[0-0]
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
20:1039'Al-Raed0 - 0Al Ahli SC[0-0]
BAE: 1nci Küme
20:0045'Ajman1 - 0Al Jazira[1-0]
20:00DAAl Nasr0 - 0Bani Yas[0-0]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
20:00DAZivanice0 - 0Trutnov[0-0]
20:3015'Lubeck1 - 0Hamburger SV[1-0]
TÜRKIYE: Kupa - İlk etap
20:3019'Galatasaray0 - 0Rizespor[0-0]9

Bu tarih için oran açılmış karşılaşma bulunamadı

BOLIVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura
03:30BittiRoyal Pari1 - 0Oriente Petrolero[0-0]
BREZİLYA: Alagoano
02:00BittiEsportivo Olhodaguense0 - 1CSA[0-0]
BREZİLYA: Baiano
01:30BittiVitoria1 - 0Jacobina[0-0]
02:30BittiAlagoinhas2 - 2Fluminense de Feira[1-2]
02:30BittiBahia De Feira4 - 1Doce Mel[1-1]
02:30BittiVitoria da Conquista2 - 2Jacuipense[2-1]
03:30BittiJuazeirense1 - 1Bahia[0-0]
BREZILYA: Campeonato Carioca - Super Final
03:00BittiVasco0 - 1Flamengo RJ[0-1]
BREZİLYA: Catarinense 1
01:00BittiCriciuma2 - 1Concordia[0-1]
03:00BittiMarcilio Dias1 - 0Brusque[0-0]
03:30BittiChapecoense-SC0 - 0Avai[0-0]
BREZİLYA: Cearense 1
02:00BittiBarbalha2 - 1Atletico-CE[2-0]
03:30BittiGuarany1 - 1Caucaia[-]
BREZİLYA: Gaucho 1
02:00BittiGremio0 - 2SER Caxias[0-1]
02:00BittiPelotas0 - 0Novo Hamburgo[0-0]
02:00BittiYpiranga FC1 - 0Sao Luiz[0-0]
BREZİLYA: Goiano 1
01:30BittiJaragua2 - 0Anapolina[0-0]
02:30BittiAnapolis0 - 0Vila Nova FC[0-0]
02:30BittiCrac Go0 - 0Goianesia[0-0]
02:30BittiGoiania1 - 1Ipora[0-0]
BREZİLYA: Matogrossense
02:10BittiCuiaba Esporte1 - 0Nova Mutum[-]
02:10BittiSinop4 - 0Araguaia[-]
BREZİLYA: Mineiro 1
02:00BittiTupynambas0 - 1Tombense[0-0]
02:30BittiAmerica MG2 - 2Caldense[1-1]
03:00BittiPatrocinense2 - 0Villa Nova MG[1-0]
03:30BittiCruzeiro2 - 0Boa[1-0]
BREZİLYA: Paraibano
02:15BittiCajazeirense de Desportos2 - 0Nacional de Patos[-]
02:15BittiTreze PB2 - 1CSP[-]
BREZİLYA: Paranaense 1
01:30BittiLondrina1 - 0Cianorte[0-0]
02:00BittiAthletico-PR1 - 0Parana S.T.C.[0-0]
02:00BittiCascavel1 - 0Operario[1-0]
02:00BittiToledo1 - 1Uniao PR[0-1]
BREZILYA: Campeonato Paulista - Playofflar
01:15BittiInternacional de Limeira0 - 4Guarani[0-2]
01:15BittiItuano0 - 4Palmeiras[0-0]
03:30BittiSao Paulo2 - 0Agua Santa[2-0]
BREZİLYA: Pernambucano 1
03:30BittiSport Recife1 - 1Academica Vitoria[1-0]
BRAZIL: Campeonato Piauiense
00:00BittiJulho Esporte1 - 1Parnahyba[-]
02:00BittiTimon1 - 2Picos[-]
BREZİLYA: Potiguar
02:00BittiAmerica RN3 - 4ABC[2-3]
02:00BittiAssu RN0 - 1CE Forca E Luz[0-1]
02:00BittiPotiguar4 - 0Palmeira da Una[1-0]
BREZİLYA: Sul-Matogrossense
02:15BittiAguia Negra2 - 0Ponta Pora[-]
ŞILI: Kupası
00:30BittiU. De Chile1 - 2Colo Colo[0-2]
KOSTA RIKA: Primera Division - Torneo de Invierno
00:00BittiLimon0 - 2Herediano[0-1]
00:00BittiUniversitarios1 - 2Alajuelense[1-1]
03:00BittiGuadalupe0 - 2San Carlos[0-1]
05:00BittiCartagines4 - 3Grecia[1-1]
05:00BittiSaprissa0 - 0Zeledon[0-0]
ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura
00:00Bitti11 Deportivo2 - 1Municipal Limeno[1-0]
00:15BittiJocoro0 - 0Metapan[0-0]
00:30BittiEl Vencedor1 - 0Chalatenango[0-0]
04:30BittiAlianza FC2 - 2Sonsonate[1-0]
GÜNEY AMERIKA: Copa Libertadores - Playofflar
01:15BittiSan Jose0 - 1Guarani[0-0]
03:30BittiProgreso0 - 2Barcelona SC[0-1]
SOUTH AMERICA: Olympic Games - Qualification
02:00BittiParaguay U232 - 0Bolivia U23[1-0]
04:30BittiBrazil U233 - 1Uruguay U23[2-0]
TRİNİDAD ve TOBAGO: T and T Pro Ligi
02:00BittiSando2 - 3Defence Force[-]
AUSTRALIA: W-League
11:30BittiNewcastle W2 - 4Perth W[0-2]
BERMUDA: Premier League
04:00BittiSouthampton1 - 3Dandy Town Hornets[-]
ENGLAND: Premier League U18
16:00BittiSouthampton U185 - 0Swansea U18[3-0]
YUNANISTAN: Super Ligi
18:15BittiAsteras Tripolis2 - 0Panionios[1-0]
INDIA: Isl
17:00BittiChennaiyin4 - 1Jamshedpur[2-0]
HINDISTAN: 1. Lig
11:30BittiNeroca FC0 - 3Mohun Bagan[0-1]
KUVEYT: Premier Lig
16:30BittiAl Sahel2 - 2Al Tadamon[0-0]
MEKSIKA: Copa Mexico - Playofflar
04:00BittiCafetaleros de Chiapas4 - 1Monarcas[2-1]
04:00BittiCelaya3 - 4Monterrey[1-1]
06:00BittiAtlas2 - 1Toluca[2-1]
06:00BittiSantos Laguna4 - 2U.N.A.M.- Pumas[1-0]
KATAR: Premier Lig
16:30BittiAl Sailiya0 - 1Al Ahli Doha[0-1]
18:40BittiAl-Gharafa4 - 2Al Rayyan[1-1]
SUUDI ARABISTAN: Premier Lig
17:55BittiAl-Fateh0 - 0Damac[0-0]
BAE: 1nci Küme
17:30BittiAl Wasl2 - 0Ittihad Kalba[2-0]
17:30BittiKhorfakkan0 - 3Al Ain[0-2]
DÜNYA: Uluslar arası Dostluk Maçı
12:00BittiTajikistan U172 - 1Georgia U17[1-1]
14:10BittiIceland U172 - 0Israel U17[0-0]
16:20BittiUzbekistan U171 - 2Finland U17[0-1]
18:30BittiBelarus U171 - 1Belgium U17[1-1]
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
04:00BittiAlianza Lima1 - 2Millonarios[1-2]
04:00BittiOlimpia0 - 2Real Espana[0-1]
10:30BittiLok. Plovdiv1 - 0Kaisar Kyzylorda[0-0]
11:00BittiChertanovo M.4 - 0FC Voluntari[-]
12:00BittiAngkor Tiger0 - 1Petaling Jaya CFC[0-0]
12:30BittiAdelaide City2 - 0Cumberland Utd.[1-0]
12:30BittiModbury Jets2 - 4Adelaide Comets[1-2]
13:00BittiLinense0 - 0Krasnodar 2[0-0]
13:00BittiPlzen0 - 0Zizkov[0-0]
13:00BittiVysehrad1 - 1Zarkovo[0-0]
13:30BittiMizoram4 - 0Assam[1-0]
14:00BittiPort MTI FC2 - 0Nakhon Ratchasima[1-0]
14:15BittiGeylang0 - 3Young Lions[0-2]
15:00BittiBorec1 - 1Bregalnica Stip[0-1]
15:00BittiRegensburg5 - 0BW Linz[-]
15:30BittiPoli Iasi1 - 0Mladost[1-0]
16:00BittiCherno More2 - 0SKA Khabarovsk[0-0]
16:00BittiJihlava2 - 0Podbrezova[1-0]
16:00BittiLviv1 - 2Minaj[1-0]
16:00BittiNegeri Sembilan0 - 5Melaka United[0-3]
16:00BittiO. Ljubljana3 - 1NK Dinamo Zagreb 2[2-0]
16:00BittiPathum United0 - 1Prachuap[0-1]
16:00BittiPlzen6 - 0Sokolov[4-0]
16:00BittiRenova0 - 1Labunishta[0-0]
16:00BittiZaglebie3 - 0U Craiova[1-0]
16:30BittiIstra 19611 - 1Gorica[0-0]
17:00BittiArsenal Tula1 - 0Sepsi Sf. Gheorghe[0-0]
17:00BittiVardar0 - 4Dyn. Kyiv[0-3]
17:30BittiShakhtar Karagandy1 - 1FK Vozdovac[1-0]
18:00BittiGaz Metan Medias0 - 1Shonan[0-1]
18:00BittiOsijek2 - 0Lokomotiv Moscow[2-0]
18:00BittiSuduva2 - 3Metta/LU[1-2]
WORLD: Bangabandhu Gold Cup - Play Offs
14:00BittiBurundi3 - 0Bangladesh[2-0]
TÜRKIYE: Kupa - İlk etap
14:00BittiYeni Malatyaspor2 - 1Sivasspor[0-1]1
17:00PSDenizlispor2 - 0Trabzonspor[2-0]
BELÇIKA: Kupa
22:45Antwerp - Kortrijk
BREZILYA: Campeonato Carioca - Super Final
22:00Resende - Bangu
BREZİLYA: Gaucho 1
22:00Aimore - Brasil de Pelotas
BREZILYA: Campeonato Paulista - Playofflar
22:30Ferroviaria - Mirassol
BREZİLYA: Potiguar
21:00Santa Cruz de Natal - Globo
CONGO DR: Super Ligi
17:30Lubumbashi Sport - Sanga Balende
İNGILTERE: FA Kupası - Elemeler
22:45Tranmere - Watford
FRANSA: National
22:00Beziers - Dunkerque
GIBRALTAR: National League - Relegation Group
22:30College 1975 FC - Europa Point
İTALYA: Lega Pro C1/A
22:45Piacenza - ArzignanoChiampo
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
21:00IR Tanger - Olympique de Safi
HOLLANDA: KNVB Beker
22:45Breda - PSV
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
17:00CARA Brazzaville - Kondzo
SIERRA LEONE: Premier League
22:00East End Tigers - Freetown City
SOMALIA: Nation Link Telecom Championship
15:30Rajo - Horseed
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
16:00Chindia Targoviste - R. Volgograd
16:00Kolos Kovalivka - Astra
17:00Academica Clinceni - Kaspij Aktau
21:00Burghausen - Ried
21:00WSC Wels - Donau Linz
21:15Hoganas - Hogaborgs
21:30Ginsheim - FC Basara Mainz
21:45FC Monheim - Friesdorf
22:30Carlos Stein - Cajamarca
22:30Drogheda - Sligo Rovers
23:00Cienciano - FBC Melgar
ENGLAND: Premier League
23:00Wolves - Liverpool10
İSPANYA: Copa del Rey
21:00Ebro - Leganes
21:00Mirandes - Celta Vigo
23:00CD Badajoz - Eibar
23:00Leonesa - Atl. Madrid
23:00Rayo Vallecano - Betis
CONGO DR: Super Ligi
17:30ErtelendiAC Rangers - Groupe Bazano
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00ErtelendiMwadui - Simba
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
12:30ErtelendiSt. George Willawong - Taringa
Sitene Canlı Skor Ekle
Maç Sonuçları eklentimizi sitenize eklemek için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.